این کودکان در آینده دچار مشکلات جنسی می شوند !

دختران زیادی هستند که دوست دارند مثل پسرها رفتار کنند، لباس های پسرانه بپوشند و با اسباب بازی های آنها بازی کنند.

شایلو، دختر آنجلینا جولی و برد پیت لباس ها یپسرانه به تن میکند و میخواهد که همه «جان» صدایش کنند. اما آیا چنین نشانه هایی تنها بیانگر شیطنت پسروار او هستند یا می توانند آغازی برای مشکلات جنسی باشند؟
شایلوی هشت ساله دیگر نمی خواهد دختر باشد، او نمی خواهد شایلو باشد و زمانی که برد پیت او را شایلو صدا می زند به میان حرف او پریده و می گوید: « من شایلو نیستم، من جان هستم». حالا دیگر تمام خانواده او را جان صدا می کنند و حتی در مراسم افتتاحیه فیلم اخیر مادرش، «ناشکسته»، نیز او کت و شلوار و کراواتی شبیه به برادرهایش، پکس و مدوکس، پوشیده بود. و رفتارهای پسروار او مدتی است که دارند بیشتر می شوند.
سال 2010 در مصاحبه با مجله «Vanity Fair» آنجلینا جولی گفته بود: « او می خواهد پسر باشد. موهایش را کوتاه کرده است. دلش می خواهد ظاهر و لباس هایش مثل پسرها باشد. فکر می کند مثل برادرانش است».

دختران زیادی هستند که دوست دارند مثل پسرها رفتار کنند، لباس های پسرانه بپوشند و با اسباب بازی های آنها بازی کنند. اما وقتی کودکی می خواهد تبدیل به یکی از افراد جنس مخالف بشود چه؟ آیا این نشانه مشکلات هویتی و ناآرامی است؟ یا تنها بخشی از رشد طبیعی آنهاست؟

لیندا بلر، روانشناس و نویسنده کتاب «کودک خوشحال»، می گوید که نباید عکس العمل شدیدی نسبت به این مسئله نشان داد. این موضوع دلایل بسیار زیاد دیگری می تواند داشته باشد. برای کودکی مثل شایلو، این مشکل می تواند تنها ناشی از داشتن سه برادر در منزل باشد، هرچند که او دو خواهر نیز دارد. کودکانی که خواهر یا برادر بزرگتر از خود دارند، تمایل شدیدی به تقلید رفتار آنها دارند، به ویژه اگر او از جنس مخالفشان باشد. این یک مرحله طبیعی در زندگی بسیاری از کودکان است.

همچنین، چنانچه کودک در وضعیتی مشابه شایلو، جزء فرزندان میانی خانواده باشد، این مسئله می تواند ناشی از نیاز آنها به جلب توجه باشد. گاهی کودکانی که در خانواده های پرجمعیت زندگی می کنند به شدت دنبال راهی برای به دست آوردن توجه اطرافیان هستند. درنتیجه به هر رفتاری برای جلب توجه والدین دست می زنند.

علاوه بر این والدین باید توجه داشته باشند که کسب تجربه بخشی از روند رشد هر کودکی است. ذهن بسیاری از بچه های 3 تا 6 ساله درگیر مسئله جنسیت (مذکر و مونث) و مفهوم «پدر» و «مادر» است، و این درگیری ذهنی برای برخی کودکان بیشتر طول می کشد. اما این کاملا طبیعی است که این موضوع ذهن همه کودکان را به خود مشغول کند.

در مورد پسرانی که می خواهند مثل لباس های دخترانه بپوشند یا رفتارهایی که به عنوان رفتار دخترانه برداشت می شوند از خود بروز می دهند، وضعیت بدتر نیز میشود. زیرا والدین آنها حاضر به پذیرش این مسئله نیستند. زمانی که دختری رفتارهای پسروار از خود نشان می دهد، خانواده به راحتی با این مسئله کنار می آید و مشکل چندانی در این قضیه ندیده و تغییری در رفتار خود با کودک نمی دهد و شاید حتی خوششان نیز بیاید. اما وقتی پسری رفتارهای دخترانه از خود بروز دهد آنها عکس العمل نشان می دهند و چنین رفتاری را از او نمیپذیرند.

یکی از موسسات خیریه که به خانواده هایی که کودکانی با مشکلات جنسیتی دارند کمک می کند، اعلام کرده است که بیشتر تماس هایی که با آنها گرفته می شود از طرف والدینی است که فرزند پسری با چنین مشکلی دارند. این مسئله بدین دلیل نیست که بیشتر پسران با چنین مشکلاتی دست به گریبان می شوند، بلکه بدین دلیل است که دخترک شیطانی که رفتارهای پسرانه دارد خیلی مشکل بزرگی به نظر پدر و مادرش نمی آید، اما پسری که با عروسک باربی بازی می کند وحشت بزرگی در والدینش ایجاد می کند.

اما طبق گفته بلر این نگرش می تواند برای کودک بسیار مخرب باشد و چیزی است که والدین باید تلاش بسیاری برای پذیرش آن داشته باشند. آنها باید صبر کنند و ببینند چه می شود. او می گوید: «عکس العمل من به پدر و مادرهایی که می گویند دخترم لباس پسرانه می پوشد یا پسرم پیراهن به تن می کند این است که می گویم بنگرید، بپذیرید و ببینید. چنانچه این کار را برای جلب توجه انجام دهند خود بخود برطرف خواهد شد، اگر از روی کنجکاوی باشد فرصت رفع این کنجکاوی را به آنها می دهید. و اگر واقعی باشد به آنها فرصت می دهید تا خود واقعیشان را بیابند». زیرا این رفتار ها می توانند نشانه مشکلات جدی جنسیتی باشند و ممکن است ناشی از دوجنسه یا همجنس گرا بودن او باشند. 

چنانچه این نشانه ها برای چند سال ادامه پیدا کنند باید کودک را نزد مشاورانی برد که بتوانند به او در زمینه مسائل هویتی و جنسیتی کمک کنند. این مسئله به ویژه در زمانی که کودک به سن بلوغ نزدیک می شود اهمیت و جدیت بیشتری خواهد داشت. البته این را نیز در نظر داشته باشید که نباید بلافاصله در مقابل این مسئله عکس العمل نشان داده و بدین صورت توجه کودک را بیشتر به این مسئله جلب کنید. تا قبل از سن بلوغ نیاز چندانی به گرفتن مشاوره تخصصی در مورد این مسئله نیست و اگر چنین کاری می کنید بهتر است کودک را در روند مشاوره دخالت ندهید.

بلر می گوید: «موضوع را بپذیرید. لازم نیست هیچ کاری انجام دهید. چیز ترسناکی وجود ندارد. زیرا این روند کاملا تدریجی است و حتی اگر کودک نیاز به کنترل هورمون داشته باشد حداقل قبل از اقدام به این عمل باید  موضوع دو سال مورد بررسی قرار بگیرد. بدترین چیز عجله کردن است.این یک تصمیم بسیار بزرگ و اساسی است».

اما ادی دیویس، درمانگر جنس- روانی، می گوید چنانچه کودک یا نوجوان شما علائم بیقراری و افسردگی داشته باشد، والدین باید سریعا به دکتر مراجعه کنند. او می گوید: «کودکانتان را آنگونه که هستند بپذیرید اما چنانچه تا حدی خود را با جنس مخالف یکسان بداند که برای خودش یا خانواده ایجاد ناآرامی کند، طلب کمک کنید. این نشانه ها ممکن است شامل آسیب رسانی به خود، رفتارهای مخرب و یا افسردگی شوند».

اما مهمتر از همه این است که والدین به یاد داشته باشند که این رفتارها لزوما نشانه تمایلات همجنس گرایانه یا دوجنسه بودن فرزندشان نیستند. این کارها می توانند به دلیل کنجکاوی یا واکنش نسبت به خواهر و برادران یا خانواده باشند. آنها را بپذیرید و در نظر داشته باشید که شما با این که فکر می کنید شناخت کافی از کودکانتان دارید هنوز آنها را کامل نمی شناسید و شناخت آنها زمان خواهد برد. شما هم باید مانند آنجلینا جولی و برد پیت به کودکتان فرصت کافی بدهید تا خودش را بشناسد.

با تشکر

تیم نقاشیا

شخصیت کودکانتان را خرد نکنید، مقایسه نکنید !

بیشتر والدینی که از تحقیر برای کنترل و تربیت فرزند استفاده می کنند، در واقع آن را روشی برای تلنگر زدن به کودکان خود می دانند یا حداقل تحقیر را روشی برای کنترل کودک می دانند.
تکریم در لغت به معنای تعظیم ، بزرگداشت و حرمت ، احترام گذاشتن است و تحقیر سرزنش کردن و نقطه مقابل آن است.
تحقیر در هر سنی مشکل ساز است اما در دوران کودکی می تواند تاثیر گذار تر با شد زیرا تاثیر کلمات بر روی کودکان بیشتر است. تحقیقات نشان داده است که هر فرد در ۱۰ سال اول عمر خود به طور متوسط با حدود ۱۵۰ هزار پیام و واژه منفی مواجه می شود و بیشتر این پیام ها با محتوای «بی عرضه، تنبل، شلخته، دست و پا چلفتی، خنگ، بی شعور، بی مسئولیت، تو هیچی نمی شی، بکن نکن، برو نرو، حرف نزن، نخور، بشین نشین،دست بزن نزن، به جز خرابکاری کار دیگری بلد نیستی» است.
این پیام را اکثرا خانواده و در درجه بعدی دوستان و در نهایت معلم و مدرسه به ذهن کودک تزریق می کنند و بیشتر والدینی که از تحقیر برای کنترل و تربیت فرزند استفاده می کنند، در واقع آن را روشی برای تلنگر زدن به کودکان خود می دانند یا حداقل تحقیر را روشی برای کنترل کودک می دانند.
از ائمه اطهار روایات بسیاری در مورد تکریم و احترام به کودکان وارد شده است. رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در این باره می فرمایند : به بزرگسالان خود احترام کنید و نسبت به کودکان خویش ترحم و عطوفت نمایید.(۱)
همچنین از امام علی علیه السلام روایت شده است : در خانواده خود با کودکان عطوف و مهربان باش و بزرگترها را احترام کن.(۲)
از مصادیق تحقیر کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱)مقایسه و ارزیابی او با دیگران
۲) طعنه زدن و سرزنش کودک در مقابل دیگران
۳)سلام نکردن به کودک
۴)نظارت افراطی برکودک
۵)تذکر پی در پی
۶)صدا کردن کودک با القاب ناپسند
۷)تحمیل امور بر کودک
۸)اجازه ندان به کودک برای صحبت کردن و کامل کردن گفتارش
۹)عدم توجه به قول و قرار با کودک
۱۰)داشتن انتظارات فراتر از توان کودک
۱۱)نیشخند و پوزخند کردن کودک و……
تحقیر کردن عوارض جسمی و روانی را بر فرد تحقیر شده باقی می گذارد مانند:
کمبود اعتماد به نفس: اولین و مهمترین آسیب کاهش عزت و اعتماد به نفس است هر چقدر عزت نفس کودک پایین تر باشد امید و آرزو های او دچار نقصان می شود و اینگونه کودکان در برقراری ارتباط با دیگران به مشکل خواهند خورد و در بزرگسالی به این باور خواهند رسید که قادر به انجام هیچ کاری نیستند.
افسردگی: دومین مورد که می توان به آن اشاره کرد افسردگی است تحقیقات در این زمینه نشان داده است که تحقیر مدام و سرزنش کودک امکان بروز افسردگی را در بزرگسالی افزایش خواهد داد.
والدینی که به منظور کنترل رفتار کودک آنها را مورد سرزنش ، تحقیر و تنبیه بدنی قرار می دهند منتظر بروز رفتارهای خشونت آمیز در کودکان خود باشند در واقع این کودکان از شیوه رفتاری والدین خودشان برای رفتار بادیگران استفاده می کنند
خجالتی بودن: کم رویی و خجالتی بودن یکی دیگر از اختلالاتی است که ممکن است در اینگونه کودکان دیده شود مقایسه شدن کودک با دیگران ، جدی نگرفته شدن از سوی والدین ازجمله اموری هستند که به خجالتی شدن فرزندان منجر می شود.
ایجاد شخصیت ناسازگار :کنترل ، تحقیر، سرزنش مدام کودک تاثیرات منفی بر شخصیت آنها دارد و موجب ایجاد یک شخصیت نا سازگار می شود. کودکی که تلاش می کند در مقابل شما بایستد و مقابله به مثل کند.
خشونت: نکته دیگر آن است که والدینی که به منظور کنترل رفتار کودک آنها را مورد سرزنش ، تحقیر و تنبیه بدنی قرار می دهند منتظر بروز رفتارهای خشونت آمیز در کودکان خود باشند در واقع این کودکان از شیوه رفتاری والدین خودشان برای رفتار با دیگران استفاده می کنند.
عدم توانایی ارتباط صحیح با دیگران : در بعضی از مواقع احساس حقارت چنان تاثیری بر روی فرد می گذارد که فرد مبتلا جرات معاشرت با مردم را پیدا نمی کند و از ترس اینکه مبادا در جمع مورد تحقیر واقع شود کناره گیری را به هرگونه برقراری رابطه ای ترجیح می دهد.
خود کم بینی : با سرکوب اعتماد به نفس در فرد ی که مورد تحقیر واقع شده است این مسئله به مرور باعث به وجود آمدن حس خود کم بینی در فرد می شود. او احساس خواهد کرد برای انجام هیچ کاری لیاقت دارد و دیگران از او بهتر هستند.
از دست دادن مهارت نه گفتن : کودکی که در خانواده به خصوص در بر خورد با والدین تحقیر و سرزنش می شود اعتماد به نفسشان کاهش می کند ، این گونه افراد که دارای اعتماد به نفس پایینی هستند در مقابل خواسته های دیگران جرات نه گفتن را از دست می دهند.
از عواقب جسمی که ممکن است کودکانی که مورد بی مهری و بی توجهی والدین قرار گرفته اند با آن مواجهه شوند می توان به مواردی همچون بی اشتهایی ، پر خوری ، هیجانات منفی ، اختلال در خواب، و حتی ترس و شب ادراری اشاره کرد.

با تشکر

تیم نقاشیا

مطلبی که قبل از خرید هرگونه ادکلن ، از هر جایی ، باید ،باید و باید بدانید !

آیا فروشگاه ها ، ادکلن اصل به فروش میرسانند؟!!؟

سوال ترسناکیست نه؟

هر کسی که سعی در خرید ادکلن از هرجایی، چه فروشگاه اینترنتی چه فروشگاه های حضوری ، چه معتبر چه غیرمعتبر داره، باید، باید و باید این مطلب رو بخونه و به همه ی دوستانش اطلاع بده.

خواندن این مطلب 3 دقیقه زمان میخواهد.

سلام، امیدوارم که حالتون خوب باشه، این مطلبی که خدمت شما میخوام عرض کنم حاصل یک سال تجربه درگیری با عطر و ادکلن فروشان و واردکنندگان و سعی در تهیه ادکلن اصل برای شما عزیزان می باشد، کاربران محترم سایت نقاشیا با ما همراه باشید.

ابتدا با یک فروشگاه معتبر قرارداد بسته شد، ادکلن ها با قیمت اصل و ضمانت اصالت به فروش میرسیدند، تا این که شکایتی از سایت رخ داد با موضوع توضیع ادکلن غیر اصل به قیمت اصل، در صورتی که ما با کمترین میزان سود (10%) ادکلن ها را با تکیه به آن فروشگاه معتبر میرساندیم ، اما بعد از پیگیری باید بگویم که بله ادکلن ارسالی به قیمت 14 میلیون تومان اصل نبود، شکایت به فروشگاه ارجاع داده شد و آنها عنون کردند که اشتباهی در بسته بندی رخ داده و بعد گفتند موجود نیست و در انتها مبلغ را عودت دادند !

چرا؟

اما سوال اولی که برای من پیش آمده بود این بود که چرا فروشگاه معتبر به این بزرگی آن ادکلن را نداشت و اصلا چرا باید ادکلن غیر اصل یا همان فیک یا .. در آنجا موجود میشد !

بعد از بررسی های صورت گرفته بصورت حضوری متوجه شدیم که .. بله ، آن فروشگاه ادکلن های اصل دارد اما از هرکدام نهایتا یکی دوتا ! پس بقیه چه بودند؟آن همه جنس غیر اصل؟

قرارداد ما یک طرفه فسخ شد و من بشخصه پیگیر تهیه عطر و ادکلن از وارد کنندگان شدم مطلب جالب میشود ! اگر ادکلن های اصل را در فروشگاه های خارجی

جست و جو کنید، مثلا آمازون ادکلن کریید اونتوس مردانه امروز 435 دلار قیمت گذاری شده که با احتساب دلار 25 هزار تومانی حدودا 10875000 میلیون میشود، هزینه ی گمرکی شما حدود 3 میلیون خواهد بود که حدودا برای شما 14 میلیون آب میخورد ! قیمت ها در فروشگاه های معتبر اینترنتی و حتی حضوری نیز تقریبا به همین قیمت است اما آیا ادکلن اصل به دست ما میرسد !؟

حال قسمتی از مکالمه های خودم با افراد مختلف در زمینه فروش عطر را برای شما می آورم، و در نهایت تصمیم با خودتان.

مکالمه:

من: سلام ، من از طرف فروشگاه معتبر اینترنی نقاشیا تماس گرفتم ادکلن ها به چه کلی هستند و درجه کیفی ها به چه شکله ؟ مشتری های ما پیگیر محصولات جنس اصل هستند و لطفا صادقانه پاسخ دهید.

فلانی: سلام ، من فعلا همکاری نمیکنم !

بشکل جالبی با هر فروشگاهی که خواستیم همکاری را آغاز کنیم،ابتدا همه چی خوب بود اما بعد از ای که مستندات تجربه ی اولین همکاری را به میان می آوردیم ، عقب میکشیدند.

صحبت بعدی با لحنی دیگر با فروشنده ای دیگر بود !

من: سلام خوب هستی رفیق من رو فلان کس معرفی کرده، سایت فروشگاهی دارم تصمیم دارم همکاری کنیم

فلانی: خیلی هم عالی ، من هم برای فروشگاه اینترنتی میخوام، خب ببین بار داره تازه از دبی میرسه داداش، همه چیز هست

من: خیلی هم عالی، مثلا ادکلن کرید رو برای من چند حساب میکنی؟

فلانی: 900 تومان برا شما 850

من: ادکلن اصل میخوام ها! 900 تومن؟ درجه چنده؟

فلانی : پرشده ی اماراته دیگه، الان ادکلن اصل نداریم که ، همشون پر شده هستن !

 

خلاصه صحبت هایم با 7 فروشنده و وارد کننده ی ادکلن را برایتان مینویسم بدین شکل که تصمیم نهایی و قضاوت با خودتان، و مسئولیت خرید از هر فروشگاهی به عهده ی شما و  همان فروشگاه است و هر جایی همه نوع محصول اصل/تقلبی(فیک) پیدا میشود فقط اگر توانایی شناسایی ادکلن های اصل را از پر شده درجه 1-2-3 ندارید به هیچ وجه ، به هیچ وجه تنهایی از هیچ فروشگاهی ادکلن نخرید، مخاطب ما هیچ فروشگاه چه حضوری چه آنلاین خاصی نیست و هر فروشگاهی که مجوز گرفته قطعا میتواند ادکلن اصل را به فروش برساند.

 

اینجا صحبت های افراد خلاصه شده و از زبان فقط یک نفر نوشته میشود/

فلانی:

ببین ما ادکلن اصل نداریم همشون بین 200 تا 900 تومن هستن، من فلان جا رو میشناسم که اینترنتی هستش و برگه ی ضمانت رو خودش درست میکنه و بین 5 تا فروش یکی حداقل فیک میفرسته و پولش رو از اونجا درمیاره، من هم فروشگاه انلاین دارم اما برای این که برام درد سر نشه مشتری هارو میکشونم تو اینستاگرام به فروش میرسونم که کارت به کارت میکنن و بعدش رتته ! چرا اتفاقا ببین اگر تو کار عطر بیای تو یه ماه میتونی یه میلیارد پول دربیاری کدوم شغلی انقدر سود داره که بیای 900 بخری 15 میلیون بفروشی؟ چرا من سه بار تو این چندین سال گیر افتادم اونم طرف حالیش بود بعد این که فهمید پولش رو ندادم چون سپاهی بود یا چه میدونم کسیو بین مسئولا داشت یهو دیدم کل حسابام بسته شده و کلی دردسر که مثلا تو یه مورد مجبور شدم برم اهواز و 4 تا ادکلن اصل بردم و یه خوش و بشی کردیم و قضیه حل شد، باید ریسک کارت رو به جون بخری، یا یه جور کار میکنیم تو هر قیمتی میفروشی بفروش 30 درصدتو بردار بقیش مال من، دردسراشم من میکشم اما نه اگه مشتری گفت نمیشه من پولی بهت برنمیگردونم، اما اگه نمیخوای من همون حدودا بهت بدم پس مسئولیتش با خودت و سودتم با خودت! ببین فقط یادت نره راه درو برا خودت بزار، مثلا بنویس آنباکس شده یا تستر یا جعبه ندارد مثلا، تا قضیه حل بشه و بتونی کسی شکایت کرد در بری از داستان… . الان همه ادکلنا میره پر میشه تو دبی و میاد برامون و همینه، بفروش حالشو ببر.

 

به احترام تمامی کاربران سایت نقاشیا تمامی ادکلن های سایت تا زمانی که منبع مطمئن و قابل اعتمادی پیدا شود،ناموجود شده است.

چگونه با کودکان خود در مورد اطلاعات نادرست در اینترنت صحبت کنیم؟

صحبت با کودکان خود در مورد اطلاعات غلطی که ممکن است به صورت آنلاین پیدا کنند ایده خوبی است ، به خصوص اگر زود شروع کنید ، به محض اینکه وقت آنها در اینترنت می گذرد. کودکان همیشه قضاوت یا مهارت های تفکر انتقادی را برای آزمایش آنچه می خوانند یا تماشا نمی کنند ، ندارند ، اما اگر توضیح دهید که آنچه که آنها به صورت آنلاین می بینند همیشه دقیق نیست و به آنها کمک می کند چگونه واقعیت را تفکیک کنند ، به سرعت این توانایی ها را پیدا می کنند. از داستان ما اینجا هستیم تا به شما در انجام این کار کمک کنیم!

1 – توضیح دهید که اطلاعات غلط برای فرزندان شما چیست. منتظر نمانید تا فرزندانتان با س approachال به شما نزدیک شوند – در عوض ، چند دقیقه وقت بگذارید تا با آنها بنشینید. [1] به آنها اطلاع دهید که محتوای زیادی در اینترنت وجود دارد و همه آنها درست نیستند. با وقوع همه چیز در دنیا ، به فرزندان خود یادآوری کنید که ممکن است اطلاعات اشتباه و اشتباه بسیاری را در شبکه های اجتماعی و سایر بخشهای وب مشاهده کنند. از چند مثال ساده برای هدایت ایده به خانه استفاده کنید. [2]
به عنوان مثال ، ممکن است فرزند شما از یکی از دوستانش شنیده باشد که در صورت بلعیدن آدامس به مدت 7 سال در معده شما باقی می ماند. به آنها بگویید که این درست نیست و اگر به طور تصادفی لثه خود را قورت دهید ، خوب خواهید شد.
وقتی با بچه های خود صحبت می کنید صبور باشید. اطلاعات گیج کننده زیادی در وب وجود دارد و ممکن است فرزندان شما قبل از اینکه واقعاً بفهمند ، نیاز به کمی حمایت اضافی داشته باشند. [3]

2 – گزارش های خبری و نمایش های تلویزیونی را به لحظاتی قابل آموزش تبدیل کنید. به دنبال فرصت های کوچک برای شروع مکالمات مفید در مورد اطلاعات غلط با بچه های خود باشید. از یک برنامه تلویزیونی یا مقاله روزنامه استفاده کنید و آن را به روشی آسان و مفید برای درک اینکه اطلاعات غلط چیست و چگونه از آن اجتناب کنید تبدیل کنید.
به عنوان مثال ، ممکن است کودک شما مقاله ای ببیند که می گوید گاوهای قهوه ای شیر شکلات درست می کنند. برای کودک خود توضیح دهید که این مقاله اطلاعات غلطی را منتشر می کند و همه گاوها یک نوع شیر تولید می کنند.
ممکن است کودک شما از شما در مورد مسخره ای که همکلاسی اش در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است برای شما بگوید. کمی وقت بگذارید تا گفته های همکلاسی را شکسته و به فرزندتان کمک کنید تا دلیل نادرستی آن را درک کند.

3 – چندین بار به بچه های خود بگویید که خوشحال می 3 – شوید به س questionsالات آنها پاسخ دهید. اطلاعات غلط می تواند واقعاً ناراحت کننده و استرس آور باشد که بچه های شما درباره آن فکر کنند. به آنها بگویید که اگر احساس سردرگمی می کنند همیشه برای شنیدن و پاسخ دادن به س theirالات آنها در دسترس هستید. به فرزندان خود اطمینان دهید که هیچ سوال احمقانه ای نیستند و شما همیشه مایلید چیزی برای آنها توضیح دهید. [5]
می توانید جملاتی مانند این را بگویید: “من مطمئن هستم که اخیراً موارد گیج کننده زیادی دیده اید. “اگر شما هرگز نگران یا نگران هستید ، لطفا با من صحبت کنید!”

4 -با بازی های آنلاین به فرزندان خود کمک کنید تا مهارت های بررسی واقعیت را ایجاد کنند. بازی هایی مانند “اخبار بد” ، “BBC iReporter” ، “NewsFeed Defenders” و “Fakey” را باز کنید که به کودکان کمک می کند تا چگونه اطلاعات غلط را مرتب کنند. برای بچه های خود توضیح دهید که چرا این بازی ها مفید هستند و چگونه می توانند از این مهارت ها در زندگی واقعی استفاده کنند. [6]
به عنوان مثال ، می توانید به فرزندان خود یادآوری کنید که هر مقاله آنلاین را با دقت بخوانند و ببینند جعلی است یا درست است.
بازی های دیگر ، مانند “Interland: Reality River” ، “Factitious” و “Fact-Check It!” مهارت های ارزشمند بررسی واقعیت را بیاموزید.

5 – چند ترفند برای بررسی آنلاین اطلاعات نادرست به کودکان خود بیاموزید. به کودکان خود یادآوری کنید که مواظب URL های عجیب و غریب باشند ، مانند وب سایت هایی که با “.co” ختم می شوند. به آنها بگویید تا عنوان را بخوانند – اگر اشتباهات زیادی دارد ، یا اگر با همه حروف بزرگ نوشته شده است ، احتمال اینکه اطلاعات نادرستی باشد وجود دارد. علاوه بر این ، به بچه های خود سایت هایی مانند Google ، Wikipedia و Snopes را معرفی کنید ، که راه های سریع و آسان برای بررسی اطلاعات است. [7]
به عنوان مثال ، اگر فرزند شما یک مقاله خبری عجیب را به صورت آنلاین پیدا کند ، می تواند آن را در Google جستجو کند و ببیند که آیا نتایج جستجو قانونی است یا خیر.

6 – توضیح دهید که چگونه فرزند شما می تواند شخصی را که در حال انتشار اطلاعات غلط است اصلاح کند. به آنها یادآوری کنید که در اسرع وقت صحبت خود را انجام دهند و با اطلاعات جزئی شفاف طرف مقابل را اصلاح کنند. فرزند خود را تشویق کنید که مودب اما قاطع باشد ، بنابراین شخص دیگر در حین مکالمه احساس صدمه و آزاری نمی کند. [8]
آنها همچنین می توانند به یک مقاله یا وب سایت معتبر پیوند دهند که از اطلاعات صحیح پشتیبانی می کند.
به عنوان مثال ، اگر کسی در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد که یک گوجه فرنگی یک سبزی است ، کودک شما می تواند به یک وب سایت دانشگاه پیوند دهد که گوجه فرنگی را به عنوان میوه برچسب گذاری کرده است.

در پابان : توضیح دهید که چگونه فرزند شما می تواند شخصی باشد که در حال حاضر انتشار اطلاعات غلط اصلاح می شود. به آنها یادآوری کنید که در اسرع وقت وقت بگذارید خودتان را انجام دهید و با اطلاعات دقیق شفاف ارف منبدل ورا اسرع وقت و آنها را انجام دهید و با اطلاعات دقیق شفاف ارب منبند. فرزند خود را تشویق کنید که مودب اما قاطع باشد ، اگر شخص دیگری باشد در حین مکالمه احساس صدمه و آزاری نم. [8]
آنها نیز می توانند به یک مقاله یا وب سایت معتبر پیوند دهندگانی که از اطلاعات صحیح پشتیبانی می توانند استفاده کنند.
به عنوان مثال ، اگر کسی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود که یک گوجه فرنگی یک سبزی است ، کودک شما می توانید به یک وب سایت دانشگاه پیوند دهید که گوجه فرنگی را به عنوان میوه ای که برای شما تنظیم شده است فراهم می کند.

بازدید از فروشگاه نقاشیا

چگونه یک جشن را به شکل آنلاین برگزار کنیم ؟

در ایام کرونا و تعطیلی های پیش رو و توصیه سازمان بهداشت جهت رعایت فاصله ی اجتماعی و اجتناب از دورهمی ها و برگزاری مراسم حال تیم نقاشیا اینبار راهکاری را برای برگزاری جسن ها و مراسمات شما بصورت آنلاین ارائه کرده که بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد، با ما همراه باشید.

 

جشن تولد آنلاین نقاشیا

نگذارید فاصله اجتماعی توانایی شما در برگزاری یک جشن تولد قاتل را از بین ببرد! اگرچه شما ممکن است نتوانید آن مهمانی عظیم را مانند معمول در خانه خود برگزار کنید ، اما هنوز راه های زیادی برای برگزاری آنلاین تولد عالی وجود دارد. در حقیقت ، شما یک فرصت شگفت انگیز برای دعوت مردم بیشتر از افراد عادی دارید زیرا افراد برای شرکت در مهمانی نیازی به مسافرت به جایی نخواهند داشت! گرچه ممکن است در حال حاضر جشن گرفتن کمی عجیب باشد ، اما از لذت بردن از تولد در هنگام همه گیر شدن احساس بدی نکنید. برگزاری یک مهمانی در این اوقات دشوار به دیگران سرگرمی می بخشد تا منتظر بمانند در حالی که در خانه مانده اند و منتظرند این اتفاق بیفتد.

 

الف – برای جشن برنامه ریزی کنید

 

1 – اگر می خواهید به مهمانی حال و هوای خاصی ببخشید ، یک موضوع سرگرم کننده انتخاب کنید. چیدن یک تم یک روش عالی برای رسمی کردن مهمانی است. می توانید یک مراسم کراوات سیاه فانتزی انجام دهید و مردم را به لباس پوشیدن در خانه تشویق کنید ، یا برای یک جشن اکتبرفست بروید و همه را تشویق کنید که آبجو فانتزی مورد علاقه خود را انتخاب کنند. شما همچنین می توانید یک تم شبانه فیلم بسازید و از مردم بخواهید که مانند شخصیت فیلم مورد علاقه خود لباس بپوشند و برای شروع مهمانی یک بازی حدس بزنند. [1]

برای یک مهمانی کودکانه ، موضوعی را انتخاب کنید که باعث پمپاژ کودک شما شود. اگر آنها طرفداران زیادی در فیلم های ابرقهرمانی داشته باشند ، مهمانی کمیک با موضوع انتقام جویان سرگرم کننده خواهد بود. اگر آنها جوان تر باشند ، مهمانی دنج دایناسور یا شاهزاده خانم می تواند سرگرم کننده باشد.

اگر تمایل ندارید ، تم را انتخاب کنید. کاملاً مشکلی نیست که به یک رویداد آرامتر بروید.

اگر کار اضافی برایتان مهم نیست ، می توانید نوعی مهمانی مبتنی بر موضوع را برای همه ارسال کنید تا زودتر از همه بپوشند. تطبیق عینک آفتابی ، کلاههای احمقانه تولد ، یا یک بطری شراب ارزان ، همه راه های عالی برای ترغیب مردم به ورود به روحیه مهمانی است.

 

2 – زمان و تاریخ را برای یک کنفرانس دیجیتال انتخاب کنید. اگر در آخر هفته میزبان مهمانی باشید ، حتی اگر روز تولد شما در طول هفته باشد ، احتمال حضور دوستان و خانواده بیشتر خواهد بود. هرچند می توانید هر روزی را که دوست دارید انتخاب کنید. از دوستان و خانواده خود در زمان آزاد بودن س Askال کنید و سعی کنید زمانی را انتخاب کنید که برای همه مفید باشد. [2]

ممکن است کمی سخت باشد که افراد 3 ساعت جلوی کامپیوتر خود بنشینند. اگر همه یک تن لذت ببرند ، ممکن است 2 ساعت یا بیشتر در پاتوق باشند. می توانید در دعوت نامه بگویید: “ما از 7 تا 8 بعد از ظهر مهمانی خواهیم داد” تا شرط بندی های شما را نادیده بگیرید.

اگر مهمانی بچه ها را برگزار می کنید و تولد آنها در طول هفته است ، فکر کنید که در روز تولد خود به عنوان یک خانواده کاری انجام دهید و سپس در آخر هفته که والدین بیشتری آزاد می شوند مهمانی را برگزار کنید.

 

 

3 – یک برنامه چت ویدیویی برای مهمانی انتخاب کنید که شرکت کنندگان شما بتوانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند. معروف ترین برنامه های کنفرانس دیجیتال برای مهمانی هایی مانند این موارد شامل بزرگنمایی ، Google Hangouts ، Skype و Discord است. اگر عادت به استفاده از آن ندارید اکنون یکی را بارگیری کنید و با آن آشنا شوید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک کامپیوتر با وب کم یا تلفن است. [3]

Houseparty و Microsoft Teams دو گزینه مناسب هستند ، اما ممکن است مهمانان شما با آنها آشنا نباشند.

اگر برای یک کودک بزرگتر مهمانی ترتیب می دهید و آنها راه خود را در رایانه می دانند ، به آنها اجازه دهید پیوند را برای دوستانشان ارسال کنند. با این کار آنها می توانند جریان را هر طور که دوست دارند تنظیم کنند.

 

4 – به شکل آنلاین هدیه ای را برای عزیز خود سفارش دهید  وسایت نقاشیا مملو از هدایای جذاب برای تمام سنین است، برخی از هدایا ممکن را برای شما در قسمت پایین می آوریم. که روی هر یک کلیک کنید به صفحه ی مورد نظر هدایت خواهید شد.

 

1 – تبدیل عکس به مجسمه سه بعدی

2 تبدیل عکس به عروسک روسی

3 – خرید خرس های بزرک 2 متری به قیمت تولیدی خود نقاشیا

4 – تبدیل نقاشی به عروسک

5 – تبدیل عکس به عروسک

6 – تبدیل عکس به مجسمه روی ماگ

و . . .

 

5 – دعوت نامه های کاغذی یا vites الکترونیکی را به همان روشی که معمولاً ارسال می کنید ارسال کنید. یک مهمانی دیجیتال هنوز یک مهمانی است! با ارسال یک دعوت نامه رسمی آن را رسمی کنید. اگر احساس جشن دارید می توانید دعوت نامه های کاغذی را از طریق پست الکترونیکی ارسال کنید و یا ایمیل های الکترونیکی ارسال کنید تا فقط به همه بفهمانید که مهمانی شما چیست. موضوع ، زمان و نرم افزار کنفرانس ویدیویی را که می خواهید استفاده کنید قرار دهید. این به مردم اجازه می دهد بدانند که این یک مهمانی واقعی است و نه فقط برخی از گردهمایی های تصادفی. [4]

اگر می توانید پیوند کنفرانس ویدیویی خود را در این دعوتنامه قرار دهید. اگر می خواهید ببینید ابتدا افراد از چه پلتفرمی استفاده می کنند ، ارسال آن از طریق ایمیل یا رسانه های اجتماعی چند روز قبل اشکال ندارد.

اگر موضوعی برای مهمانی شما وجود دارد ، آن را در دعوتنامه قرار دهید. برای مثال “روز ساحل” ، ممکن است از دعوت نامه ها با عینک آفتابی و یک توپ ساحلی روشن روی جلد استفاده کنید.

6 – آنچه مهمانی را به دنبال خواهد داشت توضیح دهید تا افراد بدانند چه انتظاری دارند. بعید است بسیاری از دوستان و خانواده شما قبلاً در یک جشن تولد دیجیتال شرکت کرده باشند. درمورد کاری که اینجا انجام می دهید یادداشتی را در دعوتنامه خود بگنجانید. توضیح دهید که چه نوع نرم افزار دیجیتالی نیاز به بارگیری زودهنگام دارند و توضیح دهید که برای مهمانی چه کاری انجام می دهید. [5]

اگر در حال برگزاری یک جشن تولد کودکان هستید و قصد دارید یک کیک درست کنید ، در این دعوت به والدین اطلاع دهید تا آنها بتوانند چیز شیرینی را برای فرزندان خود انتخاب کنند. اگر کودک شما در معرض دید یک تکه کیک قرار بگیرد و چیز شیرینی برای خوردن نداشته باشد ، کمی عجیب به نظر می رسد.

به عنوان مثال ، ممکن است بگویید ، “من می دانم که اوقات سختی است ، اما این یک روش سرگرم کننده برای دور هم جمع شدن ما خواهد بود. اگر قبلاً زوم را ندارید ، باید زودتر روی تلفن یا رایانه خود بارگیری کنید. اگر در این مورد به کمک نیاز دارید ، به من اطلاع دهید. ما قصد داریم برای تولد من با هم بازی کنیم ، دور هم بشویم و یک نوشیدنی بخوریم ، بنابراین قبل از ملاقات یک بسته IPA مورد علاقه خود را انتخاب کنید! ”

 

7 – برای این مناسبت لباس بپوشید تا در این رویداد پمپ کنید. تم یا بدون تم ، ایده خوبی است که برای مهمانی لباس بپوشید. پیراهن یا لباس زیبایی بپوشید ، در صورت پوشیدن آرایش خود را انجام دهید و آن شلوار عرق را در کمد خود نگه دارید. اگر احساس کنید که برای یک مهمانی منظم آماده می شوید ، خیلی بیشتر برای این رویداد هیجان زده خواهید شد. [6]

اگر می خواهید آن را راحت نگه دارید ، مهمانی “لباس خواب” را موضوع خود قرار دهید. این یک روش سرگرم کننده برای آرامش خاطر همه چیز است.

8 – تماس ویدیویی را زود شروع کنید و هنگام حضور از مردم استقبال کنید. اگر مهمانی شما از ساعت 7 بعد از ظهر شروع شد ، در ساعت 6:50 حضور پیدا کنید تا افراد وقت شناس وارد اتاق گفتگوی خالی نشوند. هنگامی که مردم در تماس حاضر می شوند ، از آنها در مهمانی به همان روشی استقبال می کنید که اگر در خانه شما حاضر می شوند. صحبت های کوچکی داشته باشید و آنها را تشویق کنید تا هنگام استقرار راحت باشند. [7]

اگر مردم یکدیگر را نمی شناسند ، آنها را معرفی کنید. با یک تماس دیجیتال ، این امکان وجود دارد که شما افراد مختلف را دعوت کنید که ممکن است یکدیگر را نشناسند ، بنابراین با معرفی همه در هنگام حاضر شدن ، مردم را راحت کنید. [8]

 

ب – چه فعالیت هایی انجام دهیم تا حوصله کسی سر نرود

 

1 – برای به اشتراک گذاشتن نوشیدنی با دوستان ، یک ساعت کوکتل دیجیتال بیندازید. یکی از ساده ترین راه های تفریح ​​با هم این است که یک نوشیدنی را با هم ترک کنید و فقط گپ بزنید. اگر در حال تیراندازی برای یک فضای آرام هستید که همه در آن فقط سرگرم می شوند و با جریان زندگی می کنند ، این گزینه عالی است. حتی می توانید یک نان تست تولد داشته باشید ، یا مثل Never Have I Ever یک بازی نوشیدنی انجام دهید. [9]

در صورت تمایل می توانید نوشیدنی ها را به تم خود گره بزنید. می توانید موضوعی با مزه شراب را در جایی انجام دهید که هرکسی یک بطری دلستر جدید را امتحان کند و آن را مرور کند ، یا یک “شب داستر فانتزی” برگزار کند که در آن مردم دم کرده صنایع دستی مورد علاقه خود را بیاورند و توضیح دهند که چه چیزی را در مورد آن دوست دارند.

 

2 – یک مهمانی شام فانتزی برگزار کنید تا همه بتوانند کنار هم بنشینند و غذا بخورند. همه را به پخت و پز یا سفارش سفارش کنید تا غذای آنها تا زمان شروع میهمانی آماده شود. از همه بخواهید تلفن یا لپ تاپ خود را سر میز شام بگذارند و از یک مهمانی شام دیجیتال با یکدیگر لذت ببرند. این نه تنها بهانه خوبی برای میهمانان شما برای گرفتن برخی غذاهای عالی است ، بلکه راهی سرگرم کننده برای تقلید از چیزی است که شما و دوستانتان ممکن است در قرنطینه گیر بیفتید.

اگر با این گزینه همراه هستید ، همه چیز را تمام کنید! یک لباس یا لباس فانتزی بپوشید ، یک شمع روشن کنید و یک بطری دلستر خوب باز کنید.

 

3 – با هم در یک رویداد پخش مستقیم شرکت کنید تا برخی از خنده ها را به اشتراک بگذارید. رویدادهای مجازی به دلایل واضحی اخیراً بسیار مشهور شده اند. آنلاین به دنبال یک استندآپ کمدی یا یک رویداد بداهه که بصورت آنلاین پخش می شود ، باشید. در حالی که شب را می خندید ، رویداد را با هم تماشا کنید و گپ بزنید. [11]

جریان های کمدی رایگان و نمایش هایی وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید. برای بیشتر این رویدادهای زنده نیازی به صرف هزینه ندارید.

بسیاری از رویدادهای جالب جالب در Twitch پخش می شود ، جایی که مردم میزبان برنامه های گفتگو ، موسیقی زنده و سایر رویدادها هستند.

 

4 – یک بازی مهمانی دیجیتال انجام دهید تا با هم سرگرم شویم. نسخه های دیجیتالی اکثر بازی های رومیزی وجود دارد. شما همچنین می توانید Tabletop Simulator را برای دریافت یک بازی سه بعدی تخته ای بارگیری کنید. [12] همچنین بسیاری از چیزهای بی اهمیت و مهمانی ها از Jackbox تهیه شده اند که مردم از تلفن های خود برای بازی استفاده می کنند. این یک راه عالی برای لذت بردن از وقت شماست! [13]

اگر چند میهمان داشته باشید که علاقه زیادی به بازی های پیچیده ندارند ، بازی های کارت دیجیتال برای یادگیری و سرگرم کننده است.

اگر در یک گردهمایی کوچک با تعدادی گیمر جمع می شوید ، همه می توانید چند ساعت را به بازی تیرانداز چند نفره مورد علاقه خود یا موارد دیگر اختصاص دهید.

 

 

خلاصه بازی های آنلاین انجام دهید، کیف کنید و لذت ببرید و با این روش از خانواده ی و اقوام و دوستان خود محافظت کنید،اگر نظر داشتید برای ما کامنت بگذارید.

مشاهده ی سایت نقاشیا

ساختن یا سفارش تبدیل عکس به مجسمه ی سه بعدی

تبدیل عکس به مجسمه ی سه بعدی جز پرفروشترین سفارش های نقاشیا بوده که امروز قصد آن را داریم تا نحوه ی ساخت مجسمه از روی عکس را به شما آموزش دهیم، اگر قصد خرید مجسمه ی سه بعدی عکس تمام قدی خود را دارید جای خوبی آمده اید همین الان اینجا کلیک کرده و عکس خود را به مجسمه تبدیل کنید.

حال برای این که خودمان از این مجسمه ی دوست داشتنی و پرفروش درست کنیم و حتی یک منبع کسب درامد هم برای خودمان ایجاد کنیم ، با ما همراه باشید:

 تبدیل عکس به مجسمه ی سه بعدی

مجسمه سازی صورت برای مجسمه ساز اولیه می تواند یک چالش باشد ، اما چند ترفند ساده وجود دارد که این کار را آسان می کند. فقط به برخی از تکنیک های ساده و قرارگیری مناسب ویژگی های صورت نیاز است. بنابراین ، موضوعی را که می خواهید مجسمه سازی کنید پیدا کنید ، چند ابزار برای کمک به شما در افزودن جزئیات بدست آورید و مجسمه سازی را شروع کنید.

الف – مجسمه سازی خود را برنامه ریزی می کنید

1 – خاک رس خود را انتخاب کنید. شما در هنگام انتخاب خشت مدل سازی برای مجسمه سازی صورت گزینه های مختلفی دارید. هر رس متفاوت است ، بنابراین گلی را انتخاب کنید که به بهترین وجهی با اهداف شما سازگار باشد. [1]

رسهای سرامیکی پایه آب دارند و کار با آنها کاملاً درست از کیسه است. هنگام کار باید مرطوب بماند ، زیرا ممکن است خشک شود و ترک بخورد. خاک رس سرامیکی را می توان برای ساختن یک مجسمه دائمی نیز آتش زد. [2]

رس Plasteline خشت پایه روغن است که خشک نمی شود و نمی توان آن را سخت کرد. به دلیل توانایی در حفظ جزئیات بالا ، توسط خدمه جلوه های ویژه محبوب است. [3]

رسهای پلیمری برای پشتیبانی به یک آرماتور یا اسکلت سیم نیاز دارند. آنها از سایر رسها ضعیف ترند ، اما برای رنگ آمیزی مناسب هستند. رس های پلیمری می توانند در آتش سخت شوند ، هرچند به سختی رس های سرامیکی نیستند. [4]

2 – وسایل را جمع کنید.

جدا از خاک رس ، قبل از شروع به مجسمه سازی به چند مورد دیگر نیز نیاز خواهید داشت. یک منطقه مناسب و تمیز برای کار لازم است ، همچنین چند ابزار برای کمک به شما در افزودن جزئیات به مجسمه خود لازم هستند. ابزار مجسمه سازی را می توانید از اکثر فروشگاه های صنایع دستی خریداری کنید.

برای مجسمه سازی نیازی به خرید ابزارهای تخصصی نیست. ممکن است ظروف دیگری را پیدا کنید که به همین منظور استفاده کنند. وظایف اصلی ابزارهای شما برش ، تراشیدن و شکل دادن به خاک رس است.

شما می توانید از سوزن های خیاطی برای رسم خطوط ظریف در خاک رس خود استفاده کنید ، و جزئیات را اضافه کنید. [5]

3 – موضوع خود را مطالعه کنید.

اگر شخصی را می شناسید که چهره اش را می تراشید ، از همه زوایا از او عکس بگیرید. سعی کنید از سوژه خود مستقیماً به دوربین عکسبرداری کنید. مقداری از پهلو نیز بگیرید تا نمای خوبی بدست آورید. [6]

اگر مجسمه خود را بر اساس یک فرد مشهور بنا نهاده اید ، عکس ها را در اینترنت پیدا کنید و آنها را چاپ کنید. اطمینان حاصل کنید که از زوایای مختلفی برخوردار هستید تا از نسبت فرد به خوبی مطلع شوید. [7]

ترسیم برخی از خطوط شبکه روی برخی از عکس های شما کمک می کند تا به شما کمک کند رابطه بین ویژگی های صورت را ببینید. [8]

4 – طرح خود را ترسیم کنید.

به این فکر کنید که دوست دارید فرد چگونه در مجسمه شما ظاهر شود. به این فکر کنید که آنها چه کسانی هستند ، چه کاری انجام می دهند و چرا می خواهید آنها را مجسمه سازی کنید. از این س questionsالات برای افزودن احساسات به مجسمه خود استفاده کنید. برای بدست آوردن ایده هایی درباره چگونگی به نظر رسیدن مجسمه خود ، یک ترسیم تقریبی از عبارات مختلف انجام دهید. [9]

لازم نیست نقاشی کامل باشد. این فقط ابزاری است که به شما کمک می کند مجسمه خود را ترسیم کنید.

ب – مجسمه سازی خود را شروع کنید

1 – یک توپ درست کنید. یک بیضی را باز کنید و خاک رس را صاف کنید. هرچه در ابتدا بتوانید خاک رس خود را صاف کنید ، فرم صورت شما راحت تر خواهد بود.

بسته به اندازه مجسمه شما ، ممکن است پیچیدن یک توپ دشوار باشد. اگر در حال ساخت یک مجسمه کوچک هستید ، نباید مشکلی باشد. با این حال ، اگر مجسمه بزرگتری می سازید ، ممکن است لازم باشد یک گردن را نیز مجسمه کنید. [10]

هنگام تشکیل بیضی ، نسبت سوژه خود را به خاطر بسپارید. شما برای ساختن سایر ویژگی های صورت به خاک رس اضافه خواهید کرد ، اما بیضی شکل باید شبیه شکل اصلی سر سوژه شما باشد. [11]

2 – سعی کنید یک شبح رس را بسازید.

یک روش جایگزین برای ایجاد شکل اولیه صورت ، ایجاد یک شبح بر اساس پروفایل سوژه شماست. هنگام استفاده از این روش ، می توان از پایین سایه بان شروع کرد و به سمت بالا حرکت کرد. [12]

عکس نمایه موضوع خود را چاپ کنید. مطمئن شوید که عکس به اندازه دلخواه مجسمه شما باشد. [13]

مقداری خاک رس را به اندازه پهنای بینی که روی مجسمه شما قرار دارد ، پهن کنید. آن را صاف و روی سطح تمیز بگذارید. مطمئن شوید که خاک رس کافی دارید و یک نیمرخ کامل ایجاد می کنید. [14]

نیمرخ را برش زده و روی تخته خاک رس خود قرار دهید. مشخصات را بر روی خاک رس ردیابی کرده و خاک رس اضافی را برش دهید. [15]

این باید شما را با تخته ای از خاک رس که نمادی از موضوع شماست ، بگذارید. مقداری خاک رس را شروع کنید تا گردن آن ضخیم شود ، بنابراین می توانید با افزودن عرض برای فرم ، مجسمه خود را بالا بکشید. [16]

3 – برای مشخص کردن نسبت ها ، دستورالعمل ها را اضافه کنید.

با استفاده از یک سوزن یا یک ابزار نوک لاستیکی ، یک خط عمودی خوب از وسط صورت بکشید. این خط تقارن شماست. یک خط افقی تا نیمه خط تقارن خود بکشید تا علامت گذاری کند که چشم ها در کجا قرار می گیرند.

در نیمه راه بین خط چشم و پایین صورت ، یک خط افقی دوم ایجاد کنید. این جایی است که شما بینی را قرار می دهید.

یک خط آخر را در نیمه راه بین خط بینی و پایین صورت قرار دهید تا مشخص شود که دهان کجا می رود.

ج – اضافه کردن ویژگی های صورت

1 – چشم ها را شکل دهید.

با استفاده از یک قاشق کوچک یا ابزار گرد ، فرم های زیر چشم را دقیقاً زیر خط چشم شروع کنید. مراقب باشید که خاک رس نشود.

با دقت کار کنید و وقت خود را اختصاص دهید. سعی کنید ابزار خود را روی خاک رس نگه دارید و از حرکات دایره ای کوچک استفاده کنید. در حین کار خاک رس را صاف کنید. پریزها باید به اندازه کافی عمیق باشند تا چشم ها از مجسمه بیرون نزند.

استخوان های ابرو را با غلت دادن دو استوانه کوچک خاک رس و چسباندن آنها دقیقاً بالای حفره های چشم اضافه کنید. مطمئن شوید که خاک رس قابل کار است تا بتوانید آن را روی صورت مخلوط کنید. با استفاده از یک کفگیر کوچک ، استخوان ابرو را به آرامی در پیشانی ایجاد کنید و یک برجستگی کوچک ایجاد کنید. کار کنید تا جایی که نتوانید بین پیشانی و استخوان ابرو شکافی ایجاد کنید.

همانند ساختن استخوان های ابرو ، پلک ها را درست کنید. دو سیلندر کوچک از خاک رس برداشته و آنها را درست در زیر استخوان ابرو و داخل حفره های چشم قرار دهید. خطوط درز را صاف کنید تا پلک ها با بقیه صورت ترکیب شوند. این فرایند را تکرار کنید و پلک های پایین را تشکیل دهید.

گلوله های کوچک سفالی را بچرخانید تا در جای جای چشم قرار گیرد تا مانند چشم عمل کند. توپ را گرد کنید و هر چشم را در جای خود قرار دهید. سعی کنید چشم ها را هنگام شکل گیری متقارن نگه دارید.

2 – بینی درست کنید هرم را از یک تکه خاک رس جداگانه تشکیل دهید و آن را بین چشم ها وصل کنید.

با توجه ویژه به پل بینی ، خاک رس را در صورت مخلوط کنید. پل باید به طور مساوی با استخوان های ابرو مخلوط شود.

همانطور که بینی را می گیرید مشخصات مجسمه خود را بررسی کنید. بعضی از بینی ها بیشتر از دیگران می چسبند و بعضی از آنها کمی بلند می شوند. برای اطمینان از درست شدن بینی خود به مرجع عکس خود مراجعه کنید.

شکل بینی شخصیت را به چهره وام می دهد. با انواع مختلف بینی بازی کنید تا ببینید چه اثراتی می توانید ایجاد کنید.

3 – ناحیه دهان را سوراخ کنید. برای ایجاد دهان روی مجسمه خود ، کمی خاک رس زیر بینی بیرون بیاورید.

فقط مقدار کافی رس را بگیرید تا داخل دهان تشکیل شود. شما با تکه های خاک رس جداگانه لب به صورت خود اضافه خواهید کرد.

با همان تکنیکی که برای تشکیل استخوان ابرو و بینی استفاده کردید ، مقداری خاک رس اضافه کنید تا لب ها تشکیل شود. یک استوانه کوچک را پهن کرده و آن را در صورت مخلوط کنید تا لب بالایی ایجاد شود.

تشکیل دهان تمرین زیادی را می طلبد. به مراجعه به مرجع عکس خود ادامه دهید و در صورت نیاز از شروع کار نترسید.

برای تشکیل لب پایین ، مقداری خاک رس اضافی از لب بالایی رها کرده و آن را به سمت پایین خم کنید و به شکل نعل اسبی در بیایید. استوانه دیگری از خاک رس را بغلتانید و آن را زیر لب بالایی وصل کنید. کمی فاصله بین دو لب بگذارید تا به نظر می رسد دهان کمی باز است. خاک رس را مخلوط کنید تا تمام درزها از بین بروند.

4 – صورت را پر کنید.

هنگامی که چشم ، بینی و دهان را اضافه کردید ، ممکن است لازم باشد که به عقب برگردید و بقیه صورت را بسازید. خاک رس اضافه کنید تا در صورت نیاز چانه ، گونه ، مو یا حتی به صورت فله ای پیشانی ایجاد کنید.

هنگام افزودن خاک رس به صورت خود ، اطمینان حاصل کنید که برای ساخت مجسمه ای یکپارچه ، مدام مخلوط می شوید. کمک می کند تا خاک رس کمی گرم شود تا گرم شود. به این ترتیب هنگام افزودن قالب قالب گیری آن راحت تر است.

گوش ها را با ایجاد حلقه های صاف کوچک و اتصال آنها به کنار صورت اضافه کنید. لاله گوش را بالای خط فک نگه دارید و قسمت بالای گوش را در همان مسیری که خط چشم قرار دارد ، وصل کنید. جزئیات گوش را با یک کفگیر یا سوزن کوچک مجسمه کنید.

5 – رفع هرگونه اشتباه قبل از اینکه مجسمه خود را تمام کنید ، آن را با مرجع عکس خود مقایسه کنید.

اگر موردی را پیدا کردید که از آن راضی نیستید ، برگردید و دوباره کار کنید. صبور باشید و اشتباهات خود را فرصتی برای پیشرفت مهارت خود بدانید.
هنگامی که از همه چیز راضی بودید ، آخرین ترکیب ترکیب را روی صورت مجسمه خود انجام دهید. درزها را صاف کنید ، خاک رس اضافی را از بین ببرید و مجسمه را تمیز کنید.

6 – هر گونه اثر نهایی را اضافه کنید.

بسته به خشتی که استفاده کرده اید ، می توانید آن را بپزید تا مجسمه خود را تمام کنید ، یا یک قالب درست کنید.
با خیال راحت مجسمه خود را نقاشی کنید ، یا برای زنده کردن هنر خود تزیینات اضافه کنید.

این مطلب برای شما مفید بود؟ دوست داشتید؟
این محصول جز پرفروش ترین محصولات تقاشیا هستش، نقاشیا عکس های شما رو به مجسمه ی سه بعدی سر تا پا، به لیوان ماگ و حتی قاب عکس هم میکنه، هر کدوم رو خواستین کافیه روش کلیک کنید تا به صفحه ی مورد نظر هدایت بشین.
برامون نظر و کامنت بذارین.

نقاشیا

چگونه برای کلاس های آنلاین مطالعه کنیم؟

نحوه مطالعه برای یک کلاس آنلاین

الف-ایجاد یک برنامه مطالعه

1-یک فضای مطالعه با دسترسی مطمئن به اینترنت انتخاب کنید. هنگام مطالعه احتمالاً باید به سخنرانی ها و یادداشت های آنلاین مراجعه کنید. بنابراین ، شما به یک فضای مطالعه نیاز خواهید داشت که دسترسی به اینترنت شما قطع نشود. دسترسی به اینترنت به ویژه در مواردی مانند جلسات مطالعه برای کلاس شما بسیار مهم خواهد بود. [1]
اگر می دانید که حواس خود را پرت نمی کنید ، می توانید در خانه درس بخوانید. با این حال ، بسیاری از افراد هنگام تلاش برای تحصیل در خانه ، در تمرکز مشکل دارند. این یکی از چالش های دوره های آنلاین است.
مکانی مانند کافی نت معمولاً مانند برخی کافی شاپ ها و رستوران ها دارای دسترسی قابل اعتماد به اینترنت است. فقط مطمئن شوید که کارمندان از این که ساعت های طولانی در حین تحصیل در این مکان ها آویزان شوید بدشان نمی آید.
همچنین می توانید کتابخانه را امتحان کنید.

2-هر روز زمانی را برای ورود به کلاس تعیین کنید. حفظ یک برنامه دقیق برای موفقیت در یک دوره آنلاین ضروری است. حتی اگر ممکن است در زمان های خاصی نیازی به شرکت در کلاس ها یا سخنرانی ها نباشید ، شما هنوز هم باید در زمان خود با مطالب دوره همراه باشید. بنابراین ، انضباط شخصی مهم است. هر هفته زمانی را برای ورود به کلاس و مطالب درسی تعیین کنید. [2]
ممکن است بعضی اوقات سخنرانی منظم داشته باشید که برای شرکت در آنها نیاز دارید. با این حال ، باید وقت خود را برای بررسی اختصاص دهید. این امر خصوصاً در مواردی اهمیت پیدا می کند که لازم باشد برخی از مطالب دوره را به صورت خودکار مرور کنید.
برای اینکه یک کلاس آنلاین به اندازه یک دوره حضوری با نشاط احساس شود ، هر هفته ساعت ها و روزهای یکسانی را برای ورود به سیستم انتخاب کنید. یک بازه زمانی مشخص برای مدت زمان خواندن و مرور مطالب تعیین کنید. برای مثال می توانید از ساعت 2 تا 4 دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه برای مطالعه وارد شوید.

3-یک تقویم درست کنید تا دنبال کنید. اغلب اوقات ، مهلت ها در یک دوره آنلاین به وضوح مشخص نیست. از آنجا که هر روز در سخنرانی ها شرکت نخواهید کرد ، جایی که موعد مقرر به شما یادآوری می شود ، تهیه تقویم برای مراجعه خود مهم است. اطلاعات را از طریق دریافت اطلاعات از طریق مربی خود یا اعلان های دوره ، در دسترس قرار دهید. [3]
اگر در خانه درس بخوانید می توانید تقویم جسمی برای خود بسازید. مواردی مانند تاریخ سررسید و تاریخ آزمون ها و آزمونها را بنویسید. این به شما کمک می کند تا در زمان شروع تعهد به مرور مطالب ، به شما اطلاع دهد.
همچنین می توانید روی تلفن یا لپ تاپ خود تقویم درست کنید. این ممکن است مفیدتر باشد اگر در خانه درس نخوانید ، زیرا در حالی که خارج از تحصیل هستید می توانید به آن مراجعه کنید.

4-سعی کنید به برنامه خود پایبند باشید. رعایت یک برنامه برای یک دوره آنلاین دشوار است. این امر خصوصاً درصورتی که مجاز به انجام کارهایی مانند تماشای سخنرانی در زمان خود باشید ، بسیار صادق است. با این حال ، در مورد پایبندی به برنامه خود با خود سختگیر باشید. نظم و انضباط شخصی برای موفقیت شما در یک دوره آنلاین بسیار حیاتی است. [4]
به یاد داشته باشید ، فقط به این دلیل که شخصاً به این دوره نمی روید ، به این معنی نیست که برای شما هزینه زیادی ندارد یا بر معدل کلی شما تأثیر نمی گذارد. اطمینان حاصل کنید که یک دوره آنلاین را به همان اندازه جدی که دوره حضوری را در آن شرکت می کنید ، جدی بگیرید.

ب-کار با مواد آنلاین

1-هر ماده ای را که می توانید چاپ کنید. گاهی اوقات ، یک کامپیوتر می تواند حواس شما را پرت کند. خاموش کردن لپ تاپ برای مطالعه می تواند مفید باشد. علاوه بر اینکه به شما کمک می کند تا دور از کامپیوتر مطالعه کنید ، می توانید مواد چاپ شده را برجسته کرده و در حاشیه نیز یادداشت کنید. [5]
اگر ترجیح می دهید سخنرانی های تایپ شده یا مطالب خواندن را روی صفحه بخوانید ، ممکن است بخواهید روی یک Kindle سرمایه گذاری کنید. این موارد دارای نور پس زمینه نیستند ، که باعث کاهش خستگی چشم در مقایسه با مطالعه روی صفحه رایانه می شود.
شما همچنین باید مواردی مانند برنامه دوره و برنامه درسی را چاپ کنید. داشتن کپی فیزیکی از این مطالب که در طول دوره به آنها مراجعه کنید خوب است.

2-درباره سخنرانی های آنلاین یادداشت کنید. شما باید همانطور که در طول یک سخنرانی فیزیکی دقیق می نویسید ، یادداشت برداری کنید. [6] با قلم و کاغذ بنشینید و یادداشت های دقیق و خوانایی را جلوی رایانه خود یادداشت کنید. یادداشت های دست نویس بهتر از یادداشت های تایپ شده باعث افزایش میزان نگهداری مواد می شوند. [7]
از عنوان ها و تاریخ ها برای پیگیری اینکه چه مواد در هر بخش از یادداشت های شما پوشش داده شده است ، استفاده کنید. بعداً هنگام مطالعه می توانید به این عناوین مراجعه کنید.
سعی نکنید تک تک جزئیات یک مربی را ضبط کنید. درعوض ، ایده کلی و هر بینشی را که به شما در درک بهتر مطالب کمک می کند ، یادداشت کنید. بعداً ، هنگام تحصیل ، می توانید به یادداشت های خود مراجعه کنید تا ایده های اصلی دوره را بخاطر بسپارید.
حتی اگر می توانید سخنرانی ها را دوباره تماشا کنید ، یادداشت برداری همچنان مفید است. این به شما کمک می کند مطالب را بعداً به خاطر بسپارید و همچنین می توانید مطالب اصلی را یادداشت کنید. اگر لازم است ، مثلاً ، یک تاریخ را به خاطر بسپارید ، می توانید به جای جستجوی فیلم در لحظه خاصی که این تاریخ ذکر شده است ، به یادداشت های خود مراجعه کنید.

3-مطالب دشواری را بنویسید. اگر درک چیزی واقعاً دشوار است ، سعی کنید آن را یادداشت کنید. همچنین می توانید هر آنچه را که باید حفظ کنید بنویسید و دوباره بنویسید. این می تواند یک روش مفید برای مطالعه هر دوره ، از جمله یک دوره آنلاین باشد. [8]
می توانید یادداشت های خود را بر روی یک کاغذ جدید کپی کنید.
همچنین می توانید کلمات واژگان ، تاریخ ها ، نام چهره های مهم و سایر اطلاعاتی را که برای حفظ نیاز دارید ، یادداشت کنید.

4-اطلاعات دشوار را با صدای بلند بخوانید. اگر واقعاً برای درک چیزی تلاش می کنید ، خواندن آن با صدای بلند می تواند به شما کمک کند. شما هم مطالب را خواهید دید و هم می شنوید ، و به شما کمک می کند بهتر آن را به حافظه متعهد کنید. اگر بسیاری از مطالب دوره آنلاین شما متنی باشد ، این می تواند بسیار مفید باشد. به عنوان مثال اگر سخنرانی هایی داشته باشید ، نخواهید شنید که توسط یک مربی با صدای بلند خوانده می شوند. این می تواند به خواندن آنها با صدای بلند کمک کند. [9]
همچنین می توانید مطالب را از حافظه با صدای بلند خلاصه کنید. به عنوان مثال می توانید وانمود کنید که مفهومی را برای دانش آموز دیگری توضیح می دهید.

ج-با استفاده از روشهای مطالعه موثر

1-از حواس پرتی های آنلاین پرهیز کنید. اگر حساب رسانه اجتماعی در برگه دیگری باز شده یا اعلان هایی را در رایانه خود دریافت می کنید ، تمرکز روی دوره آنلاین خود دشوار است. وقتی مشغول انجام کارهای کلاسی هستید ، از مرور اینترنت ، بررسی ایمیل و سایر عوامل حواس پرتی خودداری کنید.
در صورت لزوم ، می توانید برنامه ای نصب کنید که دسترسی شما به برخی از وب سایت ها را در مدت زمان مشخص محدود کند ، بنابراین می توانید روی مطالعات خود تمرکز کنید.

2-برای هر جلسه مطالعه اهداف داشته باشید. هرگز بی جهت وارد جلسه مطالعه نشوید. هر وقت برای مطالعه می نشینید اهداف مشخصی داشته باشید. می توانید مواد را به صورت تکه تکه تقسیم کنید و هر بار یک تکه مطالعه کنید. با جلسات مطالعه جداگانه بر اساس موضوع ، برای خود برنامه ریزی کنید. [10]
همچنین هنگام تحصیل باید اهداف کلی تحصیلی خود را به خاطر بسپارید. این می تواند به انگیزه شما کمک کند. به این فکر کنید که یک نمره خوب چگونه به معدل کل شما کمک می کند. به این فکر کنید که بعد از دوره این مطالب چه فایده ای برای شما خواهد داشت.

3-امتحان کنید و خود را بسنجید. حفظ ساده فقط تا اینجا می تواند پیش برود. یکی از م effectiveثرترین روش ها برای به خاطر سپردن مطالب ، دادن تست ها و آزمونها به خودتان است. آزمون کردن می تواند حفظ را به دلیل فرایندی به نام “بازیابی” بهبود بخشد. هر بار که یک حافظه بازیابی می شود ، در آینده دسترسی به آن بیشتر می شود. اگر تست های آزمایشی و آزمونهایی به صورت آنلاین در دسترس است ، تا آنجا که می توانید شرکت کنید. همچنین می توانید تست ها و آزمونها را برای خود بسازید.
کارت های فلش می تواند یک روش عالی برای آزمایش خود در مواردی مانند واژگان و تاریخ باشد.
همچنین می توانید سوالات احتمالی امتحان را هنگام مطالعه یادداشت کنید. اگر انتظار آزمون انشا را دارید ، این می تواند بسیار مفید باشد. پس از پایان تحصیل ، در آزمایشی که برای خود درست کرده اید شرکت کنید.

4-استراحت کنید. مطالعه طولانی مدت می تواند به راحتی منجر به فرسودگی شغلی شود. هنگام مطالعه مهم استراحت کنید. حدوداً هر ساعت یا کمی استراحت کنید. کاری سرگرم کننده انجام دهید ، مانند تماشای تلویزیون برای چند دقیقه یا کمی پیاده روی ، و سپس به مواد خود برگردید. احساس خواهید کرد که پس از یک وقفه سریع ، سرحال و شارژ می شوید. [11]

5-با سوالات با مربیان تماس بگیرید. به یاد داشته باشید ، مدرس شما در یک دوره آنلاین منبع ارزشمندی است. این که هر روز آنها را نمی بینید به این معنی نیست که نمی توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر هنگام مطالعه دچار هر چیز گیج کننده ای شدید ، دریغ نکنید که برای مربی خود ایمیل بفرستید و خواستار توضیحات است. [12]
اگر دوربین وب دارید ، سعی کنید یک جلسه گپ ویدیویی با مربی خود برای بازخورد رو در رو تنظیم کنید.

بازدید از فروشگاه نقاشیا

10 نکته برای تدریس آنلاین و موثر برای معلمان و اساتید مدارس و دانشگاه ها

10 نکته برای تدریس آنلاین و موثر برای معلمان و اساتید مدارس و دانشگاه ها

یادگیری آنلاین برای همه سخت بوده است ، بنابراین مطمئن باشید که اگر می خواهید راهی برای بهبود دروس آنلاین خود پیدا کنید ، تنها نیستید. در حالی که مسلماً سخنرانی یکی از آسانترین روشهای آموزشی برای استفاده در یک کلاس آنلاین است ، اما چند استراتژی وجود دارد که می توانید هنگام ارائه اطلاعات به کلاس خود ، سبک زندگی خود را زنده کنید. به خاطر داشته باشید ، سخنرانی معمولاً یک روش آموزشی بسیار طاقت فرسا برای دانشجویان است. نشستن در مقابل رایانه و تمرکز طولانی مدت ممکن است دشوار باشد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که دروس خود را با بحث ، ارزیابی ارزشیابی ، یادگیری مستقل و کار گروهی برای حفظ دانش آموزان خود خراب کرده اید.

1 – سخنرانی خود را برای درس تنظیم کنید.

طرح کلی از آنچه می خواهید در کلاس بپوشانید ایجاد کنید. برای اطمینان از اینکه همه اطلاعات ضروری را به همراه دارید ، برای هر موضوع چند یادداشت یا گلوله جمع کنید. نیازی نیست که هر آنچه را که می گویید اسکریپت دهید (به هر حال این برای دانشجویان جالب نخواهد بود) ، اما همچنان باید ضربان های هر ایده کلیدی را داشته باشید. [1]
هرچه دانش آموزان پیرتر باشند ، سخنرانی طولانی تر می تواند باشد. هنوز هم نمی خواهید هر بار بیش از 15 دقیقه به طور مداوم صحبت کنید. انتقال خود را زودتر از موعد در یادداشت های خود برنامه ریزی کنید.
اگر می خواهید دانش آموزان را از نظر زمینه متناسب کنید ، سخنرانی ها گزینه خوبی است ، اما اگر هدف شما برای این درس شامل هر نوع مهارت آموزی باشد ، سخنرانی نیست. به عنوان مثال ، اگر در مورد تاریخ جبر درس می خوانید ، سخنرانی بسیار خوب است ، اما اگر می خواهید دانش آموزان نحوه ترسیم معادلات را بیاموزند ، سخنرانی بسیار عالی است.

2 – سخنرانی را به قطعات 15 دقیقه ای تقسیم کنید.

برای تقسیم سخنرانی به بخشهای كوچكتر ، فعالیتهای كوچك و سریع را برنامه ریزی كنید. اگر فقط یک ساعت با دانشجویان خود صحبت کنید ، به احتمال زیاد آنها منطقه بندی می شوند و رویاپردازی می کنند. از دانش آموزان خود بخواهید یک جفت-فکر را به اشتراک بگذارند ، به یک س answerال پاسخ دهند یا هر 10-15 دقیقه یک بار به صورت رایگان بازنویسی کنند. [2] این کار پردازش آنچه را که یاد می گیرند برای دانش آموزان شما بسیار آسان تر خواهد کرد و به آنها کاری تعاملی می دهد که باعث می شود آنها را تا حد زیادی از خواب دور کنند. [3]
تفکر-جفت-سهم جایی است که دانش آموزان با هم جفت می شوند ، در مورد یک سوال فکر می کنند و آن را با یکدیگر بحث می کنند. سپس ، هر زوج آنچه را که در مورد آن بحث کردند به اشتراک می گذارد.
بپرسید آیا دانش آموزان هر زمان که شما پوشش دادن یک مفهوم کلیدی را به پایان می برید س questionsالی دارند؟ به عنوان مثال ، اگر در مورد عوامل منتهی به جنگ داخلی آمریکا درس می خوانید ، ممکن است دانش آموزان به یک سوال در مورد جان براون پاسخ دهند ، آزادانه در مورد خونریزی کانزاس آزاد شوند و سپس نظرسنجی درباره اقتصاد منطقه را تکمیل کنند. جنوب.

3 – برای درگیر کردن دانش آموزان یک کمک بصری ایجاد کنید.

اگر از اسلایدی استفاده می کنید ، سعی کنید از بارگذاری بیش از حد متن با آنها جلوگیری کنید. نمایش اسلایدی پر از تصاویر جالب که آنچه شما درباره آن صحبت می کنید را بسازید و از گیف های خنده دار برای سخنرانی خود شخصیت پردازی کنید. در صورت تمایل کمی متن برای نمایش فرمول ها ، نقل قول ها یا متن های کلیدی در نظر بگیرید ، اما مقادیر زیادی متن را به سمت دانش آموزان خود نیندازید. این کار پیگیری و توجه دانشجویان را برای شما بسیار راحت تر خواهد کرد. [4]
به عنوان مثال ، اگر در حال سخنرانی در مورد الهام از مری شلی برای فرانکنشتاین هستید ، می توانید عکس های مختلفی از اقتباس های مختلف فیلم را در آن بگنجانید ، نقاشی هایی از اوایل قرن هفدهم ژنو را که وی این رمان را نوشت ، و پرتره هایی از شلی را به اشتراک بگذارید تا به دانش آموزان خود زمینه دهید. برای سخنرانی
Google Slides و PowerPoint محبوب ترین گزینه ها برای ساخت وسایل کمک دیداری هستند. احتمال زیاد است ، شما در حال حاضر یک برنامه ترجیحی دارید ، بنابراین از آن استفاده کنید.
اسلایدهای خود را زودتر از موعد در تلفن خود بررسی کنید. اگر متن در صفحه کوچکی ناخوانا باشد ، ممکن است همه دانش آموزان شما قادر به خواندن آن نباشند. [5]
لازم نیست از اسلایدها استفاده کنید ، اما اگر بیش از 5-10 دقیقه برای دانشجویان سخنرانی کنید ، فقط تماشای صحبت شما برای دانشجویان سخت خواهد بود.

4 – از نظرسنجی ها و سوالات برای تعامل دانش آموزان استفاده کنید.

س questionsالاتی را برای دانشجویان تنظیم کنید تا در طول سخنرانی به آنها پاسخ دهند. این موارد می تواند بررسی دانش قبلی ، پیش بینی در مورد مطالب یا بررسی درک شکل گیری باشد تا ببینید آیا دانش آموزان این کار را دنبال می کنند. اگر دانش آموزان بدانند که قرار است در بخشهای خاصی از سخنرانی به سوالات پاسخ دهند ، احتمالاً هنگام صحبت شما توجه خواهند کرد! [6]
زوم یک عملکرد نظرسنجی داخلی دارد. پیش از موعد نظرسنجی های خود را ایجاد کنید. در طول درس ، روی دکمه “نظرسنجی ها” در قسمت کنترل جلسه کلیک کنید تا س questionال روی صفحه نمایش دانش آموزان شما ایجاد شود. [7]
اگر دوره راهنمایی یا دبیرستان را تدریس می کنید ، یک Kahoot با س questionsالات مبتنی بر سخنرانی خود ایجاد کنید. بعد از هر بخش از سخنرانی ، از دانشجویان بخواهید تلفن هایشان را بیرون بیاورند و به بازی بپیوندند تا ببینند چه کسی می تواند بیشترین س questionsال را به درستی دریافت کند! [8]
اگر از آن برنامه برای دروس خود استفاده می کنید ، Pear Deck یک افزودنی شفاف برای Google Slides است. به شما امکان می دهد سوالات تعاملی را در اسلایدهای خود ایجاد کنید تا در زمان واقعی بازخورد بگیرید. [9]

5 – از دانش آموزان بخواهید اسلایدهای متن دار را بخوانند.

اگر یک ابزار کمکی بصری با متن های بزرگ دارید ، از داوطلبان بخواهید که آن را بخوانند. این کار نه تنها به شما استراحت می دهد ، بلکه به دانشجویان امکان صحبت می دهد. برای دانش آموزانی که داوطلب نمی شوند ، شنیدن صحبت های یک دانش آموز دیگر آنها را ترغیب می کند تا در آینده نامزد شوند و اگر شنیدند دانش آموز دیگری آن را به اشتراک می گذارد ، ممکن است اطلاعات را بهتر جذب کند. همچنین احساس جامعه در کلاس شما را تقویت می کند ، بنابراین دریغ نکنید که از داوطلبان بخواهید تا برای شما بخوانند. [10]
اگر به دانشجویان جوان تر آموزش می دهید ، این یک استراتژی اصلی است. اگر معلم کلاس دبیرستان باشید خیلی زیاد سخنرانی نمی کنید ، داشتن دانش آموزان با صدای بلند می خوانید راهی عالی برای نظارت بر تسلط و شناسایی کلمات واژگان جدید است که دانش آموزان ممکن است از آنها ندانند. [11]
دانش آموزان را مجبور به خواندن در مقابل همسالان خود نکنید ، خصوصاً اگر به دانشجویان جوان تر آموزش می دهید. بعضی از دانشجویان از این بابت اضطراب زیادی دارند. اگر هیچ کس داوطلب نیست ، فقط اجازه دهید آن را رها کند و خودتان مطالب را بخوانید.

6 – برای تمرکز دانش آموزان جوک بزنید و حکایات را بگویید.

اگر سرگرم باشید دانش آموزان بیشتر گوش می دهند. اگر حکایت جالب و مرتبطی در مورد مطالب دارید ، به خود اجازه دهید از برنامه درس دور شود. اگر در همان لحظه چیزی به سراغتان آمد شوخی کنید. [12] نه تنها دانش آموزان در کلاس بیشتر سرگرم می شوند ، بلکه به احتمال زیاد اطلاعاتی را که به آنها می دهید درونی می کنند. [13]
همچنین در مورد حفظ احساس طبیعی بودن ، شوخ طبعی ضروری است. به احتمال زیاد بسیاری از دانش آموزان دیدن دوستان خود را از دست خواهند داد ، اما خندیدن با همکلاسی هایشان راهی عالی برای بازگرداندن معاشرت سالم به فاصله اجتماعی است. [14]
اگر معتبر و باز باشید ، دانش آموزان شما بیشتر به کلاس شما می روند. [15]

7 – پیش از موعد با نرم افزار پخش جریانی آشنا شوید.

برای راحت بودن با برنامه ، دفترچه راهنمای سیستم عامل را بخوانید. بیاموزید که چگونه خود را نادیده بگیرید ، صفحه خود را به اشتراک بگذارید و دوربین خود را خاموش و روشن کنید. هر آنچه که شما نیاز دارید معمولاً در سینی پایین برنامه که همه دکمه ها در آن هستند قرار دارد. برای اطمینان از راحت بودن از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده بخواهید که به شما کمک کنند قبل از شروع کلاس تماس بگیرید. [16] مدرسه شما احتمالاً سیستم عامل شما را برای شما انتخاب کرده است اما اگر آنها این کار را نکرده اند ، گزینه های شما اینجاست: [17]
بزرگنمایی احتمالاً محبوب ترین در بین مربیان است زیرا استفاده از آن آسان است و عملکردی تخته سفید دارد که دانش آموزان می توانند روی صفحه بنویسند. همچنین اگر می خواهید دانشجویان وقتی سخنرانی نمی کنید در گروه های کوچک کار کنند ، این اتاق عملکردی برجسته دارد. [18]
Google Meets یکی دیگر از گزینه های محبوب است ، به خصوص اگر مدرسه شما اشتراک ویژگی های برتر را پرداخت کند. با Google Meets می توانید Google Classrooms را ادغام کنید تا بتوانید به سرعت مطالب و جزوه های مشترک را به اشتراک بگذارید و به آنها مراجعه کنید. [19]
از دیگر سیستم عامل های معروف کنفرانس ویدیویی می توان به Skype و Microsoft Teams اشاره کرد. اگرچه بیشتر سیستم عاملهای جریان دیگر برای میزبانی بیش از 10-20 نفر طراحی نشده اند.

8 – میکروفون و دوربین خود را امتحان کنید تا در اواسط درس از مشکلات فنی جلوگیری کنید.

برنامه را باز کنید و دوربین خود را بررسی کنید که آیا فوق العاده پیکسلی است. اگر چنین است ، یا یک کابل اترنت را متصل کنید تا از Wi-Fi خارج شود یا رایانه خود را جابجا کنید تا به روتر و مودم نزدیکتر شود. صدای خود را با استفاده از عملکرد “آزمون” برنامه خود ، که معمولاً در سینی دکمه در پایین یا بالای صفحه قرار دارد ، آزمایش کنید. [20] اگر صدای شما بهم ریخته یا به سختی قابل مشاهده است ، ممکن است دانشجویان در طول سخنرانی شما توجه کنند. [21]
این کار را حداقل 15 دقیقه قبل از هر کلاس انجام دهید. هیچ وقت نمی دانید چه زمانی باید رانندگان خود را به روز کنید یا یک تنظیم صدا را تغییر دهید!
اطمینان حاصل کنید که پس زمینه دوربین شما خیلی شلوغ یا حواس پرت کننده نیست. یا وب کم خود را تغییر جهت دهید یا آن نقاشی های انتزاعی دیوانه را از دیوار بردارید تا دانش آموزان شما تمرکز خود را حفظ کنند.

9 – وقتی اسلایدها یا گرافیک ها را نشان نمی دهید دوربین ها را روشن نگه دارید.

دیدن صحبت کردن شما باعث می شود دانشجویان به راحتی شما را دنبال کنند. اگر آنها ببینند که شما چقدر درگیر سخنرانی هستید و هیجان زده هستید ، احتمالاً س toال می کنند و از خانه یادداشت می کنند. اگر با این کار راحت هستید ، از دانش آموزان بخواهید دوربین های خود را نیز روشن نگه دارند. [22] با این کار تشخیص اینکه کدام دانش آموزان دنبال نمی کنند یا گیج به نظر می رسند بسیار آسان تر خواهد شد. همچنین این کلاس باعث می شود که کلاس بیشتر شبیه یک جامعه باشد ، زیرا دانش آموزان می توانند یکدیگر را ببینند. [23]
اگر اسلایدها ، تصاویر یا فیلم ها را نشان می دهید ، ادامه دهید و دوربین خود را خاموش کنید. شما می خواهید دانش آموزان به آنچه شما به آنها نشان می دهید نگاه کنند نه شما. این همچنین یک فرصت عالی برای خراشیدن خارش روی پیشانی شما یا استراحت کششی سریع و بدون حواس پرتی کسی است.

10 – سخنرانی را زودتر از موعد ضبط کنید تا پخش شود.

اگر می خواهید از مسائل فنی یا سایر مشکلات احتمالی جلوگیری کنید ، از سخنرانی به صورت زنده خودداری کنید. این استراتژی همچنین به شما امکان می دهد هر لحظه فیلم را متوقف کنید تا تفسیر بیشتری اضافه کنید یا س classالات کلاس خود را بپرسید. برای ضبط سخنرانی خود ، از وب کم در رایانه خود استفاده کنید. با ضبط جلسه و نگه داشتن کمکهای تصویری ، صفحه خود را در نرم افزار کنفرانس ویدیویی ضبط کنید. [24]
اگر می خواهید چیزی را روی تخته سفید نشان دهید ، این گزینه عالی است. اگر هنوز به ساختمان دسترسی دارید می توانید این کار را در کلاس قدیمی خود انجام دهید. در غیر اینصورت ، اگر به ساختمان دسترسی ندارید ، می توانید تخته وایت برد کوچکی برای خانه خریداری کنید.
اگر می دانید که کلاس را از دست خواهید داد ، زودتر از موعد درس را ضبط کنید تا معلم جایگزین فقط فیلم درس شما را پخش کند! اگر معلم دانشگاه هستید ، می توانید دانش آموزان را به وقت خود گوش دهند.

11 – نکته ی پنهانی

نگذارید دانش آموزان یا دانشجویان به بهانه ی مشکل اینترنت با نبودن صدا شما را سرکار بگذارند .

اگر نکته ی دیگری به ذهنتان رسیده حتما باهمه در بخش نظرات پایین صفحه درمیان بگذارید

16 مرحله تا ساختن خرس تدی همراه فیلم آموزشی مرحله به مرحله

4 مرحله تا ساختن خرس تدی همراه فیلم آموزشی مرحله به مرحله

خرس های عروسکی برای کودکان و بزرگسالان به عنوان یادگاری و اسباب بازی های زیبا و نوازش آمیز ساخته اند. اگر تا به حال می خواستید یک خرس عروسکی درست کنید ، انجام آن آسان است! می توانید از هر نوع پارچه ای استفاده کنید ، از چرخ خیاطی استفاده کنید یا خرس خود را بدوزید و سپس آن را به دلخواه شخصی کنید. یکی را برای خود تهیه کنید یا به عنوان هدیه برای شخصی خاص تهیه کنید.

1 – برش پارچه

پارچه ای نرم با چاپ یا رنگ دلخواه خود انتخاب کنید. شما می توانید از هر نوع پارچه ای که دوست دارید برای خرس استفاده کنید ، اما اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی برای برش 2 قطعه از طرح خود دارید. برای یک خرس که حدود 15 در 8 اینچ (38 در 20 سانتی متر) باشد ، شما تقریباً 1⁄2 سال (0.46 متر) پارچه نیاز دارید.

نکته: برای لمس احساسی ، از پارچه های یک بالش قدیمی ، یک تی شرت مورد علاقه یا یک پتوی کودک برای ساخت خرس عروسکی استفاده کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که ابتدا با برش دادن مشکلی دارید.

2

برای برش پارچه خود الگوی خرس عروسکی را بکشید یا چاپ کنید. می توانید به صورت آنلاین یک الگوی خرس عروسکی را به صورت رایگان پیدا کنید یا خود را روی یک کاغذ بکشید. خرس را به همان اندازه که می خواهید کوچک یا بزرگ کنید. [2]
اگر در حال چاپ الگویی هستید ، می توانید اندازه خرس را نیز با بزرگ یا کوچک کردن تصویر قبل از چاپ تنظیم کنید.

3

در امتداد خطوط روی الگوی کاغذ برش بزنید. برای برش الگو از یک قیچی تیز استفاده کنید. آهسته برش دهید و خطوط را با دقت دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که در نهایت لبه های دندانه دار نخواهید داشت. پس از برش الگو ، کاغذهای اضافی را دور بریزید. [4]
اطمینان حاصل کنید که الگوی شما شامل درز باشد. در غیر این صورت ، حدود 1⁄2 سانتی متر (1.3 سانتی متر) خارج از خطوط را در اطراف الگو برش دهید تا درز ایجاد کند.

4

یک تکه پارچه را از وسط تا کنید و الگو را روی آن قرار دهید. پارچه را صاف کنید تا در آن توده یا برجستگی وجود نداشته باشد. سپس ، الگوی کاغذ را به پارچه سنجاق کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو لایه پارچه را سنجاق بزنید تا هنگام برش آنها بلغزانند. 1 سنجاق را هر 2–3 اینچ (5.1–7.6 سانتی متر) تا انتهای لبه های الگو قرار دهید.

5

پارچه را در امتداد لبه های الگوی کاغذ ببرید. از یک قیچی تیز پارچه ای برای برش در امتداد لبه های الگوی کاغذ استفاده کنید. به آرامی پیش بروید تا از ایجاد لبه های دندانه دار در پارچه جلوگیری کنید. پس از اتمام برش ، الگو را از پارچه برداشته و کنار بگذارید. [6]
می توانید الگو را حفظ کرده و در صورت تمایل دوباره از آن استفاده کنید تا خرس های بیشتری بسازید.

6

دو قطعه پارچه ای را به هم سنجاق بزنید ، طرفین بیرونی چاپ شده رو به روی هم هستند. لبه های 2 قطعه را در یک خط قرار دهید تا یکنواخت شوند. سپس ، هر 2–3 سانتی متر (5.1–7.6 سانتی متر) را در امتداد لبه های بیرونی پارچه قرار دهید. [7] با این حال ، قسمت 3 در (7.6 سانتی متر) ساق پا را باز کنید. [8]
این شکاف در پای خرس برای چرخاندن پارچه از سمت راست و قرار دادن مواد درون بدن خرس لازم خواهد بود. [9]

7

یک خط مستقیم بدوزید تا 2 قطعه محکم شود. این کار را می توانید با ماشین یا با دست انجام دهید. اگر از چرخ خیاطی استفاده می کنید ، تنظیم کوک مستقیم را که معمولاً شماره 1 است ، انتخاب کنید. سپس ، در امتداد قسمت های دوخته شده پارچه بدوزید تا 2 قطعه را به هم محکم کنید. اگر در حال خیاطی با دست هستید ، یک سوزن را با نخ همه کاره به رنگ دلخواه خود نخ کنید و در امتداد لبه ها به صورت مستقیم بدوزید تا 2 قطعه به هم متصل شوند. بخیه های خود را در حدود 1⁄2 سانتی متر (1.3 سانتی متر) از لبه های پارچه قرار دهید. [10]
به یاد داشته باشید که ناحیه سنجاق شده روی پا را باز بگذارید تا پس از پایان کار بتوانید خرس عروسکی را معکوس کنید.
هنگام دوختن سنجاق ها را بردارید.
هشدار: اگر از چرخ خیاطی استفاده می کنید ، سنجاق ها را دوخت نکنید وگرنه ممکن است به ماشین آسیب برسانید.

8

در لبه های پارچه شکاف هایی برش بزنید که در اطراف درز باشد. پس از اتمام درز ، از یک قیچی تیز برای برش 1ches4 در (0.64 سانتی متر) پارچه که تا لبه ها دور می شود استفاده کنید. این باعث کاهش حجم عمده منحنی های خرس عروسکی شما می شود. [11]
مراقب باشید هنگام انجام این کار ، درزها را برش ندهید. فقط برشهای پارچه را در امتداد درزها برش دهید.

9

خرس عروسکی را از سمت راست برگردانید. از دهانه ای که در ساق پا باقی مانده اید برای گرفتن و کشیدن پارچه استفاده کنید. همچنین ممکن است بخواهید از یک قاشق چوبی برای بیرون راندن پارچه ، به ویژه در انتهای بازوها ، پاها و گوش های خرس استفاده کنید. [12]

10

خرس را از طریق شکاف در پا بچسبانید. مواد را به شکاف موجود در پای خرس فشار دهید و تا انتهای پاها ، بازوها ، گوش ها و سر بکشید. خرس را پر کنید تا چاق شود. با استفاده از یک قاشق چوبی مواد را به لکه هایی که به سختی قابل دسترسی است مانند انتهای پاها و بازوها فشار دهید. [13]
برای پر کردن خرس عروسکی می توانید از مواد قیمتی الیاف پلی فیل ، گلوله های پنبه ای ، پارچه قراضه یا حتی نخ استفاده کنید.

11

شکاف پای خرس را سنجاق کنید. هنگامی که از سطح پر شدن مواد راضی شدید ، لبه های پارچه را در امتداد دهانه پای خرس تا کنید. لبه های پارچه را به هم فشار دهید تا شکاف پا بسته شود و در صورت لزوم پر کردن را دوباره به داخل پا فرو کنید. سپس ، 2 تا 3 پایه را وارد کنید تا پارچه در امتداد دهانه محکم شود. [14]

12

یک کوک را با دست در امتداد لبه دوخته شده بدوزید تا پا بسته شود. سوزنی را با نخ همان رنگی که برای دوختن درز استفاده کرده اید ، نخ کنید و سپس در انتهای نخ گره بزنید. سوزن را از لبه های تا شده ناحیه سنجاق شده در حدود 1⁄4 اینچ (0.64 سانتی متر) وارد پارچه کنید. سپس ، آن را از حدود 1⁄4 اینچ (0.64 سانتی متر) در طرف دیگر برگردانید. آن را از تمام راه برگردانید ، نخ را محکم بکشید و سپس تکرار کنید. دوخت را ادامه دهید تا شکاف بسته شود. [15]
گره بزنید تا نخ در انتهای درز محکم شود و نخ اضافی را حدود 1⁄4 اینچ (0.64 سانتی متر) از گره ببرید.
بعد از اتمام خیاطی مطمئن شوید که سنجاق ها را برداشته اید.

13

چشم ها ، بینی و دهان را روی صورت بکشید تا چهره ای سریع و آسان داشته باشید. اگر نشانگر پارچه ای دارید که روی پارچه شما خودنمایی می کند ، می توانید از آن برای کشیدن صورت روی خرس عروسکی خود استفاده کنید. چشم ، بینی و دهان بکشید. خرس خود را بسته به آنچه می خواهید شاد ، غمگین ، بدخلق و متعجب جلوه دهید. [16]
به عنوان مثال ، شما می توانید 2 دایره با نقطه هایی در وسط آنها و ابروهای بالا زده برای یک نگاه تعجب ، یک پوزخند دندان بزرگ برای یک خرس شاد ، یا یک خط مستقیم برای یک بیان خنثی.
نکته: اطمینان حاصل کنید که نشانگر دائمی است ، بنابراین اولین بار که لباس خرس را نمی شوید محو یا پاک نمی شود.

14

برای یک جفت چشم و بینی 3 دکمه بدوزید. این به خرس شما ظاهری زیبا و خانگی می دهد. یک سوزن نخ بزنید و 2 دکمه به صورت برای چشم بدوزید. 1 دکمه را برای بینی بدوزید. سوزن را داخل پارچه و تمام سوراخهای هر دکمه قرار دهید تا خوب محکم شود. سپس نخ را تا حد امکان نزدیک به دکمه ببرید. [17]
ممکن است بخواهید قبل از اینکه دو قطعه را به هم بدوزید ، دکمه ها را روی پارچه بدوزید. به شما این امکان را می دهد که گره هایی را در قسمت پشتی پارچه ببندید ، که باعث ایمنی بیشتر دکمه ها می شود.
سعی کنید از 2 دکمه به اندازه سایز چشم و یک دکمه بزرگتر برای بینی استفاده کنید.

15

اگر نمی خواهید نقاشی بکشید یا بدوزید ، روی چشم ، بینی و دهان خود بچسبانید. روش دیگر برای اتصال ویژگی های صورت خرس شما استفاده از چسب پارچه یا چسب حرارتی برای محکم کردن آنها است. دکمه ها ، چشم های پلاستیکی یا ویژگی های صورت پارچه ای را برش بزنید. چسب را به پارچه ای بمالید که می خواهید دکمه ها ، چشم های پلاستیکی یا ویژگی های صورت پارچه ای را به آن متصل کنید و سپس آنها را در جای خود فشار دهید. بگذارید چسب پارچه یک شب خشک شود ، یا بگذارید چسب داغ به مدت 30 دقیقه خشک شود. خرس عروسکی را حرکت ندهید تا اینکه چسب کاملا خشک شود. [18]
در صورت استفاده از چسب حرارتی ، بگذارید اسلحه چسب حداقل 10 دقیقه قبل از استفاده گرم شود. مراقب باشید که هیچ نوع چسب روی پوست شما نریزد زیرا می تواند شما را بسوزاند.

16

برای شخصی سازی خرس خود تزئینات اضافی اضافه کنید. به عنوان یک تمیز ویژه برای خرس خود ، یک روبان به دور گردن آن ببندید ، یک تی شرت خرس عروسکی بر روی آن قرار دهید ، یا نام آن را روی یک قراضه کوچک پارچه بنویسید و آن را مانند یک الگوی مارک بر روی خرس بچسبانید. همچنین می توانید روی خرس نقاشی کنید ، دکمه های اضافی اضافه کنید یا در صورت تمایل روی آن چسب بزنید. [19]
به عنوان مثال ، می توانید 3 دکمه را در یک ردیف عمودی روی شکم خرس بچسبانید تا دکمه های پیراهن ظاهر شود.
یا ، یک پچ به شکل قلب تهیه کنید و آن را بر روی سینه خرس جایی که قلب آن است ، بچسبانید.

الگوی شما جهت برش

لطفا با ذکر منبع به اشتراک بگذارید و هر سوالی داشتید برای ما بنوبسید، اگر الگوی عروسک دیگری مد نظر شما بود در همین قسمت نظرات با ما درمیان بگذارید بزودی برایتان فراهم خواهیم کرد. اعتبار ما اعتماد شماست.

راهنمای کامل حل مشکل تعلیق شدن ناگهانی اینماد سایت ها از طرف پلیس اماکنبا سلام و وقت بخیر ، بنده ،هومن اصغری مدیر سایت نقاشیا ،بعنوان عضوی از جامعه ی رسانه های الکترونیک و فروشگاه داران اینترنتی خود را موظف دانستم تا راهنمای حل مشکل تعلیق شدن ناگهانی بیش از 70% اینماد های سایتی از طرف پلیس اماکن را در اختیار شما قرار دهم.

اکثرا اینماد ها امروزه از طرف پلیس اماکن صرفا جهت ” تکمیل پرونده های خود ” بدون اخطار قبلی تعلیق میشوند، شما هم اگر با این مشکل مواجه هستید راهکار رفع تعلیق را به شما آموزش میدهیم.

نحوه ی اطلاع از تعلیق

شما ناگهان متوجه خواهید شد که بعد از کلیک روی اینماد خود به صفحه ی نامشخصی ارجاع داده میشوید و بعد از ورود به سایت اینماد با این جمله مواجه میشوید!

عدم تایید پلیس اماکن!

 

جهت رفع ابهام باید بگویم فرقی ندارد شما کارت پایان خدمت دارید یا نه و یا قبلا عملیات آپلود عکس را انجام دادی یا نه.

شما طبق معمول تیکتی را در پنل خود با عنوان تعلیق اینماد ثبت میکنید و طی ۲۴ ساعت فقط یک پاسخ تکراری برای همه ارسال میشود!

با شماره تلفن ارسالی تماس نگیرید، بیهوده است!  چرا؟

شماره اشتباه است! اما اگر مقداری خیالتان آسوده میگردد باید بگویم که آدرس درست میباشد.

این مشکل برای بنده پیش آمد که در نهایت ۲ بار مراجعه ی حضوری مشکلم حل شد، پس خیالتان راحت، قرار است مشکل شما را براحتی با هم حل کنیم.

بنده ۲ بار مراجعه ی حضوری داشتم ،که در نهایت مشکلم حل شد.

به نکات زیر توجه کنید:

۱-دوشنبه ها حضور دارند. (از حضورشان در روز چهارشنبه اطلاعی ندارم) اما روز های دیگر نیستند.

۲- حتما قبل از مراجعه ی حضوری از کارت ملی هوشمند و کارت پایان خدمت یا معافیت خود کپی گرفته و برابر اصل کنید، چون در غیر این صورت از شما این مدارک را خواهند خپاست و اطرافتان ۳ دفتر اسناد وجود دارد که همگی تعطیل شده و به جای دیگری رفته اند.

۳- اگر کارت پایان خدمت ندارید حتما تیکت بزنید و شماره دقیق رو جویا بشید و بپرسید ازشون اما احتمالا ، گواهی اشتغال به تحصیل و یک تاییدیه از پلیس +۱۰ بخواهند.

۴- اگر ساکن شهرستان هستید هم مشکلی نیست، نگران نباشید، نیاز به مراجعه ی حضوری نیست چرا که خود من رو از در ورودی بیشتر راه ندادن 🙂 و کار همونجا حل شد، پس میتونید مدارکی رو که گفتم رو کپی برابر اصل کنید (کپی اندازه A4 ) بعد یک پاکت اندازه ی A4 بگیرین و به هیچ وجه مدارک رو تا نکنید، در اون پاکت بزارید و بعد این که با چسب بستینش، نام،نام خانوادگی کامل، شماره شناسنامه و شماره موبایلی که در اینماد ثبت کردین و پاسخگو هستین رو هم درج کنین، آدرس دقیق و کد پستی رو هم بنویسین، و اون رو در پاکت پستی بذارین و از طریق اداره ی پست به آدرسی که اینماد براتون میفرسته به احتمال زیاد همین هستش، ارسال بفرمایین، مشکلتون رفع میشه، (البته با احتساب تعطیلی هایی که هست و حال کارمندان عزیز و زحمت کش که حضور داشته باشن).

امید وارم که تونسته باشم هم کمی از گمراهی نجاتتون بدم تا کارتون راه بیفته، برامون نظر و کامنت بذارین، در خدمتتون هستم، تا جای ممکن راهنماییتون میکنم.

نقاشیا فروشگاه آنلاین قدرتمندی هستش که خبر های بزرگی نیز در راه هستن، هر پیشنهاد و انتقادی دارید در خدمتتون هستم.

ما آماده ی  هرگونه تبادل تبلیغیاتی با سایت های جذاب و دوست داشتنی شما همکاران گرامی هستیم، از طریق فرم تماس با ما یا از طریق شماره واتزاپ نوشته شده در قسمت فوتر سایت با ما در ارتباط باشید.

مارو به دوستانتون معرفی کنید.

ارادتمند شما

مدیر سایت نقاشیا

ادامه مطلب

عطرهای کپی چقدر خوب هستند؟ همراه ویدئو آموزشی

برخی از افراد ممکن است در خرید عطرهای ،  های کپیhigh copy و کپی بدبین باشند. نسخه های مختلف عطر در بازار وجود دارد ، بنابراین پرسیدن این سوال درست است که خریدن ادکلن های کپی کار درستی است یا خیر؟!

جهت بازدید از فروشگاه عطر و ادکلن نقاشیا اینجا را کلیک کنید.

صادقانه در کنار شما هستیم

کلیک کنید

هنگامی که ما در مورد کیفیت یک عطر مشابه صحبت می کنیم ، نگران 3 نکته اصلی هستیم:

چقدر عطر با مارکی که کپی می شود شباهت دارد؟
شدت بو چقدر است؟
آیا هنگام پخش طولانی مدت دارد ؟
هنگامی که به این س سوالات پاسخ دادید ، در آن صورت خواهید فهمید که عطر های کپی چقدر می ارزند ؟!!

شباهت رایحه

اینکه چقدر عطر شبیه است ، به این معنی است که نگاهی به نحوه ساخت عطر از رایحه های مختلف بیندازید. در جهان عطر به عنوان “نت” شناخته می شود. هر عطر از نت های بالایی ، میانی (یا قلب) و پایه تشکیل شده است.

نت های برتر اولین بویی است که هنگام استفاده از عطر “تجربه” می کنید. این رایحه بخار می شود ، بنابراین هنگام ایجاد اولین تأثیر ، این عطرها مهم هستند.

سپس نت های میانی یا نت های قلب را بو می کنید. این رایحه ای است که پس از کمی رنگ شدن نت برتر تجربه می کنید. اینها بدنه اصلی عطر را تشکیل می دهند. آنها معمولاً ملایم هستند و بسته به غلظت آنها ماندگاری بیشتری دارند.

سپس نت پایه دارید ، که رایحه هایی است که با واکنش عطر به بدن خود را نشان می دهد. ممکن است یک ساعت طول بکشد تا این اتفاق بیفتد. در صورت استفاده از ادوپرفیوم مانند سایر رایحه های موجود در NICCO ، رایحه می تواند تمام روز را ادامه دهد.

با دانستن اینکه یک عطر از کدام نت ها تشکیل شده است ، می توانید عطرهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که عطر طراح مورد علاقه خود را یادداشت کنید. سپس می توانید آنها را با نت هایی که نسخه های عطر را تشکیل می دهند مقایسه کنید.

شدت رایحه

یک ماده اصلی در تولید عطرها روغن های طبیعی است. روغن ها از مواد طبیعی استخراج می شوند. اینها می توانند شامل گل یاس ، چوب صندل ، گلبرگهای گل رز و وانیل باشند. برای تولید روغن عطر از این روغن استخراج می شود. چندین روغن را می توان ترکیب کرد تا رایحه مورد نظر را تشکیل دهند.

رایحه های مختلف از شدت مختلفی برخوردار خواهند بود. این به غلظت آن روغن می رسد. هرچه غلظت روغن بیشتر باشد ، رایحه شدیدتر است. ادوپرفیوم به طور متوسط ​​10٪ تا 20٪ روغن عطر دارد. در مقابل ، ادو تویلت حاوی 5٪ تا 10٪ و کلن 2٪ تا 5٪ است.

NICCO فقط ادو پرفیوم با کیفیت بالا را به فروش می رساند. شدیدترین عطری که می توان تصور کرد.

ماندگاری عطر

مانند شدت ، طول عمر نیز می تواند به غلظت روغن های عطر بستگی داشته باشد. اما چیزهای بیشتری نسبت به تمرکز وجود دارد.

نوع پوست نقش مهمی دارد. عطر تمایل ندارد به مدت طولانی روی پوست چرب بماند.

همچنین می تواند به ترکیب شیمیایی روغنهای مورد استفاده بستگی داشته باشد. مولکول های ساده مانند آنچه در نت مرکبات یافت می شود ، سریعتر تجزیه می شوند و بنابراین دوام زیادی ندارند. یادداشت های ماسکیر می تواند روزها طول بکشد!

چرا عطرهای کپی بخریم؟

عطرهای کپی شده از NICCO Eau de Parfum هستند. غلظت بالاتر به این معنی است که شدت آنها نیز بیشتر خواهد بود. ماندگاری آنها نسبت به رایحه های عطر ادکلن های خیابان های بالاتر نیز بیشتر خواهد بود.

خرید عطر با نام تجاری طراح لوکس هزینه دارد. هزینه بالایی!

عطر های کپی با کیفیت، بوی نزدیک و ماندگاری بالا و هزینه کمتری دارند. در برخی از عطرهای زنانه و مردانه می توانید تا 90٪ صرفه جویی کنید.

ما در نقاشیا عطر های اصل فرانسه و دقیقا های کپی های آنها را موجود کرده ایم.

عطر های های کپی موجود در سایت بسته بندی کاملا مشابه ادکلن اصل، ظاهر و نوشته های کاملا مشابه ادکلن اصل و حتی مارک کشور مبدا سازنده را نیز دارند، که نوع تشخیص تفاوت آنها برای افراد آماتور بسیار دشوار و برخی غیر قابل تشخیص است.

در صورت خرید ادکلن اصل نقاشیا برگه ی اصالت ادکلن را همراه فاکتور برای شما ارسال میکند، انتخاب با شماست در صورت خرید و انتخاب ادکلن های های کپی نیز همراه شما هستیم و هرگونه سوال و راهنمایی در این خصوص نیاز داشتید کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

میتوانید با مطالعه ی مقاله ی نوع تشخیص ادکلن های،  های کپی از اصل اطلاعات خود را افزایش دهید.

جهت بازدید از فروشگاه عطر و ادکلن نقاشیا اینجا را کلیک کنید.

صادقانه در کنار شما هستیم

کلیک کنید

 

آیا به خرید ادکلن های اصل از طریق فروشگاه های اینترنتی میتوان اعتماد کرد؟

خرید ادکلن اصل از نقاشیا با قیمت مناسب

حتی اگر در شهری با گزینه های زیادی برای خرید عطر زندگی کنید ، دیر یا زود متوجه می شوید که خرید رایحه به صورت آنلاین می تواند ساده و ارزان باشد. شما نام رایحه مورد علاقه خود را در گوگل جستجو می کنید ، و اینک در نقاشیا با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت اصل ارائه می شود. علاوه بر این ، انتخاب گسترده ای است ، از پرفروش ترین های معروف مانند هوگو باس گرفته تا ستاره های برجسته مانند سرژ لوتنز. تنها س ،ال ، آیا خرید مطمئن نیست؟

پاسخ منفی است ، 100٪ ایمن نیست ، اما سطح خطر متفاوت است. لیست سایت های فوق الذکر می تواند شامل ده ها سایت دیگر شود ، و گرچه آنها استانداردهای مختلف و زاویه فروش دارند ، اکثر آنها خرده فروشی مجاز برای مارک هایی که حمل می کنند مجاز نیستند. آنچه آنها ارائه می دهند موجودی بازار خاکستری است که شامل کالاهایی است که از خارج از کشور وارد می شود و خارج از کانال های رسمی توزیع تولید کننده به فروش می رسد.

خرید ادکلن اصل از نقاشیا با قیمت مناسب

این روش به عنوان انحراف محصول نیز شناخته می شود ، و از قیمت های مختلف در محصولات مشابه در مناطق مختلف جهان بهره برداری می کند. به عنوان مثال ، قیمت هر بطری عطر ممکن است 10 دلار در مصر و 25 دلار در ایالات متحده باشد. یک توزیع کننده از این واقعیت استفاده می کند و محصول در نظر گرفته شده برای بازار مصر را به مبلغ 15 دلار به یک خرده فروش غیرمجاز ایالات متحده می فروشد ، در حالی که خرده فروش نیز به نوبه خود آن را با 20 دلار ارائه می دهد ، بسیار پایین تر از قیمت رسمی تولید کننده در ایالات متحده. مثال و قیمت ها کاملاً فرضی ، فقط برای نشان دادن نحوه کارکرد سیستم و چرا وسوسه انگیز بودن چنین آربیتراژ استفاده می شود. برخی از شرکت ها مانند Chanel و Procter & Gamble در مورد جلوگیری از انحراف محصول مصمم هستند ، زیرا آنها ضرر می کنند و باعث می شود وجهه نام تجاری آنها لکه دار شود – Chanel No 5 که در کنار پاک کننده توالت فروخته می شود دقیقاً تجملاتی نیست. مارک های دیگر در مورد عمل جلب توجه می کنند و هنگام س questionsال با چشمی تیز به نظر می رسند. دلیل آن این است که انحراف محصول می تواند به افزایش سود کوتاه مدت کمک کند ، به ویژه در عطرهایی که فروش خوبی ندارند.

به طور کلی ، بازاریابی خاکستری در ایالات متحده و کانادا قانونی و در اتحادیه اروپا غیرقانونی است. من قبلاً در این مورد دوپهلو بودم ، اما موارد سو of استفاده به قدری زیاد بوده است که تخفیف دهندگان را با رزرو توصیه می کنم ، حتی اگر قانون ایالات متحده اجازه این کار را دهد. در حالی که کالاهای بازار خاکستری تقلبی نیستند ، هیچ تضمینی برای دریافت محصول تازه وجود ندارد. عطر ممکن است ماه ها قبل از حمل و نقل برای فروش به آمریکا روی اسکله نشسته باشد. ممکن است در معرض دمای متفاوتی باشد یا به نوعی دستکاری شده باشد. عطر با تاریخ انقضا همراه نیست ، اما به اندازه کافی ظریف است که به ذخیره سازی مناسب نیاز دارد. من هنوز از این که چگونه بسیاری از خرده فروشان معتبر عطر خود را در زیر نورهای شدید ذخیره می کنند ، وحشت زده ام. بنابراین ، حتی اگر توزیع کنندگان مجاز نتوانند عمل خود را انجام دهند ، چه انتظاری از دیگران دارید؟ خرید مارک های مشهوری مانند Dior ، Lancôme ، Hugo Boss یا Chanel در خارج از کانال های تعیین شده ، خطر را بیشتر افزایش می دهد ، و وقتی صحبت از وب سایت های ناشناخته یا بازارهای دست دوم می شود ، این عمل کاملا خطرناک است. Dior J’Adore و Chanel No 5 از جمله رایحه های تقلبی در جهان هستند. ادرار کمترین میزان تهاجمی موادی است که در تقلبی ها یافت می شود. در صورت تمایل به دانستن ، به عنوان یک تثبیت کننده و رنگ دهنده تعادل ph استفاده می شود. به طور خلاصه ، سفارش عطر از فروشگاه های بزرگ ، فروشگاه های زنجیره ای مانند Sephora ، Planet Parfum ، Douglas ، Ici Paris XL (سه مورد آخر زنجیره های معروف اروپا هستند) ، خرده فروشان آنلاین دارای مجوز مانند Luckyscent ، Beautyhabit ، Beauty.com ، عطرهای تخصصی ایمن است. بوتیک ها و البته مستقیماً از طرف سازنده. لیست من البته جامع نیست. معمولاً یک خرده فروش مجاز خود را به این شکل تبلیغ می کند. اگر شک دارید ، تأیید درخواست کنید. زنجیره تخفیف کمتر ایمن است و این حتی شامل TJ Maxx و Marshalls محبوب من است. از طرف شرکت مادر TJ Maxx در سال 2012 به دلیل فروش کیف پول های تقلبی توسط Burberry شکایت شد. قبل از خرید ، سیاست بازگشت تخفیف دهنده را بررسی کنید. درصورتی که محصول انتظارات شما را برآورده نکرد ، باید بتوانید آن را پس دهید. همین امر برای سایت های حراج آنلاین از همه راه راه است. سرانجام ، اگر معامله ای را مشاهده کردید که به نظر می رسد واقعاً بیش از حد خوب است ، تصور کنید که واقعاً چنین باشد.

خرید ادکلن اصل از نقاشیا با قیمت مناسب

از بوئیس دی یاسمین