اخبار

21 هک یواشکی برای مکانی مخفی برای مخفی کردن چیزهای باارزش21 هک یواشکی برای مکانی مخفی برای مخفی کردن چیزهای باارزش

این هک‌ها و ایده‌های ذخیره‌سازی را برای مکانی مخفی برای مخفی کردن ذخیره‌سازی خود انتخاب کنید تا به دست آوردن آنها برای سارقان سخت شود.

مربوط: بیش از 800 ایده برای سازماندهی DIY برای زندگی بدون درهم و برهمی

در این مقاله:

 1. محفظه صندلی مخفی
 2. کتاب های “ذخیره سازی پنهان”.
 3. انبار برگشت هوا
 4. دئودورانت قدیمی استاش
 5. کشو کاذب پایین
 6. درب انبار
 7. جعبه جواهرات مخفی
 8. مبل انباری ساحلی
 9. کتاب مخفی توخالی DIY
 10. کابینت مخفی
 11. قفسه مخفی DIY
 12. نگهدارنده انگشت پا – Kick Storage
 13. محفظه مخفی نوار VHS
 14. مخفی ظروف
 15. کانتینر “گنج پنهان”.
 16. محل نگهداری قفسه کتاب
 17. میز کناری DIY با فضای ذخیره سازی مخفی
 18. جعبه ورود مخفی
 19. DIY Globe Cash Keeper
 20. ذخیره سازی کلید پنهان
 21. محفظه آینه مخفی برای تفنگ

مکانی مخفی برای پنهان کردن چیزهای با ارزش: مکان های مخفی DIY

1. محفظه صندلی مخفی

|

به مهمانان خود سورپرایز کنید که در یک مهمانی در صندلی هایشان پیدا می شود، یا اشیای قیمتی خود را در کوسن این صندلی قرار دهید بدون هیچ اشاره ای این حرکت هوشمندانه چیزهای مخفی شما را از دست نمی دهد، به خصوص به این دلیل که بالای آن نشسته اید.

2. کتاب های “ذخیره سازی پنهان”.

|

فضای ذخیره سازی خود را به عنوان کتاب مبدل کنید در این طراحی خلاقانه هیچ شانسی وجود ندارد که کسی حتی به آن نگاه کند، به خصوص اگر اهل کتاب نباشند.

نیازی نیست به سراغ کتاب های مورد علاقه خود بروید. برای خرید کتاب هایی که حوصله خواندن آنها را ندارید به مغازه های مازاد برید.

3. انبار برگشت هوا

|

یک راه عالی برای ذخیره کردن اشیاء قیمتی این است که آنها را در جایی قرار دهید که هیچ کس مانند آن به آنها مشکوک نیست دریچه هوا مخفی گاوصندوق. در این مورد، هیچ کس به خود زحمت نمی دهد این قسمت از خانه را بررسی کند، مگر اینکه یک سارق باتجربه باشد، یا در خانه خود نیز مانند این مکان دزدکی داشته باشد.

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

4. دئودورانت قدیمی

|

واقعاً شگفت‌انگیز خواهد بود که کسی لوازم آرایشی شما را در دست بگیرد یا حتی هر وسیله را در حمام یا روشویی شما زیر و رو کند و باز کند. این دئودورانت حقه ای حرفه ای برای پنهان کردن دارد.

5. کشو پایین کاذب

|

کابینت ها اقلام ذخیره سازی واقعا قابل اعتمادی هستند، حتی برای چیزهای مهم شما. از افشای آنها می ترسید؟ یک پایین کاذب ایجاد کنید فضای داخل کابینت شما

به هر حال، بازدیدکننده بدش نمی‌آید که از ته هر کابینت عبور کند، به خصوص اگر آنچه را که از کابینت نیاز دارد به دست آورده باشد.

6. درب انبار

|

یک سارق وقت خود را هدر نمی دهد تا در هر گوشه ای از خانه شما به دنبال وسایل احتمالی برای گیر انداختن باشد. بدین ترتیب، این انبار درب یک راه موثر برای پنهان کردن پول یا جواهرات کوچک برای ایمنی است.

7. جعبه جواهرات مخفی

|

پنهان کردن جواهرات خود در حالی که آنها را مرتب نگه می دارید هرگز به این آسانی نبوده است این جعبه جواهرات مخفی زیبا آمد. موثر و خلاقانه، می‌توانید این را در اتاق، حمام یا اتاق نشیمن خود بدون اینکه کسی شک کند نصب کنید.

8. مبل انباری ساحلی

|

این مبل می تواند به خانواده و بازدیدکنندگان شما رسیدگی کند در حالی که موارد مهم را زیر آن پنهان می کند. همچنین از بیرون محکم و تزئینی است و در داخل قابل اعتماد است، ایجاد آن واقعاً حرکت شایسته ای خواهد بود.

9. DIY Hollow Secret Stash Book

|

این ترفند هرگز قدیمی نمی شود. در دسته‌ای از کتاب‌ها، هیچ‌کس نمی‌تواند هر کدام را باز کند تا ببیند آیا چیزی برای پنهان کردن دارید یا خیر.

از اقلام کوچک گرفته تا موارد تاشو مانند پول نقد یا کاغذهای مهم، این می تواند آیتم مخفیانه ی دزدکی شما باشد.

10. کابینت مخفی

|

همه ما آن را داریم سوراخ بین کابینت های ما که می تواند یک یا دو پاکت را در خود جای دهد. بنابراین می توانید مقداری از پول نقد خود را در این منطقه مخفی کنید.

فقط فراموش نکنید که چیزی در آن قرار داده اید! نکته کوچک: یک تکه طناب کوچک را به وسیله خود بچسبانید تا به راحتی از محل خارج شود.

تبلیغ جی آبی

11. قفسه مخفی DIY

|

قفسه ای معصوم و مفید در بیرون، ظرفی قابل اعتماد در داخل. این قفسه مخفی باید بخشی از خانه شما باشد

پنهان کردن اقلام و به دست آوردن آنها در لحظه ای که به آنها نیاز دارید یا زمانی که با موقعیت های بعید روبرو می شوید آسان است.

مربوط: پروژه های شخصی DIY: چگونه یک کشو مخفی برای میز خود بسازیم

12. پا – کیک ذخیره سازی

|

معمول ترین نواحی برای جستجو و یافتن آسان آن مناطقی هستند که در سطح چشم و بالا رفتن هستند، بنابراین الف فضای ضربه پا زمانی که می خواهید چیزی را خارج از دید محیطی پنهان کنید، به معنای واقعی کلمه می تواند مفید باشد.

چیزهایی که معمولاً ممکن است به آنها نیاز داشته باشید را دور بریزید، بنابراین حتی در حالت مخفی هم بتوانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

13. محفظه مخفی نوار VHS

|

چه کسی به خود زحمت نگاه کردن به VHS را دارد؟ هیچکس. به همین دلیل است که این باعث می شود مخفیگاه عالی برای پول نقد و جواهرات کوچک

مردم فقط شما را به خاطر اینکه عاشق چیزهای قدیمی هستید ستایش می کنند، اما واقعاً شما عاشق ذخیره سازی شراب هستید.

14. مخفی ظروف

|

در دریایی از ظروف، انتخاب و باز کردن تصادفی قوطی – بیشتر از آن یک سس مایونز – که اتفاقاً مخفیگاه مخفی شما برای اشیاء قیمتی است، آسان نخواهد بود و این کار آن را بسیار مؤثر می کند.

از قوطی های نوشابه گرفته تا شیشه های ترشی، این ظروف برخی از بهترین گاوصندوق ها برای اشیاء قیمتی و پول نقد شما هستند.

15. کانتینر “گنج پنهان”.

|

سارق حوصله نگاه کردن به اقلام نگهداری مواد غذایی مانند این را ندارد، بنابراین حتی به این فکر نمی کند که موارد در اینجا ذخیره می شوند. چه مبدل بزرگی، درست است؟ او وقت ندارد همه ظروف میان وعده شما را نیز بررسی کند.

16. محل نگهداری قفسه کتاب

|

آن فیلم ها را با محفظه های مخفی کوچک در قفسه هایشان به خاطر دارید؟ خوب، در حال حاضر شما خود را با این آموزش.

حتی می‌توانید از سایر مواردی که به صورت عمودی ذخیره می‌شوند مانند مجلات استفاده کنید.

17. میز کناری DIY با فضای ذخیره سازی مخفی

|

هیچ کس هرگز نمی ایستد و فکر نمی کند که یک میز شیک مانند این چیزی را پنهان می کند. در حالی که به عنوان یک قطعه تزئینی و کاربردی عمل می کند، این فضای ذخیره سازی پنهان مناسب هر اتاق

18. جعبه سیاهه مخفی

|

شاید یکی از موثرترین پوشش ها باشد این جعبه ورود به سیستم. همچنین می توانید از چوب اصلاح شده نیز استفاده کنید.

فقط مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی عریض و بزرگ هستند تا ساختاری مانند این را در خود جای دهند.

19. DIY Globe Cash Keeper

|

پول نقد در آن پنهان است این کره زمین به شما یادآوری می کند که برای سفر پس انداز کنید. اما علاوه بر این، این روش همچنین راهی خوب برای پنهان کردن پول خود در یک فضای وسیع بدون ارائه هیچ نکته ای است.

به هر حال، کره زمین جایی برای پول یا جواهرات نیست، درست است؟ دقیقا.

20. ذخیره سازی کلید پنهان

|

ممکن است به نظر برسد نقاشی قاب شده، اما زیر آن می تواند یک سری حلقه برای نگه داشتن کلیدها یا حتی مخفی کردن یک طاق کوچک وجود داشته باشد. فقط مطمئن شوید که آنها با کوچکترین حرکتی خود را باز نکنند.

21. محفظه آینه مخفی برای تفنگ

|

این محفظه می تواند خود را به عنوان یک آینه پنهان کند، اما می تواند تفنگ های شما را برای دسترسی آسان در داخل آن نگه دارد. چه چیزی باعث می شود این محفظه بسیار عالی است این واقعیت است که به اندازه همتایان کابینت اسلحه واقعی خود حجیم نیست.

این ویدیو از Make به ما می آموزد که چگونه یک ظرف ذخیره چند کتاب بسازیم – ایده دیگری برای مکانی مخفی برای پنهان کردن چیزهای خوب:

اکنون، می توانید در نگهداری وسایل خود خلاقیت به خرج دهید، بنابراین نیازی نیست آنها را زیر تخت یا زیر کمد پنهان کنید. از آن عبور کنید و مکان های مخفی جدیدی را برای استفاده خود ایجاد کنید.

داشتن یک مکان مخفی برای مخفی کردن انبار خود یک راه موثر برای ایمن نگه داشتن اقلام ارزشمند شما است و دسترسی آسان به همه، بازدیدکنندگان و خانواده به طور یکسان نیست. ما نمی توانیم آینده را پیش بینی کنیم، بنابراین بهتر است که در امان باشیم تا متاسف باشیم.

آیا ایده ای برای مکانی مخفی برای مخفی کردن اشیاء قیمتی دارید؟ این راز را با ما در میان بگذارید و آنها را در بخش نظرات خود در زیر به اشتراک بگذارید!

تا بعدی:

دکمه ثبت نام برای DIY-ready-subscribe

با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، پینترست، و اینستاگرام!

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در 18 اکتبر 2016 منتشر شد و از نظر کیفیت و ارتباط به روز شده است.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#هک #یواشکی #برای #مکانی #مخفی #برای #مخفی #کردن #چیزهای #باارزش

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *