اخبار

8 حیوان اوریگامی سرگرم کننده و آسان برای بچه ها8 حیوان اوریگامی سرگرم کننده و آسان برای بچه ها

ساختن حیوانات اوریگامی با هنر آسان با بچه ها سرگرم کننده است، به خصوص اکنون که همه ما سعی می کنیم در خانه های خود ایمن بمانیم. اگر به دنبال کاردستی و پروژه‌های هنری برای بچه‌ها هستید تا آنها را در این مدت مشغول نگه دارید، تا کردن کاغذ برای شروع عالی است.

مربوط: خرگوش های اوریگامی غول پیکر DIY

اوریگامی برای کودکان؟ در اینجا تعدادی از حیوانات اوریگامی سرگرم کننده برای ایجاد وجود دارد!

1. ماهی کاغذی

این ویدیو را با دستورالعمل های اوریگامی در مورد نحوه تا کردن ماهی کاغذی خود تماشا کنید! با استفاده از کاغذ رنگی برای اوریگامی خود، شما و بچه یا بچه هایتان می توانید یک مدرسه کامل از ماهی کوی ایجاد کنید!

می توانید دستورالعمل های ویدیو را دنبال کنید و با یک کاغذ رنگی ده در ده سانتی متری شروع کنید. اما اگر می‌خواهید تنوع بیشتری اضافه کنید، می‌توانید اندازه آن را کاملاً دو یا سه برابر کنید تا ماهی‌ها فقط در یک اندازه نباشند.

نکته حرفه ای: وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید آن‌ها را با مقداری کوفته در یک کاسه قرار دهید تا بچه‌تان بتواند آکواریوم مصنوعی خودش را داشته باشد که ماهی‌ها برای همیشه در آن زندگی کنند. در مورد یک ایده نابغه صحبت کنید!

2. روباه حیوانات اوریگامی

https://www.youtube.com/watch?v=BPSh5r2xF_U

آگهی پرچم عقاب
shadow-birds-20-per

بعدی در لیست ما از حیوانات اوریگامی بسیار آسان برای ساختن با بچه های شما، این روباه کاغذی شایان ستایش است! روباه ها دوستانه و کنجکاو هستند و چه راهی بهتر از ساختن آنها از کاغذ برای معرفی این حیوانات دوست داشتنی به بچه هایتان!

ویژگی این حیوان داشتن گوش های نوک تیز و صورت مثلثی شکل وارونه است. بنابراین، روباه اوریگامی شما باید لبه های نوک تیز داشته باشد.

نکته حرفه ای: با استفاده از یک نشانگر سیاه، یک چهره اضافه کنید، و آنها را در هر جایی از خانه قرار دهید تا بچه‌هایتان آن را تحسین کنند و در مورد آن بیاموزند!

3. لاک پشت های کاغذی

اگر شما و کودک خاصتان از طرفداران اقیانوس هستید، پس این آموزش اریگامی بعدی برای هر دوی شما عالی است! لاک پشت ها راهی عالی برای آشنا کردن فرزندانتان با اهمیت مراقبت از اقیانوس و پرهیز از استفاده از پلاستیک یکبار مصرف هستند.

نکته حرفه ای: ایجاد این حیوان اوریگامی واقعا ساده است و همه چیز با یک تکه کاغذ مربع شروع می شود! بسته به علاقه فرزندتان می توانید رنگ های دیگری را انتخاب کنید، اما سبز برای شروع بسیار مناسب است زیرا لاک پشت های دریایی بیشتر رنگ سبز دارند!

4. نهنگ ها

یکی دیگر از حیوانات مورد علاقه زندگی در اقیانوس نهنگ ها هستند! آنها بسیار خونین و آرام هستند و نقش مهمی در کل چرخه اکوسیستم اقیانوس دارند.

نهنگ‌ها که عمدتاً پلانکتون‌ها را می‌خورند، به دلیل جثه و ظاهر ترسناک‌شان به اشتباه درک می‌شوند. بچه ها قطعا می توانند با تا کردن کاغذ ساده چیزهای زیادی در مورد این حیوان بیاموزند.

نکته حرفه ای: جدای از یادگیری در مورد آنها، فرزندان شما همچنین می توانند یاد بگیرند که از آنها قدردانی کنند و در هنگام حمایت از این موجودات احساس مسئولیت کنند. چه کسی فکر می کرد اوریگامی می تواند در عین حال اینقدر سرگرم کننده و آموزشی باشد، درست است؟

مربوط: چراغ های رشته ای اتاق خواب با فانوس های کاغذی اوریگامی

آگهی همه سایه پرندگان

5. دایناسورهای کاغذی

بعدی در لیست حیوانات اوریگامی آسان ما، حیوانی است که عمدتاً روی زمین زندگی می کند و در حال حاضر منقرض شده است – دایناسور!

برای این دایناسور اوریگامی، با یک تکه کاغذ رنگی یا کاغذ اوریگامی مربع شروع کنید، سپس با تا کردن مثلث ها در دو طرف، سپس یک مربع در وسط، نشانگر ایجاد کنید. با هر تا زدن، قرار است بعد از آن کاغذتان را صاف کنید.

نکات حرفه ای:

  • به این ترتیب، نشانگرهای خود را برای هر هنر اریگامی، با تا کردن و باز کردن کاغذ خود پس از آن، ایجاد می کنید. نشانگرها به عنوان راهنما برای کاغذ شما عمل می کنند و حرکتی آسان برای رسیدن به فرم نهایی اوریگامی شما ایجاد می کنند.
  • نشانگرها در هنر اوریگامی بسیار مهم هستند زیرا اگر آنها را نداشته باشید، تکه کاغذ شما آنطور که می خواهید تا می شود و فرم نهایی شما در صورتی که به دست نیامده باشد، بسیار ضعیف به نظر می رسد. بنابراین مطمئن شوید که نشانگرهای خود را به درستی تا کنید!

6. کوسه اوریگامی

ما با این حیوان اوریگامی بعدی، کوسه، به دریای آبی عمیق برمی گردیم. اگر کودک شما علاقه مند به یادگیری در مورد کوسه ها است یا به آنها علاقه دارد، از این تمرین اوریگامی به عنوان فرصتی برای آموزش آنها در مورد این موجودات استفاده کنید.

توضیحات سریع:

  • به ویژه برای موج سواران، کوسه ها اغلب تخته های موج سواری را با فوک هایی که در اقیانوس شنا می کنند اشتباه می گیرند. به همین دلیل است که بیشتر حملات کوسه ثبت شده مربوط به موج سواران است.

7. پنگوئن اوریگامی

این اولین اریگامی به سبک حیوانات در این لیست است که شما باید یک کاغذ دو رنگ داشته باشید. به این معنی که یک طرف با دیگری رنگ متفاوتی دارد.

برای پنگوئن ها، بدیهی است که به یک کاغذ دو رنگ سفید و مشکی نیاز دارید، اما می توانید با هر رنگ دو رنگی که خود یا بچه هایتان می خواهید انتخاب کنید.

توضیحات سریع:

  • اگر نمی دانستید پنگوئن ها پرنده هستند و توانایی پرواز ندارند. در عوض، آنها شنا می کنند. و وقتی این کار را انجام می دهند، بسیار سریع شنا می کنند. آنقدر سریع که آنها را به عنوان سریعترین پرندگان شنا می کنند! در مورد چیزهای جالب و سرگرم کننده صحبت کنید تا به کودک خود بگویید!
  • پنگوئن ها حیوانات خون گرمی هستند، درست مثل انسان ها! با این حال، آنها بیشتر در قطب جنوب یافت می شوند، جایی که میانگین دما می تواند به منفی ده تا منفی شصت درجه سانتیگراد کاهش یابد!

8. اوریگامی سگ

بسته بندی لیست حیوانات اوریگامی سرگرم کننده و آسان برای ساختن با بچه هایتان بهترین دوست همه، سگ ها است! چگونه می توانیم لیستی از حیوانات اوریگامی بدون درج حیوان خانگی مورد علاقه همه ایجاد کنیم؟

دنبال کردن این آموزش بسیار آسان است و درست مانند سایر الهامات اوریگامی ذکر شده در بالا، می توانید هر چهره ای را که می خواهید برای سگ خود به هر رنگی که انتخاب می کنید اضافه کنید!

امیدواریم از لیست حیوانات اوریگامی ما الهام گرفته باشید که ساختن آن‌ها با بچه‌هایتان هنگام اقامت در داخل خانه آسان است!

نظر شما در مورد این لیست چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید!

تا بعدی:

با فراخوانی همه سخت‌افزارهای DIY، پروژه‌های DIY به شما نیاز دارند! اینجا کلیک کنید اگر می خواهید برای ما بنویسید

فراموش نکنید که با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#حیوان #اوریگامی #سرگرم #کننده #آسان #برای #بچه #ها

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *