اخبار

8 پروژه خلاقانه ارتقاء دوچرخه برای خانه شما8 پروژه خلاقانه ارتقاء دوچرخه برای خانه شما

پروژه های upcycling به شما این امکان را می دهد که از اقلام قدیمی استفاده مجدد کنید که معمولاً در انبوه زباله ها می رفتند، این برای محیط زیست خوب نیست. با این حال، جنبه خلاقیت شما را نیز نمایان می کند، و شما را به چالش می کشد تا عمیق بگردید و از چیزهای قدیمی چیزی جدید بسازید. امروز ما 8 پروژه خلاقانه ارتقاء دوچرخه را برای خانه شما به شما نشان خواهیم داد.

1. چمدان چرخان صندلی

قدیمی چمدان به راحتی می توان آن را به یک صندلی خنک مانند این که در شبکه DIY نشان داده شده تبدیل کرد.

2. نگهدارنده شمع چرخانده را هم بزنید

https://www.pinterest.ph/pin/530017449875594010/

اگر همزن‌های شما کاملاً مثل گذشته کار نمی‌کنند، نیازی به بیرون انداختن آنها نیست. در عوض از آنها برای ساختن این فانوس های شایان ستایش برای خانه خود استفاده کنید. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری شمع چای و رشته هایی برای دست دادن آنهاست.

3. قفسه تبدیل گیتار

من می دانم که برای نوازندگان چقدر می تواند دردناک باشد که آلات موسیقی خود را به بیرون پرتاب کنند. این چیزها اغلب بسیار احساساتی هستند. به همین دلیل است که این ایده بسیار عالی است زیرا واقعاً مجبور نیستید. این ایده در مورد چگونگی تبدیل گیتار قدیمی خود به یک قفسه آویز یکی از مورد علاقه های مطلق من در این لیست از پروژه های upcycling است و به دلایل واضح.

تبلیغ پرچم عقاب
shadow-birds-20-per

4. جا حوله ای چرخانده دوچرخه

https://www.pinterest.ph/pin/205406432974183750/

اگر استایل شما بیشتر وینتیج است تا مدرن، مطمئناً می خواهید دوچرخه قدیمی خود را بالا ببرید و آن را در خود قابل استفاده کنید. حمام این یکی از Bocadolobo نه تنها هنری است، بلکه کاربردی است، ببینید که چگونه قفسه دوچرخه به راحتی به قفسه حوله تبدیل می شود!

5. مخزن صابون تبدیل بطری ویسکی

https://www.instagram.com/p/_DkvVRtjEw/

یکی دیگر از ایده های فوق العاده خلاقانه برای حمام شما استفاده از یک بطری خالی ویسکی است دستگاه پخش صابون. این برای افرادی که به صورت عمده خرید می کنند عالی است. این ایده همچنین برای شامپو و نرم کننده یا حتی مایع ظرفشویی برای آشپزخانه شما کار می کند. فقط مطمئن شوید که بقایای بطری خالی را به درستی بشویید و از روی یک بطری لوسیون قدیمی برای پمپ در بالا استفاده کنید.

6. درها تبدیل به قفسه های آویز

https://www.pinterest.ph/pin/404620347741966619/

برای ایجاد این یکی باید کمی کار کنید، اما نتیجه مطمئنا ارزشش را دارد. می‌توانید آموزش کامل را از My Repurposed Life ببینید اینجا

7. کتاب تبدیل بلوک چاقو

باید بگویم، The Owner Builder واقعاً چیزهایی دارد خلاق ایده هایی در مورد چگونگی تبدیل دسته ای از چیزهای مختلف به بلوک های چاقو. با این حال، مورد علاقه من باید این دسته های قدیمی باشد کتاب ها با طناب محکم بسته می شود و بلافاصله به یک چاقو نگهدارنده خنک برای آشپزخانه شما تبدیل می شود. ایده های آنها را بیشتر بررسی کنید اینجا

8. صندلی چرخان درام

8 پروژه خلاقانه Upcycling برای خانه خود را در https://diyprojects.com/8-creative-upcycling-projects-for-your-home/ ببینید

با برخی ابزارها و مقداری ورودی خلاقانه، یک درام قدیمی می تواند به یک نیمکت دنج تبدیل شود. موردی که در اینجا نشان داده شده است از یک درام 55 گالن و آسترهای مشکی از لاستیک ساخته شده است. پایه و صندلی هر دو از چوب بازیافتی ساخته شده اند. بیشتر ببین اینجا

آیا پست مربوط به پروژه های چرخه را مفید دانستید؟ ما مطمئناً امیدواریم که چنین باشد و ما می خواهیم بازخورد شما را بشنویم، بنابراین نظر خود را در زیر بنویسید!

ایده های بیشتر برای خانه شما در زیر.

کارهایی که باید با شیشه های شیشه ای انجام دهید: پروژه های بازیافت DIY

آگهی بوسیدن کاردینالها

10 ایده خلاقانه برای خانه پرنده برای حیاط خلوت شما

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #خلاقانه #ارتقاء #دوچرخه #برای #خانه #شما

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *