مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

DIY پوم پوم فرشته برای درخت کریسمس

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

DIY پوم پوم فرشته برای درخت کریسمس

اکنون که کریسمس حتی از راه دور نزدیک است ، بچه های من در مورد اینکه می خواهند از خودشان زیورآلات درست کنند کاملاً در حال جنجال هستند. این یک سنت خانوادگی است که در خانه ما ساخت انواع وسایلی را که می توانیم از درخت خود آویزان کنیم. اخیراً ، ما در صنایع دستی مبتنی بر نخ بسیار بزرگ بوده ایم ، زیرا من همچنین یک گره زن بزرگ هستم ، بنابراین همیشه نخ های قراضه در دست داریم که برای ساخت آنها مناسب است. اینگونه بود که من به ایده ساخت تزئینات تزئینی درخت فرشته پوم پوم رسیدم! من در واقع از محصول نهایی آنقدر راضی بودم که تصمیم گرفتم یک محصول دیگر درست کنم تا بتوانم روند کار را برای افراد دیگر نیز امتحان کنم.

دیه پوم پوم فرشته

این دستورالعمل های گام به گام کامل همراه با تصاویر را بررسی کنید! اگر بیشتر فرد آموزش تصویری هستید ، به پایین این پست بروید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • مهره های چوبی (یکی کوچک و یکی بزرگ)
 • رنگ نقره ای
 • یک قلم مو
 • نخ صورتی
 • نشانگرها (سیاه ، قرمز و صورتی)
 • قیچی

Diy pom pom angel برای بچه ها

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

هرچه برای انجام این کار نیاز دارید تهیه کنید تا آماده باشید.

مواد فرشته دی پم پوم

مرحله 2: سر را رنگ کنید

در اطراف بالای مهره چوبی بزرگتر خود ، یک شکل نیمه دایره ای نقره ای با لبه های تکان دهنده در جلو مانند موی چتری و یک لبه گرد شده در قسمت عقب تر ، رنگ کنید. این موهای فرشته شما خواهد بود. این مهره را کنار بگذارید تا خشک شود. این سر و مو فرشته شما خواهد بود.

رنگ فرشته ای دی پوم پوم

مرحله 3: نان را رنگ کنید

کل مهره چوبی کوچکتر را نیز نقره ای رنگ کنید و کنار بگذارید تا خشک شود. این نان فرشته شما خواهد بود.

Diy pom pom angel metalic

مرحله 4: شروع به ساختن pom pom کنید

از نخ صورتی خود برای ساختن یک گلدان بزرگ استفاده کنید. ابتدا با برش دادن یک تکه از حدود شش اینچ نخ ، آن را از وسط تا کنید و در یک انتهای آن یک حلقه داشته باشید و در انتهای دیگر دو انتهای آن شل شود. آن را تقریباً تا نیمه در امتداد طول تا خورده بین انگشتان میانی و حلقه ای نگه دارید ، در انتهای شل در قسمت داخلی دست و جایی که کف دست شما است و حلقه پشت دست را بگیرید. انتهای توپی نخ را گرفته و با انگشت شست در مقابل چهار انگشت خود نگه دارید. نخ را دور و اطراف عرض چهار انگشت خود بپیچید (اطمینان حاصل کنید که انتهای قطعه اصلی بین انگشتان شما یک طرف آن بیرون باشد تا در زیر نخ پیچیده شده گیر نیفتد) تا زمانی که یک بسته کاموا در حدود دو اینچ داشته باشید عرض و ضخامت نیم اینچ دور انگشتان شما بسته شده است. بسته نرم افزاری نخ خود را از توپ جدا کنید.

نخ فرشته Diy pom pom

مرحله 5: گره بزنید

حلقه نخ را از پشت دست به جلو بکشید ، با عبور از نوک انگشتان خود ، انتهای سست قطعه اصلی خود را از قسمت انتهایی بسته نرم افزاری بکشید ، به کف دست خود نزدیک کنید و آنها را از طریق حلقه عبور دهید ، سخت محکم بکشید تا بسته نرم افزاری کاموا را در وسط بگیرید. کل دسته را از انتهای چهار انگشت خود بلغزانید و انتهای حلقه شده را به وسط بپیچید تا به طور ملایم تر قوز شود. محکم بکشید و انتهای آن را خوب گره بزنید.

گره فرشته Diy pom pom

مرحله 6: برش

حلقه ها را در هر طرف بسته نخ کاموا شده خود ببرید تا به صورت انتهای سست از هم جدا شوند. pom pom را کرک کنید تا به شکلی گردتر و انتهای آن یک کره کامل بدست آید.

Diy pom pom فرشته برش

مرحله 7: اصلاح کنید

انتهای قطعه اصلی خود را کنار بگذارید (بعداً از آنها استفاده خواهید کرد) ، شروع به اصلاح دور انتهای پوم پوم کنید ، به آن شکل صاف و گردتری دهید.

دی پوم پوم فرشته پمپوم

مرحله 8: سر را نخ کنید

دو سر قطعه اصلی خود را که اکنون طولانی ترین است ، از سوراخ مهره چوبی بزرگتر عبور دهید.

رشته فرشته Diy pom pom

مرحله 9: نان را اضافه کنید

دو سر رشته بلند خود را از سوراخ مهره چوبی نقاشی شده کوچکتر خود عبور دهید ، سپس انتهای آن را در یک گره گره بزنید ، آن را به سمت پایین به سمت مهره بکشید تا سر و مستی در جای خود قرار گیرد. سپس یکی دیگر از دانه ها را که بالاتر از انتهای آن قرار ندارد ، گره بزنید ، و حلقه ای بسازید که می توانید زیور آلات خود را از آن آویزان کنید.

مرحله 9 فرشته فرشته پوم پوم

بالای صفحه فرشته Diy pom pom

مرحله 10: صورت را بکشید

برای کشیدن صورت فرشته خود از نشانگرها یا خودکارهای خود استفاده کنید. من از رنگ مشکی برای ایجاد چشم و مژه و قرمز برای ایجاد لبخند استفاده کردم.

استنسیل فرشته Diy pom pom

مرحله یازدهم: با روبان گره بزنید

نوار خود را در کمان دور نان نقره ای ببندید و قسمت های اضافی انتهای آن را مرتب کنید. فرشته شما اکنون کمان مو دارد!

آویز فرشته دی پوم پوم

تعظیم فرشته Diy pom pom

Diy pom pom فرشته برای درخت

فرشته کوچک شایان ستایش شما رسماً تمام شد! درصورتی که بخواهید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #پوم #پوم #فرشته #برای #درخت #کریسمس

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید