مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

زیور آلات DIY Popsicle Stick Angel

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

زیور آلات DIY Popsicle Stick Angel

از وقتی که بچه کوچکی بودم ، دوست داشتن کاردستی با چوب های بستنی. فقط چیزی خیلی ساده و دلپذیر در مورد آن وجود دارد. اکنون که پدر و مادر هستم ، دوست دارم کارهای چوب بستنی را با بچه هایم انجام دهم ، زیرا آنها همیشه به اندازه کافی ساده هستند که تقریباً به طور کامل توسط خودشان اداره می شوند ، اما ما هنوز هم همه آنها را با هم انجام می دهیم. هفته گذشته هنگامی که همه در یک بعدازظهر خنک برای انجام کارهای کریسمس نشسته بودیم ، این فرشتگان سه چوب شایان ستایش به وجود آمدند! من در واقع از نحوه پیدا کردن آنها بسیار راضی بودم که من یکی دیگر درست کردم و روند کار را برای دیدن سایر افراد نیز مستند کردم.

زینت فرشته چوب Popsicle

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • پنج چوب بستنی (سه عدد بزرگ و دو عدد کوچک)
 • رنگ (سفید و سیاه)
 • مسواک (یک تخت بزرگتر و یک نوک تیز کوچکتر)
 • قیچی
 • چسب گرم
 • یک مداد
 • یک نشانگر قرمز
 • توپ های پنبه ای چرخیده (یکی بزرگ و یکی کوچک)
 • یک ابزار نقطه گذاری
 • تمیز کننده لوله نقره ای
 • کاغذ فوم نقره ای
 • کاغذ سفید

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

لیست خود را بررسی کنید و هر آنچه را که نیاز دارید با هم دریافت کنید.

مواد تزئینی فرشته چوب Popsicle

گام 2:

با استفاده از قلم موی بزرگتر ، سه چوب بستنی بزرگتر خود را از هر دو طرف کاملاً سفید رنگ کنید. بعد ، کاغذ فوم نقره ای خود را ورق بزنید و با استفاده از مداد خود یک شکل ستاره را در قسمت پشت خود بکشید. آن را ببرید و برای بعداً کنار آن قرار دهید.

ستاره زینتی فرشته چوب Popsicle

مرحله 3: چوب ها را به رنگ سفید رنگ کنید

با استفاده از مداد خود روی کاغذ سفید خود یک شکل بال درست کنید. یک مستطیل دور بال خود برش بزنید اما طول آن دو برابر است ، بنابراین بال در پایین نوار قرار می گیرد و فراتر از آن کاغذ اضافی دارید. این قطعه را از وسط تا کنید ، لبه بالایی را به عقب خم کنید تا با لبه پایین خود در بیاید ، بال خود را در وسط سطح جلو قرار دهید. شکل بال را برش دهید ، مطمئن شوید که قیچی شما از آنجا عبور می کند هر دو لایه های قطعه تا شده شما. در پایان ، به جای فقط یک بال ، دو بال خواهید داشت.

Popsicle stick angel angel angel

مرحله 4: نان را رنگ کنید

پنبه چرخیده کوچکتر را در انتهای ابزار نقطه گذاری خود قرار دهید و از آن برای ثابت نگه داشتن آن در حالی که از قلم موی نوک تیز خود استفاده می کنید تا توپ را کاملاً سیاه رنگ کنید استفاده کنید. این نان فرشته شما خواهد بود. آن را کنار بگذارید تا خشک شود.

زینت فرشته چوب Popsicle مرحله 4

مرحله 5: سر را رنگ کنید

توپ کوچک پنبه ای چرخیده خود را برای بزرگتر خود در انتهای ابزار نقطه گذاری خود بچرخانید و با استفاده از همان قلم مو به سر فرشته خود کمی مو دهید. من تمام قسمت پشت توپ را سیاه رنگ کردم اما لبه های آن را به صورت موج دور جلو گرد کردم تا شبیه موی چتری و خط موی صورت فرشته شود. توپ را کنار بگذارید تا با توپ اول خود خشک شود.

زینت فرشته چوب Popsicle مرحله 5

مرحله 6: جزئیات را تشکیل دهید

قطعه ای به طول حدود دو اینچ از پاک کننده لوله نقره ای جرقه ای خود برش دهید و آن را به صورت کمان درآورید. این کار را با حلقه حلقه کردن یک انتهای خود به سمت وسط انجام دهید ، اجازه دهید مقدار اضافی نوک آن از کنار علامت مرکزی آویزان شود و سپس انتهای یا طرف دیگر را به همان روش حلقه کنید. دو حلقه در بالا و دو دم در پایین خواهید داشت. من هر یک از انتهای خود را در اطراف مرکز قطعه در وسط جایی که آنها قرار گرفتند ، چرخاندم تا فقط کمان را در جای خود نگه دارم.

زینت فرشته چوب Popsicle مرحله 6

مرحله 7: هاله را درست کنید

باقیمانده دستگاه تمیز کننده لوله نقره ای خود را بردارید و آن را به دور پنبه بزرگ نخ ریسی که قبلاً رنگ آمیزی کرده اید بپیچید ، و دور سر فرشته را با عبور لوله پاک کن با سطح انفجارهایی که رنگ کرده اید ، اندازه بگیرید. مقدار اضافی آن را کوتاه کرده و مقداری چسب در قسمت جلوی سر و پشت بطور یکنواخت بمالید. وسط قطعه تازه برش خورده خود را از قسمت جلوی آن بچسبانید تا لنگر بیاندازد و سپس انتهای آن را خم کرده و در قسمت عقب قرار دهید. فرشته ات الان هاله!

مرحله 7 زینت فرشته چوب Popsicle

مرحله 8: شروع به چسباندن لباس کنید

در انتهای یکی از چوب های بستنی سفید رنگ خود را در سمت راست بچسبانید. سپس یک نقطه چسب دیگر در نزدیکی لبه سمت راست چوب قرار دهید ، حدود سه چهارم راه پایین. دومین چوب بستنی را بردارید و آن را زاویه دهید تا انتهای آن در قسمت بالای چسب بچسبد (با انتهای چسب به طور مساوی نشسته) و سمت چپ آن به چسب پایین بچسبد. این دو کمان با یک زاویه همپوشانی دارند. این کار را با سومین چوب بستنی خود تکرار کنید اما این بار در سمت چپ قرار بگیرید. اکنون یک قطعه بلند دارید که از هر سه چوب ساخته شده است که در بالا مخروطی می شود و به سمت پایین پهن می شود. این لباس فرشته شما خواهد بود!

مرحله 8 زینت فرشته چوب Popsicle

مرحله 9 زینت فرشته چوب Popsicle

مرحله 9: پا را اضافه کنید

از چوب های کوچک بستنی خود ، قسمتهای کوچک یک چهارم اینچی را از انتها برش دهید ، قطعات بسیار کوتاه به شما بدهد تا بتواند فرشته های خود را از آنها ایجاد کند. لباس سفید خود را برگردانید تا چوب وسطی که روی دو طرف دیگر قرار دارد به سمت پایین باشد و به انتهای بریده تخت قطعات چوب کوتاه خود چسب گرم بزنید ، انتهای گرد شده را به سمت پایین نشان دهید تا پا باشد. سپس به پشت لباس نزدیک قسمت پایین آن بچسبانید ، بنابراین پاها از طرف دیگر به وضوح بیرون می آیند مثل اینکه زیر لباس قرار گرفته اند. کل قطعه را برگردانید و با استفاده از مسواک کوچکتر خود نوک های منحنی پا را در یک نوار سیاه که با شکل منحنی آنها مطابقت دارد ، رنگ کنید. فرشته شما اکنون کفش های کوچکی دارد!

زینت فرشته چوب Popsicle 10

مرحله 10: جزئیات را اضافه کنید

با استفاده از ابزار نقطه گذاری و رنگ مشکی به سر فرشته خود چشم بدهید. با استفاده از نشانگر قرمز خود ، صورت را کامل کنید تا لبخند زیر چشم را بکشید.

Popsicle stick angel تزئین چشم

مرحله یازدهم: مفتول را سیم کشی کنید

یک قطعه دو اینچی از نخ ساخت سیم خود ببرید و آن را از وسط تا کنید ، انتهای آن را بگیرید تا یک حلقه ایجاد کنید. انتهای آن را از سوراخ گلوله پنبه ای چرخیده کوچکتر خود بکشید و آنها را به هم بچرخانید ، پس از چرخش چند زن و شوهر ، آنها را به سمت بالا و دور از یکدیگر خم کنید ، در برابر توپ ، تا در جای خود قرار بگیرند و به بیرون سر نخورند.

کلاه تزئینی فرشته چوبی Popsicle

مرحله 12:

قسمت پایین توپ کوچکتر را در جایی که تازه آن را پیچانده اید چسب بزنید و آن را مانند یک موی سر در بالای توپ بزرگتر خود بچسبانید.

چسب زینتی فرشته چوب Popsicle

مرحله سیزدهم: شروع به جمع آوری کنید

چسب را به لبه بالایی تکه لباس پایه فرشته خود بمالید و قسمت زیرین سر را به سمت پایین فشار دهید. بعد از خشک شدن ، حلقه در بالا این است که چگونه فرشته خود را به پنجره یا درخت کریسمس آویزان می کنید.

Popsicle چوب ستاره های تزئین فرشته

چوب زینت فرشته چوب Popsicle

مرحله 14: بال ها را اضافه کنید

به انتهای گردتر شده بزرگتر از بالهای کاغذی خود چسب بزنید و آنها را به پشت لباس فرشته خود بچسبانید تا قسمت های بالای آن از دو طرف بیرون زده شود.

چسب زینتی فرشته چوب Popsicle

سر زینت فرشته چوب Popsicle

بالهای تزئینی فرشته چوب Popsicle

این واقعاً تمام چیزهایی است که وجود دارد! فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

زینت فرشته چوب Popsicle آسان است

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#زیور #آلات #DIY #Popsicle #Stick #Angel

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید