مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

لوازم عکس خانگی خلاقانه برای NYE

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

لوازم عکس خانگی خلاقانه برای NYE

اگر چیزی در مورد شب سال نو دوست داشته باشیم (و بیایید واقع بین باشیم، واقعا وجود دارد زیاد چیزهایی که در مورد آن دوست داریم)، ​​گرفتن عکس های سرگرم کننده با دوستانمان در حالی که جشن می گیریم! چند سال پیش، ما از یک برنامه تلویزیونی الهام گرفتیم تا انواع وسایل احمقانه DIY را برای دوستانمان بسازیم تا زمانی که آنها تا نیمه شب عکس می گرفتند، آن ها را بردارید، بپوشید یا نگه دارید و آنقدر سرگرم کننده بود که ما واقعاً لذت بردیم. از آن زمان به این سنت ادامه داد. با این حال، از آنجایی که ما هر سال یک مهمانی میزبانی می کنیم، برای اینکه مطمئن شویم آن را خلاقانه نگه می داریم، به اینترنت الهام گرفته ایم.

فقط در صورتی که ایده ساختن وسایل عکاسی DIY NYE را برای مهمانان خود دوست داشته باشید تا از آنها به اندازه ما استفاده کنند، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین طرح ها، ایده ها و آموزش هایی وجود دارد که تا به حال با آنها روبرو شده ایم. در این فصل تعطیلات!

1. لوازم عکس ایموجی

لوازم عکس ایموجی

چه کسی دوست ندارد برای دوستان خود تعداد زیادی ایموجی در تلفن خود بفرستد؟ چیزهایی با شکل و مضمون Emjoi در سال‌های اخیر در دنیای DIY بسیار رواج داشته‌اند، بنابراین جای تعجب نیست که این ایده در دنیای وسایل مهمانی نیز محبوب بوده است. ببینید چگونه این اشکال و چهره های خنده دار با استفاده از رولپلاک های چوبی و کارت ضخیم یا کاغذ اسکرپ بوک روی آن ساخته شده اند. من جاسوسی می کنم!

2. لوازم کاغذی براق

لوازم کاغذی براق

آیا در واقع ترجیح می دهید مجموعه ای از وسایل جشن را برای دوستان خود ایجاد کنید تا از آنها استفاده کنند؟ به طور کامل از آنجایی که در سال‌های گذشته متوجه شده‌اید که آنهایی که کمی زرق و برق دارند، همیشه بیشترین استفاده را می‌کنند؟ سپس ما فکر می کنیم با چیزی مانند این کلاه های مصنوعی و حباب های سخنرانی کمی بهتر کنار می آیید کندال جکسون که کاملا از کاغذ زرق و برق ساخته شده اند!

3. لوازم عینک DIY NYE

لوازم عینک DIY Nye

اگر می خواهید از ابتدا چند قطعه عکس برای خود بسازید، ترجیح می دهید آنها را کمی تعاملی تر کنید؟ سپس پیشنهاد می‌کنیم چیزی شبیه به این عینک‌های مصنوعی بسازید که مهمان‌ها می‌توانند وانمود کنند که به چشم می‌زنند، بدون اینکه مجبور باشند چیز احمقانه‌ای را روی موها یا لباس‌های خود بپوشند! جزئیات کامل را برای ساخت اینها دریافت کنید کوپن ها عالی هستند.

4. لوازم خانگی کاغذی مناسب

وسایل کاغذی مناسب خانواده

آیا واقعاً میزبان یک مهمانی همه جانبه هستید که در آن دوستان شما تشویق می شوند تا بچه خود را برای سرگرمی همراه خود بیاورند؟ در آن صورت، ما کاملا شما را تشویق می کند تا چند وسیله خانوادگی دوستانه نیز درست کنید! حلقه طیف وسیعی از پیشنهادات را در اینجا ارائه می دهد، اطمینان حاصل می کند که عینک های خنده دار، پاپیون، لب ها و سبیل ها برای بچه ها عالی هستند، در حالی که بزرگسالان نیز می توانند در اواخر شب از بین کوکتل ها و سیگار برگ ها انتخاب کنند.

5. لوازم ساخته شده از کاغذ فوم

لوازم ساخته شده از کاغذ فوم

آیا ترجیح می دهید در هنگام ساخت وسایل خود دوام را به درخشش ترجیح دهید زیرا فقط دارید؟ دانستن وقتی عکس‌هایشان تمام شد، افراد هیجان‌زده زیادی با آنها برخورد می‌کنند و به کناری پرت می‌شوند؟ سپس دنبال کنید فیسکارهابا ساختن آنها از کاغذ فوم، آنها را برای افراد بعدی در شکل بهتری نگه دارید تا کمی انعطاف پذیر باشند!

6. کلاه NYE درخشان

کلاه نای درخشان

شاید متقاعد شده باشید که دوستان و مهمانان شما در واقع خیلی به موهای خود اهمیت نمی دهند خواهد شد در عوض چیزی خنده دار بسازند که بتوانند آن را در عکس های خود یا اطراف بپوشند؟ در آن صورت، ما احساس می‌کنیم که این موهای براق و براق شده که قدم به قدم جلوه می‌کنند استودیو DIY ممکن است کمی بالاتر از کوچه شما باشد!

7. چتر آفتابی نقاشی شده با دست

چترهای دستی نقاشی شده

اگر احساس می‌کنید کمی غیر متعارف‌تر و خلاق‌تر هستید، چرا چیزی کاملاً متفاوت را با خرید یک پایه از پیش ساخته عالی و سفارشی کردن آن برای این مناسبت امتحان نکنید؟ ما کاملاً عاشق راه هستیم کاغذ n’ Stitch تبریک سال نو را بر روی سطح باز شده یک چتر آفتابی روشن نقاشی کرد و به مهمانان چیزی بسیار پول داد که واقعاً در عکس های خود نگه دارند.

8. اعداد جامبو سال

اعداد سال جامبو

همه در مهمانی می‌دانند که برای جشن گرفتن در آنجا هستید، اما ممکن است وقتی به عکس‌های سال‌های بعد نگاه می‌کنید، یادتان نرود که در چه سالی زنگ می‌زدید، پس چرا آن اعداد مهم را در مورد اکشن دریافت نکنید؟ طرف شیرین شما را گام به گام در فرآیند ساختن اعداد جامبو برای مهمانان خود راهنمایی می کند تا عکس ها را از روی تخته پوستر پر زرق و برق نگه دارند.

9. پاپیون پایه NYE

پاپیون نای

آیا واقعاً وقتی چند ایده به ساخت پاپیون روی چوب اشاره کردیم واقعاً توجه شما را جلب کردیم؟ خوب، اگر این ایده تا کنون مورد علاقه شما بوده است، چه چیزی مانع از ایجاد آن می شود هر کس برخی از آنها را برای پوشیدن؟ ما عاشق راه هستیم هجده 25 پایه های رولپلاک ساده ای ایجاد کرد اما با استفاده از انواع مختلف کاغذهای طرح دار برای منحصر به فرد کردن پاپیون ها چیزهای جالب و متنوعی را حفظ کرد.

10. گلدسته پیام سال نو

گلدسته پیام سال نو

به جای اینکه فقط اعداد را در هوا نگه دارید، ترجیح می دهید نوعی تبریک یا پیام زیبا را درج کنید؟ سپس ما احساس می کنیم که شما راه را می پرستید انتخاب مامان باحال یک گلدسته کاغذی دوست داشتنی درست کرد که در آن هر پرچم بریده شده دارای یک حرف جدید است و به مهمانان اجازه می دهد تا بزرگترین لبخندشان را بزنند و همزمان سال نو را به جهان تبریک بگویند.

11. وسایل الهام گرفته از بالماسکه

وسایل الهام گرفته از بالماسکه

آیا واقعاً در فهرست ما پیمایش می‌کنید و هنوز هم واقعاً شیفته ایده ساختن وسایل رولپلاکی هستید که به راحتی استفاده می‌شوند، اما موضوع جشن خود را کمی قدیمی‌تر، شاید در جهت چیزی شبیه به گتسبی بزرگ? خب، لازم نیست هر رولپلاک نوعی شکلک مدرن روی آن باشد! در عوض، بررسی کنید که چگونه مروارید و چرخش وسایل قدیمی الهام گرفته از بالماسکه را ایجاد کرد.

12. عدد بادکنک

تعداد بادکنک ها

اگر کل منطقه عکس خود را تنظیم کرده باشید و فضایی را ایجاد کرده باشید که واقعاً دوست دارید، اما تا آخرین لحظه به لوازم جانبی فکر نکرده باشید، بنابراین حتی مطمئن نیستید که برای چیزی به سادگی پوستر وقت داشته باشید. شماره تابلو؟ اینجاست که بالن های فلزی وارد می شوند تا روز را نجات دهند. نگاهی به چگونگی جشن های مهمانی آن را ساده نگه داشته اما هنوز هم با آنها سرگرم کننده است!

13. جلوه های صوتی پر زرق و برق

جلوه‌های صوتی پر زرق و برق

آیا هنوز احساس درخشانی می کنید اما هیچ یک از این وسایل عکس مبتنی بر تصویر اینگونه نیستند کاملا هنوز شما را خیره کرده است؟ سپس شاید شما چیزی شبیه به این کلمات جلوه های صوتی فوق العاده را به جای آن ترجیح دهید! ما عاشق راه هستیم Z ایجاد طراحی با برش کلماتی که می توانید صدای واقعی آنها را در حین گفتن بشنوید، یک عنصر پویا غیرعادی را به عکس های خود اضافه کردند. کاغذ زرق و برق کار را انجام می دهد!

14. قطره توپ شب سال نو DIY

رها کردن توپ شب سال نو

آیا در مهمانی‌های شما این به یک سنت تبدیل شده است که وقتی توپ در پایان شمارش معکوس پایین می‌آید، تماشای توپی که در میدان تایمز در تلویزیون به همراه دوستانتان در اطراف افتاده‌اند را تماشا کنید تا جیغ بزنند؟ سپس ما احساس می کنیم که شما می خواهید عشق این ایده سرپا از گیگلز گالور که به شما نشان می دهد که چگونه یک توپ سال نو را خودتان بسازید! از قبل از اطراف آن عکس بگیرید و نیمه شب آن را رها کنید.

15. DIY NYE noise makers

سازندگان سر و صدا

در اینجا یک ایده پایه وجود دارد که در عکس ها زیبا به نظر می رسد و استفاده از آن در زمانی که نیمه شب فرا می رسد و همه از شروع سال نو سر و صدا می کنند بسیار سرگرم کننده است! بررسی کنید که چگونه مهد کودک پروژه از چوب بستنی، رنگ، روبان هدیه و زنگ برای ساختن صداهای درخشان استفاده کرد که تکان دادن آنها فوق العاده سرگرم کننده است! ما احساس می کنیم که بچه ها به طور خاص از این ایده قدردانی می کنند.

آیا ایده دیگری برای ساخت وسایل عکس خانگی عالی برای جشن سال نو دارید؟ همه چیز را در مورد آن به ما بگویید یا ما را در بخش نظرات به عکس هایی از وسایلی که قبلا ساخته اید پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#لوازم #عکس #خانگی #خلاقانه #برای #NYE

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید