مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

کلید نگهدار DIY Felt Star

[ad_1]

 1. خانه
 2. زندگي كردن

کلید نگهدار DIY Felt Star

من علاقه مند به خیاطی و پارچه بسیار بزرگ علاقه مند هستم ، بنابراین مطمئناً فرصتی را دیدم تا هنگام ساخت یک پروژه DIY از پارچه های قراضه به روشی زیبا و مولد استفاده کنم. این نگهدارنده های کلیدی ستاره نمدی شایان ستایش که هفته گذشته ساخته ایم نتیجه آن بود!

گام 7 کلید نگهدار کلید احساس ستاره

طبق معمول ، تصمیم گرفتم روند ساخت حداقل یکی از دارندگان کلید را ثبت کنم تا بتوانم سایر کارگران را به نحوه انجام آنها نشان دهم. این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

مرحله 7b کلید نگهدارنده احساس ستاره

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • نخ خاکستری
 • سوزن خیاطی
 • نمدی (سفید و خاکستری)
 • یک حلقه کلید
 • قیچی
 • روبان یا پارچه خاکستری خال خال خال خالی (روبان من قبلاً با لبه های توری بود)
 • چسب گرم
 • یک مداد

Diy صنایع دستی احساس ستاره ای

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

همه چیز را از لیست خود خارج کرده و در دسترس قرار دهید.

مواد اصلی نگهدارنده کلید احساس ستاره

مرحله 2: سوزن خود را آماده کنید

سوزن خود را با نخ خاکستری ببندید! انتهای آن را از طریق چشم سوزنم قرار دادم و سپس نخ را به اندازه کافی از داخل آن کشیدم تا جایی که حدود ده اینچ در دو طرفم بود. نخ را برش بزنید و دو نکته را که با هم نخ کرده اید گره بزنید. این را برای لحظه ای کنار بگذارید در حالی که تکه هایی را که بعداً بدوزید برش می دهید.

مرحله 2 نگهدارنده کلید احساس ستاره

مرحله 2a کلید نگهدار احساس ستاره

مرحله 3: ستاره خود را بکشید

از روبان خود به طول شش اینچ یک طول برش دهید و آن را کنار بگذارید. بعداً بند نگهدارنده کلید شما تشکیل می شود. اکنون ، با استفاده از مداد خود ، شکل برگه ای از نمد سفید را که تقریباً دو اینچ عرض و دو اینچ طول دارد ، شروع کنید. سپس یک شروع دیگر – همان نوع – ورق نمدی خاکستری خود را بکشید ، اما این بار کمی کوچکتر است. شما می خواهید بعداً ستاره ها را بچرخانید تا ستاره سفید در اطراف لبه های خاکستری مانند حاشیه نشان داده شود. هر کدام را از ابتدا قطع کنید.

مرحله 3 احساس کلید کلید احساس ستاره

مرحله 3a کلید نگهدار احساس ستاره

مرحله 3b کلید نگهدار احساس ستاره

مرحله 3c کلید نگهدارنده احساس ستاره

مرحله 4: اتصال زنجیر

قطعه روبان خود را از وسط تا بزنید ، انتهای بالا را پایین بیاورید تا انتهای پایین را ببینید ، و الگوی آن را در قسمت بیرون که نشان می دهد ، قرار دهید. لبه های انتها را به صورت یکنواخت و لایه لایه در برابر هم قرار دهید و آنها را در جای خود نگه دارید. با استفاده از قیچی خود از گوشه های انتهای آن با یک زاویه مورب خارج شوید ، و هر طرف را از سمت مرکز به سمت بالا ، به سمت خارج و بالا به سمت لبه باز کنید. مطمئن شوید که کار را قطع می کنید هر دو لایه های روبان به یک باره در هر دو طرف. نوار خود را دوباره به حالت مستقیم قرار دهید و یک انتهای آن را از حلقه پایین حلقه کلید خود بلغزانید ، آن را به وسط بلغزانید و انتهای آن را به عقب برگردانید تا لبه های آنها یک بار دیگر به طور یکنواخت به هم برسند. بین لایه های روبان کمی چسب گرم زده و انتهای آن را به هم بچسبانید.

مرحله 4 نگهدارنده کلید احساس ستاره

گام 4a کلید احساس ستاره ستاره

قفل کلید نگهدار ستاره احساس نمایی مرحله 4b

قفل کلید نگهدار ستاره احساس نمایی مرحله 4c

مرحله 5: اتصال ستاره

این نکته خوبی است که می توانید قطعات خود را کنار هم قرار دهید و ببینید اندازه همه چیز به درستی رسیده است ، یا اینکه آیا شما باید قسمتهایی از بند روبان یا ستاره های نمدی خود را اصلاح کنید! روی میز کار خود ، ستاره نمدی سفید را دراز بکشید ، سپس انتهای بند را روی نقطه بالایی آن قرار دهید ، و این دو تا نیم اینچ را همپوشانی کنید. بعد ، قسمت خاکستری را دراز بکشید تا نقطه بالای آن نیز انتهای نوار را همپوشانی کند ، اما آن را نیز قرار دهید تا در وسط ستاره سفید قرار گیرد و حتی سفید نیز اطراف آن را نشان دهد. قبل از ادامه کار موارد را اصلاح و مرتب کنید تا بدانید همه چیز مناسب است. هنگامی که دانستید همه چیز مناسب است ، یک لحظه ستاره خاکستری را از مسیر خارج کرده و بین ستاره سفید و بند چسب بچسبانید و آنها را به جای جایی که دارید بچسبانید.

مرحله 5 نگهدارنده کلید احساس ستاره

مرحله ششم: خیاطی

شما بالاخره آماده خیاطی هستید! تا انتهای لبه بیرونی ستاره خاکستری خود بخیه های مرتب و مرتب بزنید ، مطمئن شوید که نخ خود را خیلی محکم نکشید تا نمد سگک ها را فشار دهد یا قفل کند. پس از بازگشت به محلی که دوختن را شروع کرده اید ، سوزن خود را به پشت نمد بچسبانید ، جایی که گره را از اولین بخیه خود لنگر انداختید ، و نخ خود را در آنجا ببندید ، یک گره دیگر ایجاد کنید و بیش از حد و بدون سوزن

مرحله 6 نگهدارنده کلید احساس ستاره

مرحله 5a کلید نگهدارنده احساس ستاره

مرحله 6a کلید نگهدار ستاره احساس

مرحله 6b کلید نگهدار ستاره احساس

مرحله 7: ستاره را بچسبانید

به پشت ستاره نمدی خاکستری خود چسب گرم بزنید (جایی که گره هایی که در ابتدا و انتهای دوخت قرار داده اید) ، اطمینان حاصل کنید که از هر پنج نقطه مقداری عبور کنید تا مطمئن شوید که بلند نمی شوند. آن را روی ستاره سفید و نوار روبان در بالا بچسبانید ، جایی که درست قبل از آن نصب شده بود ، مطمئن شوید که هر پنج نقطه را به خوبی فشار دهید.

مرحله 7 نگهدارنده کلید احساس ستاره

مرحله 7a کلید نگهدارنده احساس ستاره

مرحله 7b کلید نگهدارنده احساس ستاره

گام 7 کلید نگهدار کلید احساس ستاره

این واقعاً تمام چیزهایی است که وجود دارد! مطمئناً ، می توانید با پارچه و انتخاب های نمدی خود کمی روشن یا الگو بگیرید یا در صورت تمایل ستاره را بیشتر آراسته کنید. درصورتی که دوست دارید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کلید #نگهدار #DIY #Felt #Star

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید