مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 هک کمپینگ خلاق

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 هک کمپینگ خلاق

می دانیم که فقط بهار است فقط در حال خزیدن هستیم ، بنابراین فصل کمپینگ معمولی هنوز کاملاً فرا نرسیده است ، اما این بدان معنا نیست که ما هیجان زده نیستیم! خانواده ما مملو از علاقه مندان به کمپینگ است که معمولاً برای اطمینان از اینکه آماده هستیم ، خوب و زود آماده می شویم واقعا آماده اولین سفر ما در سال است. به همین دلیل است که ما همیشه به دنبال کمپ های تمیز و کامپینگ DIY هستیم که ممکن است کارها را سریعتر ، آسان تر یا کارآمدتر کند وقتی که سرانجام به راه خود می رسیم!

در صورتی که شما نیز مانند ما به ایده جالب کمپ های DIY علاقه دارید ، اگر نه بیشتر ، در اینجا 15 مورد از بهترین و خلاقانه ترین ایده هایی که تا به حال در جستجوی نکات و ترفندها با آنها برخورد کرده ایم ، آورده شده است. به

1. توپ های آتش

توپ آتش

حتی در بهترین شرایط کمپینگ ، گاهی اوقات شروع یک آتش سوزی خوب دشوار است. وقتی هوا و جنگل مرطوب است همه چیز سخت تر می شود! به همین دلیل است که ما این ایده روشن کننده روشن کننده آتش را از آن فکر کردیم Nifty در Buzzfeed خیلی ترفند جالبی بود آنها نحوه ساخت “توپ آتش” را با استفاده از توپ پنبه ، ایزوپروپیل الکل و ژله نفت نشان می دهند. این باعث می شود که جرقه های شما کمی کارآمدتر شروع شود ، بدون اینکه خطرناک شود.

2. کبریت ضد آب

کبریت های ضد آب

وقتی در مورد شروع آتش سوزی صحبت می کنید ، در واقع برای شروع آتش سوزی چه برنامه ای دارید با؟ خوب ، برخی از افراد دوست دارند هنگام اردو زدن فندک و مواردی از این دست را حمل کنند اما اینطور است همیشه داشتن پشتیبان هوشمند ، مخصوصاً اگر همه چیز مرطوب شود مانند آنچه در بالا ذکر شد. به همین دلیل ما فکر کردیم این کبریت های ضد آب یک ترفند ابتکاری هستند! ببینید چگونه می توان آنها را با استفاده از کبریت معمولی و سقز روی آنها سریع درست کرد ویکی هاوبه

3. افزودنیهای چادر پناهگاه Tarp

افزونه های پناهگاه Tarp

ما می دانیم که ما قبلاً در مورد آب و هوای مرطوب بسیار صحبت کرده ایم ، اما این به این دلیل است که در مورد زنده ماندن در بیرون بسیار مهم است! یکی از مسائلی که ما در روزهای واقعا بارانی با آن دست و پنجه نرم می کنیم ، خیس شدن در حال حرکت بین چادرها یا مناطق در اردوگاه ما است. به همین دلیل است که ما فکر کردیم این تکنیک ها از با بچه ها بیرون بروید برای استفاده از تارپ ها برای ایجاد فضاهای سرپناهی بین مناطق مختلف اردوگاه خود ، مانند یک مسیر سرپوشیده!

4. بطری های آب گرم برای داخل کیسه های گرم گرم همراه داشته باشید

بطری های آب گرم برای داخل کیسه خواب گرم همراه داشته باشید

شاید شما در واقع کمی زودتر از اکثر افرادی که می شناسید در حال برنامه ریزی برای کمپینگ هستید ، بنابراین امیدوارید نکات و ترفندهای اضافی برای اقامت پیدا کنید. زوج گرمتر از حد معمول؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم از منابعی که در آن پیدا کردیم قدردانی خواهید کرد چکمه های شکار! آنها انواع و اقسام اطلاعات را دارند ، اما ایده مورد علاقه ما این بود که چند بطری آب گرم را در آن شب هایی که شرایط به ویژه سرد است در کیت کمپ خود نگه دارید. قبل از خاموش کردن آنها ، آنها را با آب داغ پر کنید و آنها را مستقیماً در کیسه خواب خود قرار دهید!

5. نحوه ساخت چادر DIY

نحوه ساخت چادر دای

شاید شما در واقع قصد دارید بیشتر کمپ خود را زمانی انجام دهید که هوا بسیار گرمتر است بنابراین شما اینطور نیستید کاملا آیا نگران درجه حرارت هستید ، اما نمی توانید نارضایتی خود را از اکثر گزینه های چادر خریداری شده در فروشگاه پیدا کنید؟ گاهی اوقات متوجه می شویم که آنها برای سلیقه ما کمی بیش از حد آماده شده اند. به همین دلیل است که ما این راهنما را برای ساختن چادرهای DIY خود ، با جزئیات بیشتر در مورد آن فکر کردیم زندگی در فضای باز من، خیلی جالب بود آنها همه چیز را در مورد چگونگی دوام و قیمت مناسب چادرهای DIY به شما می گویند. و سبک تر برای حمل!

6. وان های فروشگاه دلار به عنوان محل نگهداری ظروف کمپینگ

وان های فروشگاه دلار به عنوان محل نگهداری ظروف کمپینگ

شاید شما در واقع به دنبال راهی ساده و مقرون به صرفه هستید تا بتوانید تمام وسایل مورد نیاز برای تغذیه خانواده خود را در اردوگاه خود زیبا و منظم نگه دارید ، اما ایمن و تمیز نیز باشید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم به طور حتم پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید Pennies Into Pearls با استفاده از وان های متفاوت و کاملا مقرون به صرفه از فروشگاه دلار ، به همان چیزی رسید. آنها به شما نشان می دهند که چگونه صفحات کاغذی ، کارد و چنگال پلاستیکی و لوازم آرایش را مرتب کنید!

7. ادویه جوشان های ظرف Tic Tac

دستگاه های تکان دهنده ادویه تیک تاک

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که آشپزی را آنقدر دوست دارید که مرتباً می توانید غذاهای خوشمزه و کاملاً خوشمزه را پیدا کنید ، حتی زمانی که شما و خانواده تان در جاده بین کمپ ها هستید. در این صورت ، ما احساس می کنیم که شما ممکن است فرد کاملی برای امتحان این ترفند باشید Ktchn برای اطمینان از اینکه می توانید هر ادویه ای را که دوست دارید در طول راه به غذای خود اضافه کنید! بررسی کنید که چگونه آنها ظروف خالی Tic Tac را با چاشنی های دلخواه خود پر کرده و برچسب گذاری کرده اند.

8. اسپری حشرات روغنهای ضروری DIY

اسپری حشرات روغنهای ضروری DY

ما مطمئن هستیم که هرکسی که مدت زیادی را در بهار و تابستان در خارج از خانه گذرانده است ، از قبل می داند که پشه ها و دیگر حشرات گزنده چقدر می توانند بد باشند ، بنابراین تصور کنید که چقدر بیشتر در یک سفر کامل کمپینگ آنجا تجربه خواهید کرد. شما همیشه بیرون هستید! مطمئناً تعداد زیادی از اسپری های حشره خریداری شده در دسترس هستند ، اما ما همیشه می دانیم که عوامل بازدارنده بر اساس اسانس خانگی بسیار م ،ثرتر ، ارزان تر و سرگرم کننده تر هستند. یکی از دستور العمل های اسپری اشکال DIY مورد علاقه ما را بررسی کنید واقعاً ، آیا شما جدی هستید؟به

9. روکش کیسه خواب به عنوان کیسه خواب داگی

روکش کیسه خواب به عنوان کیسه خواب سگی

آیا علاوه بر نگرانی در مورد خودتان و بچه های خود در سفر در این فصل کمپینگ ، آیا قصد دارید چند دوست خزدار نیز با خود بیاورید؟ سپس ما می خواستیم قطعا پیشنهاد کنید مطمئن شوید که به دنبال چند راه اضافی برای گرم نگه داشتن آنها نیز هستید! برای شب ، ما راه را دوست داریم زندگی با موت ها از کیسه خواب مقاوم در برابر باد کیسه خواب گرم خود به عنوان کیسه خواب سگ مینیاتوری استفاده کردند تا مطمئن شوند که مدفوع آنها در هنگام خواب خیلی سرد نمی شود.

10. تخت صندوق عقب DIY برای کمپینگ اتومبیل

تخت صندوق عقب برای کمپینگ ماشین

شاید شما در واقع سفر کمپینگ خود را کمی متفاوت انجام می دهید و به این فکر می کنید که در یک سفر جاده ای بزرگ ، کمپ خودرویی را امتحان کنید ، به جای اینکه برای مدتی در جایی خاص پست بگذارید و یک کمپ کامل بسازید؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم که شما واقعا قدر راه را بدانید قابل دستورالعمل کل فرایند ساختن یک تختخواب راحت و شگفت انگیز راحت را درست مانند آنچه در اینجا می بینید ، تشریح می کند.

11. نحوه انتخاب محل خواب

نحوه انتخاب محل خواب

آیا واقعاً قصد دارید امسال در چندین منطقه مختلف در طول فصل کمپ کنید ، اما می خواهید مطمئن شوید که بهترین مکان برای خواب را بدون توجه به نوع زمینی که دارید انتخاب می کنید؟ خوب ، ما احساس می کنیم که ممکن است از این اطلاعات قدردانی کنید زیپ در فضای باز به همان اندازه که ما انجام دادیم ، به ویژه در مورد بحث در مورد انتخاب نقاط در مکانهای بسیار پیچیده مانند سواحل یا صخره ها. به عنوان مثال ، هنگامی که در نزدیکی ساحل اردو می زنید ، سعی کنید چادر خود را در محلی که زمین تغییر می کند و به پوشش گیاهی تغییر می کند ، بسازید. این به شما زمین محکم خوبی می دهد که هنوز کمی نرمی دارد.

12. زنگ ها را روی کفش های کودک نوپا نگه دارید

روی کفش های کودک نو پا زنگ بزنید

آیا علاوه بر خود و حیوانات خود ، آیا قصد دارید در سفرهای کمپینگ امسال با بچه های کوچک سفر كنید؟ در آن صورت ، ما می خواهیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید آنها را بیرون ببرید با تبدیل زنگ خرس به لوازم جانبی کفش ، فرزندان خود را از گم شدن یا ملاقات با حیوانات ناخواسته کمی ایمن نگه دارید! به این ترتیب ، شما همیشه ایده ای دارید که کوچکترهای شما در اطراف اردوگاه هستند.

13. نحوه ساخت کیت بقا در کمپینگ

نحوه ساخت یک کیت بقا در کمپینگ

شاید یکی از مفیدترین نکات DIY که ما برای کمپینگ دریافت کرده ایم ، ساختن یک کیت اضطراری باشد که همیشه در محل کمپ ما باقی بماند ، در صورت بروز هر اتفاقی. البته ، ما قبلاً بیشتر این موارد را حتی قبل از خروج از اولین ماجراجویی بزرگ کمپینگ مرتب کرده بودیم ، اما خواندن یادآوری این که هنگام تهیه یک کیت برای خود چه نوع چیزهایی را باید کنار هم بگذارید ، هرگز ضرری ندارد! بهتر نگاه کنید آن سوی چادر برای دیدن آنچه که آنها پیشنهاد می کنند از جمله.

14. نکاتی برای کمپینگ به تنهایی

نکاتی در مورد چادر زدن به تنهایی

هرکسی که تا به حال تنها یک یا دو شب چادر زده باشد ، احتمالاً از این موضوع آگاه است که چقدر شگفت انگیز می تواند آرامش بخش و آرامش بخش باشد. با این وجود ، تنها بودن در هر منطقه خلوت به این معنی است که شما به طور معمول ، در هر صورت ، به اقدامات احتیاطی بیشتری نیاز دارید. انواع کارها وجود دارد که می توانید برای مراقبت از خود در یک اردوگاه انفرادی انجام دهید و خوشبختانه برای همه ما ، کمپینگ در خواب اینجاست تا شما را با برخی از آنها آشنا کند. ما از نکاتی در مورد چیدمان ساده اردوگاه و چیدمان خواب قدردانی می کنیم.

15. توالت اردوگاهی DIY

توالت کمپ Diy

اکنون ، بسته به جایی که در این فصل کمپ می کنید ، شما ممکن به توالت های واقعی نزدیک سایت خود دسترسی داشته باشید! در سایر نقاط ، با این حال ، حفر یک سوراخ قدیمی قدیمی می تواند گزینه بهتر شما باشد. فقط در صورتی که نتوانید خود را به سطح کامل برسانید که با این حال ، در شیوه زندگی کمپینگ خود روستایی هستید ، در اینجا یک آموزش فوق العاده از یک مادر صرفه جو برای ساختن توالت فرنگی مخصوص خود که استفاده از آن آسان است و تمیز کردن آسان ، که به وضوح یک مزیت است!

آیا راهنمایی ها و ترفندهای بسیار عالی برای کمپینگ DIY دارید که به نظر می رسد هر زمان که با خانواده خود سفر می کنید اما در لیست ما آنها را نمی بینید واقعاً مفید هستند؟ همه چیز را در مورد آن به ما بگویید یا به برخی دستورالعمل ها پیوند دهید تا ما نیز آن را امتحان کنیم!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#هک #کمپینگ #خلاق

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید