اخبار

نحوه تزیین بالش | DIY گلدوزی گره فرانسوینحوه تزیین بالش | DIY گلدوزی گره فرانسوی

نحوه ساخت پرده | آموزش دکور خانه

درس 14 | بالش های تزئینی – گره دوزی فرانسوی

افزودن تزیینات و بافت به بالش، پرده، حوله ظرفشویی، یا در واقع هر لوازم جانبی خانه که از پارچه ساخته شده است، راهی فوق العاده برای ارزشمندتر کردن و دیدن آن جالب است. گلدوزی ممکن است زمان بر باشد، اما با روشن بودن تلویزیون یا جریان یک مکالمه عالی، زمان به راحتی می گذرد و محصول فوق العاده ای از این بخیه های صبور خواهد شد.

در چند درس بعدی، گره فرانسوی، دوخت زنجیره ای، نحوه استنسیل و نحوه ایجاد اپلیکیشن های نمدی خود را برای بالش ها و پرده های شخصی سازی شده بی پایان خواهید آموخت.

تغییر اندازه پرده و بالش 21

تزیین شماره 1 – گره فرانسوی:

گره فرانسوی با چرخاندن نخ به گره های ریز انجام می شود تا به عنوان عناصر تزئینی اضافه شود. این تکنیک گلدوزی اغلب برای افزودن چشم به عروسک ها یا اسباب بازی های کوچک استفاده می شود. در اینجا هدف این است که عناصر گرده مانند را به بالش گل خود اضافه کنیم. آموزش عالی اینجا.

ما ایده های تزئینی زیباتری در آینده داریم! برای رفتن به درس بعدی روی پیوندهای زیر کلیک کنید یا به فهرست مطالب برگردید.

اینجا را کلیک کنید تا ببینید در ادامه چه خبر است! >>

<< برای بازگشت به فهرست مطالب اینجا را کلیک کنید

[cm_ad_changer campaign_id=”10″]
[cm_ad_changer campaign_id=”1″]

این درس 14 از دوره آنلاین نحوه ساخت پرده: بالش ها را با گره فرانسوی تزئین کنید. این بخشی از بسته آموزشی رایگان تغییر خانه ما است! ما می خواهیم که بتوانید خانه های خود را با صنایع دستی دست ساز شگفت انگیزی پر کنید که خودتان می دانید چگونه آنها را بدوزید! امید ما این است که این الگوها و ایده های خیاطی به شما الهام بخشد تا فضای زندگی خود را دوباره تزئین کنید و در نهایت خانه رویایی خود را بسازید! یک خانه شیک شخصی سازی شده را تصور کنید که دقیقاً مطابق میل شما تزئین شده است. خوشحال به خانه بیایید و از احساس کامل “من این را ساختم” لذت ببرید. اینجا در پروژه های DIY ما عاشق رویاهای الهام بخش و تشویق حیله گری در همه جنبه های زندگی هستیم. حتما در رسانه های اجتماعی ما مشترک شوید تا در مورد همه چیزهایی که با دست ساخته شده اند در ارتباط باشید! به ما بپیوندید در فیس بوک، پینترست، اینستاگرام، و توییتر.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نحوه #تزیین #بالش #DIY #گلدوزی #گره #فرانسوی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *