مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 هدیه DIY برای اولین عشاء

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 هدیه DIY برای اولین عشاء

در خانواده ما، اولین عشای ربانی یک کودک کار بزرگی است. ما لزوماً یک مهمانی بزرگ، جشن یا هر چیز دیگری نداریم، زیرا بیشتر یک رویداد خانوادگی است، اما هنوز هم دوست داریم برای کسانی که می آیند، فقط برای نشان دادن ذره ای قدردانی یا عشق و محبت آنها، از آنها پذیرایی و احسان کنیم. پشتیبانی.

با این حال، از آنجایی که مراسم عشای ربانی یک امر خانوادگی است، ما بیشتر ترجیح می دهیم هدایا و محبت های خود را برای یک روز خاص بسازیم تا صرفاً خرده فروشی در فروشگاه بخریم. ما احساس می کنیم که این فقط معنی دارتر است، که کاملاً مناسب رویداد است! فقط در صورتی که شما هم اولین مراسم عشای ربانی دارید و می‌خواهید چند مورد از خود را به ارمغان بیاورید، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده‌های هدیه، میان‌وعده و یادگاری که در جستجوی خود با آنها برخورد کردیم، آورده شده است.

1. شیرینی شیرینی با شکر یخی First Communion

شیرینی های شیرین و شیرین

آیا همیشه بهترین کار خود را در آشپزخانه انجام داده اید، بخصوص در بخش شیرینی؟ سپس ما احساس می کنیم که شما با این شیرینی های شکری First Communion بسیار خوب عمل خواهید کرد یک مکان شیرین تر! آنها به شما چند طرح آسان اما بسیار شیرین می دهند تا از نظر هر دو شکل آن را امتحان کنید و آیسینگ ما عاشق اثری هستیم که استفاده از نقاط یخ مروارید خوراکی ایجاد می کند.

2. گلدان و دانه های سفالی رنگ شده

گلدان و دانه های سفالی رنگ شده

آیا ترجیح می‌دهید به اعضای خانواده‌تان لطفی بدهید که کمی بیشتر طول بکشد تا مانند یک یادگاری باشد، نه چیزی که فوراً بخورند؟ سپس شاید شما ترجیح می دهید تعدادی گلدان کوچک تراکوتا را سفارشی کنید و به هر فرد یک بسته بذر بدهید تا با آن همراه شود تا بتواند چند گل بکارد و رشد دهد! ما عاشق این گلدان های سفید با روبان های آبی برای عشای ربانی پسر هستیم. کل ایده را بررسی کنید پد لیلی.

3. شمع های پیچیده شده با نخ

شمع های پیچیده شده با نخ

شمع‌ها همیشه در اولین عشای ربانی مناسب هستند و ما هم دوست داریم آنها را در خانه داشته باشیم! حتی زمانی که از آنها استفاده نمی کنیم، فکر می کنیم که شمع های بلند نماز یک دکور خیره کننده در هر زمان در خانه هستند. با این حال، برای یک موقعیت خاص، ما ایده تزیین یک ست ساده را دوست داریم! باحال مهمانی پیشنهاد می کند لیوان را با نخ سفید بکر از بالا به پایین بپیچید و سپس یک برچسب یادبود کوچک با نام و تاریخ به مناسبت وصل کنید.

4. شمع های فلوت شامپاین DIY

شمع های فلوت شامپاین

آیا شما بیشتر مجذوب ایده دادن شمع به عزیزانتان برای جشن اولین عشای ربانی هستید، اما فکر می کنید شاید آنها طرحی را ترجیح دهند که کمی جالب تر از شمع دعای معمولی باشد، که احتمالاً قبلاً تعداد زیادی از آن را دارند؟ در آن صورت، بررسی کنید که چگونه کمد کوپن در عوض این شمع های فلوت شامپاین شایان ستایش را ایجاد کرد! آنها به شما نشان می دهند که چگونه کل چیز را از ابتدا بسازید (و حتی برخی از مفاهیم جایگزین را برای روزها و مناسبت های دیگر نیز به شما می دهند).

5. کارت ناز چوبی DIY First Communion

اولین کارت اشتراک چوبی زیبا

اگر هرگز هنر فوق العاده سرگرم کننده اما چالش برانگیز و پیچیده برش تصویر چوبی نازک را امتحان نکرده اید، با عرض پوزش به شما می گوییم که این کار را از دست داده اید! آسیاسیوووبا این حال، می گوید که هیچ وقت برای تلاش دیر نیست! ما عاشق روشی هستیم که آنها تصاویر بسیار ظریف چوبی عشای ربانی را روی پشتی کاغذ گلدار چسبانده اند تا یک کارت عشای اول زیبا بسازند که یک یادگاری عالی خواهد بود.

6. ردپای DIY در Sand Communion

رد پاهای DIY در شن و ماسه به نفع

آیا در فهرست ما پیمایش کرده اید به امید چیزی که مناسب یک آیه مرتبط باشد تا همه بتوانند آن روز را تأمل کنند و قدردانی کنند؟ سپس ما داریم فقط زیورآلات زیبای DIY برای شما! این کوزه‌های کوچک شن و ماسه دارای یک طومار در داخل هستند و قرار است ایده رد پا در ماسه را منعکس کنند. خانه تمیز، خانه شیرین به شما نشان می دهد که چگونه ساخته شده اند.

7. کارت های برش مقوای اول اشتراک

مقوا اولین کارت های اشتراک را برید

آیا ایده یک کارت یادبود برای خانواده خود در اولین عشای ربانی را دوست دارید اما مطمئن نیستید که برای چالش برش چوب آماده باشید، حتی اگر ایده برش را دوست دارید؟ در این صورت، شاید شما این کارت‌های متقاطع برش‌خورده را ترجیح می‌دهید که دارای یک بیت یا اشعار سرود در داخل هستند. ما روش لایه بندی را دوست داریم انصراف عروسی مال خودشان شد، صفحه آیه را در زیر صلیب برش خورده طوری قرار دادند که کلمات فقط زیرچشمی نگاه کن

8. نقل قول آتش مخروط کاج

به نقل از مخروط کاج شروع کننده آتش

آیا اولین عشای ربانی که دارید در پاییز یا زمستان برگزار می کنید و می خواهید چیزی را به خانواده خود بدهید که بتوانند فوراً به خانه ببرند و استفاده کنند، اما ترجیحاً به منظور استراحت و لذت بردن از لحظاتی با هم؟ در این صورت، ما احساس می کنیم که شما عاشق این آتش سوزی های مخروط کاج DIY خواهید شد لباس عروس مون چری! ما دوست داریم که این روکش قبل از اینکه آنها را بیرون بیاورید تزئینی به نظر می رسد، انگار که تازه از بیرون جمع آوری شده اند و هنوز زیر برف هستند. آنها همچنین وقتی بعداً در شومینه خانه بسوزند بوی خوبی خواهند داشت!

9. به نفع کوکی های فردی

اقلام کوکی فردی

آیا هنوز در مورد ایده کوکی ها به عنوان هدیه فکر می کنید و اینکه خانواده شما چقدر قدردان یک هدیه شیرین برای بردن با آنها به خانه هستند، اما با نوع تزئینی تزئینی که قبلاً به شما نشان دادیم عالی نیستید؟ در این صورت، شاید ترجیح می دهید چیزی ساده و دوست داشتنی درست کنید مانند این شیرینی های شکلاتی که به صورت جداگانه بسته بندی شده اند. شما مورد علاقه من هستید. آنها یک غذای کلاسیک و کارتی در پشت بسته بندی هستند و هر طور که بخواهید برای مناسبت سفارشی می شوند.

10. کیف های دست ساز فانتزی

کیف های دست ساز فانتزی

شاید شما قبلاً تمام زیورآلات، یادگاری‌ها و خوراکی‌های کوچکی را که می‌خواهید به هر فردی که در اولین جشن عشای ربانی خود شرکت می‌کند، تهیه کرده باشید، اما همچنان به دنبال راهی برای ارائه آنها و تحویل آنها هستید که فکر می‌کنید مردم دوست خواهند داشت؟ خوب، اگر از قبل برنامه‌ریزی کرده‌اید و جشن عشاق تا بهار باقی نمانده است، ممکن است دوست داشته باشید این کیف‌های زیبای پروانه‌ای را از مارتا استوارت! ما روشی را دوست داریم که آنها از لایه دوم کاغذ بریده شده به صورت نوارها در اطراف بالا استفاده کردند تا شبیه چمن شود.

11. بمب حمام DIY

بمب های حمام DIY

آیا خانواده شما افراد شیک پوشی هستند که همیشه چیزهای محبوب را دوست دارند اما ارزش یک شب مراقبت از خود را نیز می دانند؟ در این صورت، حتی در یک مهمانی اولین اشتراک، یکی از بهترین هدایایی که می توانید به آنها بدهید، یک بمب حمام معطر و آرامش بخش است! ما این دستور تهیه بمب حمام DIY را دوست داریم آوانتی موروچا زیرا ساختن آن ساده است، استفاده از آن دوست داشتنی است، و آنها حتی به شما نشان می دهند که چگونه یک جعبه هدیه زیبا برای ارائه آن بسازید!

12. پیام DIY در یک بطری به نفع

پیام DIY در یک بطری به نفع

آیا ایده یک یادگاری پر از بطری را به عنوان اولین عشای ربانی دوست دارید، اما ترجیح می دهید از آن به عنوان راهی برای به اشتراک گذاشتن کمی خرد با اعضای کوچکتر خانواده خود استفاده کنید، به گونه ای که دریافت آن هنوز هم سرگرم کننده است؟ سپس شاید به این بطری‌های پیام‌های چوب پنبه‌دار بامزه که شبیه چیزی هستند که ممکن است در ساحل پیدا کنید علاقه مند شوید! خوب زندگی کردن، کمتر خرج کردن به شما نشان می‌دهد که چگونه آنها را بسازید، اما به جای نقل قول‌های الهام‌بخش، پیام‌های داخل بطری‌ها را با آیاتی که برای اولین عشای ربانی مناسب است جایگزین کنید.

13. کیف های کاغذی و توری

کیف های مجلسی کاغذی و توری

آیا ایده ی خوراکی های کوچک و ریزه کاری ها را در یک کیف دوست دارید اما ترجیح می دهید از طرحی استفاده کنید که عموماً زیباتر و ساده تر از فصلی یا موضوعی باشد؟ در این صورت، ما فکر می‌کنیم که ممکن است از ایده طراحی رشته‌های کاغذی، توری و کنفی استقبال کنید کارخانه پاپ کورن. آنها به شما نشان می دهند که چگونه آن را تنها در چند مرحله آسان انجام دهید. ما دوست داریم که محصول نهایی بسیار شیک به نظر برسد، حتی اگر مواد و تکنیک ها ساده هستند.

14. جعبه های تا شده خیالی

جعبه های تا شده خیالی

شاید شکلات‌ها یا ترافل‌های خانگی درست کرده‌اید که می‌خواهید آن‌ها را پخش کنید، اما به چیزی نیاز دارید که آنها را در آن قرار دهید تا از له شدن آنها در طول روز به درستی محافظت کند؟ در این صورت، ما فکر می‌کنیم کیف بهترین است، اما این به این معنا نیست که شما باید چیزهایی را خریداری کنید که نمی‌توانید استعداد خود را به آن اضافه کنید! بررسی کنید که چگونه آموزش DIY داغ این جعبه‌های کوچک را با استفاده از روبان، گل رز و برچسب‌های نام زیبا تزئین کرد.

15. روغن زیتون دم کرده

روغن زیتون دم کرده مفید است

شاید قبلاً چند خوراکی و زیورآلات زیبا برای بچه‌ها تهیه کرده باشید که برای عشای ربانی اول مرتب شده‌اند، اما ترجیح می‌دهید چیزی کمی جذاب‌تر برای بزرگسالان پیدا کنید تا اینکه فقط همان چیز را به آنها بدهید؟ در این صورت، شاید شما ترجیح می دهید مسیر چیزی شبیه این طعم دهنده های روغن زیتون خانگی را انتخاب کنید. یه چیزی فیروزه ای! آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه روغن را با ترکیب خوشمزه ای از گیاهان تزریق کنید، همچنین چگونه آن را بطری کنید و برچسب بزنید تا حرفه ای به نظر برسد.

آیا یکی از علاقه مندان به DIY را می شناسید که خانواده اش به زودی اولین عشای ربانی را جشن می گیرند؟ این پست را با آن‌ها به اشتراک بگذارید تا ایده‌های خلاقانه خانگی زیادی به آنها بدهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#هدیه #DIY #برای #اولین #عشاء

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید