مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

ساختن قو کاغذی با میوه ی کاج ( آموزش تصویری)

 

به حیاط خانه خود بروید و مواد کاردستی را جمع کنید تا این قند ساده و ساده pinecone را بسازید! این کار با بچه های من سرگرم کننده و آسان بود و من همه چیز را در اینجا مستند کردم تا شما هم امتحان کنید! آن را بررسی کنید!دایره ای ساده

این پروژه به قدری محبوب بود که عملاً اکنون یک دسته کل قو به صورت پراکنده در طاقچه و طاقچه های پنجره خود پیدا کرده ایم. مانند هر کاردستی که مورد توجه بزرگان واقع شده است ، من فقط صبر نکردم تا نحوه انجام این کار را به اشتراک بگذارم ، در صورتی که افراد دیگر نیز بخواهند آن را امتحان کنند. این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • یک مخروطی
 • پاک کننده های لوله (سفید و نارنجی)
 • دو چشم گوگل
 • کاغذ سفید
 • پوکه سفید سفید
 • یک مداد
 • قیچی
 • چسب گرم
 • یک پر سفید

مرحله 1: لیست را بررسی کنید

مواد خود را جمع کنید!

مواد ساده قو سنجاق چوبی ساده

مرحله 2: بال ها را بکشید

با مداد خود دو شکل بال کوچک را روی کاغذ سفید خود بکشید. من درست کمی کوتاهتر از ارتفاع کامل مخروطی ساخته ام تا مطمئن شوم که متناسب به نظر می رسند ، آنها را از یک طرف خم کرده و از طرف دیگر مانند پرها خط و نشان می کشم. بالهای خود را بریده و فعلاً کنار بگذارید.

قرعه کشی سنجاق چوبی ساده

قهوه ای ساده

مرحله 3: پرها را بچسبانید

مخروطی مخروطی خود را به پهلو برگردانید و نوک انتهای نوک تیز آن را چسب بزنید. پایه پر خود را اینجا برای دم بچسبانید! من موقعیت خود را به گونه ای قرار دادم که مانند لرزش پرهای دم یک قو واقعی به سمت بالا خم شود.

چسب حلزونی ساده pinecone

بسته بندی ساده قو چوب پایه چوبی

مرحله 4: پاک کننده لوله را برش دهید

قطعه کوچکی به طول حدود دو سانتی متر از نوک پاک کن لوله نارنجی خود برش دهید و آن را کنار بگذارید. این منقار قو شما خواهد بود!

مرحله 4 قو سنجاق ساده

مرحله 5: گردن را شکل دهید

سر و گردن قو خود را بسازید و وصل کنید! پاک کننده لوله سفید خود را از وسط نصف کنید. در انتهای یک نیمه ، نوک آن را خم کنید ، گلدان کوچک کاردستی سفید خود را درون آن قرار دهید ، و تمیز کننده لوله را بیشتر خم کنید تا بنه داخل آن بماند. این سر قوهای شماست. انتهای دیگر تمیز کردن لوله را در جهت دیگر ، حدود یک اینچ از نوک آن خم کنید ، بنابراین در جهت مخالف پوم پوم قرار دارد. در امتداد این قطعه چسب بزنید ، تمیز کننده لوله را به گونه ای قرار دهید که پوم پوم در انتهای پهن ترهای مخروطی در مقابل پرها بچسبد و قسمت خم شده را با چسب به پایین بدن قو خود بچسبانید. سر و گردن را مطابق میل خود قرار دهید تا جایی که درست بنشینند.

مرحله 5 قو سنجابی ساده

مرحله 5a قو چوب گوزن ساده

مرحله ساده 5a

مرحله 5c قوز ساده مخروطی

مرحله ششم: صورت را بسازید

صورت قو خود را کامل کنید! یک چشم گوگل را به هر طرف سر پوم پوم بچسبانید و سپس منقار کوچک تمیز کننده لوله نارنجی را به قطعه تمیزکننده لوله سفید که از قسمت جلوی سر پوم پوم عبور می کند از جایی که آن را درست کردید بچسبانید.

دایره قهوه ای سنجاق ساده step6

قایق ساده pinecone swan step6a

دایره ساده قایق سنجابی قدم مرحله 66b

دایره ساده قایق سنجابی قدم step6c

مرحله 8: بال ها را اضافه کنید

به طرفین بدن مخروطی قو خود که می خواهید بالها در آن قرار بگیرند ، چسب بزنید و بالهای کوچک خود را یکی در هر طرف بچسبانید. من تصمیم گرفتم که مواج خود را به سمت بالا قرار دهم مانند اینکه قو بالهای خود را در بدن خود جمع می کند وقتی که روی آب شناور است.

قایق ساده pinecone swan step8a

دایره ای ساده قایق دزدکی step8b

دایره قهوه ای چوبی ساده

قایق ساده pinecone swan step9c

ساخت قو چوب خال خالی فقط همین است! اگر دوست دارید کمی ماجراجویانه شوید ، می توانید از پاک کننده های لوله و پرهای دیگر استفاده کنید. فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #ساده #Pinecone #Swan

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید