اخبار

9 پروژه خانه روستایی که به شما کمک می کند سازماندهی کنید9 پروژه خانه روستایی که به شما کمک می کند سازماندهی کنید

پروژه های خانه روستایی مانند موارد ذکر شده در زیر خانه شما را منظم و زیبا نگه می دارد. ما واقعاً تم های روستایی را دوست داریم. آنها فضایی از جذابیت و راحتی را اضافه می کنند که اغلب در بسیاری از این طرح های مدرن وجود ندارد. اگر به شیک‌های شیک علاقه دارید، این پروژه‌های خانگی روستایی برای شما عالی هستند.

9 پروژه روستایی DIY

1) این کار را خودتان انجام دهید – قفسه های شناور

این افزودنی، تا زمانی که از تخته های رنگی ساخته شده باشد، می تواند افزودنی شگفت انگیز برای هر خانه روستایی باشد. به نظر می رسد که آنها در امتداد دیوار شناور هستند اما واقعاً در دیوار قرار دارند. ایده آل برای خانه سازی با ارزش، عینک، کتاب و خیلی چیزهای دیگر، این افزودن به خانه یک راه شگفت انگیز برای افزودن سبک مدرن اما روستایی بدون شکستن بانک است.

در https://diyprojects.com/9-rustic-home-projects/ 9 پروژه خانه روستایی را که به شما کمک می کند سازماندهی شده را بررسی کنید
تصویر از طریق heyletsmakestuff.com

2) پروژه های خانه روستایی – قفسه کتاب رولینگ

یک قفسه کتاب در ابتدا به نظر نمی رسد مفید باشد. شما فقط یک قفسه کتاب را در جایی قرار می دهید و معمولاً آن را درست حرکت نمی دهید؟ اشتباه. این قفسه کتاب غلتکی افزودنی شگفت انگیز برای خانه شما است و می تواند به شما کمک کند مجموعه وسیعی از کتاب ها را در بین قفسه های مختلف یا حتی در اتاق های مختلف بسته به فضایی که در دسترس دارید ذخیره کنید.

پروژه های خانه روستایی
تصویر از طریق www.craftsmandrive.com

3) این کار را خودتان انجام دهید – به طور منظم پالت قفسه کتاب

اگر به دنبال چیزی دائمی تر هستید، همیشه می توانید قفسه کتاب خود را بسازید. ساخت این قفسه‌های کتاب ساده، قابل تنظیم و بدون خطا هستند. با کمی سختی می‌توانید قفسه‌ای را با هم بچینید که فضای شگفت‌انگیزی برای کتاب‌ها، لقمه‌های کوچک یا هر چیز دیگری که ممکن است فضای عمودی برای آن‌ها بخواهید دارد. هرگز قدرت فضای عمودی را دست کم نگیرید یا اینکه چقدر راحت و ارزان می توانید یک قفسه کتاب خیره کننده بسازید.

پروژه های خانه روستایی
تصویر از طریق jenwoodhouse.com

4) پروژه های خانه روستایی – قفسه چاقو

اگر مطمئن هستید که کسی در خانه شما نیست که مانند بچه های کوچک از چاقو استفاده نکند، این یکی بهترین استفاده است. می توانید آهن ربا را به قسمت 2×4 اضافه کنید و سپس آن را به دیوار پیچ کنید. بام، زیبا و آسان است و می توانید چاقوهایی را که معمولا استفاده می کنید به شیوه ای سریع کارآمد و خیره کننده نشان دهید که باعث می شود شما هم روستایی و هم پیچیده به نظر برسید. این آسان را بررسی کنید آموزش

پروژه های خانه روستایی
تصویر از طریق ehow.com

5) این کار را خودتان انجام دهید – آینه حمام

حمام کم‌پیچیده‌ترین اتاق خانه است، وقتی باید بروید، لزوماً نگران ظاهر حمام خانه خود نباشید، اما وقتی دوستانی دارید، مهم است که یک میزبان یا مهماندار خوب باشید. برای مقابله با مشکل حمام تعویض آینه حمام یکی از راه هایی است که می توانید حمام خود را شگفت انگیز کنید. با تعدادی پالت بیشتر و یک چشم تیزبین می توانید یک کمد در اطراف آینه برای ذخیره سازی اضافی بسازید، درست مانند این کانکس-2-شیک.

پروژه های خانه روستایی
تصویر از طریق Shanty-2-chic

6) پروژه های خانه روستایی – ذخیره سازی دیوار جعبه

معمولاً وقتی مردم به انبارهای دیواری فکر می کنند، به فکر جعبه ها نیستند. معمولاً شما فقط بیرون می روید و یک قفسه کتاب می گیرید، اما اگر به دنبال یک احساس روستایی هستید، این یک گزینه نیست. ساختن قفسه کتاب خود ممکن است مطمئن باشد، اما خرید تعدادی جعبه و تعدادی بازوهای فلزی بسیار ساده تر است. در صورت لزوم رنگ آمیزی کنید و آنها را تنظیم کنید، آنها قفسه های منظمی را با حسی عمیق روستایی ایجاد می کنند.

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per
پروژه های خانه روستایی
تصویر از طریق تولیدات صبح با صبح

7) این کار را خودتان انجام دهید – Mason jar Organizer

حمام، حتی با آن قفسه‌های شگفت‌انگیز، هنوز هم می‌تواند کمی شلوغ باشد، به دیوارهای مختلفی که در دسترس دارید نگاهی بیندازید. فضای عمودی همه چیز است، یک دیوار تخته پالت رنگ آمیزی زیبا ایجاد کنید و به میل خود چند شیشه سنگ تراشی را در آن ببندید، می توانید همه چیز را از Q-Tips گرفته تا برس های آرایشی را در آن شیشه ها قرار دهید و آنها را بدون توجه به زمان روز به راحتی در دسترس قرار دهید. . اسکینیمگ روش جالب و خلاقانه ای را برای استفاده از کوزه های سنگ تراشی قدیمی به ما نشان می دهد

پروژه های خانه روستایی
تصویر از طریق skinnymeg.com

8) پروژه های خانه روستایی – نردبان پتو

گاهی اوقات شما میهمان می گیرید و گاهی اوقات به دلیل آب و هوای نامناسب آن مهمان ها مجبورند شب را بمانند. وقتی این اتفاق می‌افتد مطمئن شوید که پتوها همیشه در دسترس آنها هستند، آنها لااقل این حق را دارند و به دست آورده‌اند. چیزی بیشتر از یک نردبان چوبی و چند پتوی تا شده لازم نیست تا مهمانان شما بدانند که همیشه کمی گرما در گوشه و کنار برای آنها وجود دارد. نردبان پتویی نه تنها برای استفاده، بلکه افزودنی خوبی برای نمایش است و به همه می‌گوید چقدر مهمان‌نواز هستید و همچنین به آنها نشان می‌دهد که برای هر چیزی که زندگی ممکن است به شما بیاورد آماده هستید.

پروژه های خانه روستایی
تصویر از طریق heytherehome.com

9) خودتان این کار را انجام دهید – صندوق ذخیره سازی

صندوق ذخیره سازی یک افزودنی عالی برای هر ورودی است، به خصوص اگر حسی روستایی به آن داشته باشد، مهم است که توجه داشته باشید که همه صندوق های ذخیره سازی در ورودی شما قرار نمی گیرند. ساختن یکی از خودتان بهترین گزینه برای اطمینان از اینکه بیشترین بهره را از فضای خود می برید است. وقتی قفسه سینه‌تان را کنار هم می‌گذارید، وقت بگذارید، می‌خواهید مطمئن باشید که هر چیزی را که می‌خواهید نگه می‌دارد و در عین حال به شما اجازه می‌دهد بنشینید و بدون هیچ مانعی برای خودتان یا دیگران حرکت کنید.

پروژه های خانه روستایی
تصویر از طریق woodshopdiaries.com

وقتی نوبت به سازمان می رسد، سازماندهی لازم است. مبارزه با اهمال کاری و مشکلات سازمانی، زمان سختی را برای شما ایجاد می کند. این هک‌های سازمانی، سازمان را در زندگی روزمره شما ادغام می‌کنند، و در وهله اول سازماندهی را آسان‌تر و کارآمدتر می‌کنند. لمس روستایی خانه شما را بسیار پیچیده‌تر و شیک‌تر می‌کند و در عین حال مینیمالیست و بی‌خیال به نظر می‌رسد بدون اینکه حال و هوای غیرمسئولانه ایجاد کند.

تم‌ها و سبک‌های روستیک اکنون جدید باکلاس و پیچیده شده‌اند، مهم است که به خودتان رسیدگی کنید. دکور همراه با سازمان شما وقتی همه چیز خوب به نظر می‌رسد، اغلب به آنها افتخار می‌کنید و می‌خواهید خوب به نظر برسند، بنابراین برای اطمینان از اینکه مشکلی در ارتباط با سازمان ندارید، از راه خود تلاش می‌کنید. منظم ماندن بسیار مهم است، اما چه کسی می‌گوید که سازمان نمی‌تواند در نهایت درجه یک باشد؟

آیا هیچ یک از این پروژه های خانه روستایی را امتحان کرده اید، تجربه خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

مقالات بیشتر DIY

نکات دکور خانه DIY که خانه شما را پیچیده می کند

ردیابی

  1. […] مقداری لکه چوب به تمام قطعات سورتمه چوبی خود اضافه کنید تا ظاهری روستایی تر ایجاد کنید. برای لمس رنگارنگ تر، می توانید رنگ آنها را انتخاب کنید […]

  2. […] مقداری لکه بیشه به تمام تکه های سورتمه چوبی شما کمک کرد تا ظاهری روستایی تر ایجاد کنید. برای داشتن یک سبک رنگارنگ تر، می توانید رنگ آنها را انتخاب کنید […]

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #خانه #روستایی #که #به #شما #کمک #می #کند #سازماندهی #کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *