مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

هدایای فارغ التحصیلی DIY برای دانش آموز زندگی شما  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

هدایای فارغ التحصیلی DIY برای دانش آموز زندگی شما

اکنون که تابستان فرا رسیده است، جشن فارغ التحصیلی و فراخوانی برای دانشجویان در سراسر کشور در حال برگزاری است. دانش آموزان دبیرستانی، کالج و دانشگاه به طور یکسان آماده هستند تا قبل از اینکه به مرحله بعدی تحصیل و زندگی حرفه ای خود بپردازند، مدتی مرخصی یا در طول تابستان کار کنند. فرقی نمی کند دانش آموز در کدام سطح باشد شما زندگی به پایان رسیده است، و صرف نظر از سن آنها، ما حاضریم در بستری بخوابیم که یک هدیه ساده فارغ التحصیلی به آنها احساس فوق العاده ای بدهد. در تجربه ما، هدایای فارغ التحصیلی یکی از آن چیزهایی است که وقتی شخصی که به او هدیه می دهید می تواند بگوید که خودتان آن را درست کرده اید، مورد استقبال قرار می گیرد! فقط چیزی بسیار مهم در مورد گرفتن یک هدیه DIY وجود دارد و واقعاً قلب را گرم می کند. فقط به این دلیل که شما در حال ساختن یک هدیه هستید، به این معنی نیست که لزوماً این کار را انجام می دهید دارد ایجاد چیزی بسیار پیچیده یا زمان بر است!

این 15 هدیه فارغ‌التحصیلی بسیار ساده (و اغلب مبتنی بر پول، زیرا، بیایید واقعی باشیم، دانش‌آموزان همیشه می‌توانند از مقداری پول نقد اضافی استفاده کنند) را بررسی کنید که باعث می‌شود دانش‌آموزان در زندگی شما احساس قدردانی کنند، احساس نشاط کنند، و شاید حتی آنها را بخندانند.

1. هدیه کیت بقای سال اول

هدیه کیت بقای سال اول

آیا دانشجوی زندگی شما به سال اول کالج یا دانشگاه می رود و این باعث می شود به همه چیزهایی فکر کنید که می توانستید در طول سال اول زندگی خود در محل اقامت از آنها استفاده کنید اما به اندازه کافی نمی دانستید که با آنها کنار بیایید. شما در آن زمان؟ سپس شاید بتوانید با ساختن کیت بقای سال اولی به آنها کمک کنید! ما عاشق راه هستیم الکس فاهی وان را با انواع هک های زندگی، چیزهای مفید و چیزهای مفید پر کردند، اما از دانش آموزشان یک حلقه حلقه چینی درست کردند که در آن برخی از گل رزهای کاغذی واقعاً اسکناس های تا شده بودند.

2. “در شرایط اضطراری” هدیه درجه

در یک هدیه گرید پول اضطراری

آیا در حال حاضر تصمیم گرفته‌اید به دانش‌آموزی که می‌شناسید، مقدار کمی پول نقد برای فارغ‌التحصیلی‌اش بدهید تا به آنها کمک کنید روز بزرگ را جشن بگیرند، اما نگران این هستید که صرف دادن پول در کارت به آن‌ها ارائه کاملاً حیله‌گرانه برای شما کافی نباشد؟ ما می‌توانیم کاملاً تمایل به ساختن آن را کمی خاص یا خنده‌دار درک کنیم، حتی اگر فقط یک اسکناس 20 دلاری باشد. به همین دلیل ما فکر کردیم که این ایده “پول اضطراری” از سندوماتیک چنین مفهوم شسته و رفته ای بود صورتحساب را مانند یک عکس قاب کنید، اما آن را روی پس‌زمینه‌ای قرار دهید که دقیقاً مانند هشدار آتش نشانی «در مواقع اضطراری، شیشه را بشکنید». آنها باید انتخاب کنند که پول اضطراری به چه سمتی می رود!

3. هدیه بسته بندی شده نبات

هدیه میله آب نبات بسته بندی شده نقدی

پول است از نظر فنی کاغذ، به همین دلیل است که فکر می‌کردیم در ایده‌ای که در بالا به شما نشان دادیم، تا کردن اسکناس‌های هدیه‌تان به صورت روزت‌های کاغذی ایده بسیار زیبایی است، اما اینطور نیست. فقط روشی که می توانید چند صورت حساب اضافی به دانش آموز خود ارائه دهید! به سادگی J Studio با استفاده از پول کاغذی خود به عنوان کاغذ بسته بندی کاغذ، آن را در اطراف هدیه دیگری محکم کنید. ما این ایده را دوست داریم که به دانش‌آموزتان چیز کوچک و ساده‌ای بدهید، مانند یک مشت آب نبات یا شکلات‌های مورد علاقه‌اش، تا با پول همراه شود، فقط برای اینکه همه چیز کمی شخصی‌تر شود. پس از همه، هر کسی که به تازگی از استرس های فصل فارغ التحصیلی جان سالم به در برده است، همیشه می تواند از یک شکلات پیک استفاده کند!

4. DIY پردیس و تیم تی شرت لحاف

لحاف تی شرت پردیس و تیم

شاید دانش‌آموزی که می‌خواهید برای او هدیه درست کنید، در واقع فردی بسیار نزدیک به شما باشد و او را بسیار دوست دارید، مانند یک خواهر یا برادر یا یک فرزند، بنابراین امیدوارید که آنها را کمی کاربردی‌تر و کاربردی‌تر کنید. شاید با یک عنصر حافظه درگیر؟ در این صورت، شاید شما ترجیح می دهید چیزی کمی معنادارتر بسازید، مانند این تی شرت که روی آن مشخص شده است. بلیپ کوچولو! آنها به شما نشان می دهند که چگونه یک پتوی ساخته شده از تی شرت های حاوی نام تیم ها، نامه های برادری یا همسری و تاریخ رویداد را به هم بچسبانید. شاگرد شما ممکن است دیگر پیراهن ها را نپوشد، اما این روش بسیار خلاقانه تری برای آویزان کردن پیراهن ها به جای چسباندن آنها در جعبه ها یا کشوهایی است که حتی دیده نمی شوند.

5. هدیه DIY تخته سیاه و قاب منگوله گرید

هدیه تخته گچی و قاب منگوله درجه یک

آیا قبلاً می‌دانستید دانش‌آموزی که می‌خواهید برایش هدیه بسازید، فردی نوستالژیک است که عکس‌ها را بیش از هر چیزی دوست دارد؟ خب، ما شکی نداریم که آن‌ها عکس‌های روز فارغ‌التحصیلی‌شان را بررسی می‌کنند و عکس‌های مورد علاقه‌شان را برای نمایش در اتاقشان بعد از روز بزرگ انتخاب می‌کنند. می توانید با ساختن یک قاب عکس با مضمون فارغ التحصیلی شایان ستایش برای عکس فوری مورد علاقه آنها به آنها کمک کنید! ما دوست داریم چگونه چمدان خواهران گچ خود را با رنگ آمیزی پایه در رنگ تخته گچی قابل تنظیم ساختند. ما همچنین آویز منگوله آنها را دوست داریم تا دانش آموز شما بتواند منگوله واقعی کلاه فارغ التحصیلی خود را روی آن آویزان کند و آن را مانند یک یادگاری در کنار عکس مورد علاقه خود ذخیره کند!

6. مجموعه بطری هدیه فارغ التحصیلی

مجموعه بطری هدیه فارغ التحصیلی

این راز نیست که اکثر فارغ التحصیلان احتمالا اراده موفقیت خود را با یک بسته شش بسته از نوشیدنی الکلی مورد علاقه خود جشن بگیرید، اما ما همیشه راحت نیستیم که الکل را به جوانان هدیه کنیم، بنابراین در اینجا یک ایده زیبا وجود دارد که به جای آن ایده را اجرا می کند، بدون اینکه در واقع به هیچ وجه نوشیدنی را در بر بگیرد. یاور مامان مشغول پیشنهاد می کند یک جعبه دسته را تزئین کنید و شش بطری نوشیدنی را خالی کنید و در عوض آنها را با آب نبات های مورد علاقه فارغ التحصیلان خود پر کنید. در حالی که روی قسمت آب نبات کار می کنید، یک بطری را کنار بگذارید و به جای آن، مقداری پول نقد جمع کنید و آن را برای یک هدیه جایزه داخل آن بچسبانید!

7. دسته گل پول DIY

دسته گل پولی

قبلاً کمی در مورد اینکه چه تعداد می‌توان به شکل گل رز تا کرد صحبت کرده‌ایم، اما اگر واقعاً در اوریگامی بسیار خوب باشید و ایده اسکناس‌های تا شده به عنوان گل کاغذی را مجذوب خود کنید، چه؟ خوب، دادن دسته گل به فارغ التحصیلان، یا شاید حتی یک گل رز، بسیار مرسوم است، اما چه کسی می گوید که دسته گل شما نمی تواند کمی کاربردی تر از این باشد. واقعی گل ممکن است؟ ما عاشق این راهنما هستیم صنایع دستی کاغذی آسان برای چرخاندن و تا کردن اسکناس های دلار به شکل گل های رز. به تعداد مورد نیاز به آنها بدهید تا زمانی که به مجموع هدیه ای که می خواهید برسید!

8. کره ی انگیزشی

کره ی انگیزشی

شاید دانش آموزی که به فکر تهیه یک هدیه برای او هستید، طرفدار زیادی از نقل قول های الهام بخش باشد، به خصوص اگر مربوط به زمان مورد علاقه آنها باشد: سفر؟ در این صورت، چیزی کمی زیباتر، شیک‌تر و تزیینی‌تر که اتاق خوابگاه جدیدشان را بیشتر شبیه خانه کند، ممکن است یک ایده هدیه آرامش‌بخش و ارزشمند برای آنها باشد! ما عاشق راه هستیم نه بیگی یک کره قدیمی پیدا کردند و یک نقل قول گاندی را در قاره‌ها ترسیم کردند، فقط برای اینکه دانش‌آموزشان وقتی از مطالعه پشت میزشان خسته می‌شوند کمی انگیزه ایجاد کند.

9. جعبه هدیه کلاه فارغ التحصیلی

جعبه هدیه کلاه فارغ التحصیلی

آیا شما طرفدار زیادی برای هدیه دادن به فارغ التحصیلی خود جعبه ای از هدایا، خوراکی ها و گنجینه هایی از نوعی بودید، اما فکر می کنید ترجیح می دهید جعبه را خودتان بسازید، نه اینکه فقط یک وان پلاستیکی را مانند آنچه قبلا دیدید پر کنید؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی صنایع دستی آزاد شده یک جعبه چوبی کوچک و بامزه درست کرد که رنگ آمیزی شده و تزئین شده است تا شبیه کلاه فارغ التحصیلی باشد، با یک منگوله کامل! آن را با خوراکی‌ها، پول نقد، تعویض لباس‌شویی یا ژتون‌های اتوبوس و مترو پر کنید. هر چیزی که فکر می کنید بیشتر به فارغ التحصیلی شما کمک می کند.

10. دارنده کارت هدیه سفارشی

دارنده کارت هدیه سفارشی

شاید شما آنقدر دانش آموز خود را بشناسید که با تمام رستوران ها و مکان های مورد علاقه آنها برای خرید یا بیرون رفتن برای سرگرمی آشنا باشید؟ پس شاید یک بسته کارت هدیه بهترین چیزی باشد که می توانید به آنها بدهید. به این ترتیب آنها راهی برای رفتار با خود در طول سال دارند، زمانی که احساس استرس می کنند، اما بدون صرف پول کمی که برای تحصیل در اختیار دارند! ما این واقعیت را می ستاییم شطرنجی نه تنها به دانش آموز خود یک سری کارت هدیه هدیه دادند، بلکه یک قلع نعناع جدید را نیز سفارشی کردند تا جعبه هدیه فارغ التحصیلی کوچکی باشد و جایی برای نگهداری کارت ها تا زمانی که استفاده شوند.

11. دفتر خاطرات عکس اینستاگرام

دفتر خاطرات عکس اینستاگرام

آیا از این ایده که فارغ التحصیل خود را نوعی زیورآلات یا چیز انگیزشی بسازید کاملاً متحیر شده اید، اما احساس می کنید ترجیح می دهید آنها را کمی کاربردی تر از یک قطعه صرفاً تزئینی بسازید؟ در آن صورت، شاید یک نوت بوک سفارشی کمی بهتر از یک کره زمین به آنها خدمت کند! ما عاشق راه هستیم یک آشفتگی زیبا این نوت بوک را با پوشاندن آن در برخی از عکس های مورد علاقه خود از پروفایل اینستاگرام آن شخص، برای عزیزان شخصی سازی کرد. دفترچه یادداشت دانش آموز خود را با عکس های خانواده، دوستان و حیوانات خانگی بپوشانید تا زمانی که احساس دلتنگی می کنند بتوانند به عکس ها خیره شوند.

12. حروف اول دیوار عکس کولاژ DIY

ابتدایی دیوار کولاژ عکس

آیا واقعاً دوست داشتید هر دو از ایده‌های خاطره انگیزشی نوستالژیک که در بالا در مورد آنها صحبت کردیم و اکنون در انتخاب بین این دو مشکل دارید، بنابراین از خود می‌پرسید که آیا می‌توانید پروژه‌ای بیابید که به ترکیب آنها نزدیک‌تر باشد؟ سپس دیگر نگاه نکنید! ما عاشق راه هستیم آب نبات DIY یک قطعه مونوگرام تزئینی ایجاد کرد اما به جای ترک آن هم از نظر زیبایی شناسی ساده، آن را در عکس های اینستاگرام نیز پوشانده اند، فقط برای اینکه مطمئن شوند فارغ التحصیلشان احساس می کند که تکه کوچکی از خانه را با خود به خوابگاه آورده اند.

13. شیشه کلاه فارغ التحصیلی پر از پول نقد

شیشه کلاه فارغ التحصیلی پر از پول نقد

هدایای نوستالژیک و انگیزشی همگی خوب و خوب هستند، اما ما همچنین کاملاً درک می کنیم که آنها لزوماً کاربردی نیستند و همچنین فقط “چیز” همه نیستند. به همین دلیل است که ما همیشه خوشحالیم که به ما یادآوری می‌شود که بسیاری از ایده‌های هدیه نقدی ساده اما حیرت‌انگیز وجود دارد تا همچنان نشان دهد که به شما اهمیت می‌دهید، اما به روشی کمتر درگیر! ما عاشق راه هستیم Hip 2 Save یک ظرف شیشه ای را خالی کرد، درب آن را شبیه کلاهک فارغ التحصیلی کرد و سپس شیشه را با رول یا اسکناس به مقادیر مختلف پر کرد. مقداری سکه شکلات هم بیندازید، فقط برای صرف غذا و کمی دلتنگی.

14. DIY گرفتن لی پول

DIY گرفتن پول لی

آیا واقعاً هنوز به گلدسته اسکناس کاغذی و دلاری فکر می کنید که در آن به شما نشان دادیم؟ خیلی در بالای این لیست چون فکر می‌کردید اسکناس‌ها بسیار مرتب به نظر می‌رسند که به شکل گل رز و ریسمان تا شده مانند یک لی جشن؟ سپس ما احساس می کنیم که شما به سادگی می خواهید عشق ورزیدن این آموزش از صد دلار در ماه زیرا دقیقاً به شما نشان می دهد که چگونه فقط همین را بسازید به صورت کامل از قبض های نقدی! تعداد دلارهایی را که می خواهید به فارغ التحصیل خود بدهید بشمارید و دست به کار شوید تا آنها را به چیزی تبدیل کنید که بدون شک وقتی آن را بیرون کشیدید از دیدن آن هیجان زده خواهند شد. فقط مطمئن شوید که قبل از واریز پول آن را به صورت عمومی نمی پوشند. ما نمی خواهیم کسی دزدیده شود!

15. هدیه نقدی آینده روشن

هدیه نقدی آینده روشن

آیا کاملاً متقاعد شده‌اید که ایده‌های هدیه نقدی زیبا و بامزه گزینه مورد علاقه شما هستند، اما شما عموی بامزه یا خاله احمق هستید و ترجیح می‌دهید به فارغ‌التحصیل خود چیزی بدهید که کمی «خنده‌دار» باشد؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی مادر مبارک اسکناس های دلار را با ایده داشتن آینده ای روشن ترکیب کرد! آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه هدیه نقدی خود را در داخل یک لامپ تخلیه شده و چرخه شده ارائه دهید.

آیا قبلاً هدایای فارغ التحصیلی شایان ستایش یا خنده دار دیگری برای عزیزان خود ساخته اید که موفقیت بزرگی داشته باشد اما در لیست ما مشاهده نمی کنید؟ همه چیز را در مورد ایده خود به ما بگویید یا ما را به عکس هایی از آنچه ساخته اید در بخش نظرات پیوند دهید!
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#هدایای #فارغ #التحصیلی #DIY #برای #دانش #آموز #زندگی #شما

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید