مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

نحوه ساخت پرندگان کاغذی – آموزش تصویری ساده

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

نحوه ساخت پرندگان کاغذی – آموزش تصویری ساده

از زمان کودکی من همیشه دوست داشتم برش و خمیر ساده ایجاد کنم صنایع دستی کاغذی. در حقیقت ، من فرایند آسان و سرگرم کننده را بسیار دوست داشتم و از قابلیت کاربرد کاغذ به قدری قدردانی کردم که در واقع هنوز عاشق ساختن این نوع کاردستی ها تا امروز! این امر به ویژه از آنجایی که من بچه های خودم را داشتم و احساس تمایل می کردم عشقم را برای انواع کارها و کارهای هنری خودم به آنها تحویل دهم ، بیشتر صادق است. به اشتراک گذاشتن تکنیک های اساسی ساخت کاغذ و امیدوارم که بتوانیم مواردی مانند اریگامی را به محض آماده شدن به آنها معرفی کنیم ، در واقع این است که من برای ساختن یک پرنده برش خورده ، چسباندن و تاشو با بال های سه بعدی و دم بعدی به این ایده رسیده ام.

پرنده کاغذی DIY آسان

پرنده کاغذی DIY آسان برای بچه ها

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

پرنده کاغذی DIY آسان رنگارنگ

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • کاغذ (نارنجی ، زرد ، خاکستری و آبی)
 • چشمهای گوگل
 • یک چوب چسب
 • قیچی
 • یک مداد
 • یک چاقوی ابزار تاشو

کاغذ بازیافت پرنده کاغذ Diy آسان

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

قبل از شروع هر آنچه را که نیاز دارید تهیه کنید.

مواد پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 2: قطعات خود را برش دهید

تکه کاغذ زرد خود را از وسط تا کنید تا انتهای کوتاه آن به هم برسد و قطعه را از وسط خم شدن چین بزنید. صفحه را بچرخانید تا چین در قسمت بالا قرار بگیرد و با استفاده از آن لبه به عنوان پشت پرنده ، شکل بدن پرنده خود را بکشید ، یک سر ، یک شکم و یک زاویه به سمت بالا به سمت یک دم مخروطی ایجاد کنید. فعلاً این را کنار بگذارید. ابتدا بقیه قطعات خود را بکشید و همه را یک باره برش دهید.

مرحله 2 پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 2a پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 3: دو نیمه دایره بکشید

در امتداد لبه بالایی ورق کاغذ خاکستری خود ، در امتداد یکی از لبه های کوتاه تر ، دو شکل نیمه دایره بلند که همان شکل ، طول و اندازه یکسان شکل شکم گردی است که در پایین زرد پرنده خود کشیده اید ، بکشید بدن این را با قطعه زرد خود تنظیم کنید.

مرحله 3 پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله چهارم: منقار درست کنید

بالای کاغذ نارنجی خود را در حدود نیم اینچ ، در امتداد یکی از لبه های کوتاه صفحه خود تا کنید ، و یک مثلث کوچک بکشید. این منقار پرنده شما خواهد بود! شما می خواهید نوک شما درست روی چین قرار بگیرد تا منقار دو طرف داشته باشد که وقتی آن را جدا می کنید چسبیده بماند.

مرحله 4 پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 5: همه چیز را برش دهید

تمام شکل هایی که تاکنون ترسیم کرده اید را برش دهید! بعداً در حالی که بال و دم پرنده خود را می سازید ، آنها را کنار بگذارید.

مرحله 5 پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 6: بال ها را جمع کنید

قسمت هایی از کاغذ خاکستری خود را برش دهید که تکه های شکم پرنده خود را از کنار آن برش دهید تا یک بار دیگر یک مستطیل یکنواخت داشته باشید. این را بچرخانید تا لبه های کوتاه در بالا و پایین قرار بگیرند و با استفاده از تکنیک آکاردئون شروع به ساخت یک فن تا خورده از پایین به بالا کنید. لبه پایین را به اندازه نیم اینچ تا بزنید ، لبه های کناری را یکنواخت و طول را در تمام صفحه صاف و ثابت نگه دارید. تکه را بچرخانید تا آن لبه تا خورده به سمت بالا بیاید ، چین را به سمت میز بریزید و آن را دوباره به همان مقدار بریزید ، و اولین چین خود را دوباره به این سمت برگردانید. صفحه را یک بار دیگر در جهت مخالف برگردانید و روند تاشو را تکرار کنید ، چین های خود را هر بار یکنواخت کنید. تا زدن را به این صورت ادامه دهید تا به جایی برسید که کاغذ کافی برای گرفتن آخرین برابر برابر با همان اندازه نداشته باشید. در صورت لزوم مقدار اضافی آن را مرتب کنید. قطعه خاکستری تا شده را برای لحظه ای کنار بگذارید.

مرحله 6 پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 6a پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 7: تکرار کنید

این فرآیند تاشو را با کاغذ آبی خود یک بار دیگر تکرار کنید! شما تا آخر به همان روش آکاردئون استفاده خواهید کرد. این قطعه بالهای پرنده شما خواهد بود.

مرحله 7 پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 7a پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 8: تکه های خاکستری را از وسط نصف کنید

نقطه نیمه راه را در طول قطعه آکاردئون خاکستری تا شده خود پیدا کنید و آن را از وسط ببرید. اکنون دو قطعه دم دارید. یکی برای هر طرف پرنده.

مرحله 8 پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 9: شروع به چسباندن کنید

ابتدا قطعه بدن زرد پرنده را باز کرده و از داخل آن چسب بزنید تا بتوانید دو طرف آن را ببندید اما قسمت بیرونی آن را در هر دو طرف زرد نشان دهید. بعد ، دو طرف منقار خود را باز کرده و از داخل آن چسب بزنید ، سپس آن را بچرخانید تا قسمت جلوی سر پرنده شما درست داخل آن قرار بگیرد و می توانید انتهای باز آن را از دو طرف به پایین بچسبانید.

مرحله 8a پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 8b پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 10: شکم را بچسبانید

از قسمتهای خاکستری شکم خود در یک طرف هر قسمت چسب استفاده کنید و آنها را با دو طرف بدن زرد پرنده در یک صف قرار دهید تا شبیه پرهای گرد باشد. دور لبه ها را مرتب کنید تا در صورت لزوم هر سه قطعه به صورت ردیف درآیند.

مرحله 10 پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله 10a پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله یازدهم: دم را اضافه کنید

در یک طرف ، چشم گوگل خود را کمی بالاتر از منقار به سر پرنده خود بچسبانید. سپس از چین و چسب اولین قطعه آکاردئون خود را از یک انتها بچسبانید ، آنها را بهم بچسبانید تا بتوانید چین های آن را از انتهای دیگر باز کنید بدون اینکه قطعه از هم باز شود. هنگامی که آنها در جای خود قرار گرفتند ، بعداً از یک طرف قسمت بیرونی آن را بچسبانید و قطعه را از یک طرف در انتهای دم پرنده به پایین بچسبانید. سپس قطعه را ورق بزنید و هر دو چشم گوگل را تکرار کنید و روند پر دم در آن طرف. در قسمت لزوم قسمتهای آزاد قسمتهای دم خود را پهن کنید تا ظاهر پرها به دست آید.

مرحله 11 پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله آسان پرنده کاغذی Diy 11a

مرحله 11b پرنده کاغذی DIY آسان

مرحله پرنده کاغذی DIY آسان 11c

مرحله 12: بال ها را اضافه کنید

پرنده خود را صاف در یک طرف قرار دهید ، با استفاده از چاقوی ابزار خود برشی را در قسمت بالای بدن پرنده ایجاد کنید ، به موازات پشت ، اما با فضای کافی که می توانید آن را بدون قسمت پشتی بالا ، جایی که چین اصلی شما دارد ، باز کنید. است ، از بین بردن از قیچی خود استفاده کنید تا تمام آنرا برش دهید یا در صورت نیاز ، برش را کمی پهن یا طولانی کنید. سرانجام ، قطعه آکاردئون تا شده آبی خود را از یک انتها به هم نزدیک کنید و آن را از طریق برشی که در کاغذ زرد ایجاد کرده اید بلغزانید و آن را از داخل بکشید تا بدن پرنده تقریباً در نیمه راه بین دو انتهای قطعه آبی قرار گیرد. انتهای آن را بچرخانید و تنظیم کنید تا به نظر برسد بال های پرنده برای پرواز باز شده است!

مرحله 12 پرنده کاغذی DIY آسان

پرنده کاغذی DIY مرحله 12a

مرحله 12b پرنده کاغذی DIY آسان

پرنده کاغذی DIY آسان مرحله 12c

مرحله پرنده کاغذی DIY آسان 12d

پرنده کاغذی DIY مرحله 12e

رسماً همه پرنده خود را تمام کردید! مثل همیشه ، با استفاده از این مفهوم اساسی به عنوان راهنما ، آزادانه با رنگ ها و تزئینات خلاق باشید و سپس خود را متناسب بدانید. فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نحوه #ساخت #پرندگان #کاغذی #آموزش #تصویری #ساده

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید