آپدیت ماهانه آمار فروشندگان جدید

0
فروشندگان در انتظار تایید
0
فروشندگان تایید شده
0
تعداد محصول فروش رفته فروشندگان

نقاشیا، یک خانواده کنار هم ❤

زمان آن رسیده که فروشگاهی به وسعت کل کشور داشته باشید . دیگر نیازی نیست سایت و فروشگاه اینترنتی برای خود راه اندازی کنید ما همه ی کار ها را برای شما انجام داده ایم

ز گوش پنبه برون آر و داد خلق بده ، وگر تو می‌ندهی داد روز دادی هست

به نام خداوند زیبایی ها

بازدید شما از این صفحه بدین معناست که شما قصد فروش اینترنتی محصولات خود را کرده اید!

تبریک میگویم! شما فقط چند دقیقه تا احداث فروشگاه اینترنتی خود به وسعت کل کشور فاصله دارید.

بزن بریم

نقاشیا، برنده ی تندیس محبوب ترین فروشگاه اینترنتی کشور در سال 1399

آموزش هارا به ترتیب دنبال کنید

مدت زمان لازم برای مشاهده تمامی ویدعو ها 38 دقیقه می باشد.

سوالات متداول

در صورتی که پاسخ سوال خود را از بین موارد زیر نیافتید، با ما ارتباط برقرار کنید.

هر فروشنده میتواند یکی از دو روش زیر را حین ثبت نام انتخاب کند.

1-ارسال به انبار نقاشیا 

2-ارسال مستقیم از انبار فروشنده

کمیسیون فروشگاه نقاشیا بابت فروش هر محصول متفاوت بوده و بر اساس بررسی تیم بازاریابی محصولات تعیین میگردد.در صورت تمایل برای اطلاع از کمیسیون دسته بندی مورد نظر خود با پشتیبانی واتس-اپ نقاشیا ارتباط برقرار کنید.(شماره انتهای صفحه)

به شکل پیش فرض تسویه حساب هر فروشنده 15 روز بعد از تحویل مرسوله به مشتری به شکل خودکار انجام خواهد گرفت.

فروشنده موظف است تا کالای خود را بسته بندی کرده و ارسال آن را انجام دهد.

هزینه ی ارسال با توجه به متصل بودن سایت نقاشیا به هسته ی اداره ی پست با توجه به وزن محصول که حین وارد کردن آن به سایت قرار داده شده محاسبه گشته و به حساب فروشندگان منظور خواهد شد.

هزینه ی بسته بندی به شکل ثابت 6 هزار تومان به هزینه ی پست اضافه خواهد شد، بدیهیست که ممکن است هزینه ی بیشتری جهت بسته بندی (خرید جعبه از اداره پست)  صرف شود لذا فروشندگان توجه داشته باشند که میتوانند این موضوع را با پشتیبانی نقاشیا در میان گذاشته تا هزینه ی بسته بندی برای هر فروشنده تغییر کند.

هر هفته به شکل خودکار قیمت های بالای 21 درصد تخفیف نسبت به قیمت مرجع بشکل تصادفی در بین پشنهاد های شگفت انگیز قرار میگیرند.

بله، فروشگاه نقاشیا از کسانی که توانایی طراحی و  سفارشی سازی محصول برای فروشندگان دارند استقبال میکند. شما در ابتدا از طریق پشیبانی فروشندگان با ما ارتباط برقرار کنید و نقاشیا بعد از دریافت نمونه کار از شما، امکان سفارش برای محصول شما را راه اندازی خواهد کرد.

قیمت مرجع قیمتی است که کارشناسان نقاشیا بعد از بررسی های لازم برای محصولات تعیین میکنند. این ارگان برای این می باشد تا قیمت بالاتر از قیمت عرف بازار برای محصولات تعیین نگردد.

توجه فرمایید :  قیمت  گذاری بیشتر  از  مبلغی  که  روی  برخی از کالا ها درج شده ( کالاهای قیمت دار)  تخلف بوده و کالا ناموجود خواهد شد.

تمامی فروشندگان موظف هستند تا روزانه پروفایل خود را چک کنند تا در صورت فروش رفتن محصول خود در ، محصولات خود را آماده کنند.

هر فروشنده در قسمت ویژگی های محصول حین وارد کردن اطلاعات محصول مدت زمات ارسال خود را مشخص میکنند.

این مدت زمان کاملا منطقی بوده و بر اساس محصولات متنوع متفاوت خواهد بود.

برای مثال :

مدت زمان ارسال  :  2 روز کاری بعد از سفارش

حال اگر فروشنده در ارسال خود تاخیر داشته باشد شامل جریمه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله های سلر آکادمی مراجعه بفرمایید.

هر فروشنده موظف است تا موجودی محصولات خود را به موقع چک کند تا در صورت لزوم تغییرات لازم را اعمال کند حال فرشونده در قبال محصول فروش رفته موظف است تا آن را آماده ی ارسال کند اما در غیر این صورت میتواندی با پشتیبانی واتس-اپ نقاشیا ارتباط برقرار کرده و درخواست عودت وجه کاربر را بدهید. در این صورت امتیاز منفی کنسل کردن وجه به حساب شما منظور شده و برای کاربران قابل مشاهده خواهد بود.

کیفیت ، صداقت و قیمت مناسب یعنی فروش، تقاضا و سود بیشتر