مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 DIY تزئینات 4 ژوئیه

[ad_1]

  1. خانه
  2. زندگي كردن

15 DIY تزئینات 4 ژوئیه

اکنون که چهارم ژوئیه نزدیک تر شده است ، ما در حالت کاملاً مهمانی پاسیو هستیم! میزبانی BBQ های جشن یکی از قسمتهای مورد علاقه ما در تابستان است و ، با توجه به اینکه ما افراد حیله گر هستیم ، مطمئن هستیم که می توانید حدس بزنید که اکنون چند ایده دکوراسیون DIY در اطراف سر ما می چرخد. ما میزبانیم بنابراین بسیاری از مهمانی های روز استقلال در گذشته ، اما ما نمی توانیم احساس کنیم که زمان برخی ایده ها و قطعات جدید فرا رسیده است. به همین دلیل اخیراً اینترنت را برای یافتن ایده های تزئینی DIY جستجو می کنیم!

فقط درصورتی که مفهوم ساخت دکوراسیون جذاب چهارم ژوئیه را همانند خود ما دوست داشته باشید ، اگر نه بیشتر ، در اینجا 15 ایده از بهترین ایده ها ، طرح ها و آموزش هایی را آورده ایم که تاکنون در آنها مشاهده کرده ایم جستجوی ما برای الهام و راهنمایی.

1. گلدسته ستاره کاغذی را سریع بدوزید

گلدسته سریع ستاره کاغذی را بدوزید

اگر شما نوعی کسی هستید که حتی اصول کار با چرخ خیاطی را می دانید اما در عین حال نوعی چوب دستی هستید که دوست دارد انجام کارهای غیرمرتقف تر از حد معمول را انجام دهد ، قطعاً پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی لیا گریفیت این ستاره های کاغذی لایه ای خارق العاده را که در مرکز گل و حلقه گل به هم دوخته شده اند ، ساخته است. خوب و ساده!

2. خورشید گیر چهارم ژوئیه

چهارم جلب آفتاب جولای

آیا واقعاً در لیست ما پیمایش می کنید و امیدوارید با ایده ای روبرو شوید که بچه های شما نیز می توانند از آن لذت ببرند؟ خوب ، اگر قبلاً هرگز مداد شمعی ذوب شده با مداد شمعی درست نکرده اید ، متأسفیم که به شما می گوییم چیزی جالب را از دست داده اید! نگاهی بهتر به این آموزش از مامان حومه شهر تا ببینیم چگونه این خورشید گیرهای دوست داشتنی چهارم ژوئیه ساخته شده اند.

3. گلدان های شیشه گل ماسه ای و روبان چهارم ژوئیه

چهارم گلدان های گلدان ماسوره ای و روبان سنگ تراشی

شاید شما به دنبال چیزی کمی با کلاس تر و احتمالاً الهام گرفته از روستایی باشید ، زیرا این زیبایی خانه شماست و شما یک شام واقعی میزبانی می کنید؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شما واقعاً از این راه قدردانی خواهید کرد ماجراهای صرفه جویی من شیشه های سنگ تراشی قدیمی را به گلدان ها و قطعات مرکزی با استفاده از پارچه های چوبی و روبان قرمز ، سفید و آبی تبدیل کرد.

4. چرخ دنده های کاغذی DIY

چرخ دنده های کاغذی Diy

اگر می خواهید همه تزیینات خود را بسازید ، آیا دوست دارید چیزی بسازید که نه تنها باعث ایجاد یک تصویر زیبا شود بلکه کودکان شما بتوانند با آن بازی کنند؟ خوب ، خصوصاً اگر از کارهایی با کاغذ مانند اریگامی لذت می برید ، پس فکر می کنیم یک لگد واقعی از پیش رو خواهید داشت لیا گریفیت این چرخ دنده های کاغذی ساده ساخته شده است!

5. DIY روکش بالش پرچم آمریکا

روکش بالش پرچم آمریکا

آیا ما واقعاً توجه شما را با استفاده از تکنیک های خیاطی برای ساخت برخی از دکورهای آمریکانا جلب کردیم زیرا این مهارت هایی هستند که شما در واقع بیشترین تمرین را دارید؟ پس شاید شما ترجیح می دهید یک پروژه خیاطی کامل درست کنید که دوستانتان بتوانند از آن استفاده کنند و از آن قدردانی کنند! ببینید که چگونه این بالش پرچم دوست داشتنی DIY ساخته شده است خانه کشاورزی در بون.

6. حوله های دستی میهن دوستانه رنگ شده

حوله های دستی میهن دوستانه رنگ آمیزی شده

شاید هنوز در لیست ما پیمایش می کنید و امیدوارید بیت های تزئینی بیشتری پیدا کنید که برای بچه های شما برای کمک به شما ساده باشند؟ شاید شما فقط نوعی کارور باشید که همیشه ترجیح می دهید چیزی درست کنید که هم تزئینی باشد و یک عملکرد عملی نیز دارد. در هر صورت ، ما احساس می کنیم که در کنار راه درست خواهید شد Sparkle Living این حوله های دستی چهارم ژوئیه را ساخته است!

7. پوم پوم کاغذی بافت

بافت پوم پوم کاغذی

آیا زیبایی شخصی شما شامل بافت های سرگرم کننده و چیزهای جالب توجه است و شما می خواهید این گزینه را به انتخاب های دکوراسیون برای BBQ خود منتقل کنید؟ در این صورت ، به خصوص اگر پروژه های کاغذی را به اندازه ما دوست داشته باشید ، احساس می کنیم واقعاً از این روش لذت خواهید برد لیا گریفیت این پوم پم های دستمال کاغذی خارق العاده را درست کرد تا همه جا آویزان شود. آنها حتی به شما نشان می دهند که چگونه می توانید آنها را به رنگ قرمز ، سفید و آبی در هر پوم پوم قرار دهید ، همانطور که اینجا می بینید!

8. دکور شمع چوبی ستاره

دکور شمع چوبی ستاره

شاید مهارت های DIY که بیشترین تمرین را انجام داده اید و بیشترین فاصله را در آنها ایجاد کرده اید ، در واقع مهارت های مربوط به چوب و کمی کار دستی است؟ در این صورت ، حتی اگر کمی مبتدی باشید ، احساس می کنیم که با این جا شمع های چوبی شکل ستاره ای که گام به گام مشخص شده اند ، کاملاً کنار خواهید آمد کلبه شیک کشور. ما فکر می کنیم آنها قطعه های بزرگ ساخته می شوند!

9. قلع چهارم ژوئیه می تواند جوراب را باد کند

چهارم جولای قلع دار جوراب بادی

به شرطی که باشی هنوز به دنبال ایده ای می گردید که بچه های شما بتوانند از آن استفاده کنند و از ساختن بسیار لذت ببرند و سپس خود را به نمایش بگذارند ، در اینجا مفهوم دیگری برای بررسی شما وجود دارد! مقداری از سطلهای حلبی تمیز شده را به سطل بازیافت برسانید و سپس نگاهی به چگونگی آن بیندازید کوک واقعی گام به گام این جورابهای بامزه چهارم ژوئیه را ساخت.

10. ستاره های کف پوشیده از بافت

بافت ستاره های کف پوشیده شده است

فقط در صورتی که شما فردی هستید که عاشق یک جلسه حیله گر خوب است که به شما اجازه می دهد چیزی زیبا و زیبا برای تماشای آن بسازید ، در اینجا کمی از آمریکانا وجود دارد که می توانید با چیزهای ساده از فروشگاه صنایع دستی محلی خود درست کنید! بررسی کنید که چگونه لیا گریفیت به دنبال طرح رنگی چهارم ژوئیه ، از تکنیک های دکوپاژ برای پوشاندن ستاره های کف با دستمال استفاده کرد.

11. چهارم ژوئیه ستاره های چمن را نقاشی کرد

چهارم ستاره های چمن رنگ ژوئیه

اگر می خواهید کبابی چهارم ژوئیه را میزبانی کنید ، آیا شما فردی هستید که ترجیح می دهید بروید همه بیرون و واقعاً مهمانان خود را تحت تأثیر قرار می دهید؟ در این صورت ، ما می خواهیم کاملا پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی کلبه بتونی از رنگ ایمن محیط زیست برای اسپری کردن شکل ستاره ها در سراسر چمنشان با رنگ های قرمز ، سفید و آبی استفاده کرده است!

12. بنر گل سرسبد میهنی دردناک دست

بنر گلدسته وطن پرست با درد دست

شاید ایده ای که شما تاکنون بیشتر از همه دوست داشته اید ، ساختن بنر یا گلدسته باشد ، اما اخیراً کارهای زیادی را انجام داده اید و ترجیح می دهید با یک ماده دیگر کار کنید؟ در این صورت ، ما می خواهیم قطعاً پیشنهاد می کنیم نگاهی به راه بیندازیم به ونسا کرافت مراجعه کنید این بنرهای سرگرم کننده آگهی های چهارم ژوئیه را ساخته است ، پرچم های کوچکی که آنها با رنگ آمیزی و شکل های مختلف از آمریکانا الهام گرفته اند.

13. گلدان میهنی رنگ آمیزی شده

گلدان گل میهنی رنگ آمیزی شده

خود را دارد بسیار نوع کار هنری مورد علاقه برای انجام این کار در واقع همیشه دستی کشیدن بوده است و فکر می کنید این همان کاری است که می خواهید برای ایجاد صنوبر پاسیوی خود برای چهارم ژوئیه انجام دهید؟ سپس ما احساس خواهیم کرد که واقعاً با راه خوبی کنار خواهید آمد لولی جین دست یک مجموعه ساده از گلدان های تراکتا را برای فضای آنها نقاشی کرد! ما عاشق روشی هستیم که آنها به نوعی ظاهری خشن و پرنعمت را به هدف اضافه می کنند ، مانند هوازدگی شیک.

14. شیشه های فانوس چهارم ژوئیه شنی

چهارم شنی شیشه های فانوس ژوئیه

آیا ما واقعاً با صحبت در مورد صنایع دستی شیشه ماسون علاقه شما را به خوبی جلب کرده ایم و ایده ساخت نوعی تزئین شمع یا قطعه مرکزی ، اما در انتخاب بین این دو مشکل دارید؟ خوب ، چه کسی گفت که شما دارند به طور انحصاری یکی یا دیگری را انتخاب کنید؟ درعوض ، نحوه بررسی را بررسی کنید جوجه دکور صرفه جویی این دو را با ساخت این شمع های پرچم شیشه مزون زیبا ، پر از شن و ماسه ، ترکیب کرد!

15. زمینه روبان پرچم آمریکا

پس زمینه روبان پرچم آمریکا

اگر می خواهید برای چهارم ژوئیه به دردسرهایی که برای تزئین خانه خود با تکه های DIY و خرده ریزهای ساخته شده نیاز دارید بروید ، آیا دوست دارید مطمئن شوید که یک مکان زیبا برای عکس گرفتن از مهمانان در نظر گرفته اید تا آنها واقعاً مناسبت را به خاطر می آورید؟ پس شاید ایده ساخت پس زمینه روز استقلال مورد توجه شما قرار بگیرد! ما طرفداران بزرگ راه هستیم خنده لاته درست با ایجاد نوارهایی از روبان قرمز و سفید به شاخه و نقاشی روسری بر روی رنگ آبی رنگ به منظور ایجاد پس زمینه ای شبیه به پرچم آمریکا!

آیا قبلاً انواع مختلف دیگری از قطعات تزئینی DIY چهارم ژوئیه ساخته اید که همه در مهمانی شما آنها را دوست داشته باشند اما در اینجا چیزی شبیه به این را در لیست ما نمی بینید؟ درمورد آنچه ایجاد کرده اید و نحوه انجام این کار همه چیز را به ما بگویید یا ما را به عکس های کار تمام شده خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #تزئینات #ژوئیه

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید