اخبار

شمع گیر چوبی DIY | پروژه های DIY آسانشمع گیر چوبی DIY | پروژه های DIY آسان

آیا به دنبال یک پروژه شمع گیر چوبی آسان هستید؟ ما بهترین گزینه را برای شما داریم زیرا این مورد نه به مهارت های نجاری و نه به جوشکاری نیاز دارد!

جا شمعی چوبی DIY دکوراسیون زیبای روستایی را ایجاد می کند

اگر یک چیز در دنیای DIY کشف کردم، این است که انجام کاری ممکن است دشوار به نظر برسد، اما واقعاً اینطور نیست! این جا شمعی چوبی نمونه کاملی از آن پروژه است. در نگاه اول، به نظر می رسد پروژه ای ترسناک برای انجام آن باشد. اما اجازه دهید به شما اطمینان دهم، پس از دیدن مراحل، برای ساختن آن بسیار هیجان زده خواهید شد جا شمعی!

آنچه برای شمع گیر چوبی DIY نیاز دارید:

  • تنه یا سیاهه درخت کوچک
  • سیم فولادی ملایم
  • شمع چایخوری
  • حفاری
  • اره های سوراخ دار
  • پیچ های دیوار خشک

مرحله 1: برش چوب

شمع گیر چوبی DIY را ببینید |  پروژه های آسان DIY در https://diyprojects.com/wooden-candle-holder-diy/

چه از یک تنه درخت قدیمی استفاده کنید و چه از چوب، چوب را به اندازه دلخواه خود ببرید. قصد دارید چند شمع بگذارید؟ شمع ها را به درستی از هم جدا کنید تا بتوانید طول چوب را اندازه بگیرید.

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

مرحله 2: سوراخ ها را دریل کنید.

شمع گیر چوبی DIY را ببینید |  پروژه های آسان DIY در https://diyprojects.com/wooden-candle-holder-diy/

سوراخ هایی را روی چوب سوراخ کنید که در آن شمع های چراغ چایخوری را قرار می دهید. از اره سوراخ اندازه مناسب استفاده کنید تا مطمئن شوید که شمع به راحتی روی چوب قرار می گیرد.

علاوه بر این، بیش از حد عمیق سوراخ نکنید. عمق شمع چای خوری را اندازه بگیرید و آن اندازه گیری را دنبال کنید. در غیر این صورت، ممکن است شمع را خیلی عمیق در کنده قرار دهید و آتش شمع ممکن است کل چوب را بسوزاند.

مرحله 3: سیم را بپیچید.

شمع گیر چوبی DIY را ببینید |  پروژه های آسان DIY در https://diyprojects.com/wooden-candle-holder-diy/

دو پیچ دیوار خشک را در هر دو انتهای چوب وصل کنید. این جایی است که سیم شما باید بسته شود. سیم فولادی نرم و نازک را مطابق طرحی که می خواهید دور چوب بپیچید. ایجاد گره های سیمی در اینجا و آنجا نیز می تواند به این شمع گیر چوبی DIY سبک ببخشد.

مرحله 4: دو پایه را درست کنید.

شمع گیر چوبی DIY را ببینید |  پروژه های آسان DIY در https://diyprojects.com/wooden-candle-holder-diy/

در مرحله آخر باید پایه های این شمع گیر چوبی روستایی را بسازید. با استفاده از یک لوله فلزی 1 اینچی و یک سیم فولادی نرم ضخیم تر، سیم را دور لوله فلزی بپیچید. سیم را بردارید و لوله فلزی 1 اینچی را با لوله 2 اینچی جایگزین کنید. سیم فولادی را در جهت مخالف بپیچید. اگر شبیه S-hook باشد، متوجه خواهید شد که آیا آن را درست انجام داده اید یا خیر.

در آخر، دوباره از لوله فلزی 1 اینچی استفاده کنید و سیم را دور آن بپیچید. باید با اولین دایره ای که ساخته اید متقارن باشد.

همین دستورالعمل ها را برای پای فلزی دیگر دنبال کنید. هنگامی که هر دو پا را انجام دادید، لبه های چوب را داخل پاها قرار دهید.

آگهی بوسیدن کاردینال ها

پروژه تمام شده:

و… همین! شما نگهدارنده شمع چوبی DIY خود را دارید!

آموزش گام به گام سعید ممتحن را ببینید:

چه کسی نیاز به خرید جا شمعی دارد در حالی که می توانید به راحتی یکی از آن ها را بسازید؟ ساختن چیزها می تواند اعتیاد آور باشد، که به نظر من چیز خوبی است زیرا بازآفرینی این پروژه های DIY برای دوستان و خانواده سرگرم کننده است! من آن را دوست دارمپروژه او را می توان از تکه چوبی که می توانید داخل آن قرار دهید انجام دهید حیاط خلوت شما. به علاوه، هیچ مهارت خاصی نیز مورد نیاز نیست! محصول نهایی الف است یک قطعه کار دست ساز به طور طبیعی زیبا… ساده و در عین حال جذاب! بیا به آن فکر می کنم، ساخت شمع خیلی سرگرم کننده هستند بیش از حد!

نظر شما در مورد این جا شمع چوبی آسان DIY چیست؟ آیا پروژه های نگهدارنده شمع دیگری دارید که بخواهید با ما به اشتراک بگذارید؟ لطفا در نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

به دنبال یک پروژه سرگرم کننده و آسان دیگر مرتبط با شمع هستید؟ در اینجا نحوه شما می توانید خود را بسازید شمع Funfetti DIY Fun & Festive!

دکمه ثبت نام برای DIY-ready-subscribe
با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، پینترست، و اینستاگرام!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#شمع #گیر #چوبی #DIY #پروژه #های #DIY #آسان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *