مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

DIY Popsicle Stick Sledge

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

DIY Popsicle Stick Sledge

وقتی من با بچه هایم خلاق می شوم ، تمایل داریم که a بسیار کاردستی با چوب های بستنی آنها از کار با چیز دیگری غیر از کاغذ ساختمانی سیاه می شوند و من آن را دوست دارم زیرا مقرون به صرفه هستند و پروژه ها معمولاً به اندازه ای ساده هستند که خودشان انجام می دهند و باعث می شود احساس استقلال کنند. با این حال ، اخیراً فهمیدم که واقعاً چقدر هستم لذت ببرید کار با popsicle خودم نیز می چسبد ، بنابراین تصمیم گرفتم چیزی را کمی شبیه بچه ها و کمی بیشتر به آنچه دوست دارم بسازم ، بسازم. اینگونه بود که خودم را پیدا کردم و مشغول ساختن این زیور آلات سورتمه چوبی دوست داشتنی هستم که نمی توانم به اشتراک گذاری آن کمک کنم!

سورتمه چوبی Popsicle

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • چوب Popsicle (دو طول منظم و پنج کوتاه یا مینیاتور)
 • کاغذهای کوچک ساختگی مصنوعی
 • مهره های مروارید قرمز
 • نخ سفید
 • کاغذ سبز
 • رنگ قهوه ای
 • یک قلم مو
 • قیچی ناخن خمیده
 • یک چوب چسب

مرحله 1: آماده باشید

مواد خود را جمع کنید!

سورتمه چوبی Popsicle مرحله 9bمواد سورتمه چوبی را می چسباند

مرحله 2: چسب بهم بچسبید

در امتداد لبه کناری یکی از چوبهای بستنی کوتاه خود چسب بزنید. آن را به لبه کناری یک چوب کوتاه دیگر بچسبانید ، انتهای بالا و پایین آنها را در یک صف قرار دهید تا هر دو به طور مساوی بنشینند.

چسب سورتمه چوبی Popsicle همه

سورتمه چوبی Popsicle ترتیب

مرحله 3: جمع آوری کنید

چوب را به لبه کناری سومین چوب بستنی کوتاه بزنید و آن را به سمت چپ اولین چوب خود بچسبانید ، اما این بار آنرا یک سانتیمتر پایین بیاورید. این باعث می شود که چوب اول کمی از انتهای انتهای آن بیرون زده و انتهای پایین آن چوب کمی از چوب اول بیرون بیاید. کل این فرایند را با یک چوب چهارم در طرف دیگر تکرار کنید ، انتهای بالای چوب چهارم خود را با سومین چوبی که به پایین چسبیده اید حفظ کنید.

مرحله 3 سورتمه چوبی Popsicle

رنگ سورتمه چوبی Popsicle

سورتمه چوبی Popsicle قالب را ساخت

مرحله 4: دونده را بسازید

چسب را به لبه کناری یکی از چوبهای بستنی دیگر خود بمالید. آن را به آن طرف بچرخانید ، تا عرض آن بلند شود و به طرف بالا قرار بگیرد و طرف چسبانده شده را از طریق مرکز چوب بستنی کوتاه تر به سمت چپ بچسبانید. سورتمه شما حالا یک دونده دارد! این کار را در سمت راست تکرار کنید تا یک سکوی دوم راننده بدست آورید. چوبهای بلند را طوری قرار دهید که کمی بیشتر از انتهای انتهای چوبهای کوتاهتر شما از قسمت انتهای پایین بیرون بیایند ، در حالی که انتهای آنها به طور مساوی با یکدیگر نشسته اند.

رشته سورتمه چوبی Popsicle

چسب سورتمه چوبی Popsicle

سورتمه چوبی Popsicle آویزان است

مرحله 5: مهاربند کردن

آخرین چوب بستنی کوتاه کوتاه خود را در یک طرف صاف قرار دهید. سورتمه خود را برگردانید و این چوب کوتاه را در امتداد انتهای جلوی چوب های دونده بلندتر قرار دهید ، مانند مهار یک سورتمه واقعی. اطمینان حاصل کردم که انتهای این چوب بریس حتی در دو طرف قرار دارد. من همچنین مقداری از چوب دونده را گذاشتم که در بالای چوب مهاربندم قرار گیرد تا ظاهری واقع بینانه نیز پیدا کند.

مرحله 8b سورتمه چوبی Popsicle

مرحله 8c سورتمه چوبی Popsicle

مرحله 6: رنگ آمیزی کنید

با استفاده از قلم مو ، سورتمه خود را کاملاً قهوه ای رنگ کنید ، مثل اینکه از بالا و پایین از چوب لکه دار تیره ساخته شده است.

تصویر 11

تصویر 12

مرحله 7: حلقه خود را ایجاد کنید

رشته خود را بردارید و انتهای آن را روی خود تا کنید تا حلقه ای به طول دو اینچ داشته باشید. حلقه را از روی رشته ریز کنید. حلقه را باز کنید و به هر انتهای طول رشته خود چسب بزنید. سورتمه خود را دوباره به صورت قائم بچرخانید تا روی دونده های آن بنشیند و یک سر آن را به داخل دونده سمت راست و انتهای دیگر آن را به داخل دونده سمت چپ بچسبانید. سورتمه شما اکنون یک رشته زینتی دارد که می توانید آن را آویزان کنید!

رشته سورتمه چوبی Popsicle

چسب سورتمه چوبی Popsicle

مرحله 8: هالی درست کنید

از ورقه نمد سبز خود سه مربع کوچک برش دهید و سپس لبه های هر یک را به شکل های خوشه ای مرتب کنید تا سه برگ کوچک خاکی ایجاد کنید. به یک انتهای نوک تیز هر برگ چسب بزنید و آنها را در یک بسته نرم افزاری در سمت راست و بالای پایه سورتمه بچسبانید. انتهایم را جمع کردم و لایه لایه کردم ، و اجازه دادم سرهای دیگر مثل یک شاخه خال واقعی بیرون بیایند.

مرحله 8 سورتمه چوبی Popsicle

مرحله 8a سورتمه چوبی Popsicle

مرحله 9: جزئیات را بچسبانید

به ته مخروط های کاج و دانه های مروارید قرمز که نشان دهنده توت است ، چسب بزنید. اینها را مانند دسته ای از دارواش کریسمس که به صورت مرتب در بالای پایه های برگ های مقدس شما قرار دارند ، بچسبانید.

مرحله 9 سورتمه چوبی Popsicle

مرحله 10 سورتمه چوبی Popsicle

مرحله 10 سورتمه چوبی Popsicle

تزیین سورتمه مسافرتی جدید شما رسماً تمام شد! فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #Popsicle #Stick #Sledge

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید