مجله ی نقاشیا

این کودکان در آینده دچار مشکلات جنسی می شوند !

دختران زیادی هستند که دوست دارند مثل پسرها رفتار کنند، لباس های پسرانه بپوشند و با اسباب بازی های آنها بازی کنند.

شایلو، دختر آنجلینا جولی و برد پیت لباس ها یپسرانه به تن میکند و میخواهد که همه «جان» صدایش کنند. اما آیا چنین نشانه هایی تنها بیانگر شیطنت پسروار او هستند یا می توانند آغازی برای مشکلات جنسی باشند؟
شایلوی هشت ساله دیگر نمی خواهد دختر باشد، او نمی خواهد شایلو باشد و زمانی که برد پیت او را شایلو صدا می زند به میان حرف او پریده و می گوید: « من شایلو نیستم، من جان هستم». حالا دیگر تمام خانواده او را جان صدا می کنند و حتی در مراسم افتتاحیه فیلم اخیر مادرش، «ناشکسته»، نیز او کت و شلوار و کراواتی شبیه به برادرهایش، پکس و مدوکس، پوشیده بود. و رفتارهای پسروار او مدتی است که دارند بیشتر می شوند.
سال 2010 در مصاحبه با مجله «Vanity Fair» آنجلینا جولی گفته بود: « او می خواهد پسر باشد. موهایش را کوتاه کرده است. دلش می خواهد ظاهر و لباس هایش مثل پسرها باشد. فکر می کند مثل برادرانش است».

دختران زیادی هستند که دوست دارند مثل پسرها رفتار کنند، لباس های پسرانه بپوشند و با اسباب بازی های آنها بازی کنند. اما وقتی کودکی می خواهد تبدیل به یکی از افراد جنس مخالف بشود چه؟ آیا این نشانه مشکلات هویتی و ناآرامی است؟ یا تنها بخشی از رشد طبیعی آنهاست؟

لیندا بلر، روانشناس و نویسنده کتاب «کودک خوشحال»، می گوید که نباید عکس العمل شدیدی نسبت به این مسئله نشان داد. این موضوع دلایل بسیار زیاد دیگری می تواند داشته باشد. برای کودکی مثل شایلو، این مشکل می تواند تنها ناشی از داشتن سه برادر در منزل باشد، هرچند که او دو خواهر نیز دارد. کودکانی که خواهر یا برادر بزرگتر از خود دارند، تمایل شدیدی به تقلید رفتار آنها دارند، به ویژه اگر او از جنس مخالفشان باشد. این یک مرحله طبیعی در زندگی بسیاری از کودکان است.

همچنین، چنانچه کودک در وضعیتی مشابه شایلو، جزء فرزندان میانی خانواده باشد، این مسئله می تواند ناشی از نیاز آنها به جلب توجه باشد. گاهی کودکانی که در خانواده های پرجمعیت زندگی می کنند به شدت دنبال راهی برای به دست آوردن توجه اطرافیان هستند. درنتیجه به هر رفتاری برای جلب توجه والدین دست می زنند.

علاوه بر این والدین باید توجه داشته باشند که کسب تجربه بخشی از روند رشد هر کودکی است. ذهن بسیاری از بچه های 3 تا 6 ساله درگیر مسئله جنسیت (مذکر و مونث) و مفهوم «پدر» و «مادر» است، و این درگیری ذهنی برای برخی کودکان بیشتر طول می کشد. اما این کاملا طبیعی است که این موضوع ذهن همه کودکان را به خود مشغول کند.

در مورد پسرانی که می خواهند مثل لباس های دخترانه بپوشند یا رفتارهایی که به عنوان رفتار دخترانه برداشت می شوند از خود بروز می دهند، وضعیت بدتر نیز میشود. زیرا والدین آنها حاضر به پذیرش این مسئله نیستند. زمانی که دختری رفتارهای پسروار از خود نشان می دهد، خانواده به راحتی با این مسئله کنار می آید و مشکل چندانی در این قضیه ندیده و تغییری در رفتار خود با کودک نمی دهد و شاید حتی خوششان نیز بیاید. اما وقتی پسری رفتارهای دخترانه از خود بروز دهد آنها عکس العمل نشان می دهند و چنین رفتاری را از او نمیپذیرند.

یکی از موسسات خیریه که به خانواده هایی که کودکانی با مشکلات جنسیتی دارند کمک می کند، اعلام کرده است که بیشتر تماس هایی که با آنها گرفته می شود از طرف والدینی است که فرزند پسری با چنین مشکلی دارند. این مسئله بدین دلیل نیست که بیشتر پسران با چنین مشکلاتی دست به گریبان می شوند، بلکه بدین دلیل است که دخترک شیطانی که رفتارهای پسرانه دارد خیلی مشکل بزرگی به نظر پدر و مادرش نمی آید، اما پسری که با عروسک باربی بازی می کند وحشت بزرگی در والدینش ایجاد می کند.

اما طبق گفته بلر این نگرش می تواند برای کودک بسیار مخرب باشد و چیزی است که والدین باید تلاش بسیاری برای پذیرش آن داشته باشند. آنها باید صبر کنند و ببینند چه می شود. او می گوید: «عکس العمل من به پدر و مادرهایی که می گویند دخترم لباس پسرانه می پوشد یا پسرم پیراهن به تن می کند این است که می گویم بنگرید، بپذیرید و ببینید. چنانچه این کار را برای جلب توجه انجام دهند خود بخود برطرف خواهد شد، اگر از روی کنجکاوی باشد فرصت رفع این کنجکاوی را به آنها می دهید. و اگر واقعی باشد به آنها فرصت می دهید تا خود واقعیشان را بیابند». زیرا این رفتار ها می توانند نشانه مشکلات جدی جنسیتی باشند و ممکن است ناشی از دوجنسه یا همجنس گرا بودن او باشند. 

چنانچه این نشانه ها برای چند سال ادامه پیدا کنند باید کودک را نزد مشاورانی برد که بتوانند به او در زمینه مسائل هویتی و جنسیتی کمک کنند. این مسئله به ویژه در زمانی که کودک به سن بلوغ نزدیک می شود اهمیت و جدیت بیشتری خواهد داشت. البته این را نیز در نظر داشته باشید که نباید بلافاصله در مقابل این مسئله عکس العمل نشان داده و بدین صورت توجه کودک را بیشتر به این مسئله جلب کنید. تا قبل از سن بلوغ نیاز چندانی به گرفتن مشاوره تخصصی در مورد این مسئله نیست و اگر چنین کاری می کنید بهتر است کودک را در روند مشاوره دخالت ندهید.

بلر می گوید: «موضوع را بپذیرید. لازم نیست هیچ کاری انجام دهید. چیز ترسناکی وجود ندارد. زیرا این روند کاملا تدریجی است و حتی اگر کودک نیاز به کنترل هورمون داشته باشد حداقل قبل از اقدام به این عمل باید  موضوع دو سال مورد بررسی قرار بگیرد. بدترین چیز عجله کردن است.این یک تصمیم بسیار بزرگ و اساسی است».

اما ادی دیویس، درمانگر جنس- روانی، می گوید چنانچه کودک یا نوجوان شما علائم بیقراری و افسردگی داشته باشد، والدین باید سریعا به دکتر مراجعه کنند. او می گوید: «کودکانتان را آنگونه که هستند بپذیرید اما چنانچه تا حدی خود را با جنس مخالف یکسان بداند که برای خودش یا خانواده ایجاد ناآرامی کند، طلب کمک کنید. این نشانه ها ممکن است شامل آسیب رسانی به خود، رفتارهای مخرب و یا افسردگی شوند».

اما مهمتر از همه این است که والدین به یاد داشته باشند که این رفتارها لزوما نشانه تمایلات همجنس گرایانه یا دوجنسه بودن فرزندشان نیستند. این کارها می توانند به دلیل کنجکاوی یا واکنش نسبت به خواهر و برادران یا خانواده باشند. آنها را بپذیرید و در نظر داشته باشید که شما با این که فکر می کنید شناخت کافی از کودکانتان دارید هنوز آنها را کامل نمی شناسید و شناخت آنها زمان خواهد برد. شما هم باید مانند آنجلینا جولی و برد پیت به کودکتان فرصت کافی بدهید تا خودش را بشناسد.

با تشکر

تیم نقاشیا

شخصیت کودکانتان را خرد نکنید، مقایسه نکنید !

بیشتر والدینی که از تحقیر برای کنترل و تربیت فرزند استفاده می کنند، در واقع آن را روشی برای تلنگر زدن به کودکان خود می دانند یا حداقل تحقیر را روشی برای کنترل کودک می دانند.
تکریم در لغت به معنای تعظیم ، بزرگداشت و حرمت ، احترام گذاشتن است و تحقیر سرزنش کردن و نقطه مقابل آن است.
تحقیر در هر سنی مشکل ساز است اما در دوران کودکی می تواند تاثیر گذار تر با شد زیرا تاثیر کلمات بر روی کودکان بیشتر است. تحقیقات نشان داده است که هر فرد در ۱۰ سال اول عمر خود به طور متوسط با حدود ۱۵۰ هزار پیام و واژه منفی مواجه می شود و بیشتر این پیام ها با محتوای «بی عرضه، تنبل، شلخته، دست و پا چلفتی، خنگ، بی شعور، بی مسئولیت، تو هیچی نمی شی، بکن نکن، برو نرو، حرف نزن، نخور، بشین نشین،دست بزن نزن، به جز خرابکاری کار دیگری بلد نیستی» است.
این پیام را اکثرا خانواده و در درجه بعدی دوستان و در نهایت معلم و مدرسه به ذهن کودک تزریق می کنند و بیشتر والدینی که از تحقیر برای کنترل و تربیت فرزند استفاده می کنند، در واقع آن را روشی برای تلنگر زدن به کودکان خود می دانند یا حداقل تحقیر را روشی برای کنترل کودک می دانند.
از ائمه اطهار روایات بسیاری در مورد تکریم و احترام به کودکان وارد شده است. رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در این باره می فرمایند : به بزرگسالان خود احترام کنید و نسبت به کودکان خویش ترحم و عطوفت نمایید.(۱)
همچنین از امام علی علیه السلام روایت شده است : در خانواده خود با کودکان عطوف و مهربان باش و بزرگترها را احترام کن.(۲)
از مصادیق تحقیر کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱)مقایسه و ارزیابی او با دیگران
۲) طعنه زدن و سرزنش کودک در مقابل دیگران
۳)سلام نکردن به کودک
۴)نظارت افراطی برکودک
۵)تذکر پی در پی
۶)صدا کردن کودک با القاب ناپسند
۷)تحمیل امور بر کودک
۸)اجازه ندان به کودک برای صحبت کردن و کامل کردن گفتارش
۹)عدم توجه به قول و قرار با کودک
۱۰)داشتن انتظارات فراتر از توان کودک
۱۱)نیشخند و پوزخند کردن کودک و……
تحقیر کردن عوارض جسمی و روانی را بر فرد تحقیر شده باقی می گذارد مانند:
کمبود اعتماد به نفس: اولین و مهمترین آسیب کاهش عزت و اعتماد به نفس است هر چقدر عزت نفس کودک پایین تر باشد امید و آرزو های او دچار نقصان می شود و اینگونه کودکان در برقراری ارتباط با دیگران به مشکل خواهند خورد و در بزرگسالی به این باور خواهند رسید که قادر به انجام هیچ کاری نیستند.
افسردگی: دومین مورد که می توان به آن اشاره کرد افسردگی است تحقیقات در این زمینه نشان داده است که تحقیر مدام و سرزنش کودک امکان بروز افسردگی را در بزرگسالی افزایش خواهد داد.
والدینی که به منظور کنترل رفتار کودک آنها را مورد سرزنش ، تحقیر و تنبیه بدنی قرار می دهند منتظر بروز رفتارهای خشونت آمیز در کودکان خود باشند در واقع این کودکان از شیوه رفتاری والدین خودشان برای رفتار بادیگران استفاده می کنند
خجالتی بودن: کم رویی و خجالتی بودن یکی دیگر از اختلالاتی است که ممکن است در اینگونه کودکان دیده شود مقایسه شدن کودک با دیگران ، جدی نگرفته شدن از سوی والدین ازجمله اموری هستند که به خجالتی شدن فرزندان منجر می شود.
ایجاد شخصیت ناسازگار :کنترل ، تحقیر، سرزنش مدام کودک تاثیرات منفی بر شخصیت آنها دارد و موجب ایجاد یک شخصیت نا سازگار می شود. کودکی که تلاش می کند در مقابل شما بایستد و مقابله به مثل کند.
خشونت: نکته دیگر آن است که والدینی که به منظور کنترل رفتار کودک آنها را مورد سرزنش ، تحقیر و تنبیه بدنی قرار می دهند منتظر بروز رفتارهای خشونت آمیز در کودکان خود باشند در واقع این کودکان از شیوه رفتاری والدین خودشان برای رفتار با دیگران استفاده می کنند.
عدم توانایی ارتباط صحیح با دیگران : در بعضی از مواقع احساس حقارت چنان تاثیری بر روی فرد می گذارد که فرد مبتلا جرات معاشرت با مردم را پیدا نمی کند و از ترس اینکه مبادا در جمع مورد تحقیر واقع شود کناره گیری را به هرگونه برقراری رابطه ای ترجیح می دهد.
خود کم بینی : با سرکوب اعتماد به نفس در فرد ی که مورد تحقیر واقع شده است این مسئله به مرور باعث به وجود آمدن حس خود کم بینی در فرد می شود. او احساس خواهد کرد برای انجام هیچ کاری لیاقت دارد و دیگران از او بهتر هستند.
از دست دادن مهارت نه گفتن : کودکی که در خانواده به خصوص در بر خورد با والدین تحقیر و سرزنش می شود اعتماد به نفسشان کاهش می کند ، این گونه افراد که دارای اعتماد به نفس پایینی هستند در مقابل خواسته های دیگران جرات نه گفتن را از دست می دهند.
از عواقب جسمی که ممکن است کودکانی که مورد بی مهری و بی توجهی والدین قرار گرفته اند با آن مواجهه شوند می توان به مواردی همچون بی اشتهایی ، پر خوری ، هیجانات منفی ، اختلال در خواب، و حتی ترس و شب ادراری اشاره کرد.

با تشکر

تیم نقاشیا

خواص و عوارض گینر چیه و گینر از کجا بخرم

خواص و عوارض گینر چیه و گینر از کجا بخرم

خواص و عوارض گینر چیه و گینر از کجا بخرم
https://honarfardi.com/wp-content/uploads/2022/05/1-2.jpg

مکمل های گینر از بهترین مکمل های بدنسازی جهت افزایش وزن و حجم به شمار می روند. شما با خرید گینر می توانید وزن و حجم عضلات خود را افزایش دهید. در این مکمل ها درصد بالایی کربوهیدرات وجود دارد که می تواند کالری بالایی به بدن فرد برساند و با عث افزایش وزن شود. د راین مقاله ابتدا افزایش وزن به وسیله گینر بیان شده است و سپس به خواص و عوارض گینر پرداخته ایم و در نهایت به این سوال پاسخ داده ایم که گینر از کجا بخرم، با ما همراه باشید. بهترین مکمل های بدنسازی
افزایش وزن به وسیله ی مکمل های گینر
همانطور که بیان کردیم یکی از بهترین اقدامات برای افزایش وزن، خرید گینر می باشد. زیرا گینر ها از جمله مکمل هایی هستند که درصد زیادی کربوهیدرات دارند و می توانند به راحتی وزن افراد را بالا ببرند. برخی از ورزشکاران به اشتباه از مکمل های کربوهیدرات خالص استفاده می کنند و موادی همچون اسید های آمینه، پروتئین و …. را فراموش می کنند. این اشتباه باعث می شود که فرد وزن اضافه نکند و یا اینکه با کمبود مواد ضروری در بدن مواجه شود.
اگر شما قصد دارید وزن خود را افزایش دهید، بهترین گزینه برای شما خرید گینر می باشد. مکمل های گینر در هر شرکت با درصد ترکیبات مختلفی تهیه می شود. اما در تمام آن ها کربوهیدرات، پروتئین، اسید آمینه، چربی، شکر و … وجود دارد. قیمت این مکمل ها بسته به شرکت تولید کننده متغیر می باشد.

خواص گینر چیست؟
بسیاری از ورزشکاران از مکمل های ورزشی استفاده می کنند تا نتیجه ی بهتری از تمرینات و حرکات خود بگیرند. مکمل گینر یکی از محبوب ترین این مکمل ها می باشند. زیرا مزایای بسیار زیادی دارند. از مهم ترین خواص گینر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

افزایش مصرف کالری

یکی از مهم ترین مزایای مکمل گینر، افزایش مصرف کالری می باشد. شما با مصرف این مکمل می توانید کالری مورد نیاز بدن برای افزایش وزن و عضله را به خوبی تامین کنید. شما می توانید تا 4 هزار کالری را در هر وعده غذایی دریافت کنید.

مصرف کربوهیدرات

یکی دیگر از مهم ترین مزایای این مکمل ورزشی، درصد بالای کربوهیدرات در آن می باشد. زیرا کربوهیدرات باعث می شود که میزان گلوکز در خون افزایش پیدا کند و اسید آمینه های ضروری به بدن برسد. در نتیجه افزایش وزن و عضله سازی با خرید گینر به خوبی انجام می شود.

یکی از بهترین موادی که درون این مکمل وجود دارد، کراتین است. افرادی که قصد دارند به سرعت عضله سازی کنند، باید حتما ماده ی کراتین را به بدن خود برسانند. در نتیجه شما با خرید گینر، می توانید چند ماده ی اصلی را به بدن خود برسانید.

عوارض گینر
مکمل هایی که دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند، در داروخانه ها فروخته می شوند. در نتیجه عوارض خاصی ندارند و به راحتی می توان آن ها را استفاده کرد. اما اگر شما این مکمل ها را از مراکز غیر معتبر خریداری کنید، بدون شک با عوارض زیادی روبرو خواهید شد که از مهم ترین آن ها می توان به مشکلات گوارشی، مشکلات کبد، مشکلات کلیه و …. اشاره کرد.
ولی در کل برای عوارض گینر موارد زیر ار می توان بیان نمود:

ایجاد چربی اضافی و چاقی موضعی

همانطور که بیان کردیم با توجه به اینکه گینرها حاوی کربوهیدرات هستند مصرف بیش از حد آنها مخصوصا بدون ورزش باعث ایجاد چربی های اضافی در نقاط بدن می شود و چاقی موضعی ایجاد می کند.

ایجاد برخی مشکلات گوارشی

از آنجا که گینرهای افزایش وزن حاوی کراتین هستند برخی افراد نسبت به کراتین حساسیت داشته و مصرف گینر باعث بروز برخی مشکلات گوراشی می شود.

افزایش کلسترول خون

با توجه به ترکیبات تشکیل دهنده گینر مصرف بیش از حد توصیه شده آن باعث افزایش سطح کلسترول و چربی خون می شود.

ایجاد دل پیچه و شکم درد

یکی از عوارض گینر ایجاد دل پیچه و شکم درد است که این مورد بیشتر اوقات به دلیل مصرف کم آب در کنار مصرف گینر به وجود می آید. در صورت بروز این مشکل علاوه بر مصرف آب از حرکات کششی استفاده نمایید.

با توجه به اینکه این مکمل ها دارای مقداری قند می باشند و با توجه به نوع پوست و حساساسیت پوست در برخی از افراد دریافت مقداری قند به این صورت امکان دارد باعث ایجاد جوش در یدن آنها شود. این مورد برای افرادی گه پوست حساسی ندارند و با دریافت این مقدار قند مشکلی ایجاد نمی شود.
نحوه ی مصرف مکمل های گینر
نحوه ی مصرف مکمل های گینر می تواند تاثیر زیادی روی اثرگذاری آن داشته باشد. در واقع اگر شما بتوانید این مکمل را در چهار مرحله مصرف کنید، مکمل می تواند به شکل بهتری وزن شما را افزایش دهد و عمل عضله سازی را نیز انجام دهد. در نتیجه ورزشکاران باید به نحوه ی مصرف مکمل دقت داشته باشند. چهار مرحله ی مصرف مکمل گینر برای ورزشکاران به صورت زیر می باشد.

مصرف گینر در زمان صبح و بعد از بیدار شدن: اولین مرحله برای مصرف مکمل های گینر، بعد از بیدار شدن و در زمان صبح می باشد. به دلیل اینکه بدن در زمان شب مواد مغذی دریافت نمی کند، این مکمل می تواند تاثیر زیادی روی بدن داشته باشد.
مصرف گینر قبل از تمرین: زمانی که شما قبل از تمرین، مکمل گینر را مصرف می کنید، انرژی شما برای انجام حرکات ورزشی چند برابر می شود. در نتیجه می توانید حرکات را در زمان بیشتر و با انرژی بیشتر انجام دهید.
مصرف گینر در حین تمرین: سومین مرحله برای استفاده از مکمل گینر، در زمان تمرین می باشد. شما باید در زمان تمرین حتما از این مکمل ها استفاده کنید. زیرا مصرف آن ها باعث می شود که شما دچار افت ناگهانی گلوکز نشوید و بدون خستگی به تمرین ادامه دهید.
مصرف گینر بعد از تمرین: بدن شما بعد از تمرین آماده شده و استفاده از مکمل های قندی می تواند باعث افزایش وزن و عضله سازی در آن شود. با خرید گینر و مصرف آن می توانید وزن خود را افزایش دهید.

گینر از کجا بخرم
یکی از مهم ترین سوالات در مورد گینر این است که گینر از کجا بخرم، گینر اصل از کجا بخرم. این دغدغه ی همه ورزشکاران است که مکمل اصل خریداری نمایند چرا که همه ما از تاثیرات مصرف مکمل تقلبی آشنا هستیم. توصیه ما به شما خرید از داروخانه است. چرا که داروخانه ها اجازه فروش مکمل تقلبی و غیر اصل را ندارند و از همه مهمتر یک دستگاه نظارتی قوی به نام سازمان غذا و دارو بر روی داروخانه ها نظارت دارد.
با توجه به گسترش اینترنت به داروخانه ها با توجه به شرایط خاص داروخانه و داشتن امتیازات لازم اجازه فروش مکمل های بدنسازی به صورت اینترنتی دادد شده است. از معروف ترین داروخانه های اینترنتی می توان به داروکده، مثبت سبز و داروخانه آنلاین داروبوم اشاره کرد.
داروخانه آنلاین داروبوم به نشانی darooboom.com یکی از معتبر ترین داروخانه های اینترنتی است که علاوه بر داشتن تمامی مجوزهای لازم جهت فروش مکمل های بدنسازی امکان پرداخت در محل برای سراسر ایران و ارسال رایگان سفارشات را فراهم نموده است تا شما با خیالی آسوده اقدام به خرید از این داروخانه نمایید.
امیدواریم این مقاله برای شما مثمر ثمر واقع شود با آرزوی سلامتی و تندرستی.

15 خوشبو کننده هوا

[ad_1]

 1. صفحه اصلی
 2. زندگي كردن

15 خوشبو کننده هوا

هر پاییز، متوجه می‌شویم که دلتنگ نسیم تازه تابستانی و احساس بازکردن پنجره‌ها و درها هستیم. لحظه ای که هوا سردتر می شود و مجبور می شویم دوباره خانه را ببندیم، برای چند هفته کمی احساس خفگی می کنیم. با اینکه خانه مان را خیلی تمیز نگه می داریم و ما دانستن بوی دلپذیری دارد، ما همیشه نگران این هستیم که وقتی مهمان برای بازدید می آیند بوی کپک می دهد. با این حال، در عین حال، ما هرگز از طرفداران پر و پا قرص خوشبوکننده‌های هوای فروشگاهی نبوده‌ایم، زیرا برخی از آنها حاوی موادی هستند که اغلب باعث ایجاد آلرژی در افراد می‌شوند و به سایر مشکلات سلامتی کمک می‌کنند. به همین دلیل شروع به ساختن خود کردیم!

اگر شما نیز علاقه مند به ساخت خوشبو کننده های هوا با رایحه های متفاوت هستید، اما به کمی راهنمایی نیاز دارید، در اینجا 15 رایحه عالی که قبلا آنها را امتحان کرده ایم و مطمئناً دوباره امتحان می کنیم آورده شده است!

1. خوشبو کننده هوا مرکبات DIY با 4 ماده

خوشبو کننده هوا مرکباتی 4 ماده ای

مرکبات یک رایحه کلاسیک در مورد پاک کننده ها هستند زیرا بسیار با طراوت هستند. با این حال، این عطر عالی است، زیرا آب لیمو دارای خواص ضد باکتریایی طبیعی خود است، به این معنی که در واقع میکروب‌ها را هنگام استفاده از آن می‌کشد. به همین دلیل است که این دستور غذای DIY طبیعی یکی از پیشنهادهای ماست! درست کردن آن آسان است، بوی آن خوشایند است، و این اطمینان را به روز شما می دهد که خانه شما واقعاً تمیز است. ببینید چطور ساخته شده به سادگی زندگی می کنند.

2. خوشبو کننده هوا خانگی با جوش شیرین

خوشبو کننده هوا خانگی با جوش شیرین

آیا در واقع بزرگترین طرفدار خوشبو کننده های هوای مایع و اسپری نیستید، زیرا صرف نظر از اینکه چقدر طبیعی هستند، از این ایده که پسماندها و ریزش آنها روی مبلمان و وسایلتان می آید، خوشتان نمی آید؟ در این صورت، ممکن است به جای آن خوشبو کننده هوای جوش شیرین را ترجیح دهید! خوشبو کننده مانند این یکی از 10 درمان خانگی برتر اغلب معطر هستند (ما دوست داریم روغن خود را با اسانس اسطوخودوس درست کنیم، درست مثل این اینجا) و پودر بوهای قوی و باکتری ها را از هوا جذب می کند. به همین دلیل است که آن را در یک کاسه یا شیشه قرار می دهید!

3. خوشبو کننده هوا مکعب های چوبی معطر

خوشبو کننده هوا مکعب های چوبی معطر

مکعب های چوبی ممکن است شبیه اولین تصوری نباشند که وقتی می خواهید بوی اتاق را بهتر کنید، به آن فکر می کنید، اما تعجب خواهید کرد که این روش DIY چقدر موثر است. داستان شمال است! آنها به شما یاد می دهند که چگونه یک نوع چوب مخصوص جاذب را به شکل ناز برش دهید و آن را در مخلوطی حاوی اسانس های مورد علاقه خود قرار دهید تا عطر را حفظ کنید. در مرحله بعد، به سادگی مکعب ها را در یک ظرف جمع کنید (اگر می خواهید آن ها را در جایی قرار دهید که در آن دیده شوند، یکی تزئینی را انتخاب کنید، زیرا به هر حال بسیار تمیز به نظر می رسند) و اجازه دهید عطر خود را پخش کنند! از اینکه چقدر دوام می آورند شگفت زده خواهید شد.

4. خوشبو کننده هوا ژل خانگی

خوشبو کننده هوا ژل Diy

اگر تا به حال در یک فروشگاه لوازم خانگی بوده اید، احتمالاً قبلاً این نوع خوشبو کننده های هوا ژله ای را دیده اید، اما آیا می دانستید که می توانید آنها را به جای خریدن، در خانه درست کنید؟ ما این ایده را دوست داریم زیرا در این صورت کنترل کاملی بر موادی که شامل می‌شوید دارید و می‌توانید عطر را مطابق با آنچه که بیشتر دوست دارید سفارشی کنید! در ضمن این آموزش از Bitz n’ Giggles به شما می آموزد که چگونه قسمت اصلی ژل را ایجاد کنید تا بتوانید هر طور که می خواهید با رایحه ها بازی کنید.

5. خوشبو کننده هوای آشپزخانه زنجبیل و لیمو

خوشبو کننده هوای آشپزخانه زنجبیل و لیمو

شاید هنوز هم علاقه زیادی به استفاده از لیمو در خوشبو کننده هوای خود داشته باشید، اما شاید از داشتن رایحه های دیگر نیز لذت ببرید، فقط برای کمی تغییر؟ سپس در اینجا ترکیب دیگری برای شما وجود دارد که باید در نظر بگیرید! پاپ سوگر همچنین پیشنهاد می‌کند دارچین، یک شاخه سنجاق و کمی عصاره وانیل را اضافه کنید، و بگذارید آنها در یک شیشه خیس بخورند تا رایحه‌ها با هم مخلوط شوند تا زمانی که برای هر زمان که احساس می‌کنید به آن نیاز دارید، یک اسپری خوشبو به دست آورید.

6. خوشبو کننده هوا دارچینی DIY طبیعی

خوشبو کننده هوای طبیعی با دارچین

آیا در واقع شما بنابراین عاشق رایحه دارچین هستید که ترجیح می دهید آن رایحه را بیش از همه برجسته کنید؟ خب هیچی نمیگه دارند برای ترکیب بوی مورد علاقه خود با چیزهایی که ممکن است آن را رقیق یا از بین ببرد. این ظرف عطر از پرندگان و شکوفه ها یک ترکیب عالی است که دارچین را در اولویت قرار می دهد. ما عاشق روش نگهداری کم پروژه هستیم. شیشه مزون را پر کنید و بگذارید روی میزی بنشیند که بوها بتوانند آزادانه پخش شوند!

7. شیشه های خوشبو کننده هوا مرکبات و نعنا

شیشه های خوشبو کننده هوا مرکبات و نعناع

آیا فکر این شیشه‌های «هوای تازه» برایتان جالب است، اما ترجیح می‌دهید مخلوطی به سبک خیس کردن درست کنید، زیرا در این صورت می‌توانید عطر میوه‌ها را بدون اینکه تکه‌های مرکبات در ته شیشه خراب شوند، داشته باشید؟ سپس در اینجا یک جایگزین وجود دارد پرندگان و شکوفه ها که به شما نشان می دهد چگونه دقیقا همان چیزی را که به دنبالش هستید بسازید! ما ایده ترکیب لیمو، لیموترش و پرتقال را با نعنا دوست داریم تا اتاق همیشه بوی تازه ای بدهد.

8. خوشبو کننده هوا با روکش پارچه گز

خوشبو کننده هوا با روکش گاز گابریک

آیا تمایل دارید دستور العملی بر اساس جوش شیرین درست کنید، مانند آنچه قبلاً به شما نشان دادیم، اما اصلاً از این ایده که شیشه یا کاسه را بدون رویه بگذارید، خوشتان نمی آید زیرا حیوانات خانگی کنجکاوی دارید که ممکن است آن را خراب کنند؟ سپس بررسی کنید که چگونه میت لوف و ملودرام آنها را با گاز یا پارچه مشبک پوشاند تا آن را میکند رویه ای داشته باشید، اما نه چیزی که مانع از ایجاد بوی خوشبو کننده و بوی زندگی روزمره در صورت لزوم به داخل و خارج مخلوط جوش شیرین شود.

9. کیک های خوشبو کننده هوای خوشبو کننده خانگی

کیک خوشبو کننده هوا

آیا شما از آن دسته صنایع دستی صرفه جویی هستید که ترجیح می دهید برای هر اتاق خانه خود یک خوشبوکننده درست کنید تا بتوانید کل مکان را از اتاقی به اتاق دیگر بوی خوبی داشته باشید، حتی در زمستان که هوای تازه واقعاً گزینه ای نیست، مگر اینکه شما می خواهید خیلی سرد باشید؟ پس شاید بهتر باشد این کیک ها را از آن درست کنید صابون دلی نیوز! آنها با مخلوطی مشابه شیشه های جوش شیرین ساخته شده اند، اما آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه به مخلوط کمی ماده بیشتری بدهید تا بتوان آن را به شکل کیک هایی درآورد که می توانید هر کجا که احساس می کنید لازم است بگذارید.

10. خوشبو کننده هوا ژل رنگی خانگی

خوشبو کننده هوا ژل رنگی خانگی

آیا شما از طرفداران زیادی ایده خوشبو کننده هوا ژل هستید و قبلاً آن را درست کرده اید، بنابراین از قبل می دانید که چه رایحه هایی را دوست دارید، اما اکنون به دنبال اضافه کردن مقدار کمی هستید، زیرا خوشبو کننده های زیبا در واقع می توانند بخشی از این عطر باشند. طرح دکور شما؟ خوب، ما طرفداران بسیار زیادی از رنگ ها هستیم، بنابراین این آموزش از زندگی بسیار مقرون به صرفه که به شما نشان می دهد چگونه خوشبو کننده های ژل را در رنگ های مختلف بسازید، مورد علاقه ماست! اگر دوست دارید در هر فرصتی رنگ‌های کوچک ساده را به خانه خود اضافه کنید، پیروی از آن آسان است.

11. خوشبو کننده هوا شمع کدو تنبل

خوشبو کننده هوا شمع کدو حلوایی

آیا شما از آن دست‌هایی هستید که عاشق یافتن پروژه‌های فصلی هستید و هر بار که تعطیلات تغییر می‌کند نسخه‌های جدیدی از ملزومات خانه مورد علاقه‌تان را متناسب با فصل می‌سازد؟ در این صورت، در اینجا یک ایده عالی برای پاییز وجود دارد! سلام گلو به شما نشان می دهد که نه تنها چگونه یک شمع ژل مرکباتی درست کنید که بوی اتاق را خوشبو کند، بلکه چگونه آن را در نیمه پایین کدو تنبل برش داده شده درست کنید، زیرا متناسب با دکوراسیون هالووین و پاییز است که در بقیه موارد اتفاق افتاده است. از خانه شما

12. خوشبو کننده هوا برنج خانگی

خوشبو کننده هوا برنج خانگی

آیا ایده خوشبوکننده هوای خیس شده با رایحه که می‌توانید آن را تا زمانی که نیاز دارید از آن استفاده کنید، برایتان جالب بود، اما امیدوار بودید امروز آن را درست کنید و فقط در حال حاضر هیچ جوش شیرینی ندارید؟ سپس بررسی کنید که چگونه آزمایش خانگی در عوض با استفاده از برنج چیزی مشابه درست کرد! آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه برنج نپخته را در مخلوط اسانس خیس کنید تا اگر آن را در یک کاسه زیبا بگذارید مانند یک پخش کننده عمل کند.

13. خوشبو کننده هوای طبیعی تراکوتا

خوشبو کننده هوای طبیعی سفالی

آیا ترجیح می دهید طرح یا شکلی بسازید که بتوانید آن را به طور کامل شخصی سازی کنید تا بتوانید چند قطعه آویز تزئینی بسازید اما همچنان مکان خود را تازه نگه دارید؟ در آن صورت، ما قطعا فکر می کنم باید نگاهی به این آموزش بیندازید سلام گلو! آنها به شما نشان می دهند که چگونه خاک سفالی را مخلوط کنید، آن را با روغن های ضروری معطر کنید و آن را قالب بزنید یا در الگوهای تزئینی مختلف آن را حکاکی کنید.

14. خوشبو کننده ماشین پوم پوم نمدی

خوشبو کننده خودرو پوم پوم نمدی

آیا شما یک کارگر نخ و منسوجات هستید که عمدتاً زمانی که کاردستی می‌کنید و کارهای خود را انجام می‌دهید، بنابراین هر زمان که منشعب می‌شوید، هنوز هم دوست دارید در هر فرصتی به نوعی از مواد پشمی استفاده کنید؟ در این صورت، ما این احساس را داریم که از این خوشبو کننده خودرو پشمی نمدی لذت خواهید برد! طراح به دام افتاده در بدن یک وکیل به شما نشان می دهد که چگونه مهره های کروی شکل را احساس کنید، آنها را در مخلوط روغن های ضروری خیس کنید و آنها را از آینه مرور خود آویزان کنید تا ماشین شما همیشه بوی مطبوعی بدهد.

15. میله های پخش کننده نی حصیری خانگی

میله های پخش کننده نی حصیری خانگی

ما قبلاً از فروشگاه میله های رتن مارک دار و مخلوط اسانس خریداری کرده بودیم و کاملاً از اثر خوشبو کننده هوا آنها لذت بردیم، اما ما واقعا ترجیح می‌دهیم هر زمان که ممکن است چیزها را خودمان بسازیم. به همین دلیل ما خیلی مصمم بودیم که خودمان نی دیفیوزر بسازیم! تصور کنید که چقدر هیجان زده بودیم، وقتی که با این آموزش مواجه شدیم پنگوئن طبیعی. آنها شما را در فرآیند انتخاب ظرف، سفارشی کردن آن، مخلوط کردن روغن ها و رایحه های خود، و قرار دادن تعداد مناسب نی برای به دست آوردن آن اثر کاملاً تازه راهنمایی می کنند.

آیا کسی را می شناسید که کاملاً شیفته ایده های خوشبو کننده هوای معطر و با طراوت است اما به دلایل سلامتی سعی کرده است از محصولات معمولی خریداری شده در فروشگاه دور شود؟ در عوض این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا جایگزین های طبیعی زیادی به آنها بدهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#خوشبو #کننده #هوا

راهنمای تفسیر 12 تیپ تست دیسک DISC

راهنمای تفسیر 12 تیپ تست دیسک DISC

راهنمای تفسیر 12 تیپ تست دیسک DISC
https://honarfardi.com/wp-content/uploads/2022/05/1-1.jpg

به طور خلاصه، تست دیسک یک نظرسنجی است که می تواند به افراد در درک سبک شخصیت و تمایلات رفتاری خود کمک کند. از این نظر این تست مشابه تست های شخصیتی دیگر مانند تست شخصیت MBTI یا تست انیاگرام است.

ارزیابی شخصیت را با اندازه گیری چهار معیار مختلف شخصیت ارائه می دهد. میلیون‌ها نفر از پرسشنامه DISC استفاده می‌کنند زیرا در مقایسه با آزمون‌های شخصیتی عمیق یا انتزاعی مانند آزمون مایرز-بریگز یا همان تست MBTI درک آن آسان و نسبتاً ساده است.
با توجه به اینکه کاربرد تست دیسک بسیار زیاد است در این پست می خواهیم به آموزش 12 تیپ شخصیتی آن بپردازیم.
حتما بخوانید: تست روانشناسی
توضیح مدل شخصیت دیسک
تست دیسک disc در نام نشان دهنده چهار عنصر مهم شخصیتی است که غلبه آن ها بر یکدیگر رفتار فرد را هدایت می کند:

تسلط (D)
تاثیر گذار (I)
ثبات (S)
آگاهی (C)

جواب تست دیسک به صورت بصری توسط یک شبکه دایره ای که به چهار ربع تقسیم شده است نشان داده می شود. هنگامی که در تست دیسک آنلاین (DISC) شرکت کنید بر اساس مقدار به دست آمده از هرکدام از 4 ویژگی، شما را در یکی از 12 تیپ اصلی قرار می دهد.

12 تیپ شخصیت تست دیسک چیست؟
وقتی تست شخصیت DISC را انجام می دهید، یکی از 12 تغییر در معیارهای مختلف شخصیت به شما داده می شود. اکثر آنها انواع ترکیبی هستند.
آنها با ترکیب دو حرف از حروف بالا نشان داده می شوند، حرف اول نشان می دهد کدام جنبه از شخصیت مهم ترین یا غالب است. در ادامه به توضیحات این 12 تیپ می پردازیم:
شخصیت CD – آگاهی و تسلط
اولین نوع شخصیت سی دی است که ترکیبی از آگاهی و کنترل است. این فرد آگاهی بیشتری نسبت به تسلط دارد، بنابراین آنها تمایل دارند مستقیم به جلو باشند و روی نتیجه نهایی تمرکز کنند در حالی که نسبت به همتایان خود تحلیلگرتر و کمتر جسورتر هستند.
شخصیت DC – تسلط و آگاهی
تیپ های شخصیتی DC مسلط و با وجدان هستند. این بدان معنی است که آنها مصمم هستند، روی اهداف خود متمرکز هستند و احتمالاً نسبت به افراد مسن تر، آرام تر و تحت سلطه ذهن هستند.
شخصیت SC – ثبات و آگاهی
افراد SC ثبات بیشتری نسبت به دیگران دارند. این باعث می شود آن ها آرام، محتاط و متعادل باشد. اما وجدان آنها نیز آنها را بسیار تحلیلی و جزئیات محور می کند. آنها «زنبورهای زحمتکش» بی تکلف یک اداره هستند.
شخصیت CS – آگاهی و ثبات
CSها بیشتر وظیفه شناس هستند تا پایدار. این باعث می‌شود که فوق‌العاده خودکنترل و نسبتاً مطیع و خودمحور باشد. آنها ممکن است اغلب در مورد احساسات خود صحبت نکنند یا معمولا در اجتماعات شرکت نکنند. این باعث می شود گاهی اوقات CS ها بسیار دور از ذهن به نظر برسند.
شخصیت IS– نفوذ و ثبات
افراد IS برای نفوذ بیشتر از ثبات ارزش قائل هستند. این باعث می شود که آنها بیشتر به افراد و روابط اجتماعی علاقه مند شوند تا به همدردی یا کنترل احساساتشان. با این حال، آنها تمایل دارند نسبتاً صبور و آرام باشند و می توانند تأثیرات آرامش بخشی در محیط کاری یا تیمی داشته باشند.
شخصیت SI– ثبات و نفوذ
افراد SI بر ثبات خود تأکید می کنند تا تأثیرگذاری، بنابراین به طور کلی کمی دیپلماتیک تر و دوست داشتنی تر هستند، به خصوص در مورد افرادی که دوستشان دارند. آنها این را با تمایل طبیعی خود به ارتباط با مردم می‌دانند و جای تعجب نیست که بیشتر این افراد رابط هستند یا در تیم‌هایشان پذیرفته شده‌اند.
شخصیت DI – سلطه و نفوذ
افراد DI مسلط تر از تأثیرگذار هستند. آنها با قدرت اراده بر مخالفت های طرفداران خود غلبه می کنند. آنها تمایل دارند بسیار شجاع باشند و اغلب صراحتاً اهداف خود را تدوین می کنند تا هر کسی جرأت نکند که در راه آنها بایستد.
شخصیت ID – نفوذ و سلطه
از سوی دیگر، افراد ID از تمایل طبیعی خود برای برقراری ارتباط با مردم استفاده می کنند تا آنها را متقاعد کنند که اهداف خود را دنبال کنند. آنها رهبران انگیزشی بیشتری نسبت به همتایان خود هستند و نسخه انسان محورتر از D بالا را نشان می دهند.
C بالا – منظم
شخصیت های C بالا در رویکردهای خود بسیار تحلیلگر و سنجیده هستند. آنها به شدت به جزئیات علاقه دارند و ارزیاب هستند. اما ترجیح می دهند به قوانین و ساختارهای شرکت یا واحد خانواده پایبند باشند.
S بالا – حمایت گر
افراد با نمره S بالا بسیار صبور و حمایتگر هستند. آنها تمایل دارند به یک چیز یا شخصیت بسیار وفادار باشند. افرادی که سطح S بالا دارند می توانند برای تیم جواهرات باشند زیرا بعید است که با مسئله ساده ای از آن جدا شوند.
I بالا – همکاری کننده
آنها پروانه های اجتماعی این گروه هستند. آنها ارتباط برقرار می کنند و به طور کلی برون گرا و اجتماعی هستند. آنها همچنین تمایل به اعتماد به نفس دارند، به خصوص زمانی که صحبت از ملاقات با افراد جدید و ایجاد روابط ارزشمند بین خود و سایر اعضای تیم یا خانواده می شود.
D بالا –  نتیجه گرا
شخصیت‌های با D بالا بسیار مسلط و ذاتاً پیشرو هستند، اگرچه بسته به شخصیت خود می‌توانند حمایت مؤثری دریافت کنند. آنها دوست دارند کنترل را در دست داشته باشند و اگر نتوانند گروهی را رهبری کنند، می توانند یک خط مستقل را شروع کنند و طبق قوانین خودشان بازی کنند. آنها در بیشتر موارد بسیار کارآمد و بسیار رقابتی هستند.

تست دیسک DISC برای چه چیزی استفاده می شود؟
ارزیابی DISC عمدتاً برای خودشناسی یا توسط شرکت هایی استفاده می شود که به دنبال ایجاد تمرین های تیم سازی عالی برای سازمان های خود هستند.
شما می توانید از ارزیابی DISC برای تغییر فرهنگ محل کار خود استفاده کنید، بفهمید که یک مشکل ارتباطی ممکن است از کجا ناشی شود یا اینکه آیا فردی برای یک نقش جدید در شرکت یا سازمان شما مناسب است یا خیر. برخی از شرکت ها نیز در دوره های ضمن خدمت خود به آموزش تست دیسک می پردازند.
تست دیسک چقدر دقیق است؟
رتبه بندی DISC حدود 40 سال است که وجود داشته است و به تدریج در طول زمان دقیق تر شده است.
اکثر تست‌های مدرن DISC از امتیازدهی تطبیقی ​​استفاده می‌کنند، به این معنی که رایانه‌ای که آزمون را مدیریت می‌کند، بر اساس پاسخ‌های فرد مورد آزمایش، نتایج را تفسیر می کند.
گرفتن DISC چندین بار در طول یک هفته یا یک ماه با ارزیابی تطبیقی ​​ می‌تواند به شما یک دید کلی یا جامع از تیپ شخصیتی تان بدهد. بهتر است از نسخه پیشرفته تست دیسک استفاده کنید. چرا که می تواند با دقت بیشتر، جزئیات مهمی را به شما ارائه دهد.
کجا تست دیسک رایگان بدهم؟
سایت های مختلفی وجود دارد که می‌توانید در تست دیسک رایگان شرکت کنید، اما برای  استفاده از نسخه دقیق تر توصیه می کنیم در گوگل “تست دیسک پیشرفته” را جستجو کنید.
نسخه پیشرفته این آزمون به کمک رایانه انجام می‌شود و می‌توان آن را از وب‌سایت مورد نظر خریداری کرد. برای خرید تست دیسک در این سایت ها باید هزینه کمی پرداخت کنید ولی واقعا ارزش این هزینه را دارد.

قهوه سبز

نحوه استفاده قهوه سبز براي لاغري (7 نكته كاربردي)

نحوه استفاده قهوه سبز براي لاغري (7 نكته كاربردي)
https://honarfardi.com/wp-content/uploads/2022/03/word-image-117.jpeg

قهوه سبز از دانه های قهوه که بو داده نشده اند به دست می آید. اسید های کلروژنیک ترکیباتی هستند که در دانه های قهوه وجود دارند که دارای خاصيت آنتی اکسیدانی هستند و برای کاهش وزن مفیدند. وقتی قهوه را برشته می کنید، محتوای اسید کلروژنیک آن کاهش می یابد. به همین دلیل است که قهوه بو داده نشده یا قهوه سبز برای کاهش وزن مفید است. با این حال، شواهد علمی کمی وجود دارد که این ادعا را تأیید کند که قهوه سبز برای کاهش وزن مفید است. هنگامی که با ورزش منظم و یک رژیم غذایی سالم ترکیب می ‌شود، دانه ‌های قهوه سبز در مقایسه با دانه ‌های قهوه بو داده به کاهش وزن بيشتر کمک می‌ کند.
آیا قهوه سبز برای کاهش وزن مفید است؟
اگر از سبک زندگی سالم پیروی نمی کنید، سیگار می کشید یا زیاد الکل می نوشید، قهوه سبز به تنهایی به کاهش وزن کمک نمی کند. تنها در ترکیب با یک سبک زندگی سالم است که می تواند به کاهش وزن کمک کند.
در یک مطالعه منتشر شده در مجله هندی تحقیقات و توسعه نوآورانه گفته شده كه اسید کلروژنیک موجود در قهوه سبز ترکیب معجزه آسایی است که می تواند به کاهش وزن کمک کند. اسید کلروژنیک می تواند چربی های ناخواسته را در بدن ذوب کند و به کاهش وزن کمک کند. علاوه بر این به افزایش نرخ متابولیک پایه (BMR) کمک مي کند که آزاد شدن گلوکز از کبد را به جریان خون کاهش مي دهد. به جای گلوکز، بدن شروع به سوزاندن چربی های اضافی می کند و این در نهایت باعث کاهش وزن می شود.
اگر دچار پرخوری هستید و از جمله افرادی هستید که نمی توانید در هنگام غذا خوردن کنترل وعده غذایی خود را در دست داشته باشيد، مصرف قهوه سبز برايتان مفید است. نوشیدن قهوه سبز اشتها را سرکوب کرده و از پرخوری جلوگیری مي کند.
چه زمانی قهوه سبز مصرف کنیم؟
می توانید قهوه سبز را با صبحانه یا هر زمان دیگری از روز میل کنید. نوشیدن آن بلافاصله بعد از غذا برای کنترل قند خون و کاهش وزن مفید است. قند خون با مصرف وعده های غذایی پر کربوهیدرات افزایش می یابد و نوشیدن قهوه سبز می تواند در پیشگیری از این امر مفید باشد.
چگونه قهوه سبز تهیه کنیم؟
می توانید قهوه سبز را مانند قهوه سیاه تهیه کنید. دارچین یا عسل را به آن اضافه کنید تا طعم بیشتری به قهوه بدهید. طرز تهیه قهوه سبز به سبک معروف ترین کافه های دنیا

فواید قهوه سبز و بهترین نحوه مصرف آن طبق تحقیقات جدید
سایر نکات غذایی برای کاهش وزن
همانطور که در بالا ذکر شد، قهوه سبز به تنهایی به کاهش وزن کمک نمی کند. در زیر نکات دیگری برای رژیم غذایی وجود دارد که می تواند کمک کننده باشد:
1. پروتئین بیشتری بخورید  پروتئین ها بلوک های سازنده بدن انسان و یکی از مهم ترین درشت مغذی هایی هستند که برای کاهش وزن به آن نیاز دارید. تخم مرغ، آجیل و دانه ها، سبزیجات برگ دار، عدس، حبوبات، مرغ و محصولات سویا نمونه هایی از غذا های غنی از پروتئین هستند.
2. غذای خود را به درستی بجوید  اولین مرحله هضم غذا از دهان شروع می شود. جویدن صحیح غذا به بهبود هضم کمک مي کند. خوردن آهسته غذا و جویدن صحیح آن باعث می شود با مصرف نسبتاً کمتر کالری احساس سیری کنید و در نتیجه باعث کاهش وزن شود.
مهمه بخونین: قبل و بعد از ورزش برای لاغری چه بخوریم؟
3. تغيير ظرف غذا  هنگام کاهش وزن، تغيير ظرف غذا کلیدی است. غذا ها را در بشقاب های کوچکتر بخورید. انجام این کار مغز را فریب مي دهد تا فکر کند بیشتر از آنچه که هست می خوريد. در غیر این صورت سعی کنید آهسته غذا بخورید و فقط برای رفع گرسنگی غذا بخورید.
4. فیبر بیشتری بخورید  فیبر یکی دیگر از درشت مغذی ‌ها است که با خوردن آن می ‌توان برای مدت طولانی ‌تری احساس سیری كرد و به هضم غذا نیز کمک مي کند. خوردن غذا های فیبر دار شما را سیر و به کاهش اشتها کمک مي کند. غلات کامل، میوه ها، سبزیجات، آجیل و دانه ها، نخود، لوبیا، حبوبات و بقولات همگی غذا های غنی از فیبر هستند که باعث کاهش وزن مي شوند.
5. بدون هیچ مزاحمتی غذا بخورید  Rujuta Diwekar متخصص تغذیه از ایده خوردن غذا بدون هیچ گونه حواس پرتی مانند تلویزیون، تلفن، کتاب، روزنامه و غیره حمایت می کند. این كار کمک می کند تا با سیگنال های سیری هماهنگ باشید و از پرخوری جلوگیری کنید و در نتیجه باعث کاهش وزن مي شود.
6. ورزش کنید  کاهش وزن و زندگی سالم بدون ورزش کامل نیست. تغذیه سالم با شیوه های تغذیه سالم می تواند به کاهش وزن در هنگام ورزش منظم و سوزاندن کالری بیشتر کمک کند. برای کاهش وزن سالم، هم تمرینات هوازي و هم تمرينات با وزنه را در برنامه روزانه خود قرار دهید. بهترین ورزشها برای کاهش وزن در اینجا معرفی شده اند

طرح های فانتزی بطری آب DIY

[ad_1]

 1. صفحه اصلی
 2. زندگي كردن

طرح های فانتزی بطری آب DIY

در خانواده ما همه خیلی فعال هستند. این بدان معناست که همه ما همیشه بطری‌های آب را در اطراف خود حمل می‌کنیم تا سعی کنیم در طول روز خود را به خوبی هیدراته نگه داریم. با این حال، اخیراً بسیار متوجه شده‌ایم که استفاده مداوم از بطری‌های پلاستیکی یکبار مصرف آب و دور ریختن آنها می‌تواند بر محیط‌زیست تأثیر بگذارد، حتی اگر آنها را در جعبه بازیافت آبی خود قرار دهید. به همین دلیل است که ما کل خانواده را با یک سری بطری های قابل استفاده مجدد و قابل استفاده مجدد که می توانند با خود حمل کنند، عوض کردیم! با این حال، وقتی برای اولین بار آنها را خریدیم، بچه‌هایمان بلافاصله به ما اطلاع دادند که به اندازه کافی «سرگرم کننده» نیستند، بنابراین، از آنجایی که ما از علاقه‌مندان به DIY هستیم، بلافاصله شروع به جستجوی آموزش‌های سرگرم‌کننده کردیم که به ما یاد می‌دهد چگونه آن را سفارشی کنیم. بطری های آب به روش های خلاقانه

فقط در صورتی که به دنبال کمی راهنمایی در بخش تزئین بطری آب هستید، در اینجا 15 تا از بهترین ایده هایی که ما پیدا کردیم، همراه با دستورالعمل هایی در مورد نحوه ساخت نسخه های خود را مشاهده می کنید.

1. بطری های آب لایه بندی شده

بطری های آب لایه بندی شده

آیا بچه‌های شما همیشه برچسب‌ها را جمع‌آوری کرده‌اند و عاشق رنگ‌ها و تصاویری هستند که با آن‌ها عرضه می‌شوند، اما همیشه از آنها برای چیزی استفاده نکرده‌اند یا آنها را در کتاب‌های برچسب نگهداری نکرده‌اند؟ خوب، شاید زمان آن رسیده است که در عوض از آن ها به خوبی استفاده کنید! ما عاشق راه هستیم اودیسه آنلاین با چند برچسب به عنوان پایه شروع کرد و آنها را مانند یک موزاییک روی یکدیگر قرار داد تا زمانی که کل بطری با شخصیت ها و اشکال عالی پوشانده شود.

2. بطری آب شابلون رنگ شده DIY

بطری آب Equa

آیا قبلاً از رنگ همه منظوره بر روی بطری آب استفاده کرده اید یا تردید داشته اید زیرا فکر می کنید وقتی بطری آب را در ظرف می شویید رنگ فقط خرد می شود و خراشیده می شود؟ خوب، عبور فانتزی تکنیکی دارد که ممکن است در این مورد به شما کمک کند! آن‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه از رنگ مینای همه منظوره بادوام برای ایجاد طرح‌های رنگ‌آمیزی دستی که دوست دارید استفاده کنید یا اگر حروف و اعداد بسیار منظم و یکسان را ترجیح می‌دهید، آن را با یک شابلون مانند آنچه در آموزش انجام می‌دهند امتحان کنید!

3. برچسب بطری آب DIY

برچسب بطری آب DIY

آیا واقعاً برای یک بار هم که شده به بطری‌های پلاستیکی یکبار مصرف متوسل می‌شوید، زیرا در حال برگزاری یک مهمانی بزرگ برای بچه‌ها هستید و می‌خواهید مطمئن شوید که همه نوشیدنی‌ای می‌خورند که شیرین نباشد تا همه غذاهای مهمانی را که قرار است بخورند متعادل کند؟ این یک دلیل خوب برای توزیع بطری‌ها تا زمانی است که مایل به بازیافت آن‌ها هستید، اما از آنجایی که در پایان آنها را نگه نمی‌دارید، چرا آنها را به طور خاص برای این مناسبت سفارشی نکنید؟ ما راه را دوست داریم رامبلینگ های خلاقانه طراحی و چاپ لیبل های مهمانی با تم بعد از فیلم منجمد.

4. عکس برگردان بطری آب وینیل را برش دهید

برچسب های بطری آب وینیل را برش دهید

آیا شما از طرفداران بزرگ پروژه های برش وینیل هستید زیرا صاحب مفتخر یک دستگاه کریکات هستید که کاملاً عشق استفاده كردن؟ خب، پس از شنیدن این موضوع که می‌توانید کاملاً از دستگاه کریکات خود برای ایجاد طرح‌های بطری آب شخصی‌سازی شده برای شما و خانواده‌تان استفاده کنید، خوشحال خواهید شد! همسر حومه شهر، زندگی شهری به شما نشان می دهد که چگونه انجام می شود، با شکل ها و نام ها کامل می شود.

5. بطری های آب شخصی سازی شده با خالکوبی های موقت

بطری های آب شخصی سازی شده با خالکوبی های موقت

آیا می‌دانستید که از خالکوبی‌های موقتی می‌توان برای چیزی بیشتر از تزیین لحظه‌ای پوستتان استفاده کرد؟ خب، در واقع چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانید با خالکوبی‌های موقت درست کنید و احتمالاً می‌توانیم یک پست کاملاً دیگر در مورد آن بنویسیم، اما برای اهداف این پست، در اینجا یک بطری آب خنک وجود دارد که به شما کمک می‌کند یک ویژگی بطری و کمی بسازید. تصویری که می توانید در قالب یک خال کوبی موقت پیدا کنید! ما می دانیم که بچه های ما از اینها دیوانه خواهند شد منجمد بطری های مضمون از کرم شب تاب و لوبیا ژله ای.

6. بطری آب حکاکی شیشه ای DIY

بطری آب حکاکی شیشه ای DIY

آیا ایده شابلون کردن را دوست دارید، اما مطمئن نیستید که استفاده از رنگ به روشی که قبلاً به شما نشان دادیم، روی یک بطری شیشه ای آنطور که می خواهید به نظر برسد؟ سپس با استفاده از مخلوط حکاکی شیشه ای (که به احتمال زیاد می توانید آن را در فروشگاه صنایع دستی محلی خود تهیه کنید) آن ظاهر سرد کلاسیک مات را امتحان کنید! زندگی جوان به شما نشان می دهد که چگونه با آن شابلون کنید تا یک نقل قول زیبا در سراسر جلوی بطری خود ایجاد کنید.

7. بطری های نوار چسب

بطری های نوار چسب

آیا هنوز به دنبال راهی برای تغییر برچسب‌های بطری‌های آب پلاستیکی خریداری‌شده در فروشگاه برای مهمانی هستید، اما ترجیح می‌دهید این ایده را داشته باشید که بچه‌هایتان می‌توانند به شما کمک کنند تا اینکه خودتان به سادگی چاپ کنید؟ سپس شاید شما این ایده عالی نوار چسب سفارشی را ترجیح دهید ساخته شده توسط مامان. آنها به شما نشان می دهند که چگونه می توان از نوارهای طرح دار با رنگ های روشن و سرگرم کننده برای ایجاد یک برچسب کاملاً جدید استفاده کرد که هر بچه می تواند نام خود را روی آن بنویسد.

8. حروف وینیل برش دست آزاد

حروف وینیل برش دست آزاد

آیا دوست دارید حروف وینیل را روی بطری آب خود قرار دهید تا ظاهری مرتب و تمیز در هر چیزی که می خواهید بنویسید قرار دهید، اما در واقع صاحب یک برش وینیل Cricut یا مشابه آن نیستید؟ خوب، این بدان معنا نیست که نمی توانید برخی از حروف وینیل را خودتان برش دهید تا به ظاهری که می خواهید برسید! یک کاردستی کوچک در روز شما به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید حروف را پس از برش دادن، پیوست کنید.

9. بطری آب نقل قول شخصی DIY

بطری آب نقل قول شخصی DIY

آیا واقعاً ایده یک بطری آب حکاکی شده شیشه ای را دوست داشتید، همانطور که قبلاً به شما نشان دادیم، در واقع فکر می کنید اگر طرح معکوس شود، آن را بسیار بهتر می خواهید؟ منظور ما این است که پس‌زمینه یخ زده و حروف مرتب، واضح و بدون پوشش باشند. شاید سخت تر به نظر برسد، اما کارناوال خلاقیت اینجاست تا به شما بگویم که در واقع اینطور نیست! آموزش آنها شما را در مراحلی که نیاز دارید راهنمایی می کند.

10. تگ‌های مهمانی بطری آب فوق‌العاده قهرمان DIY

برچسب‌ها برای مهمانی بطری آب قهرمان DIY

آیا در مورد استفاده از بطری‌های آب یکبار مصرف خریداری شده در فروشگاه در مهمانی بچه‌هایتان دوباره فکر کرده‌اید، اما هنوز هم می‌خواهید حداقل کمی سفارشی‌سازی به آن‌ها اضافه کنید تا وقتی بچه‌ها لطف خود را دریافت می‌کنند هیجان‌انگیز باشد؟ سپس شاید به جای آن فقط به این برچسب های مهمانی شایان ستایش بسنده کنید! دو تا خودت این تگ‌های فوق‌العاده قهرمان را پیشنهاد می‌کند تا هر بچه‌ای که یک بطری آب را به خانه می‌برد، احساس کند در آن روز قدرت‌های خاصی دارد.

11. بطری آب داور خنده دار

بطری آب داور خنده دار

اگر رویدادی که برای آن بطری های آب می گذارید در واقع برای یک تیم ورزشی پس از برد بزرگ آنها باشد یا برای دسته ای از ورزش دوستان که برای تماشای بازی بزرگ با هم آمده اند، چه؟ در این صورت، بطری‌های آب یکبار مصرف ممکن است دوباره بهترین گزینه شما باشند، اما استفاده از بطری‌هایی که می‌دانید بازیافت می‌کنید به این معنی است که شما آزادید آنها را بپوشانید و چیزهایی با مضمون را به آنها بچسبانید. بررسی کنید که چگونه کتاب بازی DIY از کاغذ راه راه و سوت های پلاستیکی روی مهره ها استفاده کرد تا آنها را شبیه داوران کند.

12. بطری اهداف انگیزشی آب

بطری اهداف انگیزشی آب

آیا هنوز به ایده طرح‌های وینیل روی بطری‌های آب فکر می‌کنید تا آنها را شخصی‌سازی کنید، اما بخشی که روی آن گیر کرده‌اید این است که اکنون که تکنیک خود را پایین آورده‌اید، می‌خواهید چه نوع طرحی بسازید؟ در آن صورت، ما فکر کردیم که یکی از طرح های مورد علاقه خود را برای بطری آب به شما نشان دهیم! ایوان پیشنهاد می‌کند مقدار آبی را که تاکنون نوشیده‌اید بچسبانید و به شما انگیزه می‌دهد که در طول روز هیدراته بمانید.

13. بطری آب DIY Shopkins

بطری آب DIY shopkins

مثل اکثر بچه‌های الان، آیا بچه‌های شما کاملاً به شاپکینز علاقه دارند؟ خب احتمالاً می‌توانید یک بطری آب Shopkins را در جایی در فروشگاه‌ها پیدا کنید، اما ممکن است آسان نباشد زیرا شخصیت‌ها بسیار خاص هستند. علاوه بر این، آیا همیشه ساختن کارها توسط خودتان سرگرم کننده تر نیست؟ این آموزش از قلب تیانا شما را در فرآیند ایجاد بطری آب با مضمون Shopkins خود از برچسب ها و مهر و موم کردن آنها به طوری که هنگام شستن بطری باقی بمانند، راهنمایی می کند.

14. بطری آب ژاکت Upcycled راحت

بطری آب ژاکت ارتقا یافته دنج

آیا قبلاً بطری‌های آبی را دارید که خانواده‌تان دوست دارند از آن‌ها استفاده کنند، اما می‌بینید وقتی آب خیلی سرد در آن‌ها می‌ریزید، شروع به عرق کردن می‌کنند و وقتی که بطری‌های داخل کیف شما خیس می‌شوند آن را در آنجا بگذارم؟ در این صورت، شاید این آموزش از ژاکت می تواند به شما کمک کند! آنها به شما نشان می دهند که چگونه از آستین های ژاکت های قدیمی که دیگر نمی پوشید برای ساختن روکش های لغزنده بطری آب استفاده کنید که به عایق بندی بطری کمک می کند و مایع داخل آن را برای نوشیدن سرد نگه می دارد.

15. نگهدارنده بطری آب بلوک رنگ

نگهدارنده بطری آب بلوک رنگی

شاید شما واقعاً ایده یک جعبه یا آستین بطری آب را دوست داشته باشید، اما متوجه شده اید که وقتی بیشتر از بطری آب خود استفاده می کنید، همیشه یک کیسه با خود نمی برید، بنابراین به جای آن، آستینی را ترجیح می دهید که در واقع بتواند به عنوان یک کیسه عمل کند. ? سپس چسب قطعا آموزش را برای شما دارد! این جعبه‌های بطری آب مسدود شده با رنگ سرد دارای تسمه‌هایی بر روی آن‌ها هستند تا بین تمرین‌های ورزشی و کلاس‌های رقص حمل شوند.

آیا انواع و سبک های دیگری از بطری های آب DIY ساخته اید که همیشه از آنها استفاده می کنید و کاملاً آنها را دوست دارید، اما آنها را در لیست ما نمی بینید؟ همه چیز را در مورد چگونگی انجام آن در بخش نظرات به ما بگویید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#طرح #های #فانتزی #بطری #آب #DIY

تولید محتوا به چه معناست؟ بررسی کامل شغل تولید محتوا و میزان درآمد آن

تولید محتوا به چه معناست؟ بررسی کامل شغل تولید محتوا و میزان درآمد آن

تولید محتوا به چه معناست؟ بررسی کامل شغل تولید محتوا و میزان درآمد آن
https://honarfardi.com/wp-content/uploads/2022/05/word-image-3.jpeg

شغل تولید محتوا یکی از مشاغلی است که در سال‌‌های اخیر رونق زیادی پیدا کرده است؛ به‌طوری‌که می‌توانید در هر سایت کاریابی، تعداد زیادی آگهی استخدامی تولید محتوا را مشاهده کنید. دلیل رونق این شغل، آنلاین شدن بسیاری از کسب و کارها مخصوصا بعد از کرونا است. همچنین کارشناسان تولید محتوا می‌توانند برای طیف وسیعی از رسانه‌ها مانند وبلاگ، صفحات اصلی، انواع شبکه‌های اجتماعی و… مطلب بنویسند که همین موضوع، شغل تولید محتوا را بسیار پرطرفدار کرده است.
اگر شما هم نمی‌دانید که تولید محتوا به چه معناست و قصد دارید بیشتر با این شغل آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه این مقاله را از دست ندهید. در این مطلب درباره وظایف رایج کارشناس تولید محتوا صحبت می‌کنیم، سپس مهارت‌های موردنیاز برای این شغل را نام می‌بریم. در آخر نیز به بررسی میزان حقوق این افراد در ایران خواهیم پرداخت.
حتما بخوانید: چگونه کسب و کار خود را رونق دهیم؟ 8 روش جدید
کارشناس تولید محتوا به چه کسی گفته می‌شود؟
منظور از تولید محتوا فقط تولید محتوای متنی نیست؛ بلکه به هرکسی که بتواند محتوای ویدیویی، متنی، تصویری، صدا (مانند پادکست) و… تولید کند، کارشناس تولید محتوا می‌گویند. البته معمولا اغلب افراد وقتی از کلمه کارشناس تولید محتوا استفاده می کنند، منظورشان تولید محتوای متنی است. همچنین از لفظ کارشناس تولید محتوای تصویری، کارشناس تولید محتوا برای پادکست و… برای اشاره به سایر حوزه‌های این شغل استفاده می‌شود.
کسانی که به‌عنوان کارشناس تولید محتوای متنی فعالیت می‌کنند، وظیفه دارند تا درباره موضوعی که به آن‌ها داده شده است، متنی بنویسند تا هم برای کاربر مفید باشد و هم نکات سئو در آن رعایت شده باشد تا در نتایج جستجوی گوگل در رتبه بالاتری قرار گیرد. در حقیقت یک کارشناس تولید محتوا نویسنده‌ای است که باید مطابق با هویت و لحن برند برای سازمان محتوا تولید کند. این محتوا می‌تواند هم در راستای افزایش آگاهی کاربران باشد و هم در راستای تبلیغ محصولات و خدمات سازمان.
انواع فرصت‌های شغلی کارشناس تولید محتوا
تولید محتوا (Content) در رسانه‌های مختلفی انجام می‌شود. به همین دلیل کارشناس تولید محتوا بسته به رسانه‌ای که برای آن می‌نویسد، وظایف متنوع و مهارت‌های متفاوتی خواهد داشت. به‌عنوان‌مثال تولید محتوا در اینستاگرام با تولید محتوای وب سایت متفاوت است. کپشن‌های اینستاگرام معمولا 200 تا 300 کلمه‌ای هستند؛ اما مقالات وبلاگ بالای 1000 کلمه نوشته می‌شوند. همچنین رعایت نکات سئویی برای مقالات وبلاگ اتفاق می‌افتد که با شبکه های اجتماعی کاملا متفاوت است.
یکی دیگر از فرصت‌های شغلی مرتبط با تولید محتوا، کارشناس کپی رایتینگ است. کپی‌رایتینگ به معنی خلق محتوای یونیک و جذاب برای تبلیغ مستقیم در بیلبوردها، رپورتاژ آگهی، تیزرها و… است. کپی‌رایتر فردی خلاق است و از این خلاقیت برای داستان سرایی، دیده شدن برند و فروش مستقیم استفاده می‌کند. به همین دلیل یکی از راه‌های کسب درآمد از تولید محتوا، یادگیری اصول کپی‌رایتینگ است.
وظایف و مسئولیت‌های رایج کارشناس تولید محتوا
برای آن‌که با شغل تولید محتوا بیشتر آشنا شوید، در ادامه به برخی از مهم‌ترین وظایف کارشناس تولید محتوا اشاره کرده‌ایم:

تحقیق در مورد موضوع محتوا در اینترنت و مطالعه منابع مختلف
تدوین استراتژی محتوا برای دستیابی به مخاطبان هدف و رسیدن به اهداف بازاریابی
تولید محتوای با کیفیت برای پلتفرم‌های مختلف از جمله وبلاگ، صفحات لندینگ و رسانه‌های اجتماعی
تصحیح و ویرایش مطالب قبل از انتشار
رعایت نکات سئوی محتوا در متن
مدیریت تقویم محتوا و اطمینان از رعایت لحن برند در همه پلتفرم‌ها
همکاری با تیم‌های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ برای ایده‌پردازی و تعریف اهداف محتوا
ترفیع محتواهای منتشر شده در رسانه‌های مختلف
بررسی بازخورد کاربران از محتواهای منتشر شده

همچنین می‌توانید برای مشاهده آگهی‌های استخدامی و جزئیات بیشتر این موقعیت کاری به این لینک سری بزنید.

میزان درآمد شغل تولید محتوا بسته به میزان تجربه افراد، شهر محل کار و سازمانی که در آن کار می‌کنند، متغیر است. با‌این‌حال، برای آن‌که از میانگین درآمد این افراد مطلع شویم، در جدول زیر متوسط حقوق ماهیانه دریافتی افرادی را که در این حوزه شغلی فعال هستند، در شهرهای مختلف ایران و در سال 1400 گزارش کرده‌ایم. توجه داشته باشید که آمار این جدول بر اساس نظرسنجی از 506 نفر از تولیدکنندگان محتوا و در یکی از سایت‌های کاریابی معتبر منتشر شده است:

شهر
کارشناس
کارشناس ارشد
مدیر

تهران
4.5 میلیون تومان
6 میلیون تومان
8.8 میلیون تومان

شهرهای بزرگ
4 میلیون تومان

شهرهای کوچک
3.5 میلیون تومان

همچنین با توجه به افزایش حقوق 57 درصدی در سال 1401، می‌توان با اعداد این جدول، میزان حقوق در سال جدید را پیش‌بینی کرد.
مهارت‌های موردنیاز برای کارشناس تولید محتوا
در ادامه قصد داریم درباره مهارت‌های موردنیاز برای کارشناس تولید محتوا صحبت کنیم تا اگر شما هم قصد دارید وارد این حوزه شغلی شوید، این مهارت‌ها را در خود تقویت کنید.
قدرت نویسندگی
متاسفانه تصور اشتباهی که در بین اغلب افراد وجود دارد، این است که هرکسی می‌تواند بنویسد! به همین دلیل بسیاری از کسانی که قدرت نویسندگی ندارند و در متون خود حتی قواعد نگارشی و دستور زبان فارسی را رعایت نمی‌کنند، برای آگهی‌های استخدام کارشناس تولید محتوا رزومه می‌فرستند. به همین دلیل اولین و مهم‌ترین مهارتی که این افراد باید داشته باشند، قدرت نویسندگی بسیار خوب است؛ به‌طوری‌که علاوه بر نوشتن یک متن خالی از اشکال، بتوانند مخاطب را به متن خود جذب کنند. این مهارت فقط با مطالعه کتب و منابع مختلف و تمرین زیاد نوشتن تقویت می‌شود. همچنین بهتر است هنگام تمرین نوشتن، همیشه متون خود را به کسی که در این حوزه تجربه دارد، نشان دهید تا ایراد‌های شما را رفع کند.
دانش سئوی محتوا
یکی از مهم‌ترین انتظاراتی که کارفرمایان از کارشناس تولید محتوا دارند، دانش سئوی محتوا است؛ زیرا تولید محتوا علاوه بر این‌که برای افزایش آگاهی کاربر است، باید به بهبود رتبه سایت در گوگل و افزایش فروش سازمان و برند کمک کند. این دانش شامل موارد زیر می‌شود:

سرچ کلمات کلیدی فرعی
استفاده از کلمه کلیدی اصلی با چگالی مناسب در متن
استفاده از کلمات کلیدی فرعی در متن
نوشتن عنوان سئو و متای مناسب برای مطلب
رعایت نکات مربوط به تگ H1، H2 و…

سرچ مطالب مختلف در گوگل
شاید این مهارت به نظر شما چیز آسانی به نظر برسد، اما چگونگی سرچ مطالب مختلف حول یک موضوع خود یک توانایی است که هرکسی آن را ندارد. در حقیقت با این مهارت باید بتوانید اغلب به صورت انگلیسی مطالب مختلف سایت‌های مختلف را مطالعه کنید و میزان معتبر بودن یا نبودن آن‌ها را نیز متوجه شوید. همچنین باید بتوانید با کلمات و جملات مختلفی که به موضوع اصلی ربط دارند، در گوگل دنبال مطالب مختلف باشید.
زبان انگلیسی
دانش زبان انگلیسی برای کارشناس تولید محتوا بسیار ضروری است؛ زیرا بخش زیادی از مطالبی که در اینترنت وجود دارند و مفید هستند، در وب‌سایت‌های انگلیسی پیدا می‌شوند. به همین دلیل یک کارشناس تولید محتوا هم باید مهارت خواندن به زبان انگلیسی را بلد باشد و هم بتواند این مطالب را به زبان فارسی ترجمه کند.
سایر مهارت‌ها و ویژگی‌های موردنیاز برای کارشناس تولید محتوا به صورت خلاصه عبارت‌اند از:

تسلط روی قواعد نگارشی و املایی زبان فارسی
آشنایی با ابزارهای تولید محتوا مانند وردپرس
قوه خلاقیت
توانایی جذب مخاطب به متن
علاقه به مطالعه زیاد متون و مقالات مختلف

سخن آخر: چگونه کارشناس تولید محتوا شویم؟
اگر به این حوزه علاقه دارید، اول از همه باید روی تقویت مهارت‌هایی که در این مقاله نام بردیم، مخصوصا قدرت نویسندگی خود کار کنید. برای این کار می‌توانید در دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری مختلف که این روزها به تعداد زیادی وجود دارند، شرکت کنید. همچنین بهتر است به صورت خودخوان، با اصول سئوی محتوا آشنا شوید و مقالاتی در این حوزه بخوانید. علاوه بر این، شرکت در دوره‌های کارآموزی تولید محتوا به تقویت مهارت‌های شما کمک می کند.
 

در مورد چه چیزی به او دست و پا زد؟ در اینجا 15 هدیه کریسمس DIY برای مادر وجود دارد!

[ad_1]

 1. صفحه اصلی
 2. زندگي كردن

در مورد چه چیزی به او دست و پا زد؟ در اینجا 15 هدیه کریسمس DIY برای مادر وجود دارد!

خرید برای مادران به اندازه پدران سخت است. و اگر گیر افتاده اید، به جای درستی آمده اید. ما به درستی می دانیم که مادران در مورد جدیدترین و گران قیمت ترین آیتم “آن” که باید داشته باشند هیجان زده نخواهند شد، به خصوص اگر جایگزین متفکرانه ای وجود داشته باشد. اگر نمی‌دانید امسال چه چیزی برای او تهیه کنید، در عوض آن را بسازید! در اینجا 15 DIY وجود دارد هدایای کریسمس برای مادرآنهایی که وقتی با عشق ساخته می شوند کاربردی، شیرین و فوق العاده خاص هستند!

1. پیش بند به سبک قدیمی

پیش بند قدیمی

زندگی در کشور به همه ما نشان می دهد که چگونه یک پیراهن قدیمی را به یک پیش بند به سبک قدیمی تبدیل کنیم که برای بسته بندی و ارائه به مادر مناسب است! آن را به رنگ‌های مورد علاقه‌اش بچینید، لهجه‌های سرگرم‌کننده مانند سنجاق‌های قدیمی یا کارهای زیبا به آن اضافه کنید، و شاید چند کارت دستور غذا را نیز در آنجا بیندازید. اگر مادری دارید که دوست دارد در آشپزخانه آزمایش کند، این یک برنده است.

2. ظروف آغشته به رنگ

ظروف آشپزخانه آغشته به رنگ

یکی دیگر از هدیه های الهام گرفته از آشپزخانه که مطمئن هستیم مادران از آن قدردانی می کنند هوشمندانه ساده. یک مجموعه منحصر به فرد از ظروف چوبی را با آغشته کردن آنها به مقداری رنگ ایجاد کنید. از رنگ های مورد علاقه او استفاده کنید و به مکانی که برای خانواده زیاد رفت و آمد می کند، سبک اضافی اضافه کنید.

3. میکسرهای قهوه

لیوان قهوه خود را با هم مخلوط می کند

آیا او قهوه می نوشد یا شکلات داغ؟ خوب، اگر چنین است، خانه داری خوب راهی را به ما نشان می دهد تا جام بعد از ظهر او را جاز کند! با ایجاد مقداری از این همزن ها در قاشق، چیزی خوراکی برای مادر درست کنید تا از آن لذت ببرد! شکلات، نارگیل، نعناع فلفلی و موارد دیگر همه چیز را کمی خوشمزه تر می کند.

4. جعبه جواهرات

جعبه جواهرات سفالی و چوبی

یک جعبه جواهرات جدید می تواند راهی شیرین برای نشان دادن خلاقیت شما و دادن چیزی به او باشد که واقعا بتواند از آن استفاده کند. عشق داماسک یک آموزش عالی برای یک جعبه جواهرات زیبا دارد که روی کمد زیبا به نظر می رسد اما قطعات مورد علاقه او را نیز نگه می دارد. طلا، نقره یا با زرق و برق، آن را به سلیقه شخصی او طراحی کنید.

5. iPhone Easel

Iphone easel diy

آیا او همیشه تلفن خود را گم می کند؟ آیا او به آن نیاز دارد تا دستوری را که برای شام دنبال می‌کند تنظیم کند یا به‌عنوان راهی برای حفظ آن در هنگام آماده شدن برای روز؟ توت فرنگی کوبیده شده به شما کمک می کند تا یک سه پایه آیفون بسازید که تلفن مادرتان را نمایش داده و در دسترس باشد.

6. لیوان مونوگرام

لیوان های هدیه مونوگرام طلا

لیوان ها همیشه یک هدیه خوب هستند. شرکت ارنست هوم این DIY را به نمایش می‌گذارد که لیوان‌های ساده را با چند تک‌نگار زیبا به سطح بالاتری می‌برد. برای مادر با “M” بروید یا از حرف اول او استفاده کنید! ما حروف طلایی را دوست داریم اما می دانیم که نقره به همان اندازه زیبا خواهد بود.

7. زیر لیوانی گل خشک

زیر لیوانی گل خشک

این زیر لیوانی های چوبی زیبا هستند، فقط به آن گل های خشک نگاه کنید! زندگی ساخته شده به ما می گوید چگونه مجموعه ای از این زیبایی ها را شلاق بزنیم. نکته کلیدی در اینجا این است که یاد بگیرید چگونه با گلبرگ های خشک کار کنید، بنابراین نه تنها چیزی خاص برای مادر ایجاد می کنید، بلکه فرصتی برای یک مهارت جدید نیز خواهید داشت – با فرض اینکه قبلاً آن را در آستین خود ندارید.

8. کیت تراریوم

کیت تراریوم دست ساز

کیت های تراریوم نیز می توانند سرگرم کننده باشند. شوخ طبعی و سوت به شما اطلاع می دهد که همه چیزهایی را که باید وارد کنید و همچنین دستورالعمل هایی را که باید در آنجا وارد شوید. مادر می تواند آن را در یک روز بارانی از بین ببرد و خلاق باشد!

9. سینی تخته سیاه

سینی تخته سیاه

ایجاد یک سینی سرو شخصی سازی شده چطور؟ می‌توانید یک پهنی ایجاد کنید که شامل تخته سیاه باشد تا بتوان برچسب‌هایی را برای هر چیزی که طرف نیاز دارد، در پایین کلاه ایجاد کرد. پخش پنیر، میوه ها، تنقلات خوش طعم، شانتی 2 شیک تمام اطلاعات در مورد این یکی را دارد.

10. اسکراب شکر نعناع

دستور تهیه اسکراب شکر نعناع

یک کدو تنبل و یک شاهزاده خانم مقداری اسکراب نعناع تهیه کردیم که می دانیم مادر شما از آن لذت می برد. کمی او را با یک شیشه پر از این مواد شیرین نوازش کنید. او می تواند استراحت کند و با یک هدیه دست ساز توسط شما یک شب را در آبگرم به خود اختصاص دهد!

11. دستبند مروارید

دستبند مروارید بزرگ

توت فرنگی کوبیده شده همچنین این آموزش عالی را برای دستبند مرواریدی به ما داد. اگر عاشق ساختن جواهرات هستید یا شاید مادرتان عاشق لوازم جانبی است، می توانید چیزی شبیه به این را شخصی سازی کنید تا به مجموعه او اضافه کنید. این طرح خاص ظریف و ساده است، برای مادر مناسب است!

12. سبد گل آویزان

سبد گل حلق آویز

یک سبد گل آویز می تواند یک هدیه سرگرم کننده برای مادر نیز باشد. تارین وایتیکر به ما نشان می دهد که چگونه آن را محقق کنیم. فقط مطمئن شوید که در کنار این گلبرگ تازه به او هدیه دهید تا بتواند فوراً از آن استفاده کند!

13. بند دوربین

بند دوربین DIY

همه مادران عاشق عکس گرفتن هستند، مخصوصاً از خانواده. و اگر او از قبل دوربین را دریافت کرده است، چرا برای او یک بند برای گرفتن همه این عکس‌ها کمی ساده‌تر نمی‌سازیم؟ جشن عشق طراحی دارای آموزش آسان و الهام در طراحی است.

14. جای تبلت تخته برش

دستی نگهدارنده تبلت تخته برش

این جا تبلت چقدر باحاله زندگی در کشور? اگر مامان دوست دارد دستور العمل ها را به صورت آنلاین تهیه کند و آنها را در آشپزخانه امتحان کند، چرا دنبال کردن آنها را برای او آسان تر نکنید؟ این جا تبلت الهام گرفته از آشپزخانه را برای او بسازید. شیک است، مناسب برای فضاهای خانه های کشاورزی و همچنین کاربردی است!

15. پتو بافتنی XL

پتوی بافتنی فوق العاده بزرگ

ما عاشق این پتوی بافتنی XL شدیم و می توانید به راحتی آن را در یک بعدازظهر شلاق بزنید! ویدیوی ساخته شده توسط لورا بیرک همانطور که او به شما نشان می دهد که چگونه این را زنده کنید. بلوز پودری، رژگونه یا حتی سبز زمردی هدیه زیبایی برای مادر شما در این فصل خواهد بود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#در #مورد #چه #چیزی #به #او #دست #پا #زد #در #اینجا #هدیه #کریسمس #DIY #برای #مادر #وجود #دارد

چه شرایطی برای انجام عمل های لیزیک، لازک و پی ار کی چشم وجود دارد؟

چه شرایطی برای انجام عمل های لیزیک، لازک و پی ار کی چشم وجود دارد؟

چه شرایطی برای انجام عمل های لیزیک، لازک و پی ار کی چشم وجود دارد؟
https://honarfardi.com/wp-content/uploads/2022/05/image_1652511555.jpg

برای جراحی لیزیک، لازک و پی آر کی باید شرایطی داشته باشید که این موارد در افراد مختلف متفاوت است؛ با ما همراه باشید تا از شرایط لازم برای این عمل های چشم آگاهی پیدا کنید.
می‌دانید که روش‌های مختلفی برای جراحی‌های لیزری چشم وجود دارد. هرکدام از این روش‌ها برای افراد خاصی مناسب هستند و پزشک با بررسی سوابق پزشکی و شرایط بیمار روش مناسب را تشخیص می‌دهد. گاهی اوقات یک بیمار شرایط انجام همه جراحی‌های لیزری را دارد و می‌تواند با توجه به مزیت‌‌ها و معایب هر روش، بهترین گزینه را انتخاب کند. در مقابل گاهی اوقات بیمار کاندیدای مناسبی برای همه هر سه روش جراحی لیزیک، لازک و PRK نیست و فقط می‌تواند با یک گزینه مشکلات انکساری قرنیه‌اش را حل کند.
حتما بخوانید: بهترین روش از بین بردن پف زیر چشم (کرم+متد طبیعی)
در این مقاله شرایط مناسب برای هر روش جراحی را بررسی می‌کنیم تا بتوانید بررسی کنید کدام روش جراحی برای شما مناسب‌تر است.
شرایط سنی مناسب برای جراحی لیزیک، لازک و پی آر کی
شرایط سنی مناسب برای جراحی لیزیک و روش‌های دیگر تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد. در اولویت اول باید به این نکته توجه داشت که سن بیمار بیشتر از ۱۸ سال باشد. بعد از آن هرچقدر بیمار جوان‌تر باشد، احتمال موفقیت و عدم بازگشت مشکلات او بیشتر خواهد بود.
نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که جراحی‌های لازک و پی آر کی برای افرادی که بخاطر پیرچشمی ضعف بینایی پیدا کرده‌اند، کاربردی ندارد. این افراد فقط می‌توانند از عینک یا لنزهای تماسی استفاده کنند.
ثابت بودن نمره چشم برای یک سال
پزشکان متبحر توصیه می‌کنند برای جراحی باید حداقل یک سال از ثابت ماندن نمره چشم گذشته باشد. برخی از بیماران که تمایل زیادی به برداشتن عینک و انجام جراحی‌های لیزری دارند، ترجیح می‌دهند بعد از گذشت ۶ ماه جراحی کنند. این کار غیرممکن نیست، اما ریسک بیشتری دارد. زمان ثابت ماندن نمره چشم نیز شرط مشترکی است که بین هر سه روش جراحی لازک، لیزیک و PRK وجود دارد.
به گفته متخصصان چشم:
“عمل لازک جزء بی‌خطرترین جراحی های اخیر است که در عین سادگی، بزرگترین دغدغه را از دوش افراد برمیدارد. لازک چشم در 99 درصد مواقع افراد را از زدن عینک برای همیشه نجات می‌دهد. به‌همین‌دلیل است که عمل لازک چشم در سراسر دنیا رایج و گسترده شده است.”

به یاد داشته باشید که نتیجه PRK و لازک چشم به زمان بیشتری نیاز دارد، اما نتیجه لیزیک زودتر از دو جراحی دیگر ظاهر می‌شود. به عبارتی می‌توان گفت نتیجه یک تا دو ماه ابتدایی سه روش ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد، اما در نهایت بعد از شش ماه هر سه روش نتایج یکسانی خواهند داشت.
نداشتن بیماری های چشم مثل قوز قرنیه و آب سیاه
بیماری‌های زمینه‌ای از دیگر شرایط تعیین کننده برای جراحی‌های لیزری هستند. برخی از بیماری‌های زمینه‌ای باعث می‌شود فرد امکان انجام جراحی لیزیک، لازک یا PRK‌ را نداشته باشد. در ادامه به لیستی از بیماری‌هایی که مانعی برای انجام این عمل‌ها هستند، اشاره می‌‌کنیم:

قوز قرنیه
کدورت قرنیه
آب سیاه
آب مروارید
خشکی شدید چشم
دیابت کنترل نشده
رماتیسم شدید

مسائل دیگری مثل بارداری و شیردهی خانم‌ها هم روی این دسته از عمل‌های چشمی تأثیر دارد؛ بهتر است خانم‌هایی که باردار یا شیرده هستند یا قصد بارداری دارند، این عمل را انجام ندهند. زیرا احتمال بازگشت نمره چشم در آن‌ها زیاد است.
کافی بودن ضخامت قرنیه
یکی از عوامل تعیین کننده در روش مناسب برای جراحی، ضخامت قرنیه است. از آنجایی که در روش لیزیک، سطح رویی قرنیه تراش می‌خورد، به ضخامت بیشتری نیاز دارد. برای افرادی که ضخامت قرنیه پایین دارند، جراحی PRK و لازک توصیه می‌شود.
باتوجه‌به گفته و بررسی پزشکان متخصص چشم:
“افرادی که عمل prk انجام داده‌اند، حدود 90 درصد به نتیجه موردنظر خود رسیده‌اند و حتی باگذشت زمان هم دچار هیچ مشکلی نشده‌اند. بااین‌حال با برسی بیماران مختلف دریافت شده است که عمل چشم prk به عواملی مانند تجربه پزشک و شرایط بدنی بیمار وابسته است و تنها افرادی می‌بایست عمل پی ار کی را انجام دهند که پزشک تا حدی پیش‌بینی مثبتی برای وی داشته باشد.”

برای این موضوع، پزشکان همچنین توصیه می‌‌کنند که بیماران از حدود یک ماه قبل از عمل استفاده از لنزهای تماسی را متوقف کنند و با عینک کارهایشان را انجام بدهند. از آنجایی که این لنزها به صورت مستقیم با چشم در تماس هستند، استفاده از آن‌ها به حساسیت بالایی نیاز دارد.
سخن پایانی
به یاد داشته باشید آنچه در این مقاله گفته شد، صرفا برای اطلاعات عمومی و بررسی شرایط مورد نیاز برای روش‌های مختلف جراحی‌های لیزری بود. اما برای تعیین دقیق بهترین روش جراحی لازم است به صورت مستقیم با پزشک مشورت کنید. پزشک شرایط هر بیمار را بررسی می‌کند و با توجه به انتظاراتی که از عمل خود دارد، بهترین روش را به او پیشنهاد می‌دهد. دکتر مریم روشنی به صورت تخصصی در زمینه جراحی‌ لیزیک، لازک و PRK فعالیت می‌کند.
طبق نظر متخصص و محققان پزشکی:
“تابه‌حال بیش از 1000 عمل لیزیک در جهان انجام شده است که اغلب آن بسیار موفق صورت گرفته‌اند. به همین خاطر است که عمل لیزیک چشم جز عمل‌های پرطرف‌دار در جهان شناخته می‌شود و بسیاری از افراد را از محدودیت عینک نجات می‌دهد. تنها نکته مهم در رسیدن به این درمان حیاتی، انتخاب درست پزشک در عمل چشم لیزیک است.”
ایشان می‌توانند به شما در انتخاب بهترین روش برای حل مشکلات انکساری کمک کنند و در نهایت روش مورد نظر را با بالاترین کیفیت و کم‌ترین احتمال بازگشت برایتان انجام دهند. برای رزرو زمان معاینه و مشاوره به سایت دکتر روشنی مراجعه کنید.

لابی هتل

لابي هتل يعني چه؟ و 7 نكته طراحي آن

لابي هتل يعني چه؟ و 7 نكته طراحي آن
https://honarfardi.com/wp-content/uploads/2022/03/word-image-114.jpeg

نه تنها چیدمان لابی اولین تصور را از هتل ایجاد می کند، بلکه تعیین می کند که بقیه طراحی هتل در نظر مهمانان چگونه به نظر برسد و چه احساسی بهشان بدهد. لابی هتل باید به عنوان مکانی باشد که همه بتوانند در آن احساس مطلوب و امنیت کنند و در عین حال حس فوری برند شما را نیز ارائه دهد. به همین دلیل، این مقاله را درباره چیدمان لابی هتل گردآوری كرديم که کمک می ‌کند راه‌ های جدیدی را برای به حداکثر رساندن تأثیر لابی خود پیدا کنید.
بیایید با اصول طراحی لابی هتل شروع کنیم
مهمانان موارد انگشت شماری را از چیدمان لابی هتل انتظار دارند. مکانی برای نشستن، قسمتی برای پذيرش، و شاید یک یا دو پریز برای شارژ تلفن و لپتاپ. اما اگر می‌خواهید مسافران امروزی را تحت تأثیر قرار دهید، باید یک لابی هتل طراحی کنید که فراتر از آن باشد.
بهترین هتل های ایران را می شناسید؟ 9 تا از بهترین هتل های تهران 
راه های خلاقانه زیادی برای چیدمان لابی هتل وجود دارد. اما قبل از شروع به ترسیم طرح کلی خود، با این مراحل ساده و در عین حال مهم شروع کنید:

نحوه استفاده از آن را در نظر بگیرید. حقیقت این است که چیزی به نام لابی هتل وجود ندارد که فقط برای پذيرش باشد. و از آنجایی که پذيرش آنلاین برای مهمانان در این دوره محبوبيت بیشتري دارد، هتل ها باید خلاقیت بیشتری در کارهایی که در فضای ورودی خود انجام می دهند، داشته باشند.
بدانید چه کسی از آن استفاده خواهد کرد. در طراحی محوطه لابی خود، مهم است که انواع مختلف مهمانانی که وارد هتل مي شوند در نظر بگیرید. خانواده ها ممکن است به اتاق اضافی برای چمدان نیاز داشته باشند. زوج ها شايد در هنگام انتظار، یک منطقه رمانتیک بخواهند. و متخصصان تجارت ممکن است نياز به وای فای یا ميز داشته باشند تا کمی کار اضافی انجام دهند.
یک “چراي” واضح داشته باشید. چرا برند خاص هتل شما به لابی برجسته نیاز دارد؟ اگر پنج سال بعد رزرو هتل کاملا دیجیتالی شود، مهمانان از فضای لابی برای چه استفاده خواهند کرد؟ اگرچه ممکن است هرگز این اتفاق نیفتد، پاسخ دادن به این سؤالات در حال حاضر کمک می کند تا دید روشنی در مورد چگونگي مطابقت طراحی با اهداف بزرگتان برای هتل ایجاد کنید.

از دست ندین: بهترین رستوران های تهران
نحوه طراحی چیدمان لابی هتل
1. یک استراتژی توسعه دهید.
ایجاد یک لابی که هم کاربردی و هم زیبا باشد می تواند به هتل کمک کند تا حس اجتماعی ایجاد کند. همچنین می تواند تصویر کلی هتل را ارتقا دهد. قبل از شروع طراحی، یک یا دو روش اصلی را که می ‌توانید از طریق چیدمان لابی هتل خود برای مهمانان تجربه ‌ای به یاد ماندنی ایجاد کنید، انتخاب کنید.
2. مقیاس را به ياد داشته باشيد.
با توجه به افزایش تعداد اتاق ها در هتل ها، میانگین اندازه لابی نیز کاهش یافته است. اگرچه این روند سود آوری هتل ها را افزایش داده است، اما منجر به کاهش فضای موجود نیز شده است. با در نظر گرفتن این موضوع، هنگام قرار دادن مبلمان و قطعات دکور خود در فضا، نسبت آن ها را در نظر بگیرید. ابزار های گرافيكي پیشرو در صنعت به شما کمک مي کنند که چیدمان لابی هتل را تجسم کنید و بدانید که انتخاب های شما در رابطه با هر چیزي در هتل چگونه خواهد بود.

3. ایجاد مناطق.
با ایجاد مناطقی که به طور یکپارچه در کنار هم جریان داشته باشند مي توانيد به لابي فضایي بدهيد كه عملکرد مورد نظر خود را بدون اهميت به اينكه چقدر فضا داريد پياده سازي كنيد. با چیدمان استراتژیک مبلمان و وسايل، یک لابی تمام ویژگی هایی را که مهمانان به آن نیاز دارند ارائه مي دهد.
علاوه بر کاربردی بودن، ایجاد فضایی که منطقه بندی واضحی را فراهم می کند، هم برای مهمانان و هم برای سود دهي هتل بسیار خوب است. برای مثال، اگر بخشی از لابی خود را به فضای مشترک کار تبدیل کنید، مهمانان مي توانند در حين اقامت در هتل از تمام امکاناتی که یک دفتر اجاره اي ارائه می دهد استفاده كنند و از راحتی لابی لذت ببرند.
بسیار کاربردی: 27 نکته بسیار مهم آداب معاشرت در زندگی اجتماعی
4. احساسات را در نظر بگیرید.
تجربیات حسی، تفاوت بین چیدمان خوب و چیدمان عالی لابی هتل است. در زير نحوه کامل کردن هر کدام آورده شده است.
رايحه
رايحه هم با احساسات و هم با حافظه مرتبط است. داشتن رایحه مناسب می تواند فضای دلپذیری را در لابی ایجاد کند و برای مدت طولانی پس از اتمام تسویه حساب، تاثیری قوی بر جای بگذارد. اگر در حال حاضر از رايحه به عنوان بخشی از تجربه لابی هتل استفاده نمی کنید، شايد نیاز است که به آن توجه کنید. طبق گزارش بلومبرگ در سال 2015، هتل ها سالانه حدود 300 میلیون دلار برای برندسازی عطر خود هزینه می کنند.
نمي دانم از کجا شروع کنم؟ به گزارش بیزینس نیوز دیلی، محققان دریافتند که رایحه های ساده بر عطر های پیچیده ترجیح داده می شوند و برند های هتل معمولاً عطر ها را بر اساس احساساتی که می خواهند مهمانان خود حس کنند انتخاب می کنند. به عنوان مثال، اسطوخودوس آرامش را افزایش می دهد، اکالیپتوس باعث ایجاد طراوت می شود و رزماری نشاط می بخشد.
منظره
طرح روشنایی یک هتل تاثیر بسزایی بر احساس ما دارد. در دنیای امروز، نورپردازی کاربردی اغلب برای به جریان انداختن یا عملکرد یکپارچه فضا کافی نیست.
به عنوان مثال اگر می خواهید فضای اجتماعی ایجاد کنید، می توانید از نور محیطی بیشتری برای تشویق مهمانان به نشستن و استراحت استفاده کنید. مکان‌ های نشستن عمومي نیز افراد را تشویق می‌کند تا در لابی بنشینند و هتل شما را دوستانه ‌تر و جامعه‌ گرا تر مي كند.

دیگر عناصر بصری که باید در نظر گرفته شوند، رنگ و درهم و برهمی است. هر کدام نقشی آگاهانه و ناخودآگاه در احساس ما نسبت به فضا هایی که تصرف می کنیم ایفا می کند.
مبلمانی که انتخاب می کنید نیز بخشی جدایی ناپذیر از ظاهر کلی لابی است. مبلمان می تواند باعث موفقیت يا شكست یک منطقه یا بخش خاص شود.
مهارت های زندگی (10 مهارت معروف که همه باید بلد باشند)
به طور کلی باید صندلی ‌ها و مبلماني را براي لابی انتخاب کنید که همکاری را تشویق می‌ کنند و به مهمانان فرصت جا به جايي آن ها را مي دهند تا بتوانند جاي نشستن خود را آنطور كه مي خواهند ایجاد کنند. توجه به این نکته مهم است که یک سبک مبلمان ممکن است برای برخی کارکردها کار کند، اما برای برخی دیگر کارایی نداشته باشد.
صدا
یک لیست موسيقي عالی یکی دیگر از جنبه های مهم چیدمان و طراحی لابی هتل است. یک سیستم صوتی کلی نیز باید در مراحل برنامه ریزی گنجانده شود تا اطمینان حاصل شود که فضا تا حد امکان راحت است. برای حداکثر راحتی، بلندگو ها باید به طور یکنواخت توزیع شوند و در هیچ قسمت از هتل زیاد نباشند. برای تنظیم حال و هوا، موسیقی پس ‌زمینه هتل را به لابي اضافه کنید.
لمس كردن
پارچه ها و سطوح میز باید شیک اما کاربردی باشند. استفاده از انواع بافت ها را در کاناپه ها، بالش ها و وسایل دکوری هتل در نظر بگیرید. در صورت امکان، موادی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شوند، در غیر این صورت هیچ کس به هیچ وجه از لمس لابی هتل احساس راحتی نمی کند.
طعم
برخی از لابی ‌های هتل دارای ایستگاه ‌های نوشیدنی هستند. حداقل، ارائه چیزی به سادگی آب با تکه های لیمو و نعناع می تواند یک تجربه با طراوت براي لابی باشد. در چیدمان خود حتما فضایی را برای ظروف آب، فروش تنقلات و میز هايی برای چیدن فنجان ها در نظر بگيريد.

آموزش طراحی: 7 اصل مهم و مهارت های لازم (گرافیک)
سوالات متداول در مورد لابی هتل
توسعه چیدمان لابی هتل مستلزم درک کامل برند، مخاطبان و دارایی شماست. چيدمان فرآیندی است که شايد به آزمون و خطا نیاز داشته باشد. و در پایان، ممکن است چند گزینه طرح بندی مختلف داشته باشید که بخواهید در کنار هم با تیم خود مقایسه شان کنید.
ابتدا دانستن پاسخ سؤالات متداول به شما کمک می کند از اشتباهات رایج در چیدمان لابی هتل جلوگیری کنید.
هدف از لابی در هتل چیست؟
هدف لابی هتل، خوشامد گویی، ورود و پاسخگویی به نیاز های مهمانان است. نیاز های مهمانان به موقعیت مکانی، ساختار هتل، برند و انواع مشتریانی که به آن ها خدمات می دهید بستگي دارد. طراحی لابی هتل یک راه کلیدی برای ارائه همه موارد فوق است.
لابی هتل چه چیزی باید داشته باشد؟
حداقل لابی هتل باید یک میز برای پذيرش و خدمات مشتری، آب سرد كن، قسمت نشیمن و علائم واضح داشته باشد. همچنین باید آب و هوای محلی (صندلی های استراحت را در مسیر دری قرار ندهید که در منطقه اي سرد قرار دارد) و كاري را كه مي خواهيد مهمانانتان در لابی انجام دهند در نظر بگيريد. (یک گروه موسیقی جاز را در کنار پریز های لپ تاپ و تلفن قرار ندهید)
چیدمان خوب لابی هتل چیست؟
یک طراحی خوب لابی هتل بر این تمرکز دارد که چه احساسی در افراد ایجاد کند و مردم را تشویق كند تا زمانی که آنجا هستند چه كاري انجام دهند.
چگونه یک لابی طراحی كنيم؟
از ابزار های گرافيكي برای طراحی چیدمان لابی هتل استفاده کنید. ابزار های چیدمان و گرافيكي از اندازه گیری دقیق فضا و اشیاء برای مقیاس استفاده می کنند. آن ها همچنین همکاری با تیم را برای یافتن بهترین گزینه ها آسان می کنند.
تفاوت بین طراحی و نقاشی چیست؟

15 جوراب کریسمس DIY برای آویزان کردن در مانتو امسال

[ad_1]

 1. صفحه اصلی
 2. زندگي كردن

15 جوراب کریسمس DIY برای آویزان کردن در مانتو امسال

نمد، نخ، پنبه و موارد دیگر، میلیاردها مواد وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا کیف‌های خود را که زینت‌دهنده شومینه هستند، بسازید. به جای تلاش برای یافتن یک ست عالی در فروشگاه ها، ساختن ست خود برای خانواده ممکن است پاسخی به تمام نیازهای دکوراسیون کریسمس شما باشد. با چند لمس دست ساز، می توانید چشم انداز خانه را کامل کنید و در کمترین زمان برای 25 دسامبر آماده باشید. این 15 DIY جوراب ساق بلند کریسمس امسال برای آویزان کردن به مانتو عالی هستند و بهترین راه برای شروع کاردستی در تعطیلات شما نیز هستند!

1. ژاکت

جوراب ژاکت

یک روز فوق العاده از چند ژاکت برای درست کردن جوراب های کریسمس دنج استفاده کرد. با آموزش همراه باشید و یک مجموعه منطبق بسازید – یا چند جفت التقاطی که با هر یک از اعضای خانواده مطابقت دارد. برای استفاده مجدد از پلیورهای قدیمی چه راهی بهتر از تبدیل آنها به یک دکور جشن است؟

2. بدون دوخت

بدون دوخت جوراب های قدیمی

اگر در خیاطی بهترین نیستید اما همچنان می خواهید مهارت داشته باشید، این آموزش را از سوزی هریس یکی برای شما است. با این پروژه بدون دوخت، یاد بگیرید که چگونه یک ست جوراب برای خانواده بسازید! پس از تنظیم پایه، آنها را به هر طریقی که مایلید، تزئین کنید یا شخصی سازی کنید.

3. با پوم پوم تریم

جوراب ساق بلند با تریم پوم پوم

طراحی داخلی اثر سارا لنگتری به ما نشان می دهد که چگونه جوراب هایی بسازیم که کمی سبک ترند. آیا شما عاشق تم پوم پوم هستید؟ اگر چنین است، همین حالا به پرش بروید و آموزش این شیرینی ها را بررسی کنید.

4. راه راه

جوراب های راه راه تیک تاک خود را

راه راه های کلاسیک – که یادآور نعناع فلفلی است – فقط یک راه عالی دیگر برای تزئین برای فصل است. از این راه راه ها به عنوان الهام بخش جوراب های امسال خود استفاده کنید. و سپس، اجازه دهید شاد در خانه شما را در طول فرآیند راهنمایی کند.

5. موجودات جنگلی

جوراب ساق بلند موجودات جنگلی

به عشق و مهمانی بگو موجودات جنگلی شایان ستایش و لهجه هایی به جوراب ساق بلند ایجاد کرد! و در صورت بازدید، می توانید یاد بگیرید که چگونه از ابتدا طرح خود را بسازید. اگر این شخصیت ها و روحیه جوانی را دوست دارید، اکنون جهش کنید!

6. بافته شده

جوراب ساق بلند بافته شده

این عیارهای بافته شده از یک آشفتگی زیبا یکی از مورد علاقه های مطلق ما در لیست هستند. آنها دنج هستند و می توانید از هر ترکیب رنگی که شما را هیجان زده می کند استفاده کنید. از سایه های مختلف صورتی گرفته تا رنگ های جشن کلاسیک مانند قرمز و سبز، همه آنها کار می کنند!

7. چوبی

جوراب ساق بلند چوبی

HGTV با این طراحی چوبی با چیزهای نوآورانه ای همراه شد. اگر به دنبال چیزی منحصر به فرد هستید، این پروژه را امتحان کنید! این برای خانه هایی با تم روستایی و مدرن در ذهن بسیار مناسب است.

8. آراسته

جوراب ساق بلند تزئین شده

شما می توانید یک صندوق ویژه اضافی برای این پروژه داشته باشید! یاد بگیرید چگونه خودتان جوراب درست کنید. و سپس با بریت + شرکت با کمک به شما، همچنین می توانید یاد بگیرید که چگونه آنها را کمی تزئین کنید!

9. چرم مصنوعی

جوراب های طلایی گلم

یک آشفتگی زیبا واقعاً با این جوراب‌ها کار جادویی انجام داد. آنها گلم و طلایی هستند، بله. اما، آنها از چرم مصنوعی ساخته شده اند و ظاهری فوق العاده زیبا ایجاد می کنند که همه ما دوست داریم در خانه های خود داشته باشیم!

10. کاربردی

جوراب های کاربردی

ملی دوز ظاهر سنتی تری در آستین خود دارد. اگر به دنبال ایجاد حس های دست ساز به مانتو هستید، در ابتدا این نقطه ای است که باید متوقف شوید. با این زیبایی های کاربردی دکوری جاودانه به ارمغان بیاورید. بابانوئل آنها را دوست خواهد داشت!

11. گوزن شمالی سفید

جوراب‌های گوزن شمالی دست‌ساز

ما عاشق این طرح های شیک گوزن شمالی هستیم جای سلیقه من هم! برای کسانی که به دنبال معاصر و شیک هستند، اینجا مکانی برای شروع جادو است. اکنون جهش کنید و تمام جزئیات پشت محصول نهایی را در نظر بگیرید.

12. نقطه پولکا

جوراب های خال خالی

نقطه پولکا می تواند جشن و سرگرمی نیز باشد. حتی وقتی رنگ‌های خنثی را برجسته می‌کنند. تمام جزئیات و دستورالعمل ها را در اینجا بررسی کنید طرح های فینز و یاد بگیرید که چگونه تاپ جوراب ها را تا زمانی که در آن هستید، کمی تزئین کنید.

13. الگوهای نمدی

جوراب های نمدی طرح دار

از نمد هم میشه استفاده کرد! پرش به بیش از روز زن و یک دسته از تکه های نمدی را بردارید تا شروع کنید. این طرح ها بیشتر یک طرح “وروجکی” دارند که به نظر ما جالب بود!

14. حروف الفبا

جوراب جوراب دستی

این طرح روستیک و جذاب است خانه داری خوب. با یک حرف اول، می‌توانید مجموعه‌ای از اینها را برای لذت بردن تمام اعضای خانواده درست کنید. سپس آنها را با بسیاری از چیزهای مربوط به کریسمس پر کنید!

15. الهام گرفته از ساحل

جوراب های دریایی

و در نهایت، چه در کنار ساحل زندگی کنید و چه شاید در حال گذراندن کریسمس در تعطیلات هستید، طرح های لوسی چند جوراب دریایی ایجاد کرد که دقیقاً در آن دید قرار می گرفت. مانتو شما کمی رنگارنگ تر و آزادتر شده است. و این یک پروژه خانوادگی عالی نیز خواهد بود!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#جوراب #کریسمس #DIY #برای #آویزان #کردن #در #مانتو #امسال

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید