مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 خوشبو کننده هوا

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 خوشبو کننده هوا

هر پاییز، متوجه می‌شویم که دلتنگ نسیم تازه تابستانی و احساس بازکردن پنجره‌ها و درها هستیم. لحظه ای که هوا سردتر می شود و مجبور می شویم دوباره خانه را ببندیم، برای چند هفته کمی احساس خفگی می کنیم. با اینکه خانه مان را خیلی تمیز نگه می داریم و ما دانستن بوی دلپذیری دارد، ما همیشه نگران این هستیم که وقتی مهمان برای بازدید می آیند بوی کپک می دهد. با این حال، در عین حال، ما هرگز از طرفداران پر و پا قرص خوشبوکننده‌های هوای فروشگاهی نبوده‌ایم، زیرا برخی از آنها حاوی موادی هستند که اغلب باعث ایجاد آلرژی در افراد می‌شوند و به سایر مشکلات سلامتی کمک می‌کنند. به همین دلیل شروع به ساختن خود کردیم!

اگر شما نیز علاقه مند به ساخت خوشبو کننده های هوا با رایحه های متفاوت هستید، اما به کمی راهنمایی نیاز دارید، در اینجا 15 رایحه عالی که قبلا آنها را امتحان کرده ایم و مطمئناً دوباره امتحان می کنیم آورده شده است!

1. خوشبو کننده هوا مرکبات DIY با 4 ماده

خوشبو کننده هوا مرکباتی 4 ماده ای

مرکبات یک رایحه کلاسیک در مورد پاک کننده ها هستند زیرا بسیار با طراوت هستند. با این حال، این عطر عالی است، زیرا آب لیمو دارای خواص ضد باکتریایی طبیعی خود است، به این معنی که در واقع میکروب‌ها را هنگام استفاده از آن می‌کشد. به همین دلیل است که این دستور غذای DIY طبیعی یکی از پیشنهادهای ماست! درست کردن آن آسان است، بوی آن خوشایند است، و این اطمینان را به روز شما می دهد که خانه شما واقعاً تمیز است. ببینید چطور ساخته شده به سادگی زندگی می کنند.

2. خوشبو کننده هوا خانگی با جوش شیرین

خوشبو کننده هوا خانگی با جوش شیرین

آیا در واقع بزرگترین طرفدار خوشبو کننده های هوای مایع و اسپری نیستید، زیرا صرف نظر از اینکه چقدر طبیعی هستند، از این ایده که پسماندها و ریزش آنها روی مبلمان و وسایلتان می آید، خوشتان نمی آید؟ در این صورت، ممکن است به جای آن خوشبو کننده هوای جوش شیرین را ترجیح دهید! خوشبو کننده مانند این یکی از 10 درمان خانگی برتر اغلب معطر هستند (ما دوست داریم روغن خود را با اسانس اسطوخودوس درست کنیم، درست مثل این اینجا) و پودر بوهای قوی و باکتری ها را از هوا جذب می کند. به همین دلیل است که آن را در یک کاسه یا شیشه قرار می دهید!

3. خوشبو کننده هوا مکعب های چوبی معطر

خوشبو کننده هوا مکعب های چوبی معطر

مکعب های چوبی ممکن است شبیه اولین تصوری نباشند که وقتی می خواهید بوی اتاق را بهتر کنید، به آن فکر می کنید، اما تعجب خواهید کرد که این روش DIY چقدر موثر است. داستان شمال است! آنها به شما یاد می دهند که چگونه یک نوع چوب مخصوص جاذب را به شکل ناز برش دهید و آن را در مخلوطی حاوی اسانس های مورد علاقه خود قرار دهید تا عطر را حفظ کنید. در مرحله بعد، به سادگی مکعب ها را در یک ظرف جمع کنید (اگر می خواهید آن ها را در جایی قرار دهید که در آن دیده شوند، یکی تزئینی را انتخاب کنید، زیرا به هر حال بسیار تمیز به نظر می رسند) و اجازه دهید عطر خود را پخش کنند! از اینکه چقدر دوام می آورند شگفت زده خواهید شد.

4. خوشبو کننده هوا ژل خانگی

خوشبو کننده هوا ژل Diy

اگر تا به حال در یک فروشگاه لوازم خانگی بوده اید، احتمالاً قبلاً این نوع خوشبو کننده های هوا ژله ای را دیده اید، اما آیا می دانستید که می توانید آنها را به جای خریدن، در خانه درست کنید؟ ما این ایده را دوست داریم زیرا در این صورت کنترل کاملی بر موادی که شامل می‌شوید دارید و می‌توانید عطر را مطابق با آنچه که بیشتر دوست دارید سفارشی کنید! در ضمن این آموزش از Bitz n’ Giggles به شما می آموزد که چگونه قسمت اصلی ژل را ایجاد کنید تا بتوانید هر طور که می خواهید با رایحه ها بازی کنید.

5. خوشبو کننده هوای آشپزخانه زنجبیل و لیمو

خوشبو کننده هوای آشپزخانه زنجبیل و لیمو

شاید هنوز هم علاقه زیادی به استفاده از لیمو در خوشبو کننده هوای خود داشته باشید، اما شاید از داشتن رایحه های دیگر نیز لذت ببرید، فقط برای کمی تغییر؟ سپس در اینجا ترکیب دیگری برای شما وجود دارد که باید در نظر بگیرید! پاپ سوگر همچنین پیشنهاد می‌کند دارچین، یک شاخه سنجاق و کمی عصاره وانیل را اضافه کنید، و بگذارید آنها در یک شیشه خیس بخورند تا رایحه‌ها با هم مخلوط شوند تا زمانی که برای هر زمان که احساس می‌کنید به آن نیاز دارید، یک اسپری خوشبو به دست آورید.

6. خوشبو کننده هوا دارچینی DIY طبیعی

خوشبو کننده هوای طبیعی با دارچین

آیا در واقع شما بنابراین عاشق رایحه دارچین هستید که ترجیح می دهید آن رایحه را بیش از همه برجسته کنید؟ خب هیچی نمیگه دارند برای ترکیب بوی مورد علاقه خود با چیزهایی که ممکن است آن را رقیق یا از بین ببرد. این ظرف عطر از پرندگان و شکوفه ها یک ترکیب عالی است که دارچین را در اولویت قرار می دهد. ما عاشق روش نگهداری کم پروژه هستیم. شیشه مزون را پر کنید و بگذارید روی میزی بنشیند که بوها بتوانند آزادانه پخش شوند!

7. شیشه های خوشبو کننده هوا مرکبات و نعنا

شیشه های خوشبو کننده هوا مرکبات و نعناع

آیا فکر این شیشه‌های «هوای تازه» برایتان جالب است، اما ترجیح می‌دهید مخلوطی به سبک خیس کردن درست کنید، زیرا در این صورت می‌توانید عطر میوه‌ها را بدون اینکه تکه‌های مرکبات در ته شیشه خراب شوند، داشته باشید؟ سپس در اینجا یک جایگزین وجود دارد پرندگان و شکوفه ها که به شما نشان می دهد چگونه دقیقا همان چیزی را که به دنبالش هستید بسازید! ما ایده ترکیب لیمو، لیموترش و پرتقال را با نعنا دوست داریم تا اتاق همیشه بوی تازه ای بدهد.

8. خوشبو کننده هوا با روکش پارچه گز

خوشبو کننده هوا با روکش گاز گابریک

آیا تمایل دارید دستور العملی بر اساس جوش شیرین درست کنید، مانند آنچه قبلاً به شما نشان دادیم، اما اصلاً از این ایده که شیشه یا کاسه را بدون رویه بگذارید، خوشتان نمی آید زیرا حیوانات خانگی کنجکاوی دارید که ممکن است آن را خراب کنند؟ سپس بررسی کنید که چگونه میت لوف و ملودرام آنها را با گاز یا پارچه مشبک پوشاند تا آن را میکند رویه ای داشته باشید، اما نه چیزی که مانع از ایجاد بوی خوشبو کننده و بوی زندگی روزمره در صورت لزوم به داخل و خارج مخلوط جوش شیرین شود.

9. کیک های خوشبو کننده هوای خوشبو کننده خانگی

کیک خوشبو کننده هوا

آیا شما از آن دسته صنایع دستی صرفه جویی هستید که ترجیح می دهید برای هر اتاق خانه خود یک خوشبوکننده درست کنید تا بتوانید کل مکان را از اتاقی به اتاق دیگر بوی خوبی داشته باشید، حتی در زمستان که هوای تازه واقعاً گزینه ای نیست، مگر اینکه شما می خواهید خیلی سرد باشید؟ پس شاید بهتر باشد این کیک ها را از آن درست کنید صابون دلی نیوز! آنها با مخلوطی مشابه شیشه های جوش شیرین ساخته شده اند، اما آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه به مخلوط کمی ماده بیشتری بدهید تا بتوان آن را به شکل کیک هایی درآورد که می توانید هر کجا که احساس می کنید لازم است بگذارید.

10. خوشبو کننده هوا ژل رنگی خانگی

خوشبو کننده هوا ژل رنگی خانگی

آیا شما از طرفداران زیادی ایده خوشبو کننده هوا ژل هستید و قبلاً آن را درست کرده اید، بنابراین از قبل می دانید که چه رایحه هایی را دوست دارید، اما اکنون به دنبال اضافه کردن مقدار کمی هستید، زیرا خوشبو کننده های زیبا در واقع می توانند بخشی از این عطر باشند. طرح دکور شما؟ خوب، ما طرفداران بسیار زیادی از رنگ ها هستیم، بنابراین این آموزش از زندگی بسیار مقرون به صرفه که به شما نشان می دهد چگونه خوشبو کننده های ژل را در رنگ های مختلف بسازید، مورد علاقه ماست! اگر دوست دارید در هر فرصتی رنگ‌های کوچک ساده را به خانه خود اضافه کنید، پیروی از آن آسان است.

11. خوشبو کننده هوا شمع کدو تنبل

خوشبو کننده هوا شمع کدو حلوایی

آیا شما از آن دست‌هایی هستید که عاشق یافتن پروژه‌های فصلی هستید و هر بار که تعطیلات تغییر می‌کند نسخه‌های جدیدی از ملزومات خانه مورد علاقه‌تان را متناسب با فصل می‌سازد؟ در این صورت، در اینجا یک ایده عالی برای پاییز وجود دارد! سلام گلو به شما نشان می دهد که نه تنها چگونه یک شمع ژل مرکباتی درست کنید که بوی اتاق را خوشبو کند، بلکه چگونه آن را در نیمه پایین کدو تنبل برش داده شده درست کنید، زیرا متناسب با دکوراسیون هالووین و پاییز است که در بقیه موارد اتفاق افتاده است. از خانه شما

12. خوشبو کننده هوا برنج خانگی

خوشبو کننده هوا برنج خانگی

آیا ایده خوشبوکننده هوای خیس شده با رایحه که می‌توانید آن را تا زمانی که نیاز دارید از آن استفاده کنید، برایتان جالب بود، اما امیدوار بودید امروز آن را درست کنید و فقط در حال حاضر هیچ جوش شیرینی ندارید؟ سپس بررسی کنید که چگونه آزمایش خانگی در عوض با استفاده از برنج چیزی مشابه درست کرد! آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه برنج نپخته را در مخلوط اسانس خیس کنید تا اگر آن را در یک کاسه زیبا بگذارید مانند یک پخش کننده عمل کند.

13. خوشبو کننده هوای طبیعی تراکوتا

خوشبو کننده هوای طبیعی سفالی

آیا ترجیح می دهید طرح یا شکلی بسازید که بتوانید آن را به طور کامل شخصی سازی کنید تا بتوانید چند قطعه آویز تزئینی بسازید اما همچنان مکان خود را تازه نگه دارید؟ در آن صورت، ما قطعا فکر می کنم باید نگاهی به این آموزش بیندازید سلام گلو! آنها به شما نشان می دهند که چگونه خاک سفالی را مخلوط کنید، آن را با روغن های ضروری معطر کنید و آن را قالب بزنید یا در الگوهای تزئینی مختلف آن را حکاکی کنید.

14. خوشبو کننده ماشین پوم پوم نمدی

خوشبو کننده خودرو پوم پوم نمدی

آیا شما یک کارگر نخ و منسوجات هستید که عمدتاً زمانی که کاردستی می‌کنید و کارهای خود را انجام می‌دهید، بنابراین هر زمان که منشعب می‌شوید، هنوز هم دوست دارید در هر فرصتی به نوعی از مواد پشمی استفاده کنید؟ در این صورت، ما این احساس را داریم که از این خوشبو کننده خودرو پشمی نمدی لذت خواهید برد! طراح به دام افتاده در بدن یک وکیل به شما نشان می دهد که چگونه مهره های کروی شکل را احساس کنید، آنها را در مخلوط روغن های ضروری خیس کنید و آنها را از آینه مرور خود آویزان کنید تا ماشین شما همیشه بوی مطبوعی بدهد.

15. میله های پخش کننده نی حصیری خانگی

میله های پخش کننده نی حصیری خانگی

ما قبلاً از فروشگاه میله های رتن مارک دار و مخلوط اسانس خریداری کرده بودیم و کاملاً از اثر خوشبو کننده هوا آنها لذت بردیم، اما ما واقعا ترجیح می‌دهیم هر زمان که ممکن است چیزها را خودمان بسازیم. به همین دلیل ما خیلی مصمم بودیم که خودمان نی دیفیوزر بسازیم! تصور کنید که چقدر هیجان زده بودیم، وقتی که با این آموزش مواجه شدیم پنگوئن طبیعی. آنها شما را در فرآیند انتخاب ظرف، سفارشی کردن آن، مخلوط کردن روغن ها و رایحه های خود، و قرار دادن تعداد مناسب نی برای به دست آوردن آن اثر کاملاً تازه راهنمایی می کنند.

آیا کسی را می شناسید که کاملاً شیفته ایده های خوشبو کننده هوای معطر و با طراوت است اما به دلایل سلامتی سعی کرده است از محصولات معمولی خریداری شده در فروشگاه دور شود؟ در عوض این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا جایگزین های طبیعی زیادی به آنها بدهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#خوشبو #کننده #هوا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید