مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

DIY Pom Pom هیولاهای کاردستی روز ولنتاین 1. خانه
 2. بچه ها

DIY Pom Pom هیولاهای کاردستی روز ولنتاین

این هیولاهای صنایع دستی روز پنت پمپ DIY ایده خوبی است که امسال با kiddos خود امتحان می کنید! ببینید که چطور من آنها را درست در اینجا ساخته ام.

Diy pom pom love monster

Diy pom pom love monster صنایع دستی

ما در واقع ساختن این هیولاهای پوم پوم را با هم بسیار سرگرم کردیم به طوری که هر کدام را چندین نفر ساختیم و آنها را در خانه آماده کردیم تا برای روز بزرگ آماده شویم. مثل معمولاً ، من تصمیم گرفتم روند ساخت آنها را در یکی از کارهای من شرح دهم ، فقط درصورتی که سایر علاقه مندان به هنر هنر نیز از ظاهر آنها خوششان بیاید. این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

Diy pom pom love monster sinple

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • پاک کننده لوله قرمز
 • نخ صورتی
 • احساس قرمز
 • چشمان گوگل
 • چسب گرم
 • قیچی
 • یک مداد

Diy pom pom love monster funny

مرحله 1: لیست خود را بررسی کنید

مواد خود را جمع کنید!

Diy pom pom عاشق مواد هیولا است

مرحله 2: قلب را بکشید

با استفاده از مداد خود یک شکل قلب را در گوشه ای از نمد قرمز خود بکشید. من خودم را در حین نقاشی آزاد و حتی المقدور ساختم و عرض آن را تقریباً یک اینچ و بلندی آن را دو اینچ نگه داشتم. گوش دادن را قطع کرده و کنار بگذارید. این بعداً پای هیولای شما خواهد بود.

Diy pom pom love cut monster

مرحله 3: پوم پوم ها را بسازید

از نخ قرمز خود برای ساخت پوم پوم نخ استفاده کنید! ابتدا یک نخ کاموا را به طول حدود شش اینچ برش دهید و آن را از وسط تا بزنید تا دو انتهای آن در یک انتها و یک حلقه به هم برسد و آن را بین انگشتان اول و دوم خود بکشید و کف دست خود را به سمت خود قرار دهید. ترجیح دادم طرف حلقه را در پشت دست قرار دهم و حلقه ها در جلو ختم شوند. قطعه را تا پایین انگشتان خود بلغزانید و آن را محکم نگه دارید تا بعداً بتوانید حلقه و انتهای آن را پیدا کنید. بعد ، انتهای نخ توپی را درست در کنار انتهای انگشتان قرار دهید ، نوک را با انگشت شست در جای خود نگه دارید و همه انگشتان را با هم نگه دارید و مستقیم بیرون ، و شروع به پیچیدن کاموا در اطراف هر چهار قسمت کنید انگشتان شما؛ می توانید انگشت شست خود را به بیرون بکشید پس از چند دور بسته شدن ، زیرا در عوض آن را در جای خود نگه می دارند.

بسته بندی را ادامه دهید تا اینکه بسته نرم افزاری کاموا در اطراف انگشتان شما نیمی از اینچ ضخامت داشته باشد (یا هر اندازه که ضخامت دارید ، هرچه بیشتر بپیچید ، ضخامت پوم شما پرتر خواهد شد) کاموای زنده را به پشت جلوی دست خود برگردانید (کف دست را به بالا) و دوباره با انگشت شست خود را در محل قرار دهید و سپس آن را آزاد کنید. اکنون ، انتها و حلقه قطعه اصلی خود را بگیرید و آن را به سمت بسته نرم افزاری خود ، به سمت نوک بکشید ، بسته را به سمت بالا و اطراف بیاورید تا در طرف دیگر قرار گیرد. انتهای آن را از حلقه رد کنید و شروع به محکم کشیدن انتهای خود کنید ، بنابراین حلقه به پایین بلغزد و بسته نرم افزاری را در وسط فشار داده و آن را محکم کنید.

حالا که بسته نرم افزاری شما به هم چسبیده است ، تمام چیز را از انتهای انگشتان خود بکشید (در صورت آزاد شدن هر دو دست ، احساس می کنید وسط را بیشتر محکم کنید – من مطمئن شدم که انتهایم را محکم می بندم تا آنها را نگه ندارم محل). قیچی خود را بردارید و انتهای هر حلقه را در بالا و پایین پوم پوم خود آزاد کنید تا از هم جدا شوند و آن شکل کروی کلاسیک را ایجاد کنید. در آخر ، لبه های بیرونی حاشیه پوم پوم را مرتب کنید تا یکنواخت تر شوند و کل آن کمی گردتر و کروی شکل باشد.

نخ پوم پوم عاشق نخ هیولا است

Diy pom pom عشق گره هیولا

نخ بسته بندی هیولا را دوست دارم دی پوم پوم

نخ پوم پوم عاشق نخ بالای هیولا است

نخ پم پوم عاشق نخ برش هیولا است

Diy pom pom love monster top نخ برش

مرحله 4: آنتن قلب را بسازید

پاک کننده لوله صورتی خود را از وسط تا کنید و آن را در وسط آن ببرید. یک انتهای نیمه اول را به یک منحنی یا دایره خم کنید تا با بقیه قطعه تقریباً نیمی از طول آن جمع شود. یک نقطه چسب در جایی که می خواهید نوک آن بریزد بزنید و آن را پایین بچسبانید و آنجا لنگر دهید. سپس قسمت میانی دایره ای را که ایجاد کرده اید دندانه بزنید تا آن را به شکل قلب درآورید. انتهای مستقیم را کوتاه کنید این اولین آنتن هیولای شماست. کل مراحل را تکرار کنید تا یک فرآیند دوم ایجاد کنید. پس از اتمام هر دو آنتن به شکل قلب ، نوک مستقیم هر یک را چسب زده و در نقطه ای که می خواهید بالای سر هیولا خود ایجاد کنید ، آنها را به گلدان ماسوره بچسبانید.

Diy pom pom love monster مرحله 4

Diy pom pom love monster step 4a

Diy pom pom love monster step 4b

Diy pom pom love monster step 4c

مرحله 5: چسباندن

برعکس آنتن هایی که به شکل قلب قرار داده اید ، در پایین پوم پوم خود چسب داغ بزنید. پوم پوم را به انتهای نوک تیز قلب نمدی قرمز خود پایین بچسبانید ، به خاطر داشته باشید که اشکال گرد شده که معمولاً بالای قلب را تشکیل می دهند ، پاهای هیولا خواهند بود ، بنابراین نقطه ای که بیرون می زند قسمت جلویی آن خواهد بود.

Diy pom pom love monster step 4d

Diy pom pom love monster step 5

مرحله 6: چشم ها را اضافه کنید

چشمان گوگول خود را به هر کجا که دوست دارید صورت هیولای پوم پوم شما باشد بچسبانید!

Diy pom pom love monster step 5a

Diy pom pom love monster step 6

روز ولنتاین هیولای پوم پوم شما رسماً تمام شد! درصورتی که دوست دارید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

Diy pom pom love monster step 6a

Diy pom pom love monster step 6b

Diy pom pom love monster step 6c

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #Pom #Pom #هیولاهای #کاردستی #روز #ولنتاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید