مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

تزئین دیوار آویز قلب  1. خانه
  2. صنایع دستی

تزئینات دیوار آویز قلب

در خانه من ، تقریباً هر زمان از سال زمانی برای جشن گرفتن عشق و خلاقیت با قلب است! دوست دارم فکر کنم که من به بچه هایم یاد داده ام که اینها مفاهیم کل سال هستند و نه فقط چیزهایی که شما در روز ولنتاین جشن می گیرید. من همچنین نوعی والدین هستم که همیشه مراقب ایده های بسیار ساده هستم و دوست دارم مفاهیم بسیار ساده ای ارائه کنم که فکر می کنم بچه های من می توانند خودشان آنها را بسازند. تمام این عوامل به منزله این است که من هفته گذشته خودم را در کنار فرزندانم نشسته ام و به آنها نشان می دهم چگونه از قلب رشته ای و لوله پاک کن تزئین قلب زیبا و آویزان DIY را انجام دهم!

دکور آویز دیواری قلب قلب

نخ تزیین دیواری قلب آویز

نمایشگر آویز دیواری قلب قلب

آیا شما هم مانند ما عاشق تکنیک های بسته بندی رشته و نخ هستید ، اگر نه بیشتر؟ این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

پروژه آویز دیواری دیوار قلب

دکور دیوار قلب آویزان قرمز

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

  • پاک کننده لوله قرمز
  • رشته قرمز و سفید
  • نخ قرمز
  • قیچی

دکور دیوار قلب آویزان مرحله 1

دکور آویز دیوار قلب مرحله 1a

دکور آویز دیوار قلب مرحله 1b

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

لیست خود را بررسی کنید و همه چیز را در مقابل خود قرار دهید.

دکور آویز دیوار قلب مواد مرحله 1

مرحله 2: قلب خود را بچرخانید و شکل دهید

از انتهای دو تکه پاک کن لوله قرمز خود بر روی یکدیگر عبور کرده و آنها را به دور یکدیگر بچرخانید تا بهم محکم شوند. کل قطعه را برگردانید و دو انتهای دیگر را به شکل X از روی یکدیگر عبور دهید تا دو تمیز کننده لوله در طول سه چهارم مسیر پایین تر از یکدیگر قرار بگیرند. در آن نقطه نیز این دو را یک بار دیگر بچرخانید. آن نقطه پیچ خورده جدید را به سمت خود بیاورید و پایین بیاورید تا در خودش خم شود و باعث شود دو پاک کننده لوله از یکدیگر باز شوند. هدف این است که آن نقطه پیچ خورده دوم را به مرکز بالای شکل قلب تبدیل کنیم. از قیچی خود استفاده کنید تا قسمت های اضافی انتهایی را که در وسط چرخانده اید ، مرتب کنید. شکل را صاف کنید ، منحنی کنید و آن را در صورت لزوم تنظیم کنید تا زمانی که از این که قلب واقعی به نظر می رسد راضی باشید. این پایه آویز شما و شکلی است که خواهید پیچید.

دکور دیوار قلب آویزان مرحله 2

دکور آویز دیوار قلب مرحله 2b دکور دیوار قلب آویزان مرحله 2a

دکور آویز دیوار قلب مرحله 2c

دکور آویز دیوار قلب مرحله 2d

دکور دیوار آویز قلب قلب مرحله 2e

دکور آویز دیوار قلب مرحله 2f

مرحله 3: نخ را شروع کنید

یک نخ قرمز به طول حدود شش اینچ ببرید. آن را گره بزنید و در وسط قلب قلب تمیز کننده لوله خود ببندید. سپس انتهای شل خود را به دور یکدیگر گره بزنید ، درست در نزدیکی نوک ها ، بنابراین یک حلقه برای حلق آویز قلب از انتها بین انتها و پایه وجود دارد.

دکور دیوار قلب آویزان مرحله 4

مرحله 4: ایجاد وب

انتهای رشته قرمز و سفید خود را به دور قطعه پیچ خورده در قسمت بالای قلب تمیز کننده لوله خود ببندید. این کار آن را لنگر می اندازد تا بتوانید مراحل بسته بندی خود را شروع کنید. در صورت نیاز ، قسمت اضافی انتهای گره خود را کوتاه کنید ، سپس شروع به پیچیدن انتهای رشته خود در اطراف قلب ، در هر زاویه مختلف و در هر جهتی که بخواهید ، کنید. اگر دوست دارید می توانید توپ خود را از وسط عبور داده و بپیچید که ما آن را بپوشانیم ، اما من می خواستم که نیرومندم پاس بدهد آن طرف و به جای اینکه فقط به نازک به دور تمیز کننده های لوله بپیچم ، روی فضای وسط قلبم امتداد داشته باشم ، بنابراین من بندهایم را در بیرون قلب نگه داشتم. مراقب باشید تا وقتی که در آن هستید خیلی محکم بسته نشوید و خیلی شنیده نشوید. پاک کننده های لوله به راحتی خم می شوند و شما نمی خواهید شکل قلب خود را پیچ بزنید. تا وقتی که یک اثر وب مانند در سراسر وسط قلب پیدا کنید ، بپیچید و انتهای خود را به ته قلب خود برسانید. آن را در گره دور نوک آن گره بزنید و آن را از روی توپ جدا کنید ، در صورت لزوم آن را مرتب کنید.

دکور آویز دیوار قلب مرحله 4b

دکور آویز دیوار قلب مرحله 4c

دکور دیوار قلب آویزان مرحله 4d

دکور دیوار قلب آویزان مرحله 4e

دکور آویز دیوار قلب مرحله 4f

دکور آویز دیوار قلب مرحله 4g

دکور دیوار آویز دیوار قلب مرحله 4 ساعت

دکور آویز دیوار قلب مرحله 4i

دکور آویز دیوار قلب مرحله 4j

دکور دیوار آویز قلب قلب مرحله 4k

قلب شما تمام شده است! با خیال راحت از همین مفهوم اساسی استفاده کنید اما در عوض با رنگها و اشکال مختلف بازی کنید. فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#تزئین #دیوار #آویز #قلب

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید