این کودکان در آینده دچار مشکلات جنسی می شوند !

دختران زیادی هستند که دوست دارند مثل پسرها رفتار کنند، لباس های پسرانه بپوشند و با اسباب بازی های آنها بازی کنند.

شایلو، دختر آنجلینا جولی و برد پیت لباس ها یپسرانه به تن میکند و میخواهد که همه «جان» صدایش کنند. اما آیا چنین نشانه هایی تنها بیانگر شیطنت پسروار او هستند یا می توانند آغازی برای مشکلات جنسی باشند؟
شایلوی هشت ساله دیگر نمی خواهد دختر باشد، او نمی خواهد شایلو باشد و زمانی که برد پیت او را شایلو صدا می زند به میان حرف او پریده و می گوید: « من شایلو نیستم، من جان هستم». حالا دیگر تمام خانواده او را جان صدا می کنند و حتی در مراسم افتتاحیه فیلم اخیر مادرش، «ناشکسته»، نیز او کت و شلوار و کراواتی شبیه به برادرهایش، پکس و مدوکس، پوشیده بود. و رفتارهای پسروار او مدتی است که دارند بیشتر می شوند.
سال 2010 در مصاحبه با مجله «Vanity Fair» آنجلینا جولی گفته بود: « او می خواهد پسر باشد. موهایش را کوتاه کرده است. دلش می خواهد ظاهر و لباس هایش مثل پسرها باشد. فکر می کند مثل برادرانش است».

دختران زیادی هستند که دوست دارند مثل پسرها رفتار کنند، لباس های پسرانه بپوشند و با اسباب بازی های آنها بازی کنند. اما وقتی کودکی می خواهد تبدیل به یکی از افراد جنس مخالف بشود چه؟ آیا این نشانه مشکلات هویتی و ناآرامی است؟ یا تنها بخشی از رشد طبیعی آنهاست؟

لیندا بلر، روانشناس و نویسنده کتاب «کودک خوشحال»، می گوید که نباید عکس العمل شدیدی نسبت به این مسئله نشان داد. این موضوع دلایل بسیار زیاد دیگری می تواند داشته باشد. برای کودکی مثل شایلو، این مشکل می تواند تنها ناشی از داشتن سه برادر در منزل باشد، هرچند که او دو خواهر نیز دارد. کودکانی که خواهر یا برادر بزرگتر از خود دارند، تمایل شدیدی به تقلید رفتار آنها دارند، به ویژه اگر او از جنس مخالفشان باشد. این یک مرحله طبیعی در زندگی بسیاری از کودکان است.

همچنین، چنانچه کودک در وضعیتی مشابه شایلو، جزء فرزندان میانی خانواده باشد، این مسئله می تواند ناشی از نیاز آنها به جلب توجه باشد. گاهی کودکانی که در خانواده های پرجمعیت زندگی می کنند به شدت دنبال راهی برای به دست آوردن توجه اطرافیان هستند. درنتیجه به هر رفتاری برای جلب توجه والدین دست می زنند.

علاوه بر این والدین باید توجه داشته باشند که کسب تجربه بخشی از روند رشد هر کودکی است. ذهن بسیاری از بچه های 3 تا 6 ساله درگیر مسئله جنسیت (مذکر و مونث) و مفهوم «پدر» و «مادر» است، و این درگیری ذهنی برای برخی کودکان بیشتر طول می کشد. اما این کاملا طبیعی است که این موضوع ذهن همه کودکان را به خود مشغول کند.

در مورد پسرانی که می خواهند مثل لباس های دخترانه بپوشند یا رفتارهایی که به عنوان رفتار دخترانه برداشت می شوند از خود بروز می دهند، وضعیت بدتر نیز میشود. زیرا والدین آنها حاضر به پذیرش این مسئله نیستند. زمانی که دختری رفتارهای پسروار از خود نشان می دهد، خانواده به راحتی با این مسئله کنار می آید و مشکل چندانی در این قضیه ندیده و تغییری در رفتار خود با کودک نمی دهد و شاید حتی خوششان نیز بیاید. اما وقتی پسری رفتارهای دخترانه از خود بروز دهد آنها عکس العمل نشان می دهند و چنین رفتاری را از او نمیپذیرند.

یکی از موسسات خیریه که به خانواده هایی که کودکانی با مشکلات جنسیتی دارند کمک می کند، اعلام کرده است که بیشتر تماس هایی که با آنها گرفته می شود از طرف والدینی است که فرزند پسری با چنین مشکلی دارند. این مسئله بدین دلیل نیست که بیشتر پسران با چنین مشکلاتی دست به گریبان می شوند، بلکه بدین دلیل است که دخترک شیطانی که رفتارهای پسرانه دارد خیلی مشکل بزرگی به نظر پدر و مادرش نمی آید، اما پسری که با عروسک باربی بازی می کند وحشت بزرگی در والدینش ایجاد می کند.

اما طبق گفته بلر این نگرش می تواند برای کودک بسیار مخرب باشد و چیزی است که والدین باید تلاش بسیاری برای پذیرش آن داشته باشند. آنها باید صبر کنند و ببینند چه می شود. او می گوید: «عکس العمل من به پدر و مادرهایی که می گویند دخترم لباس پسرانه می پوشد یا پسرم پیراهن به تن می کند این است که می گویم بنگرید، بپذیرید و ببینید. چنانچه این کار را برای جلب توجه انجام دهند خود بخود برطرف خواهد شد، اگر از روی کنجکاوی باشد فرصت رفع این کنجکاوی را به آنها می دهید. و اگر واقعی باشد به آنها فرصت می دهید تا خود واقعیشان را بیابند». زیرا این رفتار ها می توانند نشانه مشکلات جدی جنسیتی باشند و ممکن است ناشی از دوجنسه یا همجنس گرا بودن او باشند. 

چنانچه این نشانه ها برای چند سال ادامه پیدا کنند باید کودک را نزد مشاورانی برد که بتوانند به او در زمینه مسائل هویتی و جنسیتی کمک کنند. این مسئله به ویژه در زمانی که کودک به سن بلوغ نزدیک می شود اهمیت و جدیت بیشتری خواهد داشت. البته این را نیز در نظر داشته باشید که نباید بلافاصله در مقابل این مسئله عکس العمل نشان داده و بدین صورت توجه کودک را بیشتر به این مسئله جلب کنید. تا قبل از سن بلوغ نیاز چندانی به گرفتن مشاوره تخصصی در مورد این مسئله نیست و اگر چنین کاری می کنید بهتر است کودک را در روند مشاوره دخالت ندهید.

بلر می گوید: «موضوع را بپذیرید. لازم نیست هیچ کاری انجام دهید. چیز ترسناکی وجود ندارد. زیرا این روند کاملا تدریجی است و حتی اگر کودک نیاز به کنترل هورمون داشته باشد حداقل قبل از اقدام به این عمل باید  موضوع دو سال مورد بررسی قرار بگیرد. بدترین چیز عجله کردن است.این یک تصمیم بسیار بزرگ و اساسی است».

اما ادی دیویس، درمانگر جنس- روانی، می گوید چنانچه کودک یا نوجوان شما علائم بیقراری و افسردگی داشته باشد، والدین باید سریعا به دکتر مراجعه کنند. او می گوید: «کودکانتان را آنگونه که هستند بپذیرید اما چنانچه تا حدی خود را با جنس مخالف یکسان بداند که برای خودش یا خانواده ایجاد ناآرامی کند، طلب کمک کنید. این نشانه ها ممکن است شامل آسیب رسانی به خود، رفتارهای مخرب و یا افسردگی شوند».

اما مهمتر از همه این است که والدین به یاد داشته باشند که این رفتارها لزوما نشانه تمایلات همجنس گرایانه یا دوجنسه بودن فرزندشان نیستند. این کارها می توانند به دلیل کنجکاوی یا واکنش نسبت به خواهر و برادران یا خانواده باشند. آنها را بپذیرید و در نظر داشته باشید که شما با این که فکر می کنید شناخت کافی از کودکانتان دارید هنوز آنها را کامل نمی شناسید و شناخت آنها زمان خواهد برد. شما هم باید مانند آنجلینا جولی و برد پیت به کودکتان فرصت کافی بدهید تا خودش را بشناسد.

با تشکر

تیم نقاشیا

شخصیت کودکانتان را خرد نکنید، مقایسه نکنید !

بیشتر والدینی که از تحقیر برای کنترل و تربیت فرزند استفاده می کنند، در واقع آن را روشی برای تلنگر زدن به کودکان خود می دانند یا حداقل تحقیر را روشی برای کنترل کودک می دانند.
تکریم در لغت به معنای تعظیم ، بزرگداشت و حرمت ، احترام گذاشتن است و تحقیر سرزنش کردن و نقطه مقابل آن است.
تحقیر در هر سنی مشکل ساز است اما در دوران کودکی می تواند تاثیر گذار تر با شد زیرا تاثیر کلمات بر روی کودکان بیشتر است. تحقیقات نشان داده است که هر فرد در ۱۰ سال اول عمر خود به طور متوسط با حدود ۱۵۰ هزار پیام و واژه منفی مواجه می شود و بیشتر این پیام ها با محتوای «بی عرضه، تنبل، شلخته، دست و پا چلفتی، خنگ، بی شعور، بی مسئولیت، تو هیچی نمی شی، بکن نکن، برو نرو، حرف نزن، نخور، بشین نشین،دست بزن نزن، به جز خرابکاری کار دیگری بلد نیستی» است.
این پیام را اکثرا خانواده و در درجه بعدی دوستان و در نهایت معلم و مدرسه به ذهن کودک تزریق می کنند و بیشتر والدینی که از تحقیر برای کنترل و تربیت فرزند استفاده می کنند، در واقع آن را روشی برای تلنگر زدن به کودکان خود می دانند یا حداقل تحقیر را روشی برای کنترل کودک می دانند.
از ائمه اطهار روایات بسیاری در مورد تکریم و احترام به کودکان وارد شده است. رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در این باره می فرمایند : به بزرگسالان خود احترام کنید و نسبت به کودکان خویش ترحم و عطوفت نمایید.(۱)
همچنین از امام علی علیه السلام روایت شده است : در خانواده خود با کودکان عطوف و مهربان باش و بزرگترها را احترام کن.(۲)
از مصادیق تحقیر کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱)مقایسه و ارزیابی او با دیگران
۲) طعنه زدن و سرزنش کودک در مقابل دیگران
۳)سلام نکردن به کودک
۴)نظارت افراطی برکودک
۵)تذکر پی در پی
۶)صدا کردن کودک با القاب ناپسند
۷)تحمیل امور بر کودک
۸)اجازه ندان به کودک برای صحبت کردن و کامل کردن گفتارش
۹)عدم توجه به قول و قرار با کودک
۱۰)داشتن انتظارات فراتر از توان کودک
۱۱)نیشخند و پوزخند کردن کودک و……
تحقیر کردن عوارض جسمی و روانی را بر فرد تحقیر شده باقی می گذارد مانند:
کمبود اعتماد به نفس: اولین و مهمترین آسیب کاهش عزت و اعتماد به نفس است هر چقدر عزت نفس کودک پایین تر باشد امید و آرزو های او دچار نقصان می شود و اینگونه کودکان در برقراری ارتباط با دیگران به مشکل خواهند خورد و در بزرگسالی به این باور خواهند رسید که قادر به انجام هیچ کاری نیستند.
افسردگی: دومین مورد که می توان به آن اشاره کرد افسردگی است تحقیقات در این زمینه نشان داده است که تحقیر مدام و سرزنش کودک امکان بروز افسردگی را در بزرگسالی افزایش خواهد داد.
والدینی که به منظور کنترل رفتار کودک آنها را مورد سرزنش ، تحقیر و تنبیه بدنی قرار می دهند منتظر بروز رفتارهای خشونت آمیز در کودکان خود باشند در واقع این کودکان از شیوه رفتاری والدین خودشان برای رفتار بادیگران استفاده می کنند
خجالتی بودن: کم رویی و خجالتی بودن یکی دیگر از اختلالاتی است که ممکن است در اینگونه کودکان دیده شود مقایسه شدن کودک با دیگران ، جدی نگرفته شدن از سوی والدین ازجمله اموری هستند که به خجالتی شدن فرزندان منجر می شود.
ایجاد شخصیت ناسازگار :کنترل ، تحقیر، سرزنش مدام کودک تاثیرات منفی بر شخصیت آنها دارد و موجب ایجاد یک شخصیت نا سازگار می شود. کودکی که تلاش می کند در مقابل شما بایستد و مقابله به مثل کند.
خشونت: نکته دیگر آن است که والدینی که به منظور کنترل رفتار کودک آنها را مورد سرزنش ، تحقیر و تنبیه بدنی قرار می دهند منتظر بروز رفتارهای خشونت آمیز در کودکان خود باشند در واقع این کودکان از شیوه رفتاری والدین خودشان برای رفتار با دیگران استفاده می کنند.
عدم توانایی ارتباط صحیح با دیگران : در بعضی از مواقع احساس حقارت چنان تاثیری بر روی فرد می گذارد که فرد مبتلا جرات معاشرت با مردم را پیدا نمی کند و از ترس اینکه مبادا در جمع مورد تحقیر واقع شود کناره گیری را به هرگونه برقراری رابطه ای ترجیح می دهد.
خود کم بینی : با سرکوب اعتماد به نفس در فرد ی که مورد تحقیر واقع شده است این مسئله به مرور باعث به وجود آمدن حس خود کم بینی در فرد می شود. او احساس خواهد کرد برای انجام هیچ کاری لیاقت دارد و دیگران از او بهتر هستند.
از دست دادن مهارت نه گفتن : کودکی که در خانواده به خصوص در بر خورد با والدین تحقیر و سرزنش می شود اعتماد به نفسشان کاهش می کند ، این گونه افراد که دارای اعتماد به نفس پایینی هستند در مقابل خواسته های دیگران جرات نه گفتن را از دست می دهند.
از عواقب جسمی که ممکن است کودکانی که مورد بی مهری و بی توجهی والدین قرار گرفته اند با آن مواجهه شوند می توان به مواردی همچون بی اشتهایی ، پر خوری ، هیجانات منفی ، اختلال در خواب، و حتی ترس و شب ادراری اشاره کرد.

با تشکر

تیم نقاشیا

پخش بوی بالا در عطر چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که در خیابان، اتوبوس، تاکسی یا مترو از کنار فردی رد شده و عطر آن را به خوبی حس کرده‌اید. حتی گاهی درب آسانسور خانه را که باز می‌کنید بوی عطری را استشمام می‌کنید و با خود می‌گویید چقدر ادکلن روی بدن و لباس خود خالی کرده که بوی آن همچنان در اطراف مانده است! می‌دانید به این موضوع چه می‌گویند؟ پخش بوی ادکلن. عطر و ادکلن‌هایی هستند که وقتی آن‌ها را اسپری می‌کنید، بوی آن‌ها به سرعت پخش شده و در محیط اطراف باقی می‌ماند. از این رو می‌گوییم ادکلن دارای خط بوی بالا یا پخش بوی بالاست. امروز می‌خواهیم درباره این مسئله کمی با شما اختلاط کنیم. موافقید؟

پخش بوی ادکلن

تا امروز اصطلاحات زیادی را در دنیای عطرها با هم مرور کردیم. اصطلاح خط بوی عطر یا پخش بوی عطر نیز یکی دیگر از مواردی است که از اهمیت زیادی برخوردار است. این مورد را به اصطلاح سیاژ نیز می‌گویند، (این را گفتم که اگر جایی شنیدید بدانید منظور همان پخش بوی ادکلن است). این اصطلاح یعنی بوی خوشبوی عطری که پس از اسپری شدن از خود ردپایی جای می‌گذارد. سیاژ یک واژه فرانسوی است و این اصطلاح نیز از فرانسه وارد بقیه زبان‌ها شده است.

پخش بوی ادکلن در واقع مانند موج‌های دریا بصورت نامنظم اما شکیل پشت سر عطر راه افتاده و هر کسی در مسیر آن قرار گیرد را مست خود می‌کنند. این مسئله ربطی به استفاده بیش از حد عطر ندارد بلکه به ترکیبات و نوع اصل بودن عطر مرتبط است. درست است که میزان متوسطی باید از عطر استفاده شود اما استفاده بیش از حد آن را بدبو و زننده می‌کند.

آیا عطر شما هم دارای خط بو است؟

پخش بوی ادکلن
پخش بوی ادکلن

اتفاقا برخی افراد چون عطر خود را حس نمی‌کنند، تصور می‌کنند ادکلن آن‌ها خط بویی نداشته و تقلبی است. برای اینکه این موضوع را تست کنیم اول باید به شما بگویم که مشام شما خیلی سریع به عطرتان عادت می‌کند و همین امر سبب می‌شود متوجه پخش بوی ادکلن خود نشوید. حال برای بررسی این امر چه کنیم؟ دو راه پیش روی ماست:

 1. از شخص دیگری کمک بگیریم
 2. خودمان وارد عمل شویم

بعد از اسپری شدن ادکلن روی بدن یا لباس، از اتاق خود خارج شوید و بعد از ۱۰ دقیقه به آنجا بازگردید. اگر بوی ادکلن خود را متوجه شدید یعنی عطر شما دارای خطر بوی خوبیست و رد آن در محیط باقی می‌ماند. ولی اگر بوی خاصی حس نکردید، پس باید به شما بگویم که عطرتان خط بوی خاصی ندارد.

می‌توانید پس از اسپری کردن عطر روی بدن یا لباس خود از اتاق خارج شوید و از شخصی که خارج از اتاق بوده بخواهید به اتاق برود. اگر بوی عطر شما را متوجه شد پس یعنی پخش بوی ادکلن بالاست.

قوانین عطر زدن در خط بو موثر است

همیشه نمی‌توان هر چیزی را گردن اصل یا غیراصل بودن ادکلن انداخت. گاهی شما عطری اورجینال دارید اما از آن راضی نیستید و همواره احساس می‌کنید، عطری تقلبی را به شما داده اند. اما از این مسئله غافل هستید که عوامل دیگری نیز در این مسئله دخیل هستند. شاید شما هنوز نمی دانید که عطر زدن هم قوانین خاص خود را دارد. راهنمای استفاده از عطر و ادکلن را حتما بخوانید تا بتوانید با این مسئله کنار بیایید.

چگونه می‌توان پخش بوی عطر را کم یا زیاد کرد؟

حال به سوال اصلی شما رسیدیم. چطور می‌توان پخش بوی ادکلن را زیاد کرد؟ چطور می‌توان آن را کاهش داد. چرا کاهش؟ شاید گاهی اوقات در محیطی قرار دارید که واقعا نباید بوی عطرتان زیاد از حد به مشام برسد. محیطی که در آن بیمار قرار گرفته و بوی عطر شما باعث ایجاد مزاحمت می‌شود.

اگر عطری که دارید بر روی بدن، روسری و دستبند چرمی اسپری کنید، بوی آن ماندگار شده و خط بوی آن طولانی می‌شود. به اصطلاح سیاژ آن باقی می‌ماند. همچنین این نکته را به شما بگویم، عطرهایی که دارای نت‌های  نعناع هندی، کارامل، وانیل، توت‌ها و ملون‌ها هستند، حتما دارای خط بوی بالایی هستند. همچنین می توانید درباره افزایش ماندگاری عطر و ادکلن مطالعه کنید تا عطرتان دچار فساد نشود.

حال برای کاهش خط بوی عطر، می‌توانید مقداری پنبه برداشته و آن را به الکل آغشته کنید، حال پنبه الکلی را به آن قسمتی که عطر روی آن اسپری شده بزنید. در واقع آن را پاک کنید! الکل باعث از بین رفتن پخش بوی ادکلن شده و ماندگاری آن را کاهش می‌دهد.

ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل شهره Rasasi Shuhrah Pour Femme

ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل شهره Rasasi Shuhrah Pour Femme
ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل شهره Rasasi Shuhrah Pour Femme

ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل شهره Rasasi Shuhrah Pour Femme یکی از ادکلن‌های اماراتی است که دارای خط بوی بالاییست. در اولین اسپری این ادکلن روی پوست خود با رایحه‌های لیمو و مریم گلی مواجه می‌شوید. کمی که صبر کنید به نت میانی که شامل لیلی دره، گل یاسمن و گل زنبق است، خواهید رسید. حال نوبت نت پایانیست که ماندگار‌ترین بخش یک عطر است. در این بخش به ترکیباتی از عنبر سفید، مشک، عود و گیاه پاتچولی خواهید رسید.

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day
ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day نیز یک ادکلن مردانه اماراتی است که از رایحه قدرتمند در عطرها برخوردار است. این ادکلن با اولین اسپری رایحه‌هایی نظیر برگاموت، اسطوخودوس و گل شمعدانی به شما خواهد داد. حال در نت میانی ترکیبات گل رز، مریم گلی، چوب صندل، سدر و چوب عود را حس می کنید. در نهایت به ترکیبات کهربا، مشک، عود و چوب بلوط می رسیم که ترکیبی ماندگار با پخش بوی بالاییست.

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi Shuhrah Pour Homme

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi Shuhrah Pour Homme
ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi Shuhrah Pour Homme

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi Shuhrah Pour Homme، عطری اماراتی با خط بوی بالاییست. در همان گام اول که روی پوست خود اسپری می‌کنید، ترکیبی از برگ گوجه، گل رز و گل فریزیا را دریافت خواهید کرد. سپس با گذر زمانی حدود ۱۰ دقیقه به عطری با رایحه‌های چوب صندل، سرو، گل رز و گل یاس مواجه خواهید شد. سپس در نت پایانی که ماندگارترین نت است به ترکیبات اوک موس، چرم، کهربا، مشک و عود می‌رسید. اگر به دنبال ادکلنی با خط بوی بالا هستید، این عطر، انتخاب خوبی برای شماست.

ادو تویلت مردانه شانل مدل Allure Homme Sport

ادو تویلت مردانه شانل مدل Allure Homme Sport
ادو تویلت مردانه شانل مدل Allure Homme Sport

ادو تویلت مردانه شانل مدل Allure Homme Sport یک ادکلن مردانه فرانسوی است که پخش بوی ادکلن در آن بسیار بالاست. زمانی که آن را روی پوست خود اسپری می کنید، شاهد پرتقال ماندارین و آب دریا هستید. سپس با گذر زمان به نت میانی خواهید رسید که شامل ترکیبات فلفل، چوب سدر و شکوفه‌ی پرتقال است. در نت پایانی به وانیل، گیاه خس‌خس، دانه‌ی تونکا، عنبر و مشک خواهید رسید که نتی کاملا ماندگار با خط بوی بالاست.

رایحه قدرتمند در عطرها را بیابید

اگر فردی هستید که دوست دارید بعد از رد شدن از محلی، بوی عطرتان در آنجا ماندگار شود، حتما از ادکلن‌هایی با خط بوی بالا استفاده کنید. این عطرها معمولا بسیار خوشبو بوده و افراد عاشقشان می‌شوند. البته ترکیباتی که در آن‌ها وجود دارد باعث این ماندگاری و پخش بوی ادکلن در آن‌ها می‌شود. در این مقاله سعی کردیم پیرامون این مسئله صحبت‌هایی کنیم و ادکلن‌هایی را معرفی کردیم تا بتوانید بیشتر با این مسئله آشنا شوید. اگر نظر و پیشنهادی دارید، حتما با ما درمیان بگذارید.

عطرهایی که موجب اعتماد بنفس می شوند

در مشخصات و ویژگی‌ برخی عطرها که دقیق می‌شویم، افزایش اعتماد بنفس را مشاهده می‌کنیم. به نظر شما این منطقی است که بگوییم ایجاد اعتماد به نفس با عطر پدیده‌ای واقعی است؟ مگر می‌شود عطر و ادکلن به انسان اعتمادبنفس دهد؟ بله می‌شود. رایحه و بوی عطرها در ذهن انسان باقی مانده و بر روی رفتار و اخلاق او تاثیرات بخصوصی دارد، تا جایی که برای درمان برخی افسردگی‌ها عطردرمانی پیشنهاد می‌شود. پس این طبیعی است که بگویند عطرها اعتماد بنفس می‌آورند. ذهن انسان، جزئی به نام کورتکس دارد که رایحه عطر را در خود نگه می‌دارد، به همین علت بر روحیات و اخلاق انسان تاثیر گذار بوده. از این رو می‌گوییم عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند، وجود دارند.

ایجاد اعتماد به نفس با عطر

حال که قبول کردیم ایجاد اعتماد به نفس با عطر امکان‌پذیر بوده و چنین ادکلن‌هایی موجود است، باید بدانیم دقیقا چه اسانس و رایحه‌هایی در عطرها باعث این اعتمادبنفس می‌شوند. ۴ رایحه در طبیعت وجود دارد که اعتمادبنفس را بالا می‌برد و از قضا در صنعت عطرسازی نیز کاربرد دارد. اگر دوست دارید ببینید که واقعا این رایحه‌ها چه تاثیری دارند، می‌توانید خودشان را تهیه کرده و امتحان کنید. به بررسی هر کدام می‌پردازیم:

گیاه یلانگ یلانگ

ایجاد اعتماد به نفس با عطر
گیاه یلانگ یلانگ برای افزایش اعتمادبنفس

یلانگ یلانگ یکی از گیاهانی است که در صنعت عطرسازی کاربرد دارد. این گیاه یک آرامبخش قوی بوده و اعتماد بنفس شما را تا حد زیادی بالا می برد. برای افرادی که روز پرتنشی را می‌گذرانند، پیشنهاد می‌شود، حتما این گیاه را تهیه کرده و بو کنند. احساسی که در آن‌ها به وجود می‌آید کاملا قابل درک و تشخیص است. بد نیست چند مورد از ادکلن‌هایی که این رایحه را در خود دارند بررسی کنیم.

ادو پرفیوم زنانه کرید مدل Aventus For Her

ادو پرفیوم زنانه کرید مدل Aventus For Her
ادو پرفیوم زنانه کرید مدل Aventus For Her

ادو پرفیوم زنانه کرید مدل Aventus For Her یک عطر فرانسوی و معروف است که شما در نت پایانی آن رایحه یلانگ یلانگ را خواهید داشت. همین که درطولانی‌ترین نت چنین رایحه‌ای یافت می‌شود یعنی اوج اعتمادبنفس.
طراحی شیشه این عطر بسیار زیبا و دلپسند بوده و یکی از مشهورترین عطرهای فرانسه برای بانوان درنظر گرفته می‌شود. در اولین اسپری این عطر روی بدن خود متوجه بوی گیاه پاتچولی، سیب سبز، نارنج، لیمو، فلفل صورتی و گل بنفشه می‌شوید. سپس در نت میانی به ترکیبات چوب صندل، گل رز و مشک می رسید که سرشار از انرژی مثبت است. در نهایت در نت پایانی ترکیبات هلو، انگور سیاه، یلانگ یلانگ و عنبر را خواهیم داشت. برای بانوانی که در شب عروسی خود نیازمند اعتمادبنفس بالایی هستند، گزینه فوق‌العاده‌ایست و پیشنهاد می‌شود.

ادو پرفیوم زرژوف کاساموراتی مدل 1888

ادو پرفیوم زرژوف کاساموراتی مدل 1888
ادو پرفیوم زرژوف کاساموراتی مدل 1888

ادو پرفیوم زرژوف کاساموراتی مدل 1888 یک عطر مردانه و زنانه است. یعنی هم آقایان و هم بانوان می‌توانند از این ادکلن استفاده کنند. یک رایحه گلی و شرقی است که حالتی کهربایی، شیرین و جذاب دارد. با اولین اسپری روی پوست خود به نت آغازین که شامل ترکیبات گشنیز ، گل میخک ، فلفل و زعفران است، می‌رسیم. سپس در نت میانی ترکیباتی نظیر گل رز ، شکوفه پرتقال و گل یلانگ یلانگ خواهیم داشت که ایجاد اعتماد به نفس با عطر در اینجا مشخص می‌شود. سپس در نت انتهایی به ترکیبات چوب صندل ،نعناع هندی ،عنبر و توس خواهیم رسید. این ادکلن بسیار معطر و خوشبو بوده و در واقع جزء عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند، است.

حتما سایر ادکلن‌های زنانه و مردانه با رایجه یلانگ یلانگ را در مه استایل ببینید. ناگفته نماند که این رایحه بیشتر در عطرهای زنانه یافت می‌شود.

گیاه برگاموت

عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند
گیاه برگاموت در افزایش اعتمادبنفس

این گیاه جزء دسته مرکبات است که عموما از ایتالیا، ساحل عاج و بخش‌هایی آسیایی می‌آید. رایحه برگاموت تاثیر عجیبی در افزایش اعتمادبنفس و آرامش افراد دارد. تاثیر آن بسیار فوری بوده و در صنعت عطرسازی نیز نقش بسزایی ایفا می‌کند. اگر دوست دارید ادکلنی با ترکیبات برگاموت را بیابید، دو نمونه زنانه و مردانه را در پایین به شما معرفی کرده‌ایم.

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day
ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day دارای ترکیبات برگاموت است. این ادکلن از دسته عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند، است. شیشه بسیار جذابی داشته که معمولا خوشایند آقایان است. برای اولین بار که ادکلن را روی پوست خود اسپری می‌کنید، متوجه رایحه برگاموت، اسطوخودوس و گل شمعدانی خواهید شد. در همین ابتدا اعتمادبنفس و آرامش، وجود شما را دربرمی‌گیرد. سپس در نت میانی به ترکیبات گل رز، مریم گلی، چوب صندل، سدر و چوب عود می‌رسید که انرژی خاصی در شما به وجود می‌آورد. در نت پایانی نیز شاهد ترکیبات کهربا، مشک، عود و چوب بلوط خواهید بود.

ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل Darej Pour femm

ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل Darej Pour femm
ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل Darej Pour femm

ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل Darej Pour femm یک ادکلن زنانه و خوشبوست که حال و هوای گرم، شیرین و گلی دارد. در اولین اسپری آن روی نبض خود متوجه بوی شکوفه ی نارنج، برگاموت، نت های سبز و هلو خواهید شد. این ترکیب مرکباتی به شما انرژی و اعتمابنفس عجیبی می‌بخشد. در نت میانی این ادکلن به ترکیبات گل یاسمن، گل آفتاب پرست، گل ارکیده و گل پنبه خواهید رسید که در این ترکیب طراوت و تازگی نسیب شما خواهد شد. در نت پایانی شاهد ترکیبات چوب صندل، علف وتیور، کارامل، وانیل، کهربا، مشک و گیاه پاتچولی خواهیم بود. این ادکلن ظاهری شیک و جذاب داشته و از ماندگاری بالایی برخوردار است.

اگر دوست دارید سایر ادکلن‌ها با رایحه برگاموت را بشناسید، پیشنهاد می‌کنیم در مه استایل آن‌ها را ببینید و بشناسید.

چوب صندل 

چوب صندل 
چوب صندل برای افزایش اعتمادبنفس

اگر به دنبال اعتمادبنفس هستید، چوب صندل به شما پیشنهاد می‌شود. این گیاه دارای ترکیبات آرامش‌بخشی بوده که تمرکز را نیز در شما به میزان زیادی افزایش خواهد داد. عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند و در آن‌ها چوب صندل به کار رفته را در زیر برایتان آورده‌ایم.

ادو پرفیوم مردانه شانل مدل Bleu de Chanel Parfum

ادو پرفیوم مردانه شانل مدل Bleu de Chanel Parfum
ادو پرفیوم مردانه شانل مدل Bleu de Chanel Parfum

ادو پرفیوم مردانه شانل مدل Bleu de Chanel Parfum یکی از عطرهای مردانه و معروف است که به شدت حس اعتمادبنفس شما را افزایش خواهد داد. وقتی اولین اسپری از این عطر را روی نبض خود می‌زنید به ترکیبات گیاه پاتچولی، چوب صندل، زنجبیل، گل لادن و جوز خواهید رسید. در نت میانی به ترکیبات نعناع، علف وتیور، گل یاسمین، لیمو و نت‌های چوبی می‌رسیم. در نهایت به ترکیبات عنبر، فلفل صورتی، چوب سدر، بخور خوشبو و گریپ‌فروت می‌رسیم.

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Urban

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Urban
ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Urban

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Urban نیز ایجاد اعتماد به نفس با عطر را به ارمغان می‌آورد. این ادکلن بسیار خوشبو بوده و برای بانوان خوش سلیقه و خاص گزینه مناسبیست. با اولین اسپری روی پوست به رایحه نارنج می‌رسیم که شادی و نشاط زیادی در وجودمان ایجاد می‌کند. سپس در نت میانی به ترکیبات گل رز و چوب صندل می‌رسیم. در همین نت است که اعتمادبنفسمان افزایش می‌یابد. در نت پایانی به ترکیبات جذاب مشک و تمشک سیاه می‌رسیم. این ادکلن تجربه بسیار جذاب و شیرینی برای بانوان است.

چنانچه دوست دارید از عطرهایی که ترکیبات چوب صندل در آن‌ها به کار رفته استفاده کنید، در مه استایل میزبان شما هستیم.

گل یاسمین

گل یاسمین 
گل یاسمین برای افزایش اعتمادبنفس

یکی از بهترین گل‌هایی که خوشبو بوده و در افزایش اعتمادبنفس کارایی دارد، گل یاسمین است. معمولا این رایحه بیشتر زنانه بوده و در رفع ناراحتی و بیماری‌های روانی نیز بسیار موثر است. استرس و تشویش را از شما دور کرده و حس خوبی به شما می‌بخشد.

ادو پرفیوم دو مارلی مدل Layton

ادو پرفیوم پرفیوم دو مارلی مدل Layton
ادو پرفیوم دو مارلی مدل Layton

ادو پرفیوم دو مارلی مدل Layton یک عطر معروف است که ترکیباتی شرقی و گلی دارد. با اسپری کردن این ادکلن روی پوست در همان لحظات اول، بوی اسطوخودوس، نارنج، سیب و پرتقال ماندارین بدست می‌آید. سپس با گذر زمان به نت میانی که حاوی ترکیبات گل بنفشه، یاسمین و شمعدانی است، می‌رسیم. و در نهایت در نت پایانی به ترکیبات چوب گایاک، گیاه پاتچولی، چوب صندل، هل، وانیل و فلفل خواهیم رسید.

ادو پرفیوم زنانه شانل مدل Coco Noir

ادو پرفیوم زنانه شانل مدل Coco Noir
ادو پرفیوم زنانه شانل مدل Coco Noir

ادو پرفیوم زنانه شانل مدل Coco Noir با ظاهر شیک و جذابی که دارد که در همان نت آغازین بوی گریپ‌فروت و نارنج را از خود متساعد می‌کند. سپس در نت میانی به ترکیبات یاسمین، رز، نرگس و گل شمعدانی می‌رسیم. در نهایت در نت پایانی به ترکیبات دانه‌ی تونکا، گیاه پاتچولی، چوب صندل، وانیل، مشک و کوکنار می‌رسیم. ایجاد اعتماد به نفس با عطر دقیقا با کمک این ادکلن به وجود می‌آید.

در نهایت اگر دوست دارید عطرهای بیشتری با رایحه یاسمین بشناسید، به مه استایل مراجعه کنید.

عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند

اگر طالب ایجاد اعتماد به نفس با عطر هستید، می‌توانید خیلی راحت از ادکلن‌هایی که ترکیبات مشخصی دارند استفاده کنید. ما در این مقاله ۴ گیاه که باعث افزایش اعتمادبنفس در افراد شده را معرفی کرده و توضیحاتی پیرامون هر یک ارائه کردیم. بد نیست مطالعاتی در این زمینه نیز داشته باشید.

جذاب‌ ترین شیشه های عطر و ادکلن

بی‌شک بسیاری از ما عطر خود را با توجه به شیشه آن انتخاب می‌کنیم. افراد کمی هستند که برند خاصی را دوست داشته و می‌دانند دقیقا باید چه عطری را بخرند. وقتی وارد فروشگاه می‌شویم، شیشه‌های مختلف عطر و ادکلن را که می‌بینیم، سعی می‌کنیم زیباترین را انتخاب کنیم. مخصوصا اگر قرار باشد، هدیه‌ای برای شخصی بخریم، حتما به شیشه عطر آن توجه می‌کنیم. جذاب ترین شیشه عطر به نظر شما کدام است؟ طراحی شیشه ادکلن برای خود قواعدی دارد و افرادی برای طراحی آن استخدام می‌شوند که با ساختار عطر، شیشه مخصوصی را طراحی می‌کنند. در این مقاله دوست داریم در این زمینه، اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

جذاب ترین شیشه عطر

حتما در بین عطرهایی که خریداری کرده‌اید، حداقل یک الی دو مورد آن دارای یک شیشه بسیار جذاب و دوست داشتنی است. به گونه‌ای که باعث شده، بعد از اتمام عطر، هنوز هم در کمد شما باقی بماند. واقعا چه منطقی پشت این طراحی شیشه عطر است؟ چه فرقی می‌کند عطر را درون یک شیشه معمولی بریزیم یا یک شیشه خاص و شکیل؟

جالب است بدانید که شرکت‌های عطرساز دنیا، همان‌قدر که به نوع عطر تولید شده دقت می‌کنند، به همان میزان به طراحی شیشه ادکلن نیز می‌پردازند. طراحانی را استخدام می‌کنند که بهترین طرح‌ها را با توجه به روحیات و حالات عطر طراحی کند. معمولا هم طراحی عطر به محتویات آن بسیار مرتبط است. گاهی شیشه‌های عطری می‌بینیم که آثاری از بهترین مجسمه‌سازان و طراحان است که همه را مجذوب خود کرده و عطر خود را به یک برند حرفه‌ای تبدیل می‌کند. جالب است بدانید، جذاب ترین شیشه عطر باعث می‌شود که عطر موجود در آن همیشه در ذهن افراد بماند و همه آن را با همان شیشه به خاطر بسپارند.

شیشه عطر، لباسی بر تن عطر شماست

همان‌طور که شما در انتخاب لباس حساس هستید و سعی می‌کنید برای هر محیطی بهترین لباس را بپوشید، در عطر نیز چنین است. عطرسازان سعی می‌کنند، بهترین لباس را تن عطر تولید شده خود کنند. مطمئنا شما نیز دوست دارید جذاب ترین شیشه عطر را انتخاب کنید اما سعی کنید محتویات داخل آن را نیز تست کنید.
در اینجا به معرفی زیباترین عطرها از نظر طراحی می‌پردازیم.

پرفیوم زنانه لنوین مدل Eclat de Fleurs

پرفیوم زنانه لنوین مدل Eclat de Fleurs

یکی از جذاب ترین شیشه عطر متعلق است به ادکلن زنانه لنوین مدل Eclat de Fleurs. در واقع این ادکلن خنک و شیرین متعلق به کشور فرانسه است. این طراحی در سال ۲۰۱۵ انجام شده که با توجه به سال ساخت آن بسیار جذاب و زیباست. اگر به دنبال عطر و بوی آن هستید بهتر است به ویژگی‌های آن توجه کنید:

 • نت آغازین شامل بوی میوه گلابی است که طراوت و شادابی به شما می‌بخشد.
 • نت میانی شامل گل یاسمین، رز و فریزیا بوده که اعتماد بنفس و اقتدار را به شما هدیه می‌کند.
 • نت پایانی شامل مشک سفید و چوب صندل بوده که آرامش و تمرکز خاصی به شما می‌بخشد.

همان‌طور که می‌بینید، محتویات عطر دقیقا مطابق با رنگ‌بندی و طرح شیشه، طراحی شده است.

پرفیوم زنانه ژیوانشی مدل Ange ou Etrange Le Secret Elixir

پرفیوم زنانه ژیوانشی مدل Ange ou Etrange Le Secret Elixir

پرفیوم زنانه ژیوانشی مدل Ange ou Etrange Le Secret Elixir نیز ادکلنی است که در طراحی آن توجه زیادی شده است. عطری شیرین و گرم است که فرانسوی بوده و ظاهر شیک و خوشرنگ آن برازنده بانوان است. ویژگی‌هایی که این عطر دارد دقیقا مطابق با ظاهر آن ساخته شده است:

 • در نت آغازین شاهد ترکیبات شکوفه‌ی پرتقال، لیمو و چای خواهید شد که شور و نشاط خاصی به بانوان می‌بخشد.
 • در نت میانی گل یاسمین، شکوفه‌ی پرتقال آفریقایی و گیاه پلومریا را دریافت می‌کنید که اعتمادبنفش و انرژی خاصی به شما می‌بخشد.
 • در نت پایانی مشک، گیاه پاتچولی، چوب سدر ویرجینیا و وانیل را دریافت می‌کنید که احساس آرامش و تمرکز خوبی در شما ایجاد می‌کند.

ادو پرفیوم زنانه ولنتینو مدل Valentina

ادو پرفیوم زنانه ولنتینو مدل Valentina
ادو پرفیوم زنانه ولنتینو مدل Valentina

ادو پرفیوم زنانه ولنتینو مدل Valentina یکی دیگر از عطرهاییست که دارای جذاب ترین شیشه عطر است. این عطر ایتالیایی بوده و در سال ۲۰۱۱ روانه بازار شد. طراحی که مشاهده می‌کنید به همان سال‌ها بازمی‌گردد. ویژگی‌های موجود در این عطر مطابق با طراحی شیشه آن است:

 • در نت آغازین شاهد بوی نارنج و توبر خواهید بود که شور و هیجان زیادی به شما می‌بخشد.
 • در نت میانی ترکیباتی از گل یاسمین، شکوفه‌ی پرتقال آفریقایی، گل مریم و توت‌فرنگی وجود دارد که انرژی عالی در شما ایجاد می‌کند.
 • در نت پایانی چوب سدر ویرجینیا، عنبر و وانیل را خواهیم داشت که هیجان عجیبی در شما به وجود می‌آورد.

ادو پرفیوم زنانه هنری جیمز مدل Violet

ادو پرفیوم زنانه هنری جیمز مدل Violet
ادو پرفیوم زنانه هنری جیمز مدل Violet

ادو پرفیوم زنانه هنری جیمز مدل Violet نیز دارای طراحی جذاب و اضلاع زیادی است که بر جذابیت شیشه عطر افزوده است. این ادکلن ساخت شرکتی فرانسوی است که مایع یاسی رنگ آن نشان از ملیح بودن و ملایم بودن آن است. ویژگی‌های این عطر بصورت زیر است:

 • در نت آغازین شاهد بوی گل صدتومانی خواهید بود که تازگی و طراوات بی‌نظیری به شما می‌بخشد.
 • در نت میانی شاهد ترکیب گل رز و اوسمانتوس خواهید بود که انرژی خاصی به شما می‌بخشد.
 • در نت پایانی ترکیبات صندل و گیاه پاتچولی را خواهید داشت که اعتمادبنفش زیادی در شما ایجاد می‌کند.

ادو تویلت مردانه دیزل مدل Fuel for Life Homme

ادو تویلت مردانه دیزل مدل Fuel for Life Homme

جذاب ترین شیشه عطر را می‌توان در ادکلن مردانه دیزل مدل Fuel for Life Homme نیز مشاهده کرد. این ادکلن ایتالیایی بوده که طراحی آن به سال ۲۰۰۷ برمی‌گردد. ظاهر آن جذابیت خاصی برای آقایان داشته که هر شخصی را مجذوب خود می‌کند. ویژگی‌های این عطر شامل موارد زیر است:

 • در نت آغازین، شاهد ترکیبات گریپ فروت و رازیانه خواهید بود که انرژی خاصی به شما می‌بخشد.
 • در نت میانی، با ترکیبات اسطوخودوس گیاهی همراه با تمشک مواجه می‌شوید که بویی معطر را به رخ می‌کشد.
 • در نت پایانی، چوب های خاکی را خواهیم داشت. این نت معمولا سرشار از اعتمادبنفس در مردان است.

ادکلن مردانه تیری ماگلر مدل Kryptomint

مردانه تیری ماگلر مدل Kryptomint
مردانه تیری ماگلر مدل Kryptomint

عطر دیگری که جذاب ترین شیشه عطر را دارد، Kryptomint است. یک عطر فرانسوی مردانه است که در سال ۲۰۱۷ طراحی شده و به بازار عرضه شده است. این عطر دارای ویژگی‌های زیر است:

 • در نت آغازین شاهد ترکیبات نعناع و مریم گلی خواهید بود. این ترکیب طراوت و تازگی خاصی به شما می‌بخشد.
 • در نت میانی شاهد ترکیبی از گل شمعدانی خواهیم بود. این ترکیب انرژی مثبت خاصی به شما می‌بخشد.
 • در نت پایانی ترکیبات وانیل، قهوه، شکلات، دانه ی تونکا و گیاه پاتچولی را خواهید داشت.

ادکلن

مردانه مرسدس بنز مدل Man

مردانه مرسدس بنز مدل Man
مردانه مرسدس بنز مدل Man

ادکلن مرسدس بنز مدل Man مخصوص شرکت بنز است و همان‌طور که مشاهده می‌کنید، طرح مشخصی از این شرکت را روی شیشه خود دارد! طرحی جذاب و عالی که بسیاری از مردم عاشق آن هستند. این عطر دارای ویژگی‌های زیر است:

 • نت آغازین شامل ترکیبات گل نخود، گلابی است.
 • نت میانی شامل ترکیبات چوب سدر و گل شمعدانی است.
 • نت پایانی شامل ترکیبات چوب درخت زیتون، خزه بلوط است.

در این مقاله سعی کردیم درباره طراحی شیشه عطر مطالبی را بنویسیم. اینکه طراحی شیشه ادکلن به چه صورت انجام شده و چه تدابیری برای آن می‌اندیشند. از طرفی جذاب ترین شیشه عطر را در ادکلن‌ها معرفی کردیم تا اگر دوست داشتید، عطری زیبا تهیه کنید، آن‌ها را بشناسید.

عروسک واقعی پینوکیو

بهترین قیمت عروسک واقعی پینوکیو را از ما بخواهید!

همه ما در بخشی از دوران کودکی عاشق شخصیت های کارتونی بوده ایم. برخی از این شخصیت ها قهرمانان زندگی ما بوده اند و از آن ها چیزهای زیادی آموخته ایم. این چرخه دوست داشتنی، همین حالا برای فرزندان مان جریان دارند و بهترین دوستان آن ها شخصیت کارتون ها و انیمیشن های مورد علاقه شان است.
پینوکیو از آن داستان های جذابی است که کودکان هر دوره ای را مجذوب خود کرده است. حتی نسل جدید هم آن را دوست دارند و علاقه زیادی جهت داشتن عروسک های آن دارند. ما این امکان را در نقاشیا فراهم کرده ایم که شما عروسک واقعی پینوکیو را با بهترین قیمت ها برای فرزند دلبندتان خریداری کنید.

عروسک واقعی پینوکیو

 

چرا عروسک واقعی پینوکیو را از نقاشیا بخریم؟

نقاشیا تلاش کرده است که جمعی از هنرمندان خلاق و حرفه ای را گرد هم جمع کند.

تیم بزرگ نقاشیا یک تولیدی بزرگ است که نازل ترین قیمت ها را ارائه می دهد.

معمولاً خرید عروسک هایی که به واقعیت نزدیک هستند؛ بسیار گران و پرهزینه است.
اما گروه هنرمند نقاشیا عروسک واقعی پینوکیو را با بهترین کیفیت ها و قیمت های مناسب ارائه می دهد.

اینجا خبری از ارقام میلیونی نیست!

پینوکیوی دوست داشتنی را با کمتر از ۲۵۰ هزار تومان خریداری کرده و عزیزان تان را شگفت زده کنید.

عروسک پینوکیو ارزان، کیفیت مناسبی دارد؟

البته که دارد! تمام عروسک های نقاشیا حتی نمونه های موجود در فروشگاه عروسک های دست دوم نیز از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تهیه می شوند.

در واقع اگر در جستجوی این هستید که با صرف کمترین هزینه ها، بالاترین کیفیت ها را در اختیار داشته باشید؛

نقاشیا مقصد درستی است! فروش عروسک تخصص ما است!

کیفیت و قیمت عروسک واقعی پینوکیو، نقاشیا را متمایز می کند!

ما برای سلیقه و علاقه مندی های مشتریان مان اهمیت زیادی قائلیم و تیم ما سعی دارد که همواره نمونه هایی از عروسک های محبوب مانند عروسک واقعی پینوکیو را تولید و روانه بازار کند.

در آینده منتظر خرید عروسک یاران همیشگی پینوکیو مانند گربه نره، روباه مکار و پدر دوست داشتنی آن یعنی پدر ژپتو باشید!
همان هزینه ای را که باید صرف خرید عروسک واقعی پینوکیو کنید؛ در آینده ای نه چندان دور، صرف خرید پکیج کامل کارتون پینوکیو می کنید.

در عین حال مطمئن هستید که عروسک ها سالیان سال با شما باقی می مانند و دوستان ایده آلی را نصیب کودک خود کرده اید.

 

عروسک متری ارزان

خرید عروسک متری ارزان

عروسک متری تقریباً به یک کادوی همیشگی برای مناسبت های خاص تبدیل شده است. شاید هر کسی در یکی از همین روز های خاص مانند ولنتاین، تولد یا اوقات دیگر یکی از خرس های متری دوست داشتنی و بزرگ را دریافت کرده باشد. خرس های متری از آن دست هدایایی هستند که کمتر از ذهن افراد پاک می شوند.
شاید شما هم علاقه داشته باشید که در خاطر کسی باقی بمانید و به دنبال یک عروسک متری مناسب هستید. مشاهده قیمت های نجومی در این حوزه بسیار رایج است. معمولاً به علت استقبال مناسبی که از این مدل عروسک ها صورت می گیرد؛ فروشندگان بسیاری به بهانه کیفیت رقم های میلیونی را جهت خرید عروسک متری مطرح می کنند.

 عروسک متری ارزان

خرید عروسک متری ارزان فقط در نقاشیا امکان پذیر است!

چنین حرفی ادعا نیست و با یک گشت و گذار ساده، فرصت دارید که آن را امتحان کنید. خرس های متری نقاشیا را با دیگر انواع خرس های بازار و فروشگاه های مختلف از نظر کیفیت ساخت و قیمت مقایسه کنید. خیلی زود دوباره به نقاشیا باز می گردید.
نقاشیا تنها فروشگاه اینترنتی است که بهترین کیفیت ها را به ارزان ترین قیمت ممکن عرضه می کند. با وجود افزایش نجومی قیمت ها در تمامی حوزه ها، همچنان قیمت های فروشگاه نقاشیا ارزان محسوب می شود.

چرا قیمت عروسک متری در نقاشیا ارزان است؟

نقاشیا یک تولیدی بزرگ است که جمعی از هنرمندان حرفه ای در آن مشغول فعالیت هستند. از آنجایی که بین ما و مشتریان عزیزمان هیچ واسطه ای وجود ندارد؛ وجود چنین قیمت های مناسبی کاملاً طبیعی است. در واقع رضایت مشتری و کیفیت محصولات دو اولویت اصلی و مهم ما هستند. نقاشیا با دریافت کمترین سود ممکن، قصد دارد که بیشترین منفعت را به مشتریانش برساند.

خرید عروسک متری از فروشگاه دست دوم

علاوه بر نمونه های اصلی، این امکان در اختیار شما قرار گرفته است که سری به فروشگاه عروسک های دست دوم ما بزنید و از نمونه عروسک های متری ارزان و دست دوم ما نیز دیدن کنید. فروشگاه دست دوم ما، مجموعه ای از عروسک های تنها و دست دومی هستند که در انتظار خانه جدیدی هستند.
البته دست دوم بودن آن ها سبب شده است که خرید عروسک متری بیش از پیش ارزان شود. نگران کیفیت عروسک ها نباشید! نقاشیا تنها عروسک های با کیفیت و مناسب را به مشتریانش ارائه می دهد. همین حالا فرصت دارید که به فروشگاه های ما سری بزنید و خرید عروسک متری ارزان را امتحان کنید.

 

آموزش ساخت عروسک خرس تدی همراه فیلم و الگو

آموزش ساخت عروس خرس دوست داشتنی تدی هنراه الگو و فیلم آموزشی

این روز ها عروسک های خرسی بیشترین جذابیت را بین جوانان و خانم ها و آقایان دارند و با توجه به قیمت آن ها اگر توانایی ساخت آنها در منزل را داشته اشید برای شما بسیار به صرفه تر خواهد بود.

 

نقاشیا این فیلم آموزی قدم به قدم را برای شما تهیه رده و در اختیار شما عزیزان قرار داده هر جا سوالی داشتید از طریق بخش کامنت با ما در ارتباط باشید کارشناسان در تهیه عروسک شما را ارهنمایی خواهند کرد.

عروسک های دسته دوم

عروسک‌ های دست دوم و داستان هایشان

عروسک‌ های دست دوم  تنهایی را تصور کنید که دیگر برای صاحبان‌ خود دوست‌ داشتنی نیستند و در خطر اخراج از اتاق‌ خواب دوست همیشگی و دلبندشان قرار دارند!

چنین عروسک‌ هایی معمولاً برچسب دست دوم می‌خورند و راهی سطل‌های زباله می‌ شوند.

اما تا حالا به این فکر کرده‌اید که شاید همین عروسک تکراری، دنیای کودک دیگری را سرشار از شادی می‌کند؟

نقاشیا همیشه به فکر دست یابی به مرزهایی است که کمتر کسی آن را تصور می‌ کند.

تأسیس فروشگاه دوست‌ داشتنی عروسک‌ های دست‌ دوم هم از همان جنس کارهای جذابی است که نقاشیا به آن افتخار می‌ کند.

ما برای عروسک‌ های طرد شده خانه‌ ای را مهیا کرده‌ ایم.

منتظر هستیم که کودک خلاق دیگری، سرپرستی آن‌ ها را به‌ عهده بگیرد و عروسک‌های دست دوم تنها را از دنیای تاریک تنهایی بیرون بیاورد.

پس اگر شما هم به دنبال خرید عروسک دست دوم  تنها هستید؛ با ما همراه باشید تا هر آنچیزی که نیاز است تا راجع به این دوست داشتنی های بی سر و صدا بدانید؛ به شما بگوییم.

عروسک های دسته دوم

نگران حال جسمی عروسک‌ های دست دوم هستید؟

افراد وقتی درباره عروسک‌های دست دوم می‌شنوند؛ تصور وحشتناکی از عروسک‌ها دارند.

در‌ صورتی‌ که عروسک‌ ها ظاهر خوبی دارند و همچنان سرحال و پر طرفدار هستند.

بنابراین نگران ظاهر عروسک‌ ها نباشید و مطمئن باشید که نقاشیا بهترین‌ ها را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

از آن جایی‌ که تیم متخصص و حرفه‌ ای ما، سازنده بهترین و زیباترین عروسک‌ ها هستند؛ برخی ایرادات ظاهری آن‌ها را بر طرف می‌ کنند.

زمانی عروسک‌ های دست دوم جهت فروش گذاشته می‌ شوند که از هر لحاظ بی‌ نقص و فوق‌ العاده باشند.

از قیمت عروسک‌ ها چه خبر؟

خیلی از نمونه‌ های عروسک‌ ها به‌ صورت بسته‌ های چند تایی جهت فروش گذاشته شده‌ اند.

در نتیجه روی یک تخفیف اساسی، حساب کنید. البته قیمت عروسک و تخفیف‌ها به نوع عروسک نیز بستگی دارد.

معمولاً با خرید یک پکیج ده‌ تایی که شامل ده عروسک جذاب می‌ شود؛ تخفیف قابل‌ توجهی نصیب شما می‌ شود.

 

عروسک‌ های دست دوم را چگونه به خانه بیاوریم؟

تنها کافی است که مسیر را به مقصد فروشگاه نقاشیا بپیمایید!

انواع و اقسام عروسک‌های جذاب و تنهایی را می‌یابید که به دنبال یک خانه گرم و پر از محبت می‌گردند.

از عروسک‌های مارک‌دار تا خرس تدی، میکی موس، خرس مهربون و انواع عروسک‌های جذاب را خواهید یافت.

سپس تنها لازم است که با انتخاب محصول، به صفحه خرید راهنمایی شوید.

باقی کار را به ما بسپارید.

تیم حرفه‌ای ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، عروسک‌ها را درب منزل به شما تحویل می‌دهند.

ویدیو آموزش ساخت ماسک با پارچه غواصی همراه الگو

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و کمبود امکانات پزشکی بهداشتی مانند ماسک، تصمیم گرفتیم که آموزش کاربردی و مفید ساخت ماسک در منزل را برای شما همراهان عزیز تهیه کنیم.

همانطور که می دانید؛ در برخی مغازه‌ها و داروخانه‌ها قیمت خرید ماسک به‌شدت افزایش یافته‌ و علاوه بر افزایش قیمت؛ یافتن این کالا به سختی امکان پذیر شده است.

این در حالی است که امکان دوخت ماسک در منزل در کوتاه‌ترین زمان، امکان‌پذیر است.

چه وسایلی جهت دوخت ماسک مورد نیاز است؟

تصور ساخت ماسک در منزل آن‌چنان پیچیده نیست و تنها با در اختیار داشتن؛

 • وسایل دوخت‌ودوز؛
 • گاز استریل ؛
 • پارچه‌هایی مناسب؛
 • الگو؛

امکان دوخت بهترین و باکیفیت‌ترین ماسک‌ها را دارید.

در ابتدا یک الگوی بسیار مناسب جهت یک ماسک ایده‌آل مورد نیاز است. اگر کمی در گوگل جستجو کنید؛ حتماً الگوی دوخت مناسبی را پیدا می‌کنید.

ویژگی‌های مهم در ساخت ماسک

دو روش ساده طی ویدئو آموزش داده می‌شود. اما مهم نیست که از چه روش، وسایل یا مواد اولیه‌ای جهت ساخت ماسک استفاده می‌کنید! نکته قابل تامل استاندارد بودن و هزینه مناسب ماسک ساخته‌شده است.

ماسک باید به‌گونه‌ای طراحی شده‌باشد که از تمام جهات ورودی و خروجی‌های تنفسی را کنترل کند. از طرفی باید ضخامت مناسبی داشته باشد و در برابر نفوذ مولکول‌های آلوده مقاومت نشان دهد.

قابل شستشو بودن مساله بسیار مهمی است که در ویدئوی آموزشی به آن توجه شده‌است.

درواقع ایراد اصلی عمده ماسک‌هایی که ساخت آن‌ها در اینترنت آموزش داده می‌شود؛ یک‌بار مصرف‌بودن است! بنابراین ماسک‌هایی که قابلیت شستشوی مداوم دارند و تا مدت‌ها قابل استفاده هستند؛ ایده‌آل و مناسب محسوب می‌شوند!

سخن آخر

ساخت ماسک

ممکن‌است بنا به دلایل مختلفی قصد ساخت ماسک را داشته باشید! صرفه‌جویی در هزینه‌ها، تامین ماسک اعضای خانواده و تامین سلامتی آن‌ها از مهم‌ترین هدف دوخت ماسک در منزل است.

اما بنا به دغدغه‌های شما امکان استفاده از چنین قابلیتی جهت فروش یا مقاصد بشردوستانه نیز وجود دارد! در دورانی که به کمک تمام افراد جامعه نیاز است؛ چنین اقداماتی سودمند و مفید خواهد بود.

از طرفی امکان فروش چنین ماسک‌های باکیفیتی در بازارها نیز وجود دارد. اگر قصد فروش دارید؛ باید حتی‌الامکان کیفیت نهایی محصولات را افزایش دهید! امیدواریم ویدئو ارائه‌شده برای شما مفید واقع شده باشد.

خرید عروسک روسی

خرید عروسک روسی شبیه کودکان­تان

عروسک‌های روسی از پرطرفدارترین نمونه‌های موجود در بازار اسباب‌بازی‌های کودکان هستند. ظاهر جذاب و فانتزی آن ها سبب شده است تا بسیاری از والدین مایل به خرید عروسک روسی شوند.

سایت نقاشیا بزرگ‌ترین مرجع ساخت عروسک‌های خاص در ایران است  که با گروه مجرب و حرفه‌ای امکان ساخت انواع عروسک‌ها از روی عکس و نقاشی را در اختیار دارد.

از لحظه سفارش عروسک از روی عکس فرزند دلبندتان تا در اختیار داشتن آن، نهایتا ده روز فاصله دارید.

چرا خرید عروسک روسی تا این‌ اندازه محبوب است؟

معمولا عروسک‌های روسی چهره ندارند و صورت آن‌ها تنها چشم دارد. همین مساله باعث جذابیت‌ بیشتر عروسک‌ها شده و آن‌ها را فانتزی و جذاب کرده‌است.

کیفیت مواد اولیه چنین عروسک‌هایی ایده‌آل است و به دو شکل با الگو و بدون الگو طراحی و ساخته می‌شوند.

لپ‌های گل‌انداخته عروسک بر جذابیت بیشتر آن افزوده و آن را به یک هدیه دوست‌داشتنی تبدیل کرده‌است.

گاهی اغراق‌هایی که در ساخت عروسک‌ها انجام می‌شود؛ آن‌ها را خاص و منحصربه‌فرد می‌کند.

حالا زمانی را تصور کنید که چهره زیبای کودک شما به یک عروسک فانتزی و زیبا تبدیل شده‌است.

بی‌شک، فرزندتان چنین هدیه‌ای را از صمیم قلب دوست دارد و ارتباط موثری با آن برقرار می‌کند.

خرید عروسک روسی مطابق با چهره فرزندتان با آن جزئیات جذاب، دوخت فوق‌العاده و خلاقیت‌های بی‌مثال، علاوه بر جذابیت، قیمت نسبتا مناسبی نیز دارد!

جزئیات خاص و بی‌بدیل

خرید عروسک روسی

پس از انجام بررسی‌های اولیه توسط کارشناسان سایت نقاشیا و تاییدیه نهایی، تمام جزئیات موجود در عکس شبیه‌سازی می‌شوند.

مدل لباس، رنگ آن، نوع و مدل موها، جزئیات کامل لباس به‌طور مثال شال‌ گردن، کراوات، گل‌سر وغیره در نهایت خلاقیت و دقت طراحی و ساخته می‌شوند.

درواقع وجود چنین جزئیات دوست‌داشتنی سبب می‌شود که عروسک‌های روسی ساخته‌شده از روی عکس تا این‌اندازه جذاب باشند!

از طرفی عروسک‌ها دارای سایزبندی‌هایی هستند که هنگام درخواست سفارش باید آن را مشخص کنید.

درنتیجه سفارش عروسک‌هایی با سایر بزرگ‌تر مستلزم پرداخت هزینه‌های بیشتری نیز هستند.

بی‌شک پس از بازکردن جعبه سفارش از مشاهده عروسک ساخته‌شده و شباهت آن با عکس حیرت خواهید کرد!

همین حالا جهت خرید عروسک و سفارش انواع عروسک‌ها به سایت نقاشیا مراجعه کنید.

تبدیل عکس به عروسک روسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با دقت و خلاقیت بالایی انجام می‌شود و قیمت مناسبی خواهد داشت!

از اینجا خرید کنید !

با تشکر

تیم نقاشیا

خرید عروسک

خرید عروسک هایی که کودکان نقاشی می‌کنند

شاید در نگاه اول کمی اغراق‌آمیز به نظر برسد؛ اما نقاشیا با تیم هنرمند و منحصربه‌فردی که دارد؛ قادر است که به نقاشی‌های کودکان جان ببخشد و امکان خرید عروسک های ساخته شده از نقاشی کودک را فراهم کرده است.

بی‌شک، هیچ هدیه‌ای گران‌بهاتر و جذاب‌تر از این برای کودک شما وجود ندارد! هراندازه که خلق نقاشی‌های خلاقانه شگفت‌انگیز است؛ جان‌بخشی به آن‌ها نیز جذاب و منحصربه‌فرد است.

اعتماد به‌نفس کودکان‌تان را تقویت کنید

خرید عروسک

کودکان معمولاً از صمیم قلب و با احساسات زیادی جهت انجام کارهای خود وقت می‌گذرانند. تمام آثاری که در صفحات دفتر نقاشی آن‌ها زندگی می‌کنند؛ از نظر کودک شخصیت‌های زنده و حقیقی هستند که شاید ساعت‌ها و روزها با آن‌ها دوستی کرده‌اند. لحظه‌ای را تصور کنید که فرزندتان عروسک حاصل تفکر و خلاقیت خویش را در دست بگیرد!!

شاید حتی قادر به تصور چنین لحظه‌ای نیز نباشید! اما ما به شما اطمینان می‌دهیم که با خرید عروسک‌های جذاب و منحصربه‌فرد از فروشگاه بی‌مثال نقاشیا، اعتماد به نفس و خودباوری را در وجود کودک رشد می‌دهید.

درواقع با در دست‌داشتن چنین هدیه‌ای، کودک افکار و خلاقیت‌های خود را دست‌یافتنی و عملی می‌بیند و بی‌شک پس از آن نسبت به خلق آثار خلاقانه‌تر اقدام می‌کند. جهت مشاهده نمونه ­کارهای نقاشیا کلیک کنید!

عروسکی منحصربه‌فرد و خلاقانه!

هدیه دادن عروسک، اقدام جدیدی نیست و معمولاً کودکان عروسک‌هایی دارند که شبیه به عروسک‌های کودکان دیگر است! اما ساخت عروسک‌هایی با این سبک و سیاق خلاقیت زیادی دارند و یک کار ویژه محسوب می‌شوند.

درواقع عروسکی که برای کودک ساخته می‌شود را هیچ‌جای دیگری نمی‌یابید! به‌همان اندازه که نقاشی کودک شما خاص، منحصربه‌فرد و خلاقانه است؛ عروسک او نیز همین ویژگی‌ها را دارد.

مراحل خرید عروسک چگونه است؟

اگر شما هم دوست دارید که از نقاشی های کودک عزیزتان عروسک زیبایی را یادگاری داشته باشید؛ کافی است که مراحل زیر را طی کنید:

 • در ابتدا باید تصویری از نقاشی را برای سایت نقاشیا ارسال کنید.
 • کارشناسان پس از ارزیابی کار، آن را تایید یا رد می‌کنند.
 • طی مرحله بررسی، جوانب کار سنجیده می‌شود و امکان خلق نقاشی ارسالی بررسی می‌شود.
 • در صورت تایید نهایی نقاشی، باید هزینه اعلام‌شده را پرداخت کنید.
 • نهایتاً طی ده روز آینده عروسک را در اختیار خواهید داشت!

نقاشیا با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه‌ای، قادر به تولید انواع نقاشی‌های کودکان شما است! همین حالا جهت سفارش تبدیل نقاشی به عروسک، به نقاشیا مراجعه کنید!