مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

نحوه ی ساخت درخت تزیینی بشقابی (آموزش تصویری)

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

DIY Art Plate Tree Art

آیا به دنبال یک کار هنری سرگرم کننده برای انجام این کار در آخر هفته با بچه ها هستید؟ یا شاید شما به یک ایده برای یک پروژه هنری گروهی نیاز داشته باشید. در هر صورت ، این هنر درخت کاغذ DIY برای همه سنین مناسب است. ببینید که چگونه من آن را درست در اینجا قرار داده و یاد بگیرید چگونه آن را خودتان درست کنید!

هنر درخت بشقاب کاغذی Diy

این پروژه در واقع به اندازه کافی ساده است که بچه های من می توانند اساساً همه کارها را به تنهایی انجام دهند ، اما من هنوز هم در کنار آنها خودم را ساختم تا بتوانم بخشی از سرگرمی باشم ، و با آنها وقت بگذارم ، و کل فرآیند آسان برای دیدن و امتحان کردن سایر افراد را مشخص کرد. این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • یک صفحه کاغذی
 • pom pom صنایع دستی رنگی در اندازه های مختلف
 • پاک کننده کاج سبز
 • قیچی
 • چسب گرم
 • منگنه تک سوراخ

مرحله 1: لیست خود را بررسی کنید

مواد خود را جمع کنید!

مواد هنری درخت کاغذ دیواری

مرحله 2: بشقاب را برش دهید

از نوک قیچی خود برای ایجاد سوراخ در وسط صفحه کاغذ خود استفاده کنید. از آن سوراخ به عنوان نقطه شروع استفاده کنید تا یک دایره را از مرکز مکان برش دهید. دایره خود را بزرگتر و گسترده تر از تمیزکننده های لوله خود نکنید. من اطمینان حاصل کردم که یک اینچ فضا بین لبه دایره برش خود و جایی که طرفین صفحه شروع به بالا آمدن می کنند ، بگذارم. بعداً به آن اضافه احتیاج خواهید داشت.

صفحه برش درخت کاغذ دیواری

صفحه گرد کاغذ دیواری بشقاب گرد

هنر کاغذ دیواری هنر درختی که ؛ ل

مرحله 3: سوراخ سوراخ کنید

از منگنه تک سوراخ خود برای ایجاد سوراخهایی در اطراف لبه دایره خود در فضای اضافی که در بالا توضیح دادیم استفاده کنید. شش سوراخ در پایین دایره ایجاد کنید و کمی به طرف خود خم شوید و نه سوراخ در امتداد لبه بالایی دایره از شش اول عبور کرده ، کمی به طرف دیگر خم شوید. متناوب کردن سوراخ ها به سمت مخالف از این قبیل به درخت شما کمک می کند تا بعداً به باد متمایل شود.

تمبر درخت کاغذ دیواری

کاغذ دیواری کاغذ دیواری تمبرهای بیشتر

مرحله 4: پاک کننده های لوله را اضافه کنید

شروع به ایجاد تنه و شاخه های درخت خود با استفاده از پاک کننده های لوله سبز کنید! قسمت کناری بشقاب را که می خواهید غذا سرو کنید به عنوان قسمت جلویی و زیر بشقاب به عنوان قسمت عقب رفتار کنید که در آن کار کمی مرتب تر می شود. تمیزکننده های لوله خود را از سوراخ های پایین رد کنید و آنها را گسترش دهید تا در قسمت بالا نیز همین کار را انجام دهند ، اما خلاق باشید هیچ روش پایداری برای این قسمت وجود ندارد. حفره هایی را انتخاب کنید که نزدیک یا دور از هم قرار گرفته اند تا پاک کننده های لوله را در زوایای مختلف قرار دهید ، دستگاه های تمیز کننده لوله خود را به روش های مختلف در وسط به دور یکدیگر بچرخانید ، بنابراین قسمت پایین آنها را مانند ریشه هایی که منجر به یک تنه خرد شده در وسط و سپس بیشتر می شود ، نگه می دارد زاویه های خرد شده در بالا مانند شاخه ها قرار دارند. هدف ایجاد بافتی مانند میله درخت گره دار و شکل دادن به درختی است که از زمین رشد می کند و به آسمان می رسد. با چرخاندن انتهای تمیز کننده های لوله به دور خود و خم کردن آنها در پشت صفحه ، هر یک را در جای خود محکم کنید تا از سوراخ ها به عقب برنخوردند. در صورت تمایل می توانید انتهای خود را به عقب خم کرده و در حالت قرارگیری چیزها تغییر دهید تا درست جلوه کند. هنگامی که از نوع نگاه درخت راضی بودید ، از سرگرمی چسب داغ خود استفاده کنید تا تمام انتهای آن را در قسمت پشت صفحه بچسبانید تا پاک کننده های لوله از سوراخ هایی که قرار داده اید باقی بمانند.

کاغذ دیواری کاغذ دیواری مرحله 4

صفحه هنر کاغذ دیواری مرحله 4a

مرحله هنر درخت کاغذ دیواری مرحله 4b

صفحه هنر کاغذ دیواری مرحله 4c

مرحله هنر درخت کاغذ دیواری مرحله 4d

صفحه هنر کاغذ دیواری مرحله 4e

صفحه هنر کاغذ دیواری مرحله 4f

کاغذ دیواری کاغذ دیواری مرحله 5

مرحله 5: پوم پوم های خود را بچسبانید

برگهای خود را با استفاده از pom pom crafting خود ایجاد کنید! قسمت انتهایی درخت شما که در آن پوم ها را پراکنده و گروه بندی می کنید ، انتهای آن با سوراخ های بیشتر سوراخ می شود ، زیرا گسترش بیشتری از پاک کننده های لوله دارد تا به عنوان شاخه عمل کند. چسب داغ را به پمپ های خود بمالید و آنها را به سمت پایین بچسبانید ، رنگ ها را در موقعیتی قرار دهید که به نظر شما بهترین است و اندازه ها را با هم مخلوط می کنید تا دوباره بافت ایجاد شود. pom poms ممکن است گرد باشد و به شکل برگ نیست ، اما پیام واضح است و بصری کمی مدرن به نظر می رسد هنر مدرن است!

کاغذ دیواری کاغذ دیواری مرحله 5b

صفحه هنر کاغذ دیواری مرحله 5c

هنر درخت بشقاب کاغذی Diy

شما هر وقت از چگونگی به نظر رسیدن برگ های پوم پوم خود راضی باشید کار شما تمام شده است! فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #Art #Plate #Tree #Art

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید