مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

آدم برفی اسکی Pinecone اسکی

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

آدم برفی اسکی Pinecone اسکی

اگر کاملاً صادق باشم ، بوده ام غرق اخیراً با کاردستی با Pinecones واقعی بچه های من هم یک ضربه واقعی از آن دریافت کرده اند ، بنابراین من تمام تلاش خود را کرده ام تا انواع کارهای دوستانه کودک را که می توانیم با هم درست کنیم ارائه دهم! به همین دلیل ، هنگامی که ما بعداً در زمستان یک سفر اسکی خانوادگی را برنامه ریزی کردیم و بچه ها همه هیجان زده شدند ، من این ایده را داشتم که سنگهای چوبی را به آدم برفی های اسکی کوچک خنده دار تبدیل کنم تا راهی برای جشن گرفتن هیجان آنها و ترکیب آنها با کارهای هنری مورد علاقه اخیرشان باشد. تکنیک. من حتی مراحل کار را روی یکی از آدم برفی ها مستند کردم ، فقط در صورتی که افراد دیگر بخواهند آن را امتحان کنند.

آدم برفی اسکی Pinecone

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • یک مخروطی
 • پوم مات کوچک سفید
 • یک نشانگر سیاه
 • تمیز کننده پایپر (سفید ، قرمز و آبی با نوارهای سفید)
 • دو عدد چوب کوچک
 • یک توپ پنبه ای چرخیده
 • دو خلال دندان
 • کاغذ دستمال قرمز
 • دو دکمه بسیار کوچک
 • قیچی
 • چسب گرم

مرحله 1: آماده سازی

مواد خود را جمع کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام وسایل مورد نیاز خود را دارید!

مواد آدم برفی اسکی Pinecone

مرحله 2: کلاه درست کنید

آدم برفی خود را یک کلاه نوک تیز کنید! مربع را از گوشه پایین سمت راست صفحه قرمز دستمال کاغذی خود ببرید که تقریباً یک اینچ در یک اینچ است. مربع را به زاویه بچرخانید تا گوشه ای در پایین ، بالا و هر طرف مانند یک الماس داشته باشید. با شروع از گوشه پایین ، گوشه دست راست را به آرامی و به طور مساوی گرد کنید و در گوشه بالا تمام کنید ، با قیچی خود یک شکل منحنی را از یک طرف برش دهید. گوشه گوشه سمت چپ خود را ترک خواهید کرد ، همانطور که در بالای نوک کلاه قرار می گیرد.

کاغذ آدم برفی اسکی Pinecone

کاغذ برش آدم برفی اسکی Pinecone

مرحله 3: کلاه را شکل دهید

شکل قرمز جدید خود را به شکل کلاه مخروطی شکل در بیاورید و قسمت پایین آن را به سمت داخل و داخل بیاورید ، بنابراین به سمت بالا خم می شود و از گوشه سمت چپ برجسته تر می شود. سمت راست جایی که قوس را می برید ، یک دهانه دایره ای وسیع تر خواهد بود که روی سر آدم برفی شما قرار می گیرد. چسب را در امتداد لبه مستقیم در قسمت بالا بچسبانید و آن را به سمت پایین سمت چپ که به سمت داخل حلقه کرده اید بچسبانید تا شکل مخروط خود را در جای خود لنگر بیندازید.

گوشه های دور آدم برفی اسکی Pinecone

مخروط کوچک آدم برفی اسکی Pinecone

آدم برفی اسکی Pinecone مخروط را می پیچد

مرحله 3: بدن را جمع کنید

به قسمت پایین پنبه چرخ خورده خود چسب گرم بزنید و آن را به قسمت مخروطی مخروطی مخروطی بچسبانید تا بدن و سر آدم برفی ساخته شود. سپس ، چسب حرارتی را دقیقاً در قسمت داخلی دهانه کلاه خود بمالید ، تا لبه را لمس کنید ، سپس آن را با دقت در بالای سر آدم برفی خود قرار دهید.

کلاه اضافه کردن آدم برفی اسکی Pinecone

مرحله 4: بازوها را بسازید

پاک کننده لوله سفید خود را از وسط ببرید و یک نیمه آن را به آغوش آدم برفی تبدیل کنید. هر انتها را از سمت داخل خم کنید تا یک حلقه ایجاد کنید که دستان او باشد و کل طول را کمی در وسط خم کنید تا دست ها به جلو منحنی شوند. یک نقطه چسب داغ در وسط آن منحنی بمالید و دستها را دور پشت قرار دهید تا در محل قرارگیری سر آدم برفی و بدن مخروطی تو در تو قرار بگیرد. بازوها و دست های تمیز کننده لوله مانند رسیدن به جلو جلو می روند.

قدم آدم برفی اسکی Pinecone

کمان آدم برفی اسکی Pinecone

دست های آدم برفی اسکی Pinecone

مرحله 5: روسری درست کنید

یک قطعه دو اینچی از انتهای لوله پاک کن آبی و سفید خود برش دهید و آن را به روسری آدم برفی خود تبدیل کنید! آنرا مانند بازوها از وسط خم کنید و درست مثل قبل آن را به پشت گردن آدم برفی خم کنید. نوک های روسری را از قسمت جلویی خم کنید تا از زیر چانه او روی هم عبور کرده و آنها را در جایی که با هم ملاقات می کنند بچسبانید یا بچرخانید تا در جای خود صلیب قرار بگیرند.

مرحله 5 آدم برفی اسکی Pinecone

آدم برفی اسکی Pinecone مرحله 6

مرحله 6: اصلاح

یک قطعه دو اینچی از انتهای لوله پاک کن قرمز خود برش دهید و آن را به همان شکل منحنی که در تمام مدت کار کرده اید خم کنید. یک نقطه چسب در جلوی کلاه آدم برفی خود ، درست در امتداد لبه قرار دهید و مرکز منحنی تمیز کننده لوله قرمز خود را در آنجا لنگر دهید. دو انتهای آن را به دور سر آدم برفی بپیچید تا از وسط در پشت قرار بگیرید. آنها را کوتاه کنید تا به طور مساوی به هم برسند ، در امتداد لبه پشت کلاه چسب بزنید و انتهای آن را به پایین بچسبانید. کلاه آدم برفی شما اکنون لبه کرکی دارد! بعد ، روی نوک کلاه آدم برفی خود را در قسمت بالا چسب بزنید و گلدان کوچک کاردستی سفید خود را در آنجا بچسبانید.

آدم برفی اسکی Pinecone مرحله 7

کلاه قرمز برفی اسکی Pinecone

مرحله 7: اسکی ها را اضافه کنید

چسب حرارتی را در دو طرف مرکز در قسمت کناری مخروطی قرار دهید. چوب بستنی مینیاتوری خود را به آنجا بچسبانید تا اسکی های آدم برفی خود را درست کنید ، هر کدام را طوری قرار دهید که انتهای آنها با یکدیگر برابر باشد ، در قسمت جلوی آن کمی بیشتر از پشت قرار دارد.

مخروط آدم برفی اسکی Pinecone

پایه های ساده آدم برفی اسکی Pinecone

مرحله 8: قطب ها را وصل کنید

به مرکز یکی از دکمه های خود چسب بزنید و یک نوک از خلال دندان را در آنجا بچسبانید تا بلند شود. انتهای بالای آن را از مقابل دکمه از حلقه یکی از دست های آدم برفی خود عبور دهید و سپس به اسکی چوبی زیر آن دست کمی چسب بزنید و دکمه را در آنجا فشار دهید تا مستقیم بالا بماند. آدم برفی شما اکنون میله اسکی دارد. کل مراحل را در سمت دیگر تکرار کنید تا او دو مورد داشته باشد.

کف چسب آدم برفی اسکی Pinecone

آدم برفی اسکی Pinecone مرحله 8

مرحله 9: صورت را بکشید

با استفاده از نشانگر مشکی خود ، دو چشم ، بینی و لبخند به آدم برفی خود هدیه دهید.

Pinecone skiing snowman draq eye

دهان استنسیل آدم برفی اسکی Pinecone

همه شما تمام شد! فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

آدم برفی اسکی Pinecone برای کریسمس

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#آدم #برفی #اسکی #Pinecone #اسکی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید