مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 آموزش فوق العاده سرگرمی مقاله

[ad_1]

  1. خانه
  2. بچه ها

15 آموزش فوق العاده سرگرمی مقاله

وقتی صحبت از کاردستی های ساده ساخته شده با کاغذ می شود ، مطمئن نیستیم که این کار را انجام دهیم همیشه از آنها خسته شوید با این حال ، حتی بیشتر از این ، ما فقط مطمئن نیستیم که بچه های ما هرگز از آنها خسته شوند! این باعث می شود که این پروژه های کوچک ساده ، سریع و سریع ، کارهای عالی برای انجام کارهایی است که بچه های ما احساس سنجاب یا خلاقیت می کنند و می خواهند بلافاصله چیزی بسازند. در حقیقت ، بچه های ما کار کاغذ سازی را آنقدر دوست دارند که ما عادت کردیم لیستی از ایده های خوب را که به عنوان علامت گذاری شده در آن نگهداری می شود ، بدست آوریم تا هر وقت خواستیم یک کار جدید را بیرون بیاوریم!

1. پری دریایی اوریگامی

پری دریایی اوریامی

آیا بچه های شما قطعاً در مسیر یادگیری اریگامی مناسب هستند اما در حال حاضر آنها هنوز خیلی کم هستند ، بنابراین شما در جستجوی کارهای ساده تاشو کاغذ بوده اید که آنها همچنین می توانند تزئین کنند و چند روش ساخت دیگر را فقط برای سرگرمی اضافی ترکیب کنند؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم ضربه بزرگی از راه خواهید دید جوراب های صورتی استریپی این پری دریایی اریگامی را که بسیار عالی تزئین شده ساخته است!

2. دسته گل دستمال کاغذی آبرنگ

دسته گل دستمال کاغذی آبرنگ

صرف اینکه می خواهید با کاغذ کار کنید ، به این معنی نیست که خودتان هستید دارند به تنهایی با ورق واقعی کار کنید! اگر از ما بخواهید ، هر نوع تهیه کاغذ به همان خوبی انجام می شود. به همین دلیل فکر کردیم این دسته دستمال کاغذی خیلی باحال است! علاوه بر بافت و حجم خنک “گل” های تمام شده ، ما چطور را می پرستیم سه چرخه قرمز خیلی ساده فرایند افزودن شخصیت روشن به آنها را به سبک آبرنگ ترسیم می کند.

3. اژدهای صفحه رنگی کاغذی

اژدهای صفحه رنگی کاغذی

علاوه بر این واقعیت که پروژه های صفحه کاغذی جنبه ای عالی از کلاسیک ترین کاردستی های کاغذی است ، خانواده ما نیز کاملاً با این آموزش وسواس دارند جوراب های صورتی استریپی چون بچه های ما عشق ورزیدن ایده ساخت اژدهای خودشان! در واقع ، آنها اکنون چندین بار این آموزش را دنبال کرده اند ، و هر بار اژدهای خود را به گونه ای دیگر تزئین می کنند ، به طوری که ما ناوگان کاملی از آنها را در آستانه پنجره به صف می کشیم ، آماده هر لحظه رنگارنگ.

4. ترانس های اریگامی

ترانسفورماتورهای اوریگامی

آیا بچه های شما در واقع کمی بزرگتر ، کمی تمرین کرده و صبورتر هستند و چنان به اریگامی می پردازند که به فکر این بوده اند که به دنیای پروژه های تاشو که در واقع جابجا می شوند ، وارد شوند؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شما به سادگی باید نگاهی به راه بیندازید ما تمام روز چه کار می کنیم این “ترانسفورماتورها” را ایجاد کرده است که هنگام کشیدن یا فشار دادن قسمتهای خاصی شکل و نوارها را تغییر می دهد. این یک روش عالی برای یادگیری نحوه انجام اریگامی با تعویض رنگ و نحوه تمرین برخی از مهارت های بافت است.

5. دستبندهای اریگامی مدولار

دستبندهای اریگامی مدولار

بچه های شما هستند قطعاً علاقه مند به کار خود برای ساخت ترانسفورماتورهای کاغذی هستند که ما در بالا به شما نشان دادیم ، اما شما متقاعد شده اید که آنها می توانند از یک پروژه کمی ساده تر استفاده کنند که شامل بسیاری از تکنیک های مشابه اما در سطح ابتدایی تر است. این دستبند دوست داشتنی دو رنگ ، مدولار اریگامی با جزئیات در این قسمت نشان داده شده است کاوایی کاغذی نمونه کاملی از منظور ماست.

6. هواپیماهای غول پیکر کاغذی

هواپیماهای غول پیکر کاغذی

فقط در مورد بچه های شما هستند بسیار در واقع یک مفهوم تاشو کاغذ و اریگامی ساده است ، در اینجا یک آموزش است که نه تنها آنها را با اولین پروژه تلاش همه آشنا می کند ، بلکه به آنها نشان می دهد که چگونه این کار را به صورت مختصر انجام دهند! نگاه بهتری داشته باشید کرم شب تاب و پای لجن برای دیدن نحوه ساخت این هواپیماهای کاغذی بسیار غول پیکر و تزئین شده. آنها هم واقعاً هوا می گیرند!

7. کیسه کاغذی درخت سیب

کیسه کاغذی درخت سیب

مسلماً چین خوردن در امتداد خط چین به هیچ وجه منفی نیست فقط راهی که می توانید از کاغذ نوعی شکل قابل تشخیص بسازید! ما همچنین طرفداران بسیار خوبی هستیم مامان یهودی خلاق این درخت سیب پیچ خورده و دوست داشتنی را از هیچ کس دیگری به غیر از یک کیسه کاغذی ساده ساخته است! ما عاشق این هستیم که به خودی خود ایستاده و باعث می شود کارهای بچه ها بعد از آن به راحتی نمایش داده شود.

8. تاج کاغذی سلطنتی

تاج کاغذی سلطنتی

آیا بچه های شما نوعی همبازی تخیلی هستند که اساساً می توانند همیشه پیدا کردن بازی لباس؟ خوب ، مطمئناً می دانیم که چگونه است. بعضی اوقات مجبور می شویم بچه هایمان را با لباس شاهزاده خانم و شاهزاده خانم به فروشگاه ببریم یا اینکه آن روز آنها را از خانه بیرون نمی آوریم. ما در واقع این تاج های کاغذی بسیار سلطنتی را تهیه کرده ایم (و با پوشاک خرید کرده ایم) اولین پالت قبل از!

9. رنگ کاغذی مچاله شده به سبک رنگ کراوات

رنگ کاغذی مچاله شده به سبک رنگ کراوات

به جای اینکه کاغذ خود را به شکل های خاصی بریزید یا بچسبانید ، آیا واقعاً ترجیح می دهید با بچه های خود رنگ اضافه کنید تا به روش های جدید و جدیدی فکر کنید؟ در این صورت ، ما می خواهیم شرط ببندیم که شما به سادگی این کار را خواهید کرد عشق ورزیدن راه باگی و بادی این کاغذ مچاله شده خیره کننده را ساخته است ، البته … خوب کاغذ مچاله شده! تکنیک منحصر به فرد نقاشی و اسکرین شات ، کیفیت نوع آبرنگ زیبایی را به صفحات اضافه می کند و می توانید هر نوع ترکیب رنگی را که انتخاب می کنید ، ایجاد کنید!

10. کاغذ گیاه دارویی برداشت خانگی

کاغذ گیاه دارویی برداشت خانگی

چه می شود اگر ما به شما بگوییم ، و نه فقط کاردستی با کاغذ ، شما در واقع می توانید ساختن از ابتدا کاغذ خود را دارید؟ خوب ، این را باور کنید یا نکنید ، این یک پروژه کاملاً عملی است که شما حتی می توانید در هنگام ساخت ایده کاغذ ، جلوه ای زیبا و عجیب تر از آنچه که انتظار داشتیم داشته باشید! ما عاشق این آموزش از Babble Dabble Do که به طور خلاصه مراحل ساخت کاغذ گیاهان دارویی خانگی را توصیف می کند که با تمام شدن کار می توانید شکوفه های گل را ببینید ، اما می توانید روی آن بنویسید. برای یادداشت های متشکرانه متشکرانه یا دعوت نامه های مهمانی بسیار جالب است!

11. کلاه آفتاب تزئینی روزنامه

کلاه آفتاب روزنامه معطر

آیا در واقع واقعاً توجه ما را به خود جلب کنید وقتی که ما شروع به صحبت کردن در مورد روش های ساخت لوازم جانبی از کاغذ کردیم زیرا بچه های شما همیشه در حال تغییر بازی های خود هستند و به دنبال قطعات جدیدی برای پوشیدن هستند ، اما کاغذ ارزان است و کار با آن آسان است؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شما به سادگی باید نگاهی به راه بیندازید افتخار آفرین از روزنامه ، برخی از گلهای تقلبی و یک ماده مخدر گاو پر از یک کلاه خورشید شایسته “فانتزی” ساخته است. خودتان را ساده بگذارید یا هر طور که انتخاب کردید آن را تزئین کنید!

12. کاسه های کاغذی هندسی DIY

کاسه های کاغذی هندسی Diy

شاید شما آیا کسی که در واقع به دنبال روش های جدید خوب برای ساخت برخی صنایع دستی کاغذ بوده است ، زیرا شما به طور مداوم از کیفیت بالای چیزهایی که می توانید از کاغذ صرف تهیه کنید حیرت زده می کنید؟ در این صورت ، ما می خواهیم قطعاً پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی تاتر توتس و جلو این کاسه های کاغذی هندسی خارق العاده را از کاغذهای تزئینی scrapbooking تهیه کنید! آنها برای نگهداری جواهرات ، لوازم آرایشی یا لوازم کوچک اداری که می خواهید روی دسک تاپ خود مفید باشند بسیار مناسب هستند.

13. خانه های کاغذی رنگی دستی

خانه های کاغذی رنگی دستی

آیا بچه های شما همیشه از روی هر چیزی که می توانند دستشان باشد ، روستاهای کوچک و دنیایی می سازند و زمین های کاملاً جدیدی را در ذهن خود می سازند؟ سپس ما احساس خواهیم کرد واقعاً از راه لذت ببر Babble Dabble Do همین کار را انجام داد اما تقریباً کاملاً بدون کاغذ! آموزش آنها جزئیات نحوه ایجاد شکل هر ساختمان ، رنگ آمیزی در جزئیات ، و اضافه کردن چند اسباب بازی برای برخی از عمق و شخصیت ، مانند اتومبیل های پلاستیکی و درختان.

14. گل زنبق كلا را برش و چسباند

d calla lily کاردستی را برش و چسباند

شاید شما در لیست ما پیمایش کرده اید و امیدوارید که بتوانید چند کار ساده و برش بزنید زیرا بچه های شما هنوز بسیار کوچک هستند و مرحله ای را که هر کودکی انجام می دهد در آنجا می گذرانند همان چیزی است که می خواهد انجام دهد؟ در این صورت ، در اینجا مفهوم زیبا دیگری برای لیست شما وجود دارد! بررسی کنید که چگونه آسان Peasy و سرگرم کننده است دایره های کوچک کاغذی را برش زده ، چسبانده و جمع کنید تا گل های ناز گل سوسن را که از صفحه بیرون می پرند ، درست کنید!

15. شکوفه های آب کریگامی

شکوفه های آب کریگامی

فقط در صورتی که هنوز به دنبال پروژه ای به سبک اریگامی هستید که انجام آن بسیار ساده است اما همچنان دارای نوعی ویژگی ویژه بسیار جذاب است تا بچه های شما بسیار علاقه مند شوند ، در اینجا یک آموزش دوست داشتنی برای گل های کاغذی از Babble Dabble Do در حقیقت وقتی آنها را با آب پاشیده یا روی سطح آن قرار می دهید شکوفا می شوند! آنها به شما نشان می دهند که چگونه تکه های گل را بریده ، لایه لایه و تا می کنید تا در ابتدا مانند شکوفه بسته به نظر برسند و سپس با برخورد رطوبت به گل واقعی باز شوند.

آیا پیش از این کارهای هنری بسیار منحصر به فردی در زمینه ساخت کاغذ و کارهای DIY انجام داده اید که شما و فرزندانتان واقعاً دوست داشتید انجام آنها را انجام دهید اما این موارد را در لیست ما نمی بینید؟ درباره چگونگی ایجاد آن به ما بگویید یا در بخش نظرات ما را به عکس های کار تمام شده خود پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#آموزش #فوق #العاده #سرگرمی #مقاله

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید