مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 مدل ژاکت کشباف بافتنی که برای فصل سرد عالی هستند

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 مدل ژاکت کشباف بافتنی که برای فصل سرد عالی هستند

لحظه‌ای که پاییز فرا می‌رسد و زمستان شروع می‌شود، ما را می‌بینید که بارها و بارها یک نوع لباس می‌پوشیم: یک ژاکت پاییزی بافتنی گرم و برشته! ما طرفدار بزرگی هستیم همه انواع ژاکت ها، به خصوص اگر دست بافت باشند، اما یک سبک وجود دارد که ما در واقع بیشتر از همه آن را ترجیح می دهیم. ما فقط نمی توانیم به اندازه کافی ژاکت های پائیزی دنج تهیه کنیم! ما از آن دسته افرادی هستیم که خیلی سریع سرد می‌شویم، اما همچنین دوست داریم اگر ناگهان به مکانی گرم‌تر رفتیم، بتوانیم لایه‌ها را از بین ببریم. ایده آل یک تکه لباس در تمام طول پاییز و در تعطیلات کریسمس. مطمئناً، ژاکت‌های پشمی پاییزی بسیار عالی وجود دارد که می‌توانید جز در فروشگاه، و حتی ژاکت‌های بافتنی را در آنجا پیدا خواهید کرد، اما چیزی بسیار رضایت‌بخش‌تر در پوشیدن یا هدیه دادن چیزی است که در واقع خودتان ساخته‌اید!

اگر شما هم مثل ما عاشق ژاکت‌های کشباف بافتنی هستید و می‌خواهید مدل‌های جدید این فصل را به دست بیاورید، در اینجا 15 ژاکت مورد علاقه ما را معرفی کرده‌ایم. در حقیقت قبل از بافتن

1. ژاکت کش باف پشمی زنبور عسل توسط لورا چاو

ژاکت زنبوری عسلی

آیا در جایی زندگی می‌کنید که کمی گرم‌تر از مکان‌های پوشیده از برف که اغلب در پست‌هایمان توضیح می‌دهیم، بنابراین نیازی به ژاکتی ندارید هم ضخیم و دنج، اما شما همچنان طرفدار زیادی از لباس‌های بافتنی در پاییز هستید تا از سرمای کمی که می‌گیرید جلوگیری کنید؟ سپس این ژاکت بریده شده شایان ستایش بافتنی با نخ انگشتی نازکتر ممکن است همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید! این شامل کمی کابل کشی و کار توری ظریف است، بنابراین ممکن است برای بافنده های با تجربه تر بهتر باشد، اما در واقع بد نیست که برخی از تکنیک های توری جدید را یاد بگیرید، اگر احساس چالش دارید.

2. برنات پیله توسط نخ ریسی

پیله برنات

شاید شما به دنبال یکی از آن دسته ژاکت‌های دنج هستید که بتوانید درست در آن بپوشید، اما می‌خواهید با وجود داشتن نوعی الگوی دوخت و تعریف، این الگو را کاملاً ساده نگه دارید؟ در آن صورت، ما فکر می کنیم که ممکن است فقط الگوی مورد نظر را برای شما پیدا کرده باشیم! این ژاکت کش باف پشمی سایز بزرگ، نوعی لباس دست ساز فوق العاده است که ما سال ها آن را می پوشیم، و هر چه زمستان هر چه بیشتر پوشیده می شود، آن را بیشتر دوست داریم.

3. ژاکت کش باف پشمی دوون توسط کارین کمپر

ژاکت کش باف پشمی دوون

آیا ایده استفاده از کمی توری در الگوی ژاکت کش باف پشمی شما را مجذوب خود کرده است، اما در واقع هنوز یک دوره بافندگی مبتدی هستید و واقعاً برای چیزی شبیه آنچه قبلاً به شما نشان دادیم آماده نیستید؟ در این صورت شاید شما ترجیح می دهید به جای تمام پنل های جلویی، مقداری توری ساده که آستین ها را راه می اندازند، ترجیح دهید. نوارهای توری گوش‌دار در آستین‌های این ژاکت روشی عالی برای افزودن جزئیات ظریف است، به خصوص اگر رنگ‌ها را از سایه اصلی ژاکت خود عوض کنید، بدون اینکه مهارت‌های خود را تحت تأثیر قرار دهید. یا ظاهر کلی محصول نهایی

4. ژاکت کش باف پشمی کت توسط در هم ببافید

ژاکت کش باف پشمی کت

آیا به جزئیات دوخت در ژاکت کش باف پشمی علاقه دارید، اما مطمئن نیستید که واقعاً از طرفداران توری در مورد الگوهای زمستانی هستید، زیرا چشمک های بزرگ جلوه ای را ایجاد می کنند و ظرافت توری شما را به یاد تابستان می اندازد؟ پس کابل کشی احتمالا بهترین جایگزین برای شماست! اما فقط به این دلیل که در حال کابل کشی هستید، به این معنی نیست که باید الگوهای کلاسیک و بسیار ضخیم را که به یاد دارید مادربزرگتان در دوران کوچکی شما ساخته است را انجام دهید. این الگو به شما نشان می دهد که چگونه یک دوخت متقاطع را تکرار کنید که به اندازه کافی ظریف باشد تا پیچیده به نظر برسد، حتی اگر انجام آن خیلی سخت نیست.

5. ژاکت کش باف پشمی یقه ای Patons توسط نخ ریسی

ژاکت برگردان پاتون

وقتی نوبت به بسته بندی بزرگ دور ژاکت‌های پشمی می‌شود، ما اینطور هستیم بزرگ طرفداران این سبک از نظر ظاهر هر دو و راحتی در تناسب، بنابراین ما فقط گچ پر از الگوهای ژاکت کش باف پشمی بزرگ از همه نوع هستیم. قبلاً یکی را به شما نشان دادیم، اما اگر دوست دارید این گزینه را داشته باشید که آن را کمی محکم‌تر بپیچید و در صورت نیاز گردن خود را بپوشانید، چه؟ سپس این احساس را داریم که شما هم مانند ما این بافتنی ژاکت کش باف پشمی برگردان بزرگ را در یک نخ نرم و درشت دوست خواهید داشت! ما دوست داریم که آن را در یک بخیه دانه ساده بافته شود تا ظاهری زیبا و بدون مشکل داشته باشد.

6. ژاکت کش باف پشمی شیلا ریلی توسط رابین هانتر

ژاکت کش باف پشمی شیلا ریلی

آیا وقتی در مورد بافندگی کابلی کلفت کلاسیک صحبت کردیم، گوش‌هایتان خوب شد زیرا در واقع دقیقاً همان الگویی است که شما به دنبال آن بودید؟ سپس ما احساس می کنیم که شما می خواهید عشق ورزیدن هم ساختن و هم پوشیدن این الگوی ژاکت کش باف پشمی با الهام از وینتیج که بیش از یک سبک کابل را در یک الگوی تقریباً بافته ترکیب می کند! این الگو مقدمه ای عالی برای تکنیک های کابل کشی است که چیزی فراتر از یک پیچ و تاب ساده برای مبتدیان است.

7. ژاکت کش باف پشمی آگوستا توسط کفرن بافندگی

ژاکت کش باف پشمی آگوستا

آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر ژاکت های پشمی را دوست دارید اما همچنان به دنبال الگویی هستید که واقعا نظر شما را جلب می کند زیرا چیزی را ترجیح می دهید که از نظر نخی که با آن ساخته شده کمی سنگین تر باشد و همچنین چیزی کمی ساده تر به نظر برسد؟ سپس ما فکر می کنیم شاید این الگوی با لبه های متضاد ممکن است کمی بیشتر در کوچه شما باشد! ما آن را دوست داریم، علیرغم اینکه در بیشتر موارد بسیار ساده به نظر می رسیم، در واقع وجود دارد هستند چند کابل پیچ خورده ساده که به طور مساوی در پایین و پشت قرار گرفته اند.

8. Patons Long Weekend ژاکت کش باف پشمی توسط نخ ریسی

ژاکت کش باف پشمی بلند پاتون

وقتی به ژاکت‌های پشمی دنج پاییزی و زمستانی فکر می‌کنید، آیا ذهنتان بلافاصله به سراغ ژاکت‌های کشدار و گشادتری می‌رود که پدربزرگتان در دوران کودکی شما در خانه می‌پوشید؟ سپس احساس می کنیم که شما این ژاکت کش باف پشمی بزرگ را که باز آویزان می شود اما همچنان به گرمی بسته می شود بدون اینکه جلوی شما را سرد کند، کاملاً دوست خواهید داشت. ما روشی را دوست داریم که آن‌ها آن را با یک دوخت پیچ‌دار شل برای تمایز سبک‌ها بین سرآستین و بدنه اصلی ژاکت بدون اینکه کار را خیلی سخت کنند، می‌بافیم.

9. ژاکت کش باف پشمی Snowcloud توسط با عشق از کارول ژاکت کش باف پشمی ابر برفی

آیا همیشه از ظاهر یک ژاکت بافتنی یکدست خوشتان می آید، زیرا وقتی کارتان تمام می شود بسیار یکدست و مرتب است، اما در واقع دوست دارید حداقل کمی از جزئیات دیگر دوخت را در آن بگنجانید. جایی در ژاکت، فقط برای اضافه کردن کمی کنتراست بصری جالب؟ در این صورت، این ژاکت دوخت سه ربع با حاشیه دوخت دانه ای ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد!

10. ژاکت کش باف پشمی با عنوان داستر توسط نورا گاگان

ژاکت کش باف پشمی با عنوان گردگیر

اگر می‌خواهید با دست خود یک ژاکت کامل بسازید، ترجیح می‌دهید ژاکتی بسازید که در مقایسه با آنهایی که در فروشگاه‌ها می‌بینید، سبک منحصربه‌فردتری داشته باشد؟ سپس ما قطعا پیشنهاد می‌کنید به این الگوی دنج و یقه‌دار بالا نگاه کنید که دکمه‌های آن در بالا و به شکلی شیک در پایین آویزان است! ما عاشق این الگو هستیم، که در واقع پاییز امسال برای خودمان درست کردیم، زیرا گردن ما چیزی است که در پاییز و زمستان به طور مطلق سردتر می شود، بنابراین یقه ما را بدون توجه به دمای بیرون، فوق العاده برشته و راحت نگه می دارد.

11. برنات بافت دار چک های ژاکت کش باف پشمی توسط نخ ریسی

ژاکت بافتنی برنات چک

شاید ژاکت کش باف پشمی که برای خود تصویر می‌کنید بیشتر یک کت تخت راحت باشد که می‌توانید در صبح آن را بپوشید تا چیزی شیک با زوایای و دکمه‌هایی که با دوستانتان یا سر کار در زمستان می‌پوشید؟ در این صورت، ما فکر می کنیم که شما ممکن است این ژاکت به سبک تخته شطرنجی متناوب را ترجیح دهید! ما دوست داریم که به دلیل دنج بودن، درشت باشد، اما از این هم لذت می بریم، حتی با وجود اینکه شل جا می شود، اندازه آن خیلی زیاد نیست، بنابراین ظرف چند دقیقه پس از پوشیدن آن، ما را خیلی داغ نمی کند.

12. ژاکت کش باف پشمی بلوط توسط گنجشک کوچولو بافتنی

ژاکت کش باف پشمی بلوط

آیا هنوز به بحث ما در مورد ژاکت‌های پشمی پاییزی که شامل الگوهای توری قبلی است فکر می‌کنید، اما تصمیم گرفته‌اید جایی در وسط هدف قرار دهید؟ اگر هدف شما ساختن ژاکت کش باف پشمی شیک‌تری است که می‌توانید در محل کار یا بیرون از منزل برای یک شام خانوادگی بپوشید، فکر می‌کنیم این یک طرح عالی است. به همین دلیل است که ما این الگو را با جزئیات توری ساده به شکل بلوط در نزدیکی گردن، روی شانه ها و در تمام لبه ها دوست داشتیم.

13. هودی آستین توسط طرح های کانی چانگ چینچیو

هودی آستین

وقتی ژاکت می پوشیم، اغلب ترجیح می دهیم که کلاه داشته باشند، اما در مورد الگوهای بافتنی این امر لزوماً رایج نیست، بنابراین ما همیشه در پیدا کردن آنهایی که واقعاً دوست داریم با مشکل مواجه بوده ایم. به همین دلیل است که وقتی سال گذشته آن را ساختیم، بسیار خوشحال بودیم که با این الگو روبرو شدیم! ما دوست داریم که کمی جزئیات دوخت در سرآستین داشته باشد، اما در غیر این صورت فقط دوخت جوراب ساق بلند ساده است زیرا این باعث می شود آن را کامل پروژه برای نخ رنگارنگ مورد علاقه شما در این فصل. این واقعاً اجازه می دهد تا آن تغییرات رنگ برجسته شود!

14. ژاکت کش باف پشمی باز توسط یوکو هاتا

ژاکت کش باف پشمی باز

آیا در واقع به دنبال روکش بیشتر از ژاکت کش باف پشمی بوده اید، زیرا عاشق سبک کلاسیک استفاده از سنجاق شال برای چسباندن لباس در جلو به روشی کمی قدیمی هستید؟ در آن صورت، ما احساس می کنیم که شما به آن می روید عشق ورزیدن این ژاکت کش باف پشمی فانتزی آجدار که بافت دنج خرید ساده زیادی دارد! این ژاکت نیز منحصر به فرد است اما ساخت آن بسیار آسان است و بافتنی فوق العاده سرگرم کننده را ایجاد می کند.

15. ژاکت کش باف پشمی Leitmotif توسط در هم ببافید

ژاکت کش باف پشمی Leitmotif

آیا این همه صحبت در مورد کابل ها و توری ها در ژاکت کش باف پشمی شما را چنان مجذوب کرده است که اکنون به نوعی احساس خارش دارید که همه موارد بالا را ترکیب کنید و برای خود چیزی بسازید که می توانید واقعا افتخار کن، بدون اینکه آنقدر گیج شوی که جامه را تمام نکنی؟ خوب، ما کاملاً مطمئن هستیم که حتی با یک نگاه به پنل پشتی و حاشیه بافته شده این ژاکت کش باف پشمی راحت، شما را متقاعد می کند که دقیقاً همان طرحی است که به دنبال آن هستید.

آیا خودتان یا کسی را که دوستش دارید، ژاکت کش باف پشمی خیره کننده دیگری در این فصل ببافید که کاملاً آن را دوست داشتید اما در لیست ما نمی بینید؟ همه چیز را در مورد آن به ما بگویید، ما را به الگو پیوند دهید، یا عکس هایی از ژاکت تمام شده خود را در بخش نظرات به ما نشان دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#مدل #ژاکت #کشباف #بافتنی #که #برای #فصل #سرد #عالی #هستند

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید