مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 روش برای چرخش بطری های شراب  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 روش برای چرخش بطری های شراب

حالا ما اولین نفری هستیم که به شما می گوییم که عاشق یک لیوان شراب خوب در عصر هستیم. مخصوصاً بعد از یک روز سخت کاری، چیزهای کمی وجود دارد که بیشتر از آن دوست داشته باشیم (البته علاوه بر کاردستی) جز اینکه در تابستان در پاسیو یا در زمستان کنار شومینه بنشینیم و با یک لیوان کوچک سفید یا قرمز مورد علاقه خود استراحت کنیم. . صادقانه بگویم، ما در واقع مشروب نمی خوریم که شراب زیاد است و اتمام یک بطری بیشتر از حد معمول طول می کشد، اما همان بطری که به آن اشاره کردیم دلیل دیگری است که ما دوست داریم از لیوان های گاه به گاه لذت ببریم. باور کنید یا نه، بطری های شراب می سازند حیرت انگیز ابزار کاردستی! ما آنها را در طول زمان جمع آوری می کنیم، آنها را تمیز می کنیم و کنار می گذاریم، و سپس انواع صفحات مختلف منظم را به صورت آنلاین نشانه گذاری می کنیم که دارای انواع پروژه های DIY هستند که مایلیم آن بطری ها را به آنها تبدیل کنیم.

فقط در صورتی که شما هم مانند ما وسواس فکری برای ساخت بطری شراب دارید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده ها، طرح ها و آموزش ها برای تغییر کاربری بطری های خالی شراب وجود دارد که بارها با آنها مواجه شده ایم. جستجو تا اینجا!

1. کاردستی شمع بطری شراب رنگین کمان

کاردستی شمع بطری شراب رنگین کمان

آیا شما از آن دست‌هایی هستید که آنقدر عاشق شمع‌ها و چراغ‌های چای هستید که با خوشحالی می‌توانید تقریباً تمام پروژه‌های DIY نگهدارنده شمع را که تا به حال دیده‌اید، امتحان کنید، بدون اینکه حتی از آن خسته شوید. آنها، اگر به خاطر این واقعیت نبود که فضای شما تمام می شود؟ خوب، ما تقریباً شبیه هم هستیم، اما فکر می کنیم این آموزش فوق العاده سرگرم کننده بطری شراب با رنگ های روشن در ذخیره شده توسط Love Creations ممکن است یکی از موارد مورد علاقه ما باشد آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه بطری ها را به طور ایمن از وسط به دو نیم کنید تا آنقدر بلند نشوند و همچنین چگونه آنها را به گونه ای رنگ آمیزی کنید که ماندگار باشد.

2. ارواح بطری شراب شایان ستایش

ارواح بطری شراب شایان ستایش

آیا شما از آن دسته مشتاقان بسیار سازماندهی شده ای هستید که دوست دارید برای تعطیلات آینده و فصول آینده به ایده هایی که دوست دارید پایبند باشید، حتی اگر اینطور نباشد؟ کاملا هنوز زمان سال برای آن پروژه خاص است، فقط برای اینکه مطمئن شوید که در زمان مناسب ایده های سرگرم کننده زیادی دارید؟ ما این کار را نیز انجام می‌دهیم، صفحات بی‌شماری را برای بعداً نشانه‌گذاری می‌کنیم و آنها را سازماندهی می‌کنیم تا هر زمان که بخواهیم از آنها استفاده کنیم. به همین دلیل است که ما این کاردستی بطری شراب هالووین را آماده کرده‌ایم، حتی اگر فقط اوت است! بررسی کنید که چگونه پیش بند نقاشی شده بطری های رنگ آمیزی شایان ستایش را ایجاد کرد که شبیه ارواح خنده دار است.

3. گلدان های تزئینی بطری شراب

گلدان های تزئینی بطری شراب

شما هستید خیلی واقعاً با این ایده که بطری‌های شراب قدیمی‌تان را به انواع روش‌های تزئینی رنگ آمیزی کنید، جالب شده‌اید، اما چیزی را ترجیح می‌دهید که کمی شیک‌تر یا مبتنی بر شخصیت باشد، زیرا می‌خواهید بتوانید از آن‌ها به عنوان دکور در اتاق‌های اصلی خود استفاده کنید؟ در این صورت شاید تبدیل گلدان های گل خود به گلدان های باکلاس ترجیح داده شود! ما عاشق راه هستیم بانوی کاردستی دیوانه بطری های خود را سفید رنگ کردند و سپس سه رنگ پاپ یا کنتراست را انتخاب کردند که مناسب اتاق آنها بود، گزینه ای برای نوعی سبک رنگ آمیزی تصادفی شیک که مناسب دیوار روستایی آنهاست.

4. مشعل تیکی بطری شراب DIY

مشعل تیکی بطری شراب

آیا قطعاً علاقه مند بودید اولین آموزشی را که امروز به شما نشان دادیم، تصاویر صنایع دستی بطری شراب مبتنی بر شمع را که آنها به عنوان یک دکور در فضای باز درست می کردند، اما ترجیح می دهید چیزی را بسازید که فقط با یک بطری منحصر به فرد و کامل به نظر برسد. یک مجموعه کامل، زیرا فضای بیرونی شما واقعاً بسیار کوچک است؟ در این صورت شاید ترجیح می دهید یک مشعل تیکی برنده رومیزی بسازید جولی بلانر در عوض اینجا انجام داد!

5. تراریوم بطری شراب آسان

تراریوم بطری شراب آسان

در خانه ما، بچه‌ها به تازگی در مدرسه درباره تراریوم‌ها یاد گرفته‌اند، بنابراین از آن زمان کاملاً وسواس زیادی نسبت به تراریوم‌ها دارند و هر روز از کلاس‌ها به خانه می‌آیند و از ما التماس می‌کنند که به آنها کمک کنیم تا خودشان تراریوم بسازند. به همین دلیل است که ما بسیار خوشحال شدیم که با این ایده تراریوم بطری شراب برش خورده که گام به گام شرح داده شده است، مواجه شدیم. ذخیره شده توسط Love Creations! آن‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه برش شیشه را بسیار ایمن کنید، اما ما همچنان توصیه می‌کنیم آن قسمت را خودتان در حالی که بچه‌هایتان از فاصله ایمن تماشا می‌کنند، دست بگیرید. ما فکر می کنیم این ایده برای افرادی که به اندازه ما عاشق افزایش محبوبیت آبدار در باغبانی و دکوراسیون هستند عالی است!

6. بطری شراب موزاییکی

بطری شراب موزاییکی

آیا شما از آن دسته از علاقه مندان به DIY هستید که در واقع کمی بیشتر به جزئیات می پردازید و پروژه هایی را ترجیح می دهید که صبر و دقت بیشتری می طلبد زیرا کاملاً مایل به سرمایه گذاری در این زمان و تلاش هستید؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی کناری بطری شراب خالی شده خود را به یک کاردستی موزاییک زیبا با الهام از ساحل تبدیل کردند! ما روشی را دوست داریم که آنها صدف دریایی را در کنار کاشی های مینیاتوری خود به کار می برند، اما اگر می خواهید که صدف شما فقط به نظر برسد، می توانید از این مرحله صرف نظر کنید. مقدار کمی کمتر ساحلی.

7. لامپ های دکوپاژ بطری دستمال کاغذی

لامپ بطری دکوپاژ دستمال کاغذی

آیا ایده تزئین بیرون بطری شراب خود را با دست دوست دارید، اما دوست دارید بچه های خود را سرگرم کنید و مطمئن نیستید که آنها بتوانند ماهیت دقیق اما درهم و برهم کاردستی را که در بالا به شما نشان دادیم، انجام دهند. ? پس شاید شما این ایده ساده تر و به همان اندازه رنگارنگ دکوپاژ دستمال کاغذی را ترجیح دهید! Modpodge Rocks گام به گام به شما نشان می دهد که چگونه آن را به روشی صاف و منظم و بدون چین و چروک و حباب هوا انجام دهید.

8. دکور بطری شراب دریایی

دکور بطری شراب دریایی

آیا واقعاً با طراحی بطری موزاییکی الهام گرفته از ساحل به دلیل خانه خود کاملاً مجذوب خود شده اید؟ میکند زیبایی کاملاً ساحلی دارد اما شن و ماسه و صدف اینطور نیستند کاملا جهت دقیقی که دکور خود را در آن گرفته اید، زیرا از خانواده ای هستید که عاشق قایقرانی هستند؟ سپس ما احساس می کنیم که این بطری های تزئینی فوق العاده با مضمون دریایی ممکن است در عوض کمی بیشتر در کوچه شما باشند! نحوه ساخت آنها را با جزئیات بیشتر ببینید عشق بورز، خلق کن، جشن بگیر.

9. تغذیه پرنده بطری شراب

تغذیه پرنده بطری شراب

اگر کاملاً با شما صادق باشیم، عشق ما به انواع صنایع دستی بطری شراب اولین باری نیست که در یک ژانر خاص از پروژه DIY مرحله کمی وسواسی را پشت سر می گذاریم. قبل از اینکه کاملاً درگیر این موارد شویم، در واقع واقعاً وسواس زیادی برای ساختن انواع تغذیه پرندگان DIY داشتیم! پس وقتی با این آموزش مواجه شدیم که هر دوی این نوع پروژه ها را در یک مکان ترکیب می کند، هیجان ما را تصور کنید! ببینید چگونه این تغذیه کننده پرنده وارونه بطری شراب با جزئیات بیشتر ساخته شده است طراحی الیزابت جون.

10. بطری های شراب پوشیده از شن و ماسه

بطری های شراب پوشیده از شن و ماسه

آیا شما کاملا شیفته ایده ساخت یک پروژه دکور بطری شراب با الهام از دریا بودید، اما ایده شما از ساحل کمی کمتر حول رنگ های آبی و شیشه دریا متمرکز شده است، بنابراین به دنبال چیزی هستید که از نظر ظاهری کمی ظریف تر باشد. رنگ سپس ما پیشنهاد می کنیم مقداری بتن DIY بردارید و به چگونگی آن نگاهی بیندازید میز و اجاق این گلدان‌های سنگی را با چند کاموای ساده و تزیینات دلاری شنی در بالای آن ساخته است.

11. گلدان های بطری نخ پیچیده شده

گلدان های بطری با نخ

آیا ما واقعا توجه شما را به خود جلب می کنیم وقتی که از بسته بندی نخ با اشاره به صنایع دستی بطری شراب نام بردیم، اما ایده ای که به شما نشان دادیم در واقع نخ کافی برای انجام این تکنیک ندارد؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی زندگی مدرن کوهستانی یک طرح گلدان کاملاً با نخ پیچیده شده است که به طور واضح خانگی به روشی زیبا و دوست داشتنی به نظر می رسد.

12. لوستر رنگارنگ بطری شراب

لوستر رنگارنگ بطری شراب

آیا واقعاً در فهرست ما پیمایش می‌کنید، اما همچنان فکر می‌کنید در مورد تکنیک برش رنگارنگ بطری‌هایی که در همان ابتدا به شما نشان دادیم فکر می‌کنید، فقط مطمئن نیستید که پروژه شمع روشن چای کاملاً همان چیزی است که می‌خواستید؟ در این صورت، شاید شما یک راه حل روشنایی دائمی را ترجیح می دهید که به جای آن از همان ایده استفاده کند! ما کاملاً عاشق راه هستیم Modpodge Rocks یک لوستر روشن از روی بطری های شراب ایجاد کرد.

13. چراغ های آویز شیشه ای سنگریزه بطری شراب

چراغ های آویز سنگریزه شیشه ای بطری شراب

فقط در صورتی که شما احساس می کنید خیلی واقعاً با ایده ساختن یک چراغ آویز از بطری های شراب برش خورده مجذوب شده اید، اما متقاعد نشده اید که ایده رنگی روشن قبلی کاملاً با طرح دکور فعلی شما مطابقت دارد، در اینجا یک ایده کمی خنثی تر وجود دارد که رنگ های بلند را با بافت های مرتب جایگزین می کند! نگاهی به کمی بزرگتر رویاپردازی کنید برای اینکه ببینند چگونه سطح سایه روشن بطری شراب خود را با تیله های شیشه ای با پشت صاف به رنگ سفید شفاف و مات و همچنین سبز پوشانده اند.

14. بطری آبیاری گیاه حکاکی شده شیشه ای DIY

بطری آبیاری گیاه حکاکی شده شیشه ای

آیا وقتی صحبت از برخی از این تکنیک‌های پیشرفته‌ای که تا کنون در این فهرست دیده‌اید، مانند برش شیشه، هنوز به نوعی مبتدی هستید، بنابراین ترجیح می‌دهید بطری خود را به سادگی تزئین کنید، اما در عوض آن را با دقت حفظ کنید؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی 2 زنبور عسل در غلاف یک بطری آبیاری گیاهی با حکاکی شیشه ای ساده و شایان ستایش ایجاد کرد تا علیرغم اینکه چقدر مفید است، به جای اینکه فقط کاربردی باشد، آن را تزئینی کند.

15. بطری های شیشه ای دریا

بطری های شیشه ای دریا

ما قطعاً قبلاً در لیست خود به شیشه دریا اشاره کردیم، اما به طور گذرا و فقط با اشاره به برخی از قطعات طرح موزاییکی که در بالا به شما نشان دادیم بود، پس اگر این واقعاً زیبایی شناسی دقیق پروژه ای باشد که امیدوار بودید پیدا کنید، چه؟ خوب، ما فکر می کنیم که شما واقعاً از یادگیری آن خوشحال خواهید شد Sadie Seasongoods دارای یک آموزش کامل مرتبط با شیشه دریا است که چه به عنوان یک گلدان یا به عنوان دکور میز کناری استفاده کنید، فوق العاده به نظر می رسد! آموزش آنها را بررسی کنید تا ببینید چگونه رنگ و جلوه ابری به سطح بطری های آنها با استفاده از تکنیک های رنگ آمیزی اچینگ و فراستینگ اضافه شده است.

آیا انواع دیگری از صنایع دستی بطری های شراب به روز شده را ساخته اید که از ساختن آنها بسیار لذت برده اید، اما چیزی شبیه به آن را در لیست ما نمی بینید؟ در مورد نحوه انجام این کار به ما بگویید یا ما را به عکس های محصول نهایی خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#روش #برای #چرخش #بطری #های #شراب

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید