مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

درخت کریسمس شاخه های DIY 1. خانه
 2. بچه ها

درخت کریسمس شاخه های DIY

وقتی صحبت از ساخت صنایع دستی کریسمس می شود ، من همیشه روش های منحصر به فرد استفاده از طبیعت واقعی را دوست داشته ام. البته ، شما می توانید در هر زمان از سال با چیزهای طبیعی که در حیاط خانه شما یافت می شود ، حیله گری کنید ، اما به نظر من این ایده به خصوص در کریسمس به خوبی کار می کند. این اواخر به خصوص با ایده ساخت زیور آلات کریسمس ساخته شده از شاخه ها علاقه خاصی پیدا کردم! به همین دلیل من این درخت کریسمس شاخه زیبا را ساختم که کاملاً معلوم شد به طوری که در نهایت یک درخت دیگر درست کردم و روند کار را مستند کردم ، فقط برای اطمینان از اینکه بقیه هم می توانند نحوه انجام آن را ببینند.

درخت کریسمس شاخه ای Diy

درخت کریسمس شاخه شاخه Diy

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • دیسک چوبی
 • شاخه ها
 • پولک شکلاتی دانه برف
 • چسب گرم
 • رنگ (سفید)
 • یک قلم مو
 • محافظین

مرحله 1: آماده سازی

مواد خود را جمع کنید!

شاخه های مواد درخت کریسمس

مرحله 2: شاخه ها را ببرید

از شاخه های خود استفاده کنید تا شاخه ها یا شاخه های خود را به قطعات کوچکتر ببرید. برخی را طولانی نگه داشتم ، مقداری را با برش ، کمی کوتاه تر ، و برخی از آنها را نیز خیلی کوچکتر اصلاح کردم ، بنابراین من طیف وسیعی از شاخه ها را در طول های کاهش داشتم.

فرایند برش درخت کریسمس شاخه ای Diy

مرحله 3: پایه را رنگ کنید

با استفاده از قلم مو و رنگ سفید سطح بالای دیسک چوبی خود را مانند برف سفید کنید. این پایه ای خواهد بود که درخت شاخه شما روی آن قرار می گیرد. آن را کنار بگذارید تا خشک شود.

چسب و رنگ درخت کریسمس شاخه Diy

مرحله 4: صندوق عقب را بسازید

هنگامی که رنگ سفید شما خشک شد ، چسب داغ را در وسط دیسک چوبی خود قرار دهید. سپس یک قطعه شاخه را به انتهای آن پایین بچسبانید تا بلند شود. این تنه درخت شاخه شما خواهد بود. قطعه ای را انتخاب کردم که کمی کوتاهتر و ضخیم تر بود.

اسلحه چسب درخت کریسمس شاخه Diy

بالای درخت کریسمس شاخه گل

مرحله 5: شکل را شروع کنید

قسمت انتهای شاخه تنه خود را چسب بزنید و یک شاخه دیگر را به صورت افقی از بالا به پایین بچسبانید ، بنابراین هر دو عمود می نشینند. من یکی از قطعات طولانی تر را انتخاب کردم.

چوب بیشتر درخت کریسمس شاخه شاخه

شاخه های درخت کریسمس شاخه شاخه

مرحله 6: پشته

آن شاخه افقی را در مرکز خود بچسبانید و شاخه دیگری را تقریباً به همان اندازه یا کمی کوچکتر بچسبانید. شاخه را کمی بچرخانید تا در زاویه کمی متفاوت از زاویه اول قرار بگیرد. این فرآیند را بارها و بارها تکرار کنید ، درخت را به سمت بالا بسازید و هر قطعه را هنگامی که آن را پایین نگه دارید بچرخانید تا تمام انتهای آن در زوایای مختلف نشان داده شود و در اطراف آن شکلی مانند شاخه های درخت ایجاد شود. وقتی شاخه های خود را به سمت بالا حرکت می دهید ، از اندازه شاخه های خود نیز کاسته می شوید و هر بار که درخت در آن محو می شود ، یک قطعه کوچکتر می چسبید.

نمایش درخت کریسمس شاخه ای Diy

پروسه چسب درخت کریسمس شاخه Diy

درخت کریسمس شاخه Diy برای chrtistmas

مرحله 7: اضافه کردن جزئیات

به مرکز آخرین شاخه بالایی خود چسب بزنید و قسمت بالای پولک دانه برف خود را در آنجا بچسبانید ، بنابراین مانند یک ستاره بالای درخت کریسمس به سمت بالا می چسبد.

ستاره درخت کریسمس شاخه گل

همه شما تمام شد! من چندین درخت درست کردم و آنها را در طول طاقچه ام تنظیم کردم. فقط در صورت تمایل به امتحان کردن این پروژه برای خود ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما وجود دارد!

درخت کریسمس شاخه شاخه روستایی

شاخه های ساده درخت کریسمس

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#درخت #کریسمس #شاخه #های #DIY

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید