اخبار

7 کاردستی سرگرم کننده و خلاقانه در اقیانوس برای مشغول نگه داشتن بچه های شما7 کاردستی سرگرم کننده و خلاقانه در اقیانوس برای مشغول نگه داشتن بچه های شما

اگر به دنبال صنایع‌دستی سرگرم‌کننده در اقیانوس هستید که فقط به کوسه، چتر دریایی یا اختاپوس محدود نمی‌شود، به جای درستی آمده‌اید!

مربوط: 35 ایده و پروژه زیبا برای کاردستی کوسه برای بچه ها

در اینجا چند کاردستی خلاقانه و نابغه اقیانوس وجود دارد که باید با کودکان خود انجام دهید!

1. صنایع دستی ماهی رول کاغذی

|

شروع لیست ما از صنایع دستی سرگرم کننده اقیانوسی که می توانید با بچه های خود انجام دهید، ماهی کلاسیک زیر آب است! استفاده كردن هسته دستمال کاغذی، مقداری رنگ و چشمان گوگولی، می توانید بیاورید ماهی های رنگارنگی را برای خود ایجاد کنید و بچه هایتان بتوانند با آنها بازی کنند.

این پروژه کاردستی راهی عالی برای آشنایی کودک یا فرزندان شما با گونه های مختلف ماهی های زندگی در اقیانوس است. همچنین می توانید با چسباندن چند چوب بستنی در پشت هر ماهی یک قدم جلوتر بروید و نمایش عروسکی خود را داشته باشید.

2. پری دریایی رول کاغذی

|

در اینجا ایده دیگری برای صنایع دستی اقیانوس با استفاده از هسته دستمال کاغذی-پری دریایی وجود دارد! شما می توانید تمام عناصر پری دریایی را که فرزندانتان می خواهند اضافه کنند، از جمله صورت، سوتین صدفی، مو و لوازم جانبی اضافه کنید! البته، هر عنصری که اضافه کنید کاملاً به شما بستگی دارد.

آگهی بوسیدن کاردینال ها
shadow-birds-20-per

و چه کسی می گوید که شما فقط می توانید پری دریایی بسازید؟ برو جلو و مرغ دریایی هم درست کن!

3. خرچنگ صدفی دریایی

|

برای این ایده پروژه بعدی، چرا از ماده ای استفاده نمی کنید که در واقع از اقیانوس است؟ خرچنگ ها را با استفاده از صدف های دریایی واقعی که در یکی از سفرهای ساحلی خود از ساحل جمع آوری کرده اید ایجاد کنید!

با زمان کوتاهی که برای ایجاد این پروژه لازم است، می توانید هر تعداد خرچنگ که می خواهید در رنگ های مختلف بسازید.

مربوط: پروژه های DIY و صنایع دستی خلاقانه برای مشغول نگه داشتن شما و فرزندانتان در خانه

4. تیک تاک خرچنگ پا

[instagram url=https://www.instagram.com/p/BIA9-xLg0xc/ hidecaption=true width=600]

با استفاده از خرچنگ هایی که در بالا درست کردید، چرا یک تخته بازی از تیک تاک پا درست نکنید؟ در مورد یک ایده نابغه صحبت کنید که می تواند در هزینه و زمان صرفه جویی کند!

تخته تیک تاک خود را از یک تکه کاغذ ساختمانی یا مقوا ضخیم جدا کنید، سپس خطوطی بکشید تا 9 مربع ایجاد کنید. دو رنگ از خرچنگ های خود را انتخاب کنید که هر رنگ دارای 9 قطعه باشد، و یک بازی کاملاً جدید تیک تاک برای خود دارید!

5. اوشن اسلایم

[instagram url=https://www.instagram.com/p/CByiQ1BhUtm/ hidecaption=true width=600]

این ایده بعدی صنایع دستی اقیانوس مطمئناً فرزندان شما را هیجان زده خواهد کرد زیرا شامل یکی از شیک ترین اسباب بازی های موجود در بازار در حال حاضر است – اسلایم! درست است، شما می توانید موضوع اقیانوس را بگنجانید با اسلایم!

6. کیسه اقیانوس حسی

[instagram url=https://www.instagram.com/p/B2gBoE8hj96/ hidecaption=true width=600]

آگهی همه سایه پرندگان

اگر فرزندان کوچکتری دارید که به یک هنر حسی بیشتری نیاز دارند، پس این پروژه برای شما عالی است! با استفاده از این کیسه اقیانوس حسی، می توانید به کودکان خود یاد دهید که از اقیانوس قدردانی کنند و در عین حال حواس خود را نیز رشد دهند.

روی یک تکه کیسه زیپی پلاستیکی، برخی از عناصر اقیانوس را با استفاده از نشانگرهای سیاه و رنگی دائمی بکشید. هر عنصر اقیانوسی را که می خواهید قرار دهید به شما و فرزندانتان بستگی دارد.

می توانید چند مرجان در پایین، تعدادی جلبک دریایی و البته موجودات دریایی بکشید!

7. اقیانوس در یک بطری

برای آخرین پروژه در لیست صنایع دستی سرگرم کننده اقیانوس ما، به چند چیز بیشتر از همه پروژه های دیگر در بالا نیاز دارید. در حالی که ممکن است این مورد باشد، نتیجه کاملاً ارزش آن را خواهد داشت!

ساختن اقیانوس مخصوص به خود در یک بطری، مفهوم روغن در مقابل آب و نحوه ترکیب نشدن آنها را به بچه ها آموزش می دهد و قطعا آنها را نسبت به اقیانوس کنجکاوتر می کند.

پس با این پروژه آشنا نشوید. آموزش ویدیویی بالا بسیار آسان است و وقتی کارتان تمام شد، بسیار خوشحال خواهید شد!

امیدواریم لیستی از صنایع دستی آسان و بسیار خلاقانه در اقیانوس را برای کودکانتان به شما الهام بخشیده باشیم. مهم نیست که چه پروژه ای را برای انجام انتخاب می کنید، مطمئن شوید که فرزندان شما از کل فرآیند لذت می برند!

نظر شما در مورد این لیست چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید!

تا بعدی:

با فراخوانی همه سخت‌افزارهای DIY، پروژه‌های DIY به شما نیاز دارند! اینجا کلیک کنید اگر می خواهید برای ما بنویسید

فراموش نکنید که با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کاردستی #سرگرم #کننده #خلاقانه #در #اقیانوس #برای #مشغول #نگه #داشتن #بچه #های #شما

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *