مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

تاج گل بشقاب با شمع

[ad_1]

  1. خانه
  2. بچه ها

تاج گل بشقاب با شمع

اگر مجبور می شدم یک نوع کار بچه گانه کلاسیک را انتخاب کنم که در تمام طول سال با کوچک ترهایم کار کنم ، شاید فقط مجبور باشم با صفحات کاغذی بچسبم! در مورد انواع مختلف چیزهایی که می توانید آنها را تبدیل کنید ، چیزی بسیار سرگرم کننده وجود دارد. من شک دارم تعجب آور باشد ، بنابراین ، من اخیراً به آنها کمک کرده ام که از صفحات برای ساخت صنایع دستی کریسمس استفاده کنند. این تاج گل شمع مخصوص کریسمس که هفته گذشته تکمیل کردیم یکی از موارد مورد علاقه من بود ، بنابراین تصمیم گرفتم روند کار را با همه به اشتراک بگذارم!

تاج گل بشقاب با شمع

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

  • یک روبان قرمز درخشان
  • یک صفحه کاغذی
  • قیچی
  • یک چوب چسب
  • کاغذ (قرمز ، سبز و نارنجی)

مرحله 1: آماده سازی

مواد خود را جمع کنید!

تاج گل بشقاب با مواد شمع

مرحله 2: تاج گل خود را ببرید

با استفاده از نوک قیچی خود با دقت سوراخ وسط صفحه کاغذ خود را سوراخ کنید. از این به عنوان نقطه شروع استفاده کنید تا کل وسط صفحه را برش دهید تا یک مرکز دایره ای توخالی به آن بدهید ، قاب آن را لبه صفحه قرار دهید و شروع به زاویه دادن به بالا کند.

تاج گل بشقاب با سوراخ شمع

تاج گل بشقاب با برش شمع

تاج گل بشقاب با دور شمع برش

مرحله 3: شمع ها را برش دهید و شکل دهید

از انتهای کاغذ قرمز خود دو نوار برش بزنید و آن را به حالت منظره درآورید. هر نوار مستطیلی را به عرض تقریباً نیم اینچ و کل ارتفاع صفحه را در امتداد لبه کوتاهتر آن قرار دهید. یک نوار را به ارتفاع کامل بگذارید و نوار دیگر را کوتاه تر ، تقریباً سه چهارم طول اول برش دهید. گوشه ها و لبه مستقیم بالای هر نوار را با قیچی گرد کنید و به آنها قسمت های منحنی خمیده بدهید. این تکه های قرمز شمع شما خواهد بود.

تاج گل بشقاب با یک کاغذ قرمز شمع

تاج گل بشقاب با نوارهای شمع

تاج گل بشقاب با نوارهای گرد شمع

تاج گل بشقاب با شمع = بالا

مرحله 4: شعله های آتش را برش دهید و شکل دهید

یک نوار عرض نیم اینچی از کاغذ نارنجی خود در امتداد لبه کوتاه آن ببرید. این را به دو قطعه برش دهید و از هر یک از این قطعات ، یک شکل قطره بزرگ باران برش بزنید ، پایه گرد را به عرض کامل نوار درست کنید و شکل را به سمت بالا مخروط کنید ، برای هر کدام تقریباً یک اینچ بلند است. این شعله های شمع های شما خواهد بود.

تاج گل بشقاب با یک نارنجی شمع

تاج گل بشقاب کاغذی با نمای شمع

تاج گل بشقاب با شمع قطعات کوچک

تاج گل بشقاب با شمع با قطعات کوچک ادامه دهید

مرحله 5: هالی ها را درست کنید

با مداد خود بر روی کاغذ سبز خود پنج شکل برگ خاردار را بچسبانید و آنها را ببرید. آنها را برای لحظه ای کنار بگذارید.

تاج گل بشقاب با شمع مرحله 5

تاج گل بشقاب کاغذی با مرحله شمع 6

مرحله 6: چسب زدن را شروع کنید

لبه بشقاب خود را طوری رو به پایین بچرخانید که انگار صفحه هنوز کاملاً وارونه است. به لبه های پایین شمع های خود چسب بزنید و آنها را در زیر لبه بشقاب در مرکز پایین بچسبانید ، و به فضای توخالی لبه بچسبانید. من اندکی با هم تداخل داشتم ، بنابراین آنها به نظر می رسید که در یک گروه قرار گرفته اند ، یکی کمی بلندتر از دیگری نشسته است. شمع های خود را با چسباندن قطعات شعله نارنجی خود بر روی قسمت های بالایی کامل کنید ، در حالی که انتهای گرد و گسترده شعله های آتش بالای انتهای خمیده شمع ها همپوشانی دارد.

تاج گل بشقاب کاغذی با مرحله شمع 6a

تاج گل بشقاب کاغذی با مرحله شمع 6b

تاج گل بشقاب کاغذی با مرحله شمع 6c

تاج گل بشقاب با فشار شمع

تاج گل بشقاب با فشار شمع 1

مرحله 7: هالی ها را اضافه کنید

به انتهای بزرگتر نوک تیز هر برگ خاگینه سبز چسب بزنید و آنها را در یک بسته نرم افزاری از لبه صفحه ، در مرکز پایین زیر شمع ها لایه کنید. من با یک روبروی مورب به سمت چپ و دیگری به صورت مورب به سمت راست شروع کردم. من دو زاویه بعدی خود را کمی بیشتر رو به پایین در بالای آن لایه بندی کردم ، و قسمت آخر من مستقیم به سمت پایین اشاره کرد ، و یک شکل از برگهای سبز آویزان از صفحه ایجاد کرد.

تاج گل بشقاب با شمع مرحله 7

تاج گل بشقاب با شمع مرحله 7b

تاج گل بشقاب با شمع مرحله 7a

تاج گل بشقاب با ته سبز شمع

تاج گل بشقاب با ته فشار شمع

مرحله 8: یک کمان اضافه کنید

قطعه ای به طول حدود چهار اینچ از روبان قرمز خود برش دهید. مرکز این قطعه جدید را پیدا کرده و در آنجا چسب بزنید. هر طرف روبان را به سمت مرکز بیاورید ، آن را به داخل حلقه کنید تا حلقه ایجاد کنید و در انتها مقداری اضافی بگذارید تا در زیر آویزان شود. روبان را در مرکزی که قطعات از آن عبور می کنند ، به چسب بچسبانید. همین که این کار را با هر دو طرف انجام دادید ، شکل یک کمان ساده خواهید داشت! از یک قطعه دیگر از بقیه روبان قرمز خود استفاده کنید تا یک کمان دوم ، کمی کوچکتر ایجاد کنید. در صورت لزوم نوارهای اضافی را از انتها یا دم برش دهید.

تاج گل بشقاب با چسب شمع

تاج گل بشقاب با کمان شمع

تاج گل بشقاب با کمان قرمز شمع

مرحله 9: دو برابر کنید

از روی قطعات قراضه روبان قرمز خود ، سه دایره کوچک برش دهید. این توت هالی شما خواهد بود! آنها را در وسط پایه برگهای سبز خود قرار دهید ، جایی که همه آنها روی لبه تاج گل کاغذی همپوشانی دارند. من نوعی شکل مثلثی شل ایجاد کردم ، یک توت کمی بالاتر نشسته و دو توت کمی پایین تر و در دو طرف.

تاج گل بشقاب با کمان قرمز شمع

تاج گل بشقاب با شمع ساده

تاج گلدان کاغذی با کمان برش شمع

تاج گل بشقاب با شمع چسب بیشتر

مرحله 10: کمان ها را اعمال کنید

چسب را به قسمت كماني كمان كتان كوچكتر بچسبانيد و آن را به قسمت جلوي كمان بزرگتر بچسبانيد ، درست درون مركز قرار گرفته تا اين دو لايه بندي شوند. سپس پشت کمان بزرگتر خود را چسب زده و کل قطعه روبان دوتایی را به مرکز بالای تاج گل خود ، بالای شمع ها و فضایی که در وسط بشقاب قرار دارند بچسبانید.

تاج گل بشقاب با شمع از چسب استفاده کنید

تاج گل کاغذی با کمان بالای شمع

تاج گل بشقاب با شمع آماده استفاده

تاج گل بشقاب کاغذی با طرح شمع

تاج گل شمع کریسمس شما کامل است! فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#تاج #گل #بشقاب #با #شمع

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید