مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

پروژه های سرگرم کننده DIY با موضوع بستنی بستنی  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

پروژه های سرگرم کننده DIY با موضوع بستنی بستنی

مهم نیست چه زمانی از سال است، بچه های ما با خوشحالی کار دستی خواهند کرد. آنها اغلب به عنوان ما به آنها کمک می کنیم تا وسایل را تهیه کنند و بدون توجه به آب و هوا، زمان سال یا آنچه که واقعاً همه ما باید انجام دهیم، کارها را انجام دهند. با این حال، گاهی اوقات متوجه می‌شویم که اگر کاردستی را که به آنها کمک می‌کنیم بعد از فصل بسازند یا چیزی که اخیراً واقعاً از آن لذت برده‌اند، موضوع‌بندی کنیم، می‌توانیم انگیزه بیشتری برای خلاقیت در آنها ایجاد کنیم. به همین دلیل است که ما در طول سال‌ها کاردستی‌ها و پروژه‌های DIY زیادی ساخته‌ایم که ارتباطی با غذاهای تابستانی دارد! اخیراً، بچه‌های ما عاشق بستنی‌ها با انواع و اقسام طعم‌ها شده‌اند و حتی به ما کمک کرده‌اند تا در فریزر خود چند دستور بستنی بستنی درست کنیم، بنابراین ما به دنبال ایده‌های مختلف کاردستی با مضمون بستنی بودیم تا آنها را علاقه‌مند کنیم و در روزهای بارانی احساس آفتابی کنیم.

فقط در صورتی که فکر می کنید بچه های شما ممکن است مانند ما از ساختن کاردستی بستنی لذت ببرند، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از زیباترین طرح ها، آموزش ها و ایده هایی وجود دارد که تا به حال با آنها روبرو شده ایم!

1. بستنی کاغذی غول پیکر

بستنی کاغذی غول پیکر

هر چند وقت یک‌بار، متوجه می‌شویم که بچه‌هایمان در روزهای شلوغ و بارانی، زمانی که ما با کمبود منابع مواجه هستیم و وقت نداریم برای آنها چیز جدیدی تهیه کنیم یا به آنها کمک کنیم چیزهایی با کیفیت بالا و فانتزی بسازند، برای کاردستی وقت می‌خواهند. به همین دلیل است که ما کاملاً عاشق داشتن چند کاردستی ساده کاغذی به سبک برش و چسباندن بر روی مشعل پشتی هستیم. پس تعجب آور نیست که ما طرفداران بسیار زیادی از این کاردستی غول پیکر بستنی کاغذی بودیم که در آن شرح داده شده است. ضربت سخت کاردستی. اگر همزن رنگی مانند آنها ندارید، می‌توانید تقریباً از هر چیزی که در خانه دارید و به صورت رایگان برای بالا بردن چرخه چوب استفاده کنید.

2. چاپ بستنی هندسی

خشاب بستنی هندسی قابل چاپ

آیا همیشه مجذوب کاردستی های کاغذی شده اید که ساختار و شکل کمی بیشتر از کاردستی های تخت و خمیر معمولی دارند؟ سپس ما احساس می کنیم که شما و فرزندانتان از این بستنی های قابل چاپ به سبک اوریگامی که توسط این منبع کاردستی فوق العاده در آقای قابل چاپ. آنها به شما ورقه های رنگارنگ ارائه می دهند که در داخل دقیقاً به شما نشان می دهد که کجا باید تا کنید تا انواع بستنی های به شکل سرگرم کننده درست کنید! وقتی چند بار آن را امتحان کردید، می‌توانید کاغذ ساده را به روش‌های مشابه تا کنید و بستنی‌ها را با هر رنگی که دوست دارید رنگ کنید تا خودتان درست کنید.

3. بازی حافظه بستنی کاغذی

بازی حافظه بستنی کاغذی

آیا شما نسبت به این ایده‌های قابل چاپ و بستنی‌های کاغذی مجذوب شده‌اید، اما احساس می‌کنید اگر بچه‌هایتان انگیزه‌ای برای ادامه استفاده از آن‌ها در پایان، پس از اتمام ساخت، وجود داشته باشد، ممکن است بیشتر از آنها استفاده کنند. خود صنایع دستی؟ سپس ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی نوشیدنی شیک بخورید ساخته شده این بازی حافظه بستنی فوق العاده! به این ترتیب، این پروژه حتی بیشتر از زمانی که برای ساخت آن زمان لازم است، بچه ها را سرگرم می کند. ما عاشق صنایع دستی هستیم که بازی و اسباب بازی هم هستند!

4. کاردستی بستنی رول کاغذ توالت تا شده

کاردستی بستنی رول کاغذ توالت تا شده

اگر می‌خواهید یک جلسه کاردستی سریع بعدازظهر با بچه‌هایتان ترتیب دهید، آیا ترجیح می‌دهید آن را از چیزی درست کنید که از قبل در خانه‌تان است و اگر از آن برای ساختن وسایل استفاده نکنید، ممکن است بیرون بیفتد؟ سپس ما احساس می کنیم که شما احتمالاً مانند ما دوست دارید ایده های صنایع دستی را تغییر کاربری داده و از آن استفاده کنید! به همین دلیل است که ما همیشه به دنبال پروژه های جدیدی هستیم که از چیزهایی مانند دستمال کاغذی و رول های دستمال توالت برای مقاصد حیله گرانه استفاده می کنند. این بستنی های رولی کاغذ توالت دو طرفه که به صورت گام به گام طراحی شده اند زوم زیگیتی مثال کاملی از منظور ما هستند!

5. گلدسته بستنی فوم جامبو

گلدسته بستنی فوم جامبو

آیا ایده ساختن چیزهای جدید را از مواد نوساز یا غیر متعارف دوست دارید، اما ترجیح می دهید چیزی بسازید که ظاهری آراسته تر داشته باشد تا شاید بتوانید آن را به دکوری برای یک مهمانی سرگرم کننده در استخر یا جشن تولد تابستانی تبدیل کنید؟ سپس ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی اوه روز شاد با استفاده از بخش های برش خورده نودل استخر فوم، یک رشته کامل از بستنی های کوچک و سرگرم کننده درست کرد! راستش را بخواهید، این گلدسته‌های تابستانی آنقدر زیبا هستند که وسوسه می‌شویم آن‌ها را در تمام فصل، حتی پس از پایان مهمانی، کنار بگذاریم.

6. بستنی بستنی با چوب بستنی و پوم پوم

بستنی چوب بستنی و پام پوم

آیا شما از آن دسته هنرپیشه های کلاسیک مشتاق هستید که وسایل مورد علاقه خود را مانند چوب بستنی، پیپ پاک کن و پوم پوم را همیشه در اطراف نگه می دارید، بنابراین در واقع به امید یافتن یک کاردستی با مضمون بستنی که به بچه هایتان اجازه می دهد از برخی از آنها استفاده کنند، هستید. اون چیزها؟ سپس احساس می کنیم که از این ایده فوق العاده بستنی پاشیده شده که در آن ارائه شده است، قدردانی خواهید کرد پینترست! همچنین اگر صادق باشیم، ایده ساخت بستنی را از همان چیزهایی که می‌خواهید از آن‌ها می‌خورید، می‌گیریم.

7. دمنوش بستنی عالی در برابر هنر

دمنوش عالی در برابر هنر مقاومت می کند

اگر شما و فرزندانتان هرگز «مقاومت در برابر هنر» را امتحان نکرده‌اید، متأسفیم که به شما بگوییم که از دست می‌دهید! راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد، و این طرح بستنی خاص با مداد رنگی موم سفید نیز کار می کند، اما سرگرمی در خانه با بچه ها در واقع به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از چسب حرارتی شکل اصلی خود را ایجاد کنید، رنگ ها را با رنگ های آبرنگ و نشانگرها یا قلم های نمدی پر کنید. ما عاشق این هستیم که غذاهای تمام شده به نوعی الهام گرفته از هنر پاپ به نظر می رسند!

8. کاردستی های نمدی، پوم پوم و براق

کاردستی های نمدی، پوم پوم و زرق و برق

آیا تا به حال در فهرست ما ورق زده اید و در نظر گرفته اید که کودکان شما کدام کاردستی ممکن است روند ساخت بهترین آنها را دوست داشته باشند و با وجود اینکه متقاعد شده اید که بستنی های جامبو برش و چسباندن بستنی ممکن است مورد علاقه آنها باشد، هنوز در این فکر هستید که آیا ممکن است کمک کنید. آنها از مواد جالب تری نسبت به کاغذ، قیچی و چسب استفاده می کنند؟ در آن صورت، ما کاملاً پیشنهاد می کنیم که نگاهی به چگونگی آن بیندازیم زندگی کن، کاردستی، عشق کار مشابهی را با استفاده از فوم کاردستی با رنگ روشن، پوم پوم و چسب زرق و برق انجام داد! شما یک محصول نهایی دریافت خواهید کرد که اساساً یکسان است، اما با کمی بافت و جزئیات بیشتر.

9. رنگ پف کرده و بستنی بپاشید

رنگ پف کرده و بستنی ها را بپاشید

اگر می‌خواهید به بچه‌هایتان کمک کنید تا از ابتدا چیزی سرگرم‌کننده بسازند، آیا ترجیح می‌دهید آن را واقعاً دستی بسازید، با یک عنصر کمی غیر متعارف‌تر که ممکن است آن‌ها را به‌ویژه علاقه‌مند و هیجان‌زده کند تا لوازمشان را بیرون بیاورند؟ خوب، اگر بچه‌های شما دوست دارند که با رنگ کردن، حتی به اندازه نصف بچه‌های ما، کمی کثیف شوند، پس ما احساس می‌کنیم که این بستنی‌های رنگ پف‌کرده گام به گام به تصویر کشیده شده‌اند. خمیر و بستنی را بازی کنید خواهد بود درست تا کوچه آنها ما عاشق بافت و ویژگی‌های محصول نهایی هستیم، گویی بستنی‌ها واقعاً در شکلات یا آیسینگ فرو رفته‌اند. به ویژه طرفداران زیادی از روشی که بستنی‌ها را با پراکندگی آن‌ها واقعی‌تر نشان می‌دهند واقعی درست قبل از خشک شدن رنگ می پاشد!

10. بستنی هلو برای بچه ها

بستنی هلویی برای بچه ها

در حالی که ممکن است از همه این ایده های کوچک حیله گرانه برای ادای احترام خلاقانه به غذای تابستانی مورد علاقه خود قدردانی کنید، آیا واقعاً در تمام این مدت به بخشی فکر کرده اید که ما گفتیم واقعاً ساخته ایم. واقعی بستنی‌های خانگی با بچه‌هایمان قبلاً، نمی‌دانید آیا بچه‌های شما هم دوست دارند آن را امتحان کنند؟ در آن صورت، ما احساس می کنیم که شما به آن می روید عشق چقدر ساده است این بستنی های هلویی خانگی خوشمزه چسبیده به صنایع دستی من هستند! بچه‌های شما واقعاً وقتی از طعم لذیذ چیزی که به خودشان کمک کرده‌اند لذت ببرند، واقعاً احساس موفقیت خواهند کرد.

11. کارت بستنی “بابا باحال”.

کارت بستنی بابا باحال

اگر می‌خواهید در وهله اول یک کاردستی با مضمون بسازید، آیا ترجیح می‌دهید هر زمان که ممکن است نوعی جناس سرگرم‌کننده یا بازی با کلمات را در آن بگنجانید؟ سپس فکر می کنیم شاید این کارت روز پدر “بابا باحال” باشد درست بالا کوچه ات یکشنبه های کنار دریا به شما نشان می دهد که چگونه بستنی را درست کنید تا با وجود تزئینات سرگرم کننده، مانند یک کارت واقعی باز شود. ما همچنین ایده تغییر عبارت را برای هر مناسبتی دوست داریم. برای مثال، نوشتن “دوست باحال” برای تولد یک نفر، به همان اندازه مناسب است.

12. بستنی های گچی پیاده رو DIY

بستنی های گچی پیاده رو

آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر این ایده را دوست داشتید که به فرزندانتان کمک کنید چیزی خلاقانه بسازند؟ و مفید است، به آنها اجازه می دهید چیز جدیدی بسازند، اما پس از اتمام آن به سرگرمی خود با آن چیز ادامه دهند؟ سپس در اینجا یک ایده دیگر برای بررسی شما وجود دارد! ما کاملاً عاشق راه هستیم سلام فوق العاده مجموعه ای از گچ های رنگارنگ پیاده رو را با چسباندن چوب ها به پایین به بستنی تبدیل کرد. به این ترتیب، بچه‌های شما می‌توانند کاردستی بستنی درست کنند، اما پس از اتمام کار، هر زمان که بخواهند می‌توانند با آنها نقاشی بکشند!

13. دونات بستنی DIY

دونات بستنی دست ساز

چه می‌شود اگر شما هنوز کاملاً مجذوب این ایده باشید که بچه‌هایتان را در تهیه غذای مخصوص خود در آشپزخانه مشارکت دهید، اما می‌دانید که آنها در واقع طرفداران زیادی از احساس غذاهای یخی روی دندان‌هایشان نیستند، مهم نیست چقدر باشد. آنها در واقع ظاهر و اندیشه بستنی های تابستانی؟ در این صورت، ما احساس می‌کنیم که ممکن است با این طرح زیبای دونات بستنی شکل بهتر کنار بیایید. ساخته شده توسط جن. آنها به شما نشان می دهند که چگونه شکل اصلی شیرین و کرکی را بپزید و سپس یک طرح یخ به آن اضافه کنید و بچسبانید تا واقعا طرح را تمام کنید.

14. کیک بستنی سه بعدی

کیک بستنی سه بعدی

شاید شما واقعاً در بخش نانوایی کاملاً با تجربه هستید و ما این کار را کرده ایم واقعا توجه شما را با ایده محصولات پخته شده به شکل بستنی جلب کرد، اما آیا ترجیح می دهید چیزی بسازید که قابل اشتراک گذاری باشد؟ سپس فکر می کنیم شاید پیدا کرده ایم فقط وقتی نوبت به جشن گرفتن تولدهای تابستانی (یا هر روز آفتابی خاص، واقعاً) می رسد، این ایده برای شماست! بررسی کنید که چگونه کاردستی یک کیک خوشمزه پخت و از فوندانت و کیک نانوایی استفاده کرد تا یک بستنی غول پیکر پاشیده شده با یک لقمه خنده دار از روی آن درست کند.

15. صابون رنگین کمان می ریزد

صابون رنگین کمان می ریزد

داریم واقعا بیش از همه توجه شما را با ایده ساختن چیزهایی به شکل بستنی که در انواع روش های دیگر مفید هستند، صرف نظر از اینکه چقدر واقع بینانه به نظر می رسند، جلب کرد؟ در این صورت، اگر بچه‌های شما کمی بزرگ‌تر هستند یا احساس می‌کنند برای یک چالش آماده هستند، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی بیندازید. جنیفر پرکینز این صابون‌های رنگین کمانی فوق‌العاده را ساخته‌اند که هدایای فوق‌العاده تابستانی یا جشن‌های مهمانی را می‌سازند!

آیا کسی را می شناسید که طعم آن را دوست دارد؟ و زیبایی‌شناسی بستنی‌ها درست به همان اندازه که ما انجام می‌دهیم، اگر نه بیشتر، و چه کسی دوست دارد چیزهای مورد علاقه‌اش را با مهارت‌های کاردستی‌اش ملاقات کند؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا آنها انواع صنایع دستی جدید و فوق العاده با مضمون بستنی بستنی و پروژه های DIY را امتحان کنند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #های #سرگرم #کننده #DIY #با #موضوع #بستنی #بستنی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید