مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 عادت روزمره افراد سازمان یافته  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 عادت روزمره افراد سازمان یافته

آیا می خواهید خود را کمی بیشتر جمع کنید؟ آیا به هم ریختگی اطراف شما، بهره وری شما را منحرف می کند؟ خوب، راه های خاصی برای زندگی کردن برای شروع یکپارچگی با روزهایتان وجود دارد که می تواند به هدف نهایی شما کمک کند. در زیر، 15 عادت روزمره افراد سازمان یافته را خواهید دید. شروع به انجام یکی – یا همه – از این ترفندهای زیبا کنید و شاهد تغییر زندگی خود باشید.

1. آنها لیست کارهایی را می سازند

یک لیست برای انجام دادن تهیه کنید

اگر آن را یادداشت نکنید، چگونه می توانید هر کاری را که باید انجام دهید به خاطر بسپارید؟ افراد سازماندهی شده همه را یادداشت می کنند و فهرست کارهایی را ایجاد می کنند تا از آنها به عنوان دستورالعمل استفاده کنند. به این ترتیب، کارها به موقع و به موقع انجام می شود.

2. کاری را که شروع می کنند به پایان می رسانند

افراد سازمان یافته یک کار را شروع می کنند و تا زمانی که کار به پایان نرسد متوقف نمی شوند. آنها پروژه های کاری را نیمه کاره رها نمی کنند و این برای کارهای اطراف خانه نیز صدق می کند. آنها نگرش “اوه، بعداً به آن خواهم رسید” را نمی پذیرند. آنها زمان را پیدا می کنند.

3. آنها ایمیل های خود را می خوانند

ایمیل را چک کنید

آنها ایمیل های خود را می خوانند و همه چیز را در تلفن های خود به روز می کنند. آنها اجازه نمی دهند که همه آن ارتباطات در باد معلق بماند. این امر اضطراب آنها را نیز کاهش می دهد – و لیست کارهای آنها را نیز کاهش می دهد.

4. از فناوری استفاده می کنند

آنها از آن استفاده می کنند و به نفع خود استفاده می کنند. آنها یاد می گیرند که چگونه از ابزارهایی که در اختیار دارند – و برنامه های اطراف – به کارآمدترین راه ها استفاده کنند. بهره وری آنها بسیار بیشتر است زیرا آنها می دانند چگونه از چیزهایی استفاده کنند که کارها را سریعتر انجام می دهد!

5. آنها را به حداقل می رساند

چیزهای خود را به حداقل برسانید

بی نظمی ضروری است و آنها محل کار و خانه خود را حداقل نگه می دارند. آنها هیچ چیز اضافی ندارند. تعجب خواهید کرد که چقدر سبک و روشن فکر می کنید بدون این همه “چرند” انباشته که مردم تمایل دارند در اطراف نگه دارند.

6. آنها از نظر مالی آگاه هستند

درست مانند هر چیز دیگری در زندگی خود، آن ها هم از وضعیت مالی خود مراقبت می کنند. آنها به حساب بانکی خود نگاه می کنند. آن‌ها صورت‌حساب‌های خود را هنگام دریافت از طریق پست پرداخت می‌کنند و اجازه نمی‌دهند صورت‌حساب‌های کارت اعتباری جمع شوند.

7. آنها می گویند نه

بگو نه

سازماندهی شده – موفق – مردم می دانند چه زمانی نه بگویند. آنها می دانند که چه زمانی نمی توانند کار دیگری را بر عهده بگیرند یا وقت خود را به اشتراک بگذارند. این باعث می شود که آنها در تمام بخش های زندگی خود به وظیفه خود ادامه دهند.

8. از برنامه ریزان استفاده می کنند

برنامه ریزان برای همه ضروری هستند، نه فقط دانش آموزان. آنها تمام اطلاعات ضروری و ضروری را در یک مکان نگه می دارند. و شما می توانید روزهای خود را بسیار ساده تر از این طریق برنامه ریزی کنید!

9. آنها درخواست کمک می کنند

کمک بخواهید

درست همانطور که افراد سازمان یافته می دانند چه زمانی نه بگویند، آنها همچنین می دانند چه زمانی باید کمک بخواهند. و آن را می گیرند. آنها می دانند که یک کار کمی بیش از حد بزرگ است و به چند دست اضافی نیاز دارند تا همه آن را به موقع انجام دهند.

10. مازاد را پاک می کنند

وقتی آشفتگی می بینند، آن را تمیز می کنند. آنها منتظر کار دیگری نیستند تا آن را انجام دهند یا «بعداً به آن برسند». درعوض، همه چیز حفظ می شود، زیرا آنها قدم می گذارند.

11. آنها را به تعویق نمی اندازند

هرگز معطل نکنید

وقتی چیزی نیاز به توجه دارد یا باید انجام شود، آن را انجام می دهند. باز هم، آنها کارها را به دیگران یا به بعد موکول نمی کنند. آنها به قول و برنامه خود عمل می کنند.

12. آنها از قبل برنامه ریزی می کنند

آن برنامه ریزان را بگیرید! افراد سازمان یافته به برنامه ریزی از پیش معروف هستند. چه در کار باشد و چه زندگی اجتماعی، آنها می دانند که چه زمانی وقت بیشتری دارند تا به هر چیزی که در زندگی شان اهمیت دارد توجه کنند.

13. آنها پاکسازی روزانه دارند

پاکسازی های روزانه

پاکسازی روزانه ضروری است، به خصوص برای حداقل زندگی. چه آن‌ها باقیمانده‌های یخچال را تمیز و پاک کنند و چه کاغذها را از روی کانترها، این یک عادت روزانه – و بسیار عالی – است که باید با آن همراه شود.

14. آن را در جایی که تعلق دارد نگه می دارند

هر چیزی در زندگی یک فرد سازمان یافته جایی دارد. و هنگامی که مورد استفاده شد، به آن نقطه خاص باز می گردد. این کار تمیز کردن را نیز آسان تر می کند.

15. آنها به روال ها اعتقاد دارند

به روال اعتقاد داشته باشید

افراد سازمان یافته، مهمتر از همه، باور دارند و در آن شرکت می کنند. صبح‌ها و برنامه‌های قبل از خواب ضروری هستند، اما ممکن است کارهایی وجود داشته باشد که می‌توانید با فرزندانتان یا در محل کار انجام دهید تا همه چیز در طول روز راحت‌تر پیش برود.

تمام عکس ها از طریق پیکسابای

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#عادت #روزمره #افراد #سازمان #یافته

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید