مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 کیف عینک سرگرم کننده DIY

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 کیف عینک سرگرم کننده DIY

اخیراً متوجه شده‌ایم که می‌خواهیم خودمان را انجام دهیم و حتی ساده‌ترین چیزها را در زندگی خود بسازیم. ما معمولاً از آن دسته صنعتگران بزرگی هستیم که، اگر به جای اینکه صرفاً با بچه هایمان کاردستی کنیم، روی ساختن چیزی برای خودمان کار می کنیم، تمایل داریم به کارهای بسیار بزرگ بپردازیم و واقعاً با چالش ها روبرو شویم. با این حال، گاهی اوقات خوب است که برای خود چیزی کوچک، سریع و مفید بسازید تا آن لذت تقریباً آنی را که همه ما دوست داریم به دست آورید! در حالی که داشتیم فکر می‌کردیم چه پروژه‌ای با این ماهیت می‌خواهیم بسازیم، به طور اتفاقی متوجه شدیم که قاب عینکمان گم شده است و خب، این لیست به این ترتیب شکل گرفت!

فقط در صورتی که به یک کیف عینک جدید نیز نیاز دارید، اما همچنین می‌خواهید هر زمان که می‌توانید چیزهایی را خودتان بسازید، این 15 آموزش را که به‌طور شگفت‌انگیزی ساده هستند، اما احتمالاً بسیار زیباتر و جالب‌تر از آن هستند، بررسی کنید. آنچه می توانید در یک فروشگاه پیدا کنید!

1. کیف پولکا زیپ دار

کیف پولکا زیپ دار

آیا همیشه به این فکر می‌کنید که کیف‌های عینک نرم را خیلی بهتر از شیشه‌های سخت دوست دارید، زیرا آنها بهتر داخل کیف شما قرار می‌گیرند، اما دوست ندارید که بسیاری از کیف‌های نرم که از فروشگاه خریداری می‌کنید به جای زیپ، با دکمه‌ها بسته شوند. آیا نمی خواهید عینک شما بیفتد؟ این خوب و خوب است، اما اگر در تکنیک قرار دادن زیپ کاملاً تازه کار هستید، چه؟ هنوز احساس ترس نکنید! این آموزش از حالت DIY اینجاست تا به شما اصول زیپ و همچنین نحوه دوخت یک لیوان مستطیل شکل ساده که مناسب عینک مطالعه است را به شما آموزش دهد. یا عینک آفتابی سایز معمولی

2. کیف عینک کشی گلدار

کیف عینک بنددار گلدار

شاید شما ترجیح می دهید رویه عینکی که باشد نه یک زیپ برای عینک آفتابی خود به این دلیل که احساس می‌کنید دسترسی آسان‌تر به آن‌ها دارید، برنامه بهتری است، زیرا اغلب در طول روز آنها را در می‌آورید و می‌زنید؟ پس شاید یک بند کشی ایده بهتری باشد! DIY بدوزید شما را از طریق فرآیند ساخت یک کیف کوچک راهنمایی می کند، همچنین قسمت بالایی را به دور و بر حلقه حلقه می کند تا لوله ای برای نگه داشتن بند کشی هنگام کشیدن آن ایجاد شود. ما عاشق پارچه گلدار طرح دار آنها هستیم!

3. کیف یقه زن سبک و جلف

کیف یقه زن سبک و جلف

آیا قبلاً یک کیف عینک سخت دارید که از آن استفاده نمی‌کنید، اما خودتان انجام دادن آن را کاملا خسته کننده می دانید، بنابراین حداقل کمی به زیبایی آن فکر کرده اید؟ خوب، اگر شما هم مثل ما عاشق گربه‌ها هستید، احساس می‌کنیم که شما هم ممکن است به این ایده‌ی نازک و بریده‌شده علاقه داشته باشید. توت فرنگی کوبیده شده همانطور که ما بودیم آن‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه یک شبح کوچک از یک گربه را بسازید و به آن بچسبانید، و گردن را که قلاده‌ای روی حیوان قرار می‌گیرد، بدلیجات می‌کند تا کمی زرق و برق اضافه کند.

4. کیف عینک آفتابی به شکل عینک جیر

کیف عینک آفتابی به شکل عینک جیر

آیا همیشه از کیف های عینک کادویی که به شکل عدسی شکل هستند را دوست داشته اید، زیرا فکر می کنید این یک مفهوم منظم است و واقعاً دوست دارید که بتوانید به سرعت و به راحتی به سایه های خود دسترسی پیدا کنید، حتی با یک دست در زمانی که مشغول هستید یا چیزی در دست دارید؟ ما نیز این طرح را دوست داریم، اما قبلاً سایه‌هایی نیز داشتیم که در اندازه‌های خریداری شده فروشگاه که معمولاً در دسترس هستند، مناسب نیستند. معمولاً این زمانی است که ما به ساختن خودمان روی می آوریم! بررسی کنید که چگونه سلام خانه کوچک نقشه آنها را ترسیم، برش داده و به پایان رساندند.

5. کیف شلوار جین ارتقا یافته

کیف شلوار جین ارتقا یافته

وقتی چیزهای کوچکی برای خودتان درست می‌کنید که واقعاً از آنها استفاده می‌کنید، آیا تمام تلاش خود را می‌کنید تا مواد را به چرخه درآورید و هر زمان که ممکن است منابع را تغییر دهید؟ سپس احساس می کنیم این کیف جین تغییر کاربری از یک شلوار جین قدیمی که دیگر نمی پوشید درست در کوچه شما خواهد بود! جعبه ستون آبی شما را در فرآیند برش و دوخت یک آستین عینک از جین قدیمی خود راهنمایی می کند، اما همچنین یک لبه پارچه ای متضاد کوچک و سرگرم کننده را اضافه می کند تا به پروژه شما سبک بیشتری ببخشد.

6. کیف عینک پارچه ای دکمه دار

کیف عینک پارچه ای دکمه دار

آیا هنوز به دنبال یک کیف نرم با جایگزین زیپ هستید زیرا اغلب می بینید که با یک دست عینک خود را می گیرید و دوست دارید بتوانید هر زمان که نیاز داشتید آنها را بیرون بکشید، حتی اگر هنوز به وضوح می خواهید عینک در آن بماند. مورد حتی اگر کیف شما کمی به اطراف ضربه بزند؟ در این صورت، شاید یک دکمه برای شما ایده بهتری باشد. بررسی کنید که چگونه دوخت مک کول این آستین زیبا را ساخته است که با یک دکمه بزرگ خوب بسته می شود که به خوبی بسته می شود اما مهم نیست که چه کاری انجام می دهید به راحتی باز می شود.

7. نوشیدنی مخلوط ظرف شیشه ای

جعبه لیوان ظرف مخلوط نوشیدنی

آیا هنوز به این فکر می‌کنید که وقتی پروژه‌های مفید کوچکی برای خود می‌سازید، چقدر دوست دارید سعی کنید چیزها را ارتقا دهید؟ سپس به قوطی بعدی که مخلوط نوشیدنی مورد علاقه شما می آید آویزان کنید و آن را به یک لیوان سخت تبدیل کنید! ما عاشق راه هستیم الهام گرفته از DIY از نوار چسب رنگی و طرح‌دار ساده برای افزودن چند ردیف هیجان به بیرون قلع خود استفاده می‌کردند، نه اینکه بعد از جدا کردن برچسب‌ها، آن را صاف نگه داشتند.

8. قاب عینک قلب باز

جعبه عینک قلب باز

آیا شما کاملاً شیفته این ایده هستید که کیس‌های مادی که پس از بازکردن دکمه، مانند یک دریچه باز می‌شوند، اما هنوز هم دوست دارید که کیس با تمام سادگی‌اش تا حد ممکن شخصیت داشته باشد؟ در این صورت، ما احساس می کنیم که این قاب فلپ قلبی شکل را از آن پیدا خواهید کرد من جاسوسی می کنم کاملا جذاب! جدا از اینکه شکل های اصلی خود را کمی متفاوت برش می دهید، تکنیک هایی که در اینجا می بینید اساساً همان تکنیک هایی هستند که در سایر آموزش ها دیدید، و این یکی را به یک تنظیم آسان برای به دست آوردن شکل دلخواه تبدیل می کند.

9. کیف شیشه ای پوشیده شده از پارچه

کیف شیشه ای با روکش پارچه ای

شاید قبلاً یک کیف عینک سخت داشته باشید که هنگام خرید عینک به همراه آن آمده است، اما به نظرتان جالب نیست و ترجیح می‌دهید وقتی باید عینک خود را بزنید یا بردارید، چیزی کمی هیجان‌انگیزتر از کیفتان بیرون بیاورید. آنها را در ملاء عام؟ در آن صورت (بدون جناس) چرا سعی نکنید به کیس خود یک “توله داخلی” جدید بدهید؟ آسان به عنوان DIY به شما نشان می دهد که چگونه آستر داخلی کیس خود را بیرون بیاورید، قسمت بیرونی کیف را با پارچه خط بکشید و لبه ها را به داخل بچسبانید، و آستر را در جای خود قرار دهید تا آن لبه ها پنهان شود.

10. کیف چرمی پانچ تاشو

کیف چرمی پانچ تاشو

آیا هنوز به این فکر می‌کنید که اولین طرح کیف جیر که به شما نشان دادیم چقدر زیبا بود، اما استرس دارید که سایه‌های گران قیمت شما به نوعی از قسمت پایینی بیرون می‌آیند، زیرا فقط یک دریچه تاشو بدون جیب است؟ در این صورت شاید در عوض با این طراحی راحت تر باشید! اگر جیب را به شما می‌دهد، آموزش دیگر گم شده بود، اما همچنین به شما نشان می‌دهد که چگونه جزییات جزئی پانچ شده را برای سبکی بیشتر انجام دهید. کل ایده را بررسی کنید همیشه رونی.

11. مورد بچه حیوانات نمدی

مورد بچه حیوانات نمدی

آیا تا به حال با ساخت واقعی اکثر کیس های نرم کاملاً راحت هستید، بنابراین در این مرحله بیشتر به دنبال پیشنهادات سبک و ایده های جزئیات هستید؟ پس در اینجا یک ایده شایان ستایش برای بررسی شما وجود دارد! ما عاشق راه هستیم زنجبیل در بیرون نمایان شد و از آنجایی که حیوانات بزرگی را دوست داریم، مطمئناً عاشق لوازم کوچک حیوانات نمدی هستیم! دم خرگوش خرگوش دل ما را آب می کند.

12. زیپ کیس sunnies

کیس زیپ دار آفتابی

آیا ایده زیپ را پیدا کرده اید اما احساس می کنید اگر می خواهید این همه تلاش کنید، واقعاً دوست دارید سرگرم کننده کیف عینکی که جذابیت بصری زیادی دارد؟ سپس این الگو را بررسی کنید طرح های رایلی بلیک که به شما الگوها، رنگ ها، حروف، شکل، و بافت ما دوست داریم که آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه شکل دهی را در درجه اول انجام دهید، اما همچنان شما را از طریق حروف کاربردی راهنمایی می کند. و تزیین نخ پوم پوم.

13. قاب شیشه های سخت رول توالت

قاب لیوان سخت رول توالت

آیا اخیراً کیف عینک خود را گم کرده اید و در واقع قصد دارید عینک دیگری را برای خود در فروشگاه بخرید زیرا واقعاً می خواهید از عینک خود محافظت کنید اما هنوز وقت ندارید عینک خود را بردارید؟ در این صورت، شاید این رول کاغذ توالت فوق العاده ساده از کریستین گاپاسین تا زمانی که بتوانید از پس گرفتن یک جایگزین واقعی برآیید، این کار به خوبی انجام خواهد شد! ما روشی را دوست داریم که از چند تکه توری ضایعاتی استفاده کردند تا طرح را کمی زیباتر کنند.

14. قاب شیشه ای لبه دار

کیف عینک لبه دار

آیا با طراحی کیف نرم کاملاً راحت هستید زیرا در خیاطی تجربه خوبی دارید و برای دوخت مستطیل کوچک خط دار که این پروژه ها نیاز دارند مشکلی ندارید، اما اکنون به دنبال یک چالش کوچک و یک راه سرگرم کننده برای تزئین قاب هستید. به یکباره؟ خوب، ما اخیراً یاد گرفتیم که چگونه به چیزها رفلکس اضافه کنیم و با وجود اینکه پروژه اصلی ما یک کیف عینک نبود، اکنون کاملاً به آنها وسواس داریم و می خواهیم آنها را روی آنها بگذاریم. همه چیز. پس منطقی است که وقتی این آموزش ساده و گام به گام کیس را پیدا کردیم بسیار هیجان زده شدیم دوخت 4 خانه.

15. جعبه نخی و بوم الهام گرفته شده قدیمی

جعبه نخی و بوم الهام گرفته شده از کلاسیک

آیا قصد دارید هر بار که دست به کار می‌شوید تا حد امکان از مهارت‌های DIY و مهارت‌های خود استفاده کنید زیرا متوجه می‌شوید زمانی که واقعاً روی خود و توانایی‌هایتان سرمایه‌گذاری می‌کنید بهترین چیزها را می‌سازید؟ در این صورت، ما احساس می کنیم که شما ممکن است واقعاً از این طرح جلد بوم گلدوزی شده زیبا لذت ببرید هفته نامه زن! دوختن جیب مستطیلی قاب در واقع یک جنبه واقعاً ساده این کیف است و ما فکر می‌کنیم که تسلط بر این کوک گلدوزی خاص بیشتر توجه ما را در اینجا به خود اختصاص می‌دهد، اما این بدان معنا نیست که واقعاً سخت است! ما فکر می‌کنیم که شما واقعاً این الگوی دوخت را بسیار ساده‌تر از آنچه در اینجا به نظر می‌رسد پیدا خواهید کرد (به همین دلیل است که ما آن را بسیار دوست داریم).

آیا یکی از همکارهای علاقه مند به کارهای دستی و صنایع دستی را می شناسید که شیشه عینک او در حال از بین رفتن است؟ سپس این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا شاید از آنها الهام گرفته شود تا خود را یک پست جدید بسازند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کیف #عینک #سرگرم #کننده #DIY

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید