مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 رفتار ساده سگ خانگی که باید امتحان کنید

[ad_1]

  1. خانه
  2. زندگي كردن

15 رفتار ساده سگ خانگی که باید امتحان کنید

به همان روشی که از آنچه در بدن بچه ها و بدن خودمان می گذرد نگران هستیم ، مدت ها بود که به این فکر می کردیم که چه نوع غذایی برای بدن سگ های ما بیشتر مفید است. ما می دانیم که انواع مختلفی از گزینه های غذایی عالی و کاملاً مغذی وجود دارد که در واقع با مواد خارق العاده ای ساخته می شوند ، اما ما کمی بیشتر با یافتن خوراکی های مناسب مبارزه کرده ایم. بین این واقعیت که معالجه ها اغلب با دقت کمتری انجام می شود ، این واقعیت که سگهای ما چند آلرژی برای کار دارند و این واقعیت که حتی اگر عشق با خوردن غذا و دریافت غذاها ، متوجه شدیم که از روند خرید وسایل ، امتحان کردنشان و اینکه فهمیدیم برای سگهای ما خوب نیستند یا سگها آنها را دوست ندارند ، کمی ناامید می شویم. وقتی در آخر کارهای خود را به پایان رساندیم ، این یک هدر دادن پول بود.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که سگهای خوراکی خودمان را بسازیم! علاوه بر این واقعیت که ما علاقه مندان به DIY و آشپزخانه هستیم و به هر حال از ساختن چیزهایی لذت می بریم ، همچنین بسیار خوب است که بدانیم دقیقاً چه عواملی در این خوراکی ها اتفاق می افتد و می توان مطمئن بود که هیچ ماده مخفی وجود ندارد که ما در آنجا نخواهیم. ما مدتهاست که چشمهای خود را برای استفاده از دستورالعمل های درمان سگ خانگی پوست کنده و نشانه گذاری می کنیم ، اگرچه ممکن است برای چهار دوست خوبمان مفید باشد و اکنون لیست بسیار گسترده ای داریم که دوستان دوست سگ ما درخواست توصیه می کنند ، بنابراین ما فهمیدیم که ممکن است بهترین مواردی را که یافته ایم به اشتراک بگذاریم.

اگر احساس می کنید به اندازه ما علاقمند هستید ، اگر نه بیشتر ، به فکر تهیه غذاهای خانگی سگ های خانگی خود (اغلب سالم تر) باشید ، این لیست از 15 طعم ، دستور العمل و آموزش خارق العاده ای را که با آن روبرو شده ایم را بررسی کنید جستجوی ما

1. سگ های کره بادام زمینی

دستور العمل های سگ کره بادام زمینی

اگر یک چیز وجود داشته باشد که ما با اطمینان می توانیم هر سگی را که دوست داشته ایم ، به یاد بیاوریم ، آن کره بادام زمینی است! فقط چیزی در این مورد وجود دارد که منع آلرژی ، برای انسان و سگ بسیار خوشمزه است. سگ های ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند ، بنابراین ما مطمئن هستیم که وقتی با این دستور العمل بسیار ساده و آموزش کامل از تازه کار کوکی که به شما یاد می دهد چگونه فقط در چند مرحله غذاهای آماده سگ کره بادام زمینی برای سطح مبتدی درست کنید.

2. سیر کره بادام زمینی کدو تنبل

درمان سگ کره بادام زمینی کدو تنبل

آیا می دانید کدو تنبل برای سگ ها بسیار مفید است زیرا به آنها در هضم غذا کمک می کند و سلامت معده را تقویت می کند؟ فراتر از آن ، عطر و طعم دیگری است که به نظر می رسد اکثر سگهایی که می شناسیم کاملاً آن را دوست دارند. به همین دلیل ما از مواجهه با این دستورالعمل از هیجان زده شدیم ASPCA که به شما نشان می دهد چگونه غذاهای سگ کره بادام زمینی کدو تنبل تهیه کنید که نه تنها برای دوستان سگ شما عملاً مقاوم نیستند ، بلکه باعث بهبود سلامت روده نیز می شوند.

3. سگ کدو تنبل با آب نمک کره بیکن-بادام زمینی رفتار می کند

غذاهای خانگی سگی

آیا با توجه به خوراکی های تهیه شده از کدو تنبل واقعاً توجه شما را جلب کرده ایم اما همچنین کاملاً می دانید که سگ شما بیش از هر چیز تنقلات با طعم گوشت را دوست دارد؟ پس ممکن است عاشق روشی باشید که این دستور از آن تهیه شده است خرج کردن یام این دو را در یک مکان ترکیب می کند. در واقع ، نم نم باران در این خوراکی های کدو تنبل ممکن است راهی مناسب برای سگ خود باشد که برای اولین بار کدو تنبل را امتحان می کند تا ببینید آیا به سیستم هضم او کمک می کند یا نه و می تواند به عنوان یک برنامه جدید و سالم در رژیم غذایی شما باشد.

4. خوراکی های سگ مرغ

خوراکی های خانگی Chiken

آیا واقعاً میخکوب کردیم که سگ شما طعم زیادی میان وعده های با طعم گوشت دارد اما مرغ معمولاً ترجیح اوست؟ خوب ، ما در واقع دریافته ایم که بیشتر مارک های موجود در فروشگاه ها تمایل به فروش انواع دیگر گوشت دارند که صحبت از میان وعده های سگ می شود و بسیاری از طعم های مرغ مخصوص گربه هاست ، بنابراین در واقع دو برابر مفید است که یادداشت های کول این دستورالعمل را برای غذاهای خانگی سگ مرغ تهیه کرده است. آنها از مواد سالم ساخته شده اند و به شما عطر و طعمی می دهند که سگ شما در واقع بیشتر دوست دارد.

5. سگ های ساده دو ماده ای

غذاهای سگ خانگی دو ماده ای آسان

اگر شما یک فرد مشغول هستید که میکند احساس قصد غذاهای سگ خود را درست کنید بلکه به یک دستور العمل فوق العاده آسان نیز احتیاج دارد زیرا شما غالباً برای زمان محدود هستید ، سپس این ایده از شیر طراحی است قطعاً یکی برای شما آنها به شما نشان می دهند که چگونه فقط با استفاده از دو ماده غذایی سگهای سالم و پر از سلیقه که برای کمک به آموزش عالی هستند ، تهیه کنید. آرد گندم کامل و غذای کودک پوره شده. در واقع می توانید از هر نوع غذای کودک که دوست دارید استفاده کنید ، بنابراین بفهمید که سگ شما چه چیزی را بیشتر دوست دارد یا آن را تغییر دهید!

6. بیسکویت سگ آبگوشت و کره بادام زمینی

بیسکویت سگ آبگوشت و کره بادام زمینی

درصورتی که تقریباً با ایده ساخت خوراکی هایی که دارای ترکیب گوشت و کره بادام زمینی هستند ، یک جا مطمئن شوید ، حتی اگر این ترکیب عجیب برای انسان به نظر برسد ، در اینجا یک آموزش عالی از محرمانه آشپزخانه که به شما جایگزینی برای بیکن می دهد. در دستورالعمل آنها از گوشت گاو استفاده شده است و در واقع شما آن را به بیسکویت های کره بادام زمینی مخلوط می کنید تا طعم و مزه کامل داشته باشد ، نه اینکه فقط آنها را آب پز کنید.

7. سیب زمینی سرخ شده سیب زمینی شیرین

سیب زمینی سیب زمینی شیرین پخته شده برای سگ ها

بله شما آن را درست خواندید! این دستور از بیگل و معامله به معنای واقعی کلمه به شما یاد می دهد که چگونه سیب زمینی سرخ کرده سیب زمینی شیرین درست کنید. اکنون ، سیب زمینی سرخ کرده شیرین در حال حاضر مورد علاقه انسان در خانه ما است ، اما سگ ها نیز برای آنها وحشی می شوند. با این حال دریغ می کنیم که تسلیم شویم ، زیرا دوست داریم چاشنی ها را تنظیم کرده و سیب زمینی سرخ کرده خود را با چیزهای خاصی تهیه کنیم که نباید داشته باشند. دفعه بعدی ، ما دسته ای از این سیب زمینی سرخ کرده ساده و ارگانیک سگی را در کنار خود شلیک می کنیم و غذای کامل خانواده.

8. خوراکی های سیب منجمد

دستور العمل درمان سگ منجمد سیب

آیا جایی زندگی می کنید که بدست بیاید بسیار در واقع در بیشتر سال گرم است و همیشه در جستجوی راه هایی برای کمک به خنک کردن توله سگهای خود هستید؟ خوب ، آیا می دانید ، درست مثل غذاهای تابستانی منجمد و سرد برای انسان ها ، غذاهای منجمد برای سگ ها هم که میان وعده های مناسب هوای گرم هستند ، وجود دارد؟ این سگ های سیب یخ زده یخ زده و سالم ، گام به گام ارائه می شوند حیوانات اهلی غیر قابل مقاومت نمونه کاملی از منظور ما هستند.

9. استخوان های پنیری درمان می شود

غذای خوشمزه سگ

درست مثل گوشت ، بیکن ، کره بادام زمینی و کدو تنبل ، پنیر همیشه چیزی بوده که سگهای ما به خاطر آن وحشی می شوند ، مانند اکثر سگهایی که می شناسیم. به طور طبیعی ، بنابراین ، وقتی این دستور العمل را پیدا کردیم ، بسیار هیجان زده شدیم Golden Woofs برای درمان استخوان های پنیر! در عوض سگهای خود را به پنیر واقعی تغذیه کنید ، که آنها را گاز گرفته و سالم ترین انتخاب نیست ، شما می توانید این گزینه را بدون هیچ گونه بخشی که شکم آنها را به هم می ریزد ، به آنها خوراک دهید.

10. خوراکی های دارچین سیب

خوراکی های دارچین سیب

آیا شما فکر تهیه خوراکی های سگ با طعم سیب را جلب کرده اید اما در مکان سردتری زندگی می کنید و نه محلی که برای آن به غذاهای تازه منجمد احتیاج داشته باشید؟ پس ممکن است با این دستور العمل کمی بهتر کنار بیایید دو کاوالیر کوچک که به شما نشان می دهد چگونه طعم های معطر و خوش بو سگ دارچین را تهیه کنید که بیشتر در حد بیسکویت های کلاسیک سگی باشد.

11. گیاهان سگی 3 وگان ، فاقد گلوتن

ماده 3 ماده سگی ، گیاه وگان بدون گلوتن را به عنوان گیاه وگان قوی درمان می کند

حتی اگر به دلایل بهداشتی و تغذیه ای به سگ خود یک رژیم غذایی کاملاً وگان ندهید ، هیچ مشکلی شما را در تهیه غذاهای گیاهی و بدون گلوتن سد نمی کند که نه تنها از راه های دیگر در کنار آنها مفید باشد ، بلکه شما را از داشتن اگر خودتان وگان هستید ، با گوشت طبخ کنید. به همین دلیل ایده این آزمایش های خانگی وگان و بدون گلوتن 3 ماده ای را دوست داشتیم فلسفه گیاهان!

12. سگ های سیب زنجبیلی

دستورالعمل درمان سگ زنجبیل

علاوه بر اینکه کدو تنبل برای سلامتی گوارشی سگ فوق العاده است ، آیا می دانید زنجبیل نیز می تواند باشد؟ در واقع ، این گزینه خوبی برای مواردی است که می خواهید طعم ها را عوض کرده و چیزها را جالب نگه دارید ، فقط در صورت حوصله سگ شما و شروع به استشمام چیز جدید. ما پیشنهاد می کنیم نگاهی به این دستور العمل از Lola The Pitty تا ببینیم که آنها چگونه سگ های زنجبیل سیب مورد علاقه خود را تهیه می کنند.

13. سگهای دیابتی درمان می کند

درمان سگ دیابتی

اکنون ، ما به آلرژی های گوارشی و آلرژی به سگ اشاره کرده ایم ، اما آیا می دانید تغذیه مناسب از راه های دیگر یا در موارد حساسیت دیگر می تواند در سلامت سگ ها نقش اساسی داشته باشد؟ به عنوان مثال ، برخی از سگهایی که دیابت دارند ، بسته به مواد تشکیل دهنده آنها ، نمی توانند انواع خاصی از درمانها را بخورند. به جای اینکه به سگ خود اجازه دهید دنیای شگفت انگیز تنقلات را از دست بدهد یا قیمت های بیشتری را برای بسته های ویژه بپردازید ، این دستور خانگی را از همه دستورها این ساخته شده است که به طور خاص برای سگ های دیابتی ایمن است (و خوشمزه بودن آن کمتر از بقیه سگ ها نیست).

14. خوراکی های توله بادام موز

درمان توله سگ موز

آیا واقعاً در جستجوی گزینه های درمان سگ خانگی بوده اید که امیدوارید چیزی با کمی تغذیه اضافی برای توله سگها پیدا کنید؟ خوب ، مطمئناً درست است که معده های کوچک آنها می توانند نسبت به موارد خاصی حساس باشند که سگ های بزرگتر و مسن می توانند با خیال راحت هضم کنند و مشکلی ندارند ، بنابراین ما شما را به خاطر کمی مراقبت بیشتر مقصر نمی دانیم. در عوض ، نگاهی به این دستور العمل از زیبا کرکی که به شما نشان می دهد چگونه از چیزهایی که مخصوص سگهای جوان مفید است غذاهای توله سگ خانگی تهیه کنید! ما در واقع انواع توله سگهای بادام موز آنها را در جدیدترین موارد اضافه شده خود آزمایش کردیم و خوشحالیم که گزارش می دهیم که آنها بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

15. نیش هویج کدو تنبل

کدو تنبل سگ را معالجه می کند

فقط در مورد سگ شما میکند کدو تنبل را پرستش کنید اما هنوز منتظر یک گزینه کمی سالم یا حتی فقط یک ترکیب طعم دهنده جایگزین برای غذاخوردن خود هستید ، در اینجا ایده دیگری برای بررسی وجود دارد. به جای استفاده از کره بادام زمینی یا طعم دهنده های گوشتی ، این دستورالعمل از Pawsitively حیوانات خانگی به شما نشان می دهد که چگونه غذاهای خوشمزه سگ ترد تهیه کنید که نیش هویج کدو حلوایی هستند!

آیا قبلا انواع دیگری از خوراکی های خوشمزه سگ خانگی درست کرده اید که واقعاً از آنها بسیار راضی باشید و از همان زمان به ساخت آن ادامه داده اید ، و این سگ شما می پرستد، اما اینکه شما چیزی در اینجا در لیست ما کاملاً مشابه آن نمی بینید؟ درباره چگونگی ساخت آنها و اینکه چرا آنها را دوست دارید ، به ما بگویید یا ما را به دستورالعمل مربوط به بخش نظرات پیوند دهید تا بتوانیم با سگ های خود نیز آنها را امتحان کنیم!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#رفتار #ساده #سگ #خانگی #که #باید #امتحان #کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید