مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

چگونه یک جغد مخروطی درست کنیم

[ad_1]

  1. خانه
  2. بچه ها

چگونه یک جغد مخروطی درست کنیم

چیزی در مورد فصل پاییز وجود دارد که واقعاً باعث می شود من به بچه هایم نشان دهم که کار کردن با طبیعت چقدر سرگرم کننده است. البته ، مواردی که می توانید در حیاط خانه خود پیدا کنید در واقع لذت بردن از آنها در تمام طول سال است ، اما فصل پاییز همیشه مورد علاقه من بوده است! به همین دلیل ، وقتی دیدم بچه هایم مشغول جمع آوری مخروط های کاج هستند ، تصمیم گرفتم که وقت آن رسیده است که با آنها خلاقیت ایجاد کنم. ما در نهایت عاشق این جغدهای کوچک چوبی مخملی شدیم که من تصمیم گرفتم یکی دیگر از آنها را بسازم و مراحل کار را به طور خلاصه بیان کنم تا افراد دیگر هم یاد بگیرند که چگونه آنها ساخته شده اند!

طرز تهیه جغد مخروطی

درصورتی که علاقه مند به ساخت کاردستی با سنگهای چوبی هستید ، در اینجا چند عکس مفید و دستورالعمل کامل آورده شده است اگر شما از افرادی هستید که ترجیح می دهید یک آموزش ویدیویی را به جای خواندن از طریق کلمات مشاهده کنید ، به جستجوی یک پست ادامه دهید تا انتهای این پست را پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

  • کاغذ ساختمانی (خاکستری ، قهوه ای ، نارنجی و زرد)
  • دو چشم گوگل
  • اسلحه چسب دار
  • قیچی
  • یک مخروطی

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

لیست خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که هر آنچه را که نیاز دارید در اختیار دارید.

طرز تهیه اسلحه چسب جغدی مخروطی

مرحله 2: کاغذ زرد را برش دهید

یک مستطیل عرض اینچ از لبه کوتاهتر کاغذ زرد خود ببرید. آن نوار را به دو قطعه برش دهید و آنها را روی هم لایه کنید تا بتوانید دو شکل بال مخروطی به اندازه مساوی را با یک حرکت برش دهید.

طرز تهیه کاغذ جغدی مخروطی

مرحله 3: با نارنجی تکرار کنید

روشی را که به تازگی با کاغذ زرد خود انجام داده اید ، تکرار کنید ، اما این بار با کاغذ نارنجی. من این قطعات نارنجی را کمی کوچکتر از قطعات زرد کردم.

چگونه می توان یک برش جغد مخروطی ایجاد کرد

مرحله 4: منقار ایجاد کنید

یک مستطیل بسیار کوچکتر ، به عرض چند سانتی متر ، از کاغذ نارنجی خود ببرید و آن را نیز دو تا کنید. گوشه ها را از انتهای تا خورده جدا کرده و یک شکل منقار ایجاد کنید که می تواند در چین چین باز شود.

نحوه ساخت جغد مخروطی مرحله 2

مرحله 5: پرهای دور چشم

مستطیل های نیم اینچی را از انتهای عرض ورق های قهوه ای و خاکستری برش دهید. روی هر یک ، انتهای آن را تا کنید تا به شکل مربع دو برابر شود و آن را از بقیه نوارها جدا کنید. گوشه ها و لبه های سه طرف شل را دور بزنید و سمت چروک آن را کامل بگذارید. این بخشی از پرهای دور چشم جغد شما خواهد بود.

طرز تهیه جغد مخروطی سفید

مرحله 6: کاغذ خاکستری

با استفاده از تکه کاغذ خاکستری خود ، فرایند دو برابر را که برای برش دادن شکل بالهای نارنجی و زرد خود استفاده می کنید ، تکرار کنید ، اما این بار با قطعه کمی بزرگتر از قبل ، بالهای خاکستری را به بزرگترین جفت از سه رنگ تبدیل می کند.

چگونه می توان یک سر جغد مخروطی درست کرد

مرحله 7: پاها را بسازید

دو مربع عرض نیم اینچی از کاغذ خاکستری خود برش دهید ، هر کدام به یک اندازه. از هر دو ، دو طرف روبروی یکدیگر را گرد کنید تا از یک لبه مستقیم گسترده تر به یک لبه کوچکتر تبدیل شوند. بعد ، شکل های کوچک مثلث را از لبه وسیع تر هر کدام برش دهید تا چنگال های کمی درست کنید زیرا این ها پای جغد شما هستند.

نحوه ساخت جغد مخروطی مرحله 7

مرحله 8: همه قطعات

یک مربع دیگر از کاغذ خاکستری خود برش بزنید ، تقریباً به همان اندازه که برای ساختن جغد پا ساخته اید. این مربع را به صورت مورب از وسط ببرید شما فقط یکی از این نیمه ها را استفاده خواهید کرد در لبه مورب ، یک گلدان صاف و تقریباً گرد را از وسط ببرید تا پرهای ابرو جغد خود را بسازید. در آخر ، یک مستطیل دیگر از کاغذ خاکستری خود ببرید ، حتی کوچکتر از دو تای آخر. آن را از وسط تا کرده و به شکل مربع برش دهید و قسمت چروکیده خود را کاملاً بگذارید. سه گوشه و کناره شل را گرد کنید تا شکل دایره ای داشته باشید ، بدون اینکه چینهای چین خورده را ببرید. این قسمت دیگری از پرهای اطراف چشم جغد شما خواهد بود. من کمی نسبت به شکل قهوه ای که شما قبلاً بریده اید ، کوچکتر کردم ، بنابراین رنگ ها هر دو به صورت لایه ای نشان داده می شوند. اکنون همه قطعات شما بریده شده و جغد شما آماده جمع آوری است!

نحوه ساخت جغد مخروطی مرحله 8

مرحله 9: شروع به جمع آوری کنید

به قطعه چشم قهوه ای که قبلاً بریده اید چسب بزنید و قطعه خاکستری مطابق اما کمی کوچکتر را فشار دهید و در جای خود قرار دهید تا قهوه ای لبه های آن نشان داده شود. سپس به دو طرف مدور قطعه چشم خاکستری چسب زده و چشم های گوگل را در جای خود بچسبانید. بعد ، مقداری چسب بین چشم های گوگل در قسمت بالا قرار داده و پر ابرو را در جای خود قرار دهید ، و پایین ترین V به سمت پایین باشد. سپس ، روی چین منقار نارنجی کمی چسب زده و آن را بر روی قطعه چشم پایه درست زیر چشم بچسبانید.

طرز تهیه مخروط جغد مخروطی

مرحله 10: بال ها را لایه لایه کنید

رنگ های مختلف بال جغد خود را لایه لایه کنید! روی بزرگترین تکه های خاکستری خود چسب بزنید ، تکه های زرد متوسط ​​را به وسط مرکز فشار دهید. سپس این فرایند را تکرار کنید تا کوچکترین قطعه زرد را در قسمت بالا قرار دهید.

چگونه می توان فرآیند چسب جغد مخروطی تهیه کرد

مرحله یازدهم: چسباندن پا

به لبه پشت گرد شده پا چسب بزنید و آنها را به قسمت زیرین مخروطی بچسبانید تا جلوی آن بیرون بیاید. بعد ، قسمت پشت چشم و منقار را با چسب بچسبانید و آن را در نزدیکی بالای قسمت مخروطی چوب حلقوی بچسبانید. در آخر ، به لبه گرد بالهای لایه ای خود چسب بزنید و یکی را در دو طرف مخروطی بچسبانید.

نحوه ساختن جغد مخروطی

طرز تهیه چشم جغد مخروطی

وویلا اکنون یک جغد مخروطی به پایان رسید. درصورتی که بخواهید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

طرز تهیه کاردستی جغد گوزنی برای پاییز

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#چگونه #یک #جغد #مخروطی #درست #کنیم

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید