مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

دارنده حلقه بتنی DIY 1. خانه
 2. صنایع دستی

دارنده حلقه بتنی DIY

پروژه های بتنی واقعاً مواردی هستند که اخیراً نمی توانم از آنها سیر شوم! فقط چیزی بسیار شیک و شیک صنعتی در مورد آنها وجود دارد ، علاوه بر این که آنها یک پروژه عملی بسیار سرگرم کننده برای ساختن هستند. اخیراً ، من همچنین علاقه مند به ساختن چیزهای کوچکی برای خودم هستم که به من کمک می کند تا نظم و ترتیب را از بین ببرم و در اطراف خانه ام از بین بروم. اخیراً سعی می کردم غرور خود را مرتب کنم و فهمیدم که من جایی مناسب یا حلقه زدن حلقه های خود ندارم ، بنابراین ایده ساخت یک نگهدارنده انگشتر بتونی شیک متولد شد!

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 7c

من از اولین ساخته ای که داشتم بسیار راضی بودم که در واقع تصمیم گرفتم یک زن و شوهر بیشتر به عنوان هدیه برای دوستان تهیه کنم. به طور معمول ، من فکر کردم که ممکن است به علاقه مندان دیگر برای هنر و صنعت نیز یک کار به بازی نحوه خلق قطعات را می دانم ، فقط در صورتی که آنها نیز بخواهند آن را امتحان کنند. این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • سیمان ذرات ریز DIY
 • اب
 • یک بشقاب
 • یک قاشق
 • یک بلوک سنباده
 • قیچی
 • روغن
 • یک قلم مو
 • یک چاقوی ابزار تاشو
 • کاغذ سفید
 • رنگ طلایی
 • چسب گرم

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

ابتدا هر آنچه را که نیاز دارید درست در مقابل خود قرار دهید.

مواد نگهدارنده حلقه بتنی Diy

مرحله 2: مخروط را تشکیل دهید

با استفاده از تکه کاغذ سفید خود یک مخروط کاغذ درست کنید! این کار را با پیچاندن یک گوشه به سمت وسط انجام دهید ، بنابراین لبه ها نیز دنبال می شوند ، به صورت مارپیچ روی خود قرار می گیرند تا زمانی که سطح گرد شده طرف دیگر کاغذ با لبه دیگر آن در صفحه برود. با استفاده از اسلحه چسب داغ ، چسب حرارتی را در امتداد آن لبه قرار دهید و هنگامی که با صفحه خمیده به عقب رسید ، آن را پایین نگه دارید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که انتهای نوک مخروطی شما کاملاً محکم در یک نقطه واقعی قرار دارد که کاملاً بسته شده است. بعداً وقتی مخروط خود را با مخلوط بتن پر کنید ، این مهم خواهد شد. از قیچی خود استفاده کنید تا کاغذهای اضافی را در انتهای عرض اصلاح کنید تا زمانی که یک دهانه مرتب ، حتی مدور داشته باشید. اگر مخروط را برگردانید و آن را روی میز قرار دهید و انتهای آن رو به پایین باشد ، می خواهید به صورت یکدست روی میز قرار بگیرد. اگر انتهای نوک تیز شما در یک زاویه بچسبد اشکالی ندارد (و حتی برای سبک نیز مناسب است) ، به شرطی که لبه های مدور به طور یکنواخت بنشینند. این به شما کمک می کند که قطعه تمام شده شما بعداً کف صاف داشته باشد ، بنابراین کاملاً نشسته و مانند صندلی برنده ای تاب نمی خورد.

مخروط کاغذی نگهدارنده حلقه بتنی Diy

چسب نگهدارنده حلقه بتنی Diy

نگهدارنده حلقه بتونی بتونی مخروطی

برش دارنده حلقه بتنی Diy

مرحله 3: روغن داخل آن

از مسواک خود برای پوشاندن داخل مخروط کاغذی خود با روغن استفاده کنید تا بعداً مخلوط بتن خیلی بد به آن بچسبد. آنقدر استفاده کنید که کاغذ در تمام قسمت داخلی آن کاملاً پوشانده شده باشد اما سعی کنید آنقدر قلم مو یا کاغذ را اشباع نکنید تا کاغذ خیلی خیس شود و پاره شود و یا خیلی خیس و نرم شود و حالت مخروطی خود را حفظ نکند. مخروط را برای لحظه ای کنار بگذارید.

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 3

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 3a

مرحله 4: سیمان را مخلوط کنید

با قاشق خود سیمان ذرات ریز DIY خود را با قوام مناسب مخلوط کنید. دستورالعمل های موجود در پشت بسته خود را دنبال کنید تا نسبت آب و مخلوط پودر شده درست شود ، زیرا از مارک به مارک دیگر متفاوت است.

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 4

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 4a

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 4b

مرحله 5: سیمان را بریزید

با قاشق خود مخروط کاغذ روغنی خود را با مخلوط بتن DIY پر کنید. آن را تقریباً تا لبه دهانه مدور گسترده پر کنید اما نه کاملاً. نمی خواهید سرریز شود. به مخروط چند شکل سبک بدهید تا حباب های هوا از سطح خارج شده و به قسمت بالایی (که در واقع در انتها قرار دارد) کمک کند تا به طور مساوی بنشیند. مخروط را کنار بگذارید تا خشک شود. من مخروطم را نگه داشتم تا خشک شود و آن را درون یک فنجان قرار داد ، و با احتیاط ایستادم تا به آرامی و حتی در یک زاویه در کنار آن خم شود. بگذارید بتن کاملاً و کاملاً خشک شود ، در سطح و تا وسط خشک شود.

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 5

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 5a

دارنده حلقه بتنی Diy مرحله 5b

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 5c

مرحله 6: از قالب خارج کنید

هنگامی که مخروط شما کاملا خشک شد ، کاغذ را از سطح خارجی شکل جدید بتن جدا کنید. با استفاده از چاقوی ابزار خود برش هایی را که در چسب وجود دارد ایجاد کنید تا در صورت لزوم آنها را بردارید. تا آنجا که می توانید کاغذ بردارید و سپس با استفاده از بلوک کاغذ سنباده ، آنچه را که باقی مانده است از بین ببرید و سطح مخروط را صاف کرده و شکل آن را خوب و یکدست کنید.

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 6

دارنده حلقه بتنی Diy مرحله 6b

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 6c

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 6d

مرحله 7: رنگ آمیزی کنید

با استفاده از برس خود جزئیات نقاشی شده با طلا را به نقطه مخروط خود اضافه کنید. من تصمیم گرفتم فقط نوک آن را به اندازه یک اینچ پایین نقاشی کنم زیرا می خواستم مقداری بتن طبیعی برای کنتراست زیبایی بگذارم. قطعه را کنار بگذارید تا خشک شود. به محض وقوع آماده است تا حلقه های شما را نگه دارد.

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 7

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 7a

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 7b

نگهدارنده حلقه بتنی Diy مرحله 7c

با جزئیات و رنگ های نقاشی به راحتی خلاقیت خود را حفظ کنید! من فقط طلای فلزی و یک نوک نقاشی شده را در برابر رنگ آمیزی نشده انتخاب کردم زیرا از کنتراست و سبک مینیمالیستی که به من می دهد خوشم آمد. درصورتی که بخواهید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#دارنده #حلقه #بتنی #DIY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید