مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

کاردستی های زمستانی ساخته شده با زرق و برق

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

کاردستی های زمستانی ساخته شده با زرق و برق

حتی در سردترین روزها، زمستان را کاملاً زیبا می‌یابیم. فقط چیزی در مورد نحوه برخورد نور خورشید به برف وجود دارد که تمام جهان را روشن می کند و باعث می شود احساس کنیم در اطراف یک سرزمین عجایب درخشان قدم می زنیم! احتمالاً به همین دلیل است که ما می خواهیم در تعطیلات بسیار بیشتر با زرق و برق کار کنیم. ما را اشتباه نگیرید، ما در تمام طول سال به زرق و برق و درخشش علاقه داریم، اما همیشه چشمانمان را برای ساختن ایده‌های کاردستی زیبا و درخشان برای ساختن با بچه‌های شیطان پر زرق و برق خود در این فصل از سال می‌دانیم.

فقط در صورتی که ایده ساخت کاردستی های زمستانی بر پایه زرق و برق را به اندازه ما دوست دارید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین طرح ها، ایده ها و آموزش هایی که تا به حال در این فصل با آنها مواجه شده ایم، آورده شده است!

1. کاردستی برفی گلوب

کاردستی برفی گلوب

اگر قبلاً با بچه‌هایتان هنرهای ویترای مصنوعی ساخته‌اید و از آن لذت برده‌اید، پس ما احساس می‌کنیم این پروژه کاردستی برفی دوبعدی درخشان از در یک چشمک اتفاق می افتد درست در کوچه شما نیز خواهد بود! ما عاشق روشی هستیم که آنها از کاغذ مومی شفاف و چسب زرق و برق برای ساختن “شیشه” کره زمین استفاده می کنند تا آدم برفی در مرکز دیده شود.

2. نقاشی های زمستانی درخشان

نقاشی های زمستانی درخشان

آیا بچه‌های شما اغلب از اینکه صحنه‌های زمستانی که دوست دارند در طول زمان کاردستی‌شان نقاشی کنند، ابراز تاسف کرده‌اند، کیفیت درخشانی را که دنیای واقعی بیرون دارد، ندارند، زیرا هیچ چیز درخشانی در هنر آنها وجود ندارد که نور از آن استفاده کند؟ پس چرا چیزی اضافه نمی کنید تا این اتفاق بیفتد؟ ما راه را می پرستیم در خانه بمانیم مربی مخلوطی از نمک اپسوم و زرق و برق را روی نقاشی های خود قبل از خشک شدن پاشیدند تا واقعاً مات به نظر برسند.

3. یخ های شیشه شیر پر زرق و برق

یخ های پر زرق و برق

چسب زرق و برق خواهد شد همیشه در خانه ما یک ضربه باشد ما گمان می‌کنیم که مانند خودمان، بچه‌هایمان تا زمانی که رشد کنند و با بچه‌های خودشان کاردستی کنند، با چسب زرق و برق خلاق می‌شوند. به همین دلیل است که نتوانستیم در برابر نجات این کشتی یخی درخشان که گام به گام طرح شده بود مقاومت کنیم. اتاق کاردستی کودکان! این یخ های خاص با استفاده از تکه های بریده شده پارچ های پلاستیکی شیر به عنوان پایه ساخته می شوند.

4. کاردستی قطره ای چسب یخ

کاردستی آسان ردیف یخی

آیا شما و فرزندانتان تا به حال کاردستی های قطره ای رنگ ایجاد کرده اید که در آن اجازه دهید رنگ شل و خشک نشده به آرامی به سمت پایین صفحه حرکت کند تا جلوه ای عالی به نظر برسد؟ خوب، این بسیار شبیه به آن تکنیک است با این تفاوت که این بار با چسب سفید اضافی کار می کنید! ما راه را می پرستیم بسته مامان بگذارید چسب آنها حرکت کند و سپس قبل از اینکه خشک شود، زرق و برق زیبای رنگین کمانی روی آن بپاشید تا واقعاً شبیه برف شود.

5. نگه دارنده شمع های زرق و برق زمستانی

شمع گیرهای زرق و برق زمستانی

شاید این شما هستید که می خواهید کاردستی زمستانی درخشان را انجام دهید زیرا واقعاً دوست دارید چند قطعه برای خانه خود ایجاد کنید؟ در این صورت، ما کاملاً پیشنهاد می کنیم که نگاهی به چگونگی آن بیندازیم صنایع دستی رزین با اضافه کردن زرق و برق های رنگین کمانی در اطراف قسمت بالا و اجازه دادن به آن در کناره ها کمی مانند ایده های یخی که در بالا دیدید، یک جا شمع نوری شیشه ای را به یک قطعه زمستانی دوست داشتنی تبدیل کرد.

6. یخ های فویل درخشان

یخ های فویل درخشان

آیا بچه‌های شما واقعاً مجذوب ایده ساختن یخ‌های درخشان برای آویزان کردن در سراسر خانه شده‌اند، اما شیری که از آن می‌آیید در واقع در آن پارچ‌های پلاستیکی شفافی که قبلاً در لیست ما استفاده شده بود، نمی‌آید؟ سپس نگاهی به چگونگی این آموزش بیندازید اتاق کاردستی کودکان چیزی مشابه و به همان اندازه درخشان با استفاده از زرق و برق به جای آن ایجاد می کند!

7. چوب بستنی و دانه های برف پر زرق و برق

چوب بستنی و دانه های برف پر زرق و برق

آیا در واقع بیشتر به دنبال کاردستی هستید که به فرزندانتان اجازه دهد با زرق و برق خلاق شوند و کمی آشفتگی ایجاد کنند، زیرا می‌دانید که این کار نه چندان مخفیانه بخش مورد علاقه آنهاست؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی کاردستی برای کودکان پیش دبستانی این دانه های برف چوبی چوبی زیبا را ایجاد کرد که از چسب کلاسیک و ترفند ریختن زرق و برق استفاده می کرد! فقط مطمئن شوید که ابتدا مقدار زیادی کاغذ را روی زمین گذاشته اید.

8. کولاک در یک بطری

کولاک در یک بطری

آیا تا به حال با پولک های بزرگ به شکل دانه های برف روبرو شده اید و به این فکر کرده اید که اگر دانه های برف واقعاً مانند آن نقره ای متالیک درخشان بودند، کولاک ها چقدر عالی به نظر می رسیدند؟ شاید این فقط ما هستیم، اما، با این حال، به همین دلیل است که ما بسیار هیجان زده بودیم که این کاردستی دوست داشتنی “کولاک در بطری” را امتحان کنیم زمانی برای فلش کارت نیست با بچه های ما مطمئن باشید زرق و برق شل دیگری هم می‌زنیم، فقط برای اینکه مطمئن شویم کولاک در حین چرخش واقعا برق می‌زند!

9. لجن برف ریزه زمستانی درخشان

لجن برف ریزه زمستانی درخشان

حالا که آن پولک های برف نقره ای و زرق و برق باقی مانده از ساخت کولاک را در یک بطری دارید، با آنها چه باید کرد؟ خب، اولین پیشنهاد ما قطعاً این است که دست خود را در ساختن این نسخه زمستانی زیبا و درخشان از شیک ترین کاردستی کودکان در اطراف امتحان کنید: اسلایم! دستورالعمل های کامل برای ساخت لجن برفی براق را دریافت کنید سطل های کوچک برای دست های کوچک.

10. شاخه مات و پر زرق و برق

شاخه مات و پر زرق و برق

آیا واقعاً این شما هستید که به دنبال فرصتی برای استفاده از زرق و برق در برخی کاردستی‌های زمستانی بوده‌اید، نه فقط بچه‌هایتان، زیرا فکر می‌کنید در قطعات دکور فصلی با مضمون زیبا به نظر می‌رسد؟ در آن صورت، ما احساس می کنیم این شاخه یخ زده فوق العاده درخشان، که روی آن برجسته شده است کاردستی مستقیم کارخانه، درست در کوچه شما خواهد بود! به نظر می رسد همیشه در لایه ای تازه از یخبندان صبحگاهی پوشیده شده است.

11. هدیه آدم برفی شیشه مزون درخشان

هدیه آدم برفی شیشه ای درخشان

وقتی در اولین ایده کاردستی شروع به صحبت در مورد کره های برفی DIY کردیم، آیا شما علاقه مند بودید اما به نوعی مقاومت می کردید زیرا فکر می کردید ممکن است ترجیح دهید چیزی نزدیک تر بسازید. واقعی کره برفی؟ خوب، این ایده خاص در واقع کمی متفاوت است زیرا شما آن را تکان نمی دهید، اما صنایع دستی آزاد شده هنوز هم شما را در فرآیند استفاده از زرق و برق سفید و نقره ای برای ایجاد یک صحنه برفی در داخل یک شیشه سنگ تراشی راهنمایی می کند. ما دوست داریم که آنها درب و شیشه خود را مانند یک آدم برفی بعد از آن تزئین کردند!

12. رنگ پف کرده برفی پر زرق و برق

رنگ پف کرده برفی پر زرق و برق

شاید ایده ایده‌آل کاردستی درخشان بچه‌های شما این باشد که یک صحنه زمستانی فوق‌العاده پر زرق و برق را روی یک صفحه نقاشی کنید، اما شما هیچ رنگ پر زرق و برقی در دست ندارید و می‌خواهید چیزی کمی سرگرم‌کننده‌تر و غیرعادی‌تر برای آنها پیدا کنید. از آنجایی که تعطیلات است انجام دهید؟ سپس ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی درخت تخیل این رنگ پف‌دار فوق‌العاده با تم برف را ساخته است که از زرق و برق کمانی رنگین استفاده می‌کند (ما انتخاب ستاره‌شکل آنها را دوست داریم) واقعا برف را تقلید کنید

13. کاردستی بشقاب کاغذی آدم برفی درخشان

کاردستی بشقاب کاغذی آدم برفی درخشان

کاردستی های بشقاب کاغذی یک کلاسیک ساده است که صادقانه بگوییم بچه های ما هرگز از آن خسته نمی شوند. ما دوست داریم که وسایل را در دسترس داشته باشیم تا هر زمان که خانواده دچار تعطیلی شد، تقریباً هر چیزی را که می‌خواهند از آنها تهیه کنند. به همین دلیل است که ما فکر کردیم این آدم برفی بشقاب کاغذی فوق العاده درخشان ایده بسیار خوبی است! جزئیات کامل را برای ساختن خودتان دریافت کنید آسان Peasy و سرگرم کننده.

14. پاپیون هدیه کریسمس براق

پاپیون هدیه کریسمس براق

شاید شما به دنبال یک کاردستی با زرق و برق بوده اید که شما و بچه ها با هم بسازید و با اطرافیان خود به اشتراک بگذارید تا تعطیلات آنها را نیز کمی شاداب کنید؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی کاردستی مستقیم کارخانه این پاپیون‌های کادویی تا شده سفارشی درخشان و ستایش‌کننده را ساخته است که باعث می‌شود هر هدیه کوچک یا مهمانی جشنی که در این فصل ارائه می‌دهید، جشنی‌تر از آنچه در غیر این صورت بود به نظر برسد.

15. نذری کانفتی براق و دانه برف

نذری براق و دانه برف

آیا هنوز در مورد نذرهای شمع پر زرق و برقی که قبلاً در لیست خود به شما نشان دادیم فکر می کنید، اما نمی توانید فکر کنید که اگر فقط … این موضوع را پوشش می دادید چگونه به نظر می رسیدند. کل سطح شیشه در زرق و برق؟ پس ما یک خبر خوب برای شما داریم! کلاچ کاردستی در اینجا به شما نشان می دهد که چگونه دقیقاً این کار را انجام دهید، اما همچنین چگونه می توانید پولک های برفی را در صورت تمایل به آن اضافه کنید.

آیا قبلاً انواع دیگری از پروژه های زرق و برق با مضمون برف و زمستان ساخته اید که کل روند آن را می پسندیدید اما اینجا را در لیست ما نمی بینید؟ همه چیز را در مورد آنچه ایجاد کردید و چگونه آن را انجام دادید به ما بگویید یا ما را به عکس های کار تمام شده خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کاردستی #های #زمستانی #ساخته #شده #با #زرق #برق

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید