مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 چیز دوست داشتنی برای بافتن در تابستان  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 چیز دوست داشتنی برای بافتن در تابستان

وقتی به شما می گوییم که ما بافندگی مشتاق هستیم، منظور ما این است که ما کاملاً بافندگی را دوست دارم. مهم نیست چه زمانی از سال است یا در چه فصلی هستیم، شما می توانید همیشه ما را در حال بافتن چیزی پیدا کن فقط به این دلیل که ما بافنده های اجباری هستیم، به این معنی نیست که آنچه را که می سازیم و استفاده می کنیم مطابق با فصل تنظیم نکنیم تا بتوانیم هر چیزی را که درست کرده ایم پس از تازه شدن از سوزن ها بپوشیم! به همین دلیل است که ما اینترنت را برای الگوهای بافتنی تابستانی عالی انتخاب کرده ایم که کمی سبک تر و هواتر از آن چیزی است که در اواسط زمستان انجام می دهیم.

فقط در صورتی که به دنبال الگوهای بافندگی عالی و زیبای تابستانی نیز هستید، در اینجا 15 مورد از بهترین هایی که امسال تا به حال با آنها برخورد کرده ایم، آورده شده است.

1. لینا بالا Quince and Co

تاپ لینا

اگر با شما صادق باشیم، ما خیلی چیز مورد علاقه برای بافتن در تابستان یک تاپ خوب، سبک و راحت تابستانی است. فرقی نمی کند تاپ، تی شرت، یا جلیقه هوادار باشد. ما آن را می بافیم! یکی از اولین تاپ های تابستانی که تا به حال خودمان بافتیم این طرح فوق العاده ساده بود. این الگو به شما نشان می دهد که چگونه یک جوراب بند و جوراب شلواری درست کنید که با وجود بافتنی بودن، به شما کمک می کند حتی در روزهای بسیار گرم خنک بمانید.

2. تی لینوم توسط بریستول آیوی

سه راهی لینوم

آیا در واقع یک بافنده با کمی تجربه بیشتر هستید، بنابراین ترجیح می دهید چیزی برای خودتان بسازید که حداقل کمی جزئیات در آن وجود داشته باشد؟ شاید در واقع ترجیح می دهید برای خود یک تی شرت بسازید تا یک تاپ تاپ، زیرا دوست دارید با شانه های پوشانده به نظر برسید تا در معرض دید قرار بگیرید. در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به نحوه بافتن این تی‌شرت زیبا با روکش کمی مشبک بیندازید!

3. ژاکت تابستانی Silken Straw توسط سوهو را بچرخانید

ژاکت تابستانی نی ابریشمی

هر تابستان، مهم نیست که هوا چقدر گرم یا خنک باشد، کل فصل را بهانه ای برای بافتن با ابریشم می کنیم. چیزی بسیار آرامش بخش در مورد سبک، خنک و بی وزن بودن آن در هنگام بافتن وجود دارد که به آن احساس لوکسی می دهد، به خصوص که می توانید لباس تمام شده خود را بلافاصله بدون داغ شدن بپوشید! این مدل تی‌شرت دوست‌داشتنی که نوشته شده است از ابریشم ساخته شود، یکی از موارد مورد علاقه ما است، اما البته می‌توانید آن را در الیاف دیگری ببافید، البته به شرطی که از همان وزن نخ استفاده کنید.

4. واسا توسط دیانا والا

واسا

آیا شما واقعاً از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می‌دهید هم در تابستان پیراهن‌هایی ببافید و هم بپوشید؟ ما کاملا می‌توانیم درک کنیم که این احساس سبکی و بی‌وزنی برای همه مناسب نیست، به‌ویژه از آنجایی که برخی از الگوهای بافتنی گشادتر کمی شفاف می‌شوند، به این معنی که به هر حال احتمالاً مجبور خواهید بود از زیر آن یک تاپ یا تاپ بپوشید. در این صورت، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به این تی‌شرت ساده بیندازید که به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید کمی راه‌راه‌سازی آسان انجام دهید، فقط برای کمی جذابیت بصری ظریف.

5. پیپا توسط Quince and Co

پیپا

آیا وقتی شروع به صحبت در مورد پیراهن‌هایی با جزئیات کوچک و بخش‌های مهارتی ظریف کردیم، واقعاً توجه شما را به خود جلب کردیم، اما شما هنوز الگویی را ندیده‌اید که آنقدر توجه شما را جلب کند که برای همیشه در مورد آن تصمیم بگیرید؟ سپس در اینجا گزینه دیگری برای شما وجود دارد! ما عاشق روشی هستیم که این تاپ تاپ دارای فلش‌ها و چشمک‌هایی در اطراف سینه و بالای پشت شما است، اما سپس در یک جوراب شلواری آسان برای طول نیم تنه قرار می‌گیرد.

6. کیت Camisole توسط بریستول آیوی

کیت کامیزول

آیا واقعاً در فهرست ما به دنبال چیزی گشته‌اید که کمی آرامش بیشتری داشته باشد، زیرا این چیزی است که شما راحت‌تر می‌دانید؟ سپس ما قطعا فکر کنید این تاپ دوست داشتنی که به طور معمولی روی بدنه می نشیند اما با یک تاپ بازتر شما را خنک نگه می دارد، ارزش توجه شما را دارد! این الگو همچنین یک گزینه عالی است اگر هنوز به آن افکت جزییات ظریف عالی فکر می کنید که ما فقط به آن اشاره کردیم.

7. رویه توری تکه کاری شده توسط الگوهای بافتنی ووگ

رویه توری تکه دوزی

شاید برخی از جزئیات و الگوهای بخیه در واقع اولین چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید، بنابراین بارها و بارها به امید یافتن پیراهنی که واقعاً جذابیت بصری زیادی دارد، پیمایش کرده اید؟ سپس فکر می کنیم واقعاً ممکن است پیدا کرده باشیم فقط الگو برای شما این تاپ تاپ دارای یک تکه تکه‌ای از مربع‌های بافت است که دارای الگوهای دوخت بافتنی مختلف در هر کدام برای جلوه‌ای بسیار پیچیده است (که در واقع به طرز شگفت‌آوری ساده است).

8. کتانی و توری سه راهی توسط استودیوی طراحی

سه راهی کتان و توری

اگر قصد دارید تاپ تابستانی بسازید که جذابیت بصری داشته باشد، در واقع ترجیح می دهید بروید همه بیرون چون شما از یک بافنده ماهر نقل قول می کنید؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کنید به این الگوی الهام گرفته از کتانی و توری نگاهی بیندازید! ما تابستان گذشته این پروژه اصلی خود را ساختیم و بسیار مفتخر بودیم که پس از اتمام آن را بپوشیم. پوشیدن آن راحت است اما به اندازه کافی لباس پوشیده است تا در مجالس خانوادگی در طول فصل تحت تأثیر قرار گیرد.

9. الماس و کابل بالا توسط ملیسا لیپمن

رویه الماس و کابل

فقط به این دلیل که برای تابستان می‌بافید، به این معنا نیست که هر بار که سوزن‌هایتان را برمی‌دارید، چیزهای بسیار کوچک و هوا را ببافید! شاید شما واقعاً لباس‌هایی را ترجیح می‌دهید که کمی پوشیده‌تر باشند و به سمت آن‌ها روان شوند؟ پس شاید این تاپ با آستین های زنگوله کوتاه و بافت های بسیار جذاب بهترین ایده برای شما باشد! ما دوست داریم که این پیراهن واقعاً همه چیزهایی را که شما می توانید به عنوان یک بافنده ماهر بخواهید را ارائه می دهد. شکل دهی، الگوهای دوخت، توری، و کابل ها، همه در یک مکان عالی است!

10. مخزن اتریال توسط جیمی بزل

مخزن اتریال

تا به حال ما تعداد زیادی الگو را به شما نشان داده‌ایم که جزئیات را در اطراف بالا نشان می‌دهند و سپس به یک دوخت آسان جوراب ساق بلند روی تنه تبدیل می‌شوند. با این حال، اگر ظاهری را ترجیح دهید که کمی تعادل بیشتری در جزئیات داشته باشد؟ در این صورت، ما احساس می‌کنیم که شما واقعاً این تاپ توری و جوراب ساق بلند دوست‌داشتنی را ترجیح می‌دهید که طرح‌های توری را از بالا، پایین کناره‌ها و در سراسر سجاف پایین به دور تا دور می‌برد.

11. Dijon Top توسط کارینا هارپر

تاپ دیژون

ما در مورد ایجاد جذابیت طراحی در تی‌شرت‌ها و تاپ‌های تابستانی مختلف با استفاده از الگوهای دوخت فانتزی و حتی پیچیده صحبت کرده‌ایم، اما اگر شما از آن دسته بافنده‌هایی هستید که کار با رنگ را نیز کاملاً دوست دارند، چه؟ البته، ما می دانیم که اگر بخواهید خودتان در طراحی خلاق باشید، می توانید تقریباً هر چیزی را رنگ اضافه کنید، اما فقط در صورتی که به دنبال الگویی باشید که در واقع تغییر رنگی در خود الگو داشته باشد، ما این تانک فوق‌العاده زیگ زاگ با طراحی الهام گرفته از پر و فن را پیشنهاد می‌کنیم!

12. شاید بچه شال تابستانی توسط بافتنی خیابان وبستر

شاید بچه شال تابستانی

ما می دانیم که ما صحبت کرده ایم مقدار زیادی در مورد بافتن تی شرت ها و تاپ های زیبا برای تابستان، اما، باور کنید یا نه، پیراهن ها در واقع تنها چیزی نیستند که می توانید برای هوای گرم ببافید! اگر شما هم مثل ما هستید، می‌دانید که شب‌ها پس از غروب خورشید، حتی در گرم‌ترین روزهای تابستان، چقدر سرد می‌شود. به همین دلیل ما همیشه نوعی شال یا پیچیدن را با خود نگه می داریم. البته بافتن لفاف است همیشه رضایت بخش تر از خرید است، بنابراین این الگوی تابستانی دوست داشتنی را بررسی کنید که به اندازه کافی سبک برای یک شب گرم طراحی شده است، اما به اندازه کافی متراکم است که در مواقع نیاز نسیم را بیرون ندهد. تغییر رنگ و الگوی دوخت یک امتیاز اضافی است!

13. روسری بی نهایت توری بهار توسط خیابان پرل

روسری توری بی نهایت بهاره

شما هستید خیلی این ایده که برای روزهای سرد تابستان برای خود نوعی لباس گرم‌تر درست کنید، مجذوب خود شده‌اید، اما هرگز از پوشیدن روکش‌ها خوشتان نیامده است، زیرا متوجه می‌شوید که اغلب شل می‌شوند و به هر حال بیشتر گردن شماست که سرد می‌شود؟ در این صورت، ما فکر می‌کنیم شاید زمان بهتری با پوشیدن این روسری بی‌نهایت توری بهاری سبک خارق‌العاده داشته باشید! ما دوست داریم که بتوانید این یکی را به خوبی تا کنید و بپیچید و اگر خیلی سرد هستید ببندید یا اگر فقط به کمی پوشش نیاز دارید آن را شل بگذارید.

14. توری و کابل بالا توسط الگوهای بافتنی ووگ

بالای توری و کابل

آیا هنوز واقعاً در فهرست ما پیمایش می‌کنید یا طرح پیراهنی را به شما ارائه می‌دهد بیشتر الگوی بخیه و جزئیات نسبت به مواردی که قبلاً در بالا به شما نشان داده ایم؟ خوب، نمی‌توانیم بگوییم که شما را مقصر می‌دانیم. ما همیشه وقتی از یک الگو حداقل کمی چالش برانگیز است، بیشتر لذت می بریم، به خصوص اگر آن را برای خودمان ببافیم. به همین دلیل است که فکر می‌کردیم این پیراهن توری و کابلی ظریف تابستانی، پروژه فوق‌العاده‌ای است! ما در واقع این یکی را درست کردیم، اما به رنگ بنفش روشن و تابستانی.

15. Epsilon Cropped Cardigan by قضیه کوچک

ژاکت کش باف پشمی برش اپسیلون

شاید هنوز به این فکر می‌کنید که برای روزهای سرد تابستان، نوعی لایه بیرونی ببافید، اما متقاعد شده‌اید که لباسی بپوشید که آستین‌ها را بیش از هر چیز دیگری که تا به حال به شما نشان داده‌ایم، بپوشید؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به نحوه ساخت این ژاکت کش باف پشمی زیبای تابستانی بیندازید! ما دوست داریم که طولشان را طوری برش دهند که شانه ها و بازوهای شما برای گرما پوشانده شود، اما شما بیش از حد لباس پوشیده نیستید و پنج دقیقه بعد از پوشیدن آن عرق نمی کنید.

آیا الگوی بافندگی تابستانی خارق العاده دیگری دارید که دوست داشتید ایجاد کنید و از زمانی که انتهای آن را بافته اید به سختی از پوشیدن آن دست کشیدید، اما آن را در لیست ما نمی بینید؟ همه چیز را به ما بگویید، عکس های محصول نهایی خود را در بخش نظرات به ما نشان دهید، یا ما را به الگوی استفاده شده پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#چیز #دوست #داشتنی #برای #بافتن #در #تابستان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید