مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

35 ایده برای تزئین تولد DIY آسان  1. خانه
  2. زندگي كردن

35 ایده برای تزئین تولد DIY آسان

وقتی نوبت تولد است ، شما همیشه نمی خواهید یک دست و پا را صرف تزئینات کنید. و بارهای دیگر ، شما برای جشن یک عزیز چیزی شخصی تر و منحصر به فرد می خواهید.

ایده های دکوراسیون تولد

در هنگام برنامه ریزی یک جشن تولد ، هر شرایطی ممکن است باشد ، ما برای شروع جشن از پای راست کمی کار DIY را توصیه می کنیم.

تزیینات جشن تولد

هر زمان که برای یک جشن تولد آماده می شوید ، می خواهید برخی وسایل تزئینی را به خانه خود اضافه کنید تا مطمئن شوید همه احساس جشن می کنند. ما ایده های جالبی برای شما داریم ، ایده هایی که می توانید آنها را در راحتی خانه خود عملی کنید. این 35 ایده را بررسی کنید!

1. گل گیلاس گل گیلاس

گل گیلاس 7

اگر می خواهید یک ایده تابستانی بسیار زیبا برای مهمانی خود امتحان کنید ، قطعاً می توانید این گلدسته مهمانی بادکنکی گیلاس درست کنید. تنها چیزی که به آن نیاز دارید مقداری رشته ، تعدادی بادکنک قرمز و مقداری کاغذ سبز است. همه دستورالعمل ها را داریم درست همین جا.

2. کیک حلقه ای حلقه حلقه ای

گلدسته آستر کاپ کیک

یک گلدسته مخصوص جشن کاملاً متناسب با هر تزیین دیگری است که می خواهید برای تولد خود استفاده کنید. بنابراین ، ما یک راه حل فوق العاده آسان برای شما داریم – از آستر کاپ کیک استفاده کنید! شما به سادگی به رنگ ها و الگوهای مختلفی نیاز دارید و به راحتی می توانید آنها را پیدا کنید. دنبال کردن آموزش ما در اینجا!

3. دیوار کنفی

دیوار مهمانی مهمانی

اگر می خواهید برای همه پست های Insta دوستان خود نقطه جالبی داشته باشید ، می توانید یک دیوار شیرینی درست کنید که می تواند به عنوان پس زمینه کار کند. ساخت آن بسیار عالی و فوق العاده آسان است ، بنابراین می توانید آن را دنبال کنید دستورالعمل های ما در مورد چگونگی ساخت آن خودتان.

4. کاغذ سه بعدی دکور سیب

سیب سه بعدی

تهیه این سیب های کاغذی سه بعدی بسیار آسان است و در صورت تمایل می توانید از آنها به عنوان کارت های قرارگیری میز استفاده کنید – فقط نام مهمانان خود را روی آنها بنویسید و آنها را روی میز قرار دهید. به این ترتیب همه می دانند که کجا بنشینند و حتی می توانند آنها را بگیرند و به عنوان احسان حزب آنها را با خود به خانه ببرند. ما آموزش کامل نحوه ساخت خود را داریم درست همین جا.

5. بالن های شیرینی

بادکنک های شیرینی

در حالی که ما قبلاً در مورد یک پس زمینه مهمانی برای دیوار شما صحبت کرده ایم ، ما همچنین بالون های مخصوص مهمانی داریم که می توانید برای مهمانی خود امتحان کنید. ساخت آنها آسان و بسیار زیبا هستند. آنها را اینجا بررسی کنید بسیار محتاطانه.

6. پخش کننده های Zig Zag

پخش کننده های زیگ زاگ

کار جالب دیگری که می توانید برای مهمانی تولد خود انجام دهید پخش کننده های زیگزاگ است. آنها سریع ساخته می شوند ، دوست داشتنی هستند و شما فقط به مقداری کاغذ و قیچی نیاز دارید. بعلاوه ، مقداری نوار برای قرار دادن آنها ، البته. راهنمای موجود را بررسی کنید ای روزهای مبارک.

7. Pom Poms کاغذی بافتی

تیسوپوم 6

ما همچنین این دانه های پوکه ای دستمال کاغذی بسیار عالی را یافتیم که می توانید به راحتی تهیه کنید. مطمئناً شما به اوقات فراغت نیاز دارید اما مطمئن هستیم که این کار را انجام خواهید داد. وب سایت مارتا استوارت یک راهنمای عالی در مورد نحوه ساخت آنها دارد!

8. نی و بطری های نواری واشی

نی و بطری های نواری واشی

یکی از اتفاقاتی که برای هر تولد رخ می دهد این است که مردم عینک خود را با هم مخلوط می کنند ، و در پایان بدون هیچ عینکی می توانید هر وقت که همه شانه بالا انداختید و عینک دیگری را از قفسه گرفتید ، عینک را بیرون بدهید. بنابراین ، برای جلوگیری از این اتفاق ، همیشه می توانید از مقداری نوار واشی برای علامت گذاری بطری ها و لیوان ها و همچنین نی ها استفاده کنید. حتی می توانید نام افراد را روی آنها بنویسید. دستورالعمل های موجود را بررسی کنید CBDA.

9. منگوله های پارچه ای

منگوله های پارچه ای

اگر پارچه اضافی در اطراف خانه دارید ، همیشه می توانید از خود یک گلدسته منگوله پارچه ای واقعاً زیبا بسازید. زیبا است ، ساخت آن آسان است و شما می خواهید یک رنگ تند روی دیوار خود داشته باشید. آموزش را بررسی کنید بسیار محتاطانه.

10. بادکنک حلقه ای

گلدسته بادکنک

چطوره که ما یک گلدسته بادکنکی درست کنیم؟ ما متوجه می شویم که اینها بسیار زیبا هستند هر وقت از مکانی که در آن گلدسته های بادکنک مستقر شده است بازدید می کنیم ، بنابراین چرا یکی را برای خانه خود درست نمی کنید؟ ساخت آنها آسان است ، به خصوص اگر این آموزش را از آن دنبال کنید واقعاً دوست داشتنی.

11. ستاره های کاغذی

ستاره های کاغذی

اگر عاشق ستاره هستید ، می توانید خود را از روی کاغذ بسازید! اینها فوق العاده زیبا هستند و به طور قطع می توانید بچه هایتان را نیز درگیر خود کنید ، به خصوص اگر در سنی باشند که با کاردستی کار کنند. این آموزش از صنایع دستی صنوبر همه چیزهایی را که باید در زمینه ساخت اینها بدانید به شما می گوید.

12. بالن هوای گرم

بالن هوای گرم

بادکنک های معمولی را می توان تنها با چند ترفند به بالون های هوای گرم مینیاتوری تبدیل کرد. نتیجه بسیار زیبا است ، و بچه های شما کاملا آن را دوست دارند. انصافاً ، ما هم آن را دوست داریم ، بنابراین در روز تولد ما نیز با این تزئینات خوشحال خواهیم شد. آموزش را از اینجا دریافت کنید اوه روز شاد.

13. زمینه زنجیره ای کاغذ

کاغذ دیواری آویز دیواری آویز

پس زمینه عکس جالب دیگری که می توانید کنار هم قرار دهید از زنجیرهای کاغذی ساخته شده است. آن ها خیلی ناز هستند! بعلاوه ، اگر از کاغذهای رنگی برای نمای ظاهری استفاده می کنید ، حتی ملایم تر به نظر می رسد. به آموزش از مراجعه کنید طراحی بداهه.

14. پیناتای تابستانی

تابستان DIY الهام گرفته از pinatas thinkmakeshareblog

مهمانی های کودکان به پیناتا احتیاج دارند! اگر کمی حیاط دارید (و حتی اگر ندارید) ، می توانید از این وسایل استفاده کنید ، بنابراین بچه ها سرگرم می شوند تا آنها را باز کنند تا ببینند چه آب نبات میریزد. مسلماً قرار است یک آشفتگی ایجاد شود ، اما تمیز کردن آن بسیار سرگرم کننده تر از یک آشفتگی خواهد بود. آموزش را از اینجا دریافت کنید فکر کنید اشتراک گذاری کنید.

15. حلقه گل میوه ای

گلدسته میوه ای

خوب ، میوه های این گلدسته واقعی نیستند ، اما با این وجود درست کردن آنها جالب است. شما فقط به کاغذ و چند استنسیل شیفتی نیاز دارید. ساخت و سرگرم کننده بودن آنها کاملاً شایان ستایش است ، بنابراین آموزش را از اینجا بخرید به عشق و مهمانی بگویید.

16. روزت های کاغذی

روزت های کاغذی

رزت های کاغذی بسیار جالب هستند و می توانید آنها را به راحتی روی دیوار قرار دهید. حتی می توانید بچه ها را در ساخت اینها مشارکت دهید ، که یک برنده است زیرا به شما این امکان را می دهد که در کارهای هنری تمرکز کنید. آموزش را از اینجا دریافت کنید رانده شده توسط دکور.

17. نامه های مختصر

نامه های مختصر

هر پیامی را که می خواهید برای جشن تولد خود نمایش دهید ، می توانید با افزودن پولک ، همه را کمی شادتر کنید. با پولک هر چیزی هرچه بیشتر شاد باشد. این یک واقعیت است. بنابراین ، بیایید ببینیم که با دنبال کردن آموزش از چطور می توانید خودتان را بسازید یک آشفته زیبا.

18. فانوس کاغذی بافت

فانوس کاغذی بافت

آویختن فانوس های کاغذی می تواند فضای مهمانی را بسیار سرگرم کننده تر کند. آنها نه تنها فوق العاده زیبا هستند ، بلکه اگر برخی از این لامپ های باتری را اضافه کنید ، می توانند به عنوان چراغ های اضافی دو برابر شوند. آموزش را از اینجا دریافت کنید یک زندگی پر حباب.

19. شیشه های پری روشن

شیشه های پری روشن

داشتن چند ظرف شیشه ای روی میز می تواند لمس خوبی باشد ، زیرا می تواند به تنظیم روحیه مهمانی کمک کند. به علاوه ، مهمانان شما آنها را دوست خواهند داشت! نحوه ساخت شیشه های پری روشن خود را از اینجا بررسی کنید مهمانی من را بگیرید.

20. تک شاخ های کاغذی

کاغذ تک شاخ

تک شاخ ها بسیار جذاب هستند و اگر کودک شما از طرفداران آنها باشد ، قطعاً می توانید برخی از آنها را امتحان کنید. این تزئینات را می توان در اطراف خانه آویزان کرد ، بنابراین تشخیص آنها آسان است. به آموزش از مراجعه کنید هنر قرمز قرمز.

21. کلاه های مهمانی کاغذی

کلاه مهمانی بشقاب کاغذی

مهمانی بدون چند کلاه مهمانی چیست ، درست است؟ خوب ، چطوره که با کمک صفحات کاغذی خودتون رو درست کنید؟ ساخت این کار بسیار آسان است و حتی می توانید میهمانان را درگیر خود کنید و از آنها بخواهید رنگ خود را رنگ کنند. راهنما را از نوار هنری.

22. بالن های کنکوری

بالن های کنکوری

اگر کودک شما مانند اکثر بچه های این روزها علاقه زیادی به Minecraft دارد ، می توانید فقط با کمی نوار رنگی چند بادکنک را به شخصیت های Minecraft تبدیل کنید. شما حتی به یک مهارت هنری نیز احتیاج ندارید زیرا به سادگی باید آن را مانند پیکسل کنید. راهنما را از

23. دامن میز تولی

دامن میز تولی

یک کاری که می توانید در هر زمان برگزاری جشن تولد برای زیبایی میز خود انجام دهید ، تهیه دامن تور است. حتی بهتر ، شما می توانید با خریدن تال و دنبال کردن آموزش از آن ، خودتان آن را درست کنید مطبوعات چاپ حزب.

24. تزیین تولد چرخ دنده های کاغذی

چرخ چرخ کاغذی

مقداری کاغذ قراضه را انتخاب کنید که برای موضوع شما مناسب باشد و این چرخ دنده های آسان را بسازید! میزها ، قسمت هدیه یا محل کیک را در گوشه ای با این لهجه های غریب آراسته کنید. {در یافت شد استودیو}

25. تزئین تولد آب رنگین کمان

گلدان های گل آبی

با کمی آب ، رنگ خوراکی و گل های تازه یک صحنه زیبا روی میزها ایجاد کنید. این یک پاپ آسان به یک مکان غیرمنتظره اضافه می کند ، و مهمانان آن را پرستش می کنند!

26. کلاه های مهمانی تزیین شده

کلاه های مهمانی تزیین شده

در این مهمانی با تزئینات سرگرم کننده و روحیه خلاق هر کلاه را جاز کنید. هر مهمان باید یکی داشته باشد و به ترکیب التقاطی اضافه کند! {در یافت شد شارلوت دست ساز}

27. ایده های جشن تولد Balloon Backdrop

بالون پس زمینه

این DIY نمی تواند آسان تر باشد. چند بادکنک بگیرید و پخش کننده ها ، و سپس به کار بپردازید! این روش عالی برای اضافه کردن جشن و رنگ و بدون سر و صدا زیاد است. {در یافت شد Pinterest}

28. دکوراسیون تولد عینک های شیرینی

عینک های شیرینی

برای یک امر پرنسس یا یک جشن بزرگتر ، سعی کنید این عینک های براق را ایجاد کنید. این یک محیط زنانه و زیبا و کمی عاشقانه نیز ایجاد خواهد کرد! {در یافت شد خیابان 36 تی}

29. آویزان بستنی

آویز بستنی

چه کسی بستنی را دوست ندارد؟ و چه کسی دوست ندارد این اضافه شیرین به مهمانی؟ با استفاده از فانوس های مهمانی و پوشه های مانیل ، تعجب خواهید کرد که این آسان است! {در یافت شد سنجابی}

30. ایده های تزئین لوستر روبان

لوستر روبان

مهمانی خود را با گوشه و کنارهایی پر از هوی و هوس و شگفتی تزئین کنید. لوسترهای روبان می توانند علاوه بر زیبایی و به یاد ماندنی هر نوع ماجراجویی در مهمانی های جشن تولد باشند. {در یافت شد هارتز آرزو}

31. دکوراسیون تولد افزودن دونات

افزودن دونات

مقداری رنگ و دستمال کاغذی بگیرید تا این خوراکی های شیرین زنده شوند! چقدر این موارد جالب توجه برای هر روز تولدی سرگرم کننده و بازیگوش است؟ {در یافت شد می سازد و می گیرد}

32. گلدان های غوطه وری DIY تزئین

گلدان های رنگارنگ

با افزودن گل های تازه ، میزها را با جذابیت و ظرافت بپوشانید. اما اطمینان حاصل کنید که یک لمس شخصی و آسان به گلدان های شیشه ای خود با یک تکه رنگ اضافه کنید! {در یافت شد بریت + شرکت}

33. آبشار ایده های DIY صورتی

آبشار صورتی

کاغذ جعبه ای هرگز آنقدر خوب به نظر نمی رسید. به جای اینکه این قطعات صورتی را به معنای سنتی در اتاق جریان دهید ، یک لوستر با روحیه تولد برای مهمانی ایجاد کنید! {در یافت شد وبلاگ طراحی برنج}

134. پانسمان شمع

پانسمان شمع

شمع های تولد را خسته کننده و برهنه نگذارید. آنها را با زرق و برق و جواهرات برای یک پاپ روشن روی کیک و یک سورپرایز گرم برای زن یا مرد افتخار تزئین کنید. {در یافت شد شیندیز}

35. بادکنک های براق

بادکنک زرق و برق دار

همه چیزهایی که شما برای ساختن این DIY زرق و برق دار کامل نیاز دارید ، بادکنک ، زرق و برق چاق و کمی مضراب است. ما عاشق همه امکاناتی هستیم که با این ایده همراه هستند! {در یافت شد چمدان خواهرم}

کلمات فراق: ایده های تزیین تولد

آیا احساس الهام می کنید؟ آنچه برای دکوراسیون جشن تولد خود نیاز دارید پیدا کردید؟ در نظرات زیر نحوه کار را با ما در میان بگذارید یا اطلاعات بیشتری در مورد ایده های جدیدی که می توانیم برای خوانندگان خود به نمایش بگذاریم به ما بدهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#ایده #برای #تزئین #تولد #DIY #آسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید