آموزش, آموزش آرایشگری مردانه (تصویری و رایگان), آموزش پیرایشگری مردانه, اخبار, کاردستی, مادر و کودک

بهترین روش یادگیری آرایشگری مردانه بصورت کاملا حرفه ای

آموزش آرایشگری مردانه

بهترین روش یادگیری آرایشگری مردانه بصورت کاملا حرفه ای
https://honarfardi.com/wp-content/uploads/2018/06/hair-terminlogoy-.jpg

در ادامه آموزش های کاربردی آرایشگری مردانه، در این پست به شما بهترین روش یادگیری پیرایشگری مردانه را بصورت حرفه ای آموزش می دهیم.
1-آشنایی اولیه با آرایشگری
یک آرایشگر حرفه ای اگر درصدی کار کند می توند دو سه میلیون تومان درآمد داشته باشد اما اگر خودتان آرایشگاه نیمه لوکس داشته باشید، می توانید روی سود شش، هفت میلیون تومانی آن در ماه حساب کنید.  برای تاسیس یک آرایشگاه ابتدا باید یک مکان مناسب که حداقل 12 متر مربع باشد، تهیه کرد که به طور میانگین 15 تا 20 میلیون تومان رهن و 1.5 تا 4 میلیون تومان هم اجاره نیاز است. هزینه دکوراسیون، سیستم گرمایش و سرمایش و تجهیزات پیرایش هم بالغ بر 15 تا 28 میلیون می شود. پس شما برای راه اندازی یک آرایشگاه متوسط اما زیبا و با کیفیت به حداقل 50 میلیون تومان سرمایه اولیه احتیاج دارید. مثلا ما در اینجا گفتیم که چه تجهیزاتی برای آرایشگری مردانه نیاز دارید.
می توانید مثل قدیم، بروید «وردست» یک آرایشگر حرفه ای بایستید و بعد از چند هفته، کم کم راه بیفتید اما اگر می خواهید خودتان مغازه بزنید باید آموزش ببینید و مدرک بگیرید تا مجوز تاسیس سلمانی را به شما بدهند.
برای آموزش دیدن اصولی و گرفتن مجوز باید دوره های سه تا شش ماهه تئوری و عملی آموزشگاه هایی را که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور کار می کنند، بگذرانید. بعد در آزمون وزارت کار شرکت کنید و مدرک معتبر فنی و حرفه ای بگیرید. خود اتحادیه هم رایگان آموزش می دهد و فقط لازم است تا هزینه مواد مصرفی تان را حساب کنید. بعد از گرفتن مدرک باید امتحان بدهید تا به شما مجوز بدهند. صورت شناسی و ابزارشناسی دوتا از مهم ترین مباحثی هستند که باید آموزش ببینید. اگر هم خودتان مدرک ندارید، یعنی به صورت کارآموزی کار را یاد گرفته اید و می خواهید مجوز بگیرید، باید به اصطلاح مباشر تعیین کنید؛ یعنی از طریق کسی که مدرک آرایشگری دارد، مجوز بگیرید.
2- بهترین کلاس آموزش آرایشگری را انتخاب کنید
اگر در شهرستان هستید، باید دقت بیشتری در انتخاب کلاس آرایشگری کنید. اما اگر بتوانید 3-4 هفته به خود سختی دهید و در تهران کلاس آرایشگری مردانه بروید، می توانید خیلی سریع نه تنها این حرفه را یاد بگیرید بلکه مدرک معتبر هم دریافت کنید. در اینجا ما 5 تا ازبهترین کلاس های آموزش آرایشگری مردانه را به شما معرفی کردیم.
حتما در کنار کلاس ها سعی کنید در یک آرایشگاه هم شاگردی کنید. در یک آرایشگاه میزان درآمد صاحب آرایشگاه با آرایشگری که برای او کار می کند متفاوت است. معمولا آرایشگرها یا به صورت درصدی از میزان درآمد با صاحب آرایشگاه همکاری می کنند و یا یک صندلی را از صاحب آرایشگاه اجاره می کنند که در صورت همکاری به صورت درصدی معمولا 60 درصد از درآمد به صاحب آرایشگاه و 40 درصد به آرایشگر مربوطه پرداخت می شود و در صورت حرفه ای بودن آرایشگر درصد توافق معمولا «پنجاه – پنجاه» است.
3- حتما از یک بسته خودآموز استفاده کنید
یکی از بهترین راه های یادگیری مدل های جدید، استفاده کردن از بسته های خودآموز موجود در بازار است که آرایشگری را بصورت تصویری به شما یاد می دهند. در کنار کلاس ها یا بصورت خودآموز از آنها استفاده کنید زیرا بسیاری از تکنیک ها و مدل هایی که کلاس ها به شما یاد نمی دهند را در این بسته ها می یابید.

ما بهترین بسته خودآموز تکنیک های آرایشگری مردانه را در فروشگاه داریم.

4- مدام در اینترنت بدنبال مدل های جدید باشید
اینترنت یک منبع بی پایان از نمونه های مدل های جدید آرایشگری مردانه است. مثلا ما در این پست 7 فیلم رایگان آموزش آرایشگری مردانه فشن (جدیدترین مدل ها)را برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم. منتها از این ویدیوها یا منابع رایگان اینترنتی دیگر فقط بعنوان مکمل یادگیری استفاده کنید نه منبع اصلی یادگیری! این ویدیوها به علت عدم انسجام، آرایشگری را بصورت غیراصولی به شما آموزش می دهند ولی دیدن فیلم ها برای بروز نگه داشتن شما ضروری است.
5- چند نمونه جدید از مدل های فشن
کافی است روی هر تصویر کلیک کنید تا بزرگ نمایی شود:

باز هم هرگونه سوالی در مورد یادگیری آرایشگری حرفه ای مردانه دارید در بخش نظرات با ما مطرح بفرمایید.
 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *