مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

30 مدل پتو و قلاب بافی افغانی رایگان  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

30 الگوی پتو رایگان و قلاب بافی افغان

ما در تمام طول سال از علاقه مندان به قلاب بافی هستیم، اما اینطور است بخصوص در زمستان صادق است چیزی بسیار رضایت بخش در مورد پیچیدن با نخ و قلاب ما و ایجاد چیزی دنج وجود دارد! به همین دلیل ما در جستجوی پتو بافته شده و الگوهای افغانی هستیم تا در زمستان طولانی امتحان کنیم.

در صورتی که بتوانید از پیشنهادات جدید الگوی پتوی قلاب دوزی نیز استفاده کنید ، در اینجا 30 مورد از بهترین طرح هایی که در جستجوی ما به آنها برخورد کرده ایم آورده شده است.

1. پتو شارلوت

پتو شارلوت

اگر تا به حال طرفدار راه راه های بزرگ و بزرگ (مخصوصاً در رنگ های زمستانی) بوده اید ، پس این الگو از طرح های پنجه نجات یافته قطعا یکی برای شما است!

2. پرتاب کابلی میراث

پرتاب کابل با وراث

کابل ها چیزی است که مردم معمولاً در مورد الگوهای بافتنی صحبت می کنند، اما این کاملاً درست است که در پروژه های قلاب بافی نیز نمی توانید آنها را بسازید. به این الگوی دوست داشتنی نگاه کنید سیورلا تا ببینم چگونه کار می کنند

3. Simple Granny Stripe afghan

نوار ننه ساده افغانی

آیا ایده راه راه برای شما جالب بود ، اما فکر می کنید ترجیح می دهید لاغرتر شوید ، تعداد بیشتری از آنها را اضافه کنید و شاید یک پیچ و تاب جالب اضافه کنید؟ سپس شما قطعا باید این الگو را بررسی کنید کریستین در بین.

4. پتو کابل بافتنی فرانسوی ناپولی

پتو کابل بافتنی فرانسوی ناپولی

تا اینجا ما در مورد هر دو راه راه و کابل در قلاب بافی صحبت کرده ایم، اما اگر بخواهید این دو را با هم ترکیب کنید چه؟ دقیقا همین است سوزن های قلاب نخ با این الگوی زیبا انجام می دهد!

5. پتو Vintage Rippling Blocks

پتو بلوک های موج دار قدیمی

راه راه ها عالی هستند، اما گاهی اوقات شورون ها بهتر هستند، به خصوص اگر طرفدار زیادی از بافت بصری باشید! ما به خصوص راه را دوست داریم آنجلا ماریا راه راه را از طریق یک الگوی رنگی تکراری کامل در تن های زیبا جواهر.

6. پتو کابل Nail Diamond

پتو کابلی الماس ناخن

ما در مورد آن صحبت کرده ایم دیداری بافت، اما اگر ترجیح می‌دهید بافتی درست کنید، واقعاً می‌توانید احساس کنید؟ سپس فکر می کنیم این پتوی متقاطع فوق العاده از سوزن قلاب نخ درست در کوچه شما خواهد بود

7. پتو بریار رز

پتو رز بریار

آیا قسمت مورد علاقه شما از قلاب دوزی همیشه زیبا بوده است بخیه های قلاب بافی شما با الگوهای مختلف مواجه شده اید. هرچه ظاهر پیچیده تر باشد ، بهتر است؟ خوب ، این دوخت خاص چندان سخت نیست اما مطمئناً دلپذیر به نظر می رسد ، بنابراین پتو را بررسی کنید شار فیبر.

8. پتوی درشت

پتوی ضخیم

زمستان است کامل وقت بافندگی بزرگ و ضخیم است ما عاشق این هستیم که محصولات نهایی احساس ضعف می کنند و ما همچنین دوست دارم چقدر سریع بخیه می زنند و برایشان هدایایی عالی می سازد. این پتو پرتاب دنج از همیشه رونی مثال کاملی است که منظور ماست.

9. پتو پرتاب قلاب بافی درشت

پتو با قلاب دوزی تکه تکه

در صورتی که کلماتی که تا به حال توجه شما را به خود جلب کرده باشد عبارتند از “نوار” و “بخیه های منحصر به فرد” ، در اینجا یک الگوی کلی وجود دارد که این دو را به خوبی ترکیب می کند! جزئیات کامل را برای تهیه دست خود دریافت کنید لیلی کنیتس.

10. پتو میدان مادربزرگ

پتو مربع مادربزرگ

اگر تا به حال یک پتو درست نکرده اید که از وسط شروع شده و از بیرون ساخته شود ، متأسفانه به شما می گوییم که چیزی سرگرم کننده را از دست داده اید! اگر قبلاً مربع های کوچک قدیمی مادربزرگ را بافته اید ، با این تکنیک آشنا خواهید بود ، فقط این بار در اندازه جامبو. الگو را از طرح های کلبه دیزی.

11. پتو قلاب بافی Mod Heirloom

پتو بافندگی قلاب دوزی

آیا به دنبال یک پتوی ساده با دوخت چشمگیر هستید که فقط کمی کنتراست بصری داشته باشد؟ سپس این الگوی دوست داشتنی از مادر در یک بخیه درست در کوچه شما خواهد بود (مهم نیست که کدام رنگ را انتخاب کنید).

12. همه دو قلاب بافی افغانی

همه دو قلاب دوزی افغانی

در اینجا چیزی سریع و سرگرم کننده برای دوستداران قلاب بافی دوتایی وجود دارد! ما احساس عاشق شدن با یک بخیه خاص را زمانی می شناسیم که آنقدر خوب تسلط داشته باشیم که بتوانیم بدون نگاه کردن آن را انجام دهیم. اطلاعات کامل را دریافت کنید کریستین در بین.

13. پتوی سنجاقک

پتوی سنجاقک

آیا ترجیح می دهید به جای دوختن دوخت های چشم گیر ، نوعی الگوی بصری را در پتو ایجاد کنید؟ خوب، این یکی با رنگ‌های روشن و شکل‌های سنجاقکی‌اش کمی تابستانی است، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید آن را اکنون بسازید و آن را برای بعد ذخیره کنید! الگو را به طور کامل در ادامه مطلب ببینید جانایا شوینارد.

14. پتو کلاه دار قلاب بافی

پتو با روکش قلاب دوزی

آیا واقعاً به دنبال چیزی دنج و فوق العاده هستید تا بچه های کوچک خود را در زمستان روی نیمکت بچرخانید در حالی که آنها در عصرهای سرد بیشتر فیلم می بینند؟ خوب ، چه چیزی می تواند دنج تر از پتویی باشد که کاپوت مخصوص به خود را دارد؟ این چیزی است که ساخت و انجام خدمه به شما نشان می دهد که چگونه در اینجا درست کنید.

15. پتو تابستانی Harlequin

پتوی هارکوین تابستانی

در صورت تمایل به چالش و اطمینان از مهارت های خود ، در اینجا یک پتوی تکه ای فوق العاده است که به شما امکان می دهد با شکل و رنگ کار کنید! پیپ هالی دارای الگو و دستورالعمل کامل برای شما می باشد.

16. پتوی Flower Princess

پتو پرنسس گل

بودی خیلی واقعاً وقتی صحبت از بافتی را شروع کردیم که هر دو می توانید ببینید و احساس؟ خوب ، اگر گلها تا به حال مورد علاقه شما بوده اند ، پس ما می خواهیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به این پتوی کاملا خیره کننده که روی آن نشان داده شده است بیندازید قلاب دوزی.

17. پتو سلتیک کوک را در هم ببافید

پتو کوک سلتیک را در هم ببافید

آیا ما واقعاً با الگوی کوک متقاطع توجه شما را جلب کردیم ، اما نمی توانید آرزو کنید که آرزو می کنیم کمی بافته تر به نظر برسد؟ سپس ما کاملا مطمئن هستیم که این پتو از قله طراحی دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید!

18. پتوی آتش نشانی

پتوی آتش نشانی

اگر می خواهید نام مناسب باشد ، این الگوی خاص به طیف رنگ خاصی نیاز دارد ، اما از نظر بصری نیز مطلوب است که در هر رنگی فوق العاده به نظر می رسد. ببینید که چگونه مربع های مارپیچی دوست داشتنی با جزئیات بیشتر ساخته شده اند پیچ و تاب نخ.

19. پتوی پتو زیبا

پتوی زیبای طاووسی

مانند پتوی بالا، اگر آن را در رنگ‌های سبز، آبی، زرد و سبز مانند یک طاووس واقعی درست کنید، این الگو بیشتر شبیه به اسم خود خواهد بود. از آنجا که شکل مشخص شده توسط کرافتلینگ هرچند بسیار دوست داشتنی است ، اما هنوز هم در رنگهای دیگر جلوه ای بسیار شیک خواهد داشت!

20. پتو شورون بافت دار

پتوی شورون بافت

فقط در صورتی که از طرفداران پر و پا قرص نوارهای شورون بودید که قبلاً در لیست خود به شما نشان دادیم، اما نمی‌توانستید آرزو نکنید که کل طرح دارای بافت بیشتری باشد، در اینجا یک افکت آجدار در همان الگوی زیگ زاگ عالی وجود دارد. توجه داشته باشید.

21. Arrow Stitch افغانستان

پیکان دوخت افغانی

در اینجا یک گزینه پتوی دیگر برای افرادی است که هر دو راه راه را دوست دارند و بخیه های تعریف شده عالی! نفس کشیدن به شما می آموزد که چگونه یک پتو بسازید که مانند پیکان در هر نوار جمع می شود.

22. پتو کابین روشن

پتو کابین چوبی روشن

آیا زیبایی رو به افزایش مربع مادربزرگ پتو که در بالا دیدید واقعاً برای شما جذاب بود ، اما نمی توانید از این سال بپرسید که آیا اگر مربع ها به طور کامل تکرار شوند ، ممکن است سردتر باشد؟ سپس ما احساس می کنیم که شما واقعاً با این الگو کنار می آیید برند شیر.

23. بلک بری سالاد افغانی

سالاد شاه توت افغانی

آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر ایده ایجاد پتویی را دوست دارید که دارای نوعی بافت سطحی باشد که می توانید احساس کنید، اما قبلاً در این فصل به اندازه کافی الگوهای عبوری انجام داده اید؟ در این صورت شاید شما این ظاهر گرد را با حوله های کوچک پومپوم مانند آن ترجیح دهید و احساس عالی کنید تشکر می رود به مغرور برای این یکی

24. Square Upon Square پرتاب

پرتاب مربع به مربع

فقط اگر ایده ساختن یک مربع بزرگ مادربزرگ را دوست داشتید، همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، اما ترجیح می دهید یک الگوی دوخت پیچیده تر را در آن ترجیح دهید، در اینجا یک الگوی توری مربع در مربع وجود دارد که به صورت گام به گام شرح داده شده است. مهندس کاترین!

25. پتو Bobble Stripe

پتو راه راه بامبل

آیا به ایده حبابی که در بالا به شما نشان دادیم علاقه دارید اما مطمئن نیستید که کاملاً می خواهید که تعداد زیادی توپ در سطح پتو شما؟ سپس ما فکر می کنیم که شما ممکن است کمی بهتر با این راه راه و اندکی طرح بارگیری بابول از قله طراحی!

26. توت های برفی پرتاب می کنند

توت های برف پرتاب می شوند

در اینجا یک پتوی فوق‌العاده درشت وجود دارد که با وجود راه‌های مربع جذاب، به سرعت درست می‌شود. ما ایده ساخت آن را در رنگهای فصلی زمستانی دوست داریم زیرا بسیار گرم است. الگوی کامل را از شار فیبر.

27. پتو زیگ زاگ قلاب بافی

پتوی زیگزاگ بافندگی

شاید شما در واقع هستند هنوز به این فکر می کنید که چقدر ایده ساختن یک پتوی بافتی متقاطع را دوست دارید اما فقط به این دلیل که نمی توانید از خود بپرسید که آیا نسخه چاق تری وجود دارد؟ خوب، ایده های زیبا اینجاست تا به آن آرزوها برسد

28. اوج پوسته افغانی

اوج پوسته افغانی

در اینجا یک ایده برای همه دوستداران کوک پوسته ما وجود دارد! این الگو علاوه بر جشن دوخت مورد علاقه شما ، به شما این فرصت را می دهد که راه راه را راه اندازی کرده و با رنگ ها بازی کنید. جزئیات کامل را دریافت کنید طراحی طرح دوستان.

29. پرستو 4.5 ساعت افغانی

پرستو 4 5 ساعت افغانی

آیا به دنبال یک افغانی فوق العاده هستید که شخصیت زیادی داشته باشد ، اما جبران آن نیز تا آنجا که ممکن است سریع باشد ، زیرا شما باید در آخرین ثانیه برای کسی هدیه ای تهیه کنید؟ سپس ما فکر می کنیم که چگونه این پتوی فوق العاده با پوم پوم سرد در لبه ها تنها در 4.5 ساعت به پایان می رسد! Make and Do Crew به شما نشان می دهد که چگونه انجام می شود

30. دم پری دریایی یک شب

یک شب دم پری دریایی

در مورد پتوهای قلاب دوزی شده که دارای ویژگی های زیادی هستند ، تقریباً نمی توان این پتوی فوق العاده شکل دم دریایی را برای آن کتک زد. فقط به آن باله نگاه کنید! اما اوتول به شما نشان می دهد که چگونه مرحله به مرحله یکی از موارد خود را بسازید.

آیا یکی از علاقه مندان به قلاب بافی را می شناسید که به دنبال الگوهای جدیدی برای امتحان کردن در زمستان به منظور تهیه پتوهای دنج جدید بوده است؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا آنها انواع الگوها و طرح های جدید پتو را برای امتحان زمستان امسال داشته باشند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#مدل #پتو #قلاب #بافی #افغانی #رایگان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید