مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

DIY Paper Angel صنایع دستی کودکان برای کریسمس

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

DIY Paper Angel صنایع دستی کودکان برای کریسمس

بچه های من همیشه عاشق کارهای ساده کاغذی بود. برش و چسباندن کاری است که آنها کاملاً بدون کمک قادر به انجام آن هستند ، بنابراین باعث می شود احساس استقلال کنند. حتی در این صورت ، من به راحتی کار در کنار آنها را به راحتی انجام می دهم زیرا انجام این پروژه ها سرگرم کننده است. این اتفاقی افتاد که آنها هفته گذشته این فرشتگان کوچک کاغذی زیبا را ساختند و آنها آنقدر سرگرم شدند که تصمیم گرفتم پروسه ای را که برای ساختن خودم دنبال کردم شرح دهم ، فقط در صورتی که افراد دیگر بخواهند نحوه کار آنها را نیز بیاموزند.

کاغذ فرشته بچه ها کاردستی

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • کاغذ (صورتی روشن ، سفید و قرمز)
 • نشانگرها (سیاه و قرمز)
 • تمیز کننده لوله طلا
 • قیچی
 • یک چوب چسب
 • نخ سفید و طلایی

مرحله 1: آماده سازی

مواد را جمع کنید!

کاغذ فرشته مواد صنایع دستی کودکان

مرحله 2: سر را ببرید

مربع یک اینچ در یک اینچ کوچکی از گوشه کاغذ صورتی روشن خود ببرید و گوشه ها و لبه های آن را با قیچی گرد کنید تا دایره شوید. این سر فرشته شما خواهد بود. آن را برای لحظه ای کنار بگذارید.

کاغذ فرشته کاغذ برش صنایع دستی

بچه های فرشته کاغذ مربع کوچک را درست می کنند

کاغذ فرشته بچه ها دور کار

مرحله 3: کمان را درست کنید

یک قطعه دو اینچی از انتهای رشته خود ببرید و آن را به یک کمان گره بزنید! من این کار را با یافتن نقطه نیمه رشته انجام دادم ، یک حلقه در انتهای دو طرف آن ایجاد کردم و آنها را گره می زدم مانند آنچه که اگر بندهای کفش خود را با استفاده از روش “bunny wears” می بستید. نتیجه یک کمان کوچک است که در وسط گره خورده است. اگر دوست دارید رشته اضافی را از دم کوتاه کنید. تعظیم را هم فعلا کنار بگذارید.

طناب کاردستی بچه فرشته کاغذی

کاغذ گلدوزی کودک فرشته کاغذی

کاغذ کودک فرشته صنایع دستی تعظیم

مرحله 4: بال ها را بسازید

قطعه کاغذ پرتره خود را برگردانید و آن را از وسط تمام قد خود به نصف ببرید. یک نیمه را بردارید و تا کنید که از نیمه به انتهای آن منتهی می شود تا طول آن ختم شود ، بنابراین به اندازه عرض قبلی است اما نیمی از آن طول دارد. با استفاده از قیچی شکل یک بال را به داخل این قطعه بریزید ، مطمئن شوید که از هر دو لایه بهم خورده عبور می کند. انجام دادن نه در پایان چین را برش دهید. وقتی قطعه حاصل را باز می کنید ، یک جفت بال فرشته خواهید داشت که در مرکز به هم متصل شده اند تا یکدیگر را آینه کنند!

کاغذ فرشته بچه ها نیمی از کاغذ را درست می کنند

کاغذ فرشته کاغذ بچه چسب هلد

کاغذ فرشته بچه ها کاغذ سفید درست می کنند

کاغذ فرشته بچه ها کار برش دور ابر را انجام می دهند

کاغذ فرشته بچه ها فرشته کاردستی

مرحله 5: بدن را شکل دهید

قطعه کاغذ قرمز خود را بچرخانید و آن را به صورت عمودی از وسط ببرید. گوشه های یک نیم قطعه را دور بزنید تا یک نوع مستطیل کشیده و کمی گرد داشته باشید. این شکل را به صورت عمودی روی میز کار خود قرار دهید و لبه پایین گرد شده را به اندازه نیم اینچ به سمت بالا تا کنید و چین آن را چین دهید. قطعه را به بالا و بالا بچرخانید ، بنابراین این چین در قسمت بالایی بلکه در عقب قرار دارد و در کنار میز قرار دارد. حالا ، هر انتهای این لبه چین خورده را به سمت پایین اما به صورت مورب تا بزنید و در قسمت بالا یک شکل مخروطی ایجاد کنید و دو تا مثلث زاویه دار در قسمت جلو داشته باشید. در صورت نیاز ، زمان خوبی برای اصلاح و گرد کردن لبه پایین منحنی قطعه قرمز شما است ، که من این کار را کردم. این بدن فرشته شماست!

بچه های فرشته کاغذی با رنگ قرمز کار می کنند

بچه های فرشته کاغذی گوشه های قرمز را درست می کنند

کاغذ فرشته بچه ها کاردستی پایین

کاغذ فرشته کاغذ کاردستی مثلث گوشه برابر

کاغذ فرشته بچه ها کاردستی بالا

مرحله 6: چسب زدن را شروع کنید

پشت دایره صورتی روشن خود را بچسبانید و آن را به نوک نقطه مخروطی بچسبانید ، و با قطعات تا شده مورب خود همپوشانی داشته باشید. فرشته شما اکنون دارای سر و بازوهای کوچک اریگامی است که به نظر می رسد آستین های زنگ دار دعا کننده هستند!

چسب کاردستی کاغذ فرشته

کاغذ فرشته بچه ها طراحی بیشتری می کنند

مرحله 7: بال ها را اضافه کنید

به مرکز تا شده بین دو بال خود چسب بزنید و آنها را به پشت فرشته خود بچسبانید. من مرکز خودم را درست در پشت گردن فرشته قرار دادم ، بنابراین آنها از هر طرف درست از جلو بیرون زدند.

کاغذ کودک فرشته هنر و صنعت پیوست فرشته

مرحله 8: با رشته تزئین کنید

پشت کمان رشته خود را بچسبانید و آن را درست زیر چانه فرشته خود بچسبانید ، گویا ممکن است در خط گردن لباس او بسته شود. سپس با برش دو طناب دیگر که به اندازه پهنای پایین شکل لباس قرمز فرشته شما است ، جزئیات را اضافه کنید. به آنها چسب بزنید و آنها را در پایین لباس ، نزدیک پایین و با فاصله یکسان بچسبانید.

طناب کاردستی بچه فرشته کاغذی 1

طناب دستی بچه های فرشته کاغذی

کاغذ فرشته بچه های صنایع دستی چسب همه

کاغذ فرشته بچه ها صنایع دستی diy

مرحله 9: موها را بسازید

از انتهای دستگاه تمیز کننده لوله طلای درخشان خود دو قطعه به طول اینچ ببرید. آنها را کمی خم کنید تا به آرامی به سمت پایین خم شوند و به پشت خود چسب بزنند. اولین آن را در امتداد لبه بالای سر فرشته ، به دنبال منحنی کاغذ بچسبانید. دومی را درست در داخل اولی بچسبانید. فرشته شما اکنون موهایی درخشان دارد! بعد ، سه قطعه نیم اینچی از انتهای تمیز کننده لوله طلای خود ببرید. دو تا را از وسط رد کنید و آنها را به دور هم بچرخانید تا کمی X شود. از سوم نیز از وسط عبور کرده و آن را بچرخانید تا به شکل ستاره در بیاید. پشت این چسب بزنید و آن را به کنار لباس بچسبانید ، و برای جزئیات بیشتر زیبا روی خطوط رشته را همپوشانی کنید.

پروژه کاردستی بچه های فرشته کاغذی

کاغذ فرشته بچه ها کاردستی برتر

کاغذ فرشته بچه ها کاردستی ساده

مرحله 10: صورت را بکشید

از مارکرهای خود برای کشیدن چهره فرشتگان خود استفاده کنید! من از رنگ مشکی برای چشم ها ، ابروها و بینی و رنگ قرمز برای لبخند استفاده کردم.

کاغذ کودک فرشته هنر و صنعت برای کریسمس

وویلا فرشته زیبای کاغذی شما کامل است. فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #Paper #Angel #صنایع #دستی #کودکان #برای #کریسمس

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید