مجله ی نقاشیا

این کودکان در آینده دچار مشکلات جنسی می شوند !

دختران زیادی هستند که دوست دارند مثل پسرها رفتار کنند، لباس های پسرانه بپوشند و با اسباب بازی های آنها بازی کنند.

شایلو، دختر آنجلینا جولی و برد پیت لباس ها یپسرانه به تن میکند و میخواهد که همه «جان» صدایش کنند. اما آیا چنین نشانه هایی تنها بیانگر شیطنت پسروار او هستند یا می توانند آغازی برای مشکلات جنسی باشند؟
شایلوی هشت ساله دیگر نمی خواهد دختر باشد، او نمی خواهد شایلو باشد و زمانی که برد پیت او را شایلو صدا می زند به میان حرف او پریده و می گوید: « من شایلو نیستم، من جان هستم». حالا دیگر تمام خانواده او را جان صدا می کنند و حتی در مراسم افتتاحیه فیلم اخیر مادرش، «ناشکسته»، نیز او کت و شلوار و کراواتی شبیه به برادرهایش، پکس و مدوکس، پوشیده بود. و رفتارهای پسروار او مدتی است که دارند بیشتر می شوند.
سال 2010 در مصاحبه با مجله «Vanity Fair» آنجلینا جولی گفته بود: « او می خواهد پسر باشد. موهایش را کوتاه کرده است. دلش می خواهد ظاهر و لباس هایش مثل پسرها باشد. فکر می کند مثل برادرانش است».

دختران زیادی هستند که دوست دارند مثل پسرها رفتار کنند، لباس های پسرانه بپوشند و با اسباب بازی های آنها بازی کنند. اما وقتی کودکی می خواهد تبدیل به یکی از افراد جنس مخالف بشود چه؟ آیا این نشانه مشکلات هویتی و ناآرامی است؟ یا تنها بخشی از رشد طبیعی آنهاست؟

لیندا بلر، روانشناس و نویسنده کتاب «کودک خوشحال»، می گوید که نباید عکس العمل شدیدی نسبت به این مسئله نشان داد. این موضوع دلایل بسیار زیاد دیگری می تواند داشته باشد. برای کودکی مثل شایلو، این مشکل می تواند تنها ناشی از داشتن سه برادر در منزل باشد، هرچند که او دو خواهر نیز دارد. کودکانی که خواهر یا برادر بزرگتر از خود دارند، تمایل شدیدی به تقلید رفتار آنها دارند، به ویژه اگر او از جنس مخالفشان باشد. این یک مرحله طبیعی در زندگی بسیاری از کودکان است.

همچنین، چنانچه کودک در وضعیتی مشابه شایلو، جزء فرزندان میانی خانواده باشد، این مسئله می تواند ناشی از نیاز آنها به جلب توجه باشد. گاهی کودکانی که در خانواده های پرجمعیت زندگی می کنند به شدت دنبال راهی برای به دست آوردن توجه اطرافیان هستند. درنتیجه به هر رفتاری برای جلب توجه والدین دست می زنند.

علاوه بر این والدین باید توجه داشته باشند که کسب تجربه بخشی از روند رشد هر کودکی است. ذهن بسیاری از بچه های 3 تا 6 ساله درگیر مسئله جنسیت (مذکر و مونث) و مفهوم «پدر» و «مادر» است، و این درگیری ذهنی برای برخی کودکان بیشتر طول می کشد. اما این کاملا طبیعی است که این موضوع ذهن همه کودکان را به خود مشغول کند.

در مورد پسرانی که می خواهند مثل لباس های دخترانه بپوشند یا رفتارهایی که به عنوان رفتار دخترانه برداشت می شوند از خود بروز می دهند، وضعیت بدتر نیز میشود. زیرا والدین آنها حاضر به پذیرش این مسئله نیستند. زمانی که دختری رفتارهای پسروار از خود نشان می دهد، خانواده به راحتی با این مسئله کنار می آید و مشکل چندانی در این قضیه ندیده و تغییری در رفتار خود با کودک نمی دهد و شاید حتی خوششان نیز بیاید. اما وقتی پسری رفتارهای دخترانه از خود بروز دهد آنها عکس العمل نشان می دهند و چنین رفتاری را از او نمیپذیرند.

یکی از موسسات خیریه که به خانواده هایی که کودکانی با مشکلات جنسیتی دارند کمک می کند، اعلام کرده است که بیشتر تماس هایی که با آنها گرفته می شود از طرف والدینی است که فرزند پسری با چنین مشکلی دارند. این مسئله بدین دلیل نیست که بیشتر پسران با چنین مشکلاتی دست به گریبان می شوند، بلکه بدین دلیل است که دخترک شیطانی که رفتارهای پسرانه دارد خیلی مشکل بزرگی به نظر پدر و مادرش نمی آید، اما پسری که با عروسک باربی بازی می کند وحشت بزرگی در والدینش ایجاد می کند.

اما طبق گفته بلر این نگرش می تواند برای کودک بسیار مخرب باشد و چیزی است که والدین باید تلاش بسیاری برای پذیرش آن داشته باشند. آنها باید صبر کنند و ببینند چه می شود. او می گوید: «عکس العمل من به پدر و مادرهایی که می گویند دخترم لباس پسرانه می پوشد یا پسرم پیراهن به تن می کند این است که می گویم بنگرید، بپذیرید و ببینید. چنانچه این کار را برای جلب توجه انجام دهند خود بخود برطرف خواهد شد، اگر از روی کنجکاوی باشد فرصت رفع این کنجکاوی را به آنها می دهید. و اگر واقعی باشد به آنها فرصت می دهید تا خود واقعیشان را بیابند». زیرا این رفتار ها می توانند نشانه مشکلات جدی جنسیتی باشند و ممکن است ناشی از دوجنسه یا همجنس گرا بودن او باشند. 

چنانچه این نشانه ها برای چند سال ادامه پیدا کنند باید کودک را نزد مشاورانی برد که بتوانند به او در زمینه مسائل هویتی و جنسیتی کمک کنند. این مسئله به ویژه در زمانی که کودک به سن بلوغ نزدیک می شود اهمیت و جدیت بیشتری خواهد داشت. البته این را نیز در نظر داشته باشید که نباید بلافاصله در مقابل این مسئله عکس العمل نشان داده و بدین صورت توجه کودک را بیشتر به این مسئله جلب کنید. تا قبل از سن بلوغ نیاز چندانی به گرفتن مشاوره تخصصی در مورد این مسئله نیست و اگر چنین کاری می کنید بهتر است کودک را در روند مشاوره دخالت ندهید.

بلر می گوید: «موضوع را بپذیرید. لازم نیست هیچ کاری انجام دهید. چیز ترسناکی وجود ندارد. زیرا این روند کاملا تدریجی است و حتی اگر کودک نیاز به کنترل هورمون داشته باشد حداقل قبل از اقدام به این عمل باید  موضوع دو سال مورد بررسی قرار بگیرد. بدترین چیز عجله کردن است.این یک تصمیم بسیار بزرگ و اساسی است».

اما ادی دیویس، درمانگر جنس- روانی، می گوید چنانچه کودک یا نوجوان شما علائم بیقراری و افسردگی داشته باشد، والدین باید سریعا به دکتر مراجعه کنند. او می گوید: «کودکانتان را آنگونه که هستند بپذیرید اما چنانچه تا حدی خود را با جنس مخالف یکسان بداند که برای خودش یا خانواده ایجاد ناآرامی کند، طلب کمک کنید. این نشانه ها ممکن است شامل آسیب رسانی به خود، رفتارهای مخرب و یا افسردگی شوند».

اما مهمتر از همه این است که والدین به یاد داشته باشند که این رفتارها لزوما نشانه تمایلات همجنس گرایانه یا دوجنسه بودن فرزندشان نیستند. این کارها می توانند به دلیل کنجکاوی یا واکنش نسبت به خواهر و برادران یا خانواده باشند. آنها را بپذیرید و در نظر داشته باشید که شما با این که فکر می کنید شناخت کافی از کودکانتان دارید هنوز آنها را کامل نمی شناسید و شناخت آنها زمان خواهد برد. شما هم باید مانند آنجلینا جولی و برد پیت به کودکتان فرصت کافی بدهید تا خودش را بشناسد.

با تشکر

تیم نقاشیا

شخصیت کودکانتان را خرد نکنید، مقایسه نکنید !

بیشتر والدینی که از تحقیر برای کنترل و تربیت فرزند استفاده می کنند، در واقع آن را روشی برای تلنگر زدن به کودکان خود می دانند یا حداقل تحقیر را روشی برای کنترل کودک می دانند.
تکریم در لغت به معنای تعظیم ، بزرگداشت و حرمت ، احترام گذاشتن است و تحقیر سرزنش کردن و نقطه مقابل آن است.
تحقیر در هر سنی مشکل ساز است اما در دوران کودکی می تواند تاثیر گذار تر با شد زیرا تاثیر کلمات بر روی کودکان بیشتر است. تحقیقات نشان داده است که هر فرد در ۱۰ سال اول عمر خود به طور متوسط با حدود ۱۵۰ هزار پیام و واژه منفی مواجه می شود و بیشتر این پیام ها با محتوای «بی عرضه، تنبل، شلخته، دست و پا چلفتی، خنگ، بی شعور، بی مسئولیت، تو هیچی نمی شی، بکن نکن، برو نرو، حرف نزن، نخور، بشین نشین،دست بزن نزن، به جز خرابکاری کار دیگری بلد نیستی» است.
این پیام را اکثرا خانواده و در درجه بعدی دوستان و در نهایت معلم و مدرسه به ذهن کودک تزریق می کنند و بیشتر والدینی که از تحقیر برای کنترل و تربیت فرزند استفاده می کنند، در واقع آن را روشی برای تلنگر زدن به کودکان خود می دانند یا حداقل تحقیر را روشی برای کنترل کودک می دانند.
از ائمه اطهار روایات بسیاری در مورد تکریم و احترام به کودکان وارد شده است. رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در این باره می فرمایند : به بزرگسالان خود احترام کنید و نسبت به کودکان خویش ترحم و عطوفت نمایید.(۱)
همچنین از امام علی علیه السلام روایت شده است : در خانواده خود با کودکان عطوف و مهربان باش و بزرگترها را احترام کن.(۲)
از مصادیق تحقیر کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱)مقایسه و ارزیابی او با دیگران
۲) طعنه زدن و سرزنش کودک در مقابل دیگران
۳)سلام نکردن به کودک
۴)نظارت افراطی برکودک
۵)تذکر پی در پی
۶)صدا کردن کودک با القاب ناپسند
۷)تحمیل امور بر کودک
۸)اجازه ندان به کودک برای صحبت کردن و کامل کردن گفتارش
۹)عدم توجه به قول و قرار با کودک
۱۰)داشتن انتظارات فراتر از توان کودک
۱۱)نیشخند و پوزخند کردن کودک و……
تحقیر کردن عوارض جسمی و روانی را بر فرد تحقیر شده باقی می گذارد مانند:
کمبود اعتماد به نفس: اولین و مهمترین آسیب کاهش عزت و اعتماد به نفس است هر چقدر عزت نفس کودک پایین تر باشد امید و آرزو های او دچار نقصان می شود و اینگونه کودکان در برقراری ارتباط با دیگران به مشکل خواهند خورد و در بزرگسالی به این باور خواهند رسید که قادر به انجام هیچ کاری نیستند.
افسردگی: دومین مورد که می توان به آن اشاره کرد افسردگی است تحقیقات در این زمینه نشان داده است که تحقیر مدام و سرزنش کودک امکان بروز افسردگی را در بزرگسالی افزایش خواهد داد.
والدینی که به منظور کنترل رفتار کودک آنها را مورد سرزنش ، تحقیر و تنبیه بدنی قرار می دهند منتظر بروز رفتارهای خشونت آمیز در کودکان خود باشند در واقع این کودکان از شیوه رفتاری والدین خودشان برای رفتار بادیگران استفاده می کنند
خجالتی بودن: کم رویی و خجالتی بودن یکی دیگر از اختلالاتی است که ممکن است در اینگونه کودکان دیده شود مقایسه شدن کودک با دیگران ، جدی نگرفته شدن از سوی والدین ازجمله اموری هستند که به خجالتی شدن فرزندان منجر می شود.
ایجاد شخصیت ناسازگار :کنترل ، تحقیر، سرزنش مدام کودک تاثیرات منفی بر شخصیت آنها دارد و موجب ایجاد یک شخصیت نا سازگار می شود. کودکی که تلاش می کند در مقابل شما بایستد و مقابله به مثل کند.
خشونت: نکته دیگر آن است که والدینی که به منظور کنترل رفتار کودک آنها را مورد سرزنش ، تحقیر و تنبیه بدنی قرار می دهند منتظر بروز رفتارهای خشونت آمیز در کودکان خود باشند در واقع این کودکان از شیوه رفتاری والدین خودشان برای رفتار با دیگران استفاده می کنند.
عدم توانایی ارتباط صحیح با دیگران : در بعضی از مواقع احساس حقارت چنان تاثیری بر روی فرد می گذارد که فرد مبتلا جرات معاشرت با مردم را پیدا نمی کند و از ترس اینکه مبادا در جمع مورد تحقیر واقع شود کناره گیری را به هرگونه برقراری رابطه ای ترجیح می دهد.
خود کم بینی : با سرکوب اعتماد به نفس در فرد ی که مورد تحقیر واقع شده است این مسئله به مرور باعث به وجود آمدن حس خود کم بینی در فرد می شود. او احساس خواهد کرد برای انجام هیچ کاری لیاقت دارد و دیگران از او بهتر هستند.
از دست دادن مهارت نه گفتن : کودکی که در خانواده به خصوص در بر خورد با والدین تحقیر و سرزنش می شود اعتماد به نفسشان کاهش می کند ، این گونه افراد که دارای اعتماد به نفس پایینی هستند در مقابل خواسته های دیگران جرات نه گفتن را از دست می دهند.
از عواقب جسمی که ممکن است کودکانی که مورد بی مهری و بی توجهی والدین قرار گرفته اند با آن مواجهه شوند می توان به مواردی همچون بی اشتهایی ، پر خوری ، هیجانات منفی ، اختلال در خواب، و حتی ترس و شب ادراری اشاره کرد.

با تشکر

تیم نقاشیا

هود هواکش در مزرعههود هواکش در مزرعه

هواکش یک هدف مهم در آشپزخانه است. دود، بو، گرما، گریس موجود در هوا، دود و محصولات احتراق را از یک منطقه حذف و یا فیلتر می کند. Shanty 2 Chic کلاه هوای خانه مزرعه خود را با مواد اولیه و 150 دلار ایجاد کرد و شما هم می توانید. این آموزش آسان برای دنبال کردن را بررسی کنید Ryobitools.

آموزش ساخت هود هواکش در مزرعه

https://www.instagram.com/p/BeQxy4njdY_/

ابزار استفاده شده

 • میخکوب 18 ولتی ONE+™ 18 گیگا بایتی
 • اره جیگ مداری 18 ولت ONE+™
 • کیت مته/درایور فشرده 18 ولت ONE+™
 • 18 ولت ONE+™ 3 سرعت ¼ اینچ. راننده تأثیرگذار
 • 18 ولت ONE+™ 10 اینچ. اره میتر کشویی دو مخروطی بدون برس

مواد استفاده شده

 • (1) 48 اینچ X 96 اینچ تخته سه لا-توس یا بلوط
 • (2) 1X6X8 کاج یا چوب سفید
 • (1) 1X6X4 کاج یا چوب سفید
 • (1) 1X3X8 کاج یا چوب سفید
 • (1) 1X3X4 کاج یا چوب سفید
 • (1) الوار قاب 2X4X8

مراحل

1. ابتدا جعبه بالایی را بسازید. کناره های جعبه را با استفاده از پیچ های 1.25 اینچی اسپاکس یا چوب به گیره های بالا و پایین وصل کنید. چوب چسب.

2. حالا قاب میانی را بسازید. ساده ترین راه برای بریدن قطعه تخته سه لا جلویی این است که آن را با این اندازه ها بیرون بکشید و از اره مویی برای برش ها استفاده کنید. قطعات جانبی را با استفاده از چسب چوب و اسپاکس یا پیچ های چوبی 1.25 اینچی به هر دو قطعه گیره وصل کنید. سپس قطعات بزرگ جلویی را نیز با استفاده از چسب چوب و پیچ وصل کنید.

آگهی بوسیدن کاردینال ها
shadow-birds-20-per

3. برای ساخت قاب پایین، با ساخت دو طرف شروع کنید. می‌خواهید مطمئن شوید که از دهانه دقیق دریچه‌ای که قصد استفاده از آن را دارید مطلع هستید. اگر هواکش را نمی خواهید، می توانید فقط یک مجموعه نور نصب کنید. این دهانه ای که می سازید باید دقیقاً با آن اندازه گیری ها مطابقت داشته باشد.

4. مرحله بعدی این است که تخته گیره پشتی را با استفاده از چسب چوب و پیچ های 1.25 اینچی اسپاکس یا چوب به دو طرف وصل کنید. این تخته ای است که هنگام آویزان کردن آن به دیوار می چسبانید.

5. تخته جلویی را با استفاده از چسب چوب و پیچ به قطعات جانبی وصل کنید. در این مرحله، دهانه ای که می بینید باید اندازه گیری دهانه دقیقی باشد که برای مونتاژ خود نیاز دارید.

6. حالا تخته های نگهدارنده داخلی را وصل کنید. از چسب چوب و میخ برای چسباندن این تخته ها از طریق تخته های جلو و پشت و همچنین تخته های کف صاف استفاده کنید.

7. مرحله آخر وصل کردن هواکش به دیوار است.

در https://diyprojects.com/diy-farmhouse-vent-hood/ DIY Vent Hood را ببینید

https://www.instagram.com/p/BpCV_qhBCMS/

برای آموزش کامل بررسی کنید رایوبیتولز

22 پروژه آسان نجاری که باید امتحان کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#هود #هواکش #در #مزرعه

مرکز فانوس چوبی DIY برای مراسم بعدی شمامرکز فانوس چوبی DIY برای مراسم بعدی شما

ایجاد مرکز می تواند از آسان تا پیچیده باشد، اما فقط به این دلیل که تکرار چیزی سخت به نظر می رسد به این معنی نیست که چنین است. به عنوان مثال این قطعه چوبی فوق‌العاده خلاقانه را در نظر بگیرید، به نظر می‌رسد چیزی است که در Bed Bath & Beyond می‌خرید و در عین حال می‌توانید آن را خودتان با چند دستورالعمل ساده بسازید. امروز، جیمی کاستیلیو نحوه ساخت این فانوس چوبی زیبا را به ما نشان می دهد. ادامه مطلب را بخوانید!

مرکز فانوس چوبی خود را بسازید

این چوبی زیبا قطعه ی اصلی می تواند در بسیاری از تنظیمات مختلف استفاده شود، خواه حمام نوزاد، شام تولد یا حتی عروسی. هنگامی که بر یکی مسلط شدید، می‌توانید ادامه دهید و هر تعداد که رویداد نیاز دارد بسازید. همچنین می توانید در طراحی خود خلاقیت به خرج دهید و نقره ای، طلایی یا حتی ریزه کاری های کوچک را به فانوس خود اضافه کنید.

مواد:

 • (1) 1 × 10 تخته کاج @ 9 ½ اینچ.
 • (3) رولپلاک مربعی 1 اینچی @ 36 اینچ.

ابزار:

 • اره تاجی شکل
 • نوار اندازه گیری
 • مداد
 • مته و مته
 • تفنگ میخکوبی
 • 2 اینچ ناخن ها را تکمیل کنید
 • چسب چوب
 • پیچ های چوبی 1 ¼ اینچ
 • سندر

مرحله 1

پانل های جانبی را بسازید.

گام 2

تکیه گاه های متقاطع را وصل کنید

مرحله 3

پانل کناری ناخن نهایی را وصل کنید

مرحله 4

پایه را وصل کنید.

در https://diyprojects.com/diy-wooden-lantern-centerpiece-for-your-next-soiree/ مرکز فانوس چوبی DIY را برای مراسم بعدی خود ببینید

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

جیمی با Home Depot همکاری کرد تا 48 فانوس چوبی برای عروسی بسازد. می توانید طرح گام به گام کامل را بررسی کنید اینجا، یا آموزش ویدیویی سریع Jaime را ببینید اینجا

جیمی 48 فانوس برای عروسی ساخت. او از هر دو 3/4 اینچ و 1 اینچ استفاده کرد چوب رولپلاک ها، ارتفاع و عرض فانوس ها را برای جلوه بصری کمی تغییر دهید. اگر قصد دارید فقط یکی بسازید، می‌توانید در مورد یک اندازه خاص تصمیم بگیرید، اما اگر می‌خواهید آن‌ها را در وسط یک میز قرار دهید، همانطور که جیمی میز او را انجام داد، قطعاً می‌خواهید ارتفاع‌ها را تغییر دهید.

اگر همه آنها را در یک ارتفاع ایجاد کنید، باید آنها را در یک ردیف روی میز قرار دهید. اوه، و این بستگی به انواع جدول مورد استفاده در رویداد دارد. میزهای مستطیلی بلند اگر بخواهید آنها را در یک ردیف قرار دهید کار می کنند، اما این کار برای میزهای پایه یا میزهای گرد کوچک یکسان نیست.

آیا توانستید این آموزش خلاقانه فانوس چوبی را دنبال کنید؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

پروژه های DIY بیشتر

11 ایده میز قهوه DIY

21 ایده روشن برای فانوس در فضای باز برای طراحی باغ جالب

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#مرکز #فانوس #چوبی #DIY #برای #مراسم #بعدی #شما

پروژه های سرگرم کننده DIY با موضوع بستنی بستنی 1. صفحه اصلی
 2. زندگي كردن

پروژه های سرگرم کننده DIY با موضوع بستنی بستنی

مهم نیست چه زمانی از سال است، بچه های ما با خوشحالی کار دستی خواهند کرد. آنها اغلب به عنوان ما به آنها کمک می کنیم تا وسایل را تهیه کنند و بدون توجه به آب و هوا، زمان سال یا آنچه که واقعاً همه ما باید انجام دهیم، کارها را انجام دهند. با این حال، گاهی اوقات متوجه می‌شویم که اگر کاردستی را که به آنها کمک می‌کنیم بعد از فصل بسازند یا چیزی که اخیراً واقعاً از آن لذت برده‌اند، موضوع‌بندی کنیم، می‌توانیم انگیزه بیشتری برای خلاقیت در آنها ایجاد کنیم. به همین دلیل است که ما در طول سال‌ها کاردستی‌ها و پروژه‌های DIY زیادی ساخته‌ایم که ارتباطی با غذاهای تابستانی دارد! اخیراً، بچه‌های ما عاشق بستنی‌ها با انواع و اقسام طعم‌ها شده‌اند و حتی به ما کمک کرده‌اند تا در فریزر خود چند دستور بستنی بستنی درست کنیم، بنابراین ما به دنبال ایده‌های مختلف کاردستی با مضمون بستنی بودیم تا آنها را علاقه‌مند کنیم و در روزهای بارانی احساس آفتابی کنیم.

فقط در صورتی که فکر می کنید بچه های شما ممکن است مانند ما از ساختن کاردستی بستنی لذت ببرند، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از زیباترین طرح ها، آموزش ها و ایده هایی وجود دارد که تا به حال با آنها روبرو شده ایم!

1. بستنی کاغذی غول پیکر

بستنی کاغذی غول پیکر

هر چند وقت یک‌بار، متوجه می‌شویم که بچه‌هایمان در روزهای شلوغ و بارانی، زمانی که ما با کمبود منابع مواجه هستیم و وقت نداریم برای آنها چیز جدیدی تهیه کنیم یا به آنها کمک کنیم چیزهایی با کیفیت بالا و فانتزی بسازند، برای کاردستی وقت می‌خواهند. به همین دلیل است که ما کاملاً عاشق داشتن چند کاردستی ساده کاغذی به سبک برش و چسباندن بر روی مشعل پشتی هستیم. پس تعجب آور نیست که ما طرفداران بسیار زیادی از این کاردستی غول پیکر بستنی کاغذی بودیم که در آن شرح داده شده است. ضربت سخت کاردستی. اگر همزن رنگی مانند آنها ندارید، می‌توانید تقریباً از هر چیزی که در خانه دارید و به صورت رایگان برای بالا بردن چرخه چوب استفاده کنید.

2. چاپ بستنی هندسی

خشاب بستنی هندسی قابل چاپ

آیا همیشه مجذوب کاردستی های کاغذی شده اید که ساختار و شکل کمی بیشتر از کاردستی های تخت و خمیر معمولی دارند؟ سپس ما احساس می کنیم که شما و فرزندانتان از این بستنی های قابل چاپ به سبک اوریگامی که توسط این منبع کاردستی فوق العاده در آقای قابل چاپ. آنها به شما ورقه های رنگارنگ ارائه می دهند که در داخل دقیقاً به شما نشان می دهد که کجا باید تا کنید تا انواع بستنی های به شکل سرگرم کننده درست کنید! وقتی چند بار آن را امتحان کردید، می‌توانید کاغذ ساده را به روش‌های مشابه تا کنید و بستنی‌ها را با هر رنگی که دوست دارید رنگ کنید تا خودتان درست کنید.

3. بازی حافظه بستنی کاغذی

بازی حافظه بستنی کاغذی

آیا شما نسبت به این ایده‌های قابل چاپ و بستنی‌های کاغذی مجذوب شده‌اید، اما احساس می‌کنید اگر بچه‌هایتان انگیزه‌ای برای ادامه استفاده از آن‌ها در پایان، پس از اتمام ساخت، وجود داشته باشد، ممکن است بیشتر از آنها استفاده کنند. خود صنایع دستی؟ سپس ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی نوشیدنی شیک بخورید ساخته شده این بازی حافظه بستنی فوق العاده! به این ترتیب، این پروژه حتی بیشتر از زمانی که برای ساخت آن زمان لازم است، بچه ها را سرگرم می کند. ما عاشق صنایع دستی هستیم که بازی و اسباب بازی هم هستند!

4. کاردستی بستنی رول کاغذ توالت تا شده

کاردستی بستنی رول کاغذ توالت تا شده

اگر می‌خواهید یک جلسه کاردستی سریع بعدازظهر با بچه‌هایتان ترتیب دهید، آیا ترجیح می‌دهید آن را از چیزی درست کنید که از قبل در خانه‌تان است و اگر از آن برای ساختن وسایل استفاده نکنید، ممکن است بیرون بیفتد؟ سپس ما احساس می کنیم که شما احتمالاً مانند ما دوست دارید ایده های صنایع دستی را تغییر کاربری داده و از آن استفاده کنید! به همین دلیل است که ما همیشه به دنبال پروژه های جدیدی هستیم که از چیزهایی مانند دستمال کاغذی و رول های دستمال توالت برای مقاصد حیله گرانه استفاده می کنند. این بستنی های رولی کاغذ توالت دو طرفه که به صورت گام به گام طراحی شده اند زوم زیگیتی مثال کاملی از منظور ما هستند!

5. گلدسته بستنی فوم جامبو

گلدسته بستنی فوم جامبو

آیا ایده ساختن چیزهای جدید را از مواد نوساز یا غیر متعارف دوست دارید، اما ترجیح می دهید چیزی بسازید که ظاهری آراسته تر داشته باشد تا شاید بتوانید آن را به دکوری برای یک مهمانی سرگرم کننده در استخر یا جشن تولد تابستانی تبدیل کنید؟ سپس ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی اوه روز شاد با استفاده از بخش های برش خورده نودل استخر فوم، یک رشته کامل از بستنی های کوچک و سرگرم کننده درست کرد! راستش را بخواهید، این گلدسته‌های تابستانی آنقدر زیبا هستند که وسوسه می‌شویم آن‌ها را در تمام فصل، حتی پس از پایان مهمانی، کنار بگذاریم.

6. بستنی بستنی با چوب بستنی و پوم پوم

بستنی چوب بستنی و پام پوم

آیا شما از آن دسته هنرپیشه های کلاسیک مشتاق هستید که وسایل مورد علاقه خود را مانند چوب بستنی، پیپ پاک کن و پوم پوم را همیشه در اطراف نگه می دارید، بنابراین در واقع به امید یافتن یک کاردستی با مضمون بستنی که به بچه هایتان اجازه می دهد از برخی از آنها استفاده کنند، هستید. اون چیزها؟ سپس احساس می کنیم که از این ایده فوق العاده بستنی پاشیده شده که در آن ارائه شده است، قدردانی خواهید کرد پینترست! همچنین اگر صادق باشیم، ایده ساخت بستنی را از همان چیزهایی که می‌خواهید از آن‌ها می‌خورید، می‌گیریم.

7. دمنوش بستنی عالی در برابر هنر

دمنوش عالی در برابر هنر مقاومت می کند

اگر شما و فرزندانتان هرگز «مقاومت در برابر هنر» را امتحان نکرده‌اید، متأسفیم که به شما بگوییم که از دست می‌دهید! راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد، و این طرح بستنی خاص با مداد رنگی موم سفید نیز کار می کند، اما سرگرمی در خانه با بچه ها در واقع به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از چسب حرارتی شکل اصلی خود را ایجاد کنید، رنگ ها را با رنگ های آبرنگ و نشانگرها یا قلم های نمدی پر کنید. ما عاشق این هستیم که غذاهای تمام شده به نوعی الهام گرفته از هنر پاپ به نظر می رسند!

8. کاردستی های نمدی، پوم پوم و براق

کاردستی های نمدی، پوم پوم و زرق و برق

آیا تا به حال در فهرست ما ورق زده اید و در نظر گرفته اید که کودکان شما کدام کاردستی ممکن است روند ساخت بهترین آنها را دوست داشته باشند و با وجود اینکه متقاعد شده اید که بستنی های جامبو برش و چسباندن بستنی ممکن است مورد علاقه آنها باشد، هنوز در این فکر هستید که آیا ممکن است کمک کنید. آنها از مواد جالب تری نسبت به کاغذ، قیچی و چسب استفاده می کنند؟ در آن صورت، ما کاملاً پیشنهاد می کنیم که نگاهی به چگونگی آن بیندازیم زندگی کن، کاردستی، عشق کار مشابهی را با استفاده از فوم کاردستی با رنگ روشن، پوم پوم و چسب زرق و برق انجام داد! شما یک محصول نهایی دریافت خواهید کرد که اساساً یکسان است، اما با کمی بافت و جزئیات بیشتر.

9. رنگ پف کرده و بستنی بپاشید

رنگ پف کرده و بستنی ها را بپاشید

اگر می‌خواهید به بچه‌هایتان کمک کنید تا از ابتدا چیزی سرگرم‌کننده بسازند، آیا ترجیح می‌دهید آن را واقعاً دستی بسازید، با یک عنصر کمی غیر متعارف‌تر که ممکن است آن‌ها را به‌ویژه علاقه‌مند و هیجان‌زده کند تا لوازمشان را بیرون بیاورند؟ خوب، اگر بچه‌های شما دوست دارند که با رنگ کردن، حتی به اندازه نصف بچه‌های ما، کمی کثیف شوند، پس ما احساس می‌کنیم که این بستنی‌های رنگ پف‌کرده گام به گام به تصویر کشیده شده‌اند. خمیر و بستنی را بازی کنید خواهد بود درست تا کوچه آنها ما عاشق بافت و ویژگی‌های محصول نهایی هستیم، گویی بستنی‌ها واقعاً در شکلات یا آیسینگ فرو رفته‌اند. به ویژه طرفداران زیادی از روشی که بستنی‌ها را با پراکندگی آن‌ها واقعی‌تر نشان می‌دهند واقعی درست قبل از خشک شدن رنگ می پاشد!

10. بستنی هلو برای بچه ها

بستنی هلویی برای بچه ها

در حالی که ممکن است از همه این ایده های کوچک حیله گرانه برای ادای احترام خلاقانه به غذای تابستانی مورد علاقه خود قدردانی کنید، آیا واقعاً در تمام این مدت به بخشی فکر کرده اید که ما گفتیم واقعاً ساخته ایم. واقعی بستنی‌های خانگی با بچه‌هایمان قبلاً، نمی‌دانید آیا بچه‌های شما هم دوست دارند آن را امتحان کنند؟ در آن صورت، ما احساس می کنیم که شما به آن می روید عشق چقدر ساده است این بستنی های هلویی خانگی خوشمزه چسبیده به صنایع دستی من هستند! بچه‌های شما واقعاً وقتی از طعم لذیذ چیزی که به خودشان کمک کرده‌اند لذت ببرند، واقعاً احساس موفقیت خواهند کرد.

11. کارت بستنی “بابا باحال”.

کارت بستنی بابا باحال

اگر می‌خواهید در وهله اول یک کاردستی با مضمون بسازید، آیا ترجیح می‌دهید هر زمان که ممکن است نوعی جناس سرگرم‌کننده یا بازی با کلمات را در آن بگنجانید؟ سپس فکر می کنیم شاید این کارت روز پدر “بابا باحال” باشد درست بالا کوچه ات یکشنبه های کنار دریا به شما نشان می دهد که چگونه بستنی را درست کنید تا با وجود تزئینات سرگرم کننده، مانند یک کارت واقعی باز شود. ما همچنین ایده تغییر عبارت را برای هر مناسبتی دوست داریم. برای مثال، نوشتن “دوست باحال” برای تولد یک نفر، به همان اندازه مناسب است.

12. بستنی های گچی پیاده رو DIY

بستنی های گچی پیاده رو

آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر این ایده را دوست داشتید که به فرزندانتان کمک کنید چیزی خلاقانه بسازند؟ و مفید است، به آنها اجازه می دهید چیز جدیدی بسازند، اما پس از اتمام آن به سرگرمی خود با آن چیز ادامه دهند؟ سپس در اینجا یک ایده دیگر برای بررسی شما وجود دارد! ما کاملاً عاشق راه هستیم سلام فوق العاده مجموعه ای از گچ های رنگارنگ پیاده رو را با چسباندن چوب ها به پایین به بستنی تبدیل کرد. به این ترتیب، بچه‌های شما می‌توانند کاردستی بستنی درست کنند، اما پس از اتمام کار، هر زمان که بخواهند می‌توانند با آنها نقاشی بکشند!

13. دونات بستنی DIY

دونات بستنی دست ساز

چه می‌شود اگر شما هنوز کاملاً مجذوب این ایده باشید که بچه‌هایتان را در تهیه غذای مخصوص خود در آشپزخانه مشارکت دهید، اما می‌دانید که آنها در واقع طرفداران زیادی از احساس غذاهای یخی روی دندان‌هایشان نیستند، مهم نیست چقدر باشد. آنها در واقع ظاهر و اندیشه بستنی های تابستانی؟ در این صورت، ما احساس می‌کنیم که ممکن است با این طرح زیبای دونات بستنی شکل بهتر کنار بیایید. ساخته شده توسط جن. آنها به شما نشان می دهند که چگونه شکل اصلی شیرین و کرکی را بپزید و سپس یک طرح یخ به آن اضافه کنید و بچسبانید تا واقعا طرح را تمام کنید.

14. کیک بستنی سه بعدی

کیک بستنی سه بعدی

شاید شما واقعاً در بخش نانوایی کاملاً با تجربه هستید و ما این کار را کرده ایم واقعا توجه شما را با ایده محصولات پخته شده به شکل بستنی جلب کرد، اما آیا ترجیح می دهید چیزی بسازید که قابل اشتراک گذاری باشد؟ سپس فکر می کنیم شاید پیدا کرده ایم فقط وقتی نوبت به جشن گرفتن تولدهای تابستانی (یا هر روز آفتابی خاص، واقعاً) می رسد، این ایده برای شماست! بررسی کنید که چگونه کاردستی یک کیک خوشمزه پخت و از فوندانت و کیک نانوایی استفاده کرد تا یک بستنی غول پیکر پاشیده شده با یک لقمه خنده دار از روی آن درست کند.

15. صابون رنگین کمان می ریزد

صابون رنگین کمان می ریزد

داریم واقعا بیش از همه توجه شما را با ایده ساختن چیزهایی به شکل بستنی که در انواع روش های دیگر مفید هستند، صرف نظر از اینکه چقدر واقع بینانه به نظر می رسند، جلب کرد؟ در این صورت، اگر بچه‌های شما کمی بزرگ‌تر هستند یا احساس می‌کنند برای یک چالش آماده هستند، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی بیندازید. جنیفر پرکینز این صابون‌های رنگین کمانی فوق‌العاده را ساخته‌اند که هدایای فوق‌العاده تابستانی یا جشن‌های مهمانی را می‌سازند!

آیا کسی را می شناسید که طعم آن را دوست دارد؟ و زیبایی‌شناسی بستنی‌ها درست به همان اندازه که ما انجام می‌دهیم، اگر نه بیشتر، و چه کسی دوست دارد چیزهای مورد علاقه‌اش را با مهارت‌های کاردستی‌اش ملاقات کند؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا آنها انواع صنایع دستی جدید و فوق العاده با مضمون بستنی بستنی و پروژه های DIY را امتحان کنند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #های #سرگرم #کننده #DIY #با #موضوع #بستنی #بستنی

DIY- حوله های حمام خود را شخصی سازی کنیدDIY- حوله های حمام خود را شخصی سازی کنید

اگر می خواهید حوله ها، پارچه های پارچه ای و حتی لباس های خود را شخصی سازی کنید و ما می توانیم به شما نشان دهیم که چگونه. آیا بچه های شما مدام بر سر لباس هایشان دعوا می کنند؟ خوب این به حل این مشکلات کمک می کند. با حوله های کاملاً شخصی سازی شده، فرزندان کوچک شما هرگز از دزدیدن حوله های برادر یا خواهرشان شکایت نخواهند کرد. و اگر می خواهید بدانید چه کسی حوله خود را روی کف حمام می گذارد، فقط نام آن را بررسی کنید، به همین سادگی است!

یاد بگیرید که چگونه حوله های حمام خود را شخصی سازی کنید

در اینجا یک آموزش سرگرم کننده و فوق العاده آسان دیگر از جیمی کوستیلیو به غیر از یک حوله تمیز، برای این پروژه سرگرم کننده به چند مورد دیگر نیز نیاز دارید. به خاطر داشته باشید که برای این یکی پرینتر و کامپیوتر نیز لازم است!

موارد:

 • حوله تمیز
 • پارچه پنبه ای کاغذی
 • مداد
 • کامپیوتر
 • چاپگر
برای این آموزش از حوله آبی و چاپ چهارخانه استفاده شده است، اما می توانید با خیال راحت هر رنگی را که ترجیح می دهید آزمایش کنید.
1. نام یا نام هایی را که قصد استفاده از آن را دارید روی حوله چاپ کنید (از فونت Ariel در 250 نقطه برای این آموزش استفاده شده است) و پارچه نخی کاغذی برای نامه ها با استفاده از دارو رابط قابل ذوب وزن
2. برای ایجاد حروف چاپ را سمت راست به سمت پایین روی جعبه نور قرار دهید.
پارچه را سمت راست به سمت پایین در بالای چاپ قرار دهید و طرح حروف را با مداد مستقیماً روی رابط ردیابی کنید:
3. حروف را برش دهید و در جای خود روی حوله سنجاق کنید و سپس کوک زیگ زاگ بزنید:
(اگر نگران جابجایی حروف هستید، استفاده از تارهای همجوشی دو طرفه حرارتی-n-پیوندی در پشت حروف را در نظر بگیرید، فرآیندی مشابه با رابط، اما احساس کمی ترد به حروف.)
این همه مردم، من به شما گفتم این یکی بسیار آسان خواهد بود.

آیا توانستید حوله شخصی خود را بسازید؟ همه چیز را در بخش نظرات به ما بگویید.

آموزش های بیشتر DIY

نحوه روکش کردن صندلی را یاد بگیرید

پروژه های خیاطی DIY: چگونه یک کیف کشی بسازیم

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #حوله #های #حمام #خود #را #شخصی #سازی #کنید

کیسه زیپی آب نبات DIYکیسه زیپی آب نبات DIY

کیسه‌ها در هر سنی مناسب هستند. با استفاده از آب نبات خوراکی می‌توانید کیسه‌های فوق‌العاده زیبای خود را برای جشن تولد یا رویداد کوچک خود بسازید. این یکی از جیمی کوستیلیو سرگرم کننده و آسان برای یادگیری است. هنگامی که این کار را به دست آوردید، می توانید آنها را با آب نبات پر کنید و از آنها به عنوان هدیه برای جشن تولد بعدی خود استفاده کنید. بچه ها این را کاملا دوست دارم ادامه مطلب را بخوانید!

آموزش ساخت کیسه های زیپی دکمه ای آب نباتی

مواد:

 • بوم
 • زیپ
 • پوشش
 • دکمه های آب نبات
 • لاک براق شفاف
 • قیچی

https://www.pinterest.ph/pin/148337381461920454/

مرحله 1

کیسه زیپ آب نبات DIY را در https://diyprojects.com/diy-candy-zipper-pouch/ ببینید

دکمه های آب نبات را ببندید. ابتدا از یک لایه ضخیم از پلی اسپری شفاف براق استفاده کردم. پس از خشک شدن، برس رنگ را برداشتم و یک لایه براق ضخیم در اطراف هر دکمه آب نبات زدم تا مطمئن شوم که آنها به کاغذ چسبیده اند.

گام 2

بوم بیرونی، پنبه داخلی و رابط قابل ذوب با وزن متوسط ​​همه 10 اینچ در 14 اینچ را برش دهید. و شما به یک زیپ 9 اینچی نیاز دارید.

مرحله 3

رابط فیوز را در سمت اشتباه بوم قرار دهید، سپس یک ورق دکمه های آب نبات را در یک طرف بوم 2 1/2 اینچی از انتهای کوتاه ردیف کنید. آخرین ردیف دکمه‌ها را در دو انتها بردارید و در جای خود سنجاق کنید.

آگهی بوسیدن کاردینالها
shadow-birds-20-per

مرحله 4

با استفاده از زیپ پا و کوک زیگ زاگ دوختن کاغذ دکمه های آب نبات روی بوم.
این فرآیند را برای نوارهای کاغذ دیگر روی انتهای دیگر بوم تکرار کنید.

مرحله 5

زیپ را سمت راست به سمت پایین روی یک انتهای بوم قرار دهید سپس پارچه آستر را سمت راست به سمت پایین بالای زیپ قرار دهید. یک طرف زیپ را در جای خود بدوزید سپس روی بوم و آستر را به سمت پایین بدوزید تا از گیر کردن آن در زیپ جلوگیری کنید. طرف دیگر زیپ را به انتهای دیگر بوم و آستر وصل کنید (مراحل 6 و 7 را تکرار کنید).

مرحله 6

سمت راست بوم را روی هم و سمت راست آستر را روی هر کدام ردیف کنید سپس درزهای کناری را بدوزید. *قبل از دوختن درزهای کناری، مطمئن شوید که زیپ حداقل 3/4 اینچ باز باشد. (یک طرف آستر را حداقل 4 اینچ باز بگذارید تا سمت راست کیسه را به بیرون بچرخانید.)

کیسه زیپ آب نبات DIY را در https://diyprojects.com/diy-candy-zipper-pouch/ ببینید

هر چهار گوشه را با فشار دادن درز کناری باز و مطابقت دادن با پایه، میچرخانید. قسمت های برش خورده و هر کاغذ اضافی را از دکمه های آب نبات جدا کنید.

کیسه را از طریق دهانه در آستر به سمت راست بچرخانید. این زمانی است که دکمه های شما واقعاً عملکرد خوبی دارند اما پلی اورتان باید آنها را در جای خود نگه دارد. اگر دکمه ای خاموش شد (چون بله این اتفاق برای من افتاده است) از چسب فوق العاده برای قرار دادن آن در جای خود استفاده کنید. آستر کوک بالا را بسته و آستر را به داخل کیسه فشار دهید. روبان را به کشش زیپ اضافه کنید.

آیا فکر می کنید می توانید از این آموزش کیسه استفاده کنید؟ همه چیز را در بخش نظرات زیر به ما بگویید!

آموزش های بیشتر

نحوه دوخت کیف آرایشی زیبا | الگوهای خیاطی آسان

نحوه ساخت الگوهای Macrame آسان در 8 مرحله ساده

آگهی بوسیدن کاردینالها

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کیسه #زیپی #آب #نبات #DIY

صندل DIY و عینک آفتابی تزئین شدهصندل DIY و عینک آفتابی تزئین شده

عینک آفتابی همیشه در مد است، به علاوه تابستان به سرعت نزدیک می شود و با آن نیاز به عینک آفتابی و صندل های زیبا احساس می شود. در حالی که من مطمئن هستم که می توانید اینها را در فروشگاه تهیه کنید، همچنین می توانید خلاقیت فوق العاده ای داشته باشید و نکات خاص خود را اضافه کنید. DIY عینک آفتابی و صندل زیر!

عینک آفتابی و صندل مد روز

امروز به شما نشان خواهیم داد که چگونه به عینک خود تزییناتی اضافه کنید تا بتوانید در میان جمعیت برجسته شوید! به علاوه با این آموزش آسان یاد بگیرید که چگونه صندل های قدیمی را زیبا کنید.

عینک آفتابی تزیین شده

صندل های DIY و عینک های آفتابی تزئین شده را در https://diyprojects.com/diy-sandals-and-embellished-sunglasses/ ببینید

مواد:

 • تفنگ چسب
 • تزیین
 • عینک آفتابی
 • چسب

می توانید تزیینات کوچک را در آمازون یا eBay خریداری کنید. تزیینات بسیار زیبایی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، فقط مطمئن شوید که چیزی را تهیه می کنید که با رنگ و سبک عینک آفتابی مورد استفاده شما مطابقت داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی برای دور زدن محیط قاب عینک استفاده می کنید، به علاوه باید غنایم را نیز در نظر بگیرید. من حدود 2 دوجین را توصیه می کنم فقط برای اینکه در سمت امن باشید.

گل کوچک خود (یا هر موردی را که انتخاب کرده اید) بردارید و مقدار کمی چسب به پشت آن اضافه کنید و روی لبه لیوان بچسبانید. این کار را تکرار کنید تا تمام لبه پوشانده شود سپس بگذارید خشک شود. به همین راحتی است!

درست کردن این صندل های زیبا را یاد بگیرید

صندل های DIY و عینک های آفتابی تزئین شده را در https://diyprojects.com/diy-sandals-and-embellished-sunglasses/ ببینید

آگهی بوسیدن کاردینالها
shadow-birds-20-per

این آموزش فوق العاده زیبا توسط حسن نیت ارائه شده است ناشناس، می توانید مراحل کامل را در آنجا بررسی کنید. شما به یک جفت صندل، قیچی و یک تکه پارچه نیاز دارید. شما می توانید در مورد رنگ یا چاپ تصمیم بگیرید!

صنایع دستی بیشتر

DIY Wire Hanging Fruit Basket- آموزش تصویری

نحوه روکش کردن صندلی را یاد بگیرید

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#صندل #DIY #عینک #آفتابی #تزئین #شده

DIY Wire Hanging Fruit Basket- آموزش تصویریDIY Wire Hanging Fruit Basket- آموزش تصویری

آموزش سبد میوه آویزان؟ مطمئناً ما می توانیم به شما در این زمینه کمک کنیم! ما همیشه می توانیم با کمی فضای ذخیره سازی بیشتر در آشپزخانه خود کار کنیم، بنابراین امروز به شما نشان خواهیم داد که چگونه این آویز راحت را درست کنید. سبد! این آموزش و ویدیوی آسان برای دنبال کردن توسط Homeedit ارائه شده است. ادامه مطلب را بخوانید

آموزش ساخت یک سبد میوه ای آویزان

اکثر مردم میوه ها و سبزیجات را در سبد سیمی خود ذخیره می کنند، اما در اینجا هیچ قانونی وجود ندارد. این شماست آشپزخانه بنابراین شما تقریباً می توانید آنچه را که می خواهید انجام دهید. حوله، ابزار، غذا یا گیاه خود را ذخیره کنید. آشپزخانه تنها جایی نیست که می توانید از این وسیله استفاده کنید، چوب لباسی را بردارید و از آن به عنوان سطل زباله در دفتر خانه خود استفاده کنید، یا آن را بالای میز خود قرار دهید و خودکار، مداد، منگنه و نوار را ذخیره کنید.

به من اعتماد کنید، شما واقعا می توانید با این آیتم خلاق باشید. اما، ابتدا باید نحوه ساخت آن را یاد بگیرید! نگران نباشید ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! فقط به خواندن ادامه دهید! موادی که برای ساختن این سبد نیاز دارید همگی در زیر فهرست شده‌اند و یک آموزش ویدیویی کامل نیز وجود دارد که می‌توانید آن را دنبال کنید.

مواد:

 • قلاب / ریل یا هر چیزی که بتوانید سبد خود را به آن آویزان کنید
 • سبد سیمی
 • رشته ضخیم

آموزش تصویری

ما مطمئن هستیم که امیدواریم این آموزش مفید و آسان برای دنبال کردن باشد. ما می خواهیم بدانیم که شما در مورد آن چه احساسی دارید، بنابراین مطمئن شوید که بازخورد صادقانه خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

مطمئن شوید که همه سایت‌های رسانه‌های اجتماعی ما را نیز دنبال می‌کنید، و همچنان صفحه ما را برای مقالات سرگرم‌کننده DIY بررسی کنید. ما چیزهای عالی برای شما آماده کرده ایم.

دکوراسیون خانه DIY بیشتری را در زیر بررسی کنید!

این نیمکت کار ساده و مقرون به صرفه را در 60 دقیقه بسازید

21 ایده صرفه جویی در فضا برای آپارتمان های استودیویی شما

آگهی بوسیدن کاردینالها
shadow-birds-20-per

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #Wire #Hanging #Fruit #Basket #آموزش #تصویری

15 روش خلاقانه برای چرخش ظروف آدامس 1. صفحه اصلی
 2. زندگي كردن

15 روش خلاقانه برای چرخش ظروف آدامس

اگر صادق باشیم، برخی از ما خیلی صنایع دستی مورد علاقه ای که ما تا به حال انجام داده ایم، پروژه های ارتقاء دوچرخه بوده اند. فقط چیزی بسیار خلاقانه و خلاقانه در مورد تغییر کاربری یک چیز قدیمی وجود دارد که ممکن است در ابتدا به چیزی که ممکن است واقعاً مفید یا کاربردی باشد و بتوانید دوباره از آن استفاده کنید، استفاده کرده باشید! به همین دلیل است که وقتی پدیده تبدیل ظروف آدامس به انواع وسایل خانگی مختلف در دنیای DIY به وجود آمد، ما بیش از حد مجذوب خود شدیم. علاوه بر این، ما هستیم کاملا انواع افرادی که همیشه آدامس در دست دارند. در کیف های ما، روی میزهای کناری ما، در ماشین های ما … شما آن را نام ببرید. بنابراین برای شما جای تعجب نیست که لحظه ای که ما شروع به بررسی انواع مختلفی از چیزهایی کردیم که می توانید ظروف آدامس حجیم را به آنها تبدیل کنید، انبوهی از ایده ها را پیدا کردیم که فکر می کردیم مفید هستند. ما بلافاصله شروع به ذخیره ظروف و ساختن چیزهایی از آنها کردیم!

فقط در صورتی که به همان اندازه شیفته ایده ساختن چیزهای کاربردی از ظروف آدامس هستید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده ها، طرح ها و آموزش هایی که تا به حال در جستجوی خود با آنها مواجه شده ایم آورده شده است. .

1. سازمان دهنده مهره

سازمان دهنده مهره

اگر شما هم مثل ما هستید، پس شما و بچه هایتان انبار کرده اید انواع از لوازم صنایع دستی در طول سال‌ها، جمع‌آوری قطعات یدکی مانند مهره‌ها، مداد رنگی، روبان‌ها و غیره که همه باید به طور موثر بین پروژه‌ها ذخیره شوند تا در سرتاسر میز و زمین قرار نگیرند. به همین دلیل است که فکر کردیم این ظرف آدامس تبدیل شده به جای مهره ایده بسیار خوبی است! چیکا و جو به شما نشان می دهد که چقدر می تواند نه تنها برای ذخیره سازی بلکه برای مرتب سازی مهره ها نیز موثر باشد.

2. ذخیره سازی پین بابی

ذخیره سازی پین بابی

آیا منطقه ای از خانه شما که واقعاً در مورد چیزهای بسیار کوچک به سازماندهی نیاز دارد، در واقع وسایل توالت شماست و نه کمد صنایع دستی شما؟ در آن صورت، ما احساس می‌کنیم که ممکن است با این ایده ذخیره‌سازی بابی پین که در آن ارائه شده، کمی بهتر کنار بیایید ارادتمند هلو بجای! مفهوم اصلی تقریباً یکسان است، اما این بار آنها پیشنهاد می‌کنند که بیرون ظرف را با رنگ یا لاک تزئین کنید تا در واقع رنگی به اتاق اضافه کند در حالی که روی روشویی شما می‌نشیند، جایی که می‌توانید به راحتی به آن دست بزنید تا حالت دهید. موهای خود را هر روز صبح قبل از کار

3. ظرف میان وعده غلات

ظرف میان وعده غلات

اگر از ما بپرسید، دو ویژگی کلیدی عالی در مورد این ظروف آدامس وجود دارد که اکنون همه برندها از آن استفاده کرده اند. اولین مورد این است که آن‌ها صفحه‌های پاپ عالی دارند که به خوبی روی هم کلیک می‌کنند تا چیزهای داخل آن را حفظ کنند. در عین حال، این قسمت‌ها به راحتی باز می‌شوند، چه بخواهید قسمت کوچک‌تر را هدف بگیرید، زیرا فقط به یک یا دو قطعه نیاز دارید، یا قسمت بزرگ‌تر را به دلیل اشتراک‌گذاری. دومین ویژگی فوق العاده این است که آنها یک اندازه قابل حمل کامل هستند! به همین دلیل است که ما فکر کردیم این ایده میان‌وعده غلات کودکان که توسط آن مشخص شده است آرزوی زندگی ایده فوق العاده ای بود در حال حاضر شما همیشه چیزی ساده برای غذا خوردن بچه هایتان، همانجا در کیفتان داشته باشید.

4. تقویم ظهور ظرف آدامس

تقویم ظهور ظرف آدامس

آیا واقعاً مدت زیادی است که ظروف آدامس پلاستیکی قدیمی خود را ذخیره کرده اید و تعداد زیادی از آنها را جمع آوری کرده اید، بنابراین به دنبال ایده ای هستید که به شما کمک کند چندین مورد از آنها را همزمان استفاده کنید؟ خوب، اگر تا به حال از طرفداران بازی‌های DIY یا فعالیت‌های جدید در تعطیلات و مناسبت‌های خاص بوده‌اید، مایلیم شرط ببندیم که تقویم‌های ظهور را دوست دارید. این بدان معناست که شما احتمالاً از چگونگی آن نیز قدردانی خواهید کرد دیزی شاد ظروف آدامس قدیمی خود را به روش های فوق العاده سرگرم کننده تزئین کردند و از آنها برای ایجاد یک تقویم ظهور DIY پر از انواع هدایا و خوراکی های کوچک استفاده کردند! مطمئناً از تقویم‌های ظهور معمولاً برای شمارش معکوس تا کریسمس استفاده می‌شود، اما اگر واقعاً می‌خواهید می‌توانید روزها را برای هر مناسبت خاص از علامت یک ماهه شمارش کنید.

5. قاب هدفون

کیف هدفون

ظروف آدامس گرد بزرگی که تا کنون در لیست خود به شما نشان داده ایم، در واقع تنها انواعی نیستند که ممکن است جمع آوری کنید، بسته به اینکه از کجا خرید می کنید و کدام مارک ها را خریداری می کنید! درعوض، برخی از برندها ظروف پلاستیکی آدامس را به شکلی استوانه‌ای، بلندتر و بلندتر می‌سازند. از آن نوع است پینترست پیشنهاد می‌کند از هدفون یا هدفون‌های خود استفاده کنید تا از گره خوردن آن‌ها در کیفتان جلوگیری کنید! شکل کمی فضا کارآمدتر است. شما نیازی به فضای اضافی ندارید که سایر ظروف آدامس بزرگتر در اختیار شما قرار می دهند تا کمی طناب به آن بپیچید.

6. ظرف دکمه ای

ظرف دکمه ای

آیا در حال حاضر در فهرست ما پیمایش می‌کنید، اما هنوز به این فکر می‌کنید که ایده ذخیره‌سازی لوازم دست‌سازی که قبلاً به شما نشان دادیم چقدر مفید است، حتی اگر در حال حاضر هیچ مهره‌ای برای مرتب‌سازی یا سازمان‌دهی ندارید؟ در این صورت، ما فکر می‌کنیم از اینکه بدانید برخی از افراد انواع چیزهای دیگر را به روشی مشابه در ظروف آدامس چرخ‌شده خود نگهداری می‌کنند، خوشحال خواهید شد! راه چیکا و جو دکمه‌های قرار دادن در دکمه‌های آن‌ها مثال کاملی از منظور ما است.

7. ظروف چای آدم برفی خانگی

ظروف چای آدم برفی خانگی

آیا شما همکار یا دوستی هستید که تعطیلات را آنقدر دوست دارید که می توانید اصرار کن در مورد ساختن نوعی هدیه کوچک DIY برای اطرافیانتان در نزدیکی تعطیلات، فقط به این دلیل که استفاده از مهارت‌های کاردستی خود برای روشن کردن روز دیگران به شما احساس خوبی می‌دهد؟ در آن صورت، ما فکر می کنیم که ممکن است پیدا کرده باشیم فقط ایده برای شما! ما نمی توانیم درک کنیم که این مردان برفی نقاشی شده چقدر زیبا خلق شده اند هایدی کریدر هستند. آن‌ها از ظروف برندی استفاده کردند که بیرون بسته‌بندی آن‌ها برجستگی دارد و به نظر می‌رسد که آدم‌برفی‌ها واقعاً از گلوله‌های برفی بزرگی ساخته شده‌اند که یکی روی دیگری انباشته شده‌اند. آنها ظرف آدم برفی‌شان را با چای شل معطر به عنوان نشانه‌ای کوچک برای تعطیلات پر کردند، اما اگر ترجیح می‌دهید، می‌توانید به جای آن آب‌نبات‌های مورد علاقه همکارانتان را پر کنید.

8. سازمان دهندگان عرضه حمام

سازمان دهنده های تامین حمام

آیا وقتی شروع به صحبت در مورد نحوه نگهداری پین های بابی در ظروف آدامس قدیمی کردیم، آیا واقعاً توجه شما را جلب کردیم زیرا در واقع شما به کمی تعمیرات اساسی در قسمت سرویس بهداشتی سازمانی نیاز دارید، اما اکنون در واقع به این فکر می کنید که کل حمام خود چگونه است. پیشخوان می تواند از فضای ذخیره سازی کمی نیز بهره مند شود؟ سپس ایده ظرف را گسترش دهید و انواع چیزها را در آنها قرار دهید! ما عاشق روش این پست هستیم پینترست پیشنهاد می کند از آنها برای سواب های پنبه ای و پدهای پاک کننده آرایش نیز استفاده کنید. آنها کاملا مناسب هستند!

9. قوطی کبریت مدرن

قوطی کبریت مدرن

آیا در این کشور زندگی می‌کنید یا اغلب از کلبه‌ای بازدید می‌کنید که در واقع اغلب اوقات از کبریت استفاده می‌کنید، اما همیشه مجبور هستید بسته‌ها یا جعبه‌های جدیدی بخرید زیرا جعبه‌های مقوایی مانع از مرطوب شدن نوک کبریت نمی‌شوند؟ سپس آرزوی زندگی دارد فقط راه حل برای شما آنها پیشنهاد می کنند مقدار بیشتری بخرید و آنها را در یک ظرف آدامس با برچسب خوب خالی کنید تا بتوانید درب آن را ببندید و کبریت ها را ایمن، خشک و دور از دسترس بچه ها یا نوه ها نگه دارید و در عین حال دسترسی آسان به آنها داشته باشید.

10. ظرف اسکراب شکر

ظرف اسکراب شکر DIY

اگر اتفاقاً علاوه بر اینکه علاقه‌مند به صنایع دستی هستید، یک متخصص محصولات آرایشی خانگی هستید، شکی نداریم که از فرصت‌هایی برای ادغام این دو جهان در هر زمانی که می‌توانید، مانند ما، قدردانی می‌کنید. به همین دلیل است که ما فقط داشته است برای به اشتراک گذاشتن این ایده فوق العاده ذخیره سازی اسکراب شکر DIY دیزی شاد! چه اسکراب را برای خود نگه دارید و چه آن را به دوستان و مهمانان مراسم هدیه می دهید، نگه داشتن ظروف آدامس قدیمی به شما مکانی برای نگهداری اسکراب می دهد که چرخش بالا می رود، هزینه زیادی ندارد و از نشت آن جلوگیری می کند. و چسبندگی روکش یا لبه وان حمام شما.

11. ظرف لیموترش تازه

ظرف لیموترش تازه

آیا شما یک فرد تابستانی بزرگ هستید که دوست دارید از دوستان و خانواده خود برای کوکتل های عصرانه خودمانی در کلبه خود میزبانی کنید، اما ترجیح می دهید همه چیز مورد نیاز خود را برای نوشیدنی ها و تنقلاتی که در بیرون سرو می کنید ببرید تا همیشه در خانه بدوید و بیرون نروید. در حالی که سعی می کنید معاشرت کنید؟ سپس ما احساس می کنیم که شما این ایده خاص را از آن پیدا خواهید کرد پینترست بسیار راحت در واقع! آنها پیشنهاد می کنند که تزئینات لیمویی خود را از قبل برش دهید و آنها را در یک ظرف آدامس تغییر کاربری داده شده قرار دهید تا بتوانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید اما قسمت بالایی آن را ببندید تا تازه شوند و از خشک شدن آنها بین جلسات مخلوط کردن نوشیدنی محافظت کنید.

12. سطل آب باغ پری

سطل آب باغ پری

اگر می‌خواهید با مواد به روز شده دستکاری کنید، این کار را انجام دهید دانستن آیا می خواهید مانند معمول چیزی برای فرزندان خود بسازید؟ خب، ما هم مقصریم، بنابراین مطمئناً نمی‌توانیم بگوییم که شما را مقصر می‌دانیم! اخیراً، بچه‌های ما پس از خواندن داستان‌های افسانه‌ای جدید، در یک بازی پری و جن جنگلی بسیار بزرگ قرار گرفته‌اند، بنابراین این آموزش سطل پری شایان ستایش قدم به قدم شرح داده شده است. DIY و صنایع دستی خوب چشم ما را گرفت! آنها به شما نشان می دهند که چگونه می توانید آن را با استفاده از یک ظرف آدامس تغییر کاربری داده شده، مقداری نخ و چند چوب کباب چوبی انجام دهید.

13. ظرف گلیتر

ظرف براق

آیا در واقع شما هنوز به این فکر می کنید که چقدر ایده قبلی استفاده از ظروف آدامس پلاستیکی برای نگهداری لوازم صنایع دستی را دوست داشتید، اما به این فکر می کنید که آیا ممکن است راهی برای این کار وجود داشته باشد. استفاده کنید ظروف برای آسان تر کردن فرآیند ساخت خود؟ خوب، اگر شما از آن دسته هنرپیشه‌هایی هستید که از زرق و برق استفاده می‌کنند و از داشتن آن در همه جا متنفرند، پس احساسی داریم که پیدا کرده‌ایم. فقط ایده برای شما بررسی کنید که چگونه چیکا و جو زرق و برق خود را بر اساس رنگ طبقه بندی کرد و از سمت کوچک پاپ تاپ برای ریختن و پاشیدن راحت تر استفاده کرد!

14. ظرف آدامس تبدیل کوسن سنجاق فانتزی

ظرف آدامس تبدیل کوسن پین فانتزی

آیا واقعاً مدتی است که از ظروف آدامس ذخیره شده و بدون برچسب خود شروع کرده اید و به این فکر کرده اید که چگونه به نظر می رسند ممکن است بهتر به عنوان ساختار پایه برای چیزی استفاده شوند، نه به عنوان ظرفی مانند چیزهایی که نشان داده ایم. شما تا الان؟ سپس احساس می کنیم که از این ایده قدردانی خواهید کرد پینترستکه پیشنهاد می‌کند از پارچه، توری، مهره‌ها و کمی چاشنی استفاده کنید تا بیرون ظرف را به یک کوسن سنجاق کوچک و زیبا برای محل خیاطی خود تبدیل کنید.

15. ظروف قهوه و شکر قابل ریختن

ظروف قهوه و شکر قابل ریختن

آیا واقعاً ایده استفاده از ظروف آدامس به عنوان انبار برای چیزهایی که نیاز به ریختن دارند کاملاً مجذوب خود شده اید، اما مفهوم زرق و برق چیزی نیست که فکر می کنید به آن نیاز دارید یا استفاده می کنید؟ در این صورت شاید ترجیح می دهید به جای آن ایده اولیه را به آشپزخانه منتقل کنید! ما به راه فکر می کنیم آرزوی زندگی ظروف خود را با قهوه آسیاب شده و شکر گرانول پر کرده بودند، در واقع بسیار نوآورانه و مفید بود.

آیا دوست و علاقه مندان به صنایع دستی را می شناسید که دوست دارد هر چیزی را که به دستش می رسد بالا ببرد و همچنین آدامس زیادی می جود، درست مثل ما؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا زمانی که می خواهید این اتفاق بیفتد کمی الهام بگیرید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#روش #خلاقانه #برای #چرخش #ظروف #آدامس

10 دکور خانه فوق العاده ارزان10 دکور خانه فوق العاده ارزان

برای داشتن فضایی زیبا و دلپذیر نیازی به صرف هزینه های زیادی برای دکوراسیون منزل ندارید. به علاوه اغلب اوقات چیزهای موجود در فروشگاه به قدری رایج هستند که آن حس منحصربه‌فرد را به شما نمی‌دهند. تنها راه برای جلوگیری از این به دست آوردن است حیله گر و آیتم های خود را از ابتدا ایجاد کنید. ادامه مطلب را بخوانید!

این ایده های دکور خانه DIY را امتحان کنید

این اقلام حیله گر که در زیر فهرست شده اند، همگی با حسن نیت ارائه شده اند Homedit. ما موارد مورد علاقه خود را از لیست 100 مورد برتر آنها لیست کرده ایم، اما برای آموزش کامل باید صفحه آنها را بررسی کنید.

1. نگهدارنده کلید سیم

https://www.instagram.com/p/BlZYT9OHlme/

تمام کلیدهای خود را با این جا کلیدی سیمی که به نظر می رسد یک اثر هنری جالب روی دیوار شماست، پیگیری کنید. برای یادگیری نحوه انجام این چک اینجا

2. زیر لیوانی نمدی منحصر به فرد

https://www.instagram.com/p/Bui3m7ngQd-/

هیچ‌کس حلقه‌های آب را روی میز یا میز شیک خود دوست ندارد، اما گاهی اوقات زیر لیوانی‌ها می‌توانند شبیه به درد چشم باشند. یا شاید آنهایی که دوست دارید خیلی گران هستند، پس چرا خلاق نباشید و خودتان را بسازید. شما می‌توانید رنگ‌هایی را انتخاب کنید که با طرح رنگی دکوراسیون منزلتان مطابقت داشته باشد، آموزش کامل را ببینید اینجا

3. لامپ اوریگامی

https://www.instagram.com/p/BcIK_OCFXSV/

تبلیغ پرچم عقاب
shadow-birds-20-per

اوریگامی در حال حاضر جذاب و مد روز است، پس چرا این لامپ زیبا و آسان را امتحان نکنید. آموزش کامل را ببینید اینجا

4. لوستر برنجی

https://www.instagram.com/p/Bu8O1vdAlxv/

چه کسی به یک لوستر معمولی نیاز دارد وقتی می توانید به جای آن این گزینه جالب و هنری را داشته باشید.

5. جا دستمال توالت برنجی

https://www.instagram.com/p/Buz5rHmAMwW/

حمام خود را با این نگهدارنده دستمال توالت برنزی فوق العاده زیبا کنید. بررسی اینجا برای آموزش

6. بشقاب های دیواری آویزان

https://www.pinterest.ph/pin/165507355032036146/

آنها می گویند هنر عینی است، بنابراین اگر می خواهید بشقاب ها را به دیوار خود آویزان کنید، هیچ کس نمی تواند به شما بگوید که هنری نیست. اگر می خواهید آموزش کامل نحوه تکرار این ایده جالب را ببینید اینجا

7. قفسه های شناور

در https://diyprojects.com/10-super-cheap-diy-home-decor/ 10 دکور خانگی فوق العاده ارزان را ببینید.

قفسه های شناور برای کسانی که از بهم ریختگی متنفرند بسیار مناسب است. اینها یک راه عالی برای صرفه جویی در فضا هستند و می توانند برای هر چیزی از کتاب و گیاه گرفته تا ابزار و لباس استفاده شوند. هیچ قانونی در مورد قفسه های شناور وجود ندارد. این آسان را بررسی کنید آموزش.

8. جای جواهرات جا ادویه ای

بله درست شنیدید، می توانید ادویه قدیمی خود را بچرخانید دندانه دار کردن در نگهدارنده جواهرات خنک یاد بگیرند که چگونه اینجا

آگهی بوسیدن کاردینالها

9. شاخه برگ کاغذ کرپ

این شاخه برگ کاغذ کرپ چقدر باحاله؟ من با این یکی کاملا وسواس دارم و اگر شما هم هستید، درست کردنش را یاد بگیرید اینجا

10. گلدان های سفالی رنگ شده

در https://diyprojects.com/10-super-cheap-diy-home-decor/ 10 دکور خانگی فوق العاده ارزان را ببینید.

این همه دوستان، امیدواریم از این ایده های آسان و سرگرم کننده لذت برده باشید. در بخش نظرات زیر با ما صحبت کنید، ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم.

ایده های DIY بیشتر

34 هک انبار سفال برای طرح‌های DIY با بودجه

11 ایده خلاقانه برای حمام DIY با بودجه

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#دکور #خانه #فوق #العاده #ارزان

نکات درست کردن آب نبات برای مبتدیاننکات درست کردن آب نبات برای مبتدیان

آب نبات، آب نبات! نمی دانم شما هم مثل من شیرینی دوست دارید یا نه. در واقع من به آن شک دارم، زیرا من نسبت به آب نبات وسواس زیادی دارم. اما حتی اگر شما آن را دوست ندارید، مطمئنم که بچه ها دوستش دارند، پس چرا که نه فرا گرفتن چگونه به خاطر آنها

با تشکر از صنوبر می خورد در عرض چند دقیقه شادترین بچه های روی زمین را خواهید داشت. دستورالعمل های ساده آنها را در مورد نحوه درست کردن غذاهای شیرین بررسی کنید.

تجهیزات آب نبات سازی

نکات درست کردن آب نبات DIY برای مبتدیان را در https://diyprojects.com/diy-candy-making-tips-for-beginners/ ببینید

شیرینی سازی به هیچ وجه به تجهیزات تخصصی نیاز ندارد. بیشتر آنها را می توان با ابزارهای معمولی که از قبل در آشپزخانه خود دارید درست کرد. با این حال، اگر قصد دارید اغلب آب نبات درست کنید، قطعا باید روی یک دماسنج سرمایه گذاری کنید.

همانطور که توسط The Spruce Eats اشاره شده است، “آب نبات هایی که بر اساس یک شربت شکر – شکر و آب با هم جوشانده شده اند – اغلب دستورالعمل هایی برای جوشاندن شربت در دمای خاصی ارائه می دهند.” اینجا جایی است که دماسنج شما مفید خواهد بود. با این حال، اگر شما یکی از آنها را ندارید، “روش آب سرد” بررسی دما کار را انجام می دهد.

دمای آب نبات

تست دماسنج

نکات درست کردن آب نبات DIY برای مبتدیان را در https://diyprojects.com/diy-candy-making-tips-for-beginners/ ببینید

آگهی پرچم عقاب
shadow-birds-20-per

صنوبر به ما نشان می دهد که چگونه دماسنج خود را به درستی آزمایش کنیم!

 1. دماسنج آب نبات خود را در یک قابلمه آب قرار دهید و آب را به جوش بیاورید. حباب ها باید ثابت و قوی باشند. در سطح دریا، نقطه جوش آب 212 فارنهایت یا 100 درجه سانتیگراد است. این نقطه پایه ما خواهد بود.
 2. دماسنج خود را به مدت پنج دقیقه در آب بگذارید تا به آن زمان داده شود تا اندازه دقیق را بدست آورد. اطمینان حاصل کنید که لامپ دماسنج کاملاً در آب غوطه ور است و کف یا دو طرف دیگ را لمس نمی کند – این می تواند نشان دهنده اشتباه باشد.
 3. اکنون دمای دماسنج خود را بررسی کنید، مطمئن شوید که با دماسنج در سطح چشم هستید و از زاویه به آن نگاه نکنید. آیا 212 فارنهایت / 100 درجه سانتیگراد است؟ اگر چنین است، دماسنج شما دقیق است!

روش آب سرد

نکات درست کردن آب نبات DIY برای مبتدیان را در https://diyprojects.com/diy-candy-making-tips-for-beginners/ ببینید

با استفاده از روش آب سرد می توانید دمای آب نبات را بفهمید. این توسط آشپزها و سازندگان آب نبات در سراسر جهان استفاده شده است. می توان از آن برای بسیاری از انواع مختلف آب نبات مانند تافی، فاج و کارامل استفاده کرد.

شما به یک کاسه آب سرد یخ نیاز دارید و در حالی که آب نبات در حال پختن است، به طور دوره ای یک قاشق کوچک از آب نبات را در ظرف آب سرد بریزید. مرحله بعدی این است که دست خود را در آب سرد فرو کنید، سپس سعی کنید شکر را به شکل گلوله درآورید و آن را از آب خارج کنید.

چگونه آب نبات را بکشیم

برای آموزش کامل نحوه کشیدن آب نبات آن را بررسی کنید اینجا

ما واقعا امیدواریم که از این نکات شیرین سازی شیرین لذت برده باشید. نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

غذاهای شیرین بیشتر در زیر

دستور تهیه کرپ شکلاتی با فیلینگ ماسکارپونه

طرز تهیه چوب شور بوقلمون Choco | دسرهای شیرین شکرگزاری

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نکات #درست #کردن #آب #نبات #برای #مبتدیان

 • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید