مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

16 صنایع دستی تفنگ چسب خلاق  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

16 صنایع دستی تفنگ چسب خلاق

به عنوان دوستدار صنایع دستی و علاقمند به DIY، ما هیچ تردیدی نداریم که شما حداقل یکی از آنها را دارید تفنگ چسب، اگر نه بیشتر ، درست مثل ما. آنها در ساخت انواع تکنیک ها بسیار مفید هستند ، اما آیا می دانستید که می توان از آنها برای ساختن کل چیزها و تکمیل کل پروژه ها به تنهایی استفاده کرد؟ درست است؛ اخیراً ما کاملاً وسواس صنایع دستی چسب داغ شده ایم!

در صورتی که شما هم مانند ما ایده ساختن همه چیز از چسب داغ را دوست دارید ، اگر نه بیشتر ، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده ها ، طرح ها و آموزش هایی که تا به حال در جستجوی آنها با آنها برخورد کرده ایم ، آورده شده است. الهام

1. ماسک ماسک مخصوص تفنگ چسب دار

ماسک ماسک مخصوص اسلحه چسب

در خانه ما ، برخی از ایده هایی که از همه بهتر است معمولاً مربوط به نوعی لباس پوشیدن است. این به این دلیل است که بچه های ما به ما کمک می کنند تا چیز جدیدی بسازیم و آنها همچنین می توانند از پوشیدن آن لذت ببرند! ما در واقع تعدادی از این ماسک های ماسک مخصوص چسب حرارتی فوق العاده را که روی آنها قرار گرفته است ، ساخته ایم کلر دی لیس و آنها a بودند بزرگ اصابت.

2. شمع های نذری چسب داغ تزئینی

شمع های تزئینی چسب داغ تزئینی

البته که نه همه صنایع دستی چسب داغی که خواهید ساخت کاملاً از آنها ساخته شده است فقط چسب گرم! برخی از ایده ها ، مانند این شمع های ناز رنگی دوست داشتنی که گام به گام شرح داده شده است منحنی، از چسب برای تزئین چیزهای دیگر استفاده کنید. ما عاشق این هستیم که بتوانیم دکوراسیون ساده ای را در هر شکل یا الگویی که دوست داریم سفارشی کنیم!

3. چسب داغ گره هری پاتر

چسب داغ گره های هری پاتر

آیا وقتی صحبت از استفاده از چسب حرارتی برای ساخت وسایل برای بازی های لباس پوشیدن شروع شد ، آیا واقعاً توجه شما را به خود جلب کردیم ، اما ایده ماسکری که قبلاً به شما نشان دادیم ، فقط در کوچه شما نبود؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید استعمار جعبه ای در عوض این گره های خارق العاده واقع گرایانه هری پاتر را نشان می دهد!

4. استنسیل های تفنگ را بچسبانید

استنسیل های تفنگ چسب دارآیا تا به حال از این هنر منحصر به فرد لذت برده اید که در واقع به شما کمک می کند حتی یک کار را انجام دهید بیشتر بعداً کارهای DIY و خلاقانه انجام دهید؟ اگر از ما بخواهید سطح رضایت کامل است! به همین دلیل بسیار خوشحال شدیم که با این ایده شگفت انگیز استنسیل DIY روبرو شدیم. مهارت به اشتراک گذاری به شما آموزش می دهد که چگونه انواع استنسیل های منظم را از چسب حرارتی بسازید.

5. قاب تلفن چسب گرم سفارشی

قاب گوشی مخصوص چسب حرارتی

آیا واقعاً آنقدر طرفدار طرز نگاه شمع نذری بودید که ای کاش می توانستید چنین تزیینی را با خود در همه جا با خود ببرید؟ خوب ، به لطف راه پروژه های DIY به شما می آموزد که چگونه یک قاب گوشی را به همان شیوه ایجاد کنید ، اما بدون لایه شیشه ای در داخل ، در واقع می توانید! آنها به شما نشان می دهند که چگونه یک قطعه کامل و انعطاف پذیر بسازید که بدون هیچ مشکلی روی لبه های تلفن شما خم و خم شود.

6. حروف چسب داغ روی چوب

حروف چسب داغ روی چوب

آیا هنوز احساس می کنید مفاهیم ساختن چیزی که شامل تزئین سطح با چسب داغ است ، اما طراحی دکوراسیون منزل شما کمی روستایی تر از هر نوع دکوراسیونی است که تا به حال دیده اید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید Mod Podge Rocks این علامت تبریک فانتزی را با استفاده از چسب داغ ، یک بلوک چوب بازیافت شده و رنگ آمیزی شده و چند گل کاغذی زیبا تهیه کرد.

7. چسب دانه های برف تفنگ

دانه های برف تفنگ چسب دار

آیا شما والدین سربلند بچه هایی هستید که هنوز بسیار جوان هستند اما مطمئناً آنقدر بزرگ و صبور هستند که به تنهایی و با نظارت شما یک تفنگ چسب داغ کار کنند؟ سپس ما فکر می کنیم ممکن است این پروژه دانه های برف چسب داغ را به طرز جالبی در کنار هم پیدا کنید! ما عاشق راه هستیم Muslin و Merlot از لاک ناخن برای رنگ آمیزی رنگهای مختلف خود در انتها استفاده می کنید (لاک ناخن بهتر از اکثر رنگها به بافت پلاستیکی چسب خشک شده می چسبد).

8. مرجان تزئینی چسب داغ

مرجان تزئینی چسب داغ

آیا هنوز هم از مفهوم ساختن یک پروژه کامل از آن بسیار شیفته هستید فقط چسب می زنید اما کمی بیشتر به ایده ساختن نوعی دکور روی هر چیز دیگری متمایل هستید؟ سپس ما دوست داریم توجه شما را به این قطعات مرجانی چسب داغ فوق العاده که قدم به قدم شگفت آور ساده ای روی آن کشیده شده است ، جلب کنیم اوه اوه دکو!

9. غلتک بافت برای کار خاک رس

غلتک بافت برای کار خاک رس

آیا هنوز به این فکر می کنید که مفهوم ساختن چیزی که در واقع به شما کمک می کند تا چه حد دقیق باشد بیشتر وقتی کارهایتان را انجام دهید ، اما متوجه نمی شوید که اغلب از شابلون استفاده می کنید؟ در این صورت ، شاید بهتر است با هم یک ابزار کار خشت درست کنید! نگاهی به این آموزش فوق العاده از وبلاگ سفالگری برای دیدن نحوه ساخت این غلطک های بافتی با چسب حرارتی.

10. گوشواره های آب نبات

گوشواره های آب نبات

آیا واقعاً آنقدر به ایده ساختن چیزها از چسب داغ علاقه دارید که نمی توانید از خود بپرسید که آیا واقعا راه هایی وجود دارد یا خیر آن را بپوش به عنوان بخشی از سبک شخصی شما ، زیرا واقعاً آن را دوست دارید که خیلی؟ سپس شادی کنید ، زیرا توت فرنگی نعناع یک راه دوست داشتنی دارد که می توانید دقیقاً آن را انجام دهید! آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه می توانید گوشواره های گل میخ را به سبک آب نبات کوچک و رنگ آمیزی کنید.

11. چسب داغ و وصله جین توری

چسب داغ و تکه جین توری

ایده تثبیت لباس با استفاده از چسب داغ روی پارچه ممکن است نباشد صدا مانند راه حل معمولی که انتظار آن را دارید ، اما ما قول می دهیم که در واقع راهی عالی برای افزودن تکه به جین است زیرا ضخیم تر است! با این حال ، به جای افزودن یک جین منطبق یا یک تکه چهارخانه سنتی تر ، ما به نوعی وسواس زیادی روی روش زیبا داریم A Girl & A Glue Gun به جای آن از توری ظریف در سوراخ استفاده کنید.

12. کبریت چسب داغ

چوب داغ کبریت

در ابتدا ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کبریت های پوشیده شده با چسب داغ چه کاربردی می تواند داشته باشد ، درست همانطور که در ابتدا آنها را دیدیم ، اما وقتی بدانید کاملاً منطقی است! قابل دستورالعمل به شما نشان می دهد که چگونه می توانند در هر نوع بستن و یا شرایط اضطراری کمک کنند ، زیرا هنگام ضربه زدن به کبریت ، آتش فوراً چسب را گرم و روشن می کند و یک “تفنگ چسب” مینیاتوری واقعی به شما می دهد که نیازی به برق ندارد.

13. گردنبند قطره ای چسب داغ

گردنبند قطره ای چسب داغ

اگر قصد دارید برای خود مجموعه ای از گوشواره های چسب داغ بسازید ، آیا دوست دارید از لوازم جانبی دیگری برای هماهنگی خود استفاده کنید ، فقط برای تکمیل مجموعه؟ در این صورت ، ما احساس می کنیم که با هم کنار خواهید آمد بسیار خوب در واقع با این گردنبند چسب فوق العاده قطره ای با طناب قدم به قدم که مرحله به مرحله مشخص شده است صنایع دستی پاسو و پاسو! ما عاشق روشی هستیم که آنها رنگ های مختلف چسب حرارتی را لایه بندی کرده اند و بعد از خشک شدن بقیه ، رنگ های جدید را می ریزند.

14. حروف آموزش چسب حرارتی

چسب داغ حروف آموزش

در این مرحله ، ما در مورد ایده استفاده از چسب حرارتی برای ایجاد انواع وسایل مفید در خانه و اتاق کار صحبت کرده ایم ، اما اگر به شما بگوییم که می توانید چیزهایی را نیز تهیه کنید که به شما کمک می کند به فرزندان خود آموزش دهید ، چطور؟ خوب؟ ما واقعاً راه را دوست داریم هدیه کنجکاوی از چسب داغ برای سرگرم کردن و تمرین حروف تمرینی استفاده می کنید که می توانید هنگام آموزش تمرینات خواندن و نوشتن به کودکان برای آماده سازی آنها برای مدرسه ابتدایی از آنها استفاده کنید.

15. استنسیل چسب داغ برای پیراهن اسپری سفید کننده به سبک باتیک

استنسیل چسب داغ برای پیراهن اسپری سفید کننده به سبک باتیک

ساخت زیورآلات از چسب داغ در واقع تنها راهی نیست که می توانید از آن برای جزیی سازی سبک شخصی خود استفاده کنید! با تشکر از این آموزش عالی و عمیق از استودیو، همچنین می توانید نحوه استفاده از چسب خشک شده به عنوان یک استنسیل منحصر به فرد و خلاقانه برای پیراهن های اسپری سفید کننده باتیک را بیاموزید و اجازه دهید چسب پیراهن را در خطوط پیچیده بپوشاند ، بنابراین الگو در برابر قسمتی که سفید رنگ شده است برجسته می شود. تمام شده!

16. هنر بوم چسب داغ

هنر بوم چسب داغ

شاید شما در واقع به دنبال راه های منظمی برای افزودن کمی هیجان و بافت به انواع هنری هستید که قبلاً انجام می دهید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید بانوی صنایع دستی دیوانه از اسلحه چسب حرارتی برای نوشتن حروف ساده بر روی یک بوم سفید ساده استفاده کرد و سپس روی آن را رنگ آمیزی کرد و اجازه داد کلمات بعد از کمی رنگ شدن از سطح صاف بلند شوند.

آیا قبلاً انواع دیگری از صنایع دستی عالی با چسب حرارتی ساخته اید که بسیار از آنها لذت برده اید اما در لیست ما نمی بینید؟ همه چیز را در مورد نحوه انجام این کار به ما بگویید یا ما را در قسمت نظرات به عکسهای کار نهایی خود پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#صنایع #دستی #تفنگ #چسب #خلاق

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید