مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 ایده عالی برای هدیه برای لیسانس DIY

[ad_1]

  1. خانه
  2. زندگي كردن

15 ایده عالی برای هدیه برای لیسانس DIY

در گروه دوستانمان ، ما علائم حیله گر نشانه ای هستیم که از هر مناسبت اجتماعی بعنوان فرصتی برای کمی کاردستی استفاده می کنیم ، خصوصاً اگر به این معنی باشد که می توانیم هرچه ساخته ایم را با دوستان خود به اشتراک بگذاریم. به همین دلیل ، هنگامی که دوست ما از ما خواست تا در سازماندهی میهمانی لیسانس وی شرکت کنیم ، تصمیم گرفتیم که تهیه برخی از مواهب DIY یا هدیه های کوچک مهمان کاری است که می خواستیم انجام دهیم. ما چند ایده از خودمان داشتیم ، اما هنوز می خواستیم ببینیم سایر صنعتگران برای چه کاری ساخته اند آنها پیش از این نیز مهمانان لیسانسه به عنوان DIY به نفع شما هستند. جمع آوری ایده های بیشتر هرگز ضرری ندارد ، درست است؟

این 15 ایده عالی ، طراحی و آموزش عالی را که در جستجوی الهام و راهنمایی با آنها روبرو شده ایم ، بررسی کنید!

1. لیوان های مخصوص مهمانی لیوان ، عینک آفتابی و جوراب شلواری

مهمانی های مهمانی لیوان فنجانی ، عینک آفتابی و جوراب شلواری

اگر قرار است وقت و تلاشی را که برای جلب لطف اندک برای میهمانانتان صرف می شود ، انجام دهید ، آیا ترجیح می دهید همان شب کاری درست کنید که آنها بتوانند از آن استفاده کنند؟ خوب ، اگر به شما بگوییم که می توانید یک کل را جمع کنید چه؟ کیت از مواردی که ممکن است به خوبی برای مهمانی استفاده کنند؟ بررسی کنید که چگونه سبک چند ساله یک فنجان صورتی مفرح و پر از عینک آفتابی به شکل قلب ، نی های دیوانه ، مقداری آب نبات و یک جفت شورت فانتزی برای هر شخص ، فقط برای برخی از سرگرمی های سخیف پر کرد.

2. کیت بقای مهمانی مجلسی DIY

کیت بقا party مهمانی مجردی دی

آیا ما واقعاً اکنون با این ایده کامل تهیه نوعی لباس مهمانی توجه شما را جلب کرده ایم اما ترجیح می دهید مایحتاج شبانه خود را به مهمانان خود برسانید؟ خوب ، دقیقاً همین است مارک خود را بطری کنید اینجا را انجام دادند ، فقط آنها صبح روز بعد را نیز مورد توجه قرار دادند ، که وقتی ما به یاد می آوریم که بعد از آخرین مهمانی مجردی که رفتیم چه احساسی داشتیم ، واقعاً ایده هوشمندانه ای است آنها لیست کاملی از ایده های بسیار مفید به شما می دهند!

3. عینک لباس مجلسی DIY

عینک لباس مجلسی دی

آیا واقعاً ایده مورد علاقه شما در لیست ما ایده ای بوده است که به نوعی لیوان دادن به میهمانان مهمانی مجلسی خود بپردازد ، اما شما به بقیه آنچه در کیت بود اهمیت ندادید؟ سپس یک احساس قوی داریم که با این آموزش از کمی بهتر کنار می آیید toDIY برای! آنها گام به گام شما را در فرآیند استفاده از رنگ ، ابزار و مهره های پشت صاف راهنمایی می کنند تا لیوان های شامپاین را به یک لباس عروس سفید و لباس های کوچک ساقدوش عروس صورتی تبدیل کنید! آنها مناسب مناسبت شب هستند.

4. کیت های خمار مهمانی مجلسی DIY

کیت های خماری مهمانی مجلسی دی

آیا در واقع هنوز شما را به فکر ساختن یک کیت بقا در مهمانی مجلسی سوق داده ایم ، اما بخشی از ایده ای که به نظر شما جالب ترین است ، بخشی است که در آن چیزهایی را برای شما فراهم می کند که صبح روز بعد به شما کمک می کنند. لولوبل ایلین به شما پیشنهادات زیبا و دکوراتیو و لیست کاملی از چیزهای عالی برای قرار دادن آن می دهد ، از جمله بانداژ ، میله گرانولا ، نعناع ، بند مو ، مسکن درد ، بطری آب و آدامس!

5. DIY موهای کراوات مو

Diy موهای کراوات مو

اگر از بندهای مو صحبت کردید ، آیا می دانید که اگر بخواهید یک چنگال موقت بخورید ، آنهایی که می توانند یک مهمانی عالی را به نفع خودشان رقم بزنند ، خود به خود هدیه می دهند؟ به جای خرید فقط برخی ، پیشنهاد می کنیم نحوه بررسی را بررسی کنید چیزی فیروزه ای از الاستیک ضخیم با رنگ روشن استفاده کرد تا موهای خود را از بین ببرد. آنها حتی به شما نشان می دهند که چگونه برچسب های نقل سرگرم کننده بسازید تا ارائه هدیه را کمی سرگرم کننده تر کنید.

6. جاکلیدی های چوب پنبه ای DIY آسان

جاکلیدی چوب پنبه ای شراب ساده

اگر می خواهید دوستان خود را به نوعی ریزه های کوچک برای مهمانان مهمانی مجلسی خود بسازید ، ترجیح می دهید آن را چیزی بسازید که نه تنها عملی و مفید است بلکه می تواند با خود به خانه ببرد و در واقع شب را به یاد بیاورد ؟ پس شاید یک جاکلیدی با مضمون موضوعی باشد که مورد توجه شما قرار گیرد! این آموزش از اعتراف ساقدوش عروس به شما نشان می دهد چگونه می توانید از چوب پنبه شراب یکی درست کنید.

7. عینک مهمانی وینیل تزئینی DIY آسان

عینک مخصوص مهمانی decale وینیل ساده

آیا هنوز خیلی فکر می کنید عینک مهمانی سفارشی درست کنید که در شب مهمانی مجانی به همه بدهید ، اما مطمئن نیستید که طراحی لباسی که قبلاً به شما نشان دادیم کاملاً جهتی است که می خواهید بروید؟ خوب ، اگر شما برای ایجاد پروژه های ساده وینیل کاری لازم دارید و شما همیشه زیبایی ساده تری را ترجیح داده اید ، پس ما فکر می کنیم شما ممکن است بهترین شخص باشید که به این عینک های تزئینی با جزئیات بوتیک عروس DIY.

8. مینی لطف های آبدار

مینی لطف های آبدار

شاید مهمانی مجردی شما تا حدی آرام تر از آنهایی باشد که برای صبح روز بعد به لباس خماری احتیاج دارند و ترجیح می دهید به مهمانان خود چیزی شاد و تازه بدهید؟ پس شاید سبز بودن یک گیاه کوچک خانگی لطف بهتری برای شما ایجاد کند! نستر مبارک مبارک به شما نشان می دهد که چگونه گلدان را سفارشی کرده اند که برخی از ساکولنت های مینیاتوری وارد آن شده اند تا به آنها شخصی جلوه دهد.

9. طرفدار مهمانی مجردی لاک ناخن

مهمانی مهمانی مجلسی ناخن لاک

آیا واقعاً سادگی و کاربرد آسان بند موی خانگی را که به شما نشان دادیم دوست داشتید اما دوستانتان کمی بیش از هر چیز محصول زیبایی را دوست دارند؟ خوب ، این بدان معنا نیست که شما هنوز هم نمی توانید با برچسب نقل قول زیبا به نفع خود ایجاد کنید. بررسی کنید که چگونه آن گوشه جهان بسته های کوچک تور با لاک ناخن قرمز و برچسب های کاغذی ساخته شده است.

10. لیوان نقل قول از مهمانی های مجلل DIY

لیوان های مهمانی مهمانی دی

آیا شما ایده اصلی ساخت عینک های سفارشی برای مهمانی های مجلسی خود را دوست دارید اما شما و دوستانتان واقعاً برای شامپاین و کوکتل بیرون نمی روید؟ پس شاید شما این ایده را ترجیح می دهید عروسی های Indie بوفالو این کمی بیشتر مناسب یک شب دنج در کنار دوستانتان است (یا حداقل برای صبح بعد از مهمانی که همه به قهوه احتیاج دارند)! آموزش آنها نحوه افزودن نقل قول های دست نویس به لیوان های چینی ساده را به شما نشان می دهد و حتی ایده هایی از نقل قول های بازی متناسب با این مناسبت به شما می دهد.

11. تور به لطف بمب حمام DIY پیچیده شده است

تور بمب حمام دیواری پیچیده شده است

آیا شما واقعاً نسبت به ایده ساختن لطف های بسیار ساده و کمی که می توانید آن را در تور بپوشانید ، نسبتاً علاقه مند شده اید ، اما شما ترجیح می دهید آنچه را که در داخل است بسازید تا اینکه فقط تور را به دور چیزی که خریداری کرده اید بپیچید؟ پس چرا چیزی درست نمی کنید که به مهمانانتان کمک کند تا وقتی از سرگرمی به خانه می آیند ، آرام بگیرند؟ بهترین ایده های دوش کودک اینجاست تا به شما نشان دهد چگونه بمب های حمام شایان ستایش بسازید که می توانید آن را در تور بپیچید تا شبیه آب نبات های کوچک باشد.

12. کیت های زنده ماندن حزب کارشناسی زباله صفر DIY

پردازش شده با vsco با پیش تنظیم f2

آیا در واقع هنوز فکر شما را به این فکر انداخته ایم که شما چقدر ایده ساخت یک لباس زنده ماندن در مهمانی را دوست دارید اما مهمانی شما کمی متفاوت از میانگین دمیدن خواهد بود ، زیرا شما یک آخر هفته کامل با دوستان خود دور هستید ؟ خوب ، به خصوص اگر شما فردی هستید که سعی کرده است زباله های زندگی شما را تا حد ممکن کاهش دهد ، ما فقط این کار را می کنیم می دانم شما عاشق این بقای حزب مجردی بدون زباله هستید که در مورد آن با جزئیات شرح داده شده است سطل زباله مخصوص پرتاب کنندگان است.

13. کیت های مهمانی ساحلی DIY

کیت های مهمانی لی لی لی ساحلی

آیا وقتی ما آخر هفته را برای لیسانس خود ذکر کردیم ، واقعاً به سرمان خوردیم ، اما شما و دوستانتان به ساحل می روید و نمی توانید از این س whetherال بپرسید که آیا کیت های خاصی وجود ندارد که بتوانید در کنار ساحل منطبق ایجاد کنید؟ موضوع؟ سپس ما متقاعد می شویم که شما برای دیدن این ایده پمپ خواهید شد Thrifter در لباس مبدل! آنها به شما نشان می دهند که چگونه فقط برای سرگرمی می توانید یک کیت مینیاتوری از لوازم ساحلی مناسب را در داخل آستین گوشی های هوشمند ضد آب ، همراه با برچسب های کلمات بیشتر ، بسازید.

14. مهمانی حزب صابون سنگ قیمتی DIY

مهمانی مهمانی صابون سنگ قیمتی Diy

آیا هنگامی که شروع به صحبت کردن در مورد ساخت DIY برای دادن بمب های حمام DIY به عنوان مهمانی مهمانی می کردیم ، به نوعی همه چیزهایی بودیم که شما بیشتر آنها را دوست دارید ، زیرا شما عاشق ساخت محصولات حمام DIY هستید ، اما بمب های حمام هرگز واقعاً مورد توجه شما نبوده اند؟ پس شاید شما ترجیح می دهید به جای این موارد محبوب عالی صابون سفارشی! چیزی فیروزه ای به شما نشان می دهد که چگونه سنگهای قیمتی صابون را با استفاده از فرم سیلیکونی درست کنید. این شکل حلقه انگشت شما را به یاد مردم می اندازد ، زیرا این دلیل اصلی حضور همه است!

15. برچسب چاپ بطری آب سفارشی

چاپ برچسب بطری آب سفارشی

آیا واقعاً خلاق ترین مهارت های شما در زمینه طراحی چیزهای رایانه ای است زیرا شما به رنگ ها ، قلم ها و چیدمان ها توجه دارید ، اما نمی دانید که چگونه این مهارت ها را به نفع مهمانی به کار ببرید؟ پس ما کاملاً مطمئن هستیم اورمین اینجاست تا روز شما را نجات دهد! آنها گام به گام شما را در روند طراحی ، چاپ و پیوست کردن برچسب های بطری آب مخصوص پارتی مجلسی پیاده می کنند.

آیا قبلاً انواع دیگری از هدایای مهمانی لیسانس DIY را دیده اید ، داده اید یا دریافت کرده اید که اینجا را در لیست ما نمی بینید؟ درمورد آنچه که ساخته اید و نحوه انجام آن همه چیز را به ما بگویید یا ما را به عکس هدایای خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#ایده #عالی #برای #هدیه #برای #لیسانس #DIY

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید