مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

چیزهای فوق العاده بهاری برای بافتن و قلاب بافی

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

چیزهای فوق العاده بهاری برای بافتن و قلاب بافی

ما را دیوانه خطاب کنید، اما ما از آن دسته از علاقه مندان به ساخت نخ هستیم که فقط به دلیل گرم شدن هوا از کار با الیاف مورد علاقه خود خودداری می کنیم. ما می دانیم که برخی از مردم فکر نمی کنند بافتنی و قلاب بافی زمانی که خورشید بیرون می آید “در فصل” است، اما فکر می کنیم آنها ممکن است به الگوها و پروژه های اشتباه نگاه کنند. به همین دلیل است که ما در جستجوی پروژه های عالی برای رسیدن به سوزن ها و قلاب های خود در این بهار بوده ایم. از این گذشته، اگر از وزن و الیاف مناسب برای کاری که می‌سازید استفاده کنید، کاردستی‌های کاموا برای پوشیدن در بهار بسیار خوب و خنک هستند.

اگر شما هم مثل ما عاشق بافتن و قلاب بافی در فصل بهار هستید، در اینجا 15 الگوی بهار خوش آب و هوا و ریزه کاری نخی با تم بهار را برای شما آورده ایم که می توانید دست خود را در ساخت آن امتحان کنید!

1. لاله های بهاری قلاب بافی

لاله های بهاری قلاب بافی

آیا عشق شما به قلاب بافی از این واقعیت ناشی می شود که می توانید انواع شکل ها و ساختارها را بسازید، به این معنی که ساختن زیورآلات و چیزهای تزئینی مرتب به جای لباس بسیار ساده است؟ سپس فکر می کنیم گل های قلاب بافی بهترین راه برای مشغول نگه داشتن خود در بهار امسال هستند! ما عاشق راه هستیم چیزهای کوچک وبلاگ بخیه های ساخت این لاله های شایان ستایش را گام به گام به همراه دستورالعمل هایی برای اتصال آنها به بالای “ساقه های” روبان پیچیده می زند.

2. ابزار تمیز کردن فنر قلاب بافی

ابزار تمیز کردن فنر قلاب بافی

نظافت بهاره ممکن است مورد علاقه همه افراد نباشد که وقتی موضوع فصل در گفتگو مطرح می شود، به آن فکر کنیم، اما این یک چیز ضروری است که صادقانه سعی می کنیم هر سال آن را به خوبی انجام دهیم، فقط برای اینکه به خانه هایمان کمی طراوت سالانه بدهیم! باور کنید یا نه، جلسه نظافت بهاره شما در واقع مکانی برای مهارت های بافتنی و قلاب بافی شما نیز هست. بررسی کنید که چگونه بخیه بزنید و باز کنید مجموعه کاملی از ابزارهای نظافتی، مانند روکش‌های Swiffer و اسفنج‌ها، که همگی از نخ‌های بادوام و قابل شستشو ساخته شده‌اند. ما عاشق استفاده از این چیزها در خانه خود هستیم زیرا قابل استفاده مجدد هستند، به این معنی که زباله کمتری ایجاد می کنیم و ردپای سبز خود را کاهش می دهیم.

3. دامن دخترانه جدید

دامن دخترانه جدید

یکی از چیزهای مورد علاقه ما در مورد آمدن بهار این است که می توانیم تمام دامن های زیبا را که در تمام زمستان در کمدهایمان پنهان کرده اند، بیرون بیاوریم و بپوشیم! با این حال، ما متوجه می شویم که گاهی اوقات هنوز یک است مقدار کمی در فصل بهار جایی که ما زندگی می کنیم کمی سرد است، به این معنی که معمولاً سبک ترین دامن هایمان را تا اواخر سال ذخیره می کنیم و به چیزی می رسیم که از پارچه کمی سنگین تر ساخته شده باشد. به همین دلیل است که ما بسیار خوشحال شدیم که با این مدل دامن بافتنی شایان ستایش که بر روی آن قرار گرفته بود مواجه شدیم کاردستی! سبک و الگوی پایین آن از سبک شخصی شخصیت اصلی در برنامه تلویزیونی محبوب الهام گرفته شده است دختر جدید، کسی که ما همیشه فکر می کردیم اگر صادق باشیم، کمی شبیه او لباس می پوشیم.

4. لباس بهاری

لباس بهاری

آیا واقعاً با ایده دامن بافتنی توجه شما را جلب کردیم، اما مطمئن نیستید که دامن‌ها واقعاً سبک شما هستند، زیرا در ست کردن آنها با پیراهن مشکل دارید، حتی اگر ایده یک لباس تابستانی کامل بافتنی را دوست دارید؟ در این صورت، پیشنهاد می کنیم به جای آن نگاهی به این لباس بافتنی بسیار جذاب بیندازید! ممکن است به نظر برسد کاملا یک تعهد، و ما اعتراف خواهیم کرد که لباس هایی که در گذشته بافتیم کار کوچکی نبوده است، اما این الگوی ساده و تابستانی از تمام بافندگی رایگان مطمئناً برای شروع آسان است (و همچنین پوشیدن آن فوق العاده راحت است).

5. کلاه بهاری گلدار

کلاه بهاری گلدار

یکی از چیزهای مورد علاقه ما در مورد داشتن بچه های کوچک این است که در حالی که آنها هنوز کوچک هستند، می توانیم آنها را در کلاه های شایان ستایش یا خنده دار قرار دهیم تا زمانی که خیلی پیر شوند و به ما اجازه دهند هر طور که می خواهیم آنها را بپوشیم. با این حال، تا آن زمان، ما همیشه به نوعی نقطه نرمی در قلبمان برای انواع کلاه های آفتابی قلاب بافی شایان ستایشی داشتیم که مادرانمان بر سرمان می گذاشتند. به همین دلیل است که ما بسیار خوشحال شدیم که با این الگو برای یک نسخه گلدار زیبا با لبه های فر شده روبرو شدیم. کیف-O-Day قلاب بافی!

6. صندل دمپایی قلاب بافی

صندل دمپایی قلاب بافی

وقتی می نشینید و به چیزهایی برای قلاب بافی فکر می کنید، کفش ممکن است اولین چیزی نباشد که به ذهنتان می رسد، فقط به این دلیل که قلاب بافی اغلب با نخ انجام می شود. تا زمانی که فقط آن کفش‌ها را در اطراف خانه یا ایوان می‌پوشید، تعجب خواهید کرد که در واقع نخ بادوام برای چیزهایی مانند دمپایی چقدر است! در بهار و تابستان ترجیح می‌دهیم انگشتان پاهایمان آزاد باشد، اما همیشه احساس سرد بودن کاشی‌های کف پا را دوست نداریم، بنابراین این صندل‌های دمپایی قلاب‌بافی کوچک و زیبا طراحی شده توسط صنایع دستی آماندا سازش کامل هستند.

7. توتو کودک نوپا با نیم تنه قلاب بافی

توتو کودک نوپا با نیم تنه قلاب بافی

آیا وقتی شروع به صحبت در مورد لباس های نخی برای بهار کردیم، توجه شما را جلب کردیم، اما شما در واقع به جای خودتان، فرزندتان را در نظر داشتید؟ خوب، پوشاندن یک لباس قلاب بافی به یک دختر بچه مطمئناً شایان ستایش به نظر می رسد، اما ما در واقع ایده ای پیدا کرده ایم که فکر می کنیم حتی بامزه تر. بررسی کنید که چگونه سوانجی یک لباس توتو کوچک با ظاهری بسیار شیرین درست کرده است که رویه آن قلاب بافی است و لایه‌هایی از پارچه‌های توری رنگارنگ برای دامن دارد که در امتداد پایین گره زده شده است.

8. گل های دکمه ای قلاب بافی

گل های دکمه ای قلاب بافی

شاید ایده درست کردن گل‌های قلاب‌بافی کوچک مانند آنچه در بالای فهرست ما ذکر شد را دوست داشتید، اما ترجیح می‌دهید گل‌های بابونه کوچک یا گل‌هایی با گلبرگ‌های بیش از یک رنگ بسازید به جای لاله‌های تک رنگ؟ در آن صورت، ما کاملا فکر می کنم باید نگاهی به راه بیندازید پرش به لو من این گل های کوچک خنده دار را با لایه های روشن زیبا و مرکز دکمه ها ساخته است. هر طور که می خواهید از آنها استفاده کنید! ما آنها را روی لباس بچه‌ها قرار داده‌ایم، آنها را روی رشته‌هایی قرار داده‌ایم تا مانند تزئینات آن را آویزان کنند، یا به سادگی آنها را روی میزهای کناری قرار داده‌ایم تا مکان را در بهار روشن‌تر کنند.

9. خرگوش های بافتنی خنده دار

دوربین دیجیتال Olympus

اکثر افرادی که تصمیم می گیرند می خواهند اسباب بازی های زیبا ببافند برای الگوها و ایده های خود به قلاب بافی روی می آورند، اما اگر بافتن را خیلی بیشتر ترجیح دهید چه؟ خوب، ما خوشحالیم که گزارش دهیم که شما واقعاً خوش شانس نیستید! بسیاری از خرگوش‌های بامزه‌ای وجود دارد که می‌توانید روی سوزن‌های بافتنی خود ایجاد کنید، اما این خرگوش‌های کوچک بامزه طراحی شده توسط کوچک برای بزرگ ممکن است موارد بسیار مورد علاقه ما باشد. فقط یک چیز عجیب و غریب و احمقانه در مورد چشم های دکمه ای کوچک آنها و نحوه چسباندن گوش های آنها وجود دارد!

10. مارهای بافتنی انگشتی

مارهای بافتنی با انگشت

آیا واقعاً به امید یافتن ایده‌ای برای بافتنی بهاره که بچه‌هایتان می‌توانند در کنار شما آن را بیاموزند، در فهرست ما ورق می‌زنید، اما هر چه بیشتر به آن فکر کنید، بیشتر متوجه می‌شوید که همه چیزهای ساده‌ای که می‌توانید با سوزن‌های بافتنی درست کنید. لباس زمستانی؟ در این صورت شاید شانس بهتری برای شروع پروژه های بافندگی انگشتی داشته باشید! ما فکر می‌کنیم این مارهای انگشتی یک پروژه بهاری عالی برای کار کردن با هم ایجاد می‌کنند، زیرا فصل بهار مملو از موجودات جدید در حیاط خلوت است. دریابید که اینها واقعاً چقدر ساده هستند هنر تد قرمز.

11. روسری بی نهایت بافتنی بهاره برای مبتدیان

روسری بی نهایت بافتنی بهاره برای مبتدیان

اگر در جایی شبیه به ما زندگی می کنید، به احتمال زیاد برخی از صبح ها و عصرها هنوز کمی سرد است، حتی اگر روزها دلپذیر و گرم باشد. به همین دلیل است که وقتی وسایل زمستانی خود را جمع می کنیم، معمولاً حداقل یک روسری را بیرون نگه می داریم. خوشبختانه برای ما، تعداد زیادی الیاف سبک و پروژه های بافندگی وجود دارد که برای فصل بهار عالی هستند، زیرا سنگین و ضخیم نیستند، اما همچنان در صورت نیاز شما را حداقل کمی گرم نگه می دارند! این روسری بی نهایت دوست داشتنی بهاری طراحی شده توسط به سادگی مگی مثال کاملی است که منظور ماست.

12. زیور آلات تخم مرغ عید پاک

تزیینات تخم مرغ بافتنی

خوب، ما می دانیم که عید پاک چندین هفته است که به پایان رسیده است، اما فقط چیزی در مورد بهار وجود دارد که باعث می شود به تخم مرغ های رنگارنگ رنگارنگ یا رنگ شده خیلی بیشتر از زمانی که یک هفته جشن عید پاک اجازه می دهد فکر کنیم و دوستش داشته باشیم. ما کاملاً اعتراف خواهیم کرد که هر کسی که بین آوریل و مثلا ژوئن به خانه ما می‌آید، تقریباً در همه جا در معرض دید تخم‌مرغ‌های رنگارنگ عید پاک قرار می‌گیرد. به همین دلیل است که ما نتوانستیم از گنجاندن این تخم مرغ بافتنی عید پاک در لیست بافتنی های بهاری خود مقاومت کنیم! ببینید اینها چگونه ساخته شده اند حومه طبیعی.

13. گل های بافتنی مهره ای

گل های بافتنی مهره ای

ما قبلاً چند الگو برای گل‌های قلاب‌بافی به شما نشان داده‌ایم، اما اگر شما و بچه‌هایتان تاکنون فقط بافتنی را یاد گرفته‌اید، بنابراین به دنبال الگوی ساده و دوستانه برای آنها هستید، چه؟ سپس ما کاملا پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی بافندگی شرو این گل های کوچک تک رنگی ساده را ساخت که در یک بعد از ظهر گره می خورند! درست مانند گلهایی که قبلاً از ظاهر آنها بسیار لذت می بردید، این گل های کوچک دارای مهره هایی در مرکز جایی هستند که گرده ها قرار می گیرند، فقط برای کمی زرق و برق.

14. روسری بی نهایت بافتنی سبک

روسری بی نهایت بافتنی سبک

آیا شما از طرفداران زیادی از ایده روسری بی نهایت بهاری بودید، اما چیزی که در بالا به شما نشان دادیم هنوز برای سلیقه شما کمی سنگین به نظر می رسد؟ شاید شما در واقع هر زمان که امکان دارد بافتن خواننده را به بافتنی معمولی ترجیح دهید، در این صورت فکر می کنیم از دیدن پیشنهاد بعدی ما خوشحال خواهید شد. آدریان سوریان در اینجا به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک لباس بسیار مشابه درست کنید، اما با بافتن انگشتی انجام می شود، و ساختار و احساسی گشادتر و سبک تر به آن می بخشد.

15. گل مارپیچ بافتنی انگشتی

گل مارپیچ بافتنی انگشتی

آیا واقعاً توجه شما را با موضوع بافتنی با انگشت به خود جلب کرده ایم زیرا شما بچه های خود را به این موضوع جذب کرده اید اما به پروژه ای نیاز دارید که کمی ساده تر از آنچه تاکنون به شما نشان داده ایم؟ سپس ما فکر می کنیم که از اینکه ما به طور تصادفی با این الگوی گل بافتنی انگشتی شایان ستایش که در آن مشخص شده است، بسیار خوشحال خواهید شد. پیاز جادویی! آنها شما را در فرآیند بافتن یک نخ ساده و مارپیچ کردن آن به شکلی زیبا و شاد که جایی بین یک آبنبات چوبی و یک گل زیبای بهاری است، راهنمایی می کنند، بسته به اینکه چگونه تصمیم دارید گل تمام شده خود را بپوشانید.

آیا الگوهای بافتنی و قلاب بافی مورد علاقه دیگری دارید که برای فصل بهار کاملاً عالی هستند اما آنها را در لیست ما نمی بینید؟ همه چیز را در مورد آنها به ما بگویید یا ما را در بخش نظرات به الگوی پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#چیزهای #فوق #العاده #بهاری #برای #بافتن #قلاب #بافی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید