مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

گلدسته های ناز مهمانی DIY برای هر مناسبتی

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

گلدسته های ناز مهمانی DIY برای هر مناسبتی

بدون توجه به زمان سال و بدون توجه به مناسبت، ما عشق مهمانی. ما عاشق حضور در آنها، میزبانی از آنها، سازماندهی آنها و حتی تزئین آنها هستیم. علاوه بر این واقعیت که مهمانی‌ها فرصتی فوق‌العاده برای دیدن دوستان و خانواده‌مان و جشن گرفتن شادترین لحظات زندگی هستند، ما همچنین دوست داریم که آنها فرصتی عالی برای خلاقیت هستند! چه در حال آماده کردن غذا، انتخاب تم، یا ساختن چند قطعه دکوری باشید، چیزی واقعاً جادویی ایجاد می کنید و از مهارت های خود برای انجام آن استفاده می کنید. بنابراین، شما می‌پرسید که بخش مورد علاقه ما در ایجاد یک مهمانی چیست؟ خوب، ما بسیار خوشحالیم که به هر طریقی مشارکت می کنیم، اما ما واقعا عاشق تزئین حالا، اگر از ما بپرسید، بهترین قسمت تزئین یک مهمانی لزوماً بزرگترین چیزهایی نیست که در اتاق متوجه می شوید. ما در واقع کاملاً وسواس زیادی نسبت به اضافه کردن طرح‌های رنگی و عناصر تم به جزئیات ریز مهمانی داریم، زیرا فکر می‌کنیم این موارد کلیدی هستند تا مهمان‌های شما را واقعاً تأثیرگذار بگذارند و یک تجربه کاملاً برنامه‌ریزی شده به آنها ارائه دهند. به همین دلیل است که ما از این که به مردم بگوییم مطلق بودن ما ابایی نخواهیم داشت مورد علاقه چیزی که وقتی در تیم تزیین مهمانی هستیم باید درست کنیم گلدسته است!

اگر شما هم مانند ما وسواس فکر ساختن گلدسته های مهمانی DIY خودتان را دارید، اگر نه بیشتر، این 15 طرح گلدسته خانگی عالی را که مهم نیست جشن می گیرید، کل مکان را درخشان می کند، بررسی کنید.

1. گلدسته منگوله ای با رنگ روشن و هیجان انگیز

گلدسته منگوله ای رنگارنگ و هیجان انگیز

شاید شما فقط به دنبال چیزی سرگرم کننده، رنگارنگ و تزئینی هستید که کمی پاپ، درخشش و بافت به اتاق اضافه کند، حتی اگر لزوماً تم خاصی برای خود مهمانی ندارید؟ در این صورت، گزینه‌های شما تقریباً نامحدود هستند، اما ما یک طرح گلدسته خاص داریم که تقریباً برای هر موردی استفاده می‌کنیم، حتی که در واقع به چیز خاصی نیاز ندارد. ما کاملاً عاشق ساختن گلدسته های منگوله هستیم! ما تعداد بی‌شماری گلدسته‌های بامزه در رنگ‌های بی‌شمار درست کرده‌ایم و هنوز از آنها خسته نشده‌ایم. ساده‌ترین راه را برای سوار شدن بر قطار گلدسته و ساختن برخی از آن‌ها را پیدا کنید پیتزا فروشی.

2. گلدسته فیستا دایره ای حاشیه دار

گلدسته دایره ای حاشیه دار

آیا ایده اضافه کردن کمی حاشیه به مهمانی شما را مجذوب می‌کند، اما ایده منگوله‌ای را که در بالا به شما نشان دادیم آنقدر دوست دارید که در واقع قبلاً آن را انجام داده‌اید و اکنون به چیزی کمی متفاوت نیاز دارید؟ در این صورت، در اینجا یک جایگزین به همان اندازه رنگارنگ و بافت عالی برای شما وجود دارد بگو، عشق بورز، و مهمانی! آنها به شما نشان می دهند که چگونه یک حلقه حلقه ای مناسب برای یک جشن واقعی درست کنید، اما همچنین چگونه می توانید از لبه ها به سمت داخل برش دهید و در اطراف هر دایره تکه های حاشیه ای درست کنید. ما نمی توانیم از میزان علاقه ما به محصول نهایی (و این حقیقت که تنها چیزی که نیاز دارید ریسمان، قیچی و کاغذ است) بگذریم!

3. باغ تولد شمع های روشن

باغ تولد شمع های روشن

آیا بخش مورد علاقه شما در هر جشن تولدی همیشه شمع بوده است و با وجود اینکه می‌دانید نمی‌توانید، آرزو می‌کنید که می‌توانستید در سراسر جشن شمع روشن می‌کردید تا واقعاً مکان را روشن کنید؟ در آن صورت، ما یک ایده داریم که فقط اگر بخواهید کمی از تخیل خود استفاده کنید، ممکن است به عنوان یک جایگزین عمل کند! ما عاشق راه هستیم آلیس و لوئیس شمع‌های کاغذی ساده در رنگ‌های مختلف ایجاد کرد و سپس آنها را در خطوطی آویزان کرد تا مانند حلقه‌های گلدسته در سراسر دیوار بالای میز اسنک که کیک می‌نشیند آویزان شود.

4. گلدسته بادکنکی آسان DIY

گلدسته بادکنکی ساده

وقتی ما کوچک بودیم، واقعاً مهمانی بدون بادکنک نبود. مهم نبود که چه جشنی می گرفتیم یا چند نفر آنجا بودند. بادکنک ها یک مهمان همیشه حاضر در خانه ما بودند. اکنون که مهمانی‌ها را ما برگزار می‌کنیم، اعتراف می‌کنیم که هنوز آن علاقه نوستالژیک به بادکنک‌ها را داریم، فقط اکنون دوست داریم هر زمان که می‌توانیم در نحوه نمایش آنها کمی خلاق‌تر باشیم. به همین دلیل است که ما عاشق این ایده گلدسته بادکنکی شدیم Pretty Providence خیلی سخت! این ایده جایی بین یک گلدسته مهمانی و یک طاق بادکنکی مینیاتوری است و ما در هر صورت برای آن کاملاً اینجا هستیم. از بادکنک های هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید!

5. حلقه گل نمدی رنگارنگ

حلقه گل نمدی رنگارنگ

آیا واقعاً قصد پیدا کردن یک ایده گلدسته مهمانی را داشتید که کمی قابل استفاده‌تر از کاغذها و بادکنک‌هایی باشد که تا به حال به شما نشان داده‌ایم، زیرا شما مهمانی می‌دهید؟ بنابراین غالبا؟ در این صورت، شما می خواهید رنگی با انواع رنگ ها داشته باشید تا با هر طرح دکوری مطابقت داشته باشد و ظاهری کاملاً خنثی اما دوستانه داشته باشد تا بتوان تقریباً در هر نوع جشن یا مناسبتی از آن استفاده کرد. را وارد کنید: حلقه های نمدی شایان ستایش کنار شیرین ترین مناسبت! آنها به شما نشان می دهند که چگونه می توانید آن را با برش دادن دایره ها در اندازه های مختلف و دوختن آنها از انتها به انتها مستقیماً در وسط انجام دهید تا گلدسته پر و هیجان انگیز به نظر برسد و فضای کم بین رنگ های روشن وجود نداشته باشد. بعد از مهمانی، می‌توانید آن را تا کنید و برای دفعه بعد بدون ایجاد خمیدگی، پارگی یا آسیب، کنار بگذارید!

6. حلقه گل دستمال کاغذی

اکلیل دستمال کاغذی حاشیه ای

شاید واقعاً برای تزیین جشن خود کمی عجله دارید و به چیزی نیاز دارید که کمی سریعتر انجام شود و کمی فشار کمتری به بودجه شما وارد کند؟ در این صورت، دستمال کاغذی به روشی کاملاً عالی به کمک شما می آید! بررسی کنید که چگونه اوه روز شاد ورق های دستمال کاغذی با رنگ های متفاوت را لایه برداری کرده، آن ها را در امتداد لبه ها برش دهید تا یک حاشیه فوق العاده خنک ایجاد شود، و به آنها تکان دهید تا رنگ ها با یکدیگر مخلوط شوند. ما ظاهر روشن، شاد و بافت کاملاً عالی محصول نهایی را دوست داریم! در واقع، نیمی از ما وسوسه شده ایم که اینها را به عنوان دکور دائمی فقط برای سرگرمی در سرتاسر خانه آویزان کنیم.

7. اکلیل های عمودی ژئود کاغذی

حلقه های عمودی الماس اوریگامی

آیا به برگزاری یک مهمانی کمک می‌کنید که کمی جذاب‌تر باشد، بنابراین در واقع فهرست ما را مرور کرده‌اید به این امید که با ایده‌ای کمی شیک‌تر مواجه شوید، شاید تا حدی که تقریباً مد روز به نظر برسد؟ در آن صورت، ما کاملا فکر می کنم باید نگاهی به چگونگی آن بیندازید لیا گریفیث از لوازم ساده مانند کاغذ، ریسمان و زرق و برق طلایی برای ایجاد این حلقه های عمودی خارق العاده با الهام از ژئود استفاده کرد که جزئیات ورودی یا پس زمینه عکس شگفت انگیزی را ایجاد می کند!

8. گلدسته مینی کلاه مهمانی

گلدسته مینی کلاه مهمانی

آیا ایده شمع های تولد شما را بسیار مجذوب خود کرده بود، اما در واقع آنها را آویزان کردید و تصمیم گرفتید که یک نوع گلدسته متضاد را برای تزئین حداکثر سرگرم کننده تولد با آنها همراهی کنید؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی Craftbnb یک گلدسته کلاه تولد شایان ستایش از کاغذ و نخ درست کرد! ما کاملا عشق ورزیدن ایده ساختن هر کلاه کوچک روی گلدسته خود با رنگ و الگوی متفاوت، فقط برای اینکه همه چیز هیجان انگیز باشد.

9. گلدسته لانه زنبوری

گلدسته هومی لانه

آیا تا به حال آن قطعات دکور لانه زنبوری کاغذی را از فروشگاه های دلار و فروشگاه های صنایع دستی دیده اید؟ خوب، آنها ممکن است فقط زمانی که به تنهایی هستند کمی چشمگیر به نظر برسند، اما اگر تا به حال سعی کرده اید آنها را با دیگران جمع کنید، احتمالاً می دانید که واقعاً چقدر می توانند چشمگیر به نظر برسند! به همین دلیل است که ما از این ایده استقبال کردیم اوه روز شاد خیلی زیاد. آن‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه تکه‌های لانه زنبوری کاغذی را در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف بردارید و آن‌ها را در امتداد ریسمان دسته‌بندی کنید تا مانند گلدسته جامبوی شیک به هم آویزان شوند که کاملاً چشم همه افراد اتاق را به خود جلب می‌کند.

10. گلدسته پوم پوم و منگوله DIY

گلدسته پوم پوم و منگوله

وقتی جالب‌ترین گلدسته مهمانی را که فکرش را می‌کنید به تصویر می‌کشید، آیا واقعاً یکی را تصور می‌کنید که از انواع لوازم مختلف کاردستی و چیزهای سرگرم‌کننده و رنگ‌های روشن ساخته شده باشد؟ سپس احساس می‌کنیم که این ایده عالی برای منگوله‌های پوم پوم و نخ برجسته شده است آلیس و لوئیس ممکن است درست بالا کوچه ات آن‌ها شما را گام به گام در فرآیند رشته‌بندی پوم‌های خزدار از انواع، رنگ‌ها و اندازه‌ها در امتداد یک رشته راهنمایی می‌کنند و آن‌ها را با مهره‌های چوبی رنگی سرگرم‌کننده و منگوله‌های نخی زیبا و کرکی در هر رنگی که در انبار نخ شما باقی می‌ماند، درهم می‌کنند. محصول نهایی التقاطی و به قدری تزئینی است که ما وسوسه می شویم که این را در تمام طول سال صرفاً برای سرگرمی کنار بگذاریم!

11. گلدسته فن دار تابستانی زیبا

گلدسته تابستانی زیبا

آیا ایده ساختن یک گلدسته از تکه‌های دکور کاغذی باز شده برایتان جالب بود، اما فضای شما بسیار کوچک است، بنابراین مطمئن نیستید که شانه‌های عسلی بزرگ و درشت دستمال کاغذی لزوما بهترین گزینه برای شما هستند؟ در این صورت شاید بهتر باشد به جای پنکه های کاغذی به شکل تخت کار کنید! ما کاملاً در مورد روش وسواس هستیم پیشه ورهای گمنام چندین فن زیبای تابستانی در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف را در یک گلدسته خیره‌کننده که برای هر مهمانی یا، صادقانه بگوییم، فقط برای هر گوشه‌ای از خانه شما که می‌تواند از روشنایی استفاده کند، مناسب است.

12. گلدسته بستنی کاغذی و دستمالی

گلدسته بستنی کاغذی و دستمالی

آیا خیلی شیفته ایده شانه های عسلی دستمال کاغذی بودید اما همیشه چیزهای مینیاتوری را بیشتر دوست داشتید و امیدوار بودید با طرح دیگری روبرو شوید که به شما امکان می دهد از آنها به روشی خلاقانه تر از یک رشته استفاده کنید؟ سپس ما داریم قطعا بهترین گزینه را برای شما پیدا کرد! نمی‌توانیم بفهمیم که این بستنی‌های بستنی چقدر دوست‌داشتنی هستند اوه روز شاد. آموزش آن‌ها به شما نشان می‌دهد که چگونه مخروط‌های ساده را برای هر «اسکوپ» لانه زنبوری از مقوای رنگی بسازید، و همچنین چگونه همه آنها را در یک خط شاد به هم متصل کنید.

13. حلقه حلقه های کاغذی به هم پیوسته

حلقه حلقه های کاغذی به هم پیوسته

آیا هنوز به این فکر می‌کنید که چقدر ایده گلدسته دایره‌های کاغذی را که قبلاً به شما نشان دادیم دوست داشتید، اما می‌توانید جنبه حاشیه‌ای را بدهید یا بگیرید و ترجیح می‌دهید اگر انتخاب داشتید رشته‌های کمتری ببینید؟ خوب، چیز غذایی در مورد پروژه های DIY این است که شما همیشه حق انتخاب دارید، زیرا شما در کنترل خلاق هستید! پیشنهاد می‌کنیم به این گلدسته دایره‌ای کاغذی تزئینی فوق‌العاده نگاهی بیندازید که به‌جای نشستن در کنار یک رشته، در هم قفل می‌شود. ممکن است مانند طرح های دیگر حاشیه ای نباشد، اما ما فکر می کنیم کنتراست در رنگ ها و الگوها آن را جبران می کند! نحوه ساخت آن را با جزئیات بیشتر در اینجا بیابید ما R حافظه Keepers.

14. گلدسته روبان پاستلی زیبا

گلدسته روبان پاستلی زیبا

آیا هنوز به ایده ساختن گلدسته های شاد می اندیشید که می توانید در تمام طول سال آن را کنار بگذارید یا فقط به عنوان دکور استفاده کنید زیرا بسیار دوست داشتنی هستند و مخصوص جشن نیستند؟ در آن صورت، ما فکر می کنیم این ایده گلدسته روبانی زیبا از آن است مهد کودک پروژه ممکن است خیلی بیشتر در کوچه شما باشد! در واقع، ما آنقدر این طرح را دوست داریم که به معنای واقعی کلمه در اتاق بازی بچه‌هایمان، به معنای واقعی کلمه مشابه آن (درخشش بیشتری دارد) داریم. ما انجام داد در ابتدا آن را برای یک مهمانی درست کردیم، اما آنقدر آن را دوست داشتیم که به نوعی هرگز آن را حذف نکردیم.

15. گلدسته در هم تنیده DIY

گلدسته در هم تنیده

آیا ما واقعاً توجه شما را با چند الگوی کاغذی درهم به هم که قبلاً در لیست خود به شما نشان دادیم جلب کردیم و اکنون شما آنقدر مجذوب این مفهوم شده اید که امیدوار بوده اید با چیزی روبرو شوید که حتی بیشتر از آن استفاده کند؟ خوب، اگر مهارت های اوریگامی از هر نوعی را دارید، فکر می کنیم که خواهید بود به ویژه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گلدسته به شکل کاغذ در هم تنیده هیجان زده هستم اوه روز شاد! ما دوست داریم که اگر از عکس‌هایی که به اندازه کافی دوست دارید استفاده کنید، این طرح به عنوان دکور مهمانی، پس‌زمینه عکس جالب یا حتی دکور مداوم باشد.

آیا قبلاً گلدسته های مهمانی شایان ستایش دیگری درست کرده اید که کاملاً عاشق خلق کردن آنها بودید و وقتی تزئین می کردید از آنها بسیار راضی بودید اما اینجا را نمی بینید؟ همه چیز را در مورد نحوه ساخت آن به ما بگویید یا ما را به عکس های کار تمام شده خود در بخش نظرات پیوند دهید![ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#گلدسته #های #ناز #مهمانی #DIY #برای #هر #مناسبتی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید