مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

نگهدارنده آب نبات قلع قلبی DIY

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

نگهدارنده آب نبات قلع قلبی DIY

در خانه من ، پروژه های مرتب ممکن است متداول ترین نوع کاردستی ما باشند ، و آنها قطعاً مورد علاقه ترین ها هستند. فقط چیزی وجود دارد که در روند تبدیل چیزی که دیگر از آن استفاده نمی کنیم و نه فقط بیرون انداختنش ، چیزی راضی کننده است! به همین دلیل است که می بینم به بسیاری از قوطی های حلبی آویزان شده ام. اخیراً ، تصمیم گرفتم به بچه هایم کمک کنم تا تعدادی از آنها را به نگهدارنده آب نبات با مضمون سانتا تبدیل کنند و ایده کامل موفقیت بزرگی داشت. من حتی فرایند را روی یکی از آنها مستند کردم تا افراد دیگر نیز یاد بگیرند که چگونه کار آنها انجام می شود.

نگهدارنده آبنبات سانتا قلع

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • کاغذ (سیاه و قرمز)
 • دو چشم چرکین
 • چوب بستنی
 • یک مداد
 • قیچی
 • یک چوب چسب
 • یک شیشه
 • یک ورق پنبه کشیده شده
 • یک ورق کاغذ فوم درخشان نقره ای
 • یک برگ کاغذ نمدی سفید
 • یک قوطی حلبی تمیز و بدون برچسب

مرحله 1: آماده سازی

مواد خود را جمع کنید!

مواد نگهدارنده آبنبات قلع ای قلع ای

مرحله 2: پنبه را به صورت نواری برش دهید

از پنبه کشیده شده خود یک نوار برش بزنید که تقریباً یک طرف اینچ و تمام طول ضلع بلند آن قطعه است. آن را برای بعد کنار بگذارید.

فرآیند برش نگهدارنده آبنبات قلع با قلع

فرآیند برش نگهدارنده آبنبات قلع ای قلع ای

مرحله 3: کاغذ برق را برش دهید

مستطیل های عرض نیم اینچ و عرض یک چهارم اینچ را از گوشه ای از کاغذ کف نقره ای خود ببرید. یکی از اینها را به نصف ببرید و گوشه ها را از هر دو نیمه برش دهید تا دو دایره کوچک کف دار ایجاد کنید. در دومین مستطیل کوچک خود ، یک قطعه مستطیل شکل کوچکتر از وسط برش بزنید تا یک شکل توخالی در وسط آن باقی بماند.

نگهدارنده آب نبات حلبی قلع می تواند قطعه دیگری را برش دهد

نگهدارنده آب نبات قلع قلع می تواند قطعات کوچک داشته باشد

نگهدارنده آبنبات حلبی قلع دور

نگهدارنده آبنبات حلبی قلع ساده است

نگهدارنده آب نبات قلع با قلع ، scrisoris

قلع می تواند سوراخ نگهدارنده آب نبات سانتا باشد

مرحله 4: قوطی را بپیچید

کاغذ قرمز خود را به صورت پرتره روی صفحه کار خود برگردانید و سپس قوطی حلبی خود را به پهلو برگردانید. لبه زیرین آن را با لبه سمت راست کاغذ نزدیک قسمت بالا قرار داده و در جایی که لبه بالایی آن به کاغذ برخورد می کند ، علامت گذاری کنید و به طور موثر ارتفاع قوطی را بر روی صفحه مشخص کنید. هنگامی که آن نقطه را علامت گذاری کردید ، قوطی را جابجا کرده و نواری را از صفحه برش دهید که دارای همان عرض قوطی باشد ، تا پایین صفحه و با استفاده از علامت قبلی خود به عنوان راهنما. این را لحظه ای کنار بگذارید.

قوطی حلبی نگهدارنده آبنبات سانتا می تواند

نگهدارنده آبنبات قلبی قلع قرمز

مرحله 5: نوارهای سفید را برش دهید

یک مستطیل کوچک به طول یک اینچ و عرض و نیم اینچ از یک گوشه نمد سفید خود ببرید. صفحه نمدی را بچرخانید تا قطعه دوم از آن بریده شود ، این بار یک نوار به عرض تقریباً نیم اینچ و کل طول طولانی ترین لبه صفحه. با برش تقریباً کامل نوار ، توقف و چرخاندن قیچی خود به فاصله یک سانتی متر از عرض نوار ، قطع تقریباً تمام طول آن ، و سپس قیچی خود را دوباره بچرخانید و سپس قیچی خود را دوباره بچرخانید تا از عرض آن جدا شود به همان لبه ای که شروع کردید برگردید. شما یک قطعه طولانی خواهید داشت که دارای دو قطعه اضافی است که جهت یکسانی را نشان می دهد و هیچ انتهایی ندارد. این قطعه را تا کنید تا انتهای اضافی آن با یکدیگر قرار بگیرند و نوار را از وسط چین خورده به نصف ببرید تا دو قطعه جداگانه به خود بدهید ، هر کدام با پای کوچک خود.

نگهدارنده آبنبات سانتا قلع سفید

کاغذ سفید نگهدارنده آبنبات قلع با قلع

نوارهای نگهدارنده آبنبات قلع با قلع

نگهدارنده آب نبات قلع ای قلع ای همراه

نگهدارنده آبنبات قلع ای قلع ای برش خورده همراه است

مرحله 6: کمربند را بسازید

یک نوار از طول کامل کاغذ سیاه خود در امتداد طولانی ترین لبه آن ، عرض حدود یک چهارم اینچ ببرید. این را برای بعدا نیز کنار بگذارید.

نگهدارنده آبنبات کاغذی قلع قلع کاغذ سیاه

مرحله 7: شروع به چسباندن کنید

از لبه بالایی تا لبه پایین ، از قسمت قوطی حلبی خود چسب بزنید. یک انتهای کوتاه از نوار قرمز قبلی بریده شده را به سمت پایین بچسبانید ، بنابراین مانند اندازه گیری قبلی از بالا به پایین می رسد. نوار را به دور قسمت بیرونی قوطی بپیچید و آن را کاملاً دور آن بیاورید تا زمانی که با اولین لبه ای که به پایین چسبیده اید دوباره به هم برسد. قسمت اضافی انتهای آزاد خود را قطع کنید تا انتهای جدیدی ایجاد کنید که به طور یکنواخت با اولین مطابقت داشته باشد و آن را نیز در جای خود بچسبانید. اگر نمد کمی از لبه بالایی قوطی شما بلندتر است ، دور آن را نیز اصلاح کنید.

نگهدارنده آبنبات کاغذی قلع قلع کاغذ قرمز

چسب نگهدارنده آبنبات حلبی قلع

بسته بندی نگهدارنده آبنبات قلع ای قلع ای

نگهدارنده آبنبات قلع ای قلع ای مدرن

قلع قوطی نگهدارنده آب نبات سانتا

قوطی حلبی قلاب نگهدارنده آب نبات سانتا

مرحله 8: پنبه را اضافه کنید

در اطراف قسمت خارجی دهانه قوطی و همچنین در امتداد داخل لبه چسب بزنید. یک انتهای نوار پنبه ای کشیده شده خود را در قسمت خارج از چسب لنگر دهید و آن را تا انتهای دهانه بسته بندی کنید ، آن را در چسب لنگر دهید تا زمانی که با انتهای اول خود به عقب برسد. مقدار اضافی را کوتاه کنید. سپس ، نوار را از وسط بالای لب قوطی تا کرده و آن نیمه را در داخل چسب به سمت پایین بچسبانید. قوطی شما اکنون مانند کت سانتا با خز پوشیده شده است!

قوطی حلبی نگهدارنده آب نبات سانتا سفید را اضافه می کند

نگهدارنده آبنبات قلع ای قلمی مرحله 8

مرحله 9: کمربند اضافه کنید

به نصف طول قوطی در امتداد درز در کاغذ قرمز خود در پشت ، جایی که دو انتهای شما به هم می رسند ، یک نقطه چسب زده و یک انتهای نوار سیاه خود را به پایین بچسبانید. نوار را تا انتهای قوطی بپیچید تا زمانی که با اولین انتهای آن از بین برود. مقدار اضافی را کوتاه کرده و این انتهای جدید را نیز پایین نگه دارید. کت سانتا شما اکنون کمربند دارد!

نگهدارنده آبنبات حلبی قلع قدم 9

نگهدارنده آب نبات قلع حلبی نوار مشکی

نگهدارنده آب نبات قلع حلبی می تواند نوار سیاه را برش دهد

مرحله 10: جزئیات کت

پشت مستطیل کاغذ سفید خود را بچسبانید و آن را در زیر لایه خز که بالای قوطی خود قرار داده اید ، در مرکز جلو در مقابل درزهای کاغذهای قرمز و سیاه خود قرار دهید و آن را ببندید. آن را پایین بچسبانید تا کمربند مشکی برود و در صورت وجود مقدار اضافی را مرتب کنید. این یقه کت سانتا شما خواهد بود.

نگهدارنده آب نبات قلع ای قلمی می تواند سفید باشد

نگهدارنده آب نبات قلع قلع پایین پایین

نگهدارنده آبنبات قلع با قلع مدرن است

مرحله یازدهم: اصلاح کنید

با دو نوار نمدی که زودتر برش داده اید ، لباس زیر کاپشن سانتا را از قسمت جلو بچسبانید. پشت نقطه اول نوار را بچسبانید و آن را طوری قرار دهید که لبه مستقیم آن با یک لبه بیرونی یقه سفید که فقط اضافه کرده اید ، فقط در زیر کمربند قرار بگیرد. نوار دوم را بچرخانید تا خلاف جهت آن باشد و آن را به همان روش در محل بچسبانید. بقیه نوارها را در یک لحظه به پایین می چسبانید.

نگهدارنده آبنبات سانتا قلع آویز است

قوطی حلبی می توانید از نگهدارنده آب نبات سانتا استفاده کنید

مرحله 12: سگک

به قسمت پشتی سفید سگک فوم درخشان نقره ای خود چسب بزنید و آن را روی کمربند بچسبانید تا نوار سیاه از وسط خالی سگک نشان داده شود. این قطعه نقره ای باید با قسمتهای نوک تیز روی نوارهای نمدی سفید که فقط چسب زده اید همپوشانی داشته باشد ، بنابراین به نظر می رسد لبه ژاکت از زیر تسمه بیرون زده است.

فرایند چسب نگهدارنده آبنبات قلع ای قلع ای

نگهدارنده آبنبات حلبی قلع می تواند لمس کند

مرحله 13: دکمه ها

دایره های کف کف نقره ای کوچکی را که زودتر بریده اید مانند دکمه ها بچسبانید! یکی را به وسط یقه سفید بالای کمربند و دیگری را در مرکز فضای قرمز درست زیر کمربند بچسبانید اما در بین دو قطعه نمدی نوک تیز روی نوارهای تزئینی بچسبانید.

نگهدارنده آبنبات قلع دار قوطی خم می شود

مرحله 14: پایان کار

بقیه نوارهای نمدی سفید خود را به سمت پایین بچسبانید تا شبیه تزئینات ژاکت شود! چسب حرارتی را در امتداد لبه پایین قوطی قرار داده و نمد را در امتداد هر طرف به آن فشار دهید تا نوارها از پشت به هم برسند. قسمت اضافی هر کدام را بریده و انتهای آن را در جای خود بچسبانید.

ته نگهدارنده آبنبات سانتا قلع

نگهدارنده آب نبات قلع قلع پایین پایه

جا شیرینی با مضمون سانتا شما رسماً تمام شده است! فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نگهدارنده #آب #نبات #قلع #قلبی #DIY

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید