مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

نشانک گوشه خرس قطبی DIY

[ad_1]

  1. خانه
  2. بچه ها

علامت گذاری گوشه خرس قطبی DIY

هر چقدر هم پیر شوم ، من همیشه عاشق ساختن کارهای ساده کاغذی خواهم بود در تبدیل چیز ساده ای که ما روزمره از آن به نوعی شخصیت یا چیز مفید استفاده می کنیم ، چیزی کاملاً راضی کننده وجود دارد! اخیراً ، در تلاش برای ارائه ایده های جدید برای آموزش فرزندانم تا آنها به اندازه من عاشق كارهای كاغذی باشند ، من راهی یافتم كه این دو مورد را با هم تلفیق كرده و از كاغذ چیزی بسازم كه هر دو زیبا باشد و مفید اینگونه بود که ما خود را در ساخت این بوک مارک های جالب خرس قطبی دیدیم!

نشانک گوشه خرس قطبی

فقط در صورت تمایل به یادگیری نحوه ساخت نشانک های خرس قطبی ، در اینجا مجموعه کاملی از دستورالعمل ها همراه با عکس وجود دارد. اگر بیشتر از طرفداران آموزش فیلم هستید ، به پایین پست او بروید تا یکی از آنها را پیدا کنید!

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

  • کاغذ سفید
  • چسب ماتیکی
  • قیچی
  • چشمهای گوگل
  • مارکر (سیاه و صورتی)

مرحله 1: آنچه را که نیاز دارید دریافت کنید

قبل از شروع ، مواد خود را جمع کنید!

مواد نشانک گوشه خرس قطبی

مرحله 2: گوش ها را بسازید

قطعه کاغذ خود را برگردانید و آن را از وسط ببرید. سپس ، یک قطعه به عرض دو اینچ از انتهای یک نیمه برش دهید ، و آن را با یک نوار مستطیلی و یک مربع ترک کنید (می توانید نیمه دیگر را کنار بگذارید). یک نوار نیم اینچی را از انتهای قطعه مستطیل شکل خود ببرید و آن را از وسط تا کنید. یک شکل گوش را به آن برش دهید ، لبه پایین را صاف نگه دارید و گوشه ها و لبه های بالای آن را گرد کنید. چون ورق را از وسط تا کرده اید ، در نهایت با دو گوش کوچک برای خرس قطبی خود روبرو خواهید شد!

برش نشانک گوشه خرس قطبی

مرحله 3: شروع به تا زدن

قطعه مربع سفید خود را بردارید و آنرا بچرخانید تا مانند الماس به نظر برسد ، گوشه ای در بالا و پایین قرار دارد. آن را از وسط تا بزنید ، بنابراین نقطه پایین با نقطه بالا مطابقت دارد و سپس نقطه بالای نیمه بالایی خود را بگیرید و دوباره آن را به سمت پایین برگردانید ، آن را تا بزنید تا نقطه با لبه پایین تا خورده شما جمع شود.

کاغذ تاشو نشانک گوشه خرس قطبی

مرحله 4: تکرار کنید

شکل تازه مثلثی خود را بچرخانید تا بتوانید نقطه دست راست را بگیرید و آن را به سمت بالا بر روی یک مورب تا کنید تا قسمت بالای آن از نقطه بالای بالا قرار گیرد. این کار را در سمت دیگر تکرار کنید ، گوشه پایین سمت چپ را تا بزنید تا با نقطه بالایی قرار گیرد. شما اکنون یک شکل مربع دارید!

کاغذ تاشو نشانک گوشه خرس قطبی

گوشه نشانک گوشه خرس قطبی برابر است

مرحله 5: گوشه ها را جمع کنید

گوشه هایی را که فقط چین خورده اید به سمت بالا باز کنید (این چین ها باعث می شوند کار حرکت تاشو بعدی راحت تر شود) و سپس هر نقطه پایین ، ابتدا سمت راست و سپس چپ را به صورت افقی به سمت داخل بیاورید تا با نقطه چین خورده ای که در مرکز شما قرار دارد ، روبرو شوید. چین پایین

گوشه خرس قطبی نشانک گوشه گام آسان است

مرحله 6: گوشه ها را بچرخانید

گوشه های خود را مانند آخرین بار از این شکل افقی باز کنید ، سپس از چین های رو به بالا که ایجاد کرده اید استفاده کنید تا آنها را دوباره به سمت بالا بیاورید. این بار ، به جای اینکه نکات پایین خود را با نقطه بالا برآورده کنید ، آنها را پشت چین اصلی به سمت پایین قرار دهید. شما یک بار دیگر یک شکل الماس دارید ، اما با چین های لایه ای در نیمه جلویی پایین و یک نقطه به صورت لایه لایه در بالا.

گوشه خرس قطبی صنایع دستی کاغذی علامت گذاری شده

نشانک گوشه خرس قطبی مرحله 6

مرحله 7: تکرار کنید

شکل خود را برگردانید تا دهانه آن اکنون روی میز باشد و نقطه بالایی خود را به داخل و پایین تا کنید ، آن را در جیب خود قرار دهید و روش خم شدن نوک های قبلی خود را ایجاد کنید. اکنون یک شکل مثلثی وارونه دارید که داخل آن یک روزنه است.

نشانک گوشه خرس قطبی

مرحله 8: چشم اضافه کنید

شکل خود را به اطراف بچرخانید تا نوک پایین مانند یک مثلث قائم به سمت بالا قرار بگیرد. به پشت هر چشم گوگلی چسب بزنید و آنها را نزدیک قسمت بالای شکل ، جایی که صورت خرس شما در آن قرار دارد ، بچسبانید.

نشانک گوشه خرس قطبی اعمال چشم

مرحله 9: گوش ها را اضافه کنید

به قسمت های جلوی شکل گوش خود چسب بزنید و آنها را به پشت مثلث خود بچسبانید تا از جلو ، نزدیک بالا و بالای چشم ها بچسبند و بیرون بیایند.

گوش نشانه گوشه خرس قطبی

مرحله 10: رسم صورت

با استفاده از نشانگرهای سیاه و صورتی خود ، از بقیه ویژگی های صورت خرس خود استفاده کنید! من از رنگ مشکی برای دهان و بینی و از رنگ صورتی برای گوش داخلی و گونه ها استفاده کردم.

رنگ نشانک گوشه خرس قطبی

خرس شما آماده استفاده به عنوان نشانه است! گوشه صفحه خود را به داخل دهانه خرس بکشید تا جای شما مشخص شود ، در حالی که هنگام بستن کتاب ، صورت و گوش های آن کاملا بیرون است. فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نشانک #گوشه #خرس #قطبی #DIY

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید