مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 خودکار و مداد DIY که مطالعه را سرگرم کننده تر می کند  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 خودکار و مداد DIY که مطالعه را سرگرم کننده تر می کند

اگر کاملاً با شما صادق باشیم، ما همیشه کسانی در کلاس بوده‌ایم که با نوعی عنصر کاملاً دست‌ساز در وسایل مدرسه ظاهر می‌شویم. چه کوله پشتی خودمان را رنگ کرده باشیم و چه مدادی خودمان را دوخته باشیم، وجود دارد چیزی DIY در مورد چیزهایی که خودمان را برای سال جدید آماده می کنیم. با این حال، یکی از کارهایی که دوست داشتیم بهترین کار را انجام دهیم این است که در طول ترم به ساختن چیزهای جدید برای خودمان ادامه دهیم، فقط برای اینکه در حین انجام تکالیف یا یادداشت برداری احساس هیجان و علاقه داشته باشیم. به همین دلیل است که چند هفته پس از ترم اول، الهام گرفته شدیم تا برای خودمان چند خودکار و مداد کاملاً بد خلق و خو بسازیم تا به کیت خود اضافه کنیم و واقعاً همه را در کلاس تحت تأثیر قرار دهیم.

فقط در صورتی که ایده ساختن خودکار و مدادهای سفارشی خود را به اندازه ما، اگر نه بیشتر، مجذوب خود کنید، در اینجا 15 مورد از بهترین طرح ها، ایده ها و آموزش هایی که ارائه کرده ایم آورده شده است. در جستجوی ما برای الهام تا کنون!

1. خودکار و مداد لاک ناخن

قلم و مداد لاک ناخن

وقتی در کلاس یادداشت برداری نمی کنید آیا یک گورو زیبایی کامل هستید که در اوقات فراغت خود از آموزش های آرایشی استفاده می کنید و تکنیک های خود را تمرین می کنید؟ خوب، این ناخن‌ها تا به حال بخشی از روال زیبایی شما بوده است، دفعه بعد که بعد از مانیکور یکی از بطری‌ها را خالی پیدا کردید، پس انداز کنید! باور کنید یا نه، می توانید آن بطری ها و درب آنها را به مدادهای کوچک و شایان ستایش تبدیل کنید. وقتی برای اولین بار این وسیله خنده دار را از کیف خود بیرون می آورید، همکلاسی های شما فکر می کنند که می خواهید در اواسط کلاس به ناخن های خود کمک کنید! جزئیات کامل را دریافت کنید Kim Inspired DIY.

2. دسته گل قلم گیاهی DIY

دسته گل قلم گیاهی DIY

آیا در واقع همیشه ترجیح داده اید که با مواد نرم تری مانند نمد و پارچه کار کنید، صرف نظر از نوع پروژه ای که در حال ساخت آن هستید، اما مطمئن نبودید که واقعاً بتوانید چیزی مانند یک خودکار یا مداد سفارشی را با استفاده از چیزهای نرم به عنوان اصلی خود ایجاد کنید. ابزار؟ خوب، ما فکر می کنیم که شما بسیار خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که واقعاً دارید می توان با تشکر از آموزش هایی مانند این کاردستی Doodle Doo!

3. مدادهای پوم پوم با نخ پیچیده شده

قلم های پوم پوم با نخ پیچیده شده

شاید وقتی شروع به صحبت در مورد سفارشی کردن ظروف نوشتاری با مواد نرم‌تر کردیم، واقعاً توجه شما را به خود جلب کردیم، زیرا واقعاً این نوع کاردستی است که معمولاً ترجیح می‌دهید، اما پارچه واقعاً آن چیزی نبود که در ذهن داشتید؟ خوب، اگر اتفاقاً مقداری نخ و نخ گلدوزی در دست دارید، فکر می‌کنیم شاید با این ایده عالی مداد پوم پوم با نخ پیچیده شده که مرحله به مرحله شرح داده شده است، کمی بهتر کنار بیایید. کتی محض!

4. روبان DIY و خودکارهای مهره دار

روبان و خودکارهای مهره ای

اگر واقعاً در فهرست ما جستجو کرده باشید و امیدوار باشید که با چیزی کمی ترکیبی تر و ظاهری التقاطی مواجه شوید، چه می شود، زیرا بخشی از چیزی که در ساختن چیزهای خود بسیار دوست دارید این است که شما می توان چیزهایی را که بد بوتر از آنچه در فروشگاه ها موجود است به نظر می رسد؟ در آن صورت، ما یک ظن پنهانی داریم که این قلم‌های روبان‌پیچ شده با انتهای دانه‌های دانه ممکن است درست در کوچه شما باشند! جزئیات کامل را برای ساختن خودتان دریافت کنید شمی دیکسون.

5. خودکار و مداد برق لب

خودکار و مداد براق لب

آیا ما در واقع واقعا توجه شما را با ایده مبتنی بر محصولات زیبایی که قبلاً در لیست خود در مورد آن صحبت کردیم به خود جلب کنید، اما لاک ناخن هرگز واقعاً چیزی نبوده است که از آن استفاده می کنید، حتی اگر شما عاشق آرایش وسواسی هستید؟ خب، شاید با چیزی شبیه به این آموزش قلم‌ها و مدادهای برق لب که در آن توضیح داده شده است، کمی بهتر کنار بیایید. Kim Inspired DIY بجای. فقط مطمئن شوید که اینها و خود را نگه دارید واقعی رژ لب در کیف شما جدا می شود!

6. خودکار نواری پارچه ای

قلم نواری پارچه ای

آیا ایده ساختن خودکارهای پارچه ای را به خود جذب کرده اید زیرا الگوها و رنگ های بسیار زیبایی وجود دارد که دوست دارید ظروف نوشتن خود را با آنها بپوشانید، فقط برای اینکه روز خود را روشن تر کنید … اما مطمئن نیستید که دوست داشته باشید. نحوه پیچیدن پارچه به دور خودکار در آموزش قبلی؟ خوب، فقط در صورتی که ترجیح می دهید مال خود بنشیند خیلی به پلاستیک بریزید و اساساً هیچ خطری برای باز شدن آن وجود نداشته باشد قطعا پیشنهاد می کند بررسی کنید که چگونه زندگی مدرن کوهستانی قلم های خود را با پارچه پوشانده اند نوار بجای!

7. مداد دستمال سفره

مداد دستمال سفره

آیا نوع مورد علاقه شما از پروژه های صنایع دستی در واقع همیشه مبتنی بر دکوپاژ بوده است؟ شاید شما فقط به دنبال یک کاردستی با مداد سفارشی کمی ساده‌تر هستید، زیرا، حتی اگر دوست دارید کمی رنگ و طرح به لوازم یادداشت برداری خود اضافه کنید، همچنان می‌خواهید بتوانید مدادهای خود را مانند معمول نگه دارید. در هر صورت، ما این کار را می کردیم کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی برش دهید و نگه دارید با استفاده از دستمال به این مدادها کت جدیدی داد!

8. مدادهای زرق و برق رنگین کمان

مدادهای زرق و برق رنگین کمان

اگر می‌خواهید کمی رنگ به مدادهایتان اضافه کنید و زمان و تلاش لازم را برای شخصی‌سازی واقعی آن‌ها صرف کنید، آیا ترجیح می‌دهید کمی هم درخشش اضافه کنید؟ در آن صورت، ما هستیم متقاعد که با ساختن این مدادهای درخشان رنگین کمانی که بر روی آنها قرار می گیرند، بسیار لذت خواهید برد. برش دهید و نگه دارید! ما دوست داریم که آنها به شما نشان می دهند که چگونه آنها را به خوبی مهر و موم کنید تا زرق و برق های سرگردانی در سراسر دفترچه یادداشت و میز مدرسه خود نریزند.

9. خودکار آب نبات DIY

خودکارهای آب نباتی

آیا در واقع هنوز در لیست ما به امید یافتن ایده دیگری که به شما کمک کند چیزی کاملاً شیک و جدید بسازید، در لیست ما پیمایش می کنید، اما مفهوم محصول زیبایی اینطور نیست؟ کاملا برای شما جذاب است، زیرا شما هرگز طرفدار بزرگ آرایش نبوده اید؟ در این صورت، ما فکر می‌کنیم که ممکن است با چیزی شبیه به این ایده‌ی خنده‌دار مداد شیرینی که با دستورالعمل‌های کامل و واضح در مورد Kim Inspired DIY!

10. خودکار لامپ گدازه

خودکار لامپ گدازه

همانطور که قبلاً گفتیم، اگر می خواهید تمام تلاش و حوصله خود را برای ساختن یک خودکار یا مداد سفارشی به کار بگیرید، ترجیح می دهید چیزی بسازید که به نظر برسد. خیلی واقعاً تأثیرگذار است در حالی که یادداشت برداری می کنید؟ خوب، اگر تا به حال یک لامپ گدازه عالی را در عمل دیده اید، از قبل می دانید که این خودکار لامپ گدازه DIY چقدر تمیز و مرتب خواهد بود. ما عاشق راه هستیم سلام مفی رنگ آنها را بنفش کرد، اما ما همچنین مطمئن هستیم که اگر مراحل آنها را دنبال کنید و به سادگی رنگ را عوض کنید، به همان زیبایی به نظر می رسد!

11. مداد چیز 1 و چیز 2

مداد چیز 1 و چیز 2

شاید شما واقعاً کسی نباشید که اخیراً به کلاس ها برگشته اید، بلکه شما هستید خواهد شد دوست دارید برای بچه هایتان که دارند چیزی زیبا درست کنید؟ خوب، به خصوص اگر آنها در یک کلاس باشند، ما احساس می کنیم که ممکن است از این ایده دونفره قلمی کوچک بامزه که در مادران و پیشه وران! آن‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه نوار را دور قلم‌ها بپیچید، یک پر را در انتها نگه دارید، و همچنین چگونه برای هر کدام یک برچسب “چیز 1” یا “چیز 2” درست کنید. همه یک تم خوب دکتر سوس را دوست دارند!

12. قلم نواری Washi

قلم نواری Washi

آیا واقعاً برای سفارشی کردن خودکارهای امسال خیلی مصمم هستید؟ مقداری به هر حال، اما شما زمان زیادی برای مهارت در کار ندارید، بنابراین به دنبال راهی برای خلاقیت در رنگ و الگو هستید و در عین حال کارها را آسان نگه دارید؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی به عنوان اسم حیوان دست اموز آنها را با استفاده از نوار چسب و تکنیک‌های ساده و دقیق سیم پیچی تغییر دادند!

13. خودکارهای منگوله دار پارچه ای

قلم های منگوله ای پارچه ای

آیا در واقع هنوز در لیست ما ورق می زنید و به این فکر می کنید که چقدر از ایده پیچیدن خودکارهای خود در نوار پارچه ای لذت بردید، اما نمی توانید احساس کنید که آنها می توانند هنوز از چیزی بیشتر و فراتر از آن استفاده کنید؟ خوب، ما می دانیم که انواع قلم های جدید مورد علاقه ما همیشه آنهایی بوده اند که از انتهای آن چیزی احمقانه یا چشم نواز آویزان شده است، بنابراین همانطور که ما درست می گوییم، جای تعجب نیست که ما این موارد خنده دار را می پرستیم. قلم های منگوله ای که به صورت گام به گام مشخص شده اند آلیسا و کارلا!

14. مدادهای شخصی سازی شده DIY

مدادهای شخصی سازی شده

آیا واقعاً به روش‌های مختلفی برای سفارشی کردن خودکارها یا مدادهای خود فکر می‌کنید که کمی ظریف‌تر از برخی از مواردی است که تاکنون به شما نشان داده‌ایم، در حالی که همچنان به شما فرصتی برای خلاقیت می‌دهد؟ خوب، اگر با دقت به این عکس نگاه کنید، خواهید دید که این دقیقا همان تعادل است کاردستی شیرین خانگی زمانی به دست آمد که آنها نقل قول های زیبا و متن آهنگ را به انتهای آن، نزدیک پاک کن ها اضافه کردند! آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه این کار را تنها در چند مرحله ساده انجام می دهید.

15. مداد رنگین کمان DIY

مداد رنگین کمانی دست ساز

تا به حال، ما به شما داده ایم فراوانی ایده هایی برای تزئین و سفارشی سازی خارج از مدادهای شما، اما داخل آن چطور؟ خوب، باور کنید یا نه، مدادهایی را ایجاد می کنید که گویی چیزی فوق العاده در داخل دارند و دور سرب پیچیده شده اند، است در واقع کاری که می توانید انجام دهید بررسی کنید که چگونه Kim Inspired DIY شما را گام به گام در فرآیند ساخت یک مداد کاملاً خانگی راهنمایی می کند که با هر چرخش مداد تراش شما طیف رنگین کمانی کامل را نشان می دهد!

آیا قبلاً انواع دیگری از خودکارها یا مدادهای DIY عالی و فوق‌العاده سرگرم‌کننده ساخته‌اید که واقعاً از استفاده از آنها لذت می‌بردید و مکمل‌های زیادی روی آن‌ها داشتید اما چیزی نمی‌بینید؟ کاملا مشابه اینجا در لیست ما؟ همه چیز را در مورد آنچه ساخته اید و چگونه انجام دادید به ما بگویید یا ما را به عکس های ظروف نوشتاری سفارشی تمام شده خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#خودکار #مداد #DIY #که #مطالعه #را #سرگرم #کننده #تر #می #کند

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید