آموزش, اخبار

چگونه از روی بوی ادکلن اصالت ادکلن را تشخیص دهیم؟

تفاوت را احساس کنید!!

۱- پیچیدگی های عطر واقعی را درک کنید. رایحه عطرهای اصیل پیچیده و کاملاً پیچیده ساخته شده اند. در حالی که بویایی می تواند سنجش اصالت باشد ، کسانی که رایحه عطر را می دانند اغلب می توانند تقلبی را استشمام کنند. [6]

۲- لایه ها را بشناسید. عطرهای معتبر دارای سه لایه رایحه هستند که با گذشت زمان خود را نشان می دهند ، متشکل از نت های بالایی ، میانی و پایه. این پیچیدگی متنوع و چند بعدی بودن رایحه را تضمین می کند و باعث می شود رایحه از زمان استفاده اولیه تا جذب کامل پوست تغییر کند. عطرهای تقلبی دارای یک لایه عطر بعدی هستند و پس از مدت کوتاهی پوشیدن ، اغلب بوی “خاموش” می دهند.

۳- مواد مصنوعی را از مواد طبیعی تشخیص دهید. عطرهای معتبر برای ایجاد نت های مختلف در عطر تلاش زیادی کرده اند. آنها از مخلوط رایحه های حاصل از محصولات طبیعی و محصولات مصنوعی استفاده خواهند کرد. عطرهای ارزان قیمت کاملاً مصنوعی هستند و بنابراین فاقد پیچیدگی عطرهای لایه ای هستند که با ترکیبات طبیعی ایجاد می شوند.

۴-به طول عمر توجه کنید. عطر تقلیدی در ابتدا بوی مشابهی خواهد داشت اما معمولاً خواهید دید که عطرهای معتبر از نظر ماندگاری و اثر بخشی از مقلدین خود بیشتر هستند و این باعث می شود که در طولانی مدت ارزش بیشتری داشته باشند. بطری های باز شده از عطرهای معتبر باید رایحه خود را از شش تا 18 ماهگی حفظ کنند. رایحه های مرکباتی به طور کلی در حدود شش ماهگی بدتر می شوند ، در حالی که رایحه های پایه گل باید تا 18 ماه حفظ شوند. بطری های ارزان و باز عطر در عرض چند هفته یا چند ماه دیگر رایحه خود را از دست می دهند.

خرید ادکلن اصل از نقاشیا

۵-بدانید که عطر قرار است چه نوع نت هایی داشته باشد. هنگام تحقیق در مورد عطری که قصد خرید آن را دارید ، مهم است که بدانید آیا قرار است “یک نت” داشته باشد یا رایحه ای پیچیده. عطرهای تک نت فقط حاوی نت های بالایی هستند ، بنابراین کمبود نت های میانی و پایه همیشه نشان دهنده تقلبی نیست. هنگام بررسی اصالت عطر یک نت ، به این نکته توجه کنید که آیا رایحه عطر و بویی عجیب دارد یا اینکه آیا رایحه با توضیحات ذکر شده در وب سایت سازنده مطابقت دارد. [7]

۶-تستش کن فقط هنگامی باید عطر را آزمایش کنید که بسته بندی را بررسی کرده و رایحه را قبلاً آنالیز کرده باشید. محتاط باشید زیرا عطرهای تقلبی اغلب می توانند واکنش های آلرژیک ایجاد کنند یا بثورات ناخواسته ای روی پوست شما بگذارند. پس از بررسی کامل همه جوانب عطر ، آن را روی پوست خود بمالید و به بوی آن در طول روز توجه کنید. اگر این یک عطر کاملاً معتبر است ، باید در طول روز متوجه کمرنگ شدن نت های بالا شوید در حالی که نت های میانی و پایه خود را نشان می دهند. یک عطر تقلبی اغلب فقط حداکثر برای چند ساعت رایحه عالی خود را حفظ می کند.

خرید ادکلن اصل از نقاشیا

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *